320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tahaks fännama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tahaks fännama

    plaan minna 27ndal mail kalevi staadioni kunstmuruväljakule jalgpalli vaatama minna, kuid .. ma ei tea kus see asub (a) ma olen päris uus tallinlane ka. help ?

    #2
    Algselt postitas twiggy Vaata postitust
    plaan minna 27ndal mail kalevi staadioni kunstmuruväljakule jalgpalli vaatama minna, kuid .. ma ei tea kus see asub (a) ma olen päris uus tallinlane ka. help ?
    Kui sa avaldaksid enda asukoha, siis oleks kindlasti võimalik sind täpsemalt informeerida. Üldiselt asub Kalevi staadion mittetallinlase jaoks Olümpia hotelli kandis. A noh see on üldiselt.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      võtad sadamast taxo,siis saad kiiresti ja hea rahaga kohale
      Tglt oleks abi jah,kui sa avldaksid oma lähte punkti,siis saaks transporti soovitada

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas twiggy Vaata postitust
        plaan minna 27ndal mail kalevi staadioni kunstmuruväljakule jalgpalli vaatama minna, kuid .. ma ei tea kus see asub (a) ma olen päris uus tallinlane ka. help ?
        Siit lehelt leiad TOP5 online kasiinod Eestis. Nende parimad Boonused ning juhendi, kuidas kõige kiiremini alustada. Alusta siit!

        Kommentaar


          #5
          et siis .. olümpia juures kalevi spordihalli kandis ma oleks tegelt ise selle peale pidanud tulema .. korvpalli olen seal vaadanud ning seetõttu ei seostanud kohta jalgpalliga. piiratud mõtlemine

          see kaart aitas küll hästi, nüüd ei eksi kindlalt, aitäh

          Kommentaar

          Working...
          X