320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sopcast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sopcast

    Kuulge, aidake mind. Aru ma ei mõista. Tahaksin sopcastiga vutti vahtida, aga ei õnnestu eriti hästi, sest pilt kipub aeg-ajalt nõkutama. Neti kiirus iseenesest peaks küll piisav olema: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 1.1 kuni 1.3 Mbps. Ka sulgesin ma mängu vaatamise ajaks igasugused mõttetud programmid, aga ikka ei anna soovitud tulemust.
    Teab keegi, milles asi on, oskab midagi soovitada?
    It\\\'s always better on holiday...

    #2
    Siis on asi kanalis, mitte sinu arvutis.

    Kommentaar


      #3
      Millegi pärast on nii, et alati, kui ma Reali mängu tahan näha, hakkab plõksima. Aga praegu mingilt teiselt kanalilt näitab Evertoni - Bremeni mängu ideaalselt...
      Seega, sul võib õigus olla.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        #4
        Mul on nii et TVANTS näitab kõiki kanaleid peaaegu ideaalselt aga sopcast plõksib.

        Vaheta programmi. Aga tean et Antsust Reali mänge just tihti ei pakuta
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          #5
          eks alternatiive ole veelgi... TVU näiteks

          Kommentaar


            #6
            Kas sinna tvantsu on võimalik kuidagi kanaleid juurde ka lisada? Või üldse kuidas oleks võimalik läbi neti võimalikult palju kanaleid näha? Kas üleekraani pilt peabki veidi udune olema ja kuidas seda paremaks saada?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas trip24 Vaata postitust
              Kas sinna tvantsu on võimalik kuidagi kanaleid juurde ka lisada? Või üldse kuidas oleks võimalik läbi neti võimalikult palju kanaleid näha? Kas üleekraani pilt peabki veidi udune olema ja kuidas seda paremaks saada?
              TVAntsul peaks isegi olema funtktsioon kus saad levialas olevaid kanaleid otsida.

              Kommentaar


                #8
                Kuulge, milles võib asi olla, et sopil pilt 'mustaks' jääb? Näitab küll, et playing the channel ja 97-100%, aga ei midagi. Vahel varem on sel puhul aidanud pildi VLCsse viimine, aga nüüd ei mõika see ka enam. Nii VLC kui Sopcast on viimased versioonid. Täna proovisin vähemalt 10 striimi eri mängudest, aga edutult.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #9
                  Mul on sama keiss põhimõtteliselt. Enamasti aitab variant a) Pilt Mediaplayerisse või b) Fullscreeni.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #10
                    SopCast Androidile

                    SopCasti playerist nüüd ka beta versioon Androidile: http://www.sopcast.org/docs/android.html
                    Proovisin järgi, ning enda telefoniga asi täiesti kenasti töötas.
                    Ega kodustes tingimustes keegi seda vast kasutama ei hakka, kuid bussi või rongiga sõites ajab täiesti asja ära.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X