320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpalliturniir 1.september

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rannajalgpalliturniir 1.september

    JALGPALLI TURNIIR BANGALOS!!!
    1. september toimub Bangalo jalgpalliturniir (Viljandi rand)! Liivane palliheitlus algab kell 10.00 maheda suvemuusika saatel.

    Turniiri üldreeglistik:
    *meeskonda võib kuuluda maksimaalselt 6 mängijat (4+1 platsil ja 1 varu), võib osaleda ka 5 mängijaga.
    *üks mäng kestab 7 minutit jooksva ajaga, va poolfinaal ja finaalmäng!
    *osalemine maksab tervele tiimile 200.- ning registreeruda saab Bangalos iga päev (10.00 - 21.00). Maksta saab ka kohapeal, kuid selleks on vajalik eelregistreemine saates mailile andres_aon@hotmail.com oma tiimi nime.
    *esikolmikut premeeritakse auhindadega

    Täpsem reeglistik üleval aadressil www.bangalomusicfest.com

    #2
    Eelmine kord oli päris tore üritus, aga süsteem oli vähe jama, et ühe mängu võites ja teise kaotades pole võimalik edasi pääseda. Eks vaatab kui tiimi kokku saab olen ise ka kohal.

    Kommentaar


      #3
      Kui kaugel rongijaamast asub see Viljandi rand ?
      Ja kui palju on meeskondi reganud ?

      Kommentaar


        #4
        tra mis sa eelmine kord ei käinud v?

        Kommentaar


          #5
          EI käinud jamh :P Miks ma muidu küsin siis :P... Ja küsija suu pihta ei lööda

          Kommentaar


            #6
            Oleks se eelmist teemat selle turniiri kohta lugenud, siis oleks leidnud sa selt selle kaardi:

            Kommentaar


              #7
              tänud ja kui palju on siis meeskondi ?... Meie meeskonnal väike jama sellega et oleme kaugel raplas ja rongiga tulles jõuab rong viljandi 10.16 ja sealt kõndida 2-3 km siis kuskil 10.30 jõuaks alles sinna ...

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                tänud ja kui palju on siis meeskondi ?... Meie meeskonnal väike jama sellega et oleme kaugel raplas ja rongiga tulles jõuab rong viljandi 10.16 ja sealt kõndida 2-3 km siis kuskil 10.30 jõuaks alles sinna ...
                võtke taxo

                Kommentaar


                  #9
                  sinna ei lähex mingi hinna eest enam, jama, kohtunikku pole ja mehed teevad endile viga

                  Kommentaar


                    #10
                    Kohtunik peaks täiesti olemas olema ja eelmisel turniiril ei saanud mina, ega mitte keegi minu tuttavatest viga.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuda seekord üritus oli ? Kes võitis ?
                      http://www.jktulevik.ee/

                      Kommentaar

                      Working...
                      X