320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millise klubiga te tavaliselt CM-i mängite?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millise klubiga te tavaliselt CM-i mängite?

    1.Euroopa täieliku tippklubiga (Real Madrid, FC Barcelona, Manchester United, Juventus, AS Roma)

    2.Väga tugeva klubiga (Lyon, PSG, Parma, Leeds, Liverpool, Chelsea)

    3.Enda lemmikklubiga

    4.Parima klubiga mitte just tugevaimas liigas (PSV, Rangers, Celtic, Rosenborg)

    5.Tugeva Premier League või mõne muu meistriliiga klubiga (Atalanta, Athletic Bilbao, Mallorca)

    6.Nõrgema meistriliiga klubiga (Chievo Verona, Bastia, Bolton)

    7.Mõne esimese divisjoni klubiga (Sampdoria, Watford, Conventry, Manchester City)

    8.Mõne teise või kolmanda liiga klubiga

    9.Mõne Conference'i või mõne muu madalama liiga klubiga.

    10.Mõne Eesti klubiga

    11.Rahvuskoondisega

    12.Nii, kuidas tuju on

    #2
    Nii kuidas tuju on

    Kommentaar


      #3
      ee..mis mõttes tavaliselt? kui ma mängin, siis ikka nii kaua kui võimalik...s.t kui midagi peesse läheb või kinga saan siis ei hakka uuesti vaid vaatan, kus koht vaba ja tegutsen seal edasi.
      Kunagi hakkasin Derbyst pihta, aga sealt sain pärast vist kuut hooaega jalaga tagumikku (jäin PL-s neljandaks ning peale kaht meitritiitlit see enam boardile ei meeldinud ), siis veetsin mingi ülemineku hooaja divaris sheffield unitedis ja nüüd u. kümnendat hooaega leedsis, millega olen enam-vähem kõik asjad vahelduva eduga ära võitnud. Aasta on igal juhul 2023

      Kommentaar


        #4
        Üldjuhul nii kuidas tuju on aga tavaliselt mitte tippklubidega. Kas mõni madalama divisioni klubi või mõne nõrgema liiga keskimine klubi. Näiteks šotist Aberdeen, Dundee. Rootsi ja ka Soome liigasid on proovitud. Et oleks rohkem väljakutset või nii.

        Kommentaar


          #5
          [i]Orginally posted by Artur[/i


          10.Mõne Eesti klubiga

          Minu arust Eesti klubisid ei saa juhtida?!

          Igatahes mängin praegu Manuga ja aasta on 2004.
          Mul on praegu suur kaitseprobleem. Öelge üks hea ja noor kaitsja, kes teil oma meeskonnas on.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by raido

            [i]Orginally posted by Artur[/i


            10.Mõne Eesti klubiga

            Minu arust Eesti klubisid ei saa juhtida?!

            Igatahes mängin praegu Manuga ja aasta on 2004.
            Mul on praegu suur kaitseprobleem. Öelge üks hea ja noor kaitsja, kes teil oma meeskonnas on.
            Kui sul on Championship Manager 00/01 ja sul on Kaareli patch olemas, siis sa SAAD Eesti liigat mängida. Sul peab vist selleks ka 3.89 versioon olema, kui ei ole, siis saad seda tõmmata aadressil www.sigames.com. Tõsi ta on, CM 01/02-le pole veel seda tehtud. Erxx vahepeal rääkis, et teeb.Aga aega vähe ja muidu kiire. Eks näis.

            Artur

            Kommentaar


              #7
              Enamsti korjan conference'st sellise klubi nagu Chester ja punnitan niikaua kuni kinga saan või ära tüdinen Premieri olen kenasti saanud, kuid päris võita pole veel õnnestunud, parimad hooajad sinna 8-10 koha juurde kipuvad jääma.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #8
                ma v6tan tavaliselt maa madalaimast liigast....ja siis punnitan :-))

                Kommentaar


                  #9
                  Ise mängin esimese mängu alati Newcastle´ga, siis proovin Celticut. Aeg-ajalt Real ja Milan ka. Viimased seepärast, et antud liigades on nad mu lemmikud. Kuigi see aasta peaks vist Chievot proovima. Ja loomulikult Conference. Geograafilistel põhjustel valiks Gateshead´i, kes aeg-ajalt ka Conference`s esineb. Praegu mitte, siis seega Leigh RMI. Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu. Pärast oli aga paha tunne ja kustutasin selle savegame´i ära. Vot nii.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Jaan

                    . Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu.
                    Kas sa juhtisid siis Sunderlandi või Middlesbrough klubi?
                    P.S. Niikuinii oli see ManU- sellega olevat praktiliselt võimatu PL-st välja langeda. Isegi minusugune, kes pole CMi näinudki, on niipaljukest kuulnud.
                    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                    Kommentaar


                      #11
                      Meeste moraal

                      Mis on kõige parem nipp moraali tõstmiseks ? Ja
                      kus kohast näeb mis on halva moraali põhjus ?
                      Tranferist on küll et "Happy to stay at the club"
                      aga morale on "low"

                      Kommentaar


                        #12
                        moraal

                        Ma ei tea küll mis parim viis on aga lase mehel mängida või uuendada lepingut - need peaksid töötama. Kui klubi on liigas kõrgel kohal, siis ka enamasti on kõrge moraal.
                        Veel üks võimalus moraali tõsta on kasutada savegame editori ja tõsta kunstlikult, kui sul nii meeldib mängida.

                        Kommentaar


                          #13
                          See atso pakutud variant oleks sohitegemine.

                          Moraal tõuseb mängijatel siis, kui nad on põhis, mängivad hästi, meeskond võidab jne.

                          Kommentaar


                            #14
                            Just keep winning.
                            Not a single booking!
                            Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by wal

                              Orginally posted by Jaan

                              . Mul on nimelt kinnisidee arendada põhjaregioonide jalgpalli. Ja teine asi, mis valikut määrab on et tiim poleks ebasümpaatne. Ükskord seda reeglit rikkusin. Kui CM veel lihtne oli (96/97) ja õde arvas, et päris raske oli CM-ga premieri võita, siis tõestasin, et pole. 100 punni vist täis ei saanud, aga 100 kolli oli kindlalt. Suurim võit oli 9-0 Evertoni vastu.
                              Kas sa juhtisid siis Sunderlandi või Middlesbrough klubi?
                              P.S. Niikuinii oli see ManU- sellega olevat praktiliselt võimatu PL-st välja langeda. Isegi minusugune, kes pole CMi näinudki, on niipaljukest kuulnud.
                              No Sunderlandi v6i Boroga oleks p2ris raske 100 punni saada. Sul on 6igus, ManUga m2ngisin.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar

                              Working...
                              X