320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Andorra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Andorra

    Eesti koondise esimene mäng uue peatreeneri Viggo Jenseni käe all. 22 august on juba kolme nädala pärast käes. Mis taktikaga ja kes väljakule jooksevad? Kas Andres Oper on mängu kõlbulik ja meeskonda väljakul toetamas? Järjekordne Piiroja supper mäng? Küsimusi on palju, aga vastused...
    Edu Eesti koondisele ja tribüünidele kaasa elama.

    #2
    eesti pole kunagi andorrale kaotanud ega viiki mänginud nüüd peab seda seeriat jätkama!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Eesti koondise esimene mäng uue peatreeneri Viggo Jenseni käe all. 22 august on juba kolme nädala pärast käes. Mis taktikaga ja kes väljakule jooksevad? Kas Andres Oper on mängu kõlbulik ja meeskonda väljakul toetamas? Järjekordne Piiroja supper mäng? Küsimusi on palju, aga vastused...
      Edu Eesti koondisele ja tribüünidele kaasa elama.
      See on hea text.. nagu järjekordne mingi Batmani seriaal mis lõpeb küsimustega: Kas batman suudab järgmisel korral pahad võita?!" , " kas robin chillib järgmises osas samuti roosade trupperitega?" Küsimusi on palju, aga vastused... TO BE CONTINUED
      aga ei..EEstile igaljuhul parimat ja kindlasti tuleb võit võtta. selles enam kui kindel, et koondis pole tglt nii sitt kui tulemustes kajastub. siiski, uus treener ja uued tuuled.. tahetakse tõestada ja see annab sellise psühholoogilise boosti ja ongi võit!
      //

      Kommentaar


        #4
        Teinekord uuri järgi, kas samast mängust juba teemat pole. Keegi suur onu võiks selle siin lukku panna.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Teinekord uuri järgi, kas samast mängust juba teemat pole. Keegi suur onu võiks selle siin lukku panna.

          http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5225&page=3
          Miks seda teemat siis seal 17 hulgas pole? Ainult minu alustatud Eesti-Andorra.

          Kommentaar


            #6
            Millise 17 hulgas?
            Pane seadetest "näita kõiki teemasid" ja on asi korras.

            Teema nii ei kao ära kui habe oma esimese posti ära kustutab?
            Kui kaob siis pole vaja sulgedagi
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #7
              Ma pole kordagi enda seadeid muutnud, kõik on automaatne nagu soccernet ise seda korrigeerib. Võtke teema maha kui ei sobi. Mina ei näinud ja tegin uue.

              Kommentaar


                #8
                By default ei näitagi kõiki teemasid, ainult uuemaid. Miks see nii on, selle üle võib juba soccernet.ee alateemas edasi arutleda.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #9
                  Kustutage palun see teema siis ära ja jätke originaal alles.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X