320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viggo Jensen

    Jellel on, ma usun, et tema väärib ka oma teemat

    #2
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Jellel on, ma usun, et tema väärib ka oma teemat
    Eks aeg näitab
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
      Eks aeg näitab
      väärib kindlalt. nii häid kui ka halbu asju tuleb niivõiteisiti
      kui ei tulegi halbu asju siis keegi ikka suudab mingit kriitikat teha ja kui häid asju ei tule siis keegi ikka midagigi positiivset leiab

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Jellel on, ma usun, et tema väärib ka oma teemat
        Tubli, varem või hiljem oleks Viggo Jenseni teema ära tehtud. Ega ei saaks ju rääkida uuest peatreenerist kui tal saavad mõned mängud juba oldud peatreeneri toolil.

        Kommentaar


          #5
          Viggo Jensen tundub väga paljulubav treener olema. Ta väga suuri tegusid teinud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas trip24 Vaata postitust
            Viggo Jensen tundub väga paljulubav treener olema. Ta väga suuri tegusid teinud.
            Samas ka läbikukkumisi. Tegijal juhtub. Soovime parimat. Täpselt, soovime mitte ei looda, sest lootus on lollidele.

            Kommentaar


              #7
              Hetkel tundub küll, et on üks parimaid, mis Eestil on võimalik saada. Eks esimesest mängust ole näha siis. Seni nulli peal olles ei saa Andorra puhul rääkidagi vähemast kui võidust.

              Kommentaar


                #8
                Kes Viggo on saame teada pärast koondiseks kutselehe ilmuminst ning pärast tema kommentaari kutselehe kohta.
                1) Kes on peaväravaht-Poom või Kotenko?
                2) Kas Pareiko, Shvets, Teever, Novikov on kutsulehes või mitte?
                3) Kas ta näeb Klavani kaitses või poolkaitses, ääres või kesktsoonis?
                4) Kas ta räägis Nahkiga koondise liitumise kohta?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                  Kes Viggo on saame teada pärast koondiseks kutselehe ilmuminst ning pärast tema kommentaari kutselehe kohta.
                  1) Kes on peaväravaht-Poom või Kotenko?
                  2) Kas Pareiko, Shvets, Teever, Novikov on kutsulehes või mitte?
                  3) Kas ta näeb Klavani kaitses või poolkaitses, ääres või kesktsoonis?
                  4) Kas ta räägis Nahkiga koondise liitumise kohta?
                  Sats,
                  Esiväravavht on Poom,selles ei pea sa kahtlema ka Viggo puhul.
                  Pareiko on kindlasti kutset väärt,aga kolmadaks vahiks teda ei kutsuta ja kui Poom ja Artur on terved, siis ta kutset ei saa. Ehk aasta lõpus Usbekistani vastu.
                  Shvets,Teever ja Novikov ei vääri hetkel millegagi koondisekohta.Nad pole praktiliselt viimastel kuudel mängidagi saanud. Ja Nahk on koondise kutse 2 korda saanud ja ise mõlemal korral mängimisest kahjuks loobunud.
                  Ja Klavan võib praeguses koondises mängida tõepoolest kõiki sinu nimetatud positsioone.Ilmselt jääb see nii ka Viggo ajal.
                  Eduard Ratnikov on minu jaoks see,kes juhuk ,kui Rumeenias mängima saab,oleks ka koondise kutset ehk väärt.

                  Kommentaar


                    #10
                    1) see oleneb nende seisust koondisega liitudes nagu on ka alati olnud ja see on rohkem väravavahtide treeneri teha.
                    2) Inimesed, kes on mingil aja hetkel silma jäänd väga halva käitumisega, lõhestades terve koondise moraali ei pea küll ootama koondisekutset.
                    3) Esimene korralik punkt välja toodud, kuidas kasutab ära parimat mängijat, kas kohatäitena vigastatute asemel või loob tema ümber meeskonna.
                    4) See küsimus on üks absurdsemaid asju, mida ma lugend olen. Mina kui eestlane ei taha sellist inimest enda riiki esindamas näha.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                      Shvets,Teever ja Novikov ei vääri hetkel millegagi koondisekohta.Nad pole praktiliselt viimastel kuudel mängidagi saanud.
                      Koondise kutse saavad pallereid kel ei ole mängupraktikat. Tont näide.

                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Inimesed (Shevets, Novikov), kes on mingil aja hetkel silma jäänd väga halva käitumisega, lõhestades terve koondise moraali ei pea küll ootama koondisekutset.
                      Sina vist arvad (või tead), et Viggo andis lubadust EJL-u häält kuulda võtma (kutselehe ning kooseisu määratlemise ajal)

                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      See küsimus on üks absurdsemaid asju, mida ma lugend olen. Mina kui eestlane ei taha sellist inimest enda riiki esindamas näha).
                      Miks ?

                      Kommentaar


                        #12
                        Esiväravavaht Poom on tänavu peetud 6 mänguga korjanud oma väravast 15 palli. Kas nüüd Andorra vastu ei peaks olema ka Kotenko kord üks kord aastas koondise väravas seista? Viimati sai ta selle au osaliseks mullu 31.mail kohtumises Uus-Meremaaga.

                        Kommentaar


                          #13
                          LENNAT,
                          "Poom-põhiväravavaht või mitte" pole selles foorumis küsimuseks. ÜLDmeelsuseks- "Poom on aastaid tipptasemel (Euroopa absoluutses tippliigas) mänginud mees, kelle tase mingist (ja päris kõrgest) punktist ikka naljalt allapoole ei lange. Form is permanent, class is temporary" (c) Vincent.

                          Mu mõte on teises-kas Viggole "Poom-põhiväravavaht või mitte" poliitika,- või spordiküsimuseks?

                          Kommentaar


                            #14
                            Spordiküsimus Viggole on anda Kotenkole võimalus mängida. Poliitika on aga see kui suurendatakse Poomi maavõistluste arvu ning nullimänge sealhulgas.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas jaamu
                              aga kui Poom peaks saama Watfordi põhiväravavahiks, ehk ta saaks pidevalt mänguaega, ei näe mina küll mingit põhjust, miks edaspidi Kotenkot talle eelistada.
                              Sul pole vist tahtis kas Poom klubi põhiväravavahiks või peamises pingil.Ta on koondise peaväravavahiks ning kogu lugu!
                              "Form is permanent, class is temporary" (c) Vincent

                              Kommentaar

                              Working...
                              X