320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Kuulge veloässad, kas kuskilt saaks laenutada mönd normaalset maanteratast? Tahaks jubedamalt proovida, et mis tunne on ikkagi maanterattaga maanteel söita. Räägitakse vaid head.
    City Bike's käisime täna vaatamas. Täitsa normaalsed pillid (nii cyclo-cross kui ka MNT) pakuti isegi välja (ka S mõõtu). Muuseas, üks neist oli veel eraldistardi lenksuga (vihjega pühapäevasele üritusele) ja kuigi mõõtu peal polnud, siis tundus, et midagi M ja L kanti
    Ainsaks miinuseks oli see, et raha taheti 400 kulli / 24 h, mida ma nüüd ühe väikse ürituse (seesama pühapäevane) pärast küll välja käia ei viitsi, seda enam, et peab ennast veel vanalinna rattale järgi sõitma ja pärast veel ära ka viima.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #77
      Kas pesema kah peab? Ma mõtlen, et võtad üheks mudaseks elioni etapiks ja siis viskad porise käkra neile tagasi

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Kas pesema kah peab? Ma mõtlen, et võtad üheks mudaseks elioni etapiks ja siis viskad porise käkra neile tagasi
        Hea idee


        Kyps, neil on ka paar vinget konverentsijalgratast 7 istekohaga. Võtaks kamba kokku ja läheks TRM'le äkki?

        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #79
          Ei saa seda luksust endale lubada. Pulleritsule on vaja ikka kott pähe tõmmata.

          Kommentaar


            #80
            Kas ma saan öigesti aru, et Pulleritsu alistamine ratta- ja rulluisumaratonil on iga harrastussportlase eesmärk? :P
            Jooksus ja suusatamises läheb see vist tsipa raskeks.

            Kommentaar


              #81
              Jep, need alad kalduvad ulmevaldkonda. Aga küll ka tema varsti vanaks ja nõdraks jääb

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Kas ma saan öigesti aru, et Pulleritsu alistamine ratta- ja rulluisumaratonil on iga harrastussportlase eesmärk? :P
                Jooksus ja suusatamises läheb see vist tsipa raskeks.
                Enesetunne oli tõesti kehv, kui eelmise aasta Tartu Rattamaratonil Pullerits mõned kilomeetrid enne lõppu mööda sõitis
                Vabanduseks võib küll haamri tuua, aga hoolimata sellest, et tema sõitis tavapärase "Optima" asemel laenatud tipprattaga, oleks pidanud jagu saama.
                Sel aastal tahaks selle vea parandada . SEB jooksule lähen temaga võidu jooksma ka, aga hoolimata paremast stardikoridorist, tundub tema tase ikka liiga kaugel (veel ).
                Kypsist tahaks ka mööda saada, aga kuna treeningute peale sel hooajal piisavalt aega pole kulunud, siis nii kõrgeid lootusi veel ei hellita
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #83
                  No stabiilselt 5000 km hooajaga läbinud mehena on sul nii tugev põhi all, et selle hooaja kergem treening on jalga ainult teravamaks muutnud Stardikast peaks meil sama olema.

                  Kommentaar


                    #84
                    Jube hea, et ma daamina ei pea Pulleritsuga üht klassi rebima, muidu tekiks veel äkki konkurents
                    Minu rööm oli startida Tallinna rattamaratonil Kõrvemaal kõige viimasena ning asuda siis mööduma eessöitjatest, pea sajast ratturist söitsin mööda. Päris distantsi löpus (see lühem muidugi) oli veel üks töukega mees - hea, et sellele alla ei jäänud.
                    Igaühel omad röömud.

                    Kommentaar


                      #85
                      Üks endast lugupidav rattur peab Pulleritsust TRM-il jagu saama tema sporiblogi loba pärast ratturite aadressil. Mees kes sõidab rattaga 200 km aastas ja võistleb ketsides, tuleb lihtsalt seljataha jätta. Kas ma eksin Maarek?

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Üks endast lugupidav rattur peab Pulleritsust TRM-il jagu saama tema sporiblogi loba pärast ratturite aadressil. Mees kes sõidab rattaga 200 km aastas ja võistleb ketsides, tuleb lihtsalt seljataha jätta. Kas ma eksin Maarek?
                        Muidugi, eriti kui seda räägib mees, kes aastal 2007 tegi raja läbi ajaga 4:45 kopikatega, kui Pulleritsul võttis selleks aega 3:58
                        Ei saa ka mainimata jätta, et sa võitsid minu naist tol aastal lausa 44 sekundiga

                        Eelmise aasta edu 7 sekundit ei saa samuti 200 km aastas ja ketsidega sõitva tegelase vastu pidada väga aukartustäratavaks

                        Mina lähen sel aastal rajale mõttega mitte üle pingutada ja tahaks seekord rahulikult, ilma haamrita ikka lõpuni jõuda.





                        PS. Kui nüüd lõpuni aus olla, siis oli eelmine aasta sama mõte
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #87
                          No areng on ju pöörane:P 2007 a. pold ma veel ka endast lugupidav rattur. Sellel aastal võiks Priidule ikka 5-10 mintsaga ära vajutada.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Jube hea, et ma daamina ei pea Pulleritsuga üht klassi rebima, muidu tekiks veel äkki konkurents
                            Minu rööm oli startida Tallinna rattamaratonil Kõrvemaal kõige viimasena ning asuda siis mööduma eessöitjatest, pea sajast ratturist söitsin mööda. Päris distantsi löpus (see lühem muidugi) oli veel üks töukega mees - hea, et sellele alla ei jäänud.
                            Igaühel omad röömud.
                            ehee, minu number oli kõrvemaal eelviimane aga siis läks 14 minutit ratta remondi nahka ning 5 km enne lõppu madistasin ka selle tõukeka vennaga, jupp tegu oli et temast mööda saada. peaks ka seda tehnikat viljelema hakkama, äkki saab sedasi rutem edasi.
                            ma sõitsin muidugi pikka maad. vaatasin just sportinfost, et kõrvemaal põhisõidu viimane number lõpetas 20-dana

                            Kommentaar


                              #89
                              Numbritest ma ei tea midagi, ma lihtsalt sisenesin stardikoridori üsna viimasel minutil ja siis ei tundunud väga sobilik kohe teiste vahelt ettepoole pressima hakata. Önneks sai seda teha mööda suurt teed uhades

                              Kommentaar


                                #90
                                Valitsev Eesti meister Rein Taaramäe (Cofidis) teenis profina esimese tuurivõidu, vahendab rattaprofid.com.

                                22-aastane Vändrast pärit noormees võitis Prantsusmaal lõppenud 1. kategooria velotuuri Tour de l´Ain. Cofidise meeskond sai viimasel etapil koguni kolmikvõidu - Taaramäele järgnesid David Moncoutie ja Damien Monier.

                                129 kilomeetri pikkuse mägise etapi algfaasis õnnestus peagrupist põgeneda 13 mehel. Umbes 10 kilomeetri pikkuse lõputõusu alguses oli ette jäänud veel viis meest. Seejärel kihutas peagrupist välja Taaramäe, kes püüdis kiiresti jooksikud kinni ning jättis nad peagi ka seljataha. Peagi jõudsid hommikustele jooksikutele järgi ka teised favoriidid, kelle seas liidrisärgis sõitnud ameeriklane Chris Horner (Astana) ja Taaramäe meeskonnakaaslane David Moncoutie, kes hoidis enne etapi algust kolmandat kohta.

                                7 kilomeetrit enne finishit oli Taaramäe edu jälitajate ees veel üks minut, neli kilomeetrit hiljem oli vahe kasvanud aga juba 1.10-le ning eestlane liikus võidu suunas.

                                Hetkel ei ole täpselt teada, kui palju järgnevad kaotasid Reinule, kuid Prantsuse rattaportaalide andmetel oli vahe piisav, et anda Taaramäele tuuri üldvõit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X