PDA

View Full Version : Lemsalu Brynesse!!??

dreyd
11.12.01, 11:32
kõlakad käivad, et Lemsalu teind 3 aasta lepingu Brynega. Vana leping oli otsa saand ja seega free transfer.

kas keegi kinnitab?

Jeeg
11.12.01, 12:15
Kas selle kohta kuskilt lugeda ka saaks vms?

tanielo
11.12.01, 12:41
Orginally posted by yeg

Kas selle kohta kuskilt lugeda ka saaks vms?

Siit saab lugeda:

http://www.brynefk.no/nyhet.asp?news_id=146

mcnamara
11.12.01, 13:12
Saan nagu aru, et Bryne on Norra kõrgliigas mängiv meeskond. Seega arvan sellest uudisest väga hästi. Lemsalu saab korralikul tasemel mängida.

Martin
11.12.01, 13:13
Ülimegavinge, kui ainult selles klubis mingit teist Non-EU peeru poleks, muidu Terehhovi saatus kindlustatud.

Ott
11.12.01, 13:25
Ei väga hea kui Lemsalu Brynesse läheb, Norra Meistriliiga ja puha!
Bryne kohta ma midagi ei teagi on ta seal keskmine või tugev klubi, keegi teab mingit infot?

Martin
11.12.01, 13:42
Neljateistkümne klubi seas kaheteistkümnes - kas Norras mängud jätkuvad või ongi 26 mängu?

mcnamara
11.12.01, 13:49
Selle Bryne kodulehekülje järgi algab Norras hooaeg aprilli keskel ja jõuab lõpule oktoobris. Seega nii-öelda kevad-sügis süsteem seal. bryne alustab lyn'i vastu 14. aprillil 2002.

Jaak
11.12.01, 13:49
Orginally posted by Martin

Neljateistkümne klubi seas kaheteistkümnes - kas Norras mängud jätkuvad või ongi 26 mängu?

Ongi 26 mängu.

Fazz
11.12.01, 13:52
Norra hooaeg on tõesti läbi ja kuna Bryne lõpetas tagant kolmandana ehk esimesena joone all, siis peaks neid ees ootama üleminekumängud esiliiga 3. Ham Kam'iga?

Tippeligaen'i tabel 2001:

1. Rosenborg 26 17 6 3 71 - 30 57
2. Lillestrom 26 17 5 4 64 - 33 56
3. Viking 26 14 7 5 43 - 29 49
4. Stabaek 26 14 3 9 45 - 39 45
5. Molde 26 13 5 8 54 - 41 44
6. Odd Grenland 26 12 6 8 50 - 40 42
7. Brann 26 12 5 9 63 - 48 41
8. Sogndal 26 9 5 12 45 - 61 32
9. Bodo/Glimt 26 7 8 11 45 - 47 29
10. Moss 26 9 2 15 35 - 48 29
11. Lyn 26 6 8 12 40 - 49 26
-------------------------------------------------------
12. Bryne 26 6 4 16 33 - 61 22
13. Stromsgodset 26 3 10 13 40 - 73 19
14. Tromso 26 4 4 18 23 - 52 16

mcnamara
11.12.01, 13:56
Need üleminekumängud on vist juba peetud ja Bryne jäi meistriliigasse püsima.

Fazz
11.12.01, 14:10
mcnamara, sul on õigus:

07.11.2001, Kvalifisering til Tippeligaen Bryne - Ham-Kam 3-0;
12.11.2001, Ham-Kam - Bryne 0-0

Siim
11.12.01, 14:14
Minu meelest tõusis Kristiansand samuti Tippeleagenise, nii et kõrgeimas seltskonnas on ta niikuinii. Ja ma ei ole sugugi kindel, et Bryne on parem kui Kristiansand. Tal läks ju Stardis nii hästi, miks ta sealt küll lahkus? Finantsprobleemid?

Lincoln
11.12.01, 15:29
Norra liiga puhta eestlasi täis.

Ott
11.12.01, 17:00
Orginally posted by Lincoln

Norra liiga puhta eestlasi täis.

Viikmäe, Lemsalu ja Terehov, kedagi rohkem nagu pole ju!?
Nii et ikka "eestlasi täis" nagu pole

Lincoln
16.12.01, 02:06
Mees, sa ei tea vist mitte kui midagi. Kui ei tea ära võta sõna.
Sergei Hohlov-Simson
Toomas Tohver
mängivad nagu ka Norras...:viha: :viha: :viha:

Maarek
16.12.01, 06:34

Sergei Hohlov-Simson
Toomas Tohver

Tohoh, kes see Tohver veel on:D :D

Ott
16.12.01, 13:20

Sergei Hohlov-Simson
Toomas Tohver

Jah, tuli meelde Tohver ja Hohlov-Simson, aga see kui mul need mängijad korraks meelest lähevad ei tähenda, et ma ei tunne jalkat!!!
Teiseks mis see kaks meest ette taha seal Norras teeb, Norra ei ole eestlasi täis. Eestlasi on küll üldiselt välismaal kahjuks vähe, ja õnneks on neid Norras päris palju, kuid ma tahtsin öelda, et ega siis Norra pole eestlasi TÄIS krt.

Aramis
16.12.01, 15:41
;)
Stardi klubiga on nii, et neil onmecikud finantsraskused.Lisax Lemsalule pakuvad nad free transferina kahte oma põhistaari ja Bryne pidi ka nende jaox yx valik olema.Põhimõtteliselt on Start yle elmas Fiorentina syndroomi ja kaheldav on kas ta meistriliigas hakkama saax, isegi kui finantsi kuskilt taha saax.Nii,et Mareki Brynesse minek igal juhul abix.

Lincoln
16.12.01, 18:02
Orginally posted by Ott

Sergei Hohlov-Simson
Toomas Tohver

Jah, tuli meelde Tohver ja Hohlov-Simson, aga see kui mul need mängijad korraks meelest lähevad ei tähenda, et ma ei tunne jalkat!!!
Teiseks mis see kaks meest ette taha seal Norras teeb, Norra ei ole eestlasi täis. Eestlasi on küll üldiselt välismaal kahjuks vähe, ja õnneks on neid Norras päris palju, kuid ma tahtsin öelda, et ega siis Norra pole eestlasi TÄIS krt.

Ott: ma lihtsalt üldistasin. Minu mõttekäik oli umbes selline, et kõige rohkem eestlasi mängib Norra klubides. Nii, et ma usun, et sellega on asi ühel pool.
:D :doh: ;)

Jeeg
16.12.01, 19:18
Ott kle, sa mdiagi piltlikest väljenditest oled kuulnud? ;)

Hellik
15.03.02, 15:55
Just lõppes La Mangas Valerenga-Bryne mäng, Lemsalu alustas algkoosseisus, kuid saadeti kahe kollase t6ttu platsilt minema, Viikmäe tuli sisse 83.ndal mindil. Mängu v6itis Valerenga 3:1

INCE
15.03.02, 19:56
Orginally posted by Mayhem

Just lõppes La Mangas Valerenga-Bryne mäng, Lemsalu alustas algkoosseisus, kuid saadeti kahe kollase t6ttu platsilt minema, Viikmäe tuli sisse 83.ndal mindil. Mängu v6itis Valerenga 3:1

Kas Viikmäe ka millegagi silma paistis ?
Kommantaari järgi Lemsalu paistis küll:) :)

Siim
28.04.02, 23:13
Lemsalu lõi Lilleströmi vastu värava! Hetkel mäng veel käib (Bryne - Lilleström 1:0, 19min mängitud)

Aramis
28.04.02, 23:19
Jep, 8.minutil.Tubli mees ,see meie keskkaitsja - ehk peaks koondise peatreener teda rohkem silmas pidama.

vertex
08.05.02, 20:40
Järgmiseks Portsmouthi?

http://www.planetfootball.com/article.asp?id=92288&clid=&cpid=10&Title=Pompey+wa tching+Bryne+duo

Siim
03.06.02, 02:08
MM-mängude vahel ununeb ära, et mängitakse ka muud jalgpalli. Norra liigas kaotas Bryne küll võõrsil 1-3 Odd Grenlandile, kuid Bryne värava autoriks oli 90 minutil Marek Lemsalu.:õnnelik:

Jeeg
03.06.02, 04:29
Njah, tõepoolest - lohutuseks muidu "eesti-norra" klubide kaotuste kõrvale on Lemsalu löönud juba sel hooajal oma teise värava tunriiril.

Ametlik kodulehekülg www.brynefk.no oleks nagu ajast maas.

http://www.brynefk.no/onimages/Marek%20Lemsalu.jpg

Ott
16.06.02, 16:13
Lemsalult 3. värav! :)
Bryne - Vikivg 3 - 3
Lemsalu 24'

Väravast tean ma nii palju, et oli nurgalöök ja Lemsalu oli peaga täpne. Brynes on Lemsalu väravalööjatest teisel kohal :P ja hinnatud on teda loomulikult heaks.
Bryne võiks paremaid tulemusi hakata näitama.

priity
20.06.02, 02:32
Kõik eelmise mängu Bryne väravad tulid täpselt ühesugustest olukordadest--paremalt poolelt antud nurgalöökidest. vist on norralased mõne kristali tüüpi mängija avastanud...
Eelseisva nädalavahetuse maiuspalaks kujuneb aga eestlaste klubide Bryne ja Valerenga omavaheline mõõduvõtt. Eelmises voorus lammutas Valerenga Kristianstatdi Stardi 7-2. Kuigi Kristen mängis ligi tund aega, ei õnnestunud tal küll ühtegi väravat oma nimele saada. Kui keegi norra keelt tönkab, siis valerenga kodulehel on ka mängu kirjeldus üleval: http://www.vpn.no/

jyriöö
21.06.02, 03:01
Enne, kui Viikmäe 54. minutil välja vahetati, oli tal kolm head shanssi seisul 4:0 värav lüüa, ent kahjuks oli sihik paigast ära.
Viimases mängus võideti karikaturniiril Eidsvold Turni 5:0. Viikmäe platsile ei pääsenud.

Aramis
05.08.02, 02:22
Tänaõhtuses kodumängus tugeva Staebacki vastu tuli võit 2-1 ja esimese värava lõi 13.minutil Marek Lemsalu!!!

Epic
05.08.02, 02:27
kui lemsalu nii hoos on siis miks arno teda koodise põhi kooseisu ei lükka ? ;)

Siim
05.08.02, 03:04
Selline huvitav tähelepanek, et Lemsalu on poole hooajaga löönud Norra liigas sama palju väravaid, kui Oper Taanis terve eelmise hooaja jooksul.:P

moiva
05.08.02, 20:43
Originally posted by Siim88

Selline huvitav tähelepanek, et Lemsalu on poole hooajaga löönud Norra liigas sama palju väravaid, kui Oper Taanis terve eelmise hooaja jooksul.:P

Nii nii et Oper pingile ja LEmsalu koondise kestormajaks?:kop:

Juks
06.08.02, 20:11
Olen juba ise samuti pool aastat mõelnud, et millal saab Lemsalu taas koondisekutse. Hetkel ma ei näe ühtegi põhjust, miks see vend ei võiks oma kodumaa värvides mängida. Võib-olla on ta kuidagi Pohlakuga või Pijpersiga raksus, kuid isiklikult seda versiooni ei usu.

Samas aga leiavad Lemsalu tegemised Norras minimaalset leheruumi võrreldes Taanis mängivate meestega. Võiks ju kasvõi Viikmäest ja Lemsalust koos ühe suure artikli teha. Eile kahjuks ETV jalgpallipäevikut ei näinud, kui seal oli pikemalt Lemsalust juttu, siis sorry in advance.

Martin, ära tee mulle õllesid ega kallista, vaid tee lugu Marek Lemsaluga ;)

vello99
06.08.02, 22:17
Juksiga 100 % ühel nõul, ühelt poolt peaks Norra liiga tugevam olema Taani omast, teiselt poolt on mingil põhjusel Lemsalu jalgpallurina/keskkaitsjana sümpaatne, rahulik, stiilne, hea peaga mängija ehk nagu keskkaitja peabki olema. Stepanov-Lemsalu oleks iga kell minu valik Eesti koondise keskkaitsesse.

moiva
07.08.02, 17:05
Originally posted by vello99

Juksiga 100 % ühel nõul, ühelt poolt peaks Norra liiga tugevam olema Taani omast, teiselt poolt on mingil põhjusel Lemsalu jalgpallurina/keskkaitsjana sümpaatne, rahulik, stiilne, hea peaga mängija ehk nagu keskkaitja peabki olema. Stepanov-Lemsalu oleks iga kell minu valik Eesti koondise keskkaitsesse.

Peand pea nüüd hoogu. Et Piiroja jätaksid siis pingile ve?

-Loom-
07.08.02, 18:26
hmm näitex cm-is on piiroja pandud parem/kesk ründaja/kaitse
:õnnelik:
kulik pandi kaitsest ründesse mängima...paneme piiroja ka :D

Pätu
08.08.02, 00:46
Lemsalu lõi 12 minutit tagasi oma 5enda (vist) värava sel hooajal. Brynel on hetkel 1-1 viiik Lyniga. Ta on nüd koos Peter Olofssoniga oma klubi suurim väravakütt :D

Aramis
08.08.02, 02:04
See mees on hull!
MA tahtsin öelda hulljulge.
Kahju, et Bryne ikkagi 1-2 kaotas.Aga ikkagi...kaitxemees ja muudkui taob...kõva vend

Chazlor
08.08.02, 14:17
Allo

Lihtsalt oletus, aga võibolla kui ta vähem väravaid lööks mängiks ta kaitses paremini?
Meeskond ju ikkagi kaotas 2:1

Lihtsaltr natuke mõtlemisainet (pole ühtegi mängu omasilmaga näinud)

Tervitades

Udupasun
08.08.02, 14:20
Originally posted by moiva

Peand pea nüüd hoogu. Et Piiroja jätaksid siis pingile ve?

Aga miks ka mitte. Egas Piiroja mingi püha lehm pole, et puutuda ei saa. Kui Lemsalu vormis on, siis on ta isegi parem kui Piiroja, kogemusi kah üksjagu.

moiva
08.08.02, 15:55
Nuh Lemsalu lõi värava, kuid Piiroja kõmmutas kaks:P

Udupasun
08.08.02, 19:17
Originally posted by moiva

Nuh Lemsalu lõi värava, kuid Piiroja kõmmutas kaks:P

Liigade tase on vist nagu tiba erivev vä? See selleks, aga kui vaadata põhitegevust elik kaitsmist, siis ei tohiks Lemsalu Piirojast halvem küll olla. Aeglasem on ta küll, aga peamäng on tal kõva (mäletab keegi lahinguid Dunc Fergusoniga) ja jalaga mängib ta paremini, lisaks kogemused... Kui Piiroja võitlusindu tarvis läheb, siis võib ta ju kaotusseisus sisse lasta. Jõuabki rohkem lammutada...:idee:

erx
09.08.02, 02:03
tuleb leppida sellega, et Eestil päris häid keskkaitsjaid :)
Minu järjestus on selline:
1. Piiroja
2. Lemsalu
3. Stepanov
4. Hohlov-Simson

moiva
09.08.02, 15:51
no on ju ka varjant, et läheb üle 3-5-2

vello99
09.08.02, 16:11
ei usu, sest Eesti puhul näeks see rohkem välja 5-3-2 ja need ajad millal Eesti kaitsetaktikast lähtub on ju möödunud ;)

Samas äkki on mingi variant neid kolme ka 4-4-2 panna, nt. Piiroja äärde?

-Loom-
09.08.02, 16:26
m6nes m6ttes v6ix ju stepanovi hoopis 22rele panna...tal tehnika parem...

SDK
09.08.02, 18:51
Krt, kui palju kordi on Piiroja meeskonna halvimast pästnud ainult tänu oma võitluslikkusele? Keskele praeguse seisuga jah Piiraoja ja Lemsalu.

-Loom-
09.08.02, 19:42
kaitseliin:

rooba---lemsalu---piiroja---stepanov

SDK
09.08.02, 20:05
Originally posted by Chobram

kaitseliin:

rooba---lemsalu---piiroja---stepanov

Stjopat äärele ikka ei lükkaks.

Glazza
09.08.02, 21:30
Originally posted by Chobram

hmm näitex cm-is on piiroja pandud parem/kesk ründaja/kaitse
:õnnelik:
kulik pandi kaitsest ründesse mängima...paneme piiroja ka :D

Hmh??

See esimene - See tuleneb ründenäitaja liiga suureks muutmisest. Kas inglaste tehtud CM on tähtsam näitaja, kui meie nähtu Eestis?

Teine - Kulik ei olnud kaitsemängija. Ma ei tea kust see info tuleb - jah enne kui Flora teda ostma hakkas mängis ta jah olude sunnil osad mängud kaitses. Ta on ju puhas striker tüüp, mida Piiroja ei ole. Piiroja käib lihtsalt vihaga tapmas seal ees kui asi nutuseks on muutunud..

Peku
10.08.02, 04:40
võib tõdeda, et eesti koondisel kaitsjatega probleeme pole

-Loom-
10.08.02, 13:48
eelmises klubis mängis kulik kaitset!

piiroja kohta niipalju, et see polnud nüüd küll 100% tõsidusega mul öeldud, et paneme ründesse...sry kui valesti aru said:doh:

priity
14.08.02, 22:53
Täna Norra liigas vastamisi Valerenga ja Bryne. Eks näis, kes ründajate duellis peale jääb, kas Lemsalu või Viikmäe :D

jyriöö
15.08.02, 21:37
Ullevaal - 14/8-2002 - 4273 pealtvaatajat

Vålerenga 1 (0) - 1 (1) Bryne
27. min 0-1 Pavlovic
67. min 1-1 Jonas Krogstad

Viikmäe ei mänginud, Lemsalu see-eest 90. minutit platsil. Valerenga lehel on Lemsalust saanud Lamsalu :D

Artista
27.04.03, 01:23
Täna mängiti Norra liigas järjekordne voor. Bryne sai Odd Grenlandilt põnevas mängus pähe 3-2. Lemsalu täisaja platsil, väravat ei juhtunud lööma ning Dagbladet paneb talle keskpärase hinde: 4.

Valerenga sai muide Vikingilt tappa 2:0. Kristen platsile ei saanud, Raio jätkuvalt x-jalaga. Ilm oli täna vihmane.

marabella666
29.05.03, 23:22
Bryne [4 - 0] Lyn

4\' [1 - 0] Kim Rene Hellesund

11\' [2 - 0] Marcus Andreasson

45\' [3 - 0] Trond Bjųrnsen

58\' [4 - 0] Marek Lemsalu

elagu Lemsa

Hogarth
31.05.03, 00:31
Originally posted by FCOperBK

Bryne [4 - 0] Lyn

4\' [1 - 0] Kim Rene Hellesund

11\' [2 - 0] Marcus Andreasson

45\' [3 - 0] Trond Bjųrnsen

58\' [4 - 0] Marek Lemsalu

elagu Lemsatubli poiss see meie marek.

Artista
15.06.03, 19:22
Norra ajakirjandusest oli lugeda, et Brynel on rahalised raskused. Seesama noor talent ja väravakunn Hellesund müüaks raha saamiseks kohe maha. Kuid teine jutt oli see, et väidetavalt lõppevad 14 praegusel põhikoosseisu mehel lepingud selle hooaja lõpus ning rahaliste raskuste tõttu ilmselt vähestega jätkatakse. Ma tean nüüd küll, et Eesti spordiajakirjanikud kuuluvad laiskuselt ja mõtlemisvõime puutumise osas professioonide top kümnesse, aga sellegipoolest võiks mõni noorem sell nüüd ennast ületada ning uurida seda asja, helistada Marekile kasvõi ning uurida, et mis seis temaga on.

magicm
15.06.03, 23:07
14 mängijat, see on päris suur arv, kuid kindlasti mitte kõik ei saadeta minema vaid ikka pikendatakse lepiguid ka. Loodame, et Lemsalu päris töötuks ei jää, ta näitab hetkel väga head taset ja vääriks oma kohta edaspidi ka. Samas, kui temaga lepingut ei pikendataks siis tema vanusega mehel läheks raskeks, et uut klubi leida, samas tahtijaid ikka oleks, kuid mis tasemel. Kõigepealt vaatame ja ootame ära, mis seal Brynes toimuma hakkab.

ROOTSI KUNN
18.06.03, 00:08
Originally posted by Artista

Norra ajakirjandusest oli lugeda, et Brynel on rahalised raskused. Seesama noor talent ja väravakunn Hellesund müüaks raha saamiseks kohe maha. Kuid teine jutt oli see, et väidetavalt lõppevad 14 praegusel põhikoosseisu mehel lepingud selle hooaja lõpus ning rahaliste raskuste tõttu ilmselt vähestega jätkatakse. Ma tean nüüd küll, et Eesti spordiajakirjanikud kuuluvad laiskuselt ja mõtlemisvõime puutumise osas professioonide top kümnesse, aga sellegipoolest võiks mõni noorem sell nüüd ennast ületada ning uurida seda asja, helistada Marekile kasvõi ning uurida, et mis seis temaga on.

Nende ajakirjanike seas ,kes Eestis jalgpallist kirjutavad ei ole küll ühtegi meest kes
mängust endast suurt midagi jagaks. Meil lihtsalt ei ole jalgpalliajakirjanikke.( välja arvatud Margus Luik,kuid tema ole kirjutav press.) Kui palju on meil näit. Urmas Roobast kirjutatud ,kuigi mees mängib palju tugevamas klubis ,kui Oper ja võib homme esimese eestlasena tulla Taani jalpallimeistriks.:oih:

vertex
22.07.03, 23:14
Viking? (http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=68853). Mitte, et ma artiklist eriti palju aru saaks...

mcnamara
23.07.03, 15:46
Originally posted by vertex

Viking? (http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=68853). Mitte, et ma artiklist eriti palju aru saaks...

Dessuten har Viking trukket interessen for Marek Lemsalu (midtstopper) og Dejan Pavlovic (spiss).

- Det stemmer at Lemsalu og Pavlovic var med i vurderingen, men vi har gitt beskjed om at det ikke kommer bud på dem fra vår side, sier Berntsen.

Viking on mõelnud Lemsalu peale, aga nüüd teatatakse, et pakkumist tema ostmiseks ikkagi ei tehta.

silverman
21.09.03, 23:29
Lyn - Bryne 2-0 (2-0)
Final

--------------------------------------------------------------------------------
1-0 29\' Sorensen
2-0 31\' Lemsalu (pen)

Täpselt sellist asja näitab mulle üks live-score\'ide lehekülg...
Kas mingi jama või on miskit toimunud?

edit: veidi edasi uurides tuli välja, et kõik õige, ainult et värav polnud penaltist vaid lihtsalt omavärav :D

Jaak
30.09.03, 12:36
Saan ma nüüd õigesti aru, et Bryne on uueks aastaks kukutatud finantsprobleemide tõttu 2. divisioni?

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=78365

jyriöö
30.09.03, 12:51
Kindel veel pole, aga nii juhtub, kui Jalkaliidu esitatud tingimusi täita ei suudeta. Klubi juht muretseb ennekõike tabeliseisu pärast.

Jaak
18.12.03, 11:22
Originally posted by jyriöö

Kindel veel pole, aga nii juhtub, kui Jalkaliidu esitatud tingimusi täita ei suudeta. Klubi juht muretseb ennekõike tabeliseisu pärast.

Antud teemal on ilmunud uus uudis. Kas see tähendab, et herr Lemsalu on koos Brynega kukutatud mudaliigasse?

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=204840

mcnamara
18.12.03, 11:32
Originally posted by Jaak
Antud teemal on ilmunud uus uudis. Kas see tähendab, et herr Lemsalu on koos Brynega kukutatud mudaliigasse?

Bryne ei ole saanud litsentsi kõrgemas seltskonnas jätkamiseks. Aga veel on lootust, kui õnnestub müüa lootustandev mängija Ragnvald Soma.
Saan nagu aru, et klubi esindaja on optimistlik, aga ühtegi konkreetset pakkumist pole tehtud ja aega on vaid loetud päevad.

Jaak
08.01.04, 15:17
Originally posted by mcnamara

Bryne ei ole saanud litsentsi kõrgemas seltskonnas jätkamiseks. Aga veel on lootust, kui õnnestub müüa lootustandev mängija Ragnvald Soma.
Saan nagu aru, et klubi esindaja on optimistlik, aga ühtegi konkreetset pakkumist pole tehtud ja aega on vaid loetud päevad.

Tundub, et siiski mudaliiga. Ei jaga küll endiselt suurt midagi Norra keelest, aga selline mulje jääb:

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=208573

mcnamara
08.01.04, 17:02
Tundub, et siiski mudaliiga. Ei jaga küll endiselt suurt midagi Norra keelest, aga selline mulje jääb:

Mina saan vastupidi aru:
Bryne fikk profflisens
(VG Nett) NFFs klagenemnd vedtok i dag at Bryne tildeles profflisens i 2004.
Dermed slipper klubben å spille i 2. divisjon neste sesong

Bryne saab profilitsentsi ja klubi pääseb kukkumisest 2. divisjoni. Nii saan mina aru. Tõsi - mõni selle kauni keele tõeline oskaja võiks üle kontrollida. Kas üks foorumlane mitte ei elanud Norras?

Jaak
09.01.04, 14:22
Originally posted by mcnamara

Mina saan vastupidi aru:
Bryne fikk profflisens

Bryne saab profilitsentsi ja klubi pääseb kukkumisest 2. divisjoni. Nii saan mina aru. Tõsi - mõni selle kauni keele tõeline oskaja võiks üle kontrollida. Kas üks foorumlane mitte ei elanud Norras?

Hea seegi.

priity
10.01.04, 18:44
Mina saan vastupidi aru:
Bryne fikk profflisens

McNamaral on õigus. Kontrollisin norra keele oskaja käest üle, tõlge oleks umbes selline: \"NFF apellatsioonikomisjon võttis vastu otsuse anda Brynele proffilitsentsi aastaks 2004. Sellega väldib klubi järgmisel hooajal 2. divisjonis mängimist.\"

Jaak
02.03.04, 13:41
Marekilt nädalavahetusel treeningmängus värav:

http://www.brynefk.no/nyhet.asp?news_id=752

raviaa
12.03.04, 09:53
See hooaeg peab siis Lemsalu mängima Norra 2.divisjonis?
Umbes aasta tagasi tundis tema vastu huvi Portsmouth.
Kurb Norra 2.div või Premier

Jaak
12.03.04, 10:15
Originally posted by raviaa

See hooaeg peab siis Lemsalu mängima Norra 2.divisjonis?
Umbes aasta tagasi tundis tema vastu huvi Portsmouth.
Kurb Norra 2.div või Premier

Norra 1. divisjonis siiski.

Jaak
14.09.04, 09:48
Tänases SLÕhtulehes on jutuke sellest, et Marekile oli koondisega Portugalis käik viimane... :(

ethan
14.09.04, 16:39
Algselt postitas Jaak

Tänases SLÕhtulehes on jutuke sellest, et Marekile oli koondisega Portugalis käik viimane... :(

...mis oli juba enne Portugali mängu teada. Tähtsam isegi on see, et Lemsalu tegi Bryne\'ga uue 3-aastase lepingu, lükates tagasi võimaluse mängida Norra Meistriliigas. Igatahes on ta tubli mängija, ning väärib välisklubi!

Õnn ja jõukus talle ja ta perele.

17
14.09.04, 17:31
Marek Lemsalu lõpetab koondisekarjääri.

Korra Eesti aasta parimaks jalgpalluriks valitud ning kolm korda Eesti meistriks tulnud Marek Lemsalu jättis koondisega hüvasti.Viimase mängu pidas Lemsalu koondise eest Malta turniiril Moldova vastu ning kandis selles kohtumises ka kaptenipaela.Marek Lemsalu on Eesti koondist esindanud 84 korral ning sel ajal löönud 3 väravat, millest viimase lõi ta mullu augustis Poolale.Klubijalgpalli mängib mees Norra esiliigas FK Bryne meeskonnas.

Kaspy
25.04.05, 01:01
Marek sai täna Bryne eest jala valgeks ja juhtus see mängus Mossiga,Lemsalule läks kirja kohtumise esimene värav,Moss siiski veel suutis 1 värava tagasi lüüa ja lõppseisuks märgiti 1-1

Jaak
16.10.05, 18:44
Lemsalu on täna löönud 2 väravat. juhitakse 85 minutil 3:0

budu
16.10.05, 19:06
lemsalu on siis ylepika aja jälle saanud väravad kirja,krt loodame et mees veel pääseb norra körliigasse mängima.

luutik
17.10.05, 00:02
Algselt postitas budulojus

lemsalu on siis ylepika aja jälle saanud väravad kirja,krt loodame et mees veel pääseb norra körliigasse mängima.

Mingi 3-4 mängu tagasi lõi ta kah värava. Kaitsja kohta pole just eriti pikk aeg. :D

Wingback
17.10.05, 15:11
Lihtne. Lemsalu on ründav kaitsemängija. ;)