PDA

View Full Version : CL ennustus



Leheküljed : [1] 2 3

Maarek
28.08.01, 16:12
Teeks siis võibolla lisaks ühe ennustuse Champions league mängude kohta. Mis arvate?
Esimesed mängud oleksid järgmised:

11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 1

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 1
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache x
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 1
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München x

moochie
28.08.01, 16:30
Tjaa,kui oleks mõni töökas moderaator või niisama Töökas inimene kes viicix punkte lugeda...

11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 1
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
Feyenoord - Bayern München 2

yheksa
28.08.01, 16:35
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK x
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

eston maravilha
28.08.01, 16:44
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 1
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 1
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 1
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache X
FC Barcelona - Lyon 2
Group G
Lille - Deportivo 1
Olympiakos - Manchester United X
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München X

apunkto
28.08.01, 16:51
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache x
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 1
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 2

eston maravilha
28.08.01, 16:53
muideks see ei ole veel kindel kas cl-is mängib lokomotiv või tirol. nii et seda lokomotive-anderlechti mängu on natuke sant ennustada

erx
28.08.01, 16:57
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht x
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache x
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United x
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 2

Filippo
28.08.01, 16:57
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 2
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 1
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK X
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 1
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

sicmic
28.08.01, 17:00
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund X
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven X
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow X
Feyenoord - Bayern München 2

erx
28.08.01, 17:05
kusjuures ma märkasin, et 6 inimest ennustab As Roma võitu roma ja bayerni mängus ja ainult 1 Reali võitu... kusjuures, mina olen see ainuke töll, kes ennustab viiki:D :mupet: :lahe:

Jyrka
28.08.01, 17:16
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC X
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 2
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2


jahh erxx sa oled toesti vinge aga eriti ving on see et ma olen esimene kas kasutab :mupet: :uni: :segadus: :deemon: :idee: :kop: :oih: :kaval: :love: :õnnelik: :doh: :viha: :( :lahe: :) ;) :P :D
koike smaile koos

dieter
28.08.01, 17:17
Loko. Moscow Anderlecht x
Roma Real Madrid 1
Dynamo Kyiv Bor. Dortmund 2
Liverpool Boavista 1
Mallorca Arsenal x
Schalke Panathinaikos 1
Galatasaray Lazio 1
Nantes PSV Eindhoven x

Celtic Rosenborg 1
Porto Juventus 2
Barcelona Olymp. Lyonnais 1
Bay. Leverkusen Fenerbahçe 1
Lille Dep. La Coruña x
Olymp. Piraeus Man. United x
Feyenoord Bayern München 2
Sparta Praha Spartak Moscow x

Kuna ma lähen järgmisel nädalal kaheks ja pooleks nädalaks Saksamaale ja Itaaliasse, teen esimese ringi teise mängupäeva ennustuse ka kohe ära. Seega võib Lokomotiv-Tiroli mängu tulemusest sõltuvalt mul üks ennustus jäädagi valesti.
Niisiis - teine mängupäev:

Juventus Celtic 1
Rosenborg Porto 1
Fenerbahçe Barcelona 2
Olymp. Lyonnais Bay. Leverkusen x
Dep. La Coruña Olymp. Piraeus 2
Man. United Lille 1
Bayern München Sparta Praha 1
Spartak Moscow Feyenoord 1

Anderlecht Roma x
Real Madrid Loko. Moscow 1
Boavista Dynamo Kyiv x
Bor. Dortmund Liverpool 1
Arsenal Schalke 2
Panathinaikos Mallorca 1
Lazio Nantes 1
PSV Eindhoven Galatasaray 1

erx
28.08.01, 17:26
Orginally posted by dieter

Lokomotiv-Tiroli mängu tulemusest sõltuvalt võib mul üks ennustus jäädagi valesti.
ei usu, sest Tirolil ei ole šansse, kui on siis sellest lähtuvalt, et Lokomotivi mängijad kukuvad lennukiga alla, mis ei tohix juhtuda, selle tõenäosus on 1 000 000 ühele, nii et su ennustus on ilmselt õige ;)

Jeeg
28.08.01, 17:38
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio 1

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 1
Olympiakos - Manchester United x
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 1

guitz
28.08.01, 17:38
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

dieter
28.08.01, 17:51
:D põhimõtteliselt ei ennustanud ma kummaski mängus Lokole võitu ka, nii et isegi kui tirol saaks selle koha, on vähetõenäoline, et ta võidaks reali või saavutaks anderlechti vastu viigist enamat. :lahe:

guru
29.08.01, 02:23
Ehhee siin on minu nägemus asjade käigust :

11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 1
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow X
Feyenoord - Bayern München 2

SleepWalking
29.08.01, 09:57
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
AS Roma - Real Madrid X
Group B
Liverpool - Boavista X
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven X
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus X
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 1
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München x

dreyd
29.08.01, 11:16
here my points

11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC X
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 1
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

olge siis keegi meheks ja pidage tabelit:lahe:

Siim
29.08.01, 11:25
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 1
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista x
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal x
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 1
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United x
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

Ouroboros
29.08.01, 13:23
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow / FC Tirol - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC X
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio X

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United X
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow X
Feyenoord - Bayern München 2

kyps
30.08.01, 12:54
Group A
FC Lokomotiv Moscow / FC Tirol - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 1

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus x
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

gaskoff
30.08.01, 13:31
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow / FC Tirol - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio x

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

eks näis...

moochie
30.08.01, 16:59
Kuulge, kes siin punkte loeb siis mul on kogemata jäänud Olympiakos-ManU kohtumine ennustamata kogemata...
Pakun ikka ManU võitu!
juhtub..:oih:

Martin
30.08.01, 17:20
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 0
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 0
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 0
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

vibu
30.08.01, 17:50
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK X
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

Wuppi
30.08.01, 17:52
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 1
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund X
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 2
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 1
Galatasaray - Lazio X

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 2
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United X
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow X
Feyenoord - Bayern München 1

mihkel
30.08.01, 17:56
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht x
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio x

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus x
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon x
Group G
Lille - Deportivo x
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 1

Aramis
31.08.01, 22:12
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 1
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 1
Olympiakos - Manchester United x
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
Feyenoord - Bayern München 2

Kosk
08.09.01, 16:49
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow / FC Tirol - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 1

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

Hellik
08.09.01, 16:58
minu ennustus:

11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 1
AS Roma - Real Madrid 0
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 2 ;)
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 0
Olympiakos - Manchester United 0
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 0
Feyenoord - Bayern München 1

CapitalLooser
08.09.01, 23:35
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht x
AS Roma - Real Madrid 1
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus x
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 1
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 2

Raud
10.09.01, 16:00
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 2

Fazz
10.09.01, 19:19
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht x
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo x
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
Feyenoord - Bayern München x

Valdav enamus loodab, et Briti klubid võtavad avavoorust maksimumpunktid, ise ka ei tee ses suhtes erandit ;)

Sen
10.09.01, 19:42
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 2
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
Feyenoord - Bayern München 2

PAPA
11.09.01, 12:01
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht X
AS Roma - Real Madrid X
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund X
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven x
Galatasaray - Lazio X

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München 2

Raivo
11.09.01, 13:39
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 2
AS Roma - Real Madrid x
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund x
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC x
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus x
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

financier
11.09.01, 14:52
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow - Anderlecht 0
AS Roma - Real Madrid 0
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 0
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 1
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 1
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus 0
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 2

jorgan
11.09.01, 17:01
11.09
Group A
FC Lokomotiv Moscow / FC Tirol - Anderlecht 1
AS Roma - Real Madrid 2
Group B
Liverpool - Boavista 1
Dynamo Kyiv - Borussia Dortmund 1
Group C
Mallorca - Arsenal 2
FC Schalke 04 - Panathinaikos FC 2
Group D
Nantes - PSV Eindhoven 2
Galatasaray - Lazio 2

12.09
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 2
FC Porto - Juventus 2
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo 2
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München 1
:doh:

Rainman
11.09.01, 23:26
Ei viitsinud õigel ajal ennustada, nüüd siis tuleb alustada mõningase miinusega :doh:

12.09.2001

Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus X

Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache X
FC Barcelona - Lyon 1

Group G
Lille - Deportivo 1
Olympiakos - Manchester United 2

Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 2
Feyenoord - Bayern München X

Ouroboros
12.09.01, 01:19
see ennustus läks ikka päris metsa :oih:,
8-st 0 õiget pole just see tulemus mida oleks lootnud :( :( :(

Maarek
12.09.01, 12:17
Teeks siis kokkuvõte eilsetest mängudest:

1 Eestieest - 4 punni
2-6 eston,Siim88, kyps, heikireb, financier - 3 p
7-18 Maarek, Filippo, m1ck, dieter, yeg, Sleepwalking, dreyd, Martin, Capitallooser, Fazz, PAPA, jorgan - 2 p
19-31 T20s, yheksa, erx, Jyrka, guru, gaskoff, vibu, mihkel, Aramis, Kosk, Raud, Senmaster, Raivo - 1 p
32-35 aojalgpall, guitz, Lenin, Mayhem - 0 p

Nagu näha, seis päris tasavägine. Loodame, et tänane päev toob suuremat punktilisa.
Ärge unustage ka kontrollimast oma tulemusi.

Jeeg
12.09.01, 18:56
Tänased mängud lükati kõik määramata kuupäevaks edasi!

CapitalLooser
12.09.01, 19:28
Minu teada mängitakse need mängud 10 oktoober. Kuskilt meediast kuulsin.

Maarek
16.09.01, 11:21
Järgmine voor:

19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 1
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes x
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona x
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

Jeeg
16.09.01, 11:32
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 1
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev X
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 2
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes x
19/9 20:45 PSV Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic X
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 2

sicmic
16.09.01, 11:40
Järgmine voor:

19/9 20:45 Anderlecht Roma X
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca X
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord X

moochie
16.09.01, 11:52
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool x
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 x
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray x
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

Undi
16.09.01, 12:05
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

guitz
16.09.01, 12:18
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

erx
16.09.01, 12:29
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev X
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic X
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto x
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 2

Jyrka
16.09.01, 12:52
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 2
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 2

Martin
16.09.01, 13:02
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 0
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 0
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 0
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 0

apunkto
16.09.01, 13:22
Minu leheke
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 1
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto x
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos x
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord x

Raud
16.09.01, 17:11
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto x
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 2

eston maravilha
16.09.01, 18:40
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool x
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 2
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 2
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona x
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

Ouroboros
16.09.01, 18:57
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 0
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 0
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray X
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic X
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. La Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

yheksa
17.09.01, 11:58
Anderlecht - Roma 2
Real Madrid FC - Lokomotiv Moscow 1
Dortmund - Liverpool 2
Boavista - Dynamo Kiev x
Arsenal - Schalke 04 1
Panathinaikos FC - Mallorca 1
Lazio - Nantes 1
PSV - Galatasaray 2
Juventus - Glasgow Celtic 2
Rosenborg BK - Porto 1
Lyon - Leverkusen x
Fenerbahce Barcelona 2
Manchester United - Lille 1
Dep. Coruña - Olympiakos x
Bayern - AC Sparta Praha 1
Spartak Moscow - Feyenoord x

Maarek
17.09.01, 13:53
Krt, Ladbrokes väidab mulle et, Spartaki ja Feyenoordi mäng on täna 17-ndal. Kui see tõsi on, siis kiirustage.

Raivo
17.09.01, 14:04
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 x
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic x
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord x

dreyd
17.09.01, 16:02
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 2
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray X
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 2

mayhem
17.09.01, 20:22
19/9 20:45 Anderlecht Roma 0
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 0
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

Wuppi
17.09.01, 20:53
Group A
19/9 20:45 Anderlecht - Roma x
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 2
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray x
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic x
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto x
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 2
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord x

mihkel
17.09.01, 20:55
19/9 20:45 Anderlecht - Roma x
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool x
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes x
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic x
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona x
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos x
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha x
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 2

Aramis
18.09.01, 02:17
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona x
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos x
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord x

sleepwalking
18.09.01, 09:54
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool X
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray X
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto X
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen 2
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord 1

Fazz
18.09.01, 12:03
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool x
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca x
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray x
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto x
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos x
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

kyps
18.09.01, 12:05
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

gaskoff
18.09.01, 14:10
19/9 20:45 Anderlecht - Roma x
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celticx1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

wal
18.09.01, 15:46
19/9 20:45 Anderlecht Roma x
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 1
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev x
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca x
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray x
Group E
18/9 20:45 Juventus Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon Leverkusen x
18/9 20:45 Fenerbahce Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow Feyenoord x

Sen
18.09.01, 17:01
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 2
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray x
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 2
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 2
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

financier
18.09.01, 21:24
Group A
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 0
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 0
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 1
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic 1
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 0
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord juba läbi

PAPA
18.09.01, 21:42
19/9 20:45 Anderlecht - Roma X
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray X
Group E
18/9 20:45 Juventus - Glasgow Celtic X
18/9 20:45 Rosenborg - BK Porto 1
Group F
18/9 20:45 Lyon - Leverkusen 1
18/9 20:45 Fenerbahce - Barcelona 2
Group G
18/9 20:45 Manchester United - Lille 1
18/9 20:45 Dep. Coruña - Olympiakos 1
Group H
18/9 20:45 Bayern - AC Sparta Praha 1
18/9 20:45 Spartak Moscow - Feyenoord 1

guru
19.09.01, 02:03
19/9 20:45 Anderlecht Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund Liverpool 1
19/9 20:45 Boavista Dynamo Kiev 1
Group C
19/9 20:45 Arsenal Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio Nantes 1
19/9 20:45 PSV Galatasaray 1

jorgan
19.09.01, 12:08
19/9 20:45 Anderlecht - Roma 2
19/9 20:45 Real Madrid - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
19/9 20:45 Dortmund - Liverpool 2
19/9 20:45 Boavista - Dynamo Kiev 2
Group C
19/9 20:45 Arsenal - Schalke 04 1
19/9 20:45 Panathinaikos - FC Mallorca 1
Group D
19/9 20:45 Lazio - Nantes 1
19/9 20:45 PSV - Galatasaray 2

vibu
20.09.01, 02:49
jah, jäin seekord huljaks, kuigi aega ju oli.... vaatasin siin natuke asja- vaid eston ja eestieest teadsid, et lazio kaotab Nantesile. ise oleksin ka kindlalt lazio võitu ennustanud...Kurat, mis selle meeskonnaga lahti on? Aru ma ei saa......

Maarek
20.09.01, 15:23
Seis pärast 2 (kui täpsem olla, siis 1,5) vooru:

1 Mick - 12 punni
2-6 Eston, financier, sleepwalking, Martin, mihkel - 11 punni
7-12 eestieest, heikireb, Maarek, Raud, Aojalgpall, Undertaker - 10 p
13-21 kyps, Dieter, Dreyd, Fazz, yheksa, Jyrka, Aramis, Guitz, Mayhem - 9 p
22-23 PAPA, Gaskoff - 8 p
24-27 T20s, Senmaster, Raivo, Lenin - 7 p
28-30 yeg, erx, Guru - 6 p
31 Jorgan - 5 p
32 Siim88 - 3 p
33-34 Filippo, Capitallooser - 2 p
35-36 vibu, Kosk - 1 p

Vooru edukamateks osutusid M1ck, mihkel, aojalgpall ja Undertaker 10 punniga 16 võimalikust.

Maarek
20.09.01, 15:46
Paneks siis juba ka järgmise nädala clashid üles:
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 2
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

dreyd
20.09.01, 17:01
õige jah paneme aga uued värgid paikka

Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal X
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio X
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord X

[/quote]

Raivo
20.09.01, 17:44
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca x
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

sicmic
20.09.01, 17:58
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca X
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona X
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Bayern X
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2



eelmine voor läks tõesti päris hästi...kuid mitte fantastiliselt...

Jeeg
20.09.01, 18:45
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio X
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

guitz
20.09.01, 19:58
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal x
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

erx
20.09.01, 20:20
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca X
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona X
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United x
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Siim
20.09.01, 20:25
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 2
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 1
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern x
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1

moochie
20.09.01, 20:34
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

sleepwalking
21.09.01, 09:37
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto X
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon X
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern X
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

yheksa
21.09.01, 10:42
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1

PAPA
21.09.01, 11:15
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal X
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon X
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord X

gaskoff
21.09.01, 11:34
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray x
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord x

kyps
21.09.01, 11:35
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 1
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1

jorgan
21.09.01, 12:22
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca x
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 1
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
:doh:

Guardiola
21.09.01, 17:13
Meistrite Liiga võidab kindlalt keegi hispaaniast Real või Barcelona.

Guardiola
21.09.01, 17:14
Meistrite Liiga võidab kindlalt keegi hispaaniast Real või Barcelona.

mihkel
21.09.01, 19:33
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal x
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray x
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus x
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona x
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Wuppi
21.09.01, 19:36
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Wuppi
21.09.01, 19:39
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

apunkto
21.09.01, 21:50
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca x
Group D
26/9 PSV - Lazio 2:(
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon x
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United x
25/9 Lille - Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Raud
21.09.01, 22:01
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon x
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Fazz
22.09.01, 12:51
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal x
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray x
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto x
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona x
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United x
25/9 Lille - Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern x
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord x

Tasavägine teisipäev :oih:

vibu
22.09.01, 13:18
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord X

Hellik
22.09.01, 15:22
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 0
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 0
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 0
26/9 Nantes - Galatasaray 0
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 1
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 0
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 0
25/9 Lille Olympiakos 0
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Udupasun
22.09.01, 15:45
Ai raip, ma olen alguse maha maganud :viha: :( :viha:
Aga no pole ullu, ehk saab veel asja

26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev X
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 1
25/9 Glasgow Celtic - Porto X
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 1
25/9 Leverkusen Barcelona 1
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern X
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1

Undi
23.09.01, 14:52
Paneks siis juba ka järgmise nädala clashid üles:
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Martin
23.09.01, 14:59
Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund 2
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal 1
Schalke 04 - Mallorca x
Group D
PSV - Lazio 2
Nantes - Galatasaray 2
Group E
Rosenborg BK -Juventus 2
Glasgow Celtic - Porto 0
Group F
Fenerbahce - Lyon x
Leverkusen - Barcelona 2
Group G
Dep. Coruña - Manchester United x
Lille - Olympiakos 2
Group H
Spartak - Moscow Bayern 2
AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Aramis
23.09.01, 20:14
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus x
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 1
25/9 Leverkusen - Barcelona x
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern x
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord x

dieter
24.09.01, 13:06
tere jõudu. olen tagasi ning proovin taas jalgpallilainele saada. ehkki seni eriti hästi pole ennustused läinud, tuleks ikka proovida. ise nägin vahepeal kahjuks vaid 3 mängu, ühegi tulemus rõõmu ei pakkunud (schalke-panathinaikos, bayern-praha ning dortmund-liverpool).

A grupp
Real - Anderlecht 1
Roma - Lokomotiv 1

B grupp
Boavista - Dortmund 2
Liverpool - Dinamo x

C grupp
Panathinaikos - Arsenal x
Schalke - Mallorca 1

D grupp
PSV - Lazio 2
Nantes - Galatasaray 1

E grupp
Rosenborg -Juventus 2
Celtic - Porto 1

F grupp
Fenerbahce - Lyon x
Leverkusen - Barcelona 1

G grupp
Deportivo - Manchester 1
Lille - Olympiakos 2

H grupp
Spartak - Bayern 2
Praha - Feyenoord x

lisaks veel niipalju, et bayerni puhul, kes oskab alati hooaja eel ja alguses negatiivseid emotsioone suht-koht palju pakkuda, loodan võitu spartaklaste üle hoolimata tervest armeetäiest vigastatutest :(

financier
24.09.01, 14:27
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 0
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 0
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 0
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 0
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 0
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Miq
24.09.01, 14:30
Nagu Erki jätab tavaliselt teivashüppes esimesed katsed ära, siis ega ma kehvem mees pole ja sekkun alles nüüd võistlusesse.

Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund x
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal 2
Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
PSV - Lazio 2
Nantes - Galatasaray 1
Group E
Rosenborg BK -Juventus 2
Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
Fenerbahce - Lyon 2
Leverkusen - Barcelona 2
Group G
Dep. Coruña - Manchester United 1
Lille - Olympiakos 2
Group H
Spartak Moscow - Bayern 2
AC Sparta Praha - Feyenoord x

Sen
24.09.01, 16:07
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht x
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United x
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Jyrka
24.09.01, 18:16
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray x
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2

eston maravilha
24.09.01, 19:25
Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund 1
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal 2
Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
PSV - Lazio 1
Nantes - Galatasaray 1
Group E
Rosenborg BK -Juventus 2
Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
Fenerbahce - Lyon 1
Leverkusen - Barcelona 2
Group G
Dep. Coruña - Manchester United 1
Lille - Olympiakos 1
Group H
Spartak Moscow - Bayern 1
AC Sparta Praha - Feyenoord 2

mel21
24.09.01, 20:19
Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund x
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal 1
Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
PSV - Lazio 1
Nantes - Galatasaray 2
Group E
Rosenborg BK -Juventus 2
Glasgow Celtic - Porto 2
Group F
Fenerbahce - Lyon 1
Leverkusen - Barcelona 2
Group G
Dep. Coruña - Manchester United x
Lille - Olympiakos x
Group H
Spartak - Moscow Bayern 2
AC Sparta Praha - Feyenoord 2

Ouroboros
25.09.01, 00:14
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal x
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio X
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto x
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon X
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern x
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord x

Rainman
25.09.01, 16:06
Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund X
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal X
Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
PSV - Lazio X
Nantes - Galatasaray 1
Group E
Rosenborg BK - Juventus X
Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
Fenerbahce - Lyon 2
Leverkusen - Barcelona 2
Group G
Dep. Coruña - Manchester United 2
Lille - Olympiakos 1
Group H
Spartak Moscow - Bayern 1
AC Sparta Praha - Feyenoord X

Maarek
27.09.01, 13:25
Group A
Real Madrid - Anderlecht 1
Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
Boavista - Dortmund 1
Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
Panathinaikos - FC Arsenal 1
Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
PSV - Lazio 1
Nantes - Galatasaray 2
Group E
Rosenborg BK - Juventus X
Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
Fenerbahce - Lyon 2
Leverkusen - Barcelona 1
Group G
Dep. Coruña - Manchester United 1
Lille - Olympiakos 1
Group H
Spartak Moscow - Bayern 2
AC Sparta Praha - Feyenoord 1

Ja nüüd tabel pärast 3.vooru mänge:

1-2 Heikireb, Eston - 20 punni
3-6 M1ck, eestieest, Raud, Undertaker - 19 p
7-8 Mihkel, Guitz - 18 p
9-14 Martin, Maarek, Aojalgpall, kyps, Jyrka, Senmaster - 17 p
15-19 financier, yheksa, Aramis, Gaskoff, T20s - 16 p
20-21 Dieter, Dreyd - 15 p
22-23 Sleepwalking, Erx - 14 p
24-27 Fazz, Mayhem, Raivo, yeg - 13 p
28 PAPA - 12 p
29-30 Jorgan, Vibu - 11 p
31 Lenin - 10 p
32 Siim88 - 9 p
33-34 Miq, Mel21 - 7 p
35-36 Guru, Rainman - 6 p
37 Udupasun - 5 p
38-39 Filippo, Capitallooser - 2 p
40 Kosk - 1 p

Vooru edukamateks osutusid Heikireb, Senmaster ja Vibu 10 punktiga 16st.

To Heikireb: Järgmine kord ürita ühe postitusega hakkama saada. Suht mõttetu teha 3 minuti jooksul 2 posti, milles ühe tulemus 7 p ja teise 10. Arvestasin viimast, seega vedas.

Wuppi
27.09.01, 22:13
sorry see oli kogematta, ma ei pannud ültse seda tähele. mul oli siis mingi kala, et ei lugenud sisse

Kosk
28.09.01, 14:41
Ei, noh, tore-tore:
1. voor- 1punkt
2. voor- jäi vahele
3. voor- jäi vahele
NEETUD
Aga pole hullu, küll ma teile järgi võtan. Te veel kuulete minust.

Maarek
28.09.01, 15:07
Orginally posted by Kosk

Ei, noh, tore-tore:
1. voor- 1punkt
2. voor- jäi vahele
3. voor- jäi vahele
NEETUD
Aga pole hullu, küll ma teile järgi võtan. Te veel kuulete minust.

Lohutan sind sellega, et esimene voor on veel poolik. Mul sealt 8 kindlat tulemas:D :D

sicmic
01.10.01, 22:08
kolmapäevaseid mänge ka ikka ennustame?
siin need on, kuid need, kes juba ennustanued, ei pea seda uuesti tegema, kui just muutusi ei soovi teha, on ju vahepeal ka juhtunud asju. niisiis:

Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus X

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

minu punktide arvestmisel paluks kasutada neid ennustusi, mis ma praegu ennustasin...:oih:

apunkto
01.10.01, 22:15
kuna ma neid juba olen ennustanud siis ma midagi muutma ei akka

guitz
02.10.01, 01:13
Lugege seda ennustust!
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus X

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Lauri
02.10.01, 03:24
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United X

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow X
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

dreyd
02.10.01, 10:49
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus x

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña X
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Udupasun
02.10.01, 13:27
Nonii...
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon X

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow X
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Maarek
02.10.01, 13:30
Teeme nii, et kes soovib võib uued teha, kes mitte, sellel arvestame vana ennustust. Seega peaks võimalused kõigil võrdsed olema.

Minu omad siin:

10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña X
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

mihkel
02.10.01, 21:02
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon x

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 1
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United x

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 1

Mõm17
02.10.01, 22:29
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United x

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Miq
03.10.01, 01:07
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow x
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Aff
03.10.01, 18:04
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña x
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Jyrka
03.10.01, 18:13
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce x
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 1

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Kosk
03.10.01, 19:34
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 1
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Undi
03.10.01, 21:19
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

vibu
04.10.01, 20:23
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

eston maravilha
04.10.01, 23:51
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 1

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 2
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 1

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

vx
05.10.01, 14:09
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Raud
05.10.01, 14:14
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern x

moochie
05.10.01, 16:03
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

erx
07.10.01, 10:06
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United x

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Hellik
08.10.01, 13:25
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 2 lootus sureb viimasena;)
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 0

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 0
10/10 20:45 Olympiakos vs Manchester United0

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 0

Aramis
08.10.01, 16:19
Teen ka uue:Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus x

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 1
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 1

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 1

Martin
08.10.01, 19:35
Teen ka uue:
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus x

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 2
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 1

Jeeg
08.10.01, 21:27
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK X
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña X
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United X

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern X

mel21
08.10.01, 22:05
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña X
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Ouroboros
09.10.01, 00:20
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus x

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon 1

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña X
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United 2

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

erx
10.10.01, 11:13
Group E
10/10 20:45 Glasgow Celtic vs. Rosenborg BK 1
10/10 20:45 Porto vs. Juventus 2

Group F
10/10 20:45 Leverkusen vs. Fenerbahce 1
10/10 20:45 Barcelona vs. Lyon x

Group G
10/10 20:45 Lille vs. Dep. Coruña 2
10/10 20:45 Olympiakos vs. Manchester United x

Group H
10/10 20:45 AC Sparta Praha vs. Spartak Moscow 1
10/10 20:45 Feyenoord vs. Bayern 2

Fazz
10.10.01, 11:50
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus x
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo x
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow x
Feyenoord - Bayern München x

Maarek
11.10.01, 11:51
Ja nüüd siis tulemused:
Group E
Glasgow Celtic - Rosenborg BK 1
FC Porto - Juventus X
Group F
Bayer Leverkusen - Fenerbache 1
FC Barcelona - Lyon 1
Group G
Lille - Deportivo x
Olympiakos - Manchester United 2
Group H
AC Praha Sparta - Spartak Moscow 1
Feyenoord - Bayern München x

Ja ka tabel:

1-4 M1ck, Raud, Undertaker, Guitz - 24 p
5 Maarek - 23 p
6-11 eston, Heikireb, eestieest, Martin, kyps, Dreyd - 22 p
12-15 Senmaster, Financier, Aramis, T20s - 21 p
16-19 Mihkel, Aojalgpall, Gaskoff, Fazz - 20 p
20-23 Jyrka, yheksa, Dieter, Mayhem - 19 p
24-25 Raivo, Yeg - 18 p
26-29 Sleepwalking, erx, PAPA, Lenin - 17 p
30 Vibu - 15 p
31 Jorgan - 14 p
32 Mel21 - 13 p
33-34 Miq, Rainman - 11 p
35 Guru - 10 p
36 Siim88 - 9 p
37-38 Udupasun, CapitalLooser - 8 p
39-40 Aff, Kosk - 6 p
41-43 Filippo, vx, Mõm17 - 4 p
44 Lauri - 3 p

Nagu näha, seis väga tasavägine ja peaks juba järgmine kolmapäev väga palju muutuma.

Eilseid mänge panid kõige täpsemalt Dreyd, Lenin ja Fazz, arvates ära 8st 7.

Maarek
11.10.01, 12:03
Ja juba järgmine nädal uus mängudevoor:

16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista X
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos X
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV X
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille X
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

dreyd
11.10.01, 13:17
doing best again...:D

16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 2
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 X
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes X
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha X

Jyrka
11.10.01, 13:33
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 2
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

guitz
11.10.01, 16:57
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV X
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille X
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha X

Hellik
11.10.01, 17:12
16/10 Anderlecht Real Madrid 0
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 0
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 0
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 0
17/10 Porto Glasgow Celtic 0
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 0
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 0

Undi
11.10.01, 17:48
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

erx
11.10.01, 18:04
/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV X
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille X
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

sicmic
11.10.01, 18:29
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 X
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen X
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha X

Mõm17
11.10.01, 23:20
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 x
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Prahax

Aramis
12.10.01, 00:44
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 1
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 1
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen x
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Miq
12.10.01, 01:11
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 1
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha x

yheksa
12.10.01, 10:55
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 x
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce x
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

Raud
12.10.01, 11:15
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille x
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

apunkto
12.10.01, 11:25
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 2
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 2
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce x
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 2
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

Jorgan
12.10.01, 12:44
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 1
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 x
Group D
16/10 Lazio PSV 2
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille x
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

mihkel
12.10.01, 12:51
16/10 Anderlecht Real Madrid x
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 1
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 x
Group D
16/10 Lazio PSV x
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow x
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Sen
12.10.01, 16:59
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 2
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña x
17/10 Olympiakos Lille 2
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Aff
12.10.01, 20:46
Group A
16/10 Anderlecht Real Madrid x
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 2
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV X
16/10 Galatasaray Nantes 2
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña x
17/10 Olympiakos Lille 2
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

vibu
13.10.01, 14:35
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista X
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos X
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 2
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

shepard
13.10.01, 15:59
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma x
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 2
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV x
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow x
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

gaskoff
15.10.01, 16:12
16/10 Anderlecht Real Madrid x
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma x
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos x
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV x
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK x
17/10 Porto Glasgow Celtic x
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille x
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha x

Undi
15.10.01, 16:12
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 2
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

Raivo
15.10.01, 16:23
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos X
16/10 Mallorca Schalke 04 x
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille X
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

Martin
15.10.01, 19:33
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 X
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes X
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce X
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha X

kyps
15.10.01, 21:27
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Aramis
15.10.01, 22:51
16/10 Anderlecht Real Madrid 1
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma x
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 1
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen x
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

PAPA
16.10.01, 09:15
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 1
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool X
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV X
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

ishmael
16.10.01, 11:54
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool x
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes 2
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen x
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 2
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Fazz
16.10.01, 12:24
16/10 Anderlecht - Real Madrid x
16/10 Lokomotiv - Roma 2
Group B
16/10 Dortmund - Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev - Liverpool x
Group C
16/10 Arsenal - Panathinaikos 1
16/10 Mallorca - Schalke x
Group D
16/10 Lazio - PSV 1
16/10 Galatasaray - Nantes x
Group E
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic 2
Group F
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen 1
Group G
17/10 Man United - Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos - Lille 1
Group H
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 1

financier
16.10.01, 13:29
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma x
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV x
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille x
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha x

dieter
16.10.01, 13:58
Anderlecht - Real 2
Lokomotiv - Roma 2
Dortmund - Boavista 1
Dinamo - Liverpool x
Arsenal - Panathinaikos 1
Mallorca - Schalke 2
Lazio - PSV x
Galatasaray - Nantes 1

Juventus - Rosenborg 1
Porto - Celtic x
Lyon - Fenerbahce 1
Barcelona - Leverkusen x
ManU - Deportivo 1
Olympiakos - Lille 2
Bayern - Spartak 1
Feyenoord - Sparta 1

mel21
16.10.01, 15:38
16/10 Anderlecht - Real Madrid 2
16/10 Lokomotiv - Roma 2
Group B
16/10 Dortmund - Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev - Liverpool x
Group C
16/10 Arsenal - Panathinaikos 1
16/10 Mallorca - Schalke x
Group D
16/10 Lazio - PSV 1
16/10 Galatasaray - Nantes 1
Group E
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic X
Group F
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen 1
Group G
17/10 Man United - Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos - Lille 1
Group H
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 1

eston maravilha
16.10.01, 17:27
16/10 Anderlecht - Real Madrid 2
16/10 Lokomotiv - Roma 1
Group B
16/10 Dortmund - Boavista 2
16/10 Dynamo Kiev - Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal - Panathinaikos 1
16/10 Mallorca - Schalke 1
Group D
16/10 Lazio - PSV 2
16/10 Galatasaray - Nantes 1
Group E
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic 2
Group F
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen 2
Group G
17/10 Man United - Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos - Lille x
Group H
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 1

Wuppi
16.10.01, 19:59
16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma x
Group B
16/10 Dortmund Boavista X
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio PSV 2
16/10 Galatasaray Nantes 1
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 2
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow x
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

Rainman
16.10.01, 21:40
Group A
16/10 Anderlecht - Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow - Roma 2
Group B
16/10 Dortmund - Boavista 2
16/10 Dynamo Kiev - Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal - Panathinaikos 2
16/10 Mallorca - Schalke 04 1
Group D
16/10 Lazio - PSV 2
16/10 Galatasaray - Nantes 1
Group E
17/10 Juventus - Rosenborg BK 1
17/10 Porto - Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen X
Group G
17/10 Manchester United - Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos - Lille 2
Group H
17/10 Bayern - Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC - Sparta Praha 1

Ouroboros
16.10.01, 22:07
16/10 Anderlecht - Real Madrid 2
16/10 Lokomotiv - Roma 2
Group B
16/10 Dortmund - Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev - Liverpool x
Group C
16/10 Arsenal - Panathinaikos X
16/10 Mallorca - Schalke 1
Group D
16/10 Lazio - PSV 1
16/10 Galatasaray - Nantes 1
Group E
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic X
Group F
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen 1
Group G
17/10 Man United - Dep. Coruña 1
17/10 Olympiakos - Lille X
Group H
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 2

Jeeg
17.10.01, 13:32
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic X
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña X
17/10 Olympiakos Lille X
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 1

mikk
17.10.01, 15:12
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic 1
17/10 Lyon - Fenerbahce 1
17/10 Barcelona - Leverkusen x
17/10 Man United - Dep. Coruña x
17/10 Olympiakos - Lille X
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 1

moochie
17.10.01, 19:57
17/10 Juventus - Rosenborg 1
17/10 Porto - Celtic 2
17/10 Lyon - Fenerbahce 2
17/10 Barcelona - Leverkusen 1
17/10 Man United - Dep. Coruña 2
17/10 Olympiakos - Lille 2
17/10 Bayern - Spartak 1
17/10 Feyenoord - Sparta 2
No puc kyll eilsed mängud jäid jah...
Aga ehk tänased ikke jõuab...

Maarek
20.10.01, 15:36
Krt avastasin, et järgmine nädal on ka CL-s mängud.

24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto X
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Lauri
20.10.01, 16:40
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray x
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha x
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

kyps
20.10.01, 18:52
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

sicmic
20.10.01, 19:08
24/10 20:45 Real Madrid Roma 2
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool X
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 2
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Jyrka
20.10.01, 20:34
Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 2
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 2
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

guitz
20.10.01, 23:34
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic X
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha x
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

mikk
21.10.01, 13:18
24/10 20:45 Real Madrid Roma x
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

apunkto
21.10.01, 15:58
24/10 20:45 Real Madrid Roma 2
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes x
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic x
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

eston maravilha
21.10.01, 16:37
24/10 20:45 Real Madrid Roma 2
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 2
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 2
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 2
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 1
23/10 20:45 Lyon Barcelona 1
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 2
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

sicmic
21.10.01, 16:38
maarek, ehk oled nii tubli ja arvutad selle nädala punktid ka kokku, see sul juba käpas...

tänan juba ette...

mihkel
21.10.01, 16:54
24/10 20:45 Real Madrid Roma x
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray x
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen x
23/10 20:45 Lyon Barcelona 1
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille x
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord x

Raud
21.10.01, 17:11
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Mõm17
21.10.01, 17:30
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow x
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Kosk
21.10.01, 19:49
10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool X
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 2
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto X
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Undi
21.10.01, 23:25
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Jorgan
22.10.01, 00:36
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 2
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 1
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen x
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

yheksa
22.10.01, 10:46
24/10 Real Madrid Roma 1
24/10 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 Boavista Liverpool 2
24/10 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 PSV Nantes 1
24/10 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 Juventus Porto 1
Group F
23/10 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 Dep. Coruña Lille 1
23/10 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 Bayern Feyenoord 1

dreyd
22.10.01, 12:37
A
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow X
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes X
24/10 20:45 Lazio Galatasaray X
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha X
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1


[/quote]

Raivo
22.10.01, 13:48
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev x
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto X
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Hellik
22.10.01, 15:00
24/10 20:45 Real Madrid Roma 0
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 0
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 1
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 0
23/10 20:45 Lyon Barcelona 0
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 0
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Sen
22.10.01, 16:17
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 2
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Miq
22.10.01, 16:18
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes x
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha x
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

ishmael
22.10.01, 17:17
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 2
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona x
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 2
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 2


ELU ON LILL

Martin
22.10.01, 18:10
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow X
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille X
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

moochie
22.10.01, 18:30
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev x
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Aramis
22.10.01, 19:36
24/10 20:45 Real Madrid Roma x
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes x
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic x
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona x
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

vello99
22.10.01, 19:41
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 x
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic x
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

PAPA
22.10.01, 20:16
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 1
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 X
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray X
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 1
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Ouroboros
22.10.01, 21:09
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 X
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes X
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic X
23/10 20:45 Juventus Porto X
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

gaskoff
22.10.01, 21:23
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca x
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray x
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto x
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Rainman
22.10.01, 23:01
Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow X
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool X
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 2
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 2
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 2
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 1
24/10 20:45 Lazio Galatasaray X
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 1
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha X
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 2

financier
23.10.01, 12:23
Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool x
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes x
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona x
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

dieter
23.10.01, 12:41
Juventus - Porto 1
Rosenborg - Celtic x
Fenerbahçe - Bay. Leverkusen 2
Olymp. Lyonnais - Barcelona x
Dep. La Coruña - Lille 1
Man. United - Olymp. Piraeus 1
Bayern München - Feyenoord 1
Spartak Moscow - Sparta Praha 2

Anderlecht - Loko. Moscow 1
Real Madrid - Roma 1
Boavista - Liverpool 1
Bor. Dortmund - Dynamo Kyiv 1
Arsenal - Mallorca 1
Panathinaikos - Schalke x
Lazio - Galatasaray 1
PSV Eindhoven - Nantes 1

Fazz
23.10.01, 13:14
Juventus - Porto 1
Rosenborg - Celtic x
Fenerbahçe - Bay. Leverkusen x
Olymp. Lyonnais - Barcelona x
Dep. La Coruña - Lille 1
Man. United - Olymp. Piraeus 1
Bayern München - Feyenoord 1
Spartak Moscow - Sparta Praha 1

Anderlecht - Loko. Moscow 1
Real Madrid - Roma x
Boavista - Liverpool x
Bor. Dortmund - Dynamo Kyiv 1
Arsenal - Mallorca 1
Panathinaikos - Schalke x
Lazio - Galatasaray 1
PSV Eindhoven - Nantes x

Aff
23.10.01, 17:19
Juventus - Porto x
Rosenborg - Celtic 2
Fenerbahçe - Bay. Leverkusen 2
Olymp. Lyonnais - Barcelona 2
Dep. La Coruña - Lille 1
Man. United - Olymp. Piraeus 1
Bayern München - Feyenoord 1
Spartak Moscow - Sparta Praha x

Anderlecht - Loko. Moscow 1
Real Madrid - Roma x
Boavista - Liverpool x
Bor. Dortmund - Dynamo Kyiv 1
Arsenal - Mallorca 1
Panathinaikos - Schalke x
Lazio - Galatasaray 1
PSV Eindhoven - Nantes 1

Maarek
23.10.01, 17:39
Lõpuks siis leidsin ka aega

Tulemused 16 ja 17.oktoober:

16/10 Anderlecht Real Madrid 2
16/10 FC Lokomotiv Moscow Roma 2
Group B
16/10 Dortmund Boavista 1
16/10 Dynamo Kiev Liverpool 2
Group C
16/10 Arsenal Panathinaikos 1
16/10 Mallorca Schalke 04 2
Group D
16/10 Lazio PSV 1
16/10 Galatasaray Nantes X
Group E
17/10 Juventus Rosenborg BK 1
17/10 Porto Glasgow Celtic 1
Group F
17/10 Lyon Fenerbahce 1
17/10 Barcelona Leverkusen 1
Group G
17/10 Manchester United Dep. Coruña 2
17/10 Olympiakos Lille 1
Group H
17/10 Bayern Spartak Moscow 1
17/10 Feyenoord AC Sparta Praha 2

Ja tabeliseis järgmine:

1 Undertaker - 37 punni
2 Raud - 36 p
3 Kyps - 35 p
4 M1ck - 34 p
5-6 Guitz, Dreyd - 33 p
7-9 Maarek, Martin, Aojalgpall - 32 p
10-11 Senmaster, Jyrka - 31 p
12-14 Financier, Fazz, yheksa - 30 p
15-16 Heikireb, Aramis - 29 p
17-19 Eston, raivo, Erx - 28 p
20-21 Dieter, PAPA - 27 p
22-25 T20s, Mihkel, Mayhem, Lenin - 26 p
26-27 Gaskoff, Vibu - 25 p
28 Mel21 - 23 p
29-32 eestieest, Yeg, Jorgan, Miq - 22 p
33-34 Sleepwalking, Rainman - 17 p
35 Mõm17 - 15 p
36 Aff - 14 p
37 Guru - 10 p
38 Siim88 - 9 p
39-42 Udupasun, Capitallooser, Ishmael, Shepard - 8 p
43 wal - 7 p
44 Kosk - 6 p
45-47 vx, filippo, mikk - 4 p
48 Lauri - 3 p

Selle nädala hiilgetulemuse eest oleks peaaegu hoolitsenud Undertaker, kogudes 14(!!!) punni. Kuna ta aga otsustas samal nädalal veelkord proovida, tõi see katse talle 13 punkti ning traditsioonide kohaselt arvestasin viimast tulemust (Muuseas sama jamaga sai ka Aramis endale 10 punni asemel kirja 8). Sellest hoolimata tõusis Undertaker uueks liidriks, kellest 1 punniga jääb maha Raud ja 2 punniga Kyps (kelle saagiks jäi viimane kord samuti 13 punni).

Loomulikult kontrollige ka oma tulemusi kuna osalejate hulk on suht suur ja eksimine pidavat kah veel pealekauba inimlik olema.;) ;) ;)

mel21
23.10.01, 18:13
Juventus - Porto 1
Rosenborg - Celtic x
Fenerbahçe - Bay. Leverkusen 2
Olymp. Lyonnais - Barcelona 2
Dep. La Coruña - Lille 1
Man. United - Olymp. Piraeus 1
Bayern München - Feyenoord 1
Spartak Moscow - Sparta Praha 1

Anderlecht - Loko. Moscow 1
Real Madrid - Roma 1
Boavista - Liverpool x
Bor. Dortmund - Dynamo Kyiv 1
Arsenal - Mallorca 1
Panathinaikos - Schalke 1
Lazio - Galatasaray 1
PSV Eindhoven - Nantes 1

shepard
23.10.01, 18:13
Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma 1
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow x
Group B
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes 2
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic x
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruna Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha 2
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1

Jeeg
23.10.01, 18:40
Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma X
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 1
Group B 0
24/10 20:45 Boavista Liverpool 2
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 X
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes x
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 2
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille 1
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha X
23/10 20:45 Bayern Feyenoord X

Maarek
25.10.01, 13:33
Seekordsed tulemused:

Group A
24/10 20:45 Real Madrid Roma X
24/10 20:45 Anderlecht FC Lokomotiv Moscow 2
Group B 0
24/10 20:45 Boavista Liverpool X
24/10 20:45 Dortmund Dynamo Kiev 1
Group C
24/10 20:45 Panathinaikos Schalke 04 1
24/10 20:45 Arsenal Mallorca 1
Group D
24/10 20:45 PSV Nantes X
24/10 20:45 Lazio Galatasaray 1
Group E
23/10 20:45 Rosenborg BK Glasgow Celtic 1
23/10 20:45 Juventus Porto 1
Group F
23/10 20:45 Fenerbahce Leverkusen 2
23/10 20:45 Lyon Barcelona 2
Group G
23/10 20:45 Dep. Coruña Lille X
23/10 20:45 Manchester United Olympiakos 1
Group H
23/10 20:45 Spartak Moscow AC Sparta Praha X
23/10 20:45 Bayern Feyenoord 1


Ja tabeliseis järgmine:
1 Undertaker - 46 punni
2-3 Raud, M1ck - 44 p
4-5 Kyps, Dreyd - 43 p
6-7 Guitz, Aojalgpall - 42 p
8 Martin - 41 p
9-10 Maarek, financier - 40 p
11-13 Jyrka, Fazz, Aramis - 39 p
14-15 Senmaster, yheksa - 38 p
16 Mayhem - 37 p
17-18 Raivo, PAPA - 35 p
19-22 Dieter, T20s, Lenin, mihkel - 34 p
23-24 Mel21, Miq - 33 p
25-27 Eston, Gaskoff, Yeg - 32 p
28 Jorgan - 30 p
29 Heikireb - 29 p
30 erx - 28 p
31 Vibu - 25 p
32-24 Rainman, Mõm17, Aff - 24 p
35 eestieest - 22 p
36-37 Sleepwalking, shepard - 17 p
38 Kosk - 15 p
39 ishmael - 14 p
40 mikk - 13 p
41 Lauri - 12 p
42 Guru - 10 p
43-44 Siim88, Vello99 - 9 p
45-46 Capitallooser, Udupasun - 8 p
47 wal - 7 p
48-49 vx, Filippo - 4 p

Selle nädala tegijateks olid Miq ja Mayhem, kelle kaukasse kogunes 11 punkti.
Nädala huvitavaim võistluspaar on kohad 43 ja 44: Siim88 ja Vello99.;) ;) ;)

Maarek
25.10.01, 13:59
Ja UCL ei puhka:

Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 1
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio X
30/10 20:45 Galatasaray PSV X
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus X
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern X
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow X

Raivo
25.10.01, 14:35
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal X
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow X

kyps
25.10.01, 14:37
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 1
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

yheksa
25.10.01, 14:57
Group A
30/10 Roma Anderlecht 1
30/10 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 Liverpool Dortmund 1
30/10 Dynamo Kiev Boavista x
Group C
30/10 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 Nantes Lazio 2
30/10 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 Porto Rosenborg BK 2
Group F
31/10 Leverkusen Lyon 1
31/10 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 Lille Manchester United 2
31/10 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 AC Sparta Praha Bayern 1
31/10 Feyenoord Spartak Moscow 2

Hellik
25.10.01, 14:59
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 0
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 0
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 0
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 0
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 0
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 0
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 2
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 0
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 0
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

5. vooru tulemustega võib üpriski rahul olla, Hästi läks nii foorumi ennustuses kui uefa.com'i fantasy's(69 p.)
BTW Fännide arvestuses juhivad seda Fantasy mängu just Rosenborgi toetajad :õnnelik:

apunkto
25.10.01, 16:10
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 2
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 1
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV x
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 2

guitz
25.10.01, 17:25
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal X
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio X
30/10 20:45 Galatasaray PSV X
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña X
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern X
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Kosk
25.10.01, 19:03
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 1
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal X
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 1
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 1
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

sicmic
25.10.01, 19:35
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid X:kaval:
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund X
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos X
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus X
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United:love: 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

mikk
25.10.01, 20:35
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 2
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 1
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 1
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV X
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus X
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña x
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Jyrka
25.10.01, 20:49
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 2
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 1
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Martin
25.10.01, 22:15
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2

Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund X
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista X

Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal X
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2

Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1

Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1

Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon X
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1

Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2

Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 2

Miq
26.10.01, 00:18
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 2
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Jorgan
26.10.01, 12:12
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht x
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio x
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 2
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 1
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

vello99
26.10.01, 13:12
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund x
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 1
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal x
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

dreyd
26.10.01, 14:18
uhh.

30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos X
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus X
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United X
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Undi
26.10.01, 15:11
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Lauri
26.10.01, 17:38
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund x
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio x
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña x
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Wuppi
26.10.01, 23:05
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 2
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 2
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Ouroboros
27.10.01, 01:07
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 2
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern X
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Mõm17
27.10.01, 20:14
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid x
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 2
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 2
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United x
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña 2
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern X
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

gaskoff
29.10.01, 13:35
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht x
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal x
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos x
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 1
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 1
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña x
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern x
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1

Sen
29.10.01, 14:42
Group A
30/10 20:45 Roma Anderlecht 1
30/10 20:45 FC Lokomotiv Real Madrid 2
Group B
30/10 20:45 Liverpool Dortmund 1
30/10 20:45 Dynamo Kiev Boavista 2
Group C
30/10 20:45 Schalke 04 Arsenal 1
30/10 20:45 Mallorca Panathinaikos 1
Group D
30/10 20:45 Nantes Lazio 2
30/10 20:45 Galatasaray PSV 1
Group E
31/10 20:45 Glasgow Celtic Juventus 2
31/10 20:45 Porto Rosenborg BK 1
Group F
31/10 20:45 Leverkusen Lyon 1
31/10 20:45 Barcelona Fenerbahce 1
Group G
31/10 20:45 Lille Manchester United 2
31/10 20:45 Olympiakos Dep. Coruña x
Group H
31/10 20:45 AC Sparta Praha Bayern 2
31/10 20:45 Feyenoord Spartak Moscow 1