320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muusikaüritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muusikaüritused

    Täna Tartus Sõbramajas "Pagan Night"
    Hind 65eeku....hakkab 21:00 nii et varustage end kettide, viina ja naistega...
    Esinejad;Metsatöll; Tharaphita; Loits; Manatark jt. ning üks KURADIHEA bänd mille nime ma ei mäleta
    Tasub kohal olla

    #2
    Tharaphita ja Manatarga bändiliikme Kaido Haavandiga olen muda mänginud, nende muusikat aga kuulnud pole...
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      "Infoabi" omad lubavad koguneda "Mättamälestuskontserdil".Paljudele pole see sugugi uudis,sest muusikaline maitse on pooltel selline.Ega ei kujuta eriti hästi endale räuskavat Futifänni "Koit Toome" kontserdil??!?
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Yks kunagine Tharapitha mees oli vabal ajal ka FC Rakvere keskv2ljamootor kolmandas liigas.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Pagan Night läbi

          Nii läbi sai...pärast kui läbi oli siis ühe sõbranna isa(helitehnik)käis asja yle vaatamas...Võimud olid korras, seepeale kommentaar"hea et niigi hästi läx!"
          Muidu olid lauad soditud, tavalist pudelikilde, mingeid lehti roppude sõnadega(nii mulle öeldi)ning trummikiled olid ka segi pextud....nii et pagan sai austatud....:P

          Kommentaar


            #6
            GREEN CRHISTMAS 2001

            25.12.2001 kell 18:00
            Järgnev suurüritus kui võix nii öelda...sinna plaanin ise ka minna...

            Green Christmas 2001


            Mis värk: Vennaskond, Zorg, [o3], Sergei Abolõmov, Anchor (Fin), Forgotten Sunrise, Loits, Suppuration, Melotrap. Õhtujuht Mihkel Raud.
            Koht: Rakvere Teatri väike saal
            Hind: 75/100
            Muu info: Piletid: eelmüügist 75.-, kohapealt 100.-. Piletid müügil PILETILEVI müügipunktides. Piletite vahel läheb 25.detsembril loosi 1 pilet Roskilde Festivalile 2002, mis toimub 27.-30.juuni Taanis.

            Kommentaar

            Working...
            X