320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Õllesummer 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õllesummer 2007

    Uus põlvkond
    Kui vaadata Õllesummeri välireklaami, siis läheb aega, et mõistatada, kas reklaamitakse õllepidu või lastefilmi.
    Hoolsal uurimisel selgub, et ikka summerit, kangelasteks on aga lastelegi südamelähedased joonistused. Võimalik, et säärase stiiliga kasvatatakse õllesõprade uut põlvkonda. Vanu tegijaid reklaamiga meelitama ei pea. Ka hinnakirjas on lapsed leidnud äramärkimist: sooduspilet 6–11aastastele maksab 75 krooni. Ja öelge meile üks põhjus, miks ei peaks igas suunas laiutav õlu lastele külge jääma.

    Aga mida arvavad Õllesummerist foorumlased? Kõigest sellega seonduvast!

    #2
    Mina arvan, et õllesummer on kerge venitusharjutus pikale ööle korea karaokes.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Pole kunagi käinud ja ei lähe kaa.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Pole kunagi käinud ja ei lähe kaa.
        Kirjutan sellele avaldusele alla. Minu igasugused sellised käimised lõppesid viimase Rock Summeriga.
        Nimetet nädalavahetusel on pealegi oodata paari ütlemata rahulikku päeva Pärnus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Minu rahulik nädalavahetus saab veetud Nõval.
          Ei miskit ekstreemset 07/07/07-t :P
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Ei miskit ekstreemset 07/07/07-t :P
            Ei tea kas nüüd just 07.07.07 lähen,aga ühe päeva peaks ikka ära käima.......siiani nagu käidud.
            Ei tea isegi miks,kuid mulle õllesummer meeldib.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kirjutan sellele avaldusele alla. Minu igasugused sellised käimised lõppesid viimase Rock Summeriga.
              Ja neile, kes liiga noored või lihtsalt ei mäleta viimast Rock Summerit: majakõrgused viinareklaamid ja väheste külastajate vahel ringipatseerivad poolpaljad neidised, kandikutel suitsupakid mõrvatavat ootamas. Dekadents.
              Enam ma taolistesse paikadesse ei kipu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ja neile, kes liiga noored või lihtsalt ei mäleta viimast Rock Summerit: majakõrgused viinareklaamid ja väheste külastajate vahel ringipatseerivad poolpaljad neidised, kandikutel suitsupakid mõrvatavat ootamas. Dekadents.
                Enam ma taolistesse paikadesse ei kipu.
                Jajah, dekadents. Ainus võimalik RS ja ÕS vahele tõmmatav paralleel on sõna 'summer' nende nimes, muidu on ikka võrdlemisi erinevad üritused. Lisaks ma ei saa aru, mis häda on poolpaljastel neidistel.

                Nostalgiliselt lisaks, et viimasel rocksummeril olin mina veel selles eas, et jäin ühest põltsamaa peedist terveks õhtuks konditsiooni, kogesin elu seni parimat moshi (biohazard) ja sain lavalt rahvasse hüpanud tüübi tanksaapas jalaga vastu hambaid. Pilt tuli juba veerand tunni pärast ette tagasi. Oli kaunis.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  õllekas on täkk...


                  kui pappi sitaks kokku ajan, siis lähen ja laristan paar tuhat maha seal juhhuuuu

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Jajah, dekadents. Ainus võimalik RS ja ÕS vahele tõmmatav paralleel on sõna 'summer' nende nimes, muidu on ikka võrdlemisi erinevad üritused. Lisaks ma ei saa aru, mis häda on poolpaljastel neidistel.
                    Vaat ei tea, sest nagu öeldud pole ma Õllesummeril käinud. Nime järgi eeldan siiski alkoholi kaalukat positsiooni, mis mulle kohe kuidagi ei sobi. Suitsureklaam pole vast Euroopa Liidus enam nii julge nagu ennevanasti. Ühendan ma neid kahte ka lauluväljaku kaudu, mis kunagi nii igasuviselt tuttav tundus, kuid kus ma nüüd pole enam aastaid käinud. Vahest peaks laulupeole minema?
                    Aga poolpaljaid neidiseid ma muidugi vihkan abielus mehena täiega.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #11
                      Ära endale lapsi hangi, muidu hakkad veel teisi pätakaid vihkama . Ega sõrmus sõrmes ei tähenda veel, et silmad kinni ringi liikuma peaks. Meil Raiduriga oleks täna seetõttu näiteks lõuna söömata jäänud.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #12
                        menüüd võib ju vaadata, alati ei peagi tellima.

                        Kommentaar


                          #13
                          Minule on siiamaani olnud õllekas koht kus ma näen tuttavaid keda ma pole aasta otsa kohanud.
                          Eesti kasiinorahvas vallutab mõnes telgis lauad ja ongi olemas-nummi kohata inimesi kellega kunagi koos tööd sai tehtud.Poolpaljad neidised on mu nõrkus,pärast 15 aastat pole kolm aastat suitsu teinud ja alkoholi reklaam ei sega mul õlut nautida...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Vaat ei tea, sest nagu öeldud pole ma Õllesummeril käinud. Nime järgi eeldan siiski alkoholi kaalukat positsiooni, mis mulle kohe kuidagi ei sobi. Suitsureklaam pole vast Euroopa Liidus enam nii julge nagu ennevanasti. Ühendan ma neid kahte ka lauluväljaku kaudu, mis kunagi nii igasuviselt tuttav tundus, kuid kus ma nüüd pole enam aastaid käinud. Vahest peaks laulupeole minema?
                            Aga poolpaljaid neidiseid ma muidugi vihkan abielus mehena täiega.
                            Härra täiuslikkus kas te pole mõelnud minna Vändra metsa elama?

                            Kommentaar


                              #15
                              Teades,kuidas Eesti maarajoonides veel juuakse,julgen kahelda,kas Vändra mets on ikka see sobiv paik?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar

                              Working...
                              X