PDA

View Full Version : Millise klubiga te tavaliselt CM-i mängite?

Artur
09.12.01, 10:46
1.Euroopa täieliku tippklubiga (Real Madrid, FC Barcelona, Manchester United, Juventus, AS Roma)

2.Väga tugeva klubiga (Lyon, PSG, Parma, Leeds, Liverpool, Chelsea)

3.Enda lemmikklubiga

4.Parima klubiga mitte just tugevaimas liigas (PSV, Rangers, Celtic, Rosenborg)

5.Tugeva Premier League või mõne muu meistriliiga klubiga (Atalanta, Athletic Bilbao, Mallorca)

6.Nõrgema meistriliiga klubiga (Chievo Verona, Bastia, Bolton)

7.Mõne esimese divisjoni klubiga (Sampdoria, Watford, Conventry, Manchester City)

8.Mõne teise või kolmanda liiga klubiga

9.Mõne Conference'i või mõne muu madalama liiga klubiga.

10.Mõne Eesti klubiga

11.Rahvuskoondisega

12.Nii, kuidas tuju on

Siim
09.12.01, 12:16
Nii kuidas tuju on:)

Undi
09.12.01, 12:23
ee..mis mõttes tavaliselt? kui ma mängin, siis ikka nii kaua kui võimalik...s.t kui midagi peesse läheb või kinga saan siis ei hakka uuesti vaid vaatan, kus koht vaba ja tegutsen seal edasi.
Kunagi hakkasin Derbyst pihta, aga sealt sain pärast vist kuut hooaega jalaga tagumikku (jäin PL-s neljandaks ning peale kaht meitritiitlit see enam boardile ei meeldinud :oih: ), siis veetsin mingi ülemineku hooaja divaris sheffield unitedis ja nüüd u. kümnendat hooaega leedsis, millega olen enam-vähem kõik asjad vahelduva eduga ära võitnud. Aasta on igal juhul 2023 :D

erx777
10.12.01, 12:59
Üldjuhul nii kuidas tuju on aga tavaliselt mitte tippklubidega. Kas mõni madalama divisioni klubi või mõne nõrgema liiga keskimine klubi. Näiteks šotist Aberdeen, Dundee. Rootsi ja ka Soome liigasid on proovitud. Et oleks rohkem väljakutset või nii.

raido
10.12.01, 13:36
[i]Orginally posted by Artur[/i

10.Mõne Eesti klubiga

Minu arust Eesti klubisid ei saa juhtida?!

Igatahes mängin praegu Manuga ja aasta on 2004.
Mul on praegu suur kaitseprobleem. Öelge üks hea ja noor kaitsja, kes teil oma meeskonnas on.

Artur
10.12.01, 17:03
Orginally posted by raido

[i]Orginally posted by Artur[/i

10.Mõne Eesti klubiga

Minu arust Eesti klubisid ei saa juhtida?!

Igatahes mängin praegu Manuga ja aasta on 2004.
Mul on praegu suur kaitseprobleem. Öelge üks hea ja noor kaitsja, kes teil oma meeskonnas on.

Kui sul on Championship Manager 00/01 ja sul on Kaareli patch olemas, siis sa SAAD Eesti liigat mängida. Sul peab vist selleks ka 3.89 versioon olema, kui ei ole, siis saad seda tõmmata aadressil www.sigames.com. Tõsi ta on, CM 01/02-le pole veel seda tehtud. Erxx vahepeal rääkis, et teeb.Aga aega vähe ja muidu kiire. Eks näis.

Artur

oku
17.12.01, 20:39
Enamsti korjan conference'st sellise klubi nagu Chester ja punnitan niikaua kuni kinga saan või ära tüdinen :) Premieri olen kenasti saanud, kuid päris võita pole veel õnnestunud, parimad hooajad sinna 8-10 koha juurde kipuvad jääma.

-Loom-
20.12.01, 08:55
ma v6tan tavaliselt maa madalaimast liigast....ja siis punnitan :-))

Jaan
24.12.01, 20:52
Ise mängin esimese mängu alati Newcastle´ga, siis proovin Celticut. Aeg-ajalt Real ja Milan ka. Viimased seepärast, et antud liigades on nad mu lemmikud. Kuigi see aasta peaks vist Chievot proovima. Ja loomulikult Conference. Geograafilistel põhjustel valiks Gateshead´i, kes aeg-ajalt ka Conference`s esineb. Praegu mitte, siis seega Leigh RMI. Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu. Pärast oli aga paha tunne ja kustutasin selle savegame´i ära. Vot nii.

wal
27.12.01, 17:10
Orginally posted by Jaan

. Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu.
Kas sa juhtisid siis Sunderlandi või Middlesbrough klubi?:kaval:
P.S. Niikuinii oli see ManU- sellega olevat praktiliselt võimatu PL-st välja langeda. Isegi minusugune, kes pole CMi näinudki, on niipaljukest kuulnud.

ugla
02.01.02, 10:22
Mis on kõige parem nipp moraali tõstmiseks ? Ja
kus kohast näeb mis on halva moraali põhjus ?
Tranferist on küll et "Happy to stay at the club"
aga morale on "low"

atso
03.01.02, 00:06
Ma ei tea küll mis parim viis on aga lase mehel mängida või uuendada lepingut - need peaksid töötama. Kui klubi on liigas kõrgel kohal, siis ka enamasti on kõrge moraal.
Veel üks võimalus moraali tõsta on kasutada savegame editori ja tõsta kunstlikult, kui sul nii meeldib mängida.

Kaarel
04.01.02, 08:17
See atso pakutud variant oleks sohitegemine.

Moraal tõuseb mängijatel siis, kui nad on põhis, mängivad hästi, meeskond võidab jne.

Lineker
04.01.02, 12:47
Just keep winning.

Jaan
04.01.02, 20:06
Orginally posted by wal

Orginally posted by Jaan

. Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu.
Kas sa juhtisid siis Sunderlandi või Middlesbrough klubi?:kaval:
P.S. Niikuinii oli see ManU- sellega olevat praktiliselt võimatu PL-st välja langeda. Isegi minusugune, kes pole CMi näinudki, on niipaljukest kuulnud.

No Sunderlandi v6i Boroga oleks p2ris raske 100 punni saada. Sul on 6igus, ManUga m2ngisin.

dreyd
09.01.02, 16:21
jeesus kristus, seose arvuti puhastusega (panin XP, jebedii jee, ainus positiivne emotsioon:) ) lasin maha kogu eduka CM karjääri, :( , issand
alustan ilmselt mingi aeg uuesti mõne 3-da mansaga
johhaidii on ´ikka lugusid

Udupasun
29.01.02, 14:54
Kui kohe laksida tahan, siis on tavaliselt ManU või Barca. Omaette huvitav on muidugi Conference'ist alustada ja siis kas klubiga edasi või lihtsalt karjääriredelil tõusta. Vana CM3 oli muidugi jube lõbus River Plate'ga mängida.

-Loom-
01.03.02, 08:25
..niih ma aastas 2004 praegu ja t6usnud hayesega permieri...iga aasta yx league edasi...permieris see aasta v2ga raske, sest krdi chairman ehitas staadionit ja nyyd 4 milli miinustes .-(

Swifty2002
22.05.02, 15:16
99/00-i mängisin Leedsiga Võisin PL-i u. 4 aastat järjest
CL-i ei võitnud

00/01-Mängisin Deporiga Võitsin kõik mis võimalik 2-l aastal
k.a. Fifa world club cup Europa supercup jne.Esimesel aastal võitsin vaid CL.

01/02-Praegu mängin Põhja Iiri 1 div Kuid kõik on seal Eesti klubid Jäin 1 aasta 3-dax väravaid lõin u 4. mängus kuid kaitse oli nii koba et lasi ka liigas kõige rohkem väravaid
Eesti koondisega kaotasin portugaline viimase valikmängu Benficas 2-1 kuigi juhtisin 13 min kuni 82-ni 1-0 ja viimane värav tuli kohtuniku lisaajal

borat
29.05.02, 08:32
1. Vali mingi riigi meistrivõistluste nõrgimas divisjonis mängivatest mansadest kõige parema finantsolukorraga meeskond (nt kui "OK" või "secure" on mitmel mansal, siis vali suurima staadioniga klubi).
2. Raiska seal niipalju raha kui tahad - peaasi, et sa tagasihoidlikuna ei näi.
3. Kui mõne aja pärast hakkab kõrgemates liigades vallandamislaine, siis apply ja apply nõrkemiseni. Kui saad nt Rushden & Diamondsi asemel D2 nõrgukese Gillinghami etteotsa, siis oled õigel teel. Mis sest, et sind peagi vallandatakse (impatient chairman).
4. Sest siit ka parim asi: nimelt on sul vallandatuna õigus usurpeerida oma riigi parima "overall match recordiga" treeneri klubi peatreeneri ametikoht. Seega oled sa juba oma esimese hooaja keskel (nt jaanuaris) ManU manager ja viid nad vastu musttuhandele trofeele.

Normaalne.

Swifty2002
29.05.02, 17:59
No Sunderlandi v6i Boroga oleks p2ris raske 100 punni saada. Sul on 6igus, ManUga m2ngisin.

Mis seal ikka nii rasket on kui leiad hea taktika ja mehed koostööle saad

Udupasun
20.06.02, 16:28
Väikese klubi valik toimub täiesti suvaliselt, aga kui lihtsalt ässata tahan, siis Barca, Ajax jne.

Krt. kordasin ennast, aga kordamine on teatavasti tarkuse ema.

spinner
20.06.02, 19:47
Ükskõik millise liigaga alustan, proovin alati kõige madalamast divisjonist mingi suvalise klubiga maa meistriks tulla ja Euroopa mängudele jõuda. Champions League võit ei ole kunagi olnud eesmärk omaette. Inglise, Saksa ja Itaalia liiga on ära proovitud. Suure klubiga ei ole kunagi tahtnud alustada, liiga suured ootused kohe esimesel hooajal jne. Ei pea ennast eriti kõvaks manageriks, aga cheat'imist ja editore ka ei kasuta. Motoks on: Visadus viib sihile! :D

Swifty2002
24.06.02, 06:25
editoriga teen ma tavaliselt endanimelise mängija kuid mitte mingi supermani vaid ikka õige vanus ja kõik teised 0-random

Silver
24.06.02, 19:49
mul kah sama ei pea ennast eriti k6vaks manageriks aga ikkagi on ju lahe m2ngida ja aega viita, supper tippklubidega ka ei m2ngi n real madrid manu jne. ei paku lihtsalt pinget n kui manuga m2ngida siis on v6imatu langeda esimesse divisioni :P ainult siis kui sa just v22ga tropp vend ei ole :P aga no olen m2nginud westhami < tegija klubi minumeelest, coventry, man city jne. eriti alla 1 divisioni ei ole m2nginud sest ega eriti ei viizi oodata ja m2ngida mitu hooaega et t6usta kuhugi premieri n. lihtsalt ex n2is mis tuleb :)

Bobik
25.06.02, 23:17
Hee....soovitan soojalt alustada Southendiga 3div. .....Southendil on alustades 4 mln £ võlg!!! Esimene aasta ei saa kedagi osta,teisel aastal, peale boardi annetusi, saab juba paar 100.000 £ väärt meest osta.
Hetkel aasta 2007 ja millegi erilisega hakkama pole saanud... 3 võitsin ära alles 4 hooajal ja peale seda teine hooaeg võitsin teise divisjoni. Nüüd siis esimene aasta 1 divis ja hetkel 7 koht. Algul kaotasin 4 mängu järjest ja siis võitsin 7...
Praeguseks on või oli klubis sellised staarid nagu: Henchoz,Alpay,Hasselbaink,Toldo,Redknapp,Yorke,Eme rson,Pires

Silver
26.06.02, 02:10
ma kah m6tsijn, et äkki alustaks kah mingi mega down 3 liiga meeskkonnaga ja prooviks kuda kulgeb aga ex aeg n2itab :P hetkel westhamiga kolmas hooaeg l6ppeb ning hetkel 2 :D staare mul eriti pole on niuksed vennad nagu cole sinclaire carrick < need algusest peale siis konstantinou , hargreaves, christaval , edmilson, inzaghi < simeone jne. ;D raha kah nagu muda aga kuidagi ei taheta sinne westhami tulla :( jama natz

Bobik
26.06.02, 04:23
Seda,et kui West Hamiga mängid,siis piisab ühest korralikust hooajast CLis ja küll siis sellised mehed nagu ntx Seedorf ja Co tulema hakkavad. Sellistele keskistele klubidele nagu WH soovitan soojalt Seedorfi...mul on 100& kõik korrad mingeid 8.00 mänge teinud.

Kui soovitada nõrgematele klubidele kedagi,siis Rombo ja Nuno Coelho peaks suuremaks saades 1 divisjonis rokkima. Kusjuures mõlemad saab mingi 10 tuhhi eest:õnnelik:

gianluca
02.07.02, 23:25
Põhjas tippu, sest muidu on igav: Carlisle, Notts C, Dag & Red, Hull City
Lihtsalt ajaviiteks Parma, Chelsea(varem)

Artur
03.07.02, 01:42
staare mul eriti pole on niuksed vennad nagu cole sinclaire carrick < need algusest peale siis konstantinou , hargreaves, christaval , edmilson, inzaghi < simeone jne. ;D

Staare sul eriti pole? Vaadates neid nimetatuid mängijaid, peab nentima, et igaüks on neist staar, loomulikult oleneb, kes sinu arvates seesugust "aunimetust" üldse vääriks. Üks on aga kindel: kõik need on sul väga head tippklassimängijad, kelle abiga ei tohiks Inglise Premiership'i esiotsas püsimine raskuseks olla.

Silver
03.07.02, 02:48
ei no jah ;D staarid nad on ja esiotsas ma kah kindalt aga siiski mingeid beckhameid :D mul pole mul selline jama, et premieris rokin mis jube kickin ass kuis j6uan aga cl esinemine kudagi kahvatu

erne
26.08.02, 19:03
ma mängin celticuga (sest neil on lahedad vormid) ja juventusega(sest see on minu lemmik)

Rebu
27.08.02, 02:42
Tegime Editoriga oma meeskonna Itaalia serie C1-A -sse!
Näitajad ja vanused panime ka õiged!!
Praegu 9 mängu peetud 6 kaotust 2 viiki ja üks võit .
Oleme liigas eelviimased!!!:D

alcesius
28.08.02, 19:55
aga tshekake lehte - www.champmaniacs.com
seal kirjas kõik paremad mängijad, ja ka staff. lisaks hulga patche ja muid vigureid
A

duff_K
28.08.02, 20:57
Atletico Madridiga pole eriti raske tipu tõusta. Ostad paar noort nagu Osunwa ja Tsigalko ja lõhud hispaanias ja ka mujalgi. 3 korda olen mänginud igakord olen esimesel korral div 2 edasi saanud sial erilist konkurentsi pole.