320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Usbekistan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Usbekistan

    Kas keegi teab millal tulevad müügile 17.10.2007 Eesti - Usbekistan (sõprusmäng) piletid? Kas lähete seda sõprusmängu vaatama?

    #2
    Algselt postitas trip24 Vaata postitust
    Kas keegi teab millal tulevad müügile 17.10.2007 Eesti - Usbekistan (sõprusmäng) piletid? Kas lähete seda sõprusmängu vaatama?
    Küll EJL sellest teatab
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      #3
      Kus kohast seda veel võtate? Paluks linki vms.
      slimm.ee

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
        Kus kohast seda veel võtate? Paluks linki vms.

        Kommentaar


          #5
          Ma arvan, et selle pärast küll muretsema ei pea, et sinna pileteid ei saaks. Ega kõik mängud ka täismajale ei lähe, nagu oli seda Eesti - Inglismaa näiteks.

          Kommentaar


            #6
            Andorra mäng on ka välja müüdud, nii et usbeki mäng võib ka täismajale minna.
            Last edited by magnisco; 15.07.07, 08:24. Põhjus: kirjaviga
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
              Andorra mäng on ka välja müüdud, nii et usbeki mäng võib ka täismajale minna.
              Andorra mäng on välja müüdud?
              Ohoh, vot see on küll meeldiv uudis
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                Andorra mäng on ka välja müüdud, nii et usbeki mäng võib ka täismajale minna.
                Kus ta sul väljamüüdud on siis? Netis on küll näha, et pileteid veel on.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Erko Vaata postitust
                  Kus ta sul väljamüüdud on siis? Netis on küll näha, et pileteid veel on.
                  Ok, sorri siis valeinfo eest, aga neid pileteid on igaljuhul alla viiesaja järel.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    #10
                    Ja see on sul nüüd siis kinnitatud info kindlast allikas?

                    Kommentaar


                      #11
                      Nii, mõnda aega tagasi tuli soccernetti uudis, et müüki tulid Eesti-Andorra mängu viimased 500 piletit. Peale seda uudist ostsin ma 6 piletit endale ja sõpradele ning ma ei usu, et ma ainuke olin kes nende 500 pileti seast mõne ostis. Igaljuhul on neid alla viiesaja.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                        Nii, mõnda aega tagasi tuli soccernetti uudis, et müüki tulid Eesti-Andorra mängu viimased 500 piletit. Peale seda uudist ostsin ma 6 piletit endale ja sõpradele ning ma ei usu, et ma ainuke olin kes nende 500 pileti seast mõne ostis. Igaljuhul on neid alla viiesaja.
                        mis andorra m2ngu usbekkidega seob??
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #13
                          Lihtsalt Erko ütles, et Usbeki mängu vb ei müüda välja nagu Inglismaa oma. Mina ütlen lihtsalt, et Andorra on samuti vähetuntud jalgpalli riik nagu usbekistangi ja kuna Andorra mäng on peaaegu väljamüüdud siis võib ka usbekistani mäng täismajale minna. Ma ei väidagi, et see kindlasti nii läheb aga selline võimalus on.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            #14
                            Need viimased 500 piletid kampaaniat kipuvad siiski korduvalt esinema. Et esmalt on VIIMASED 500, siis loetakse üle ja JÄRGMISED VIIMASED 500 ja siis veel VIIMASED 500 piletit jne. Kas te siis Lenny Kravitzi kontserdit ei mäleta?

                            Kommentaar


                              #15
                              ..ale coq premium paiskas samuti müüki koos õllepurkidega viimased 500 piletit EST vs AND mängule - jälgi reklaami....
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X