PDA

View Full Version : tahaks fännama

twiggy
25.05.07, 17:02
plaan minna 27ndal mail kalevi staadioni kunstmuruväljakule jalgpalli vaatama minna, kuid .. ma ei tea kus see asub (a) ma olen päris uus tallinlane ka. help ?

Jasper
25.05.07, 18:29
plaan minna 27ndal mail kalevi staadioni kunstmuruväljakule jalgpalli vaatama minna, kuid .. ma ei tea kus see asub (a) ma olen päris uus tallinlane ka. help ?

Kui sa avaldaksid enda asukoha, siis oleks kindlasti võimalik sind täpsemalt informeerida. Üldiselt asub Kalevi staadion mittetallinlase jaoks Olümpia hotelli kandis. A noh see on üldiselt.

Eugen
25.05.07, 20:36
võtad sadamast taxo,siis saad kiiresti ja hea rahaga kohale ;)
Tglt oleks abi jah,kui sa avldaksid oma lähte punkti,siis saaks transporti soovitada

lennat
25.05.07, 20:49

http://www.infopluss.ee/infopluss.php?lang=et&sait=infopluss&compid=00058130005813&ip=2

twiggy
27.05.07, 08:29
et siis .. olümpia juures kalevi spordihalli kandis :D ma oleks tegelt ise selle peale pidanud tulema .. korvpalli olen seal vaadanud ning seetõttu ei seostanud kohta jalgpalliga. piiratud mõtlemine

see kaart aitas küll hästi, nüüd ei eksi kindlalt, aitäh ;)