PDA

View Full Version : Superennustus Suve-extra 2007



budu
04.06.07, 10:17
Kuna suvel ennutusi eriti ei toimu ja teie ennustusvaim erksana püsiks siis mõtlesin käima lükata 12 voorulise superennustuse suve-extra.mängude valikus on erinevatest liigadest ja ka mõnest madalamast liigast kus ka meie mehed osavõtavad.

I voor kestab siis 6-10 juunini ja ennustus läheb juba lukku siis 6ndal kl.18.00.esimeses kolmes mängus sooviks teada täpset tulemust aga ülejäänud ikka siis 1,2 ja kui viik siis X. lisakysimuse õige vastus toob lisa 1punkt.


I voor.

Eesti-Inglismaa(täpne tulemus)
Horvaatia-Venemaa(täpne tulemus)
Soome-Belgia(täpne tulemus)

Norra-Ungari
Läti-Taani
Bulgaaria-Valgevene

Tom-Rubin
Baltika-SKA Energia
Nosta-Dynamo Br
Torpedo-SKA Energia

AIK-Orebo
IFK Norrkoping-Sundsvall

Rosenborg-Fredikstad
Tromso-Aalesund

FC Toronto-New York
Houston-Colorado

Vasco-Gremio

Tulevik-Kalev
Valga-Välk 494
Sillamäe Kalev-FC Levadia II

budu
04.06.07, 10:24
I voor.

Eesti-Inglismaa(1-1)
Horvaatia-Venemaa(2-0)
Soome-Belgia(0-1)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene x

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia x
Nosta-Dynamo Br x
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo x
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund x

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado x

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

Maarek
04.06.07, 13:20
I voor.

Eesti-Inglismaa(0-2)
Horvaatia-Venemaa(1-0)
Soome-Belgia(1-1)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br 1
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 1
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 2

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

17
04.06.07, 13:37
I voor.

Eesti-Inglismaa 1:2
Horvaatia-Venemaa 2:0
Soome-Belgia 1:3

Norra-Ungari x
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 2
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 2
IFK Norrkoping-Sundsvall x

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund x

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

sprinter
04.06.07, 13:51
voor.

Eesti-Inglismaa(1-3)
Horvaatia-Venemaa(2-1)
Soome-Belgia(0-3)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia x
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 2

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II x

Rams
04.06.07, 15:23
I voor.

Eesti-Inglismaa(0:0)
Horvaatia-Venemaa(2:1)
Soome-Belgia(0:3)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo x
IFK Norrkoping-Sundsvall x

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York x
Houston-Colorado 2

Vasco-Gremio 2

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II x

ChelseaFC
04.06.07, 17:02
I voor.

Eesti-Inglismaa( 0:0)
Horvaatia-Venemaa(2:0)
Soome-Belgia(1:1)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani x
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 2
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br x
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund x

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado x

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 1
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

-RoMaRiO-
04.06.07, 18:09
I voor.

Eesti-Inglismaa( 0:2)
Horvaatia-Venemaa(2:1)
Soome-Belgia(1:2)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin x
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall x

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

AlwaysRed
05.06.07, 17:07
I voor.

Eesti-Inglismaa(7:1)
Horvaatia-Venemaa(1:1)
Soome-Belgia(0:0)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 1
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br 1
Torpedo-SKA Energia 2

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad x
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York x
Houston-Colorado x

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev x
Valga-Välk 494 x
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

hassan74
05.06.07, 19:59
I voor.

Eesti-Inglismaa(0-2)
Horvaatia-Venemaa(1-1)
Soome-Belgia(0-1)

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin x
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br 1
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado x

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

Karla
05.06.07, 20:24
I voor.

Eesti-Inglismaa 1-0
Horvaatia-Venemaa 1-1
Soome-Belgia 0-1

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 2
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

inzu
05.06.07, 20:36
I voor.

Eesti-Inglismaa 4-1
Horvaatia-Venemaa 2-1
Soome-Belgia 2-1

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 1
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

tauri3000
05.06.07, 20:53
I voor.

Eesti-Inglismaa 1-0(olgem positiivsed
Horvaatia-Venemaa 2-0
Soome-Belgia 1-1

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br 1
Torpedo-SKA Energia 2

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 2

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 1
Houston-Colorado 2

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II x

Taux007
06.06.07, 15:42
I voor.

Eesti-Inglismaa 1:2
Horvaatia-Venemaa 1:0
Soome-Belgia 0:2

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 2
Nosta-Dynamo Br X
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 2
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad 2
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York X
Houston-Colorado 2

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev 2
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

mcnamara
06.06.07, 16:30
I voor.

Eesti-Inglismaa 0:2
Horvaatia-Venemaa 2:1
Soome-Belgia 1:0

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 2
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br x
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York x
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 2

Tulevik-Kalev 1
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 2

Tauri.T
06.06.07, 16:58
I voor.

Eesti-Inglismaa 1:2
Horvaatia-Venemaa 2:0
Soome-Belgia 1:0

Norra-Ungari 1
Läti-Taani 2
Bulgaaria-Valgevene 1

Tom-Rubin 1
Baltika-SKA Energia 1
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 1
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 2

Tulevik-Kalev x
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II 1

norsk
06.06.07, 20:58
I voor.

Eesti-Inglismaa 1:2
Horvaatia-Venemaa 2:1


Tom-Rubin x
Baltika-SKA Energia x
Nosta-Dynamo Br 2
Torpedo-SKA Energia 1

AIK-Orebo 1
IFK Norrkoping-Sundsvall 1

Rosenborg-Fredikstad 1
Tromso-Aalesund 1

FC Toronto-New York 2
Houston-Colorado 1

Vasco-Gremio 1

Tulevik-Kalev x
Valga-Välk 494 2
Sillamäe Kalev-FC Levadia II x

Veidi hilinenult, aga loodan, et aktsepteerid veel toimumata mängude ennustusi.

budu
11.06.07, 10:33
aeg ka järgmine voor üles panna.hispaania viimase vooru mängudes soovin teada ka täpset tulemust,teised mängud ikka vanamoodi.voor toimub vahemikus 13.06 kuni 17.06 .max võimalik saada 24 punkti

2.voor

Real Madrid-Mallorca(täpne tulemus)
Gimnastic-Barcelona(täpne tulemus)
Sevilla-Villarreal(täpne tulemus)
Celta Vigo-Getafe(täpne tulemus)

Helsinborg-Gais Göteborg
Osters-Degarfors

Fredrikstad-Start
Aalesund-Stabaek

DC United-Chicago
Toronto-Dallas

CSKA-Tom

Helsinki JK-Haka
Ac Oulu-KooTeePee Kotka

Levadia-Trans
Maag-TVMK
Ajax-Tulevik

Levadia II-Kalju

Metalurgs-Trans
Ekranas-Skonto
Vetra-Ventspils

ChelseaFC
11.06.07, 11:50
2.voor

Real Madrid-Mallorca(2:1)
Gimnastic-Barcelona(0:3)
Sevilla-Villarreal(1:1)
Celta Vigo-Getafe(1:3)

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 2

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 2

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas x

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 1
Vetra-Ventspils 2

jaamu
11.06.07, 12:09
boonus punkte said ainult kolm ennustajat ja kõik nad suutsid ette näha Horvaatia ja Venemaa viiki 1-1.


Horvaatia ja Venemaa mängisid 0-0 viiki

17
11.06.07, 13:20
2.voor

Real Madrid-Mallorca 1:1
Gimnastic-Barcelona 0:4
Sevilla-Villarreal 2:1
Celta Vigo-Getafe 2:0

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 1

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 2

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka x
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans x
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans x
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 2

-RoMaRiO-
11.06.07, 14:40
Real Madrid-Mallorca 2:1
Gimnastic-Barcelona 0:1
Sevilla-Villarreal 2:2
Celta Vigo-Getafe 1:3

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek x

DC United-Chicago 2
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 1

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK x
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 2

Metalurgs-Trans 2
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 1

AlwaysRed
11.06.07, 16:52
Real Madrid - Mallorca 3:1
Gimnastic - Barcelona 0:2
Sevilla - Villarreal 2:3
Celta Vigo - Getafe 3:2

Helsinborg - Gais Göteborg 1
Osters - Degarfors 1

Fredrikstad - Start 1
Aalesund - Stabaek 1

DC United - Chicago x
Toronto - Dallas 1

CSKA - Tom 1

Helsinki JK - Haka 1
Ac Oulu - KooTeePee Kotka 2

Levadia - Trans x
Maag - TVMK 2
Ajax - Tulevik 1

Levadia II - Kalju x

Metalurgs - Trans 1
Ekranas - Skonto x
Vetra - Ventspils x

sprinter
11.06.07, 17:04
2.voor

Real Madrid-Mallorca 2:2
Gimnastic-Barcelona 0:3
Sevilla-Villarreal 2:1
Celta Vigo-Getafe 2:1

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 2

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 2

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 2

budu
11.06.07, 21:54
2.voor

Real Madrid-Mallorca(1-1)
Gimnastic-Barcelona(0-1)
Sevilla-Villarreal(2-1)
Celta Vigo-Getafe(0-2)

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago x
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka x
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 2
Maag-TVMK x
Ajax-Tulevik 1

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans x
Ekranas-Skonto 1
Vetra-Ventspils 2

budu
12.06.07, 11:51
nii esimene voor siis läbi ja aeg kokkuvõtteid teha.võimalik oli saada maksimum 23 punkti.esimese vooru parima tulemuse eest hoolitses mcnamara kes sai 12 silma ja ta oli ainus kes suutis arvata tuleviku võitu kalevi üle,aga seda et Tromso kaotab Aalesundile ei näinud keegi ette.boonus punkte ei saanud mitte keegi kuigi seda alguses väitsin.aga tabel näeb peale õigeid tulemusi järgmine.

I.voor

1.mcnamara 12
2.inzu 11
3.hassan74 10
-Romario- 10
Tauri.T 10
6.AlwaysRed 9
Karla 9
ChelseaFC 9
Taux007 9
10.budulojus 8
Maarek 8
sprinter 8
13.17 7
14.Rams 6
norsk 6
16.tauri3000 5

norsk
12.06.07, 13:41
2.voor

Real Madrid-Mallorca 3:1
Gimnastic-Barcelona 0:2
Sevilla-Villarreal 1:1
Celta Vigo-Getafe 2:1

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 1

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 2

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK x
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 1
Vetra-Ventspils x

hassan74
12.06.07, 18:50
Real Madrid-Mallorca 2:1
Gimnastic-Barcelona 0:2
Sevilla-Villarreal 1:1
Celta Vigo-Getafe 1:2

Helsinborg-Gais Göteborg 2
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start x
Aalesund-Stabaek 2

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 2

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 2
Ac Oulu-KooTeePee Kotka x

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto x
Vetra-Ventspils 1

tauri3000
13.06.07, 10:06
Noh ma siis viimane :S aga eks vahed on väikesed ja ma suudan veidi üles ronida


Real Madrid-Mallorca 3-1
Gimnastic-Barcelona 2-2
Sevilla-Villarreal 3:1
Celta Vigo-Getafe 0-0

Helsinborg-Gais Göteborg 2
Osters-Degarfors 1

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas x

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 2
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans x
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 2
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 1

Maarek
13.06.07, 13:28
2.voor

Real Madrid-Mallorca(3:1)
Gimnastic-Barcelona(1:2)
Sevilla-Villarreal(2:1)
Celta Vigo-Getafe(0:1)

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 2

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 1
Vetra-Ventspils 2

mcnamara
13.06.07, 14:27
Real Madrid-Mallorca 3:2
Gimnastic-Barcelona 0:4
Sevilla-Villarreal 2:1
Celta Vigo-Getafe 1:1

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 2

DC United-Chicago 1
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 1

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans x
Ekranas-Skonto 1
Vetra-Ventspils 2

inzu
13.06.07, 20:48
Real Madrid-Mallorca 3:1
Gimnastic-Barcelona 1:3
Sevilla-Villarreal 2:2
Celta Vigo-Getafe 1:2

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 1

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 1

DC United-Chicago 2
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 2

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 1

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 1
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Dammu
13.06.07, 20:56
2.voor

Real Madrid-Mallorca(2:1)
Gimnastic-Barcelona(0:3)
Sevilla-Villarreal(1:0)
Celta Vigo-Getafe(2:0)

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors x

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek x

DC United-Chicago 2
Toronto-Dallas x

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka x
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 2

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 2

Rams
14.06.07, 16:29
2.voor

Real Madrid-Mallorca(4:0)
Gimnastic-Barcelona(0:4)
Sevilla-Villarreal(2:1)
Celta Vigo-Getafe(0:1)

Helsinborg-Gais Göteborg 1
Osters-Degarfors 2

Fredrikstad-Start 1
Aalesund-Stabaek 2

DC United-Chicago 2
Toronto-Dallas 1

CSKA-Tom 1

Helsinki JK-Haka 1
Ac Oulu-KooTeePee Kotka 2

Levadia-Trans 1
Maag-TVMK 2
Ajax-Tulevik 2

Levadia II-Kalju 1

Metalurgs-Trans 1
Ekranas-Skonto 2
Vetra-Ventspils 2

budu
17.06.07, 18:58
uus voor kestab 21 kuni 24 juunini.seekord peale liigade ka intertoto,COPA finaal ja Copal Del Rey.esimeses kolmes mängus sooviks teada ka täpset tulemust.

III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(täpne tulemus)

23.06 Sevilla-Getafe (täpne tulemus)

24.06 Honka-TVMK (täpne tulemus)

21.06 Rosenborg-Lillestrom
23.06 Aalesund-Valerenga
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad
24.06 Tromso-Stabek

21.06 Ljungskile-Osters
24.06 Gelfe-Halmstad
24.06 Orgyte-Sundsvall

23.06 Kr.Sovet-CSKA
24.06 Tom-Lokomotiiv

24.06 Colorado-Dallas
24.06 Los Angeles-Columbus

24.06 Santos-Sao Paulo
24.06 Vasco-Flamengo

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol

17
18.06.07, 00:40
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors 1:3

23.06 Sevilla-Getafe 3:0

24.06 Honka-TVMK 2:2

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad x
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 2
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

Olympi
18.06.07, 06:50
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors 0-4

23.06 Sevilla-Getafe 3-2

24.06 Honka-TVMK 1-1

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 1
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 1
24.06 Gelfe-Halmstad x
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas x
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo x
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

Rams
18.06.07, 22:56
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(0:2)

23.06 Sevilla-Getafe (3:0)

24.06 Honka-TVMK (2:0)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 1
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 2
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

sprinter
19.06.07, 00:01
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(1:4)

23.06 Sevilla-Getafe (2:0)

24.06 Honka-TVMK (2:1)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad x
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv x

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo x
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

inzu
19.06.07, 18:41
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(0:3)

23.06 Sevilla-Getafe (2:1)

24.06 Honka-TVMK (1:1)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall 2

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 1

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 2
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

-RoMaRiO-
19.06.07, 22:23
21.06 Gremio-Boca Juniors(0:1)

23.06 Sevilla-Getafe (3:1)

24.06 Honka-TVMK (1:2)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek x

21.06 Ljungskile-Osters x
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas 1
24.06 Los Angeles-Columbus x

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 2

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 2
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol x

budu
20.06.07, 22:33
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(0-2)

23.06 Sevilla-Getafe (1-2)

24.06 Honka-TVMK (0-1)

21.06 Rosenborg-Lillestrom x
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad x
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall x

23.06 Kr.Sovet-CSKA x
24.06 Tom-Lokomotiiv 1

24.06 Colorado-Dallas 1
24.06 Los Angeles-Columbus x

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo x
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

Tauri.T
20.06.07, 22:38
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(1-2)

23.06 Sevilla-Getafe (1-0)

24.06 Honka-TVMK (2-0)

21.06 Rosenborg-Lillestrom
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek x

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall x

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas 1
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

tauri3000
21.06.07, 09:18
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors(3-2)

23.06 Sevilla-Getafe (1-0)

24.06 Honka-TVMK (2-2)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga 2
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek x

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall 2

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv x

24.06 Colorado-Dallas 1
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

norsk
21.06.07, 23:44
III.voor

21.06 Gremio-Boca Juniors (2:1)

23.06 Sevilla-Getafe (1:0)

24.06 Honka-TVMK (2:2)

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga x
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters 2
24.06 Gelfe-Halmstad 1
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA x
24.06 Tom-Lokomotiiv x

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

hassan74
22.06.07, 10:42
III.voor


23.06 Sevilla-Getafe 2:1

24.06 Honka-TVMK 2:1

21.06 Rosenborg-Lillestrom 1
23.06 Aalesund-Valerenga x
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 2

21.06 Ljungskile-Osters 1
24.06 Gelfe-Halmstad 2
24.06 Orgyte-Sundsvall 1

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 2

24.06 Colorado-Dallas 2
24.06 Los Angeles-Columbus x

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 2

budu
22.06.07, 12:04
kokkuvõte peale 2 vooru.vooru parim oli norsk 15punktiga aga liidrina jätkab ikka mcnamara kuigi tundub et peale 3ndat vooru liider vahetub kuna hr.mcnamara pole veel oma ennustust teinud.sulgudes koht eelmises tabelis.

1.(1)mcnamara 25(13)
2.(6)ChelseaFC 22(13)
(10)sprinter 22(14)
(10)Maarek 22(14)
5.(6)AlwaysRed 21(12)
(14)norsk 21(15)
7.(3)hassan74 20(10)
(2)inzu 20(9)
9.(3)-romario- 18(8)
10.(14)Rams 17(11)
11.(13) 17 15(8)
12.(10)budulojus 14(6)
13.(16)tauri3000 13(8)
14.(3)Tauri.T 10
15.(uus)Dammu 9(9)
(6)Karla 9
(6)Taux007 9

Dammu
22.06.07, 14:05
23.06 Sevilla-Getafe 3:0

24.06 Honka-TVMK 2:1

21.06 Rosenborg-Lillestrom (toimund juba)
23.06 Aalesund-Valerenga 1
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 2
24.06 Tromso-Stabek 1

21.06 Ljungskile-Osters (toimund juba)
24.06 Gelfe-Halmstad 2
24.06 Orgyte-Sundsvall x

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv 1

24.06 Colorado-Dallas x
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 2
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 2

budu
22.06.07, 14:40
kes hiljem ennustab see võiks ka mängude ees olevatele kuupäevadele tähelepanu pöörata ja siis kalendrisse vaadata aga kui seda käepärast pole ei oska teid kuidagi aidata

AlwaysRed
23.06.07, 12:35
23.06 Sevilla-Getafe 3:1

24.06 Honka-TVMK 2:2

23.06 Aalesund-Valerenga 1
24.06 Stromsgodset-Fredrikstad 1
24.06 Tromso-Stabek 1


24.06 Gefle-Halmstad x
24.06 Orgyte-Sundsvall x

23.06 Kr.Sovet-CSKA 2
24.06 Tom-Lokomotiiv x

24.06 Colorado-Dallas x
24.06 Los Angeles-Columbus 1

24.06 Santos-Sao Paulo 1
24.06 Vasco-Flamengo 1

23.06 Gamba Osaka-FC Tokyo 1
23.06 Yokohama Fc-Kashiva Reysol 1

budu
24.06.07, 22:14
tere!!kuna tööl on hetkel väga kiired ajad kas leiduks kes viitsiks seda ennustust edasi viia või siis lihtsalt hakavad tabelid venima kuna seda vaba aega suht vähe käes.aga teadmiseks et see ennustus on mõeldud kuni 12 vooruline ja iga korda tuleks anda ennustamiseks vähemalt 20mängu ja võiks ka mõned boonused olla.ja eks ma siis annan teada kui ennustamise ise yle võtan.ma tänan ja siis võiks ka juba toimunud vooru punktid kokku lüüa.

norsk
25.06.07, 14:27
tere!!kuna tööl on hetkel väga kiired ajad kas leiduks kes viitsiks seda ennustust edasi viia või siis lihtsalt hakavad tabelid venima kuna seda vaba aega suht vähe käes.aga teadmiseks et see ennustus on mõeldud kuni 12 vooruline ja iga korda tuleks anda ennustamiseks vähemalt 20mängu ja võiks ka mõned boonused olla.ja eks ma siis annan teada kui ennustamise ise yle võtan.ma tänan ja siis võiks ka juba toimunud vooru punktid kokku lüüa.
Võtan asja üle. Tabel ja järgmine voor tulevad järgneval ööl.

norsk
26.06.07, 03:41
Jätkan Suve-extra ennustusega, seni kui budulojus asja taas üle saab võtta.
Neljanda vooru mängud toimuvad 28. juunist 1. juulini. Valikus on mõned koondiste sõprusmängud, üks karikamäng Norrast ja palju erinevaid liigasid.
Kolme Meistriliiga mängu puhul on boonusteks täpne tulemus ja esimese värava autor, mõlema eest lisapunkt.

IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - täpne tulemus, esimese värava autor
JK Vaprus - JK Tulevik - täpne tulemus, esimese värava autor
FC Levadia - FC Flora - täpne tulemus, esimese värava autor

28.06.
Iraan - Ghana
Põhja Korea - Omaan
Malaisia - Jamaika

Bryne - Lyn

29.06.
TPS - Tampere United

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov
Torpedo - Terek

Fluminense - Botafogo
Parana - Atletico Paranaense

Houston Dynamo - FC Dallas

Jubilo Iwata - Urawa Reds

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II
JK Välk 494 - JK Kalju

Brann - Tromsö
Fredrikstad - Odd Grenland

Mjallby AIF - Östers IF
Degerfors IF - GIF Sundsvall
Enköping - BK Häcken

Himki - Tom
FK Moskva - Zenit

norsk
26.06.07, 04:14
Kolmandas voorus olid skoorid väga tagasihoidlikud, parimatena kogusid inzu, tauri3000 ja norsk vaid 7 punkti 20-st võimalikust. Liidrid jätsid kahjuks ennustamata ja see tõi tabelisse omajagu muutusi.
Jaanipäeval Vasco ja Flamengo omavahel ei mänginud, seega selle mängu eest punkte ei saa.

Tabel peale III vooru:

1. norsk(+7) 28p.
2. inzu(+7) 27p.
3.-4. AlwaysRed(+5), hassan74(+6) 26p.
5.-6. sprinter(+3), mcnamara(-) 25p.
7. Rams(+6) 23p.
8.-9. Maarek(-), ChelseaFC(-) 22p.
10. -RoMaRiO-(+3) 21p.
11.-12. budulojus(+6), tauri3000(+7) 20p.
13. 17(+4) 19p.
14. Tauri.T(+6) 16p.
15. Dammu(+6) 15p.
16.-17. Karla(-), Taux007(-) 9p.
18. TheGunners(+6) 6p.

ChelseaFC
26.06.07, 13:17
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1:3, Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 2:2, R.Lepik
FC Levadia - FC Flora - 2:1, Hakola

28.06.
Iraan - Ghana x
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 2

29.06.
TPS - Tampere United x

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek x

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas 2

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 1
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF x
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 1
FK Moskva - Zenit 2

Olympi
26.06.07, 14:29
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-3, Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 1-0, Joost
FC Levadia - FC Flora - 2-0, Vassiljev

28.06.
Iraan - Ghana 1
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika x

Bryne - Lyn 2

29.06.
TPS - Tampere United 2

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov x
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense x

Houston Dynamo - FC Dallas 2

Jubilo Iwata - Urawa Reds 1

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju x

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF x
Degerfors IF - GIF Sundsvall 1
Enköping - BK Häcken 2

Himki - Tom x
FK Moskva - Zenit 1

budu
26.06.07, 19:00
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-1, esimese värava autor konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 0-0, esimese värava autor
FC Levadia - FC Flora - 3-0, esimese värava autor kink

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan x
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United x

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov x
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo x
Parana - Atletico Paranaense 2

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds x

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall x
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit 2

Dammu
27.06.07, 12:34
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1:2, Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 0:1, Joost
FC Levadia - FC Flora - 1:1, Kink

28.06.
Iraan - Ghana 1
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 2

29.06.
TPS - Tampere United x

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas 2

Jubilo Iwata - Urawa Reds 1

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 2
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken x

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit x

Karla
27.06.07, 13:48
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-3, Oliver Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 1-0, Aleksander Saharov
FC Levadia - FC Flora - 4-0, Konstantin Vassiljev

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan 2
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United 2

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 2
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 2

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall 1
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit 2

-RoMaRiO-
27.06.07, 18:10
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 0-3, Viktors Dobrecovs
JK Vaprus - JK Tulevik - 1-2, Aleksander Saharov
FC Levadia - FC Flora - 3-1, Indrek Zelinski

28.06.
Iraan - Ghana x
Põhja Korea - Omaan 2
Malaisia - Jamaika x

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United 2

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF x
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom x
FK Moskva - Zenit 2

inzu
27.06.07, 18:29
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-3, Oliver Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 1-0, Aleksander Saharov
FC Levadia - FC Flora - 4-0, Konstantin Vassiljev

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 2

29.06.
TPS - Tampere United 2

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 1
Parana - Atletico Paranaense 2

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 1
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit 1

tauri3000
27.06.07, 22:14
alguseks tahaks õelda et norks seal punktitabeli alguses ütlesid et ma sain 7 punkti aga punktitabelisse panid 6 vaata siis kumb ikka õige on

IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-3, esimese värava autor terehhov
JK Vaprus - JK Tulevik - 0-0, esimese värava autor
FC Levadia - FC Flora - 0-1, esimese värava autor hakola

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United x

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds x

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 2
Degerfors IF - GIF Sundsvall x
Enköping - BK Häcken x

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit 2

norsk
27.06.07, 23:00
alguseks tahaks õelda et norks seal punktitabeli alguses ütlesid et ma sain 7 punkti aga punktitabelisse panid 6 vaata siis kumb ikka õige on
Õige on 7 ja tabelis on ka 7, vaatasid ehk midagi valesti?
Edaspidi palun sarnaste murede puhul privasse kirjutada. Aitäh.

norsk
27.06.07, 23:17
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1:1, Dobrecovs
JK Vaprus - JK Tulevik - 1:1, Joost
FC Levadia - FC Flora - 3:1, Zelinski

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan x
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn x

29.06.
TPS - Tampere United 1

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov x
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas 1

Jubilo Iwata - Urawa Reds x

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II x
JK Välk 494 - JK Kalju 1

Brann - Tromsö 1
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 1
FK Moskva - Zenit x

hassan74
28.06.07, 17:16
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1:2, Terehhov
JK Vaprus - JK Tulevik - 1:1, Joost
FC Levadia - FC Flora - 3:1, Zelinski

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan x
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn x

29.06.
TPS - Tampere United 1

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov x
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 1

Houston Dynamo - FC Dallas x

Jubilo Iwata - Urawa Reds x

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II x
JK Välk 494 - JK Kalju 1

Brann - Tromsö 1
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 1
FK Moskva - Zenit x

sprinter
28.06.07, 22:43
IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 1-2, Tiit Tikenberg
JK Vaprus - JK Tulevik - 2-2, Aleksander Saharov
FC Levadia - FC Flora - 1-1, Indrek Zelinski

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United x

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 1
Parana - Atletico Paranaense 2

Houston Dynamo - FC Dallas x

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 2

Brann - Tromsö x
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 1
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit 1

17
28.06.07, 23:00
Mul pole aimugi, kas tänase päeva mängud on juba peetud või käimas. kui on, ära arvesta.

IV voor

30.06
JK Kalev - FC TVMK - 0:12, Oliver Konsa
JK Vaprus - JK Tulevik - 1:1, Verner Uibo
FC Levadia - FC Flora - 3:0, Tarmo Kink

28.06.
Iraan - Ghana 2
Põhja Korea - Omaan 1
Malaisia - Jamaika 2

Bryne - Lyn 1

29.06.
TPS - Tampere United 2

30.06.
Lokomotiv - Krõlja Sovetov 1
Torpedo - Terek 1

Fluminense - Botafogo 2
Parana - Atletico Paranaense 2

Houston Dynamo - FC Dallas 2

Jubilo Iwata - Urawa Reds 2

1.07.
FC Flora II - FC Levadia II 2
JK Välk 494 - JK Kalju 1

Brann - Tromsö 2
Fredrikstad - Odd Grenland 1

Mjallby AIF - Östers IF 2
Degerfors IF - GIF Sundsvall 2
Enköping - BK Häcken 1

Himki - Tom 2
FK Moskva - Zenit x

mcnamara
01.07.07, 15:25
kokkuvõte peale 2 vooru.vooru parim oli norsk 15punktiga aga liidrina jätkab ikka mcnamara kuigi tundub et peale 3ndat vooru liider vahetub kuna hr.mcnamara pole veel oma ennustust

Rõõm oli kaks vooru juhtida, kuid tunnistan ausalt, et ei jaksa südasuvel klubijalgpalli jälgida. Sügisepoole jätkan taas.

norsk
02.07.07, 09:52
Viies voor kestab neljandast kaheksanda juulini. Mõned mängud U20 MM-ilt, Copa Americalt ja Balti Liigast ning hulganisti liigajalgpalli.
Viies esimeses mängus küsin täpset skoori (1p.) ja väravalööjat (iga värava eest 1p.).

V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - täpne skoor; väravalööja
USA - Kolumbia - täpne skoor; väravalööja
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - täpne skoor; väravalööja
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - täpne skoor; väravalööja
FC Flora - JK Kalev - täpne skoor; väravalööja

4.07.
Mehhiko - Tshiili
Brasiilia - Ecuador

Trans - Metalurgs
Ekranas - Skonto
Ventspils - Vetra

Shotimaa U20 - Nigeeria U20
Costa Rica U20 - Jaapan U20

Honka - TPS

D.C. Utd - Kansas City

7.07.
Corinthians - Fluminense
Santos - Cruzeiro

GIF Sundsvall - Ljungskile SK

Ural - Torpedo

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II
JK Välk 494 - FC Flora II

FC Haka - HJK
MyPa - TamU

FK Riga - FK Ventspils

FC Vilnius - Žalgiris
Interas - Ekranas

norsk
02.07.07, 11:23
Vooru võitis 12 punktiga ChelseaFC, kes tõusis tänu sellele kolmandat kohta jagama. Kokku oli võimalik saada 25 punkti.

Kalev - TVMK ning Flora II - Levadia II mängud toimuvad vastavalt 17. ning 11. juulil ja punktid nende eest lisanduvad tabelisse hiljem.
Kustutasin tabelist mcnamara, kes loobus.

Tabel peale IV vooru:

1.-2. inzu(+8), norsk(+7) 35p.
3.-4. ChelseaFC(+12), hassan74(+8) 34p.
5. -RoMaRiO-(+11) 32p.
6. sprinter(+5) 30p.
7. 17(+8) 27p.
8.-9. budulojus(+6), AlwaysRed(-) 26p.
10. tauri3000(+4) 24p.
11.-12. Dammu(+8), Rams(-) 23p.
13. Maarek(-) 22p.
14.-15. Karla(+7), Tauri.T(-) 16p.
16. TheGunners(+9) 15p.
17. Taux007(-) 9p.

Dammu
02.07.07, 11:45
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 2:1; Messi
USA - Kolumbia - 1:0; Mapp
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0:2; Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:1; Tiirik
FC Flora - JK Kalev - 2:0; Bärengrub

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 2
Ekranas - Skonto 2
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 2

Honka - TPS 2

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense 2
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 1
JK Välk 494 - TVMK II 2

FC Haka - HJK 1
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris 1
Interas - Ekranas 1

17
02.07.07, 13:07
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 3:0; Leo Messi
USA - Kolumbia - 1:1; Landon Donovan
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0:4; Maksim Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 0:2; Nikolai Lõsanov
FC Flora - JK Kalev - 9:0; Juha Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 2
Ekranas - Skonto 1
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x

Honka - TPS 1

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense 1
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK x

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 2
JK Välk 494 - FC Flora II 1

FC Haka - HJK 2
MyPa - TamU x

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris 2
Interas - Ekranas 2

Olympi
02.07.07, 13:50
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 3-1; Messi
USA - Kolumbia - 1-0; Greg Vanne
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0-2; Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1-1; Lepik
FC Flora - JK Kalev - 4-2; Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs x
Ekranas - Skonto 1
Ventspils - Vetra 2

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x

Honka - TPS 1

D.C. Utd - Kansas City 2

7.07.
Corinthians - Fluminense x
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 1
JK Välk 494 - FC Flora II 2

FC Haka - HJK x
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 1

FC Vilnius - Žalgiris x
Interas - Ekranas 2

Karla
02.07.07, 14:46
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 3:1; Hernan Crespo
USA - Kolumbia - 2:1; Eddie Johnson
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0:2; Aleksandr Tarassenkov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:2; Kristjan Tiirik
FC Flora - JK Kalev - 4:0; Juha Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 2
Ekranas - Skonto 1
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 2

Honka - TPS x

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense 1
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 1
JK Välk 494 - FC Flora II 2

FC Haka - HJK 2
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris 2
Interas - Ekranas 2

ChelseaFC
02.07.07, 19:10
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 2:1 Santa Cruz
USA - Kolumbia - 1:1 Eddie Johnson
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 1:3 Lipartov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 0:4 Kasimir
FC Flora - JK Kalev - 4:2 Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 2
Ekranas - Skonto x
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x

Honka - TPS 2

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense 1
Santos - Cruzeiro 2

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 1
JK Välk 494 - FC Flora II 2

FC Haka - HJK 2
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris x
Interas - Ekranas 2

ChelseaFC
02.07.07, 19:12
mis mängud need trans-metalurgs, Ekranas-Skonto ja Vetra-Ventspils on???? Need olid juba ära ju

17
02.07.07, 19:14
Täitsa debiilik, korduskohtumised on ka. Kohe näha, et Chelsea fänn..

ChelseaFC
02.07.07, 19:15
Täitsa debiilik, korduskohtumised on ka. Kohe näha, et Chelsea fänn..

ssssshhhhh

budu
02.07.07, 20:03
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 1.-1; väravalööja messi
USA - Kolumbia - 2-0; väravalööja donovan
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0-3; väravalööja gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1-2; väravalööja ratnikov
FC Flora - JK Kalev - 0-1; väravalööja leetma

4.07.
Mehhiko - Tshiili x
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs x
Ekranas - Skonto 1
Ventspils - Vetra 2

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 1

Honka - TPS x

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense x
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 1
JK Välk 494 - FC Flora II 1

FC Haka - HJK x
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 1

FC Vilnius - Žalgiris 1
Interas - Ekranas x

sprinter
02.07.07, 23:46
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 4:1; Messi
USA - Kolumbia - 2:0; Johnson
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0:4; Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:3; Ratnikov
FC Flora - JK Kalev - 0:0; -

4.07.
Mehhiko - Tshiili x
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 2
Ekranas - Skonto 2
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 1
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x

Honka - TPS 2

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense 2
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK x

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - TVMK II 2

FC Haka - HJK x
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris 1
Interas - Ekranas x

norsk
03.07.07, 02:32
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 1:1; Crespo
USA - Kolumbia - 2:1; Johnson
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 1:3; Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:2; Tiirik
FC Flora - JK Kalev - 2:1; Jääger

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs x
Ekranas - Skonto x
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x

Honka - TPS x

D.C. Utd - Kansas City 1

7.07.
Corinthians - Fluminense x
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju x
JK Välk 494 - TVMK II 1

FC Haka - HJK 1
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils x

FC Vilnius - Žalgiris 1
Interas - Ekranas 2

hassan74
04.07.07, 21:04
Kuna tänased mängud juba osaliselt lõppenud või juba alanud, siis ennustasin veel toimumata mänge

V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 2:1 Riquelme
USA - Kolumbia - 2:2; Johnson
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 1:3; Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:2; Tiirik
FC Flora - JK Kalev - 2:1; Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili x
Brasiilia - Ecuador 1


Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 x


7.07.
Corinthians - Fluminense x
Santos - Cruzeiro 2

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju x
JK Välk 494 - TVMK II 1

FC Haka - HJK 1
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils x

FC Vilnius - Žalgiris 1
Interas - Ekranas 2

Rams
04.07.07, 21:20
V voor

5.07.
Argentiina - Paraguai - 2:0 väravalööja Messi
USA - Kolumbia - 2:0 väravalööja Donovan
7.07.
JK Tulevik - JK Trans - 0:4 väravalööja Gruznov
JK Vaprus - JK Maag Tammeka - 1:3 väravalööja Joost
FC Flora - JK Kalev - 3:0 väravalööja Hakola

4.07.
Mehhiko - Tshiili 1
Brasiilia - Ecuador 1

Trans - Metalurgs 1
Ekranas - Skonto 2
Ventspils - Vetra 1

Shotimaa U20 - Nigeeria U20 2
Costa Rica U20 - Jaapan U20 2

Honka - TPS 1

D.C. Utd - Kansas City 2

7.07.
Corinthians - Fluminense 2
Santos - Cruzeiro 1

GIF Sundsvall - Ljungskile SK 1

Ural - Torpedo 2

8.07.
JK Kalju - JK Tulevik II 1
JK Välk 494 - FC Flora II 2

FC Haka - HJK 2
MyPa - TamU 2

FK Riga - FK Ventspils 2

FC Vilnius - Žalgiris 2
Interas - Ekranas 2

norsk
09.07.07, 09:18
Kuues voor kestab 11. - 15. juulini. Copa America poolfinaal, U20 MM'i kaheksandikfinaalid ja erinevad liigad. Kolme esimese mängu puhul on lisaküsimusteks täpne skoor (1p.) ning avavärava minut (täpne 2p., +/- 5 min. 1p.)

VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - täpne skoor; avavärava minut
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - täpne skoor; avavärava minut
FC TVMK - JK Trans - täpne skoor; avavärava minut

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20
Jaapan U20 - Tšehhi U20
Hispaania U20 - Brasiilia U20

Kalmar FF - Hammarby

FC Vilnius - Vetra

12. 07.
Šiauliai - Ekranas

FK Ventspils - FC Skonto

14. 07.
Kuban - Himki
CSKA - Dinamo

Corinthians - Sao Paulo
Santos - Botafogo
Gremio - Palmeiras

D.C. United - FC Dallas

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II

Tom - FK Moskva

Helsingborgs IF - IFK Göteborg

VPS - FC Lahti

17
09.07.07, 10:51
miks Kalevi mängu ennustada ei saa :(

VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 2:3; 29'
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 2:1; 45'
FC TVMK - JK Trans - 2:2; 38'

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby 2

FC Vilnius - Vetra x

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 1

14. 07.
Kuban - Himki x
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 2
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras 2

D.C. United - FC Dallas 1

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 1
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 2
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 2

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 2

Dammu
09.07.07, 11:34
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 0:2; 34'
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 0:1; 59'
FC TVMK - JK Trans - 1:2; 14'

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 2
Jaapan U20 - Tšehhi U20 1
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 1

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 1

14. 07.
Kuban - Himki 2
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 2
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras 1

D.C. United - FC Dallas 1

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 1
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 1
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 2

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 2

hassan74
09.07.07, 12:16
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 1:2 67 min
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 2:1 38 min
FC TVMK - JK Trans - 2:2 24 min

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 (x normaalaeg) 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby x

FC Vilnius - Vetra 1

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 2

14. 07.
Kuban - Himki x
CSKA - Dinamo x

Corinthians - Sao Paulo 2
Santos - Botafogo 2
Gremio - Palmeiras x

D.C. United - FC Dallas x

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 1
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 1
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva x

Helsingborgs IF - IFK Göteborg x

VPS - FC Lahti 2

Olympi
09.07.07, 12:45
miks Kalevi mängu ennustada ei saa :(
Kalev-TVMK mängu ennustamine toimus IV voorus

ChelseaFC
09.07.07, 12:46
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 0:1 62`
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 4:1 10`
FC TVMK - JK Trans - 3:1 4`

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 1

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 2

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 2

14. 07.
Kuban - Himki x
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 1
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras x

D.C. United - FC Dallas 1

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 2
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 x
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 1

Olympi
09.07.07, 12:47
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 2-3; 24'
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 3-0; 60'
FC TVMK - JK Trans - 0-1; 10'
11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 2
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 1

Kalmar FF - Hammarby 2

FC Vilnius - Vetra x

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 1

FK Ventspils - FC Skonto 2

14. 07.
Kuban - Himki x
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 1
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras 2

D.C. United - FC Dallas x

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 2
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 1
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II x

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2

VPS - FC Lahti x

budu
09.07.07, 15:39
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 1-0; avavärava minut 68
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 3-1; avavärava minut 18
FC TVMK - JK Trans - 1-1; avavärava minut 34

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 1

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto x

14. 07.
Kuban - Himki 2
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 1
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras 2

D.C. United - FC Dallas 2

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 1
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 2
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 1

Rams
10.07.07, 08:29
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 1:3 15 min
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 1:1 30 min
FC TVMK - JK Trans - 1:2 35 min

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 1

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 1

14. 07.
Kuban - Himki 2
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 2
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras 1

D.C. United - FC Dallas x

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 2
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 1
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 2

norsk
11.07.07, 13:43
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 2:2 26`
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 3:1 6`
FC TVMK - JK Trans - 2:1 40`

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 x
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 1

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 1

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto x

14. 07.
Kuban - Himki x
CSKA - Dinamo x

Corinthians - Sao Paulo 1
Santos - Botafogo x
Gremio - Palmeiras 1

D.C. United - FC Dallas 1

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju x
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 2
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 1

VPS - FC Lahti 2

Karla
11.07.07, 13:57
VI voor

11. 07.
Mehhiko - Argentiina - 0:2 15`
14. 07.
JK Maag Tammeka - JK Tulevik - 1:0 56`
FC TVMK - JK Trans - 2:2 10`

11. 07.
USA U20 - Uruguai U20 1
Jaapan U20 - Tšehhi U20 2
Hispaania U20 - Brasiilia U20 2

Kalmar FF - Hammarby 1

FC Vilnius - Vetra 2

12. 07.
Šiauliai - Ekranas 2

FK Ventspils - FC Skonto 1

14. 07.
Kuban - Himki 2
CSKA - Dinamo 1

Corinthians - Sao Paulo 1
Santos - Botafogo 1
Gremio - Palmeiras x

D.C. United - FC Dallas 1

15. 07.
FC Flora II - JK Kalju 1
JK Maag Tammeka II - JK Välk 494 x
JK Kalev Sillamäe - FC TVMK II 1

Tom - FK Moskva 1

Helsingborgs IF - IFK Göteborg 2

VPS - FC Lahti 2

norsk
11.07.07, 17:03
Vooru võitsid 16 silmaga TheGunners ja ChelseaFC. Neist viimane hõivas ka liidripositsiooni.
Nelja ennustaja postitusse olid ilmselt hooletu kopeerimise teel sattunud valed esiliiga mängud, nende eest mõistagi punkte ei saa.

Tabel peale V vooru:

1. ChelseaFC(+16) 50p.
2. norsk(+13) 48 p.
3. hassan74(+10) 44 p.
4. sprinter(+9) 39 p.
5. 17(+11) 38 p.
6. budulojus(+11) 37 p.
7.-8. Rams(+12), inzu(-) 35p.
9. Dammu(+11) 34 p.
10. -RoMaRiO-(-) 32p.
11.-12. Karla(+15), TheGunners(+16) 31p.
13. AlwaysRed(-) 26 p.
14. tauri3000(-) 24 p.
15. Maarek(-) 22p.
16. Tauri.T(-) 16 p.
17. Taux007(-) 9p.

hassan74
11.07.07, 19:45
Vooru võitsid 16 silmaga TheGunners ja ChelseaFC. Neist viimane hõivas ka liidripositsiooni.
Nelja ennustaja postitusse olid ilmselt hooletu kopeerimise teel sattunud valed esiliiga mängud, nende eest mõistagi punkte ei saa.


Loodan, et arvestasid sellegagi, et mõni ennustaja(nimesid nimetamata) ennustas juba toimunud mänge ja seejuures veel üllatus-üllatus ÕIETI

norsk
11.07.07, 21:55
Loodan, et arvestasid sellegagi, et mõni ennustaja(nimesid nimetamata) ennustas juba toimunud mänge ja seejuures veel üllatus-üllatus ÕIETI
Täpsemalt siis üks ennustaja. Jah, arvestasin seda, juba toimunud mängude eest punkte ei saa.

norsk
16.07.07, 15:28
Seitsmendas voorus boonuseid pole, kõik mängud 1x2. Valikus on peale erinevate liigade ka meie klubide euromängud ning Aasia karika alagrupimängud. Kohtumised leiavad aset ajavahemikus 18.-22. juuli.
Ühe lisaküsimuse panen ka ikka juurde. Nimelt on U20 MM jõudmas oma lõppfaasi, nii et pakkuge turniiri võitjat. Õige vastuse eest saab 2 punkti. Et teil lihtsam oleks, siis mainin ära, et sõelale on jäänud Austria, Argentiina, Tšiili ja Tšehhi.


VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia

Usbekistan - Hiina
Malaisia - Iraan
Indoneesia - Lõuna-Korea
Saudi Araabia - Bahrein

Himki - Lokomotiv

Hammarby - Kalmar FF

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF
Helsingborgs IF - Narva JK Trans

FK Riga - FC Jurmala

Palmeiras - Santos

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus
JK Tulevik - FC TVMK

Djurgarden - IF Elfsborg

FF Jaro - VPS

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II
JK Maag Tammeka II - FC Flora II

Fredrikstad - Lilleström
Start - Aalesund

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall

Sport - Botafogo
Cruzeiro - Sao Paulo
Santos - Figueirense

New England Revolution - Houston Dynamo

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks?

budu
16.07.07, 18:56
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia x

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv x

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF 1
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala x

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 1
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 1

FF Jaro - VPS 1

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 1

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund 2

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo x
Cruzeiro - Sao Paulo 1
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 2

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks?argentiina

ChelseaFC
17.07.07, 10:10
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia x

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv 2

Hammarby - Kalmar FF 1

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF 2
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 1

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 1
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 2

FF Jaro - VPS x

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 2

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund x

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 1

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Tsehhi

hassan74
17.07.07, 10:53
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia x

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv x

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF 2
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 1

Palmeiras - Santos x

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 1
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 2

FF Jaro - VPS 1

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 2

Fredrikstad - Lilleström 2
Start - Aalesund x

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall x

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo x

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Argentiina

Rams
17.07.07, 13:59
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia 2

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv 2

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF 1
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 2

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 2
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 2

FF Jaro - VPS x

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II x

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund 2

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo x

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Argentiina

Dammu
17.07.07, 17:01
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia 2

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv 2

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF 1
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 2

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 2
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 1

FF Jaro - VPS 2

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 2

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund 2

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 2

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Argentiina

17
17.07.07, 17:43
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia x

Usbekistan - Hiina 2
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea 2
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv 2

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF x
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 1

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 1
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 2

FF Jaro - VPS 1

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 2

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund 2

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 1

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Argentiina

norsk
17.07.07, 21:48
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia 1

Usbekistan - Hiina 1
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea x
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv x

Hammarby - Kalmar FF 2

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF x
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 1

Palmeiras - Santos x

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 1
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg x

FF Jaro - VPS 1

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II x
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 1

Fredrikstad - Lilleström 1
Start - Aalesund x

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 1

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 1
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 1

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Tsehhi

Olympi
18.07.07, 06:27
VII voor

18. 07.
FK Pobeda - FC Levadia 2

Usbekistan - Hiina 1
Malaisia - Iraan 2
Indoneesia - Lõuna-Korea x
Saudi Araabia - Bahrein 1

Himki - Lokomotiv 2

Hammarby - Kalmar FF 1

19. 07.
FC Flora - Valerenga IF x
Helsingborgs IF - Narva JK Trans 1

FK Riga - FC Jurmala 1

Palmeiras - Santos 2

21. 07.
JK Kalev - JK Vaprus 2
JK Tulevik - FC TVMK 2

Djurgarden - IF Elfsborg 1

FF Jaro - VPS x

22. 07.
FC TVMK II - FC Levadia II 2
JK Maag Tammeka II - FC Flora II 2

Fredrikstad - Lilleström 2
Start - Aalesund 2

Atvidabergs FF - GIF Sundsvall 2

Sport - Botafogo 2
Cruzeiro - Sao Paulo 2
Santos - Figueirense 1

New England Revolution - Houston Dynamo 1

Lisaküsimus: kes tuleb U20 maailmameistriks? Tsehhi

norsk
20.07.07, 10:44
Kuuenda vooru võitis 14 punktiga ChelseaFC, kes oli üks vähestest boonusesaajatest. Ühtlasi kindlustas ta oma liidripositsiooni.
Vahepeal on toimunud FCF II - FCL II ja Kalev - TVMK mängud IV voorust ja punktid nende eest lisasin ka tabelisse.
Sulgudes on ülalmainitud kohtumiste punktid + VI vooru saak.

Tabel peale VI vooru:

1. ChelseaFC(2+14) 66 p.
2. norsk(0+10) 58 p.
3. hassan74(2+10) 56 p.
4. 17(2+10) 50 p.
5. budulojus(1+8) 46 p.
6. Dammu(3+7) 44 p.
7. Karla(2+10) 43 p.
8.-9. Rams(-+7), sprinter(3+-) 42 p.
10. Olympi(ex-TheGunners)(2+7) 40 p.
11. inzu(1+-) 36 p.
12. -RoMaRiO-(2+-) 34 p.
13.-14. tauri3000(2+-), AlwaysRed(-) 26 p.
15. Maarek(-) 22 p.
16. Tauri.T(-) 16 p.
17. Taux007(-) 9 p.

norsk
22.07.07, 22:59
Kaheksandas voorus tuleb Eesti-eri. Meistriliiga, Esiliiga, II liiga, karikavõistlused ja Levadia euromäng.
Meistriliiga mängudes pakkuge täpset tulemust, õige eest saab lisapunkti.

VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; täpne skoor
FC Ajax - JK Trans; täpne skoor
JK Maag Tammeka - JK Kalev; täpne skoor
JK Vaprus - FC Kuressaare; täpne skoor
FC Flora - FC TVMK; täpne skoor

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda

FC Elva - FC Warrior

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II
JK Kalev II - FC Ararat

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju
JK Välk 494 - FC TVMK II

VJK Rakvere - JK Trans II
JK Nõmme United - Sõrve JK

budu
22.07.07, 23:07
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik;3-0
FC Ajax - JK Trans; 0-4
JK Maag Tammeka - JK Kalev;2.2
JK Vaprus - FC Kuressaare; 1-0
FC Flora - FC TVMK; 1-2

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 2
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 2

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 1
JK Nõmme United - Sõrve JK 1

ChelseaFC
23.07.07, 09:51
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 1-0
FC Ajax - JK Trans; 1-4
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2-0
JK Vaprus - FC Kuressaare; 2-1
FC Flora - FC TVMK; 1-1

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 1
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes x

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 2
JK Nõmme United - Sõrve JK x

Rams
23.07.07, 13:53
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 3:0
FC Ajax - JK Trans; 0:5
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2:1
JK Vaprus - FC Kuressaare; 2:0
FC Flora - FC TVMK; 1:3

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 2
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 1

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II x
JK Nõmme United - Sõrve JK 1

17
23.07.07, 17:59
mismõttes, SÖrve, mitte Sõrve :)

VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 3:0
FC Ajax - JK Trans; 0:19
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2:0
JK Vaprus - FC Kuressaare; 1:3
FC Flora - FC TVMK; 1:2

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda x

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 2
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 1

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 1
JK Välk 494 - FC TVMK II 1

VJK Rakvere - JK Trans II x
JK Nõmme United - Sörve JK 2

Rams
23.07.07, 22:27
FC Ajax - JK Trans; 0:19


Julge pakkumine:D

norsk
23.07.07, 22:57
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 4:1
FC Ajax - JK Trans; 1:7
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2:2
JK Vaprus - FC Kuressaare; 3:2
FC Flora - FC TVMK; 1:1

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior x

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat x

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus x
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 1

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 1
JK Välk 494 - FC TVMK II x

VJK Rakvere - JK Trans II 1
JK Nõmme United - SÖrve JK 1

hassan74
24.07.07, 13:40
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 2-0
FC Ajax - JK Trans; 1-4
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 3-1
JK Vaprus - FC Kuressaare; 2-1
FC Flora - FC TVMK; 1-1

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda x

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 1
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes x

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 2
JK Nõmme United - Sõrve JK x

Karla
24.07.07, 16:23
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 2-0
FC Ajax - JK Trans; 0-5
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2-1
JK Vaprus - FC Kuressaare; 2-0
FC Flora - FC TVMK; 1-2

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 1
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 2

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 2
JK Nõmme United - Sõrve JK 2

Dammu
25.07.07, 01:02
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 2:0
FC Ajax - JK Trans; 0:4
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 1:2
JK Vaprus - FC Kuressaare; 1:1
FC Flora - FC TVMK; 2:1

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 1
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 2

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 2

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 2
JK Nõmme United - Sõrve JK 1

norsk
25.07.07, 10:09
Seitsmenda vooru võit läks jagamisele hassan74 ja Dammu vahel, mõlemad said 14 punkti. Maksimaalselt oli võimalik koguda 26 punkti.
TVMK II - Levadia II mäng toimub kunagi hiljem.

Tabel peale VII vooru:

1. ChelseaFC(+12) 78 p.
2. hassan74(+14) 70 p.
3. norsk(+11) 69 p.
4. 17(+13) 63 p.
5. budulojus(+13) 59 p.
6. Dammu(+14) 58 p.
7. Rams(+13) 55 p.
8. Olympi(+13) 53 p.
9. Karla(-) 43 p.
10. sprinter(-) 42 p.
11. inzu(-) 36 p.
12. -RoMaRiO-(-) 34 p.
13.-14. tauri3000(-), AlwaysRed(-) 26 p.
15. Maarek(-) 22 p.
16. Tauri.T(-) 16 p.
17. Taux007(-) 9 p.


P.S. budulojus, oleks tore, kui sa ennustuse mingi aeg taas enda kaela võtaks

inzu
25.07.07, 19:26
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 3-0
FC Ajax - JK Trans; 0-3
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 1-2
JK Vaprus - FC Kuressaare; 2-1
FC Flora - FC TVMK; 1-0

25. 07.
FC Levadia - FK Pobeda 1

FC Elva - FC Warrior 2

JK Kaitseliit Kalev - FC Elva II 1
JK Kalev II - FC Ararat 2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 1
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 2

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK 1

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 2

VJK Rakvere - JK Trans II 2
JK Nõmme United - Sõrve JK 2

budu
26.07.07, 17:47
tänud ka norskile et suutis mind aidata ja samad sõnad mis lennatile et kui kunagi kohtume tulevad ka õlled.aga loodan et viimase vooru tabeli teed veel sina aga uus voor juba minu poolt.

Olympi
26.07.07, 18:27
VIII voor

28. 07.
FC Levadia - JK Tulevik; 3-0
FC Ajax - JK Trans; 1-3
JK Maag Tammeka - JK Kalev; 2-0
JK Vaprus - FC Kuressaare; 1-0
FC Flora - FC TVMK; 2-2

27. 07.
JK Piraaja - FC Lootus 2
JK Maag Tammeka III - FC Concordia/Audentes 2

28. 07.
Tarvastu JK - Tabasalu PK x

29. 07.
JK Maag Tammeka II - JK Kalju 2
JK Välk 494 - FC TVMK II 1

VJK Rakvere - JK Trans II 1
JK Nõmme United - Sõrve JK x

budu
28.07.07, 20:14
nii nüüd siis minu poolt 9 voor ja mänge seinast seina.

IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia
Tampere United-Levski
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem
1.08
Ventspils-Salzburg
Domzale-Dinamo Zagreb
2.08
Trans-Helsingborg
Dinamo Minsk-Skonto
Valerenga-Fc Flora
Hajduk Split-Buducnost
4.08
Essen-Energie
St.Pauli-Bayer
Sandhausen-Kickers Offerbach
4.08
Monaco-Saint-Etienne
Rennes-Nancy
5.08
LeMans-Metz
4.08
Fc Brüssel-Westerlo
Lokeren-Sint-Truiden
5.08
Start-Tromso
Fredrikstad-Aalesund
5.08
Hacken.Oster
Mjallby-Sundsvall
5.08
Torpedo-Nosta
Anzhi-Alania
5.08
Skive-Vejle
Ab Kopenhagen-Kolding
4.08
Tallinna Kalev-Levadia
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev

Olympi
29.07.07, 11:40
IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia 1
Tampere United-Levski x
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto x
Valerenga-Fc Flora x
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 1
Sandhausen-Kickers Offerbach 2
4.08
Monaco-Saint-Etienne 1
Rennes-Nancy 2
5.08
LeMans-Metz 1
4.08
Fc Brüssel-Westerlo x
Lokeren-Sint-Truiden 2
5.08
Start-Tromso 2
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken.Oster x
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania 1
5.08
Skive-Vejle 2
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev x

Dammu
29.07.07, 12:45
IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia 1
Tampere United-Levski 1
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 1
Valerenga-Fc Flora 2
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne 2
Rennes-Nancy 1
5.08
LeMans-Metz 2
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden 1
5.08
Start-Tromso 2
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken-Oster 2
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania 1
5.08
Skive-Vejle 2
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev 1

Rams
29.07.07, 14:22
IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia 2
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 1
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 2
Valerenga-Fc Flora 1
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 1
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne 1
Rennes-Nancy 2
5.08
LeMans-Metz 2
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden 2
5.08
Start-Tromso 2
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken.Oster 1
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania 1
5.08
Skive-Vejle 1
Ab Kopenhagen-Kolding 2
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev 2

17
29.07.07, 16:45
IX voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia x
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 2
Valerenga-Fc Flora 2
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach x
4.08
Monaco-Saint-Etienne 1
Rennes-Nancy 2
5.08
LeMans-Metz 2
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden 1
5.08
Start-Tromso 1
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken.Oster x
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania 2
5.08
Skive-Vejle 2
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev 2

ChelseaFC
29.07.07, 19:58
IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia x
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 2
Valerenga-Fc Flora 1
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie x
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne 1
Rennes-Nancy 1
5.08
LeMans-Metz x
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden x
5.08
Start-Tromso 1
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken-Oster x
Mjallby-Sundsvall 1
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania x
5.08
Skive-Vejle x
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev x

budu
29.07.07, 21:58
31.07

Crevna Zvezda-Levadia 1
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem x
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 1
Valerenga-Fc Flora 2
Hajduk Split-Buducnost x
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne x
Rennes-Nancy 1
5.08
LeMans-Metz 1
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden 1
5.08
Start-Tromso x
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken.Oster 2
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania x
5.08
Skive-Vejle 2
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev 2

hassan74
30.07.07, 11:25
IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia 1
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto 2
Valerenga-Fc Flora 1
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne x
Rennes-Nancy 1
5.08
LeMans-Metz 1
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden x
5.08
Start-Tromso 2
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken-Oster 1
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania x
5.08
Skive-Vejle 2
Ab Kopenhagen-Kolding 2
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev x

norsk
31.07.07, 09:33
Maarjamaa vutilahinguid ennustas kõige edukamalt Rams, kes kogus 13 punkti ja võttis vooruvõidu. Korraldaja kohusetäitja punktisaak oli aga kõige nigelam.

Tabel peale VIII vooru:

1. ChelseaFC(+10) 88 p.
2. hassan74(+11) 81 p.
3. norsk(+7) 76 p.
4. 17(+11) 74 p.
5. budulojus(+11) 70 p.
6. Rams(+13) 68 p.
7. Dammu(+8) 66 p.
8. Olympi(+8) 61 p.
9. Karla(+11) 54 p.
10. inzu(+8) 44 p.
11. sprinter(-) 42 p.
12. -RoMaRiO-(-) 34 p.
13.-14. tauri3000(-), AlwaysRed(-) 26 p.
15. Maarek(-) 22 p.
16. Tauri.T(-) 16 p.
17. Taux007(-) 9 p.

norsk
31.07.07, 09:43
IX.voor

31.07

Crvena Zvezda-Levadia 1
Tampere United-Levski 2
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg x
Domzale-Dinamo Zagreb 2
2.08
Trans-Helsingborg x
Dinamo Minsk-Skonto 1
Valerenga-Fc Flora 1
Hajduk Split-Buducnost 1
4.08
Essen-Energie 1
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 2
4.08
Monaco-Saint-Etienne x
Rennes-Nancy 1
5.08
LeMans-Metz 1
4.08
Fc Brüssel-Westerlo 1
Lokeren-Sint-Truiden 1
5.08
Start-Tromso x
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken-Oster 1
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania 1
5.08
Skive-Vejle x
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev 1

Taux007
31.07.07, 11:20
Oeh, vahepeal nii kiire olnud, et ei ole jõudnud esimesest voorust kaugemale. Paneme siis vahepeal uuesti:

IX.voor

31.07

Crevna Zvezda-Levadia 2
Tampere United-Levski 1
Fc Kopenhagen-Beitar Jerusalem 1
1.08
Ventspils-Salzburg 2
Domzale-Dinamo Zagreb 1
2.08
Trans-Helsingborg 2
Dinamo Minsk-Skonto x
Valerenga-Fc Flora 1
Hajduk Split-Buducnost x
4.08
Essen-Energie 2
St.Pauli-Bayer 2
Sandhausen-Kickers Offerbach 1
4.08
Monaco-Saint-Etienne 1
Rennes-Nancy x
5.08
LeMans-Metz 1
4.08
Fc Brüssel-Westerlo x
Lokeren-Sint-Truiden 2
5.08
Start-Tromso 2
Fredrikstad-Aalesund 1
5.08
Hacken.Oster x
Mjallby-Sundsvall 2
5.08
Torpedo-Nosta 1
Anzhi-Alania x
5.08
Skive-Vejle x
Ab Kopenhagen-Kolding 1
4.08
Tallinna Kalev-Levadia 2
5.08
Nõmme Kalju-Sillamäe Kalev x

budu
07.08.07, 18:46
kuna aega väga vähe siis kui keegi viitsib siis võiks 10 vooru ise üles panna !!ja tabel tuleb nädala lõpuks.

budu
08.08.07, 12:50
ok aega suht vähe aga panen üles siis 10 vooru üles ja mängud toimuvad 11-12 august

X.voor

11.08
AZ-Inter
Sport-Juventude
Kalev-Tulevik
Maag-Trans
Ajax-Psv
Suderva-Kaunas
Fc Porto-Sporting CP
Sevilla-Real Madrid
Tranmere-Leeds
Doncaster-Millwall
Brann-Rosenborg
12.08
Beir-Mar - Boavista
Osters-Falkenbergs
Mainz05-Koblenz
Vejle-Naestved
Tom-Amkar
Viking-Fredrikstad
Fc Lahti-Inter Turku

Dammu
08.08.07, 13:00
X.voor

11.08
AZ-Inter 2
Sport-Juventude 1
Kalev-Tulevik 2
Maag-Trans 2
Ajax-Psv 1
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid 2
Tranmere-Leeds 2
Doncaster-Millwall 1
Brann-Rosenborg 2
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs 1
Mainz05-Koblenz 2
Vejle-Naestved 1
Tom-Amkar 2
Viking-Fredrikstad 2
Fc Lahti-Inter Turku 1

hassan74
08.08.07, 14:42
11.08
AZ-Inter 2
Sport-Juventude 2
Kalev-Tulevik x
Maag-Trans 2
Ajax-Psv 1
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid x
Tranmere-Leeds 2
Doncaster-Millwall 2
Brann-Rosenborg 2
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs
Mainz05-Koblenz 1
Vejle-Naestved x
Tom-Amkar x
Viking-Fredrikstad 1
Fc Lahti-Inter Turku 2

budu
08.08.07, 17:02
X.voor

11.08
AZ-Inter 1
Sport-Juventude x
Kalev-Tulevik 1
Maag-Trans 2
Ajax-Psv 2
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid 1
Tranmere-Leeds 1
Doncaster-Millwall x
Brann-Rosenborg 1
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs x
Mainz05-Koblenz 1
Vejle-Naestved 1
Tom-Amkar 1
Viking-Fredrikstad 2
Fc Lahti-Inter Turku x

17
08.08.07, 17:18
X voor

11.08
AZ-Inter 2
Sport-Juventude 2
Kalev-Tulevik x
Maag-Trans 1
Ajax-Psv 2
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid x
Tranmere-Leeds 1
Doncaster-Millwall 2
Brann-Rosenborg 2
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs 1
Mainz05-Koblenz 1
Vejle-Naestved 1
Tom-Amkar 1
Viking-Fredrikstad 2
Fc Lahti-Inter Turku 1

Rams
08.08.07, 18:58
X.voor

11.08
AZ-Inter 2
Sport-Juventude x
Kalev-Tulevik 1
Maag-Trans 1
Ajax-Psv 1
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid 2
Tranmere-Leeds 2
Doncaster-Millwall 2
Brann-Rosenborg 2
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs 1
Mainz05-Koblenz 1
Vejle-Naestved 1
Tom-Amkar 1
Viking-Fredrikstad 2
Fc Lahti-Inter Turku x

Olympi
09.08.07, 12:52
X.voor

11.08
AZ-Inter 2
Sport-Juventude 1
Kalev-Tulevik x
Maag-Trans 2
Ajax-Psv 1
Suderva-Kaunas 2
Fc Porto-Sporting CP 1
Sevilla-Real Madrid 2
Tranmere-Leeds 1
Doncaster-Millwall x
Brann-Rosenborg 1
12.08
Beir-Mar - Boavista 2
Osters-Falkenbergs 1
Mainz05-Koblenz 1
Vejle-Naestved 2
Tom-Amkar 1
Viking-Fredrikstad 2
Fc Lahti-Inter Turku 2

17
21.08.07, 17:01
kas see asi suri ära väää?

budu
26.08.07, 00:26
kas see asi suri ära väää?

kle kui viitsid sisi ehk teed ise need 2 viimast vooru ära aga punktid võin ise ära teha kui tagasi levisse satun