320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Keavas raudselt katkestad Koduseinte pinge murrab su maha, aga ma saan magusad punktid.

    Ja mis loom? See pilt kubiseb puhtast graatsiast.

    Kommentaar


      #47
      Keava rajal on haamer väga kerge tulema. Peab minema seal veel tehnikat lihvima. Viimne kord seal käies oli juba päris kerge, sest teadis, kus mis tuleb. samas on rajal ainult üks möödumise lõik + siis 2 tõusu, kus on võimalik mööda minna. Seda on 2,8 km ringi kohta päris vähe.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
        Sa Maarek olid juurus siis ka see õnnetu, kel ei õnnestunud 7-et ringi sõita.
        Jah, ma veel mõtlesin enne liidrite möödumist, et krt, kuidas on võimalik, et minu jälitajad mulle nii kiiresti lähenesid Pakkusin neile muidugi aupaklikult teed, sõites raja kõrval heina sees ja tulemuseks oli see, et tagumine hammakas hakkas räigelt üle viskama ja pidin muidugi rõõmsalt teeveeres kassetti ka veel puhtaks rookima, olles üsna veendunud, et pikka pidu pole ja küll jälitajad mu kätte saavad (mingi jälitusmaania vist hakanud tekkima ).
        Kolmanda ringi alguses sai pärast esimest küngast muidugi ka külg maha pandud, sest minek oli nii julge, et eriti pidurdama ei vaevunud. Kuna hein oli juba märg, siis oli see viga ja selles 90-kraadises kurvis ma uperkuuti lendasin.

        Tase on KoMo sõitutel üsna hea ja kuna pole lühikeste krossidega harjunud, siis oli see esimene sõit ikka vähe ehmatav. Kui ikka stardist sellist lennukit pannakse, siis tuleb vist treenigute intensiivsust tõsta, et oleks järgmisel korral võimalus grupiga vähe pikemalt kaasa sõita.


        Jama on see, et kui kõik etapid ära sõita, siis tuleb aasta peale kokku 5 KoMo etappi. Kuuest osavõtmise puhul osaleks juba 8000 eeguse ratta loosis.
        Mul juba võimalus loosimises osalemiseks puudub, aga õnneks vähe aktiivsemad pereliikmed peaksid 2 häält loosikorvis garanteerima
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #49
          Lape, pead eeskuju võtma! Kui ma Keavas sulle ringiga koti pähe vajutan siis ei kavatse ma su selja taga oodata neid üksikuid möödumiskohti, vaid tõmbad kiiresti aupaklikult võssa

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Lape, pead eeskuju võtma! Kui ma Keavas sulle ringiga koti pähe vajutan siis ei kavatse ma su selja taga oodata neid üksikuid möödumiskohti, vaid tõmbad kiiresti aupaklikult võssa
            Oi kurva, kyps juba nii kõvaks meheks saanud

            Kuigi vist ei õnnestu, oleks hirmus soov sind Keavas maa peale tagasi tuua
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #51
              Muidugi! Sain täna ratta hooldusest kätte ja jälle on asi ikka hull püss. Sellisel rattal saan tirri lastes kah lape juba teisel ringil kätte

              Kommentaar


                #52
                kyps, lepi tõsiasjaga, et keavas stardid sa minust tagapool, seega pead sa minust kõigepeal mööduma, et alustada minu ringiga kinni püüdmist. Ja ma katsun sul esimese möödumise võimalikult raskeks teha. kui vaja lükkan kas või võssa :P

                sellel juuru kiirel laskumisel hakkas ka ratas korra vänderdama, aga jäin õnneks püsti.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
                  kyps, lepi tõsiasjaga, et keavas stardid sa minust tagapool, seega pead sa minust kõigepeal mööduma, et alustada minu ringiga kinni püüdmist. Ja ma katsun sul esimese möödumise võimalikult raskeks teha. kui vaja lükkan kas või võssa :P

                  sellel juuru kiirel laskumisel hakkas ka ratas korra vänderdama, aga jäin õnneks püsti.
                  Nagu Juuru etapil selgus, ei viitsi nad paremusjärjestuse järgi eriti palju rahvast stardikoridori kutsuda (ma oleks ju muidu viimasena pidanud startima ), mistõttu ära ole selles nii kindel

                  Aga kypsi hull püss põõsasse organiseerida pole paha mõte
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #54
                    kyps, ma palkan mõne kohaliku tati, kes igal ringil sulle raudkangi kodaratesse viskab
                    sinu pildi printisin sportfotost juba välja, et siis sabotööridele sihtmärk teada oleks .

                    Kommentaar


                      #55
                      Sohitemp ma ütlen. Nagu "Kevad südames" öeldi: -"Ära lõhu ratast!"

                      Kommentaar


                        #56
                        enne keava sõitu peaks elukindlustuse igaksjuhuks tegema, praegu seal sõites olen rahulikult võtnud, aga kui seal vajutama ka hakata, siis võib iga eksimus kurvalt lõppeda.

                        mai kuus mõõtsin omal ühe 2,8 km ringi aja ära, siis oli natuke üle 12 minuti. Kui praegu keskmiselt jõuaks kõik kuus ringi sedasi ära sõita, siis oleks päris hea tulemus.

                        Kommentaar


                          #57
                          Rattapeded MSNi!

                          Kommentaar


                            #58
                            said omale ühe postituse jälle kirja. nagu minagi just

                            teistele siinsetele rattaspordi austajatele teadmiseks, et lähen täna keava rada sõitma.

                            Kommentaar


                              #59
                              loodetud 4-5 ringi asemel sõitsin ikkagi ühe ringi, sest rohi on raja ääres ikka nii pikk, et laskumistel on juhitavusega probleeme. kui enne oli rohi lihtsalt pikk, siis nüüd on see ka raja peale vajunud, ühesõnaga jälge ees ei näe.
                              hea oli see, et ringi läbisin suht rahulikus tempos ning ringi aeg oli 10 minutit ja 20 sekki.
                              kusjuures kui rada veel tundma õppida ja õigetel laskumistel täiega vändata, siis on kogu raja peale ainult üks tõus. ülejäänutest saab inertisga praktiliselt ülesse.
                              seega oleks ajast võimalik veel vähemalt minut kärpida.

                              Kommentaar


                                #60
                                Sa oled lihtsalt nõrk! Õiged ratturid rassivadki rinnuni nõgestes ja karuputkes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X