320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FIFA U-20 World Cup Canada 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FIFA U-20 World Cup Canada 2007

    Turniiri koduleht


    Live video

    #2
    Sama tulemusega mäng lõppeski. Teisel poolajal käis põhimõtteliselt ühesuunaline liiklus väljakul, kuid brasside enda suutmatus olukordi realiseerida ja poolakate visa kaitsetöö olid need võtmed, mis pan härradele võidu tõid.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      #3
      Õnneks Eurosport uudistes ikka näitab momente. Täna hommikusöögi kõrvale kohe klassikat Uruguai ja Hispaania esituses. Väga ilusad väravad ja pinget lõpuni - 2:2
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #4
        vaatan eurospordist Portugal-Uus Meremaa mängu ja mängu tase on hea,näeb palju huvitavaid olukordi mida suures jalgpallis ei näe ja just tehti ka karistusala joonelt päris hea käärlöök mille väravavaht siiski ära tõrjus.

        Kommentaar


          #5
          Juhtusin netis pokkerit tagudes ise ka Eurospordilt peale, keset ööd mängivad muidugi.

          Mäng oli siis Gambia ja Mehhiko. Täitsa terav andmine ja esimesel poolajal polnud aafriklaste lagunemist küll kuskilt otsast näha ja teise poolaja alguses tundus isegi, et nad löövad ehk võimsamate kehadega ära.

          Kuid siis tuli 57. minut ja Giovanni Dos Santose täiesti imeline pöördelt löök ning värav ning Gambia mängujoonis lagunes täielikult. Edasi oli lihtsalt Mehhikol vaja pall väravavahist mööda lüüa, mida kahel korral suudeti, kuid kümnel korral jäeti veel löömata.

          Ehk lõpptulemus ei kajasta absoluutselt esimest poolaega, kud mängu parim oli Mehhiko väravavaht, kes tegi kaks täiesti imelist tõrjet ja veel paar nipet-näpet.

          Igatahes päris vahva oli.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Kas mulle tundus või oligi eilne Portugal- Uus-meremaa mäng kunstmuru peal?
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              #7
              portugali-uusmeremaa mängus oli hea karistuslöök

              Kommentaar


                #8
                Ma ei ole siis mängu näinud,aga lõppseisud
                USA 6-1 Poola
                Brasiilia 3-2 Lõuna-Korea
                Tšehhi 2-2 Põhja-Korea
                Panama 0-6 Argentiina

                22 väravat siis 4 mängu jooksul.
                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas triobet
                  usa-poola poolajal 3:1.

                  Usa poolt 3 superväravat lihtsalt. aina paremaks läksid.
                  freddy adult hatrick!
                  oleks olnud 4 väravat ka aga ühe kauglöögi tõrjus poolakas napilt ära

                  Kommentaar


                    #10
                    Eurosport2 näitab vist ka Mex-Portu mängu
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      #11
                      MA vaatasin Eurospordilt Brasiilia ja Lõuna-Korea mängu.Mäng oli täitsa põnev.Alguses läks Brasiilia 3-0 ette ja siis lõpus Korea lõi 83 minutil värava ja 89 minutil veel ühe värava.Ja lõpus oli Brasiilia nii suure surve all et oioioi....

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        Eurosport2 näitab vist ka Mex-Portu mängu
                        Täna näitas siis tavalise eurospordi pealt ka seda mängu. Portugali ridades on siis olemas ka oma pele Muidu selles penalti olukorras tundus küll vähe kahtlusi, et palju hullemaid asju on läbilastud. Vähemalt võitis minu soosik Mehhiko 2-1.

                        Kommentaar


                          #13
                          Brasiilia noortega on siis sellel turniiril kõik. Nende alagrupist pääsesid edasi hoopis Usa ja Poola.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kas on ikka kõik?

                            Osade alagruppide 3. kohtadel on ka ju lootust edasipääsule...
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              #15
                              Tere.Aga mehed ,kas sealt fifa.com-ist näeb seda ylekannet muidu meie ajajärgi ka v?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X