320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Halvim hetkel Eesti koondislane.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Halvim hetkel Eesti koondislane.

    Et siis kes on meie rahvuskoondise halvim mängija.

    Kruglov.
    slimm.ee

    #2
    Originaalne teema.

    Valiks mõne pingimehe... Näiteks Leetma ?

    Kommentaar


      #3
      Originaalne tõesti. Hetkel kui koondise kaukas on alagrupis null punkti ja null väravat, hetkel kui tänavu on ainult kaotused kirjas koondisemängudes, löömata sealjuures ühtegi väravat, ei saa valida parimat mängijat, saab valida vaid halvimat. Kes siis on see nõrgim lüli, kelle pärast meeskond ei ole suutnud punktiskoori avada, kelle süül on jäänud Eesti koondisel ka väravad löömata?

      Kommentaar


        #4
        Sina oledki Tuuli Roosma!
        Tegelikult suht mõttetu teema, aga mulle tundub, et selleks meheks kipub siiski olema Neemelo.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Sina oledki Tuuli Roosma!
          Tegelikult suht mõttetu teema, aga mulle tundub, et selleks meheks kipub siiski olema Neemelo.
          Ma ei ole Tuuli , aga Ebolamart kipub olema nõrgim lüli. Ründaja peab väravaid lööma, mitte puujalaga palli surmama.

          Kommentaar


            #6
            Tarmo Neemelo.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #7
              Tunnistan üles - mina olen!
              Närige pori !

              Kommentaar


                #8
                Halvustada oma maa koondist on tsipa alatu. Halvim mängija on see kes oma meeskonda ei usu, kaheteistkümnes väljaku mängijka on publik ehk halvimaks mängija(te)ks on suurimad kritiseerijad.

                Kommentaar


                  #9
                  No ma ei nimetaks seda halvustamiseks päris, kritiseerimine on õige sõna selle jaoks ja see on loomulik. Iga mängija võib muidugi öelda, et proovi ise siis koondises mängida ja neil on selles suhtes õigus, aga kritiseerimine kuulub lihtsalt asja juurde. Meil on ju isegi sõbralikud fännid, kes pole minu teada kordagi koondist välja vilistanud!?

                  Kommentaar


                    #10
                    gert kams!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Neemelo, Kindlasti Neemelo

                      Kommentaar


                        #12
                        Neemelo. Ei saa ta praktiliselt millegagi hakkama, isegi kui pall temani jõuab mida ei juhtu tihti kuna ega ta vastu eriti joosta ei viitsi. Siis ega sellega midagi mõistlikku ta küll teha ei oska. Tavaliselt kaotab juba pärast esimest puudet(surmamist) uuesti ära...
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #13
                          Äkki paneks hoopis mõne sellise, keda enam koondisesse ei kutsutagi? Need ehk veel rohkem süüdi ja halvimad? Pole hea teema.

                          Kommentaar


                            #14
                            Halvim mängija on tühi koht parem poolkaitses.
                            Niikaua kui sinna kedagi korralikku ei leita, ei ole koondisel edu loota.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Halvim mängija on tühi koht parem poolkaitses.
                              Niikaua kui sinna kedagi korralikku ei leita, ei ole koondisel edu loota.
                              Jepp. Ka minu arust on right winger-i koht ikka alla igasugust arvestust pärast seda kui M.Smirnov seal kunagi mängis. Pärast seda on ju proovitud ründajaid-Teever, Viikmäe, vasakäärt Terehhovi ja mingis mängus ka paremkaitsja Allast. Viimatistes mängudes aga samuti eksperimendi korras Neemelot ja Konsat, kellele see posistsioon on suht võõras. Häda ongi selles, et vasakul pool-nii kaitses kui poolikus on meil mehi ülearu, kuid paremal on ikka tagala suht nutune. Ka kaitses. Kui Jääger vigastatud, ega siis polegi nagu kedagi panna. Allas kipub kiiruses alla jääma ja Śisov on ka suht ebakindel, seevastu vasakul on kaitses alati valik kolme mehe-Kruglov, Klavan ja U.Rooba vahel ning äärel samuti vähemalt kolme vahel-Lindpere, Kink, Terehhov. Kuna meil on iga välisklubi kogemusega mees kullahinnas, siis peabki Klavan tihti mängima erinevatel positsioonidel, et täita alatasa vigastuse või kaartide tõttu väljas olevaid põhimehi.

                              Paremal võiks proovida Dmitrijevi, eeldusel, et keskväljal 4 mehega (Kink-Vassiljev-Klavan-Dmitrijev) mängida, eelkõige seetõttu, et nii Kink kui Klavan on selgelt vasakujalgsed ning Vassiljev kipub ääre jaoks liiga aeglaseks jääma. Mingi hetk tundus, et Purjest võiks asja saada, kuid viimasel ajal pole ta Levadiaski eriti platsile saanud. Seega küsimus jääb õhku rippuma ning Jellel peamurdmist on.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar

                              Working...
                              X