320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Verstapost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Verstapost

    Uusim liitunu on jkes
    Kokku on nüüd 500 liitunut

    Äkki annaks talle preemiaks miski staatuse
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    See oleks ju jama. Niimoodi ootab ju mõni mees ära, kuni tekib 999 kasutajat ja liitub alles siis. Ma arvan, et kui kedagi hindama peab, siis tema teenete eest foorumile,(issand, kui patriootiline lause ) mitte järjekorranumbri järgi. Selle viiesajanda numbriga võiks midagi muud teha, näiteks Soccerneti Foorumi peo.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Siim88

      See oleks ju jama. Niimoodi ootab ju mõni mees ära, kuni tekib 999 kasutajat ja liitub alles siis. Ma arvan, et kui kedagi hindama peab, siis tema teenete eest foorumile,(issand, kui patriootiline lause ) mitte järjekorranumbri järgi. Selle viiesajanda numbriga võiks midagi muud teha, näiteks Soccerneti Foorumi peo.
      Mõtsin ise kah et võix vahets mingi peo yles visata foorumlaste näol kui mingi suurem tähtpäev on foorumis...Kohe nii suure võix teha et foorumlaste bändid esinex jne.....Pakux 1kohax välja tartus kuskil...hinnad soodsamat ning asub rohkem keskel kui Tallinn:P

      Kommentaar


        #4
        muig :P
        pidu on muidugi väga hea mõte
        aint et Tartu pakkusid sa küll ainult sellepärast välja, et sa ise elad seal
        minu arvates võiks asja korraldada just Tallinna pool... Tartu on ju puha idas... keskel peaks asi olema....

        ps.. teemast panin küll mööda

        Kommentaar


          #5
          Adaveres järsku?

          Kommentaar


            #6
            liikmeid on viissada, kuid postituste järgi aktiivsemaid va ca 50-100. ülejäänud liitunud, et meie mulaga kursis olla

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by willane

              liikmeid on viissada, kuid postituste järgi aktiivsemaid va ca 50-100. ülejäänud liitunud, et meie mulaga kursis olla

              Nojah. ega meile ole niiväga vajagi, et nad aktiivsed oleks, lihtsalt on nüüd põhjust pidu korraldada :P

              Pidu, kui see toimub, võiks aset leida Tallinnas, kuna siin on siiski teiste kohtadega (Tartu jms) võrreldes enam aktiivseid külastajaid. Asja tasub arutada/aretada.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                Loomulikult elan ma tartus ja see yks põhjus...tegelt võix teha kusagil keskeestis.....tulijatelt mingit raha kysida rendi eest....tasux teha äänses kohas kus pole palju mente aga joogikoht olex ka kättesaadav...need mendid hakkavad muidu vinguma ning tallinnas seega halb...tartu tõesti liiga idas....keegi mingit motelli v midagi teab kus saax keskeestis?Ise saax alla poole hinnaga Vehendi motelli aga sinna mahub ainult 30inimest....

                Kommentaar


                  #9
                  hoi! ertai ajab tarka juttu!

                  sätiksin yles m6ned pidepunktid, millega v6iks edaspidises arutelus tegelda:

                  1. koht peaks olema suht odav (tutvused-tutvused!!!)
                  2. soccerneti raffa bändid... ylihea m6te! paraku järgneb siit kysimus, palju neid on? asjal oleks siis väike point kah sees, krt, miski "disko" pärast kohale lennata ei näe nagu m6tet...
                  3. kui suur v6iks olla prognoositav raffahulk yritusel?
                  4. kes oleksid n6us organisatoorse poolega tegelema?
                  5. millal yritus toimuda v6iks?

                  avaldage arvamust!
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Võiks siis olla miski selline koht, kus ka saun on. See annaks asjale jumet.

                    Pakun et kohale võiks tulla umbes 50 tegelast, rohkem küll ei julgeks loota.

                    Esialgu mu poolt kõik.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tegelt on asi tulijate ja bändide poole pealt nii et vast paar bändi saab...tegelt prognoosida ei oska...Saun võix kyll olla....siis tulijatest vist nii et mida rohkem seda parem?Võix uurida palju ligikaudu tuleb ning selle järgi saab ka kohta valida....tulex poll teha v siis mingi topic tulijatest...bändidest niipalju et kojamees peax selle orgunnija olema kui ta tuleb muidugi...ise mängin ka loomulikult aga ma olen veel noor ka l...st. vajan harjutamist ikke....:P
                      Mängima võix tulla ka foorumlaste lähedased tuttavad...

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma oskan nt. klaverit mängida!
                        Aga noh nii, et ikka 'oskan', pole just pianist

                        Muidu tahtsin öelda et lööksin organiseerimiseski kaasa, kui vaid seda koolipäevadel tegema ei pea!
                        See kiri siin on all

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by yeg

                          Ma oskan nt. klaverit mängida!
                          Aga noh nii, et ikka 'oskan', pole just pianist

                          Muidu tahtsin öelda et lööksin organiseerimiseski kaasa, kui vaid seda koolipäevadel tegema ei pea!
                          IRW, ma oskan ka klaverit mängida (nagu sa tead) aga, et peol...jääb ära!
                          Kas see pidu oleks FC Soccernetlastele ja Foorumi tegelastele või mis??

                          Kommentaar


                            #14
                            Ott sa ikka smile'ide tähendusest oled aru saanud?
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma leian et suur likmete arv on tingitud sellest,et paljud ei saa ilma liitumiseta sisse.Kui vaadata nimekirja siis paljud ongi jäänud enda 0 postituse juurde kuigi on liitunud oma kolm kuud tagasi.Seega on reaalne arv oma sada.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X