320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti suvepäevad 2007

    Nonii-nonii-nonii. Käes on aeg traditsioonilisteks Soccerneti suvepäevadeks, kuhu on oodatud kõik foorumlased. Juba 10 päeva pärast!

    Kuna jäime sel aastal organiseerimisega lootusetult hiljaks ja üks koht teise järel langes ära, otsustasime nüüd kiiremas korras soodsa koha kasuks.

    Kes kahe aasta eest esimesel kokkutulekul käisid, need ehk mäletavad veel Jägala jõel toimunud tsirkust, Kehra paberivabriku aroomi või venelaste ööklubi Kehra südalinnas. Kõik see kuulub nüüd kordamisele.

    21. juuli päeval (umbes kell 12) koguneme kõik Kehrasse, kuhu pääseb Tallinnast mugavalt rongiga või autoga (40 km). Püstitame telgid Treimsi tagaõule Jägala jõe äärde. Sõidame kanuutamise stardikohta ja lükkame kanuud vette. Järgneb tsirkus. Paar-kolm tundi hiljem ronime laagripaiga juures läbimärgadena veest välja. Paneme kuivad riided selga, sisustame vaba aega, mängime kossu ja grillime vorsti. Öö saabudes vaatame ehk Kehra "kuumimad" kohad üle.

    22. juuli hommikul narrime neid, kel eriti raske olla on, ning peame enne lahkuminekut maha ühise jalgpallimängu. Näiteks foorumlased vs moderaatorid.

    Hind on eelmiste aastatega võrreldes veelgi soodsam - vaid 200 krooni inimese kohta. Võimalik, et hind alaneb veelgi ning me maksame vahe osalejatele tagasi.

    Kohti saab juba praegu broneerida, kandes 200 krooni MTÜ Soccerneti kontole: 10220051984013 (Ühispank). Selgitusse palun kirjutada "suvepäevad" ning oma kasutaja- ja pärisnimi. Maksimisega on aega kuni 18. juulini.

    Kõik küsimused on oodatud!


    PS! Väga tore oleks, kui keegi saaks tulla kohale oma autoga. Kellel selline plaan on, võtku palun minuga ühendust ja räägime lähemalt, mis värk on.
    Last edited by mazz; 11.07.07, 18:12.

    #2
    Makstud, olen kohal.

    Kommentaar


      #3
      Dannar, kas ma sel aastal tohin õlut juua?

      Kommentaar


        #4
        kahjuks või õnneks mina tulla ei saa...Olen laagris samal ajal. Loodan et mingi ime juhtub ja ilus ilm on.

        Kommentaar


          #5
          Olemas.



          KÜMME

          Kommentaar


            #6
            Mina tulen ka

            Kommentaar


              #7
              vaatame veel seda asja
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #8
                Ai-ai, Plink Plongiga samal ajal. Raske valik tuleb.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                  Dannar, kas ma sel aastal tohin õlut juua?
                  dannar on plinkplonkil. Joo, kui tahad. Luban.

                  Kommentaar


                    #10
                    Dannari puudumisel hoian Süütult Abiellujate Klubi lippu üleval mina. Otse loomulikult on igasugune alkohol välistatud. Kohe rongilt maha astudes ootab ees turvafirma koos koertega, kes kõik keelatu konfiskeerivad ja minu kätte hoiule annavad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Sellist teadaande iga teemagrupi juurde kleepimist pole meil vist varem harrastatud. Loodan, et see siin igapäevaseks ei saa ja et ta pärast ürituse möödumist ka kohe maha võetakse.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Sellist teadaande iga teemagrupi juurde kleepimist pole meil vist varem harrastatud. Loodan, et see siin igapäevaseks ei saa ja et ta pärast ürituse möödumist ka kohe maha võetakse.

                        Ära hädalda.

                        Vea parem ennast üritusele.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #13
                          eee mis kell 22.juulil lõpp on( nii umbes)?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #14
                            Jalgpallimäng lõppeb millalgi 12-13 paiku. Oleneb, mis kell hommikul end püsti aetakse.

                            Kommentaar


                              #15
                              Esialgne osalejate nimekiri (rasvases kirjas need, kel makstud):

                              mazz
                              wiiner
                              IndrekL
                              Mikusiku
                              LauraM

                              TeeleS
                              Diana
                              Maris
                              Maarja


                              Kes mäletab veel üle-eelmist aastat, siis tollal ei osalenud vist ainsatki naissoost foorumlast. Märgatav edasiminek. Oleks aeg meessool ka jalad kõhu alt välja võtta.

                              Sorri, kui keegi nimekirjast välja jäi. Maksjate nimekiri on eilse õhtu seisuga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X