PDA

View Full Version : Atletico de Madrid

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Punkt
02.10.14, 21:53
Nagu võib-olla näha, siis mina isiklikult kedagi süüdi ei mõistnud, lihtsalt jagasin infot, mis minu arvates sobib siia. Eks kõigega ole nii, et info saaja otsustab allika usaldusväärsuse üle ikkagi ju ise. Ei loe ma välja ka kusagilt, et ülejäänud (kes siis peale mind postitasid) oleks palunud giljotiini või miskit. See kollase meedia teema on tavaline, sellega peaks juba harjunud olema.

Ilmselt mingi karistus siiski tuleb, aga samas ka mitte väga pikk.. kuna mees teeb koostööd.

Ega eesmärk polnudki sõnumitooja materdamine, kuid postitused stiilis "oh gabigabi" on veidi üle võlli küll. Minu postituse sisuks oligi seetõttu juhtida tähelepanu sellele, et meedia paneb praegusel hetkel asjast täiega mööda.

Tänase päeva seisuga on suurimaks kaotajaks Gabi maine. Süüdimõistvat otsust pole, mingisugust ülestunnistust pole, kuid meedias (nii inglisekeelses kui ka eestikeelses meedias) on jäetud mulje nagu oleks kõik juba lahendatud ja vaid karistuse pikkus määramata. Kokkuleppemängud on paraku nii räige ja valus teema, et sellised süüdistused on ütlemata ohtlikud. Oletagem näiteks et mehele ei jäägi kokkuvõttes mingit süüd - ma võin juba praegu üsna kindel olla, et see ei saaks pooltki samasugust kajastust ning paljude mälusoppi jäävadki just need valelikud pealkirjad, mis Gabi ekslikult juba kokkuleppemängudes osalejaks on tembeldanud. Süütuse presumptsioon missugune, eks. Kõige nõmedam ongi selle asja juures see, kuidas kogu lugu on võrreldes originaalallikaga tohutult moonutatud ning seda Gabi jaoks negatiivses suunas.

Hetkel on teada vaid üks kindel fakt ja selleks on see, et mees käis täna hommikul koos mitme teise toonase Zaragoza palluriga tunnistust andmas. Paljud teised on veel käimata, kuid peavad samuti minema.

Missugune lõpplahendus kogu saagale tuleb, seda on väga raske hinnata, kuid seni oleks normaalne, et tema maine on puhas ning et teda ei mõistetaks omaalgatuslikult süüdi.

kui mehel on süüd, siis süüks on ikka pigem asjast vaikimine

Kui tugineda sellele džinni pudelist välja lasknud originaalallikale (El Mundole, mitte valesti refereerivatele meediakanalitele), siis tunnistuse järgi ei teadnud Gabi, et mingi raha üldse Levante mängijatele läks.

RealFan
02.10.14, 23:09
Ega eesmärk polnudki sõnumitooja materdamine, kuid postitused stiilis "oh gabigabi" on veidi üle võlli küll. Minu postituse sisuks oligi seetõttu juhtida tähelepanu sellele, et meedia paneb praegusel hetkel asjast täiega mööda.

Tänase päeva seisuga on suurimaks kaotajaks Gabi maine. Süüdimõistvat otsust pole, mingisugust ülestunnistust pole, kuid meedias (nii inglisekeelses kui ka eestikeelses meedias) on jäetud mulje nagu oleks kõik juba lahendatud ja vaid karistuse pikkus määramata. Kokkuleppemängud on paraku nii räige ja valus teema, et sellised süüdistused on ütlemata ohtlikud. Oletagem näiteks et mehele ei jäägi kokkuvõttes mingit süüd - ma võin juba praegu üsna kindel olla, et see ei saaks pooltki samasugust kajastust ning paljude mälusoppi jäävadki just need valelikud pealkirjad, mis Gabi ekslikult juba kokkuleppemängudes osalejaks on tembeldanud. Süütuse presumptsioon missugune, eks. Kõige nõmedam ongi selle asja juures see, kuidas kogu lugu on võrreldes originaalallikaga tohutult moonutatud ning seda Gabi jaoks negatiivses suunas.

Hetkel on teada vaid üks kindel fakt ja selleks on see, et mees käis täna hommikul koos mitme teise toonase Zaragoza palluriga tunnistust andmas. Paljud teised on veel käimata, kuid peavad samuti minema.

Missugune lõpplahendus kogu saagale tuleb, seda on väga raske hinnata, kuid seni oleks normaalne, et tema maine on puhas ning et teda ei mõistetaks omaalgatuslikult süüdi.

Kui tugineda sellele džinni pudelist välja lasknud originaalallikale (El Mundole, mitte valesti refereerivatele meediakanalitele), siis tunnistuse järgi ei teadnud Gabi, et mingi raha üldse Levante mängijatele läks.
Jällegi, see on argipäev, draama müüb, see ei ole ainult tänasest (eilsest?) nii. Samas, kui juba mingid ülekanded ja jutud toimuvad, tundub uskumatu, et kuidas tema siis asjast midagi ei teadnud. Muus osas sain ka mina nii aru, et ainuke "patt" on vaikimine. Aga küll ehk uurimine näitab.

Punkt
03.10.14, 01:28
Jällegi, see on argipäev, draama müüb, see ei ole ainult tänasest (eilsest?) nii. Samas, kui juba mingid ülekanded ja jutud toimuvad, tundub uskumatu, et kuidas tema siis asjast midagi ei teadnud. Muus osas sain ka mina nii aru, et ainuke "patt" on vaikimine. Aga küll ehk uurimine näitab.

Räägime vist teineteisest mööda, aga veelkord:

Draama võib müüa, kuid see ei tähenda, et võib inimest omaalgatuslikult süüdi tembeldada, esitades valesid fakte.

Mis jällegi asja sisu puudutab, siis El Mundos oli ju öeldud, mida Gabi ülekande kohta arvas. Zaragoza oli tollal raskes finantsolukorras ning Gabi arvas, et küllap oli see ülekanne seotud kuidagi klubi võlaprobleemidega, a'la et raha kreeditoride eest varjata. Samuti kui toetuda El Mundos toodule, siis oli ta isegi väidetavalt küsinud Agapito Iglesiase (Zaragoza president, väga nõme tüüp) käest, et ega tal endal mingit maksujama sellest ei tule, millele oli Iglesias vastanud, et pole vaja muretseda ja klubi tegeleb sellega ise.

Ma toonitan jällegi, et oma tunnistuses ütles ta selgelt välja, et ta ei teadnud, et raha on seotud kuidagi kokkuleppemänguga ning et see lõpuks Levante meesteni jõudis. Seetõttu ei saa ma absoluutselt aru, mida sa selle vaikimise all mõtled. Kui inimene ei teadnud, et see raha on seotud kokkuleppemängu korraldamisega, siis kuidas saab teda vaikimises süüdistada?

Toonitan ka sedagi veelkord, et vastavalt tunnistusele ei saanud Gabi mingisugust rahalist kasu.

Kes tahab tolle mängu kokkuvõtet vaadata, siis palun väga:

https://www.youtube.com/watch?v=nAjxEQEOrKQ

RealFan
03.10.14, 11:40
Räägime vist teineteisest mööda, aga veelkord:

Draama võib müüa, kuid see ei tähenda, et võib inimest omaalgatuslikult süüdi tembeldada, esitades valesid fakte.

Mis jällegi asja sisu puudutab, siis El Mundos oli ju öeldud, mida Gabi ülekande kohta arvas. Zaragoza oli tollal raskes finantsolukorras ning Gabi arvas, et küllap oli see ülekanne seotud kuidagi klubi võlaprobleemidega, a'la et raha kreeditoride eest varjata. Samuti kui toetuda El Mundos toodule, siis oli ta isegi väidetavalt küsinud Agapito Iglesiase (Zaragoza president, väga nõme tüüp) käest, et ega tal endal mingit maksujama sellest ei tule, millele oli Iglesias vastanud, et pole vaja muretseda ja klubi tegeleb sellega ise.

Ma toonitan jällegi, et oma tunnistuses ütles ta selgelt välja, et ta ei teadnud, et raha on seotud kuidagi kokkuleppemänguga ning et see lõpuks Levante meesteni jõudis. Seetõttu ei saa ma absoluutselt aru, mida sa selle vaikimise all mõtled. Kui inimene ei teadnud, et see raha on seotud kokkuleppemängu korraldamisega, siis kuidas saab teda vaikimises süüdistada?

Toonitan ka sedagi veelkord, et vastavalt tunnistusele ei saanud Gabi mingisugust rahalist kasu.

Kes tahab tolle mängu kokkuvõtet vaadata, siis palun väga:

https://www.youtube.com/watch?v=nAjxEQEOrKQ

Ütleme siis nii, inimestest tehti süüdlasi, lugusid võimendati üle-eile, eile ja tehakse seda ka kindlasti edasi. Ma ei õigusta seda, kuid see on äärmiselt tavaline. Kui raha taheti varjata, miks siis kandis Gabi selle kohe tagasi? Teiseks, meeskonnas oli ka teisi mehi peale tema, minule tundub pisut uskumatu, et mingeid jutte ei liikunud ja tema midagi ei teadnud. Ei ole üritanud väita, et ma kõike tean.

Punkt
03.10.14, 12:18
Ütleme siis nii, inimestest tehti süüdlasi, lugusid võimendati üle-eile, eile ja tehakse seda ka kindlasti edasi. Ma ei õigusta seda, kuid see on äärmiselt tavaline. Kui raha taheti varjata, miks siis kandis Gabi selle kohe tagasi? Teiseks, meeskonnas oli ka teisi mehi peale tema, minule tundub pisut uskumatu, et mingeid jutte ei liikunud ja tema midagi ei teadnud. Ei ole üritanud väita, et ma kõike tean.

Vähemalt mulle jäi sellest El Mundo artiklist mulje, et Gabi andis raha tagasi sularahas. Mis oligi Iglesiase ülekande eesmärk, saada vastu sularaha.

Kui teisedki mehed sama skeemi järgi tegutsesid, siis võib see tähendada vabalt seda, et keegi Zaragoza meestest polnudki üldse kokkuleppemängust teadlik. Teistele meestele võidi täpselt sama juttu ajada, aga seda peab juba uurimine selgitama. Ehk täiesti reaalne on variant, et keegi Zaragoza mängijatest ei teadnud absoluutselt mitte midagi kokkuleppemängust ning kogu diil tehti ära tasandil Zaragoza juhtkond (Agapito Iglesias ja co) ning mõned Levante mängijad.

Levante on sesmõttes hämar sats olnud, et oli vist 2006/07 hooaeg see, kus Athletic Bilbao oli relegatsiooni äärel ning toona tunnistas (telefonivestlused on netis saadaval) tollane Levante pallur Iñaki Descarga, et sai ka mängu äraandmise eest raha (viimane voor Levante vs Athletic Bilbao).

Aga kui Gabi ja Zaragoza loo juurde tagasi tulla, siis vaadates neid väravaid ja tulist tähistamist, siis ma tõesti tahan eeldada, et see on siiras reaktsioon. Kuni meest pole süüdimõistetud või talle ametlikult süüd omaks pandud, siis seni ma seda eeldangi.

Ahjaa:

LFP presidendi Javier Tebase eilne kommentaar (http://www.cope.es/detalle/Javier-Tebas-Creo-que-los-jugadores-dicen-la-verdad.html) - "Yo creo que los jugadores dicen la verdad."

Ütles, et ta usub, et mängijad räägivad tõtt ja ma tahaks loota, et ta ei ütle seda tühja koha pealt, vaid et tal on ka mingisugust sellekohast informatsiooni.

RealFan
03.10.14, 12:47
Vähemalt mulle jäi sellest El Mundo artiklist mulje, et Gabi andis raha tagasi sularahas. Mis oligi Iglesiase ülekande eesmärk, saada vastu sularaha.

Kui teisedki mehed sama skeemi järgi tegutsesid, siis võib see tähendada vabalt seda, et keegi Zaragoza meestest polnudki üldse kokkuleppemängust teadlik. Teistele meestele võidi täpselt sama juttu ajada, aga seda peab juba uurimine selgitama. Ehk täiesti reaalne on variant, et keegi Zaragoza mängijatest ei teadnud absoluutselt mitte midagi kokkuleppemängust ning kogu diil tehti ära tasandil Zaragoza juhtkond (Agapito Iglesias ja co) ning mõned Levante mängijad.

Levante on sesmõttes hämar sats olnud, et oli vist 2006/07 hooaeg see, kus Athletic Bilbao oli relegatsiooni äärel ning toona tunnistas (telefonivestlused on netis saadaval) tollane Levante pallur Iñaki Descarga, et sai ka mängu äraandmise eest raha (viimane voor Levante vs Athletic Bilbao).

Aga kui Gabi ja Zaragoza loo juurde tagasi tulla, siis vaadates neid väravaid ja tulist tähistamist, siis ma tõesti tahan eeldada, et see on siiras reaktsioon. Kuni meest pole süüdimõistetud või talle ametlikult süüd omaks pandud, siis seni ma seda eeldangi.

Ahjaa:

LFP presidendi Javier Tebase eilne kommentaar (http://www.cope.es/detalle/Javier-Tebas-Creo-que-los-jugadores-dicen-la-verdad.html) - "Yo creo que los jugadores dicen la verdad."

Ütles, et ta usub, et mängijad räägivad tõtt ja ma tahaks loota, et ta ei ütle seda tühja koha pealt, vaid et tal on ka mingisugust sellekohast informatsiooni.

Aitäh, see selgitab pilti päris palju :)

atleticomadrid
03.10.14, 19:04
Oh Levante, Levante, jälle see nimi :
In April 2013, Levante midfielder Javier Barkero accused his team-mates, Gustavo Munua, Sergio Ballasteros, Juanlu and Juanfran of not trying in a game against Deportivo La Coruna. Deportivo who were fighting relegation from La Liga at the time scored three times in 16 first-half minutes at Levante. Depor came away from Ciutat de Valencia with a stunning 4-0 win, to increase their burgeoning hopes of survival.

JuriM
04.10.14, 18:24
live 25' Valencia 3 - 0 Atletico Madrid
match details :
6'
(o.g.) Miranda
1 - 0
7'
Andre Gomes
2 - 0
13'
Nicolas Otamendi
3 - 0

Wat :D?

Mark-
04.10.14, 18:27
Kurat kui hästi see Miranda ikka paneb :õlu: jätkagu samas vaimus.

JuriM
04.10.14, 18:43
Mario lõi ühe tagasi.

Staadium
04.10.14, 18:51
Äge mäng. Ma panustasin seisul 3-0 et Athletico kas mängib viiki, või võidab. Kahju ainult, et esimene pennu jäi lugemata ja teise Siquiera otse Alvesele sülle lõi. Teine poolaeg lubab tulla närviline.

j6u1uv4n4
04.10.14, 18:55
Tico mängis kolmapäeval Juve vastu CL-i. Poolaja seis pole väga üllatav imo. Miks tänast kohtumist ntx pühapäevaks või esmaspäevaks edasi lükata ei võinud? On sellised privileegid ainult Royalil?

RealFan
04.10.14, 19:13
Kas tõesti on teie parim penaltilööja Siqueira?

Staadium
04.10.14, 19:52
Täielik katastoof teine pa. Ja veel kirsiks tordil punane Cercile. Krt ja ma lootsin nii väga viiki :)

FoxHunter789
04.10.14, 20:50
Kas tõesti on teie parim penaltilööja Siqueira?
Tekkis endalgi see sama küsimus..

Punkt
04.10.14, 22:28
Egas midagi sellise tulemuse peale öelda polegi. Väike tagasilöök, aga suures plaanis midagi katki ei läinud, et võõrsil Valencia vastu punkte kaotati. Nagu öeldakse, siis meistritiitlit võita on kergem, kui seda kaitsta. Oleks Siqueira penalti ära realiseerinud, oleks võinud veel põnevaks mänguks läinud, kuid paraku läks täna teisiti. Kusjuures Siqueira pole üldse mitte kehv penaltilööja: Granadas pelades oli just tema see, kes penalteid lõi ja mees lõi neid igati täpselt, eredalt on meeles üks panenka Levante vastu.

Ning noh, tervitused LFP-le. Kolmapäeval mürab klubi raskes Meistrite Liiga kohtumises ning ikka suudeti võõrsil liigamäng laupäevale suruda. Üks teine kolmapäeval mänginud Hispaania klubi sai miskipärast puhkusepäeva lisaks. Pole küll vabandus kaotusele, kuid veidi mõtlemist ei teeks paha asjapulkadele.

Valencia kohta tuleb öelda, et tugev algus hooajale ning kindel kandidaat Meistrite Liiga kohale, kuigi pole viimasel ajal mulle absull sümpaatne sats. Aga peamine kandidaat igatahes, eriti arvestades, et mingit eurosarja ei mängita.

Kurat kui hästi see Miranda ikka paneb :õlu: jätkagu samas vaimus.

Ma loodan ka, et jätkab samas vaimus. Suurepärane kaitsja.

atleticomadrid
05.10.14, 13:05
Valencia on vaimustava hoo üles leidnud ja kindlasti oli ka enne mängu kuklas ärevus, et punktide saamise lootus ei või realiseeruda. See aga kuidas kaotati, oli pisut.... frustreeriv. 12 minutiga 3-0 taha jääda on šokk, tee mis tahad. Cholo oli algkooseisu roteerinud vastavalt tihedale kavale ja mõned muudatused olid vältimatud, kedagi otseselt süüdistada ei saa. Eks Juanfrani teravus on teine, mis Gamezil ning vasakul eelistaksin isiklikult Ansaldit, kuid olgem ausad ja ulatagem kogu au Valenciale - nende võimekus meid vähem, kui veerand tunniga halvata oli võimas. Võimalik, et neljas tiitlinõudleja on oma kanditatuuri esitanud.

jaalo
05.10.14, 14:16
mis sa tõesti arvad, et atletico on mingi tiitlipretendent ve. see, mis eelmine aasta juhtus oli mingi lambi kobin mida ei oleks tohtind kunagi juhtuda. suht hale

Staadium
05.10.14, 14:29
........ kunagi juhtuda. suht hale

Hale tõesti! 10 korda Hispaania meister. 10x võidetud Copa del Rey. Atleticol on puudu vaid ùks karikas. Champions League.
Kuradi hale ja lambi koba mansa :fpalm: :smack:

sepakas
05.10.14, 17:22
mis sa tõesti arvad, et atletico on mingi tiitlipretendent ve. see, mis eelmine aasta juhtus oli mingi lambi kobin mida ei oleks tohtind kunagi juhtuda. suht hale

No aga on ju 4 tiitlipretendenti: Barca, Atletico, Sevilla ning Valencia.. Või millest sellised imelikud tunded?
Ja no see ikka hea huumor küll, et kolmapäeval CL-i mänginud meeskond peab laupäeval liigat toksima..

jaalo
05.10.14, 17:34
no sa ei taju jalgpallist küll mitte midagi. mida sa üldse teed siin foorumis? mingi gloryhunter kes alles hakkas jalgpalli vaatama oled või

atleticomadrid
05.10.14, 21:04
Silmapaistvaid kretiine on foorumis väheks jäänud. Aga kõntsa päris lõplikult välja ikkagi ei pese.

Punkt
09.10.14, 01:33
Cerezo sel nädalal:

“People who accuse Atletico of being violent? Those who accuse us of playing violently speak off the record, they talk too much.”

Cerezo kuu aega tagasi:

"There are pundits who talk about violence in Atleti. They're fools, hypocrites and scum. It's a clear smear campaign".

Ha-ha-ha. Kuigi ma härra presidendiga väga tihti ei nõustu, siis praegu viskan küll oma poolehoiu talle. Peale superkarika kohtumisi hakkas meedias üks õudne ving pihta ning siiamaani pole asi ära lõppenud. Praegu võiks juba teha mängu, et "võta pits, kui mõne pressikonverentsi või intervjuu ajal küsitakse mängijatelt või Simeonelt sinna teemasse küsimus". Ebanormaalsus kuubis, kuid karavan läheb edasi. Sellegipoolest mainiks ära, et vigade tegemise arvult on Atleti hetkel kuueteistkümnes meeskond liigas.

Aga häid uudiseid kah. Hiina rikkuselt teine härra Wang Jianlin teeb ilmselt ära selle, mida Sheldon Adelson ei teinud ehk loob Madridi lõpuks Eurovegase. Ma pole küll väga süvitsi uurinud, aga kui projekt tuleb sinna kohta, kuhu teda varem plaaniti (vahepeal räägiti ka Alcorconist), siis oleks see staadioni ja spordilinnaku ehitamist silmas pidades klubile väga heaks uudiseks.

Samuti räägitakse Jianlinist ka selles võtmes, et hiinlane võib lähiajal veidi oma varandusest Atléticosse investeerida. Väidetavalt on mingi kokkulepped juba isegi olemas. Siinkohal toonitaks, et tegemist pole klubi müügi kui sellisega - suuromanikeks jäävad ikka endiselt Miguel Gil Marin ja Enrique Cerezo, kuid Jianlini näol saadakse tugev partner, kes aitab klubi tugevamaks ja jätkusuutlikumaks teha. Eesmärgiks eelkõige klubi profiili tugevdada ning võlakoormat veelgi kiiremini vähendada.

Jianlin sesmõttes pole ka päris tundmatu mees metsast hispaanlaste jaoks - on teda nii sel kui ka eelmisel hooajal päris mitu korda Calderonil mängu vaatamas nähtud ning varasemalt on mees erinevaid projektepidi klubiga seotud olnud.

Punkt
11.10.14, 13:22
Jutud on sellised, et Ángel Correal on veel vaid üks viimane meditsiiniline test läbida ning kui see ka positiivselt läheb, siis võib klubi juba oktoobris ostu lõpule viia ning jaanuaris otsustada, kas poiss laenatakse esialgu välja või hakkab koheselt klubis koha pärast võitlema.

Oleks õnnelik lõpp sellele loole ja siinkohal võib küll klubi tegutsemise üle uhkust tunda. Peale südamevea avastamist võinuks Atleti ju vabalt tehingust taganeda ja öelda, et vaadake nüüd ise edasi, me valime kellegi teise, aga selle asemel valiti hoopis tundmatu ja pikk tee: saadeti koos San Lorenzoga poiss New Yorki parimate spetsialistide juurde ning anti talle kindlustunnet, et kõik võib veel siiski teoks saada.

Ausalt öeldes ootan juba väga hetke, mil Correa Vicente Calderonil debüteerib, see saab vägev olema.

Wang Jianlinist veel ka paar sõna: väidetavalt on sihikul umbes 20% klubi aktsiatest ning lähikuudel võib kogu asi ametlikuks saada.

Punkt
13.10.14, 01:20
Lucas Hernández pikendas klubiga lepingut 2018. aastani ning väidetavalt kaasnes sellega järgmiseks hooajaks koht põhimeeskonna juures. Noor prantslane on end väga heast küljest näidanud ning mida rohkem omakasvandikke põhimeeskonda jõuab, seda uhkem. Siinkohal loodaks näha, et Hectorit tabab samasugune saatus.

Tooks ära ka veel ühe toreda infograafiku, mis näitab, et Atlético on täitsa pop:

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2014/10/12/futbol/equipos/atletico/1413132174_extras_noticia_foton_7_0.jpg

731 ametlikku fännklubi terves maailmas ning sotsiaalvõrgustikes on võrreldes eelmise ja üleeelmise aastaga ka tubli samm edasi tehtud.

Realile ja Barcelonale jääme sotsiaalvõrgustikes veel numbriliselt muidugi alla, aga olles klubi tegemisi varsti juba 10 aastat jälginud, siis võib öelda, et areng on meeletu ning tehakse väga tõhusat tööd, et end ka välismaa fännidele atraktiivseks ning "kättesaadavaks" teha. Insideri tulek on olnud überlahe, mitmekeelsus Twitteris ja Facebookis, erinevad originaalsed meediakampaaniad jne. Ilmselgelt liigutakse klubis hetkel seda õiget rada mööda, et stabiilselt kasvada.

Oodanuks ka Eestis vähe vingemat buumi peale tiitlivõitu ja Meistrite Liiga finaali, aga mis teha - kas neid pöidlahoidjaid pole lihtsalt tekkinud või pole nad mingil põhjusel teed foorumisse leidnud või miskit kolmandat. Oleks muidugi ütlemata lahe, kui punavalged järjest enam siia foorumisse tee leiaks.

Loodetavasti parandab seisu nüüd natuke see, kui lõpuks ometi võib Eesti teleekraanidelt Hispaania liigat näha.

GoldenEagle
13.10.14, 21:28
Graafik muidu hea töö, aga on unustatud Horvaatia kaardile ja kaardi alla lisada (kui käsitleti kogu Atletico süsteemi).

Punkt
16.10.14, 21:39
Mehed koondiste juurest tagasi, Simeone armu ei anna ja näitab hoopis treeningul karmi armastust aka boss:

"Show some balls! I don't care about the opposition", he yelled. "If you're not going to pull your weight, you can leave. I don't care who you are. It's not about ball to feet, it's about running."

"To me, the line-up of the team is not important, you must remember that. The only thing that matters to me is Atlético Madrid as a whole. If someone is tired, you run for them."

Nädalavahetusel tuleb Madridi külla sümpaatne Espanyol, kes on alati üsna võitluslikku mängu pakkunud. Treeningute põhjal spekuleeritakse, et Giménez võib algkoosseisu pääseda. Oleks tore - mida varem vere maitse suhu saab, seda parem.

atleticomadrid
16.10.14, 22:04
Mehed koondiste juurest tagasi, Simeone armu ei anna ja näitab hoopis karmi armastust aka boss:

Nädalavahetusel tuleb Madridi külla sümpaatne Espanyol, kes on alati üsna võitluslikku mängu pakkunud. Treeningute põhjal spekuleeritakse, et Giménez võib algkoosseisu pääseda. Oleks tore - mida varem vere maitse suhu saab, seda parem.
Emb kumb keskkaitse põhidest katki või on käik vabatahtlik ?

Punkt
16.10.14, 22:22
Emb kumb keskkaitse põhidest katki või on käik vabatahtlik ?

Hetkel näikse, et ilmselt antakse Mirandale lihtsalt veidi hingetõmbe aega - sai koondisest tulema veidi hiljem kui Godin ja Giménez ning kuna täna jäi brass kahekesi Tiagoga jõusaali töötama, siis pakutaksegi selle põhjal, et Giménezele võib kauaoodatud moment koita.

JuriM
19.10.14, 16:29
Tänane skoorimine jäi siis keskvälja sõdurite teha, Tiago alustas ja Mario Suarez lõpetas, 2-0 vs Espanyol.

Punkt
19.10.14, 16:30
Täismaja ees võeti täna olulised kolm punkti külla sõitnud Espanyoli vastu. Meeldis, et jäme ots võeti kodupubliku ees kohe enda kätte ning hakati aktiivselt väravat otsima. Paaril korral näitas head tõrjetööd Kiko Casilla, paar korda mängiti ise end olukorrast välja, aga poolaja lõpus õnnestus Tiagol standardijärgsest olukorrast kena kaarpall väravasse siiski saata. Teine poolaeg oli suuresti esimese poolaja koopia ning erinevuseks oli see, et värava sai kirja vahetusest sekkunud Mario Suarez.

Raul Garcia langes minu silmis täna veidi ansamblist välja, tõmmates kiirrünnakutel oma konksudega pidevalt tempot alla. Ülejäänud tegelased olid suuresti oma tavapärasel tasemel.

Nagu juba enne mängu arvasin, siis Giménez jättiski väga hea mulje. Kaitses oli rahulik, enesekindel ning rünnakul jäi väga napilt väravast puudu. Samamoodi jätkates on tulevikus tegu kindlasti maailmaklassist keskkaitsjaga. Pole küll Toby tegemisi Inglismaal vaadanud, aga ilmselt võib hakata mõtlema belglase rahaks tegemisele, Giménez ja Lucas katavad koha ära küll.

Griezmann jättis samuti hea mulje: väga head avanemised, suur entusiasm ning vähe pallikaotusi. Kõige rohkem jääbki tänasest mängust vist see kripeldama, et prantslane väravat kirja ei saanud - oli tal ju vähemalt kaks-kolm võimalust, mille võinuks ära lüüa. Kuigi Griezmannil on praegu mingi müstiline ebaõnne väravate löömisega, siis sellegipoolest loodan, et varsti hakkab prantslane juba regulaarselt skoorima. Saaks vaid selle ahvi kiiresti seljast ära ning esimese värava kirja. Muus osas võib öelda, et hakkab vaikselt juba harjuma uue klubiga.

Kui muud juttu lõppu rääkida, siis jäin eile vaatama Zaragoza ja Racing Santanderi vahelist kohtumist. Borja González aka Borja Bastón sai Zaragoza eest värava kirja ning teeb ka suures plaanis väga head hooaega. Hetkel jagab poiss Segundas seitsmest mängust viie väravaga väravalööjate arvestuses kolmandat kohta. Vanust turjal vaid 22 ja lepingut peaks veel Atléticoga ka järel olema - äkki ikka mingi ime läbi suudab end Atléticos kolmandaks ründajaks pressida? Eks ta muidugi ebatõenäoline ole, kuid sellegipoolest on hea meel näha, et kunagine suurlootus on peale raskeid vigastusi end lõpuks leidmas.

atleticomadrid
19.10.14, 21:31
Tulemus ei tulnud kätte kergelt ja Espanyoli oli tavapäraselt raske murda, poolaja lõpuminutitel juhtima pääsemine mängis võidus vägagi suurt rolli. See murdis hapu ründe ent kaitses tugevalt pallinud pealinlaste moraaliteraviku. Garcia vigastus ja teine värav lõpetasid vastupanu lõplikult. Laivist päris hästi ei näinudki, kas värava lõi Mario või ületas see ikkagi joone Gimenezi löögiga juba, igaljuhul näitas noor keskkaitse Mirandat asendades sisu ja sitkust.

Kui muud juttu lõppu rääkida, siis jäin eile vaatama Zaragoza ja Racing Santanderi vahelist kohtumist. Borja González aka Borja Bastón sai Zaragoza eest värava kirja ning teeb ka suures plaanis väga head hooaega. Hetkel jagab poiss Segundas seitsmest mängust viie väravaga väravalööjate arvestuses kolmandat kohta. Vanust turjal vaid 22 ja lepingut peaks veel Atléticoga ka järel olema - äkki ikka mingi ime läbi suudab end Atléticos kolmandaks ründajaks pressida? Eks ta muidugi ebatõenäoline ole, kuid sellegipoolest on hea meel näha, et kunagine suurlootus on peale raskeid vigastusi end lõpuks leidmas.

Rünnakul on põhjust nurisemiseks. Mandzukici vähene (statistiline) efektiivsus hakkab juba silma ja kuigi võimalusi oli ka täna ei leia pallid teed väravasse nii tihti, kui võibolla ootaks. Kuna ka Raul Jimenez pole kuskilt otsast ligidal algkkooseisu pääsemisele ja leiab praeguse vormi juures harva pingiltki teed muruväljakule on olukord centre forwardi kohapealt ehk kõige enam murettekitav. Tõsi, hetkel on pigem tegu first world problemiga.

Järgmiseks on kolmapäeval taas tšempionite liiga ning vastaseks Malmö FF. Meeskond omamoodi viguritega ja juba näidanud, et igatpidi konkurentsivõimeline hammustamaks punkte igalt vastaselt. Vamos Atleticos !

papagoi
19.10.14, 21:57
See murdis hapu ründe ent kaitses tugevalt pallinud pealinlaste moraaliteraviku.

Misasja?

jaalo
19.10.14, 22:18
uskumatu

atleticomadrid
19.10.14, 23:36
Misasja?
My mistake, lads.

Punkt
20.10.14, 03:54
Rünnakul on põhjust nurisemiseks. Mandzukici vähene (statistiline) efektiivsus hakkab juba silma ja kuigi võimalusi oli ka täna ei leia pallid teed väravasse nii tihti, kui võibolla ootaks. Kuna ka Raul Jimenez pole kuskilt otsast ligidal algkkooseisu pääsemisele ja leiab praeguse vormi juures harva pingiltki teed muruväljakule on olukord centre forwardi kohapealt ehk kõige enam murettekitav. Tõsi, hetkel on pigem tegu first world problemiga.

Nii on. Tänase päeva seisuga on suurim väravakütt endiselt Miranda.

Nagu juba suvel karta võis, siis Mandžukic pigem ikka ei ole see tüüp, kes liigas kakskümmend ja pluss väravat kõmmutaks. Tal on omad positiivsed omadused täitsa olemas, kuid meil on praegu paraku vajaka rohkem teistest külgedest. Eks vaatab, kuidas hooaeg edasi kulgeb, kuid kui praegune kuiv periood jätkub, siis tuleb suveks küll ostuplaanid ümber teha. Muus osas etteheiteid pole: võitleb ja jätab endast kõik väljakule.

Raúl Jiménezit maha ei kannaks ja ütleks, et teda on märksa suurem tõenäosus efektiivselt meeskonda sulatada. Minevikku jäänud patud tegid tal Atléticos kohanemise muidugi ekstrakeeruliseks, kuid viimane mäng, kus ta peale sai ja värava lõi, näitas, et vaikselt hakkab see kuma üle minema: tööta, näita alandlikkust ning tasahaaval teenid publiku austuse ära. Ma usun, et tema parimad esitused Atleti särgis on veel ees - esimene samm paremuse poole sai Sevilla vastu tehtud, mõned on veel teha.

Aga õige lahendus ründeprobleemidele on ilmselgelt muidugi see tegelane:

https://pbs.twimg.com/media/BuvxD96IcAAI6Ph.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/BbzHXXUIIAAAiry.jpg:large

Suvi näitas kahte asja: väravaid Héctor lüüa suudab ning Simeonele poisi oskused meeldivad. Tagatipuks debüüt liigas Rayo vastu. Olen suhteliselt kindel, et järgmine võimalus koidab noorukile kõige hiljemalt esimeses Copa del Rey mängus ning kui ta seal hästi esineb, siis mine tea, mis kõik edasi võib juhtuda. See "kõik" muidugi eeldusel, et põhiründajate kuiv periood kestab edasi. Simeone on näidanud, et kui vaja, siis on tal cojonesid selliste käikude tegemiseks täiesti olemas.

Hernándezil on vähemalt seninähtu põhjal minu arvates see "miski" olemas, mis võiks meid toita. Eriti meeldib tema kerge nahhaalsus, heas mõttes. Kui mitte see hooaeg, siis järgmine hooaeg on küll see tärmin, mil tuleks end põhimeeskonda välja murda.

atleticomadrid
21.10.14, 17:25
Koke in for the kill !
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/l/t1.0-9/10711021_392910634199732_6858886090425317587_n.jpg ?oh=1ae92600801e58404c9ec11c0cda9a1c&oe=54BBC7B6

Punkt
21.10.14, 18:06
Malmö vastu on Ansaldi, Tiago ja arvatavasti ka Gabi audis.

Targad teadjad pakuvad, et keskvälja ohjab kolmapäeval seetõttu omakasvandike kolmik Saúl, Mario ja Koke. Äärtel peaks mürada saama Arda ning Griezmann ja ees üksi otsib lootust Mandžukic.

Habemik andis FIFA-le toreda intervjuu ning rääkis Simeonest, oma filosoofiast, toredadest ja kurbadest momentidest, stiilist, Juventusest ja muust:

In an extensive interview with FIFA.com, Turan first spoke about the joy he felt at winning the Copa del Rey at the Santiago Bernabeu and the incredible sadness of losing to Real Madrid in the Champions League final.

“The club had not won there for 14 years. Afterwards I cried and a tide of emotions swept over me. I even had my hair cut, just as I’d promised a fan. The Champions League final? I can’t even talk about that. It still hurts.”

Arda went on to defend his club’s style of aggressive play and spoke about his role with the club, which he feels is to build up the attack and all the while, keep a smile on his face.

“I’m sorry people feel that feel that way about our style. Our football might not be pretty, but it’s winning football. Sometimes, the teams playing the nicest football don’t win games or titles. Certainly there are times when we’d like to have more of the ball, but we don’t have Cristiano Ronaldo or Lionel Messi in our side, so we have to be a real team and work hard. We need to defend more than Madrid or Barcelona, but that style has made us champions. I respect everyone’s right to an opinion, and I too enjoy the football played by the likes of Barça or Bayern Munich. However, I prefer our own style more.

“When Simeone came in, the first thing he said to us was: ‘If we stop the opposition from scoring and get a goal ourselves, then we’ll win.’ The key thing was not to concede goals, which meant the team had to stay compact and defend as a unit. Our recipe is: work and more work. Each game is like a final and we have to focus on every opponent. Barça and Madrid have more money and more quality than us, but with our mentality of taking it ‘game by game’ and playing for each other we can compete with them.

“I’m not the only one in the team who’s ‘special’ or particularly talented. There’s [Antoine] Griezmann, Koke, and many others, while previously we had Diego Costa, Diego Ribas etc. When all’s said and done, this is a group and we know our task is to improve the team. We need to leave our egos at the door, just be one more member of the team and carry out the boss’s instructions. That’s the only way we can be successful.

“My job is to keep my composure (laughs). I take care of organising the attack. When we’re under the cosh, I can hold up the ball to give my team-mates a breather, maybe forcing someone into fouling me. Before kick-off my heart rate is off the scale (rapidly pounds his chest), but once the whistle blows, I’m completely calm. I don’t feel nervous and have the utmost self belief. It’s as if I’m in a Zen-like state. On the pitch I’m at ease, though I’m not sure why that happens. I’m probably a bit crazy (bursts out laughing)!

“For me it’s important to be happy and smile. It’s my philosophy on life. I also like to make other people happy. Right now you might be a star with fame and titles, but when your career ends, people remember the person you were. For me it’s important to be remembered as a good person.

“That said, I understand those players with a more serious or distant demeanour. The big stars have to cope with a lot of pressure and so you have to understand them as well. I don’t judge them – I appear happy because that’s how I feel. At the end of the day, I’m realising my childhood dream.”

Turan went on to add that despite the massive overhaul the team underwent this past summer, they are just as ambitious as ever and will fight to the death for every title in every competition.

“Just like last year, we want to try and compete right to the very end. In the case of the Champions League, firstly we’d like to come out of our group, and as winners, because that gives you home advantage in the return leg of the first knockout round. However, that will be very tough to do. In fact, in my four years here, the toughest game I’ve experienced was that Champions League home game of ours against Juventus.

“Against Barcelona you know they’ll have the lion’s share of possession; against Madrid you need to stop their counter-attacks; but the Juve game was just tremendous. We have a lot in common: they are very strong and they made us really run and work hard. We didn’t play especially well, but we stuck to our style… and managed to win.”

papagoi
23.10.14, 00:43
Griezmanilt ja Cercilt esimesed ning Mandzukicilt ka värav kirja.

Malmö langes teine poolaeg täitsa ära. Alagrupis saadi ohjad enda kätte.

Punkt
23.10.14, 00:58
http://estaticos02.marca.com/eventos/marcador/futbol/2014_15/champions/1a_fase/jornada_3/grupo_a/atm_mlm/images/celebracion_630x641.jpg

Mängu alguses ei suudetud kohe väravat lahti muukida, mistõttu esimene poolaeg kulus luhtunud üritustele. Malmö oli kaitses ka ikka väga soliidne avapoolajal, au svenssonitele. Teisel poolajal tuli kiire avavärav ära, mis võttis pinged maha ja tegi mängu natuke avatumaks - sisuliselt pandi sellega ka mäng kotti ning edasine oli juba Malmö kaitse ribadeks tõmbamine. Esimesed kaks väravat oli sealjuures üsna kenad tiimisooritused. Selle mainiks ka juba mitmendat korda ära, et Türgi habemik on lihtsalt puht-eht maagia, minu silmis on ta teinud Atleti ridadest seni säravaima hooaja alguse ja loodetavasti kütust jätkub.

Mis veel südant soojendas, siis Griezmanni väravatähistus Simeonega oli äge, prantslane on ülisümpaatse mulje jätnud. Samamoodi oli lahe vaatepilt see, kuidas Arda vahetusse tuli ja Simeonega hängis. Jube mõnus on näha, et väljakul on tiim ning mitte kamp suuri egosid.

https://pbs.twimg.com/media/B0k_kIVCQAA9FE_.jpg

Kui lühidalt öelda, siis tänasest ainult positiivsed emotsioonid ning kuna Juventus Kreeka katlas kõrbes, siis hetkel ka alagrupis liidrid :p

Punkt
23.10.14, 23:51
Koke in for the kill!

Uued putsad võib vist heaks kiita:

OptaJose ‏@OptaJose
3 - Koke is the first Spanish player to have provided three assists in a #UCL game (2003/04 to 2014/15). Atletico.

http://www.dailymotion.com/video/x28gs8w_malmo-atletico-madrid-e-5-0-yenildi_sport

Gabi, Tiago ja Ansaldi tänasel treeningul veel mingeid korralikke liigutusi ei teinud ning pühapäevaks Getafe vastu kahtluse all. Kolmiku Saúl/Mario/Koke hallatav keskväli oli samas täitsa tore ja vaataks veelgi.

atleticomadrid
23.10.14, 23:57
Cerci värava puhul oli Malmö meeleolu ikka väga allapoole igasugust mängutuju. :D

https://www.youtube.com/watch?v=4KL1zQdzk4Y

Yattara
27.10.14, 00:18
Getafe on ikka uskumatult räpane tiim. Räägin siis hetkel käimasolevast mängust, kus Getafe kaitsjad kõikvõimalikke trikke kasutavad, et eriti Mandzukicit paika panna.

Punkt
27.10.14, 01:11
Getafe on ikka uskumatult räpane tiim. Räägin siis hetkel käimasolevast mängust, kus Getafe kaitsjad kõikvõimalikke trikke kasutavad, et eriti Mandzukicit paika panna.

Alexis ja Juan Rodriguez olid Getafe poolt tõesti eeskujulikud oinad. Kui esimese mihklipäev saabus õige ruttu, siis teisel kahjuks mitte. Pääses mõlemal korral, kui korkidega Mandžukici jalgadel tammus.

Kuid kolm punkti tabelis kirjas ja see hetkel kõige tähtsam. Enne mängu võis seda kohtumist mõneti pidada selliseks riskantseks pähkliks - kolmapäevane väsimus veel sees, võõrsil mäng tööka ja motiveeritud meeskonna vastu. Seekord pureti see pähkel õnneks ära, kuigi lõpus suutis Getafe veel asja päris pingeliseks teha Yoda juhtimisel. Esile ei oskagi ausalt öeldes kedagi tõsta.

Mis üldpilti puudutab, siis mulle näib, et meeskond hakkab vaikselt ühte jalga käima ning uued mehed sisse sulanduma. Praegu on märksõnaks ilmselt "ebastabiilsus" ning seda eriti uute meeste individuaalsete esituste puhul.

Protsess aga ilmselgelt jätkub ning loodetavasti on kuu aja pärast veel üks samm edasi tehtud. Seni pole tabelisse vaadates midagi hullu märgata: liidrist lahutab vaid kaks punkti ning meie esitused on sealjuures aina stabiilsemaks läinud. Varsti näeb ehk jälle ka täistuuridel töötavat Atléticot.

Väga viis on seegi, et uued mehed ei pirtsuta, vaid usaldavad Simeonet ning naudivad ta käe all mängimist. Stiilinäide Mandžu intervjuust:

“Simeone was the key to me coming to Atletico. His style and passion, with so much success, these are the things that inspire me. I love guys like him, he’s a real fighter, direct and transparent who is not fake and always says what he really thinks.”

Muide, Borja van Baston lõi täna Zaragoza eest jälle kaks väravat. Kokku üheksas kohtumises kaheksa tabamust. Kutt on sõiduvees.

JuriM
27.10.14, 12:40
Toby Alderweireld on siiani olnud ikka väga hea, kuigi no kogu Southampton on olnud hirmuäratavas vormis. Näha saab kuidas elatakse üle see Novemberi lõpp ja Detsembri algus. Ja no muidugi täiesti killer aastavahetuse periood.

30 Nov 13:30 Gameweek 13 Man City (H)
03 Dec 19:45 Gameweek 14 Arsenal (A)
08 Dec 20:00 Gameweek 15 Man Utd (H)

20 Dec 15:00 Gameweek 17 Everton (H)
26 Dec 15:00 Gameweek 18 Crystal Palace (A)
28 Dec 14:05 Gameweek 19 Chelsea (H)
01 Jan 15:00 Gameweek 20 Arsenal (H)
10 Jan 15:00 Gameweek 21 Man Utd (A)

Punkt
28.10.14, 01:34
LFP auhinnagalalt peaaegu tühjad pihud - ainsana saab trofeega koju tulla Simeone, kes nimetati parimaks peatreeneriks. Ülejäänutel läks kehvemini.

Courtois' asemel valiti parimaks väravavahiks Keylor Navas. Kogu austuse juures kostariikalase vastu, kuid Thibu oli ja on parem väravavaht. Kerge WTF!? moment.

Filipe ja Miranda jäid parima kaitsja arvestuses alla Sergio Ramosele - jällegi tõsine WTF!? moment. Ma ei kujuta ette, mis need kriteeriumid olid, mis Ramose kasuks mängisid.

Parimaks uustulnukaks valiti Rafinha, seljatas Jesé ja Saúli. Olgu, miks ka mitte.

Parima poolkaitsja nimetus anti Modricile, kes edestas Gabit ja Busquetsi. Olgu, saab ka äärmisel juhul aru, kuid Gabi ei jäänud eelmise hooaja vormiga milleski alla ning vedas meeskonna siiski tiitlini.

Parimaks ründavaks poolkaitsjaks Iniesta, selja taha jäid Koke ja Rakitic. Jällegi tõsine WTF!? moment. Kogu austuse juures Iniesta vastu, siis eelmine hooaeg oli tal klubi tasandil pehmelt öeldes säratu. Koke ja Rakitic särasid seevastu kogu raha eest ning üks vedas meeskonna liigatiitlini

Parim ründaja - kes siis muu kui Ronaldo. Ok, saab ka aru.

Üldiselt võib LFP need auhinnad endale sisse istuda. Korralik mõnitamine ning tõsine ime, et Simeone oma auhinna ikka kätte sai. Parim liiga maailmas, indeed.

j6u1uv4n4
28.10.14, 05:19
Courtois' asemel valiti parimaks väravavahiks Keylor Navas. Kogu austuse juures kostariikalase vastu, kuid Thibu oli ja on parem väravavaht. Kerge WTF!? moment.

http://i.gyazo.com/00f4d7d361d3c2f98f9c5023487b1f4a.png

_AI_
28.10.14, 10:56
LFP auhinnagalalt peaaegu tühjad pihud - ainsana saab trofeega koju tulla Simeone, kes nimetati parimaks peatreeneriks. Ülejäänutel läks kehvemini.

Filipe ja Miranda jäid parima kaitsja arvestuses alla Sergio Ramosele - jällegi tõsine WTF!? moment. Ma ei kujuta ette, mis need kriteeriumid olid, mis Ramose kasuks mängisid.

Parimaks uustulnukaks valiti Rafinha, seljatas Jesé ja Saúli. Olgu, miks ka mitte.

Parima poolkaitsja nimetus anti Modricile, kes edestas Gabit ja Busquetsi. Olgu, saab ka äärmisel juhul aru, kuid Gabi ei jäänud eelmise hooaja vormiga milleski alla ning vedas meeskonna siiski tiitlini.

Parimaks ründavaks poolkaitsjaks Iniesta, selja taha jäid Koke ja Rakitic. Jällegi tõsine WTF!? moment. Kogu austuse juures Iniesta vastu, siis eelmine hooaeg oli tal klubi tasandil pehmelt öeldes säratu. Koke ja Rakitic särasid seevastu kogu raha eest ning üks vedas meeskonna liigatiitlini

Parim ründaja - kes siis muu kui Ronaldo. Ok, saab ka aru.

Üldiselt võib LFP need auhinnad endale sisse istuda. Korralik mõnitamine ning tõsine ime, et Simeone oma auhinna ikka kätte sai. Parim liiga maailmas, indeed.

Mõttetu üritus. Parima ründaja tiitlit ei vaidlusta, aga nomineerimisel eelistati Messile...................trummipõrin..........Car los Velat. See vist ütleb kõik selle ürituse kohta.

atleticomadrid
29.10.14, 22:33
http://i.gyazo.com/00f4d7d361d3c2f98f9c5023487b1f4a.png

Kas selle mängu najalt valiti parim väravavaht või lugesid ikkagi ülejäänud 37 ka ?
Need auhinnad pole vähem naeruväärsed, kui Balloondoor.
Simeone üle aga hea meel ja tegemist on kahtluseta liigas parima ja suurimate saavutustega peatreeneriga viimasel kahel hooajal.

Punkt
31.10.14, 01:17
Nädalavahetusel ees kohtumine Cordobaga ning laatsaretis olnud kolmikust Tiago, Ansaldi ja Gabi on treeningutega liitunud viimased kaks. Päris huvitavaks kujuneb, kuidas Ansaldil koha tagasivõitmine läheb, kuna Siqueira on iseenesest viimased mängud hästi hakkama saanud ning eriti tõstaks esile mehe panust ründefaasis. Treeningul läks käiku igatahes sama koosseis, mis alustas Getafe vastu - ainsaks erinevuseks oli Saúl, kes võttis RG koha.

Simeonega tehti El Largueros väike usutlus. Selle mehe iga intervjuu on lihtsalt puhas kuld ning seda on vist keeruline kirjeldada, milliseks ebajumalaks on see härra Atleti poolehoidjate seas tõusnud. Olgu tänatud see päev, kui Albacete meile tappa andis ning Simeone asja klaarima toodi, sest kõik, mis on peale seda toimunud, on lihtsalt üliäge.

Atlético: "This is where I wanted to be, where I am, and where I want to stay."

Humility: "I don't think that success changes you; I don't think that I'm a better manager now because of what we did last year."

New faces: "New boys have come in and it's a nice challenge; we have to bring the best out of our players and we're on the right road."

Changes: "I reject the shyness thing. Humbleness I have, but shyness no. I was convinced about where I wanted to go. Experience and the moments you live through make you grown and improve. The word "tranquillity" annoys me sometimes because it's not real."

Psychology or tactics? "Balance. Get the point across but more than anything believe that the players are the most important thing, they make you a better coach. We have worked together to gain everything we have done."

Best coach and LFP snub [no Atlético players won an award]: "I think that saying anything will generate controversy with the boys that won, and if these votes have taken place, they won on merit. We always choose names instead of abilities, and Atlético was the best side, at least in the league. But we do not feel belittled by the situation. You can't criticize a colleague for winning an award, but the system is what dictates the names we consume every day, but that doesn't reflect reality and our players were the best."

Courtois: He was the Zamora in the league for two consecutive years, so it would seem normal [that he win the LFP award]. Navas is a good goalkeeper, but Courtois is better."

Building a side: "There were things when I arrived that needed to be improved, but we have all been pulling in the same direction with the same idea and that made us stronger. We were able to build something that doesn't come along that often. I know that we annoy people today: if you have to play against us it isn't going to be easy. The demands are greater all the time."

Diego Costa: "Those that leave make their living from football and it's good that they want to grow in other places. When players leave it gives me double motivation because that's what it football is, starting from scratch. There are two ways you can go; you can live on the memories or you can win the Spanish Supercup. We are working to find our best team, we still haven't found a team that will give us stability. Griezmann needs to give us more, Jiménez needs to adapt to the demands and the intensity of our football... and these are players in decisive positions.

Can Atlético improve on last season? "The best thing is to forget about it and concentrate on reality, which is Barcelona, Real Madrid, Sevilla and Valencia. What will happen, will happen. It's important to win to be in the mix for the top spots. We can't let Sevilla and Valencia get away, we want to be in it in February and March."

Coaching set pieces: "More than coaching you have to have players who can deliver balls well, like Gabi and Koke. It's a way of getting on the score sheet before the opponent knows what has hit them. It gives them stage fright."

System: "We play with a system and it's always hard to bring a new player into it quickly. I try to look at what the team tells me. For example, Arda, who is the most talented, has to play in a certain place. I don't like it when Arda is off the lead."

Managing Real Madrid: "I've already said it... it's normal, I have a very deep identification with Atlético Madrid."

Fernando Torres: "I spoke to him after the match against Chelsea, but the board has to work with the economic conditions in mind."

Olé, olé, ole, Cholo Simeone!

Punkt
01.11.14, 23:03
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/13445/large/2014_11_01_b.jpg?1414864523

Vaikselt, aga kindlalt laabuvad asjad paika: Griezmannilt kaks, Mandžukicilt üks ning loodetavasti skoorivad mõlemad ka järgmisel nädalal edasi. Neljanda värava sai enda nimele Raul Garcia.

Koke oli ka täna väga hea ning väärinuks väravat, kahjuks ragistas aga latti. Kolm punkti tabelis juures ning püsime juhtgrupis.

Punkt
02.11.14, 23:30
Koke väravasöödud hooaegade lõikes:

2010-11: 1
2011-12: 2
2012-13: 13
2013-14: 17
2014-15: 12 (seniajani)

Sel hooajal on ta kaaslasi ikka metsikult toitnud, lisaks suutnud kahel korral ka ise võrku sahistada. Üldises plaanis on ikka väga mõnus vaadata, kuidas Koke iga hooaja ja isegi mänguga kasvab ning aina jõulisemalt orkestrit juhib. Kui meenutada tema alguspäevi, siis on praktiliselt igas asjas kõvasti juurde tulnud: töövõime, versatiilsus, standardolukorrad, mängujuhtimine. Isegi väravasaldo on kasvanud.

Ja kui vaja, siis võib isegi peaga vastasele jalgevahelt teha :D

http://www.youtube.com/watch?v=vkaU76mVcv0

Punkt
07.11.14, 16:40
Mario Suárezil täitus 9 aastat debüüdist põhimeeskonna eest - mees klopsis ka väikse pildimontaaži (https://www.facebook.com/video.php?v=290637951137143&set=vb.276638522537086&type=2&theater) selle puhul kokku, üheksa aastat üheksas sekundis.

Today isn't just another day, 9 years ago I made my First Team debut... 9 years of hard work and excitement... I'm really proud to be in this team! #Atleti #Team

Lisaks väärib mainimist, et Atleti kasvandik Nacho Camacho on Hispaania koondise ukse lahti löönud. Jube sümpaatne tüüp oli ning tahaks väga, et läheb käiku sama stsenaarium, mis kunagi Mario Suárezi ja Gabi puhul ning mees naaseb oma lapsepõlveklubisse triumfeerima. Tiagol on mõni aasta veel tippjalgpallis jäänud, miks mitte mantel siis üle võtta.

Igatahes on siiani väga eredalt meeles, kuidas Camacho kõigepealt Calderonil Barcelona vastu 17-aastasena debüüdi tegi ning juba järgmises voorus kaks tükki Zaragoza võrku tagus. Et ühesõnaga tooge Camacho koju tagasi.

Ja kui mõelda viimase viie või kümne aasta peale, siis on noortesüsteem ikka väga häid kujusid tootnud ning praegugi näivad asjad seal hästi sujuvat, mistõttu võib aint lisa loota.

Punkt
09.11.14, 15:09
Täna õhtul Anoeta ja Real Sociedad. Üldine võiduseeria on kasvanud viie mängu pikkuseks ja kihvt oleks, kui täna tuleks lisa.

Sellegipoolest tuleb meeles pidada, et mängupaigaks on traditsiooniliselt keeruline Anoeta ning vastaseks meeskond, kes kaotas just peatreeneri ning on seetõttu üsna ettearvamatus seisus. Mis Real Sociedadi peatreenerit veel puudutab, siis tasub täna silmad lahti hoida, sest kuuldavasti võib herr Moyes tribüünidel mängu kaemas olla.

Lisamotivatsioon on ka meestel tänaseks tagatud, tänusõnad selle eest Esteban Granerole - endine madridista ja ei ootakski midagi vähemat. Väärtused ja need muud asjad. Ühesõnaga tõotab tulla pinev andmine.

Siinkohal lõpetuseks ka fakt, et Simeone pole sel hooajal kordagi algkoosseisu korranud: kümme vooru, kümme erinevat algkoosseisu.

Punkt
09.11.14, 23:46
Kes see Álvarez Izquierdo kätte vile ja kaardid usaldas? Esimese kahekümne minutiga jagas neli või viis kollast ning tagatipuks jättis La Realile penalti määramata. Pole olnud siiani kõige õnnestunum vilepartii.

Alustasime hästi, peale väravat muutusime lohakaks ning selle asemel, et ise lüüa, lasime neil mängu tulla - simple as that. Ei saa märkimata jätta, et Siqueiral on täna taas lekkimispäev ning kõik ohtlikud üritused tulid tema äärelt. Godini väravajoonelt puhastamine oli fenomenaalne, lihtsalt fenomenaalne!

Muidu aga mängib Real Sociedad suure südamega (Granero on ikkagi cnut) ning loodetavasti äratab Simeone mehed poolajal üles - ei tohi niimoodi initsiatiivi ära anda.

JuriM
10.11.14, 00:52
8 kollast ja 0 punkti Anoetalt siis, neist 2 kaarti Siqueirale. One of those nights..

Staadium
10.11.14, 00:53
Ulme kohtunik selles kohtumises. Ei tea mis kärbes teda hammustand on, aga Atleticole armu ei anna. Cholo hoolealused ei julge Reali vastu kontakti minnagi, sest iga puude on kohtunikul käsi taskus. 8 kollast ja punane madriidlastele ja 2 kollast Realile ütleb vast paljugi. Griezmann sai ka korraliku sooja vastuvõtu mängu lõpus, aga tundus et Cholol polnud kedagi üle jäänud enam platsile saata :)

Tofoa
10.11.14, 00:56
8 kollast ja punane madriidlastele ja 2 kollast Realile ütleb vast paljugi.

See fakt ei ütle iseenesest mitte m*nnigi.

sepakas
10.11.14, 01:04
Kahju, et valged sel hooajal sedavõrd kõvad on, muidu võiks sellest hooajast tulla päris tasavägine andmine tabeli tipus:)
Aga Moyes (veel vist ei tõmba niite aga ikkagi) Sociedadi ning võit meistri enda vastu?
Kaardisadu oli muidugi korralik, aga kas punane sai lõpuks määravaks või kodumeeskond võttis mänguliselt ikka ära?

Staadium
10.11.14, 01:09
Real oli teine pa. ikka tublisti parem, aga peale 2-1 eduseisu hakati lolli mängima ja lihtsalt kummi venitama. Loomulikult saan neist suurepäraselt aru. Meistrit võita juhtub taolistel tiimidel harva!

Punkt
10.11.14, 01:12
Siqueira kaks kollast (aka punane) olid igati korrektsed. Uskumatu rumalus (või naiivsus) temalt, tegelt. Ansaldil on järgmisteks mängudeks igatahes algkoosseisu koht kindlustatud ning Siqueira saab natuke aega pingil elu üle mõelda. Mis kaartide puhul vast kõige enam häirima jäi, oli see, et kolm kollast kaheksast tulid protesteerimise eest. RG omast sain aru, teise kahe puhul tundus kohtunik väga lühikese süütenööriga.

Muidu aga La Realile teenitud kolm punkti - kui esimesed kümme minutit välja jätta, siis ei suutnud me täna enda mängu peale suruda ning peale vähemusse jäämist mängiti meid lihtsalt üle. Happens.

Tabeliseis olnuks võidu korral kindlasti ilusam, kuid ega praegugi mingit õudset vaatepilti ei avane. Oleme kenasti juhtgrupis sees.

lorenzo
10.11.14, 10:44
Kohtunik oli tõesti ulme. 2 penalti jäi baskidele andmata. Mandzukic oleks pidanud kollase saama, samas mõni kaart jälle oli arusaamatu veidi.

atleticomadrid
10.11.14, 20:43
Real oli teine pa. ikka tublisti parem, aga peale 2-1 eduseisu hakati lolli mängima ja lihtsalt kummi venitama. Loomulikult saan neist suurepäraselt aru. Meistrit võita juhtub taolistel tiimidel harva!
No mis " taoline " see Sociedad ikka on. Hooaja algus on olnud tavapärasest ikka väga palju kehvem ja vaid 2 hooaega tagasi mängis Sociedad ju CL - is. Tegemist ikka kõva keskmikuga, kui lähtuda Sociedadi üldtasemest, pealegi loputati alles hooaja alguses Reali 4-2.
Baskimaa ja nende klubid juba on " tricky place to be "
Barca kaotas kaks vooru järjest, täna oli meie kord, tuleb ka Reali libastumine, La Liga tabelitipp jätkab võimsas konkurentsis. Vamos Atleti !

Punkt
14.11.14, 02:33
Hall kardinal on jälle liikvele läinud, sedakorda Lõuna-Ameerikasse.

“Can we replicate our success? It’s not easy but the attitude of Atlético is always the same. Get up, keep fighting, compete, work and maintain our level of hunger. It’s true that we were champions for only 93 minutes but it’s also true that we’ve got up and beaten Real Madrid since then, including in the Supercopa. That is Atlético Madrid. It’s getting up every day after falling.”

“The Atlético brand has grown a lot. The Champions League is a global competition that is seen around the world. To reach the final, it exaggerates the club’s status outside of Spain. We beat four European champions last year: Chelsea, Barcelona, Porto and AC Milan. All of that has helped us to get to the level we are at now. The challenge of now improving is difficult but that is the beauty of the game. I talk about it with the manager, who has the same mentality as me – hungry to keep winning titles.”

Mis ehk veelgi tähtsam, siis väidetavalt ütles Gil Marin argentiinlaste meediaväljaandele "Olé", et Ángel Correa on kõiksugused testid nüüdseks edukalt läbinud ning kui viimased klubidevahelised detailid ka lahendatud saavad, siis järgmisel nädalal on noor argentiinlane kogu täiega Atlético pallur. Loodetavasti järgmisel nädalal see suurepärane uudis siis lõpuks saabub.

Lõppu mainiks selle ära, et Saúl on Hispaania U21 kaptenipaela endale saanud ning kuigi Belgia vastu saadi hävitav kaotus, siis meite poiss oli omal heal tasemel. Üks võrdlemisi noobel ajakirjanik säutsus üsna tabavalt, et Hispaania koondis oli platsil otsekui Saúl Ñíguez ning 10 kadunud last.

Abel Rojas @ecosdelbalon ·
La Sub-21 es algo así como "Saúl Ñíguez y sus 10 niños perdidos". Qué jugador tiene ahí el Atleti.

Peaasi, et tal nüüd kannatust jaguks Koke sammudes käia, sest talent on tõesti suurepärane.

JuriM
14.11.14, 10:49
Hall kardinal on jälle liikvele läinud, sedakorda Lõuna-Ameerikasse.

Mis ehk veelgi tähtsam, siis väidetavalt ütles Gil Marin argentiinlaste meediaväljaandele "Olé", et Ángel Correa on kõiksugused testid nüüdseks edukalt läbinud ning kui viimased klubidevahelised detailid ka lahendatud saavad, siis järgmisel nädalal on noor argentiinlane kogu täiega Atlético pallur. Loodetavasti järgmisel nädalal see suurepärane uudis siis lõpuks saabub.

Lõppu mainiks selle ära, et Saúl on Hispaania U21 kaptenipaela endale saanud ning kuigi Belgia vastu saadi hävitav kaotus, siis meite poiss oli omal heal tasemel. Üks võrdlemisi noobel ajakirjanik säutsus üsna tabavalt, et Hispaania koondis oli platsil otsekui Saúl Ñíguez ning 10 kadunud last.

Peaasi, et tal nüüd kannatust jaguks Koke sammudes käia, sest talent on tõesti suurepärane.
Järgmine hooaeg Atletico keskväli, Koke, Saul, Oliver - impressive. :#

Punkt
14.11.14, 16:38
Järgmine hooaeg Atletico keskväli, Koke, Saul, Oliver - impressive. :#

Sisuliselt pole võimatu olukord, kus aasta või kahe pärast ongi keskväli koosnemas neist kuttidest, kes on klubiga koos üles kasvanud. Eelpool toodutele lisaks veel Gabi ja Mario ning samuti Almerias laenul viibiva 21-aastane lõhkuva pooliku Thomase, kes on seal end kindlaks algkoosseisu meheks mänginud. Rääkimata siis näiteks Hispaania koondisesse murdnud Camachost, kelle võiks Gabi ja Mario eeskujul ka koju tagasi tuua.

Mis Oliveri puudutab, siis seni pole tal vigastustega õnne olnud. Atléticos läks kõige magusamal hetkel rangluu, Villarrealis segasid rütmi erinevad pisivigastused ning ka nüüd Portos läks ta mõni aeg tagasi katki, mistõttu kaotas hetkeks koha algkoosseisus. Ja noh, samas on ta omadustelt sellist tüüpi mängija, et tema tõeline hiilgehetk võibki saabuda alles 30-aastaselt. Klassi on tal ikka kohutavalt palju ning see ei kao, aga loodetavasti suudab ta selle kõige paremal kujul ka välja mängida.

Saúl on selles mõttes läbimurdele absoluutsesse tippu palju lähemal. Versatiilne, töökas, võitleja, oma positsiooni kohta ka väga tehniline. Senise hooaja peale on ta platsile saanud üheteistkümnel korral, kuid kõige paremini toob Simeone usalduse välja ehk fakt, et käimasoleva hooaja kõige raskemates ja tähtsamates mängudes (vs Real, Sevilla, Juventus) on Saúl vaatamata oma noorusele algkoosseisu usaldatud. Pole vaja vist öeldagi, et kõik need kohtumised on olnud Atleti jaoks eduka lõpuga. Praegust olukorda vaadates ütleks küll, et Saúl käib enamvähem sama rada mööda, mida Koke mõned aastad tagasi kõndis.

Halb ründaja
14.11.14, 18:33
Mis Rayos head minekut näitavast Baptistaost arvata? Mahub järgmine hooaeg plaanidesse või läheb müügiks?

jaalo
14.11.14, 20:45
mida kuradit, mingi venna nimi on Saul. täitsa putsis

Punkt
14.11.14, 20:59
Mis Rayos head minekut näitavast Baptistaost arvata? Mahub järgmine hooaeg plaanidesse või läheb müügiks?

Tahaks loota, et mahub plaanidesse, aga pigem arvan, et tuleb kas uus laenudiil või tõesti müügiks. Mänguliste oskuste poolest on Baptistao ju igati korralik tegelane (tehniline pagas, kiirus), aga pingetaluvuselt on ta ikkagi kehvapoolne ning seetõttu läks ka esimene katse Atléticos untsu.

Loodetavasti annab praegune periood Rayos talle nii palju mentaalset jõudu juurde, et suvel tuleb tagasi ja võitleb endale koha välja.

Punkt
16.11.14, 16:44
Kuna klubitasandil praegu nii või naa midagi põnevat ei toimu, siis vähemalt põnevaid usutlusi ilmub.

On his future:
"Hopefully I retire at Atleti. I want to stay here for many years. I am very happy in my home."

On Simeone:
“It’s difficult to be at one club for 20 years, nobody’s ever done it in Spain, but I hope Cholo becomes the Ferguson of Atleti. Like him, he likes winning, he’s a winner. Atletico Madrid is his home and we’re creating a team that will keep winning. His exit would be dramatic. We’d all be annoyed. Fans, players, directors.. because he’s given us everything.”

Resümee: käed eemale mõlemast ja laske Koke soovidel kenasti täituda :p

football2u
16.11.14, 17:12
Keegi pole Hispaanias ühes klubis 20 aastat olnud? Aga näiteks Xavi, Puyol?

RealFan
16.11.14, 17:31
Keegi pole Hispaanias ühes klubis 20 aastat olnud? Aga näiteks Xavi, Puyol?:fpalm:

football2u
16.11.14, 19:36
:fpalm:
Sain aru nüüd jah.

JuriM
20.11.14, 11:22
Miranda tegi endale natukene viga vist Brasiilia eest, vahetati varakult välja. Gimenez peaks oma võimaluse saama nüüd.

Punkt
21.11.14, 19:30
Miranda on tõesti 2-3 nädalat väljas, aga pole midagi teha - ühe mehe ebaõnn on teise mehe õnn.

Giménezi üle on sessuhtes hea meel, on ta ju väga kannatlikult oma võimalust oodanud. Homne kohtumine Malaga vastu on esimeseks võimaluseks end tõestada ning ei näe ühtegi põhjust, miks 19-aastane noorsand peaks jalga väristama. Koduseinad toetavad ning partneriks on vana hea Godin, kelle kõrval ta Uruguay koondises väga vingeid esitusi teeb.

Viimaste treeningute põhjal tundub, et Simeonelt võib enamvähem sellist algkoosseisu oodata:

Moyá, Juanfran, Giménez, Godín, Ansaldi, Arda, Gabi, Tiago, Koke; Mandzukic y Griezmann

Ehk mängukeelu all olevate Siqueira ja Mario asemel lülituvad koosseisu Ansaldi ja vanameister Tiago. Griezmanni on alati tore alustamas näha ning loodetavasti tilgub mõni minut ka Saúlile ning Raúl Jiménezile. Viimane lõi vahepeal koondise eest kaks väravat ning puht uudishimust tahaks teda üle pika aja platsil näha.

Málaga on praegu heas hoos ja mingit eriliselt võimast kindlustunnet enne mängu pole, aga kodus, pagan küll, ei tohi lihtsalt punkte kaotada.

Mõned saavad sünnipäevaks torti ka ehk tulevasel keskväljakunnil täitus 20 eluaastat :sünna:

https://pbs.twimg.com/media/B2-QWqICMAAJeD6.jpg

Punkt
22.11.14, 20:28
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/13857/large/2014_11_22_2.jpg?1416676248

Malaga viiemängulisele võiduseeriale pandi kena lõpp. Teine poolaeg oli ehk üks ilusamaid, mis sel hooajal Atleti esituses nähtud ning Kameni väravale anti vahepeal korralikku turmtuld.

Griezmannile kõrge viis: viimaste mängude põhjal tundub, et prantslane tunneb end Simeone mängujoonises aina mugavamalt ning täna temalt terav mäng. Autasuks selle eest värav, millele võinuks vabalt üks, kaks veel lisaks tulla, kui viimase kümne minuti jooksul poleks tal kahes olukorras mõtlemine kinni jooksnud. Ülimalt positiivne esitus igatahes.

Giménez sai oodatult Godini kõrval eriliste raskusteta hakkama. Vaid korra sattus sekka üks olukord, kus kogenum Godin pidi noore kolleegi vea ära lappima. Ansaldi tegi vasakkaitses Filipe-väärilise esituse, kaitses soliidne ning ründes aktiivne.

Raúl Jiménez meeldis ka ja isegi rohkem kui Mandžukic. Väravat ei õnnestnud mehhiklasel küll kirja saada, aga ega väga puudu ei jäänud. Üldpilt jäi temast samuti positiivne, rabeles ja proovis. Eks nüüd näis, kas Mandžukici vigastus on kergemat sorti või tuleb väike mängupaus sisse, aga Jiménezi esitus oli täna igatahes lubav.

Ja lõpetuseks: Arda ja Koke, Koke ja Arda. Absoluutne lust on neid kahte vaadata.

Tabelis hetkel teised ning eelkõige on hea meel selle üle, et peale mängupausi suudeti hea rütmiga alustada.

atleticomadrid
23.11.14, 17:13
Uue staadioni valmimise probleemidest ja tagamaadest : http://www.football-espana.net/46991/atleti-need-new-home-and-new-clock

Punkt
24.11.14, 01:50
Uue staadioni valmimise probleemidest ja tagamaadest : http://www.football-espana.net/46991/atleti-need-new-home-and-new-clock

Nagu staadionist vähe oleks, siis on ka Alcorcóni plaanitavat spordilinnakut segamas erinevad juriidilised takistused.

http://img02.mundodeportivo.com/2014/11/18/La-nueva-Ciudad-Deportiva-del-_54420000646_54115221154_600_396.jpg

Mis staadionit puudutab, siis klubi väidab, et väike hoo mahavõtt ehitustöödes (eeskätt ehitava FCC soovil) ja tähtaja pikendamine suures plaanis midagi eriti ei muuda. Peaasi, et lõpp-produkt hästi välja kukuks. Gil Marin on muide vahepealsel perioodil taas lendamas käinud ning lisaks Etihadile käis ta staadioni nimeõigustega seonduvat arutamas ka Turkish Airlines'iga.

Kui nüüd teemaga rohkem jalgpalli juurde tagasi minna, siis Atlético B peatreener Óscar Mena esitas tänase kaotuse järel oma lahkumisavalduse ja ilmselt tuleb järjekordselt uut lootsi otsima hakata. Hooaega alustati iseenesest ju hästi, aga siis tuli mingi seletamatu mõõn sisse, mis siiani kestab.

Üleüldse on Atlético B mulle viimastel aastatel suureks mõistatuseks olnud - materjali on igal aastal lademetes olnud, aga märksõnaks on ikka seesama ebastabiilsus, mistõttu on jäänud tõus Liga Adelantesse helesiniseks unistuseks.

Hetkel on võimaliku asendusena mainitud C meeskonna peatreenerit Roberto Fresnedosot, kuid vaadates eelkäijate Alfredo Santaelena ja Mena saatust, siis võiks proovida pigem kellegiga väljaspoolt klubi. Milinko Pantici teine tulek oleks muidugi sümpaatne, aga ilmselt ka ebatõenäoline.

Punkt
26.11.14, 01:49
Atleti: Moyá, Oblak, Godín, Ansaldi, Gámez, Juanfran, Giménez, Mario, Tiago, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Cristian Rodríguez, Cerci, Griezmann, Mandzukic y Raúl Jiménez

Päris tõenäoline, et homme tuleb samasugune mürgel, mis eelmisel aastal Meistrite Liiga otsustavates mängudes. Suur osa piletitest on juba müügiks läinud ning tõenäoliselt lähevad ka järele jäänud piletitest enamus ära. Kui Kreekas võtsid kreeklased oma kodutoetuse toel võidu ära, siis sama tuleb Atletil homme teha ka Madridis.

Kuna kaalul on palju, siis ei taha uskuda, et Simeone väga suuri muudatusi võrreldes nädalavahetuse algkoosseisuga teeb. Põhiküsimusi on ilmselt kaks: esiteks, kas Mandžukic on piisavalt heas konditsioonis, et mängida ning teiseks, kas loa alustada saab Griezmann või Raul Garcia. Kui Mandžukici puhul võis Simeone kommentaaridest välja lugeda, et horvaat on pigem mänguvalmis, siis Griezmanni ja Raul Garcia puhul on seis täitsa 50-50. Muus osas julgen arvata, et alustajad on enamvähem otsustatud.

Üldiselt on praegune periood selline, kus tuleb võtta kõigest maksimum. Koduliigas on kolmas koht enda kätte võetud ning enne väikest jõulupausi oleks tore, kui suudetaks jälitajatega (Valencia, Sevilla) mingisugune soliidsem vahe sisse mängida ja samas hoida end nii Reali ja Barcelona tuules kui vähegi võimalik. Raske saab olema, aga kui võrrelda nüüd Atlético ja Valencia paari järgmise vooru kohtumisi, siis miks ka mitte.

Meistrite Liigas sama seis. Kui homne kohtumine ära võtta, siis on suuremad pinged maas ning peamine eesmärk täidetud. Finantsilises mõttes on edasipääs alagrupist klubile ülivajalik ning kõik muu juba boonuseks. Tore oleks Juventuse mängule vastu minna juba teatava rahuga.

Aga see selleks, käimasoleva nädala vaieldamatult parim uudis punavalgete jaoks on see, et Ángel Correa tegi esimese treeningu ülejäänud meeskonnaga kaasa. Correa tegemisi ning Simeone ja tiimikaaslaste poolset vastuvõttu oli maruvahva vaadata, siiras rõõm. Poiss on palju üle elanud ning loodetavasti läheb kõik edaspidi vaid paremuse suunas.

Palju kahtlust enam ei ole, et üleminek varsti ära tehakse ning ilmselt seisab siis ees kaks varianti. Kõige kehvema variandi korral ei saa Miranda õigeks ajaks Hispaania kodakondsust kätte, mistõttu läheb Correa kuhugi toredasse meeskonda esialgu laenule. Parima variandi korral saab Miranda bürokraatilised asjad korda aetud ning Correast saab Atlético talvise akna kõige lahedam ost.

Uus versioon Agüerost poleks üldse ju paha variant :p

Punkt
26.11.14, 22:15
Simeone tänased sõdalased:

Moyá; Juanfran, Giménez, Godín, Ansaldi; Tiago, Gabi; Koke, Raúl García, Arda Turan y Mandzukic

RG sai täna pikema kõrre ning alustab Griezmanni asemel algkoosseisus. Mõneti kahju, sest hea meelega oleks vaadanud, kas prantslane suutnuks oma heale vormile veel juurde panna. Ohutsoonis on Godín ja Gabi - kaardi korral tuleb viimase vooru kohtumine Juventusega vahele jätta. Kui Gabi puudumise keskväljal saaks veel ära lappida, siis Godíni puudumise korral võib tekkida olukord, kus keskkaitses möllavad Juventuse vastu 19-aastane Giménez ja 18-aastane Lucas Hernández. Teine variant oleks muidugi proovida keskkaitses Saúli või Jesús Gámezit, kes on mõlemad varasemalt seal pisteliselt tegutsenud.

Kolm punkti tuleb täna koju jätta. Nagu üks legend kunagi ütles: "Ganar, ganar y volver a ganar."

https://www.youtube.com/watch?v=7T9-AougUcA

¡Aupa Atleti!

Punkt
27.11.14, 00:54
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/13931/large/2014_11_26_g.jpg?1417036293

Olemas!

Tänane esitus kinnitas vähemalt mulle veelkord seda, et meeskond hakkab järjest paremasse vormi tõusma. Kõigilt poistelt väga kindel esitus, keegi ansamblist välja ei langenud. Sisuliselt töötas meeskond meeskonnana ning seda ongi heaks esituseks vaja. Spetsiaalselt mainiks siiski ära Juanfrani, kes jääb tihti teenimatult mainimata: ulmelised tõusud ründesse ja ennastsalgav kaitsetöö, kokkuvõtvalt täielik igiliikur noh. Ei mäletagi ausalt öeldes, millal ta oma esitusega viimati lati alt läbi jooksis, aga tänane esitus oli ulmeline. Masuakul igatahes jagub, mida tänasest õhtust mäletada.

Mandžukicilt klubi ajaloo esimene kübaratrikk Meistrite Liigas. Kui horvaat samas tempos jätkab, siis hoidku Messi ning Ronaldo omad piibud ja prillid - rekordid alles hakkavad langema :p

Plusspoolele kannaks selle, et Gabi ning Godin said täna kaartideta hakkama; miinuspoolele aga selle, et Tiago pidi poolajal kerge vigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Igatahes paluks sama vormi nädalavahetusel liigas jätkata.

atleticomadrid
27.11.14, 07:34
Mandzukic oli eile loom, just selline mees keda Costat asendama oodati. Ja tõsi ta on, aeglaselt aga kindlat võtab Atletico masin tuure üles ja liim meeskonna osade vahel tugevneb ja tugevneb. Selliste väljavaadetega võib kevadel veel väga kõlavaid pauke suurtükkidest tulla. Gimenezi osalus kaitses on tõstnud usalduskrediiti põhipaari puudumisel, mida näiteks eelmine hooaeg Alderweireldiga niiväga ei olnud. Correa võimalik lisandumine muudab asja veelgi põnevamaks ja ettearvamatuks!

Staadium
30.11.14, 16:37
Teeks väikse kokkuvõtte neile kellel jäi mäng nägemata.
I pa. oli täielikult Atletico kontrolli all ja Koke, Arda koostööl oli keskväli täielikult nende päralt. Koke oligi vaieldamatul parim Atleticol ja tema söötudest tekkisid pidevalt värava olukorrad mille Saul ka lõpuks peaga väravasse suunas.
II pa. oli Arda see mees, kes oma suurepärase tehnika ja pressiga võttis Deportivol mängu tuju ja lõpuks maandas kõik pinged oma täpse peale löögiga. 2-0! Vast kõige austust väärsem on Atletico äärte kinni panemised, kus vastastel polnud vähimatki võimalust läbi murda. Jah, mängu lõpus lasid pealinna poisid hoo maha ja Deportivol õnnestus sealt läbi minna, aga mäng oli tehtud.

MOTM Arda Turan!
http://medias.lequipe.fr/img-photo-jpg/arda-turan-et-l-atl-co-n-ont-pas-connu-de-grandes-difficult-face-au-depor/1500000000497792/0:299,1356:983-665-335-70/19016.jpg

Memento
30.11.14, 17:34
Nii selle foorumi kui ka nähtud mängude (tõsi, neid on poolteist) najal küsiks, et kas Kokel on käes elu parim hooaeg? Pidevalt kiidetakse. Nii palju, kui ise näinud, siis on mees seda igati väärt ka. Saan aru, et eelmine hooaeg polnud ka teps mitte sitt, aga nii hea, kui tänavu on, pole Koke kunagi olnud. Milles asi?

Staadium
30.11.14, 17:50
Koke, 22 aastane Atletico keskvälja mootor. Uue põlvkonna Xavi, kes on Madriidis üks põhilisemaid mängijaid. Hispaania koondise eest veidi tagasi hoidlik, aga tema vanuse kohta maailma üks kindlasti parimaid omal positsioonil! Kuna Atleticol puudub selline väravate jaht, nagu Barcal ja Realil, siis nendel võib lüüa väravaid kes iganes. Koke arvel antud hooaeg kirjas 3 golli. Tervel eelmisel hooajal lõi Koke kõigil karikate mängudel ja Ligas kokku 9 väravat. See hooaeg on mehel juba 8 kollast kaarti samas, kui tervel eelmisel ha. teenis ta neid kokku 9. Nende numbrite järgi võib teha järelduse, et mees on muutunud agressiivsemaks kaitses ja teravamaks ründes.
Nii, et kokkuvõttes on mees arenemas aina paremuse poole!

Punkt
30.11.14, 18:02
Nii selle foorumi kui ka nähtud mängude (tõsi, neid on poolteist) najal küsiks, et kas Kokel on käes elu parim hooaeg? Pidevalt kiidetakse. Nii palju, kui ise näinud, siis on mees seda igati väärt ka. Saan aru, et eelmine hooaeg polnud ka teps mitte sitt, aga nii hea, kui tänavu on, pole Koke kunagi olnud. Milles asi?

Simeone usaldab, mees naudib oma rolli ja teeb treeningul kõvasti tööd. Sel hooajal pole Simeone talle veel minutitki puhkust andnud ning sellele vaatamata katab Koke kogu väljakut suurepäraselt. Iseenesest on tal olemas kõik, mis vaja: väga hea mootor, võitlustahe, platsinägemine ning hea tehnika, mis muutub ka aasta-aastalt ainult paremaks.

Julgeks öelda, et käimasoleval hooajal on ta end näidanud kui üht maailma parimatest poolkaitsjatest ning kindlasti pole mehe lagi veel käes. Sestap teeb mulle rõõmu, et lisaks oskustele on ta iseloomult väga tagasihoidlik ja normaalne inimene, selline tõsine role model. Üldiselt annab see ka lootust, et püsib klubis veidi kauem kui teised - ja mine tea, võibolla tõuseb isegi legendaarseks ühe-klubi-meheks.

"I've been at this club since I was a child and it has always been a part of my life, since I was six. I’m calm. I’m a very normal type [of person]. I treat things as normal as possible. I work hard every day to improve. I try to be a better person and player. I am a man of the club and I fight for it."

"It [Atleti] is a feeling. The people live it, I don’t believe there's a similar experience at any other club. It's difficult to explain what it means to be a part of Atleti, but it's certainly unique."

Seni on lisaks sõnadele käinud ka teod kaasas. Suvel lükkas Barcelona huvi tagasi, nooremana ütles linnarivaal Realile ära, nagu Michel enne Olympiakose mängu avaldas.

jaalo
30.11.14, 21:22
rõõm näha kuidas stiilsed Atletico fännid vastastele nuga annavad ja ära uputada püüavad :D krt Ronaldo peab selliste ahvidega ühes linnas elama veel

GoldenEagle
30.11.14, 21:24
Samas. eks õliklubide epohhil pole kerge ühe klubi mängijaks jääda, v.a juhul kui mõnes suurklubis olles, mida Atletico, no disrespect, minu hinnangul VEEL ei ole. Aga eks näis, mida tulevik toob.

jaalo
30.11.14, 21:36
see Koke on max 2 hooaega veel Atleticos, peale seda on läinud nagu naksti kui peaks sel ajal üks maailma parimaid midfieldereid olema. sama on juhtunud iga superstaariga, kes kuskil Tottenhami või Liverpooli sugustes klubides passinud on

Punkt
30.11.14, 23:08
rõõm näha kuidas stiilsed Atletico fännid vastastele nuga annavad ja ära uputada püüavad

Üldiselt ei reageeri varikasutajate postitustele, aga siinkohal on isegi mõtet.

Ma ei nimetaks antud tegelasi ühegi klubi fänniks. Need tegelased ei esinda mingil moel Atléticot ega klubiga seotud väärtusi. Tegu on tavaliste idiootidega, kelle mõistus on mingil põhjusel jäänud neandertallase tasemele ning kes otsivad ettekäänet laamendamiseks, lõhkumiseks ja muudeks ajuvabadeks tegevusteks. Kahjuks on selleks ettekäändeks leitud jalgpall.

Mis tänast kaklust konkreetsemalt puudutab, siis ei osalenud seal ainult Frente Atlético (umbes 50 tegelast) ja Riazor Bluesiga (umbes 60 tegelast) seotud isikud, vaid esindatud olid ka Bukaneros (Rayo nö ultragrupp) ning Alkor Hooligans (Alcorconi nö ultragrupp). Samuti on teada, et tõenäoliselt oli see kaklus ultrade vahel varasemalt kokku lepitud ning ilmselt polnud see õnnetu surnu seal niisama uitamas. Seega noh, väga normaalsete isikutega tegu pole ja annaks jumal, et kõik osalenud saaksid korraliku karistuse ning ei tõstaks enam kunagi jalga Vicente Calderonile.

Igatahes raske ja halb olukord nii klubile kui ka fännidele. Klubil on raske selliseid asju takistada. Nii palju kui jälginud olen, on enamus Atlético fännklubisid andnud täna välja pressiteateid, kus on vägivald üheselt hukka mõistetud ning palutud antud tegelasi mitte Atléticoga seostada.

Frente Atlético.. tegu on ilmselgelt problemaatiliseima rühmitusega Atlético poolehoidjate seas, kuid samas on seal suurem enamus siiski normaalsed inimesed, kelle esmaseks huviks on meeskonna vokaalne ja visuaalne toetamine, mitte rusikahoopide jagamine. Tänane punt oli lihtsalt väga väike osa nende liikmetest ning õnneks tundub, et see radikaalseim osa väheneb järjest enam.

Üldiselt võib Godini sõnadega asja kokku võtta:

"We must eradicate this from football. These people do not represent any club or the game. The fans of Atletico and Deportivo cannot pay the price of what a few have done."

Selliseid ebanormaalseid isikuid on kahjuks iga klubi puhul mingi väike hulk (olgu selleks klubiks siis Manchester United, Liverpool, Juventus, Inter, AS Roma, Villarreal, Real Madrid või Barcelona) ning kahju, et nende tegude eest kannatavad eelkõige klubi ning tavalised inimesed, kes soovivad tõesti oma lemmikklubi toetada.

Ausalt loodan, et kõik need tegelased saavad karmi karistuse, sest need asjad hakkavad Hispaania jalgpallis kahjuks liiga sagedaseks muutuma. Sellest aastast on veel üks juhtum, kus Biris Norte (Sevilla nö radikaalsed ultrad) ründasid suure grupiga ühte baari, kus istusid rahumeelsed ja täiesti tavalised Atlético fännid (Badajozi peña, kus paljud olid naised, lapsed, veidi vanemad isikud) ning korraldasid neile brutaalse rünnaku, sh jagati hoope ka ühele rasedale Atlético poolehoidjale.

https://www.youtube.com/watch?v=ldDc_iVXx4I

Punkt
01.12.14, 20:08
Eilse mängu ajal oli Vicente Calderonil mõistetavalt tavatult jäine õhkkond. Aga sellele valge särgiga härrale, alates 0:59, annaks küll medali. Vot nii teenitakse respekt välja :p

https://www.youtube.com/watch?v=kIQk2DWIqyk

Punkt
02.12.14, 19:40
Atletico club statement saying they've decided to expel 'Frente Atletico' ultras from Calderon: http://www.clubatleticodemadrid.com/noticias/el-atletico-de-madrid-expulsa-al-frente-atletico

Klubilt tuli täna otsus, et Frente Atlético jaoks on Vicente Calderon nüüdsest suletud paik. Varasemalt oli teada, et kõik vähegi mäsus osalenud saavad eluaegse staadionikeelu.

Teema lõpetuseks mainiks ära, et ohvril oli päris pikk paturegister, sh varasemad kokkupõrged teiste ultratega, narko käitlemine ning vägivaldsed isikuvastased kuriteod. Kellegi tapmist ei saa küll kunagi õigustada, aga mees sai ilmselt selle, mida otsima läks. Kamp parajaid ning loodetavasti klatitakse edaspidi arveid jalgpallist eemal ning ühegi klubi sümboolikat kandmata.

Kui jalgpalli juurde tagasi minna, siis homme pannakse pall mängu Copa Del Reys, vastaseks CE L'Hospitalet. Koosseis on meeldiv: Moyá, Oblak, Siqueira, Gámez, Giménez, Lucas, Nacho Monsalve, Mario, Gabi, Saúl, Cristian Rodríguez, Cerci, Carlos Ramos, Keita, Griezmann y Raúl Jiménez.

Koke saab hooaja esimesed minutid puhkust nautida ning Simeone sõnade järgi alustavad ilmselt Oblak, Giménez, Lucas, Gámez, Siqueria, Mario, Saúl, Cerci, Jiménez ja Rodríguez. Üks must hobune on veel puudu, aga pakuks, et selleks osutub Griezmann.

LeeRomeno
03.12.14, 11:23
Klubilt tuli täna otsus, et Frente Atlético jaoks on Vicente Calderon nüüdsest suletud paik. Varasemalt oli teada, et kõik vähegi mäsus osalenud saavad eluaegse staadionikeelu.

Teema lõpetuseks mainiks ära, et ohvril oli päris pikk paturegister, sh varasemad kokkupõrged teiste ultratega, narko käitlemine ning vägivaldsed isikuvastased kuriteod. Kellegi tapmist ei saa küll kunagi õigustada, aga mees sai ilmselt selle, mida otsima läks. Kamp parajaid ning loodetavasti klatitakse edaspidi arveid jalgpallist eemal ning ühegi klubi sümboolikat kandmata.

Kui jalgpalli juurde tagasi minna, siis homme pannakse pall mängu Copa Del Reys, vastaseks CE L'Hospitalet. Koosseis on meeldiv: Moyá, Oblak, Siqueira, Gámez, Giménez, Lucas, Nacho Monsalve, Mario, Gabi, Saúl, Cristian Rodríguez, Cerci, Carlos Ramos, Keita, Griezmann y Raúl Jiménez.

Koke saab hooaja esimesed minutid puhkust nautida ning Simeone sõnade järgi alustavad ilmselt Oblak, Giménez, Lucas, Gámez, Siqueria, Mario, Saúl, Cerci, Jiménez ja Rodríguez. Üks must hobune on veel puudu, aga pakuks, et selleks osutub Griezmann.

Suudaks ainult kõik klubid sarnaselt käituda, ultrad on üleüldse tänapäeva jalgpalli üks kõige suuremaid probleeme.

_AI_
03.12.14, 13:05
Punktile muidugi niipalju, et ei tasu silmi kinni pigistada praeguse nn reageerimise valguses. Praegune juhtkond on Atletis neid ultraid üle keskmise sallinud ja peaksid tegelikult kandma suuremat vastutust. Hetkekäik e bännime kohe oli sisuliselt sundvalik ja ka selline spinn, millega tahetakse enda jaoks teema maha võtta. Tegelikult oleks võinud oma vigu rohkem tunnistada ja rohkem oleks vaja teha, kui nimekirjaline bänn.

Punkt
03.12.14, 16:41
Punktile muidugi niipalju, et ei tasu silmi kinni pigistada praeguse nn reageerimise valguses. Praegune juhtkond on Atletis neid ultraid üle keskmise sallinud ja peaksid tegelikult kandma suuremat vastutust. Hetkekäik e bännime kohe oli sisuliselt sundvalik ja ka selline spinn, millega tahetakse enda jaoks teema maha võtta. Tegelikult oleks võinud oma vigu rohkem tunnistada ja rohkem oleks vaja teha, kui nimekirjaline bänn.

Ei pigista kinni, kuid jalgpalliklubidel on neid asju keeruline kontrollida. Sallimise all mõtleme mida täpsemalt? Jah, klubi on minevikus aidanud Frentet välismängude piletite finantseerimisel ja muu taolisega, kuid viimasel ajal enam mitte nii väga, vähemalt Gil Marini sõnade järgi on viimasel ajal olnud suhteliselt jäik hoiak: "Ni dinero, ni entradas, ni nada. No les facilitamos nada".

Aga tuleb rõhutada, et samal ajal on toimunud ka pidev kontroll ja puhastamine. Näiteks: ainuüksi selle aasta jooksul on saanud keelu 46 nö fänni. Tagantjärgi võibolla võinuks veelgi tihedama kontrolli seada, aga vaevalt see eelmise nädala sündmusi ära hoidnuks.

Kui tulla nüüd selle konkreetse juhtumi juurde, siis mida saanuks klubi selle ära hoidmiseks teha? Kaklus oli staadionist piisavalt eemal, mitmeid tunde enne mängu ja mitme osapoole vahel salaja organiseeritud. Jah, piletite teema on õhus olnud, et kuidas Riazor Blues üldse need mängupääsmed enda valdusesse sai. Täna avaldas Atlético oma koduleheküljel omapoolse dokumentatsiooni, mis tõestab, et nemad saatsid piletid otse Deportivo klubile, mitte aga Deportivo fännklubide föderatsioonile, nagu oli seni väitnud Deportivo klubi.

Kuna politsei ei teadnud Deportivo ultrate Madridi saabumisest midagi, siis ei osatud ka valmis olla. Atléticol ja Deportivol pole mingit sellist vihavaenu olnud, et mängule pidanuks kõrgema riskiastme andma. Ja noh, ilmselgelt polnud kakluse ajendiks jalgpall või klubidevahelised suhted. Vaevalt antud indiviididele üldse klubi korda läheb. Kui vaadata nende kakluses osalenud ultrate (Atlético, Sporting Gijon vs Rayo, Deportivo ja Alcorconi ultrad) poliitilisi maailmavaateid, siis on selge, et vasak- vs paremäärmuslus. Asi, millel ei tohiks jalgpalliga absoluutselt pistmist olla.

Mis puutub sellesse, et tegu oli sundvalikuga, siis tegelikult polnud ju. Valikuid on alati mitu ning võinuks ju lihtsalt paariks mänguks sektori sulgeda (nagu näiteks Depor tegi) ning midagi muud veel juurde mõelda. Paljudele, sh mulle, tuli eilne otsus ikka korraliku üllatusena (üsna meeldiva üllatusena tho). Ja ega siin need asjad ei lõppe - bännimine läheb veel kindlasti edasi ning samal ajal korraldatakse vägivallavastaseid kampaaniaid. Esimene tehakse juba järgmises voorus koostöös võõrustava Elchega, kus mõlema klubi poolehoidjad mõistavad vägivalla hukka ning vahetavad omavahel salle.

_AI_
03.12.14, 17:35
Päris täpselt ei saa ma muidugi aru, toetuda Gili enda sõnadele? Atleti on tubli klubi, aga need asjamehed seal eesotsas....Parim muidugi oli spinnimine, kus ühe esimese asjana hakati päevavalgusele kiskuma ohvri kuriteoregistrit, kuigi üks päris konkreetse krimsüüdistusega mees istub klubi juhtkonnas suisa.

ma ei hakka enam siin jaurama, aga Frente küsimus on olnud piisavalt pikalt päevakorras, et teha nii, et neid klubiga seostada ei saa, kui midagi sellist, mis paratamatult ette oli näha, et juhtub, lõpuks ka juhtus. Nüüdne siiski meenutab klubi ninameeste poolt eesti poliitika klassikuid (taavirõivas ämaris, ma olin paugu otsas kui puu käis ja mina seda puud sinna istutanud ei ole ega pole seda varem oma koduaias kasvamas näinud). Natuke võiks ikka oma ninameeste silmis palki näha, sõbralik soovitus, no offense.

Punkt
03.12.14, 18:27
Päris täpselt ei saa ma muidugi aru, toetuda Gili enda sõnadele? Atleti on tubli klubi, aga need asjamehed seal eesotsas....Parim muidugi oli spinnimine, kus ühe esimese asjana hakati päevavalgusele kiskuma ohvri kuriteoregistrit, kuigi üks päris konkreetse krimsüüdistusega mees istub klubi juhtkonnas suisa.

ma ei hakka enam siin jaurama, aga Frente küsimus on olnud piisavalt pikalt päevakorras, et teha nii, et neid klubiga seostada ei saa, kui midagi sellist, mis paratamatult ette oli näha, et juhtub, lõpuks ka juhtus. Nüüdne siiski meenutab klubi ninameeste poolt eesti poliitika klassikuid (taavirõivas ämaris, ma olin paugu otsas kui puu käis ja mina seda puud sinna istutanud ei ole ega pole seda varem oma koduaias kasvamas näinud). Natuke võiks ikka oma ninameeste silmis palki näha, sõbralik soovitus, no offense.

Gili probleemid on hetkel teine teema, aga usu - punavalgete seas pole ta vaatamata klubi edule endiselt eriti populaarne. Ka mina olen teda varasemalt mitu korda kritiseerinud ja kritiseerin uuesti, kui ta millegiga peaks hakkama saama. Seega palgi nägemisega on iseenesest kõik korras, küsimus on lihtsalt olukorras, ehk no offense taken. Kui Cerezost ja tema sõnavõttudest rääkida, siis rääkimine pole kunagi tema tugevaim külg olnud, paras lapsesuu.

Kindlasti võinuks juba varasemalt kaaluda Frente tänavale saatmist, ei vaidle sellele vastugi. Kindlasti võinuks varasemalt karmimaid meetmeid kasutada, ei vaidle sellelegi vastu. Kuid klubide (mitte ainult Atlético) jaoks on selliste olukordade kontrollimine siiski keeruline tegevus, eriti kui need toimuvad kuskil mujal kui staadionil. Üldpildis saanuks paremini, konkreetses olukorras on mul raske midagi ette heita. Kas kaklus olnuks olemata, kui Frente oleks varem Calderonilt välja tõstetud? Mina tõesti ei oska öelda. Tõsi, ilmselt oleks seda vähemal määral klubiga seostatud.

Mis puutub tapetu kuriteoregistrisse, siis mina selle avalikustamises küll mingit vastuolu ei näe. Näitas väga hästi ära, mis masti mehega tegu oli ning mis tema Madridi sõidu eesmärk oli. Kui sa oled ikka selline põmmpea, et sõidad oma laste ja perekonna juurest 600km Madridi, et teisi omasuguseid kolkida ning pussitada, siis noh, üpris oodatav on kuskil haiglas või mulla all lõpetada. Kahju küll, et surma sai, aga temasugustest ei tohi mingeid heroilisi ohvreid teha, kelle auks peaks leinaseisakuid korraldama.

Punkt
04.12.14, 01:04
Värava muukimisega läks kaua aega, aga lõpuks tuli 3-0 võit ära. Lisaks ragistati kaks korda väravaraame ning kaks väravat jäid kahtlaste otsuste tulemusel lugemata.

Kõige rohkem jooksis täna lati alt läbi Cebolla. Väga frustreeriv oli tema mängu vaadata: kaitsjatest mööda ei saanud ning mitu kauglööki lendas järjepanu kosmosesse. Natuke rehabiliteeris end muidugi viimase minuti kauni kauglöögiga, mis ristnurka lendas. Raúl Jiménez valmistas ka täna väikese pettumuse, esimene puude vedas liiga palju alt, kuigi tahet mängus oli.

Kaks kõige põnevamat vaatlusobjekti olid täna ilmselt Oblak ja Lucas. Oblakil väga palju tööd polnud, aga võttis omad pallid ära ning mis kõige tähtsam - tundus enesekindel. Lucase esituse kohta pole samuti väga palju halbu sõnu. Paar korda küll libastus, aga midagi ohtlikku neist olukordadest ei sündinud ning positiivselt paistis silma Siqueira vigade lappimisega. Liidriomadusi tundus ka prantslasel jaguvat.

L'Hospitalet jättis väga sümpaatse mulje, au ja kiitus neile. Igati südikas sats.

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file5s/14052/large/2014_12_03_a.jpg?1417641786

Yattara
04.12.14, 18:50
Ma ei näe küll põhjust, miks Frentet oleks pidanud juba varem bännima. Tuleb siiski arvestada, et enamus Frente liikmeid on tavafännid. Pealegi kui ikka mingi jorss tahab riigi teisest otsast kohale tulla, et kellelegi molli anda, siis leiab ta selle võimaluse ilmselt ka edaspidi.

atleticomadrid
04.12.14, 20:23
Kas Frente mitte suures osas ei hoolitse coreode ja sektori laulujuppide käimatõmbamise eest? Minugi teada on päris suur osa Frentest ikkagi rahumeelsed ja samas annavad suure panuse atmosfääri loomesse.

Keegi ehmatas Cercit.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/150715_10152859403722389_5898998802354201693_n.jpg ?oh=6b7b5c7e0d53abfc8c091cde8684b6be&oe=551A22CF&__gda__=1426591607_622749f314051d9437d52f58939002d c

Punkt
05.12.14, 18:59
https://www.youtube.com/watch?v=IUWt6e-Lj20

Reali meeste õhtune söömaaeg ehk Simeone sai järgmiseks derbiks värsket video- ja audiomaterjali, mille saatel meestele lõvikonservi sisse sööta :p

Laul viisilt suurem asi muidugi pole, kohmakas või nii.

Punkt
06.12.14, 14:16
Elche vastu jäävad eemale Miranda ja Ansaldi.

Miranda taastumine on läinud suhtkoht edukalt ning Juventuse vastu peaks juba rivis olema. Ansaldi puhul ei saa nii optimistlik olla - ilmselt on selle aastanumbri sees mängud mängitud ning naaseb alles jaanuaris. Kahju, sest viimastes mängudes on argentiinlane olnud päris teravas vormis ning vaikselt hakkasid meenuma juba need ajad, kui Filipe vasakkaitses asjalikult toimetas. Nüüd tuleb vaid loota, et Siqueira suudab end seniks kokku võtta ja mõned korralikud esitused pakkuda. Väga suurt optimismi selles osas muidugi pole, aga loodame, et väga hullu leket ei tule.

Hea üllatusena on taas meeskonna nimekirja leidnud tee Lucas Hernández. 18-aastane prantslane teenis pärast CdR kohtumist arvukalt kiidusõnu ning kuna ta suudab lisaks keskkaitsele ka vasakkaitses pallida, siis tegelt üsna loogiline valik. Järgmine aasta peaks Lucas kõigi juttude kohaselt juba täisväärtuslikuks põhimeeskonna liikmeks tõusma ning kuna head esitused on toonud ta juba mitmete tippmeeskondade huviorbiiti, siis ilmselt teisiti ei saakski.

Igatahes keskkaitse on küll järgnevateks aastateks maruhästi komplekteeritud: Godin, Miranda ning kaks suure tulevikuga noort Gimenezi ja Lucase näol. Rääkimata siis Alderweireldist, kes suvel ilmselt rahaks läheb.

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2014/12/05/futbol/equipos/atletico/1417774412_extras_noticia_foton_7_1.jpg

Aasta viimased mängud midagi kerget ei too, aga kui tahta liidritega kaasa minna, siis tuleb samamoodi võite noppida. Detsembris on jäänud liigas madistada Elchega (võõrsil), Villarrealiga (kodus) ning Athletic Clubiga (võõrsil). Võõrsil tuleb heidelda kahe tugeva kodumeeskonnaga ning kodus Villarrealiga, kes koosseisu poolest võiks olla isegi liidritele lähemal, libastumisoht on seega üpris suur.

Lisaks mahuvad nende liigamängude vahele omakorda madistamised Juventuse ning L'Hospitaletiga. Ehk läheb päris lõbusaks andmiseks.

Punkt
07.12.14, 04:18
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file5s/14112/large/2014_12_06_d.jpg?1417881952

Otsekui mu sõnade kinnituseks tegi Gimenez täna Godini kõrval suurepärase esituse. Kena värav ning mis ehk veelgi tähtsam, siis Elche ohtlikuim väravakütt Jonathas läks otsemat teed Gimenezi taskusse. Kaitseliin sai täna tublilt hakkama, sh isegi Siqueira, kes küll paar korda lasi endale liiga lihtsalt ära teha. Eraldi kiidaks veel Moyát, kes tegi täna senise hooaja ühe vingeima tõrje (https://www.youtube.com/watch?v=5U_ljjaod0s), kui tõi ristnurgast ära Faycali ilmselt ebaõnnestunud tsenderduse. See, muide, jäigi täna Elche ainukeseks raami läinud ürituseks. Enamvähem a'la Zaragoza löödud värav (https://www.youtube.com/watch?v=fiYt3iNWau0) David Seamani vastu 1995. aastal.

Mandžukic jätkas samuti head vormi ning märkamatult on horvaadi selle hooaja saldosse kogunenud juba 12 väravat. Loodetavasti tuleb jätku. Ei saa öelda, et ta veel ideaalselt mängujoonisesse sobiks, aga vähemalt toodab.

Lisaks on ilmunud esimesed versioonid võimalikest uue hooaja mänguvormidest. Suure tõenäosusega on nii varajased ilmutised küll võltsid, kuid antud juhul peab ütlema, et vähemalt teine vorm on nii kena, et tahaks loota teisiti ning vääris seetõttu postitamist. Arvestades, mis käkerdise Nike meile selleks hooajaks tegi (halli vormi on ametlikes mängudes kantud vist täpselt üks kord), siis poleks ju väga halb loota, et nad end veidi rehabiliteerivad ning seekord tõesti midagi asjalikku valmistavad?

https://pbs.twimg.com/media/B4C2O5iIUAEGRwt.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B4C2O4vIMAIk56B.jpg

GoldenEagle
07.12.14, 12:16
Moya hoidis paremat küünarnukki kinni, kuna põrkus postiga, kas jäi terveks?

atleticomadrid
07.12.14, 12:36
Moya hoidis paremat küünarnukki kinni, kuna põrkus postiga, kas jäi terveks?

Täitsa normis ja ei ole kuulda, et hädad kimbutaks.
Fännidevahelist sõprust ja ühes sellega jalgpalli tõelist mõistet esitlesid ühise pildiga Elche ja Atletico fännid. #FootballWithoutViolence
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14106/large/5.jpg?1417877133

Lisaks jõudis eile olulise tähiseni R.Garcia, kellel nüüd punavalges särgis kirjas tervelt 300 mängu! Tehke järgi, praegused ja tulevased atletistad!

ElNino9
07.12.14, 21:42
mis kuda Correal läheb üldse, pidi vist jaanuaris tagasi tulema aga on sel mõtet veel?

atleticomadrid
07.12.14, 22:01
mis kuda Correal läheb üldse, pidi vist jaanuaris tagasi tulema aga on sel mõtet veel?

Vt allapoole

Punkt
07.12.14, 23:00

Correa on viimased kolm kuud vähemalt Madridis olnud. Kui suurema osa sellest ajast treenis ta Atlético treenerite pilgu all individuaalse kava järgi, siis eelmisel nädalal liitus poiss lõpuks ülejäänud meeskonna treeningutega ning on Simeone käe all kõik asjad teistega võrdselt kaasa teinud.

Üleminekus praktiliselt kahtlust pole - küsimus on vaid selles, kas ta jääb jaanuaris meeskonda või läheb esialgu kuhugi teise La Liga meeskonda laenule. Põhilise sihtkohana on Rayot mainitud. Võtmesõnaks on siinkohal Miranda ja see, kui kiiresti ta Hispaania kodakondsuse kätte saab, et Correale non-EU koht vabastada. Noh, iseenesest oleks teisi võimalusi ka, näiteks Correa asemel hoopis Raúl Jiménez laenule saata, aga sellist stsenaariumit ei tahaks üldse uskuda.

Marca tegi just mõned põnevad tagasi põneva intervjuu kolme asjapulgaga, kes Corread kõige paremini tunnevad - Argentiina U20 peatreeneri Humberto Grondonaga, San Lorenzo peatreeneri Edgardo Bauzaga ning San Lorenzo presidendi Matías Lammensiga. Mõned huvitavamad seigad:

"El lunes y el martes próximo estaremos en Madrid con el doctor Villani o el cardiólogo Moura para ver en qué condiciones está. Lo quiero tener en la concentración desde el 15 de este mes hasta el 11 de enero, cuando comienza el torneo sudamericano. Si en ese plazo llega a alcanzar el 20% o 30% es suficiente para lo que yo quiero, que es clasificar para el Mundial de Nueva Zelanda."

Esmaspäeval saabub Argentiina koondise staff koos arstidega Madridi, kus hinnatakse, mis seisus Correa tervis parajasti on. Põhiidee on, et Correa liituks alates 15. detsembrist Argentiina U20 koondisega. Ilmselt nii ka läheb.

"No hay nada raro. Se mantiene el arreglo inicial y lo único que se pospone son los pagos. El 10 de diciembre está previsto que la gente del Atlético esté en Buenos Aires para firmar los papeles y el primer pago sería en enero. En total recibiremos 5,6 millones de euros".

"Es muy similar al Kun en los últimos 20 metros del campo, cerca de la portería rival. La forma que tiene de regatear y de recibir el balón de espaldas al arco, cuando el defensa no sabe por dónde le va a salir... eso le hace ser un jugador determinante y con una personalidad arrolladora a pesar de su corta edad. Con nosotros demostró en situaciones muy adversas el tipo de jugador líder que es. Si Ángel termina de pulirse en el Atlético, estaremos ante una versión muy mejorada de Agüero"

Mis puutub tehingut, siis Lammensi sõnul peaksid Atleti asjapulgad 10. detsembril Bueno Airesesse lendama, et paberid allkirjastada ning tehing ära teha. Esimene makse toimub jaanuaris ning kokkuvõttes teenib San Lorenzo 5,6 miljonit eurot.

Poisi stiili kohta ütles Lammens, et väljaku viimasel kahekümnel meetril on Correa liikumiselt väga sarnane Agüeroga ning potentsiaali realiseerumise korral võib Atlético saada Correa näol isegi parema versiooni Agüerost.

Kusjuures eelmisel hooajal vaatasin puhtalt Correa tõttu ühte San Lorenzo mängu ning liikumiselt on tõesti Agüero koopia. Kiirust ja tehnilisust tundus Correal vaat et enamgi olevat, aga stiililt on Agüero ikka rohkem ründaja.

"Ángel es un jugador diferente. Para él sería clave que pase antes por la selección, para que se aclimate en el Atlético. Si regresa al nivel que tenía en Argentina será un crack. Simeone acertó cuando apostó por él. Será un refuerzo de calidad para el club en el mercado de invierno si solucionan el tema de los extracomunitarios. Es un jugador muy completo: goleador, definidor, rápido, toca el balón de primera... Si lo ponen de mediapunta será clave, ya que puede jugar, y desequilibrar, tanto por la derecha como por la izquierda. El tema es cómo esté de salud"

Grondona kiitis samuti Simeone panust Correale. Tema hinnangul on Correa näol tegemist väga tervikliku mängijaga, kes suudab väravaid lüüa, on kiire, hea esimese puutega ning suudab mediapunta positsioonil võtmerolli mängida. Kui tervis korras ning suudab samale tasemele tõusta, siis saavat Atlético Correa näol endale uue cracki.

ElNino9
08.12.14, 00:56
aga ta pole siis kaua aega mänginud?

Punkt
09.12.14, 21:49
vs Juventus: Moyá; Juanfran, Giménez, Godín, Siqueira; Arda, Mario Suárez, Gabi, Koke; Raúl García y Mandzukic

Mario nimi algkooseisus on mõningane üllatus, aga muidu täitsa tavaline Atleti võõrsilkoosseis (ehk RG alustab, Griezmann lülitub pingilt). Kui Juventuse algkoosseisu vaadata, siis võib eeldada, et ilmselt tuleb Juanfranil ja Ardal tihe tööpäev.

Edasipääs on küll kindlustatud, aga ilmselgelt sooviks Atlético siit grupist edasi minna esimesena, mistõttu on miinimumprogrammiks üheväravaline kaotus. Loodetavasti on mehed siiski veidi ambitsioonikamad, sest hea emotsioon ei tee ju kunagi paha. Noored jätkasid igatahes täna oma suurepärast hooaega ning näitasid põhimeeskonnale 3-0 võiduga taseme ette.

¡Aupa Atleti!!

Punkt
10.12.14, 00:48
Meh, võinuks esimesel poolajal mõne võimaluse ära lüüa, olnuks huvitavam. Teisel poolajal võeti jalg absoluutselt gaasilt ära ning veereti vabakäiguga lõpuvileni. Põhieesmärk - esimesena alagrupist edasi pääseda - täideti ning sellega tuleb rahul olla. Tänase mängu parimad Atleti poolelt oli ilmselt Uruguai tankid. Kõik, mis kasti saadeti, sealt ka tagasi tuli. Kaitseliin oli alagrupiturniiril üldse fenomenaalne, sest kui esimene mäng Kreeka põrgus välja jätta, siis ülejäänud kohtumistes hoiti selja taga ilus null.

Kui platsil midagi ei toimu, siis võib platsivälistest asjadest rääkida - jaanuar ja kerge talvine silly season koputab juba uksele. Üks aktuaalsetest juttudest on näiteks see, et Simeone ei ole vaatamata City ja PSG huvile suvel kuhugi minemas ning on palunud järgmiseks hooajaks klubilt uut number üheksat ning uut number viit. Ei imestaks eriti.

GoldenEagle
10.12.14, 01:19
Meh, võinuks esimesel poolajal mõne võimaluse ära lüüa, olnuks huvitavam. Teisel poolajal võeti jalg absoluutselt gaasilt ära ning veereti vabakäiguga lõpuvileni. Põhieesmärk - esimesena alagrupist edasi pääseda - täideti ning sellega tuleb rahul olla. Tänase mängu parimad Atleti poolelt oli ilmselt Uruguai tankid. Kõik, mis kasti saadeti, sealt ka tagasi tuli. Kaitseliin oli alagrupiturniiril üldse fenomenaalne, sest kui esimene mäng Kreeka põrgus välja jätta, siis ülejäänud kohtumistes hoiti selja taga ilus null.

Kui platsil midagi ei toimu, siis võib platsivälistest asjadest rääkida - jaanuar ja kerge talvine silly season koputab juba uksele. Üks aktuaalsetest juttudest on näiteks see, et Simeone ei ole vaatamata City ja PSG huvile suvel kuhugi minemas ning on palunud järgmiseks hooajaks klubilt uut number üheksat ning uut number viit. Ei imestaks eriti.

St Mandžukicile vahetust ja madalamale poolikusse kedagi?

Punkt
10.12.14, 01:50
St Mandžukicile vahetust ja madalamale poolikusse kedagi?

Julgen arvata, et ilmsesti sooviks Simeone kedagi veidi väledamate jalgadega tegelast ette.

Mandžukici tulekuga tuli tegelikult ju ründeformatsioone ja asju muuta. Kui Costale mängiti palli kiiruse peale jooksule ning mäng oli isegi sirgjoonelisem, siis näiteks tubli horvaadiga alati nii ei saa. Pigem mängitakse talle jalga ja võitluse peale, kust siis edasi kolmnurki tehakse ning kombineeritakse. Sessuhtes jällegi müts maha Simeone ees - nii kiiresti uuendused ellu viia ning süsteem korralikult toimima saada, pole üldse mitte kerge ülesanne. Hooaja esimesed nädalad olid küll tiba rasked, aga praegu ollakse jälle jõutud sinna punkti, kus liigas ollakse kahele suurele kuklasse hingamas ning kus asjad toimivad.

Mis puudutab number viit, siis ma julgen arvata, et üheks põhjuseks on Tiago vanus (33). Uskumatult tark mängija, aga mingil hetkel hakkab ilmselt füüsis rohkem tundma andma ning siis enam puhtalt mängutarkuse pealt toimetada ei saa. Ega Gabigi enam esimeses nooruses pole, aga tema mantli saaks ilmselt Saúl üle võtta.

Yattara
10.12.14, 12:09
Iseenesest klubil on ju piisavalt häid noori, et üleüldse mingit ostutegevust vältida. Vb olen ma liiga optimistlik, aga ideeliselt võiksid ju Correa, Hector, Borja ja Baptistao omavahel nende 1-2 koha eest ründes võidelda. Viimaks oleks pisut narr, kui klubil on niivõrd palju lootustandvaid mängijaid ja nende ninade ette pistetakse mingisugune uus ründeäss. Samuti võiks Thomast üritada tiimi integreerida. Muidugi iseasi, kuivõrd Simeone neist eelpool nimetatud noortest üldse lugu peab. Aga kui kedagi osta, siis miks mitte hoopis vasakkaitsjat.

Tofoa
10.12.14, 12:22
Aga kui kedagi osta, siis miks mitte hoopis vasakkaitsjat.

Ansaldi pidi ju igati pädev olema? Siquera nii hull ka ei ole.

Yattara
10.12.14, 12:44
Eks arvamused lahknevad, aga minu jaoks on Ansaldi okei mängija, kes siiski peaks pigem varumees olema kui ambitsioonika klubi eest igal nädalal väljakule jooksma. Pikemas perspektiivis ta veenva lahendusena ei mõju.

Punkt
11.12.14, 16:37
Iseenesest klubil on ju piisavalt häid noori, et üleüldse mingit ostutegevust vältida. Vb olen ma liiga optimistlik, aga ideeliselt võiksid ju Correa, Hector, Borja ja Baptistao omavahel nende 1-2 koha eest ründes võidelda. Viimaks oleks pisut narr, kui klubil on niivõrd palju lootustandvaid mängijaid ja nende ninade ette pistetakse mingisugune uus ründeäss. Samuti võiks Thomast üritada tiimi integreerida. Muidugi iseasi, kuivõrd Simeone neist eelpool nimetatud noortest üldse lugu peab. Aga kui kedagi osta, siis miks mitte hoopis vasakkaitsjat.

Kui Correa jõuab vähemalt samale tasemele, kus ta enne oli, siis on ta järgmisel aastal kindlasti Simeone plaanides, selles ma väga ei kahtlegi.

Hectori ja Borja osas tuleb tõdeda, et vigastused neid hellitanud pole. Sellele vaatamata loodan, et Hector tõuseks järgmiseks aastaks koos Lucasega põhimeeskonna rotatsiooni näiteks kolmanda ründajana. Simeonele pidavat poisi stiil igati meeltmööda olema ning eks seda näitasid ka hooaja alguses toimunud kohtumised, kus Hector kuhjaga Simeone usaldust pälvis. Borja puhul arvan, et isiklikku karjääri silmas pidades tuleks talle isegi kasuks Zaragozas jätkamine. Tänavune hooaeg on tal olnud esimene, kus asjad tõesti tõrgeteta sujuvad ning just sellist stabiilsust on talle praegusel hetkel vaja. Hüpe Atléticosse võiks temas seda enesekindlust vähendada.

Baptistaod ma Simeone käe all triumfeerimas ei näe, pole miskit teha. Kuigi suvel võib muidugi kõike juhtuda, siis pigem on Baptistao puhul suvel kõige tõenäolisemaks stsenaariumiks müük.

Ründavate mängijate osas tuleb tegelikult arvestada sedagi, et mõned mehed võivad suvel (või varemgi) rahaks minna. Näiteks Cebolla või Cerci, kes on mõlemad otsesed konkurendid Correale. Mandžukic on end rohkem tõestanud, kuid kui minnakse uut tipuründajat õngitsema, siis väga ulmevaldkonnast tema müük poleks. Nii või naa on sisemine konkurents meeskonnas tugev, selle vajalikkust on Simeone alati rõhutanud ning niisama lihtsalt kohta kellelegi ei anta.

Thomas võib keskpooliku osas veidi tooreks veel jääda. Kuigi tal Almerias hetkel asjad sujuvad, siis on see tal ikkagi esimene hooaeg sellisel tasemel ning Atléticos kohas teenimiseks tuleks veel juurde panna. Simeonele muidu tüüp meeldivat ning eks ta saab suvel võimaluse end tõestada. Oleks hea pingipikendus, aga kas ta kõrgeimal tasemel kohe domineerida suudaks - ei tea.

Mis puutub vasakkaitsesse, siis mõneti tuleb nõustuda. Kumbki uutest meestest stabiilselt parima Filipe tasemele küündinud pole. Tuleb tunnistada, et Filipe lahkumine oli suvistest lahkujatest valusaim ning siinkohal on tegelikult kahju, et tal endalgi Chelseas kõik ideaalselt ei suju. Samas oli ettearvatav, et tema kingade täitmine on keeruline ülesanne, ega temast naljalt paremaid vasakkaitsjaid maailmas ju pole. Ja kui ongi, siis on nende meeste hinnalipikud vastavad.

Ansaldi kohta samas ei ütleks halbu sõnu. Minu silmis on ta hooaja kulgedes aina paremaks läinud ning nii ründes kui kaitses täitsa viisakaid esitusi pakkunud. Võrreldes Siqueiraga on tema platsiloleku ajal kindlam tunne. Seega annaks Ansaldile veel aega, äkki suudab jõuda Filipe tasemele päris lähedale.

Punkt
13.12.14, 19:07
Angel Correa!

https://www.youtube.com/watch?v=Xw0lkLpoC0Q

„I’m very happy [to join Atlético]. All the time that I’ve been here, Atlético’s people have truly treated me exceptionally well. They always helped me to move forward and trusted me despite the injury I had. Little by little, I am feeling better.“

„I’m very proud to be with the team. Atlético was with me the whole time, with me and my family. I will be forever grateful for that.“

„All I can promise is to give my all in every match so the fans could be proud of me. I’m very proud to wear this badge. I am very happy.“

Lõpuks ometi on kõik testid tehtud, kõik allkirjad paberil ning Correa ametlikult Atlético pallur. Lepingu pikkuseks 4 ja pool aastat ning üleminekusummaks eelnevalt mainitud 5,6 miljonit eurot. Kui arvestada poisi rasket lapsepõlve ning hiljutisi südameprobleeme, siis ütleks küll, et nüüd on tal aeg ka natuke edu nautida. Esmajuttude järgi tundub väga tagasihoidlik ja sümpaatne tüüp.

Klubile ka kõrge viis, et see kadalipp üheskoos poisiga läbi käidi. Kerge olnuks diil katki jätta ja käed puhtaks pesta, aga õnneks seda ei tehtud. Loodetavasti on resultaadiks ühine triumf.

Homme on Villarreali vastu kalendriaasta viimane kodumäng. Selle aastanumbri sees ei ole Atlético kaotanud Vicente Calderónil ühtegi kohtumist ning kui Villarreali suudetakse samuti kaotust vältida, siis lõpetataksegi aasta 2014 kodumurul võitmatuna.

Samas on Villarreal piisavalt tricky vastane, et need plaanid nässu keerata. Viimasel ajal on Marcelino juhendatav sats tuurid eriti üles saanud ning just ründejõu poolest on materjali parajalt, et meile korralikku peavalu valmistada. Küsimus on muidugi see, milline edurivi homseks kohtumiseks kokku saadakse, sest nii Vietto kui ka Moreno olid Küproselt toidumürgituse saanud ning mõlema osalemine kahtluse all.

Atleti poolelt on lõpuks tagasi Miranda, kes suure tõenäosusega Godini kõrval ka alustab. Samuti peaks algkoosseisu naasma Tiago, kes saadab pingile tagasi Mario.

ElNino9
13.12.14, 23:36
väga hea!millal poiss mängukõlbulikuks saab?

atleticomadrid
14.12.14, 16:41
"a match is not won with only 11 players. A game is won by the team and its fans. Their encouragement, their affection, their strength makes us win matches and titles. We will show what our values are. Tomorrow at the Calderón, we count on you".
Barcelonat püüdma!
vs. Villareal : Moya; Juanfran, Godin, Gimenez, Siqueira; Mario, Gabi, Koke; Turan, Mandzukic, Garcia.

Punkt
14.12.14, 22:55
Kaks asja:

(a) Pérez Monterolt jube ebastabiilne vile. Ühel pool võib kolm korda järjest mööda jalgu toksida, teisel pool võetakse kerge puude koheselt veaks. Ja niimoodi terve mängu jooksul ilma mingisuguse loogikata. Loodetavasti Atlético mänge see tegelane enam vilistama ei satu. K-o-h-u-t-a-v.

(b) Luciano Vietto on ulmetäkk, aplaus. Täieliku show pani püsti ning Villarrealil on üks mitmekümnemilline mees olemas. Täna oli noor argentiinlane see, kes ainuisikuliselt selle võidu Villarrealile tõi, fantastiline esitus. Vähemalt hea teada, et hooajaeelses ennustuses midagigi täppi panin.

Viik olnuks minu meelest täna ausam tulemus, aga noh, mõned sellised 50-50 mängud võidad ja mõned kaotad.

Staadium
14.12.14, 22:57
Hold-up hapend in Madrid. Cholo võib ikka päris tige olla kohtunike peale. Hästi oli näha seda ta näoilmest, kui äärekohtunik näitas, et 3 minti lisaaega :)
Ahjaa, siis veel see kollane Kokele mängu lõpus. Villareali kutt hoiab kahe käega Kokel jalast kinni ja Koke üritab ennast mehest vabaks kiskuda. Kohtunik karistab Koket kollasega...

atleticomadrid
14.12.14, 23:23
Omamoodi frukt oli tänane vilemees ja tema punt küll. Ilmselt pääsesime isegi korra, kui Gabi kastis käega mängimist ära ei vilistatud, kuid võib öelda, et vähemalt minul jäi korduste abil täis tõde jalule seadmata, võis olla ka õlg. Mandzukici värava mitte lugemine oli siiski mängu feil. Mingisugune jutt veast kaitsija vastu on ulmefilm ja luulekogu materjal. Viettol oli variant karistamiseks ka hetked enne väravat ja lõpuks see poiss ka ohtlikuks sai, ei päästnud ka Moya, kelle kaukasse jäi täna vähemalt 1-2 väga head tõrjet.
Tegemist oli kalendriaasta ainukese kaotusega Vicente Calderonil niiet kibe maitse jääb suhu, rääkimata luhtunud võimalusest Reali ja Barcaga vahet vähendada.

atleticomadrid
15.12.14, 14:39
Meistrite liiga 1/8 finaalis on vastaseks Bayer Leverkusen. Viimane mälestus sakslastest pärineb hooajal 2010/11, kui Euroopa liiga alagrupis koos madistati ja mõlemad mängud 1-1 viiki lepiti. Mäletavasti lõppes tookordne turniir Atleticole, kui tiitlikaitsijale juba alagrupis.
Hea loos.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10347644_10152887141072389_5104737996466748141_n.j pg?oh=1d3100c7150b5f106fbee9f5c330a913&oe=550E0017&__gda__=1430775106_5440484520f3748be487ab797a088f2 3

Punkt
18.12.14, 20:13
Atlético: Oblak, Gaméz, Giménez, Lucas, Iván; Mario, Saúl, Koke, Cebolla; Jiménez y Mandzukic.

Sellise algüheteistkümne nimel tasub täna mängu vaadata küll.

Huvitavaid nägusid mitu ning lisaks Lucasele on alt appi võetud veel vasakkaitsja Iván Pérez, kel oli suvel pakkumisi ka paarilt La Liga klubilt, kuid kes miskipärast otsustas duublis jätkata. Põnevaim fakt tema kohta ilmselt see, et mõni aasta tagasi astus tüdruksõbra kaitseks relvastatud röövlile vastu ning lõpetas noahaavaga haiglas.

Oblak, Saúl, Jiménez on samuti sellised tegelased, keda heameelega aktsioonis vaataks. Kes mõtleb, et miks Koke ja Mandžukic suure tõenäosusega alustavad, siis selle põhjus peitub asjaolus, et järgmine liigamäng Athletic Clubi vastu jääb kaartide tõttu mõlemal vahele. Koke kaardist on eriti kahju, kahju et seda ei tühistatud.

dontastik
19.12.14, 00:52
Kõik Atletico Madridi ja Hispaania vutifännid, pange ennast vaikselt valmis!

07.01.2015 Atletico Madrid - Real Madrid CdR 1/8 final 1st Leg
11.01.2015 FC Barcelona - Atletico Madrid La Liga Round 18
14.01.2015 Real Madrid - Atletico Madrid CdR 1/8 final 2nd Leg

staykool
19.12.14, 10:22
Need 3 nime kes Chelseasse läksid olid ikka väga valusad kaotused aga tundub et see hooaeg läheb Atletil eelmisega suhteliselt üks ühele. Aga need kes möllavad on ikkagist vana kaardivägi - Gabi, Arda, Koke, Juanfran, Godin . Uutest nimedest on ainult Mandzukic ja kergete mööndustega ka Griezmann (a ta ilmselt tuleviku mees kui välja veab) nendega taset hoidnud. Ma natuke otsisin aga eriti midagi mõistlikku ei leidnud, äkki spetsialistid Punkt ja Atleticomadrid teavad paremini. Mis värk Cerciga on? Paberite järgi itaalia koondise mees aga see hooaeg 3 liigamängu. Pricetääg oli ka korralik küljes. Ma ei lugenud välja et ta katki oleks, lihtsalt floppis? Või saab asja veel. Päris jõhkrad rahad panite mängu üleminekuturul aga ei läinud vist päris nii nagu oleks pidanud.

jaalo
19.12.14, 11:29
päris halvasti läks yep seekord. head vennad hea raha eest minema, sitad vennad sama raha eest sisse.

Punkt
20.12.14, 00:28
https://pbs.twimg.com/media/B5KZcmuCcAA0QAY.jpg

Koke sai esimest korda Atlético kaptenipaela kanda. Ei mäletagi täpselt, millal nii noor tegelane sellise au osaliseks viimati langes, aga Fernando Torres on muidugi üks sellistest ning Agüero sai mäletamist mööda samuti mõnes mängus kapten olla. Järgmist korda tuleb Kokel ilmselt natuke oodata: ootejärjekorras on ta Gabi, Godini, RG ja Tiago järel viies.

Need 3 nime kes Chelseasse läksid olid ikka väga valusad kaotused aga tundub et see hooaeg läheb Atletil eelmisega suhteliselt üks ühele. Aga need kes möllavad on ikkagist vana kaardivägi - Gabi, Arda, Koke, Juanfran, Godin . Uutest nimedest on ainult Mandzukic ja kergete mööndustega ka Griezmann (a ta ilmselt tuleviku mees kui välja veab) nendega taset hoidnud. Ma natuke otsisin aga eriti midagi mõistlikku ei leidnud, äkki spetsialistid Punkt ja Atleticomadrid teavad paremini. Mis värk Cerciga on? Paberite järgi itaalia koondise mees aga see hooaeg 3 liigamängu. Pricetääg oli ka korralik küljes. Ma ei lugenud välja et ta katki oleks, lihtsalt floppis? Või saab asja veel. Päris jõhkrad rahad panite mängu üleminekuturul aga ei läinud vist päris nii nagu oleks pidanud.

Eks see keeruline ole, kui kolm põhilist pusletükki minema lähevad. Simeone põhiideed - meeskonnana kaitses, meeskonnana rünnakul - on küll laias laastus samad, kuid taktikaliselt on tulnud asju ümber muuta ning see harjumine võtab omajagu aega. Mingi aeg tõin näite, kuidas Mandžukiciga ei saa päris samamoodi mängida nagu Costaga, kiirust jääb lihtsalt puudu.

Õnneks on tõesti suudetud stabiilset taset hoida ning see ongi hetkel kõige olulisem: hoida end hammastega esikolmikus ning mängida igal aastal Meistrite liigat. Ainult see tagab piisava finantsmuskli, et proovida igal aastal väike samm edasi teha.

Mis uute mängijate sulandumist puududab, siis eks igaühel ole omad konkreetsed põhjused, miks kohe minema ei saa. Näiteks Mandžukic ei pidanud ise meeskonnaga nii väga harjuma, pigem kujundati mängustiili tema omaduste järgi.

Griezmann on jällegi tüübilt selline mängija, kellele meeldib väga ühepuute sööte ja asju mängida ning kellele on seetõttu kaaslaste liikumiste tundmine oluline. Meeskonnaga platsil harjumine võttis seetõttu omajagu aega. Simeone on teda päris palju rakendanud ning nagu Griezmann isegi on tõdenud, siis on tal hetkel nö õppimise periood. Ja kui senist hooaega vaadata, siis on prantslane järjest paremasse vormi tõusmas. Ei kahtlegi, et tema olulisus kasvab aja jooksul märgatavalt.

Cerci suurimaks probleemiks oli hiline saabumine. Suvine saaga läks pikaks ning füüsiline vorm polnud see, mis pidanuks olema, et Simeone käekirjaga Atléticos löögile pääseda. Hiljem veel veidi ebamugavad väljaütlemised, kus Cerci väitis, et pingil istumine teeb teda närviliseks - see päädis sellega, et vähemalt kahes järgmises mängus Cerci enam väga pingil ei istunud, vaid tegi enamus aega platsi kõrval sooja, kuigi lõpuks platsile ei pääsenud. Oli see nüüd Simeone poolne kasvatuslik moment või ei, aga peale seda on Cerci veidi vaiksem olnud ning arvatavsti seetõttu rohkem võimalusi saanud. Eilegi oleks ta jälle algkoosseisus olnud, kuid paraku suutis itaallane end vahetult enne mängu treeningul katki teha. Mina tema minekule vastu ei oleks, kui investeeringuga väga ei kaotata ning mine sa tea, äkki õnnestub teda vahetuskaubana kuhugi diili kaasata.

Staadium
20.12.14, 11:15
Kas Cerci kohe hooaja alguse poolel mitte punast ei saanud ja kas see ei võinud aidata kaasa tema puudumisele?

staykool
20.12.14, 14:39
Leidsin Cerci kohta sellise artikli aga ei oska kommenteerida lingi pädevust http://bleacherreport.com/articles/2281009-alessio-cerci-signing-a-predictable-disappointment-for-atletico-madrid
Põhimõtteliselt on jutt selline et Cerci pole kunagi olnud platsi peal väga töökas ja Simone stiil ei sobi talle. Osteti nö vale profiili mees. Ja mingite kõlakate järgi lähevat jaanuaris müüki. Premieri kanti.

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/0CBC3D413D1142520052349009920_3c47cf6d43e.0.1.1768 9913861539946791.mp4?versionId=4QPgi424_Agw8wM72en FZzgmo_JUzpsr (Võtab mehe hooaja Atletis hästi kokku)

Yattara
20.12.14, 19:00
Midagi positiivset - Atlético de Kolkata tuli India meistriks.

Punkt
20.12.14, 19:17
Midagi positiivset - Atlético de Kolkata tuli India meistriks.

Vinge värk oli ja värav tuli ka Atléticole omaselt - standardolukorrast :D

Muide, finaali jälgisid klubi poolt Mumbais kohapeal Caminero, Gil Marin ning Koke. Neist viimane kannab mängukeeldu ning sai seega veidi pikema puhkuse.

Mis puudutab konkreetselt pühapäevast mängu Athletic Clubiga, siis erinevatel põhjustel jäävad sellest kohtumisest eemale lisaks eelnevalt mainitud Kokele ka Mandžukic, Cerci ning Ansaldi. Koke ning Mandžukici puudumist algkoosseisust üritatakse ilmselt lappida Saúli ning Griezmanniga. Lisaks tasub ära mainida, et noortest lähevad seekord San Mamesi vallutama Sekou Keita ning Lucas.

Raske vastane, raske staadion, aga nagu klassikud ütlevad, siis loodame parimat.

atleticomadrid
21.12.14, 14:48
Cerci suguse mängija pääsemine ja õigupoolest sobimine ainulaadse "Cholo systemi " hulka pole mitte ainult mängija omaduste, vaid ka isiksuse poolest olnud küsimise koht algusest peale. Jättes kõrvale üldise skepsise mis mul on itaalia jalgpallurite piiritaguste toimetuste kvaliteedi ja eduprotsendi üle, tuleb tõdeda, et ost ise paistab olevat pigem otsustatud üleval koosolekulaua taga lipsustatud härrade poolt, kui all muruboksis oma tööd tegeva lipsustatud härra tungival nõudmisel.
Koosseisule jätkusuutlikuse lisamine on muidugi meeskonna arengu ja konkurentsis püsimise seisukohalt eluliselt vajalik ja paberil on Cerci paljulubav väljavaade. Itaallase allkirja järele olid hakkamas ka inglased eesotsas Arsenaliga, transfer deadline day lähenes ähvardava kiirusega ning üht mängijat Atletico nimekirja, soovitatavalt kuulsat, oli kindlasti enne septembri algust veel juurde vaja. Nii laristati kiired 15 miljonit ja signatuur lokilise itaalia koondislase pastapliiatsilt oli lepingul all. Kuid nimetatud mängijal on reputatsioon mis pole sugugi plekitu. Kuigi viimased kaks hooaega säras Cerci oma parimast küljest ja moodustas Ciro Immobilega Torinos tapva koosluse(ka tollel on Dortmundis pahad päevad) on mehe eelnev karjäär olnud täis tõuse ja mõõne.
Vaidlematult talendika mängija iseloom ja suhtumine kuuluvad pigem Mario Balotelli ja Antonio Cassano koolkonda ning erinevad probleemid treeneritega ei ole endisele Roma kasvandikule maitsmata jäänud leib.
Pidutsemised ja muud koerused väljakult eemal on olnud ka selle mängija pahedeks ning problemaatiline natuur põhjustanud paksu verd nii kasvatajaklubis Romas, Fiorentinas, kui Atalantas.
Mängijatüübilt on tegemist aga full on ründajaga, kelle leksikonist meeskondliku kaitsemängu mõistet leida on lootusetu üritus. See fakt paraku muudab Cerci viimasedki olemasolevad plussid Cholo süsteemis miinusteks. Oma senise karjääri jooksul on mees täitnud klubides staarmängija rolli ning olukord Atleticos, kus staare ei ole ega teki on kahtlemata uus keskkond ja karastav sahmakas jääkülma vett.
Itaaliast tulevate signaalide kohaselt on mehe teenetest huvitatud Milano klubid ja Atletico Madrid andnud staffile rohelise tule kaalumaks mängija laenule saatmist.

keenjus250
21.12.14, 15:17
Lugesin cerci-torres vahetusest. Kõlab usutavalt?

Yattara
21.12.14, 15:50
No siis peab Chelsea küll ikka korralikult peale maksma. Cerci saadi 15 miljoni eest niigi üllatavalt soodsalt ja 3 aastat vanem Torres on enda turuväärtuse korralikult nulli mänginud. Lisaks mängivad nad erinevaid positsioone ja ei saa just öelda, et Atléticol hulganisti soovitud tasemel wingereid oleks.

Punkt
21.12.14, 15:58
Ma ei usu, et Cercit laenule saadetakse. Pigem tehakse kohe permanentne diil ära, aga sedagi juhul, kui saadakse piisavalt hea pakkumine.

Mis puudutab Torrese võimalikku naasmist, siis iga aastaga see võimalus pigem kahaneb. Oli vist Peton see, kes kunagi mainis, et Torres ise ei tahaks karjääri lõpus poolpõdurana naasta - rikuks ilusa mälestuse ära. Ilmselt on sama hirm ka klubil ning paljudel fännidel. Kahju, et vigastused ta karjääri niivõrd metsa keerasid.

Emotsionaalses plaanis võtaks aga kadunud poja muidugi avasüli koju tagasi. Kui ta peaks veel kuskil kunagi jalad alla saama, siis on selleks kohaks Atlético. Erinevalt muudest kohtadest oleks tal Madridis garanteeritud fännide sajaprontsendiline toetus ning kui siia kompotti lisada veel "Profe" Ortega, kes aitaks füüsiliselt natukenegi paremasse vormi saada ja väga motiveeriv treener Simeone näol, siis oleks see ilmselt tõesti Torrese viimane võimalus august tõusta.

Aga noh, paraku pole jalgpall muinasjutt, sest kui oleks, siis naaseks Torres jaanuaris Atléticosse ning lööks Meistrite liiga finaalis Reali vastu viimasel minutil kena maasika ära :p

https://www.youtube.com/watch?v=uNMfaiboI_w

https://www.youtube.com/watch?v=czAKwRcLoFo

atleticomadrid
21.12.14, 17:40
Kuigi pingipoiss, ei ole tõenäoliselt Cerci rahaline väärtus kuhugi veel kukkunud ja itaalias on mees kindlasti hinnas. Laenu puhul võib eduka poolaasta järel hinnale paar miljonit otsa kruvida, ebaõnnestumise korral aga üpris kindlasti mõne maha võtta. Kui on selge, et meeskonnas kohta pole oleks tõesti mõtekam mitte asja hapuks lasta ja mees talvel rahaks teha. Asist pingipikendust leiab hispaaniastki ja poole väiksema raha eest.

Tänase mängu puhul läheb asi põnevaks. Võõrsil Athleticu käest punktide röövimine on eneseohverdust ja ränka vaeva nõudev ettevõtmine ning Mandzukici ja Koke puudumine ei tee asja grammigi lihtsamaks. Peale kesist starti hooaja alguses leiti oktoobri lõpus baski hing ja kindlus taas üles ja jagamisel olnud 18 punktist noppis Athletic ära 14. Nüüd detsembris lepiti baski derbis Sociedadiga 1-1 viiki mille ette mahtus veel alandav kodukaotus Cordobale, kes üleüldse liigas sellega võiduarve avas.
Omad puudumised on ka Bilbaol - Laporte, Iturraspe ja Iraola on kõik tänasest kohtumisest väljas.

Küsimus millise algkkooseisuga Simeone täna peale läheb on kaunis intrigeeriv küsimus. Kas põlu all olev Cerci saab avapääsme? Kas Koke saapad usaldatakse Sauli kätte? Kas teiselgi seni mitteproduktiivsel suvisel ostul, Raul Jimenezil tekib võimalus rehabilitatsiooniks?
Kui Villarealile kaotanud meeskond oli nädala sees pidanud väga raske euromängu Juventuse vastu, siis tänaseks mänguks on valmis puhanud 11. Simeone vs Athletic Bilbao 4W L1
Vamos Atleti!

Jasper
21.12.14, 17:51
Laenu puhul võib eduka poolaasta järel hinnale paar miljonit otsa kruvida

too üks selline näide, palun?

ma kardan, et see on reaalne ainult šeikide dimensioonis. hind on juba langenud. kui hea laen emaklubi esinduses kohta ei taga, siis hakatakse otsima "sobivat lahendust" kõigile osapooltele. see tähendab, et Atletico kirjutab paar milli miinusesse või kepib Cerci karjääri pool/aasta/paar ja kõik närvitsevad.

atleticomadrid
21.12.14, 18:03
too üks selline näide, palun?

ma kardan, et see on reaalne ainult šeikide dimensioonis. hind on juba langenud. kui hea laen emaklubi esinduses kohta ei taga, siis hakatakse otsima "sobivat lahendust" kõigile osapooltele. see tähendab, et Atletico kirjutab paar milli miinusesse või kepib Cerci karjääri pool/aasta/paar ja kõik närvitsevad.
Seda arvestamata laenuklubi huvisid. Ehk ütleme, et on jõledam äss Interis/Milanis pool hooaega ja müüakse seejärel huvilisele inglismaal. Noh muidugi peaks olema juba mängija laenanud klubil mingisugune eelisõigus ( option for permanent) aga ega see päris aamen ka ei ole ju.
Muide Mancini City oli Cerci ostmiseks ka pakkumise teinud, kuid asi läks kuidagipidi ikkagi p***e. Niiet Interi huvi võib olla vägagi reaalne.

Jasper
21.12.14, 18:04
Seda arvestamata laenuklubi huvisid. Ehk ütleme, et on jõledam äss Interis/Milanis pool hooaega ja müüakse seejärel huvilisele inglismaal. Noh muidugi peaks olema juba mängija laenanud klubil mingisugune eelisõigus ( option for permanent) aga ega see päris aamen ka ei ole ju.
Muide Mancini City oli Cerci ostmiseks ka pakkumise teinud, kuid asi läks kuidagipidi ikkagi p***e. Niiet Interi huvi võib olla vägagi reaalne.
on sul reaalne näide tuua?

atleticomadrid
21.12.14, 18:20
on sul reaalne näide tuua?

Arutelu on toodud pigem hüpoteetilise võimalusena, kui näitena elus enesest. Kui kiirelt peast läbi lasta mõned variandid( võivad olla ekslikud) siis kas Lukaku mitte Chelseast Bromis laenul käies ei lõpetanud päris suure summa eest Evertonis lõpuks?

Jasper
21.12.14, 19:42
Lukaku mitte Chelseast Bromis laenul käies ei lõpetanud päris suure summa eest Evertonis lõpuks?
I'm impressed ehk oli vist jah. (kuigi ma jällegi ei saanud sellest diilist aru. kes ta agent on?)

Milanista
21.12.14, 19:53
Pole päris sama asi, Lukaku oli sel hetkel veel tõusev täht, hetkel ka vanust ainult 21 aastat, ehk see müügihind tõuseb heade esitustega.Cerci näol on tegemist hetkel juba 27 aastase mängumehega, suvel saab ta 28 aastaseks.Tundub kahtlane, et mingi klubi maksaks enam samat hinda, ta peaks ikka väga särama lööma.

Punkt
21.12.14, 20:31
Omal ajal õnnestus Toto Salvio kõigepealt Benficasse laenule saata ning seejärel mõnemillise kasumiga maha ärida. Ilmselt on neid näiteid veelgi ning lähitulevikus lisandub sinna loetellu arvatavasti näiteks Alderweireld.

Aga üldiselt: Inglismaa klubidel liigub ju nii palju lolli raha, mistõttu ei imestaks üldsegi, kui ta seal sama hinnaga kaubaks läheks. Itaalia klubidel pole viimastel aastatel nii palju ostujõudu küll olnud, aga nendega kauplemise puhul annaks Cercit jällegi mugavalt kuhugi tehingusse lükata. Suvel käidi ju Interi ukse taga näiteks Icardi ja Handanovici kohta küsimas ning Berta tulekuga on üldse Itaalia turul silma teravamalt peal hoitud.

Üldiselt väga ei põe - Caminero ja Berta on teinud hüva tööd ning küll sarnast liini jätkatakse.

Küsimus millise algkkooseisuga Simeone täna peale läheb on kaunis intrigeeriv küsimus. Kas põlu all olev Cerci saab avapääsme? Kas Koke saapad usaldatakse Sauli kätte? Kas teiselgi seni mitteproduktiivsel suvisel ostul, Raul Jimenezil tekib võimalus rehabilitatsiooniks?

Cholo pressikas väga kahtlust ei jätnud: Saúl proovib Koke saapaid täita ning Griezmann lükatakse tippu. Cerci on katki ning ei sõitnud üldse Baskimaale.

atleticomadrid
22.12.14, 00:00
Kena telku Koke.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10881530_421302001360595_4820260846378343035_n.jpg ?oh=0d56b5172d88c097f3eec2cf59f34d3e&oe=55389E3B

Kellegil infot Miranda puudumise koha pealt?

JuriM
22.12.14, 00:49
Griezmann x3

atleticomadrid
22.12.14, 01:04
The Griezmann show!

https://pbs.twimg.com/media/B5aS17uCYAA9Fpy.jpg:large

Kaabutrikk põhimõtteliselt esimesel korral, kui noorele prantslasele usaldati ründeraskus täies ulatuses ja 90. minutiks! Fantastiline esitus, lihtsalt vaimustav!
Esimene poolaeg polnud teisega võrreldavgi, press peaks avalikuse ette kiskuma need team talkid mida Simeone riietusruumis poolajal peab. Juba ei tea mitmendat korda tuleb teiseks vaatuseks lavale ümbersündinud, 5x intensiivsem ja totaalselt surmav meeskond. Enese kokkuvõtmise meistriklass.

Punkt
22.12.14, 01:14
https://pbs.twimg.com/media/B5aVjaOIcAMrYJe.jpg

Griezmannilt kena kübar ning RG lisas ühe penaltist. Penalti ise oli pigem pehmepoolne - oleks andmata jätnud, poleks absoluutselt virisenud.

Üldiselt oli esimene poolaeg väga kehv ning Athletic Club selgelt parem meeskond platsil. Ei tea, mis Simeone poolajal riietusruumis ütles, aga teine poolaeg oli hoopis teine meeskond platsil ning Athletic Clubile võõrsil poolajaga neli väravat lüüa on igale klubile kõva sõna. Sealjuures vastastel enam väga korraldada ei lastud.

Mirandal hakkas ilmselt vana vigastus tundma andma ning jäeti koosseisust viimasel hetkel välja. Täna temast väga puudust ei tundnud, sest Gimenez oli jälle kivisein. Ulme on omada kolme sellisel stabiilsel tasemel pallivat keskkaitsjat. Lucase liigadebüüdi üle on samuti hea meel.

Hea ja väärtuslik võit, millega aasta lõpetada. Vähemalt Griezmann võiks uuel aastal küll sama vihaselt jätkata.

https://pbs.twimg.com/media/B5aWCsdIcAAawHe.jpg

Punkt
23.12.14, 01:17
https://www.youtube.com/watch?v=H-ectwQQjHg

547113222550323200

Eilse kohtumise ilmselt kõige kaunim värav. Keskvälja olelusvõitlus, kiire ja efektiivne söödumäng ning Griezmanni kvaliteetne finišeerimine. Hallelujah tõesti.

Lahinguarmid loeti mängujärgselt ka kokku: Godini nina õnneks katki ei läinud, Siqueirale tehti seitse õmblust ning Gimenez pääses samuti kerge traumaga. Miranda kohta uuemat informatsiooni pole. Üldiselt võib eeldada, et kõik on uueks aastaks mänguvalmis.

Kui vaadata kalendrit, siis uue aasta algus endaga midagi kerget ei too. Nagu keegi juba eelnevalt mainis, siis ootab ees Barcelona ning kaks El Derbi madrileñot. Lisaks viimastel aastatel ebamugavust valmistanud Levante ning tugev kodumeeskond Eibar. Pikk puhkus kulub meestele enne sellist rallit marjaks ära.

Lisaks: boonusena eilne Juanfrani vastus Sergio Ramose kommentaaridele, kus viimane väitis, et Real on jumala meeskond:

“If Madrid is the team of God, then Atlético is the team of humble, hard-working people with a lot of heart. I don’t know if God is all of those things.”

Uno di noi.

Punkt
25.12.14, 00:44
Tundub, et shit is getting real. Kadunud poeg tuuaksegi jõuludeks koju, ilus hetk ja võimas nostalgialaks.

Kui Torrese diil tõepoolest ära tehakse, siis on huvitav vaadata, mis Raúl Jiménezist saab. Jäetakse kolmandaks tipuründajaks? Saadetakse laenule? Viimane variant vabastaks ühe non-EU koha, mis annaks võimaluse Correa meeskonda jätta. Iseenesest oleks see ehk kõige sümpaatsem stsenaarium.

Muidu tundub, et seekord plaanib klubi jaanuariaknas ebaharikult aktiivne olla ning juhtuda võib veel igasuguseid üllatusi - seega ei jää üle muud kui öelda, et in Caminero we trust.

On's kaas-punavalgetel spetsiaalseid jõulusoove talveaknaks?

Lisaks - kohustuslik lugemine Ángel Correa kohta:

ALMOST MUTE: WHY ÁNGEL CORREA DESERVES HIS WINGS (http://inbedwithmaradona.com/journal/2014/12/20/almost-mute-why-ngel-correa-deserves-good-fortune)

Of all the reasons to like a footballer or to wish them every future success, “because he’s really unlucky” is one of the more unusual. We normally like a player because they’re a star for our club or because we admire their style of play, but sometimes allegiances and preferences are secondary. Sometimes a player has a backstory so compelling that everything else fades into the background.

There are some that have been through so much that it’s hard not to feel that they deserve success – that for them to experience anything other than endless glory would be a cosmic injustice. Atlético Madrid’s new signing Ángel Correa is one such player.

...

http://inbedwithmaradona.com/journal/2014/12/20/almost-mute-why-ngel-correa-deserves-good-fortune

Tõsiselt kahju poisist ning tahaks loota, et uus etapp Atléticos toob veidi rõõmsamaid toone ta ellu.

Amos
26.12.14, 21:36
Kahju, et vigastused ta karjääri niivõrd metsa keerasid.

lol :D

Punkt
26.12.14, 23:06
lol :D

Vägevamast vägevam argument.

Loe näiteks seda artiklit (http://www1.skysports.com/football/news/11661/9088027/what-went-wrong), Torrese enda tolleaegseid kommentaare ning proovi mingeid seoseid luua. Ilmselgelt hakkas Premieri füüsiline stiil mingil hetkel tema kehale vastu ning mees hakkas end alateadlikult rohkem hoidma.

Mingil hetkel tõi kõikuv ja kehv vorm kaasa järjest suurema negatiivse tähelepanu meedia poolt, mis hakkas üheskoos vigastustega vaikselt tapma ka mehe mentaalset poolt. Lisa sinna sekka mõned kehvad otsused (kiirustatud naasmised, Chelseasse minek) ning tulemiks ongi ründaja, keda viimased aastad näinud olete.

Ehk siis - üks asi on väravamõõnas enesekindluseta ründaja, aga kui liita siia, et tema tugevaid külgi sõid järjest enam süvenevad vigastused, mis omakorda tekitasid lisanduvat ebakindlust, siis ei saagi ju sellest kombost midagi head loota. Tema esitused ei ole kinni ainult mentaalses pooles või ainult füüsilises pooles, vaid need kaks on omavahel vägagi seotud.

Või on sul mõni parem teooria, millega seletada nii kolossaalset allakäiku?

atleticomadrid
27.12.14, 16:00
Operatsioon Torres home on takerdunud. Klubid on kokkuleppel, kuid Cerci sõna on puudu, vahele n***b Inter : http://www.rossoneriblog.com/2014/12/27/cerci-prefers-joining-inter-but-annoyed-atletico-push-him-to-milan/?_ga=1.258163599.466138728.1411163844

atleticomadrid
27.12.14, 17:05
Talveakna põnevaima ülemineku nimel tehakse palavikulist tööd ja uudised ning protsessi kulgemine vahetab suundi minutitega! Igatahes Milanost ja Milani foorumi alateemast tulevate uudiste põhjal on Cerci Milanis ja Torres ühes sellega Madridis.
Cerci oma FB kanalil :

“As always when it comes to me, I read things that are untrue and complete fantasy,” wrote Cerci on his official Facebook page.

“I have not refused anyone, nor have I signed for anyone. I am an Atletico Madrid player and I’m evaluating, along with the club, the best solution for both parties.

“I think that is only right and only normal. Alessio.”

Paljude jaoks unelmate tehing on tõeks saanud! Welcome home El Nino!

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2014/12/26/en/football/spanish_football/1419599779_extras_noticia_foton_7_1.jpg

Over 2,730 days have passed since Liverpool announced the signing of Atlético de Madrid captain Fernando Torres, back on 3rd July 2007. The club the striker was leaving had just finished seventh in the league and looked to have no prospects of challenging for major silverware. The 'Rojiblancos' he is rejoining are a very different beast indeed: the reigning La Liga champions and last year's Champions League runners-up, they have got into a real winning habit in recent seasons, securing seven trophies since 2010.
For some of the younger members of the Atlético squad, Torres's return will be a chance to play alongside their idol. The marksman will also re-encounter players he has faced off against in the past and even a few figures that he previously shared a dressing room with.
At the head of the latter camp is none other than Diego Simeone, who developed a special bond with 'El Niño' during their time lining up together at the Calderón - a fact that played a role in bringing the forward 'home' after a seven-year absence. Simeone's assistant, Germán Burgos, also forged a relationship with Torres during Atleti's period in the wilderness of the second division and following their triumphant return to the top flight.
Meanwhile, the armband that Torres vacated is currently worn by home-grown hero Gabi, who spent his first few seasons as a professional footballer looking up to the man who was then the darling of the 'Colchoneros' faithful.

LeeRomeno
27.12.14, 18:01
see oleks ehe jalgpalliromantika ja muudaks Atletico veel sümpaatsemaks klubiks kui ta juba on.

Punkt
28.12.14, 02:27
Kui Torrese tulek ning Cerci minek on juba suhteliselt avaliku saladuse mõõtmed omandanud, siis liikumisi võib talveaknas teisigi tulla. Cebollal on Briti saartelt huvitavaid pakkumisi (Glasgow Rangers, West Brom ning QPR). Klubi on väidetavalt uruguailasele otsustamisel vabad käed andnud - kui tahab minna, siis takistusi ei tehta; kui tahab jääda, siis oleks Simeone selle üle õnnelik. Vaikselt ja truult on ta meeskonda teeninud ning tegelikult loodaks minagi, et vähemalt suveni Cebolla jätkab ning annab alles siis teatepulga üle.

Siit-sealt tuntakse huvi ka Mario Suarezi vastu. Arvestades Gabi ning Tiago kasvavat vanust, siis tahaks Mariot kindlasti jätkamas näha. Lisaks on ta ju ikkagi üks omakasvandikest.

Lõpetuseks kõrge viis klubi noortele. Neil päevadel on Tenerifel toimumas üks Hispaania mainekamatest noorteturniiridest. Alagrupist, kus kaaslasteks olid Dortmundi, Villarreali ja Aspire Academy noored, said Atleti junsud kenasti läbi. Järgmisena saadi penaltiseerias tugeva Barcelona skalp. Kohtumise kangelaseks tõusis Atlético puurivaht Miguel Prieto, kes tõrjus kaks penaltit, sh ka Barcelona väravavahi löödud penalti. Huvitavaid kujusid minu arvates igatahes jätkub ning kui näiteks Mario Soriano on 10 aasta pärast uus Fernando Torres, siis lähen ma ja pakun end Atlético skaudiks.

Homme keskpäeval juba uus vastane Juventuse näol.

atleticomadrid
28.12.14, 14:19
Mono Burgos on lubanud, et Torresest pigistatakse välja taas tema mängijaomaduste parim pool ja Juanfran on väljendanud optimismi arvates, et Simeone on just õige mees tegemaks Torresest taas see suur mängija, kes ta kunagi oli. Cholo meetodeid teades ja Torrese kõrgendatud motivatsiooni arvestades täiesti võimalik!
Juba on jõutud valmis vorpima hakata ka uusi särke :
http://soccerlens.com/files/2014/12/fernando.jpg

Selle aasta vaieldamatuks Atletico märgiks on olnud noored mängijad. Koke kõrval on suuri samme astunud teisedki, sealhulgas Jose Maria Gimenez, vaid 19 aastane keskkaitse, world cup starter ja üha enam konkurentsivõimeline ning lähemal algkkooseisu kohale klubiski.

The World Cup was incredible, unbelievable. As a child, I always dreamt of wearing the shirt of my country in that competition. In the end, the coach took me and I gave everything. I am very happy. For me, it was an incredible year.
I think a majority of what happened to me was because I was next to two amazing centre-backs( Godin and Miranda) who would always talk to me, teach me, and shared their experiences. I was like a student, learning from those teachers who taught me a lot with the help of the coaching staff.
I think when I enter the pitch, I have a mentality that is committed to the team and having fun because after all, football is a game, a sport. To highlight the strengths, I would say my personality. I don't play with the nervousness of being wrong or not. If I'm wrong, I raise my head and continue, and if it goes well, I keep going forward.

Punkt
29.12.14, 13:26
549490577474326528

549489600612556800

Torres on ametlikult kodus tagasi! Võimas! Numbriks saab üpris tõenäoliselt 19 - nagu tema kunagisel suurel iidolil Kikol.

Paljude jaoks on Torrese hankimine ilmselt arusaamatu liigutus Atlético poolt, kuid tegelikult on see kõik ülimalt äge. Mõned mõtted:

(a) Mängulises plaanis annab Torrese naasmine meeskonnale uue dimensiooni juurde. Torres on isegi oma hädas jalgadega kiirem kui Mandžukic ning see võimaldab aeg-ajalt pöörduda tagasi rohkem eelmise hooaja stiili juurde, kus võtmeroll oli Costa väledusel ja pressil. Praegu selline käik meeskonnas põhimõtteliselt puudus või oli poolik. Pealegi saab Torres rahulikult asjatada, sest suurem pinge väravaid lüüa on koondunud Mandžukici õlule. Kui Torres saab veidi paremasse vormi, siis on klubil überlahe ründeliin olemas ning kui ei saa, siis ei saa ja tuleb leppida varuründaja rolliga. Nii lihtne ongi.

(b) Jalgpalliromantika on lahe ning see käik on seda romantikat tõesti tulvini täis. Atlético ajaloo noorim kapten on tagasi kodumurul, kunagine poiss Vicente Calderoni tribüünilt. Seesamune tüüp, kes saatis mitmeid kordi Reali ning teisi suurklubisid pikalt, et proovida oma lapsepõlveklubiga edu saavutada. Seesamune tüüp, kes isegi kõige mannetumatel aegadel ei kahelnud klubi salli või lippu auga kaasas kanda. Paraku sattus Torrese epohh Atléticos suuresti sinna halli aega, kus teda ümbritsesid väljakul Eller, Musampa, Pato Sosa ja teised samataolised üpris pohhuistlikud tegelinskid. Ehk sisuliselt oli võimatu sellest kambast midagi väärilist ehitada.

Nüüd on olukord vastupidine. Atlético on Euroopa absoluutses tipus, samas kui Torres on oma karjääri kõige kehvemat momenti läbi elamas. Vähemalt mulle tundub see kõik kuidagi väga õige ja sümboolne, et klubi võtab nüüd kunagise ikooni avasüli koju tagasi. Ikooni, kes omal ajal jättis endast kõik platsile, et klubi särki kaitsta. Jah, mänguvormilt pole tegu enam ligilähedaltki sama Torresega, kes ta varem oli, kuid samas pole ta ka nii puit, nagu teda kujutatakse. Peamine on see, et riietusruumis on olemas tegelane, kelle puhul sa tead, et ta jätab igas kohtumises endast kõik väljakule, et klubi au kaitsta. Ja Torres on see tegelane.

Torres tegi omal ajal klubi jaoks tohutult palju ning nüüd on klubi kord oma abikäsi ulatada.

http://img02.mundodeportivo.com/2014/12/24/Simeone-y-Fernando-Torres-coin_54422776409_54115221154_600_396.jpg

(c) Simeone teab, mis teeb. Mitmete infokanalite andmeil on just tema see, kes on pikemat aega Torrese naasmist organiseerinud ning sh Torresega isiklikult väga palju rääkinud.

Ilmselgelt teab ta seetõttu väga hästi, mis seisus Torres mentaalselt ja füüsiliselt on. Nägi Simeone ju Torrest oma silmaga mängimas ka eelmisel aastal Chelsea eest ning kui ta leiab, et Torres võiks kuidagiviisi Atléticole kasulik olla, siis noh, andku oma parim ja proovigu.

Ega keegi ei arvagi, et Torres nüüd maagilisel kombel kümme aastat nooreneb ja viisteist-kakskümmend väravat paugutama hakkab. Pigem rõõmustatakse, et vana legend saab väärilise naasmise osaliseks. Kuid kui temast on võimalik veel midagi välja pigistada, siis on Simeone ja "Profe" Ortega selleks parimad inimesed - inimesed, kes tunnevad Torrest ehk kõige paremini.

(d) Nagu Torres ise kunagi ütles: teist sellist kohta nagu kodu pole olemas. Löö või penalteid mööda, aga kui terve Vicente Calderon su nime laulab, siis see on eriline tunne, mida mujal ei koge:

Tengo que reconocer que el sábado viví mi mejor experiencia como jugador profesional. Me emocioné y nunca olvidaré lo sucedido. Oir a todo el estadio corear mi nombre después de fallar el penalti me dejó alucinado. Ni lo vivido en el Mundial, ni momentos anteriores con el Atleti, ni con la selección en categorías inferiores, nada comparado con esto. Se me puso la piel de gallina y provocó que me sobrepusiera inmediatamente. Será un momento inolvidable para mí. Gracias a todos porque me demostrásteis, una vez mas, que como en mi casa no estaré en ningún sitio.

http://as.com/diarioas/imagenes/2014/12/27/english/1419694792_328668_1419694875_noticia_grande.jpg

jaalo
29.12.14, 14:51
väga hea käik. see mängija on katastroof

affelay
29.12.14, 15:00
Vägev! mulle meeldib see tehing! :)

orbitaaljaam
29.12.14, 17:07
edu.ee
Loodame, et sellest tehingust saavad kasu mõlemad pooled.
Torrese hiilgehetk sellel hooajal

https://www.youtube.com/watch?v=Xh6uVUbFvLg

ElNino9
29.12.14, 19:19
Kõige coolim asi! Kuningas ja legend on tagasi!!!!

Wingback
30.12.14, 01:17
Kõige coolim asi! Kuningas ja legend on tagasi!!!!

Füüsiliselt võib-olla, aga mänguliselt on ta kadunud juba u 5 hooaega!

ElNino9
30.12.14, 13:07

Miks ma peaks tagasituleku juures pidama silmas midagi muud, kui seda, et ta füüsiliselt nüüd ongi tagasi:) See üleminek on põhimõtteline tehing. Viimati oli Koke alles väike poiss, kui Torres seal oli:)

atleticomadrid
30.12.14, 13:08

Ma ütleksin debüüdi ootuses värelejatele vastupidi, et mänguliselt võiks Torrese juba järgmine kohtumine peale saabumist platsile panna, kuid füüsiliselt on mees hetkel kadunud! Atletico intensiivsesse jalgpallimasinvärki sulandumine ei käi üleöö ja esmalt tuleb trennides kõvasti vaeva näha ning teistele järele jõuda.

Katk
30.12.14, 13:46
Jube magus oleks kui ta nüüd uuesti kõmmutama hakkaks :)

Punkt
30.12.14, 18:44
https://www.youtube.com/watch?v=tPeT80vJiE4#t=98

Torres jõudis lõpuks Madridi, vastuvõtt Barajase lennujaamas oli oodatult palav. Täna õhtul treenib mees Cerros eraldi, homme ootavad ees meditsiinilised testid ning liitumine meeskonnakaaslastega. Simeone ja Ortegaga on ta enda sõnul juba korralikult kontaktis olnud. Ja noh, toome esmased muljed ka ära:

"I'm going to Atlético on the pursuit of my happiness. When I was a child, my dream was to play for Atlético, I achieved that, and to come back now is another dream I get to accomplish again. I've been fine with other teams, but there isn't one like Atleti".

"Nobody can doubt how I'll feel wearing that shirt again. Atleti fans always demand your all on the field and I guarantee that I will give them that and more".

Calderonil esitletakse Torrest pühapäeval ning kui hästi läheb, siis võib hispaanlane oma teise Atlético debüüdi teha juba 7. jaanuaril Reali vastu.

Viimati oli Koke alles väike poiss, kui Torres seal oli:)

http://resizer.abc.es/resizer/resizer.php?imagen=http://www.abc.es/Media/201312/27/koke-atletico-torres--644x362.jpg&nuevoancho=644&nuevoalto=362&encrypt=false

teadlane
30.12.14, 23:41
Nii tore oleks, kui Torres nüüd ikka väravasoone ka leiaks. Mõned aastad ootaks temalt ikka veel korralikke esitusi!!

ElNino9
30.12.14, 23:45
Punkt, kes need teised piltidel, ei oska öelda?Või pole nii kaugele jõudnud, kui Koke.

Punkt
31.12.14, 15:16
Laupäeval võetakse uue aasta esimeses kohtumises kodus vastu Levante. Kaartide osas on ohutsoonis Miranda, Gabi ja Arda - kui keegi neist Levante vastu kollast kaarti näeb, siis järgmise vooru kohtumine Barcelona vastu tuleb vahele jätta. Kuna Miranda ja Arda on praegusel hetkel niigi natuke katki, siis on Cholo proovinud treeningutel erinevaid algkoosseisu variante, millega Levante vastu hüpoteetiliselt minna (Gimenez -> Miranda; RG -> Arda). Gabi see-eest on Levante vastu ilmselt alustamas ning kogenud mängijana tuleks tal lihtsalt targalt mängida, et mitte kaarti näha. Samas ega suures plaanis vahet pole - partido a partido ning Levantelt tuleb kolm punkti kätte saada.

Lisaks muidugi head vana aasta lõppu kõigile punavalgetele ja teistele huvilistele: on, mida 2014. aastast mäletada :õlu:

https://www.youtube.com/watch?v=u3C3zSkFEIA

Muide, klubi andis värskelt välja ka liigavõidust rääkiva dokfilmi (pikkusega veidi üle tunni) pealkirjaga "Coraje y corazón. Una Liga para la historia". Kehv lugu on muidugi see, et autoriõiguste tõttu on see praegusel hetkel nähtav ainult Hispaanias.

Igatahes uuel aastal jätkame vähemalt sama ägedalt!

Punkt, kes need teised piltidel, ei oska öelda?Või pole nii kaugele jõudnud, kui Koke.

Selle pildi puhul jään vist vastuse võlgu, väga raske on ülejäänusid tuvastada.

Tollest aastakäigust oli lisaks Kokele väga andekaid tegelasi muidu veelgi (Jorge Pulido, Borja Gonzalez, Keko), kes nii noorteklassides kui Hispaania U-koondistes ruulisid, kuid kes erinevatel põhjustel oma potentsiaali realiseerida ei suutnudki: kellel vigastused, kellel muud tegurid.

Tofoa
31.12.14, 21:20
https://www.youtube.com/watch?v=EELzsCTTpyM

atleticomadrid
02.01.15, 20:59
Kes on kus ja kuidas neil läheb ehk 14 Atletico mängijat, kes on laenul :
http://www.atleticofans.com/23787/lads-tour-14-atleti-players-loan/

Sellega tuli meelde Kokega samal ajal youth tiimis mänginud peaaegu nimekaim Keko. Käis siin seal laenul, kuni müüdi lõpuks Cataniasse. Feilima. Täna otsaga Albacetes.

bubbles
03.01.15, 19:53
Lõpetasite Levante viiemängulise viigiseeria. Tundub, et suht kindel võit tuli.

jaalo
03.01.15, 20:07
3 väravat? tundub, et puujalg Torres ei mänginud

bubbles
03.01.15, 20:22
Polnud veel koosseisuski.

Punkt
03.01.15, 20:46
Suurepärane algus uuele aastale tõesti. Tulemus tulemuseks, aga suurimat head meelt tegi eelkõige mängupilt - pidev surve, loovad lahendused rünnakul, isukus. Ainuüksi esimesel poolajal võinuks seis tablool 1-0 asemel olla 3-0.

Individuaalses plaanis tõstaks esile Ardat ja Griezmanni. Mõlemad olid ulmehead ning lustisid platsil sajaprotsendiliselt. Kui Arda on terve hooaja olnud stabiilselt fantastiline, siis Griezmanni viimase aja esituste üle on küll suur rõõm. Tänase duubliga tõusis prantslane liigas oma meeskonna suurimaks väravakütiks kaheksa väravaga.

Ohutsoonis olnutest (Arda, Gabi) keegi täna kaarte ei korjanud, mistõttu Barcelona vastu Cholo valik kitsamaks ei muutu. Kui hästi läheb, siis saab ehk Ansaldi ka selleks ajaks korda.

Väravatähistused olid täna a'la Torres ja Kiko ennemuistel ajal :p

https://pbs.twimg.com/media/B6cN8GWCYAAUYAE.png:large

https://pbs.twimg.com/media/B6b9P6UCEAA3nkD.png:large

OdedJiwuadD

OdeAaV5FVFd

Iceman
03.01.15, 21:19
Hämmastav, et Griezmann kollast kaarti ei saanud tähistamise eest. Vibu on sama surmav, kui püstolid.

ElNino9
04.01.15, 14:34
Hämmastav, et Griezmann kollast kaarti ei saanud tähistamise eest. Vibu on sama surmav, kui püstolid.

Pigem on see kohtunik juhm, kes Cavanile selle eest kaardi andis.

Mask
04.01.15, 14:50
Tegi ta seda vastasfännide suunas?

Nagu ma olen aru saanud, siis Griezmann on viimastes mängudes tipus mänginud? Mõtlemisainet Deschampsile.

Punkt
04.01.15, 16:44
Tänase päeva peasündmus Atleti poolehoidjate jaoks on kahtlemata Torrese esitlemine Vicente Calderonil meeletute masside ees. Rahvas hakkas staadionile kogunema juba umbes kolm tundi varem ning ühtekokku tuli kadunud poja naasmist vaatama kuskil 45 000 - 50 000 silmapaari. Ei ole teist kohta kui kodu - see oli ikka ülimalt võimas hetk, kui Torres taas Calderoni murule astus. Lisaks klubilt väga ilus žest, et esitlusele kutsuti mainekal Arona turniiril teise koha saanud U12 põnnid, kes said sadade kaamerate eest klubilegendiga patsu lüüa ning ühispildi teha. Uued Torresed tulevad ju just nimelt sealt :p

OdgevAgiD12

https://www.youtube.com/watch?v=9xXNKwvadbk

Nagu ma olen aru saanud, siis Griezmann on viimastes mängudes tipus mänginud? Mõtlemisainet Deschampsile.

Athletic Clubi vastu oli Griezmann üksi tipus. Levante vastu tegutses ta Mandžukici all, omas veidi vabamat rolli ning tuleb öelda, et liikumisraadius oli tõesti meeletu - kord äärel, kord keskel, kord kõige ees. Sai peale eilset estitust taaskord Simeonelt teenitult kiita:

“Griezmann has been growing for some time now, more than just scoring goals, which are important for him and for the team. I like it when he tracks back, when he works hard, when he recovers the ball to attack better. I see a better and more complete footballer than when he arrived."

bubbles
04.01.15, 17:03
Okei, see on päris võimas vaatepilt. See näitab kui tähtis ta Atletico fännide jaoks ikka on. Tõenäoliselt ta nüüd Atleticos mängib karjääri lõpuni? Vanust juba korralikult mehel.

atleticomadrid
04.01.15, 17:18
Home is where the heart belongs.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1455867_10152957573682389_3451382626849264754_n.jp g?oh=2d27dbc03285906b2ee6a41897d1df21&oe=553B23C1

j6u1uv4n4
04.01.15, 17:24
Okei, see on päris võimas vaatepilt. See näitab kui tähtis ta Atletico fännide jaoks ikka on. Tõenäoliselt ta nüüd Atleticos mängib karjääri lõpuni? Vanust juba korralikult mehel.

Karjäär lõppeb käesoleva hooaja lõpus. Või noh, siis kui Hispaanias ka mõistetakse, et Torreses ei ole enam jalgpallurit.

jaalo
04.01.15, 17:54
issand jumal, inimestel pole muud teha kui seda klouni statale vaatama minna. karjääri lõpuni Atleticos, päris segi suitsetanud end ve. suvel saadetakse vend edasi kuskile nõrgemasse meeskonda või üldse austraaliasse ära. vaevalt enam lolle leidub, kes teda endale tahavad

MMclub
04.01.15, 19:33
Karjäär lõppeb käesoleva hooaja lõpus. Või noh, siis kui Hispaanias ka mõistetakse, et Torreses ei ole enam jalgpallurit.

issand jumal, inimestel pole muud teha kui seda klouni statale vaatama minna. karjääri lõpuni Atleticos, päris segi suitsetanud end ve. suvel saadetakse vend edasi kuskile nõrgemasse meeskonda või üldse austraaliasse ära. vaevalt enam lolle leidub, kes teda endale tahavad

No tegemist on seal Chelseaga võrreldav mingisuguse 7 a vahega ütleme Drogba "legendi" tagasitulekuga.. mis seal ikka.

Siinkohal tuleb meelde, et aastavahetusel sai sõbraga tehtud kasti õlle peale diil, et FT19 kas siis lööb üle või alla 8 koti. Panustasin alla. Oleksin meeldivalt üllatunud kui sellest üle. Diil jäi siis ükskõik mis liiga või karika mängud kokku kõik.

Punkt
04.01.15, 20:07
Veel muljeid ja multimeediat.

Torres to Atletico fans: “It’s beautiful to be back home. One day, you’ll have to tell me exactly what I did for you to treat me like this."

Simeone, the key to his return: "El Cholo was a huge part of my return. He has shown a lot of faith right from the start. I know him and I know how demanding he is. He was demanding as a player, so I can imagine he is even more so as a coach."

Grateful to the club: "They made me realise I'm important. I've been watching from afar and now I want to enjoy it from within. I've been waiting for a long time, dreaming that this could come true."

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14675/large/E.jpg?1420381441

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14674/large/torresbuena.jpg?1420381326

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14669/large/12.jpg?1420380201

lorenzo
04.01.15, 21:07
palgas pidi mees vist kõvasti vastu tulema?

Jasper
04.01.15, 21:10
palgas pidi mees vist kõvasti vastu tulema?
Milan maksab tema palka edasi ... ehk ei pidanud. (suvel Chelseast maandudes pidi jah kärpima)

LeeRomeno
04.01.15, 22:35
Enesekindlus on jalgpalluril väga oluline. Kuigi Torres pole enam sama mängija kes varem füüsiliselt, siis kogemuste pealt ja hea enesetundega ning suurepärase treeneri/tiimitöö pealt võib tal neid tulla küll.
Näiteks David Villa polnud ka enam tema ise peale Jaapanis saadud rasket põlvevigastust, aga hooaeg Atleticos oli ikkagi väga hea.

Tofoa
05.01.15, 17:41
Enesekindlus on jalgpalluril väga oluline. Kuigi Torres pole enam sama mängija kes varem füüsiliselt, siis kogemuste pealt ja hea enesetundega ning suurepärase treeneri/tiimitöö pealt võib tal neid tulla küll.
Näiteks David Villa polnud ka enam tema ise peale Jaapanis saadud rasket põlvevigastust, aga hooaeg Atleticos oli ikkagi väga hea.

Kas ta mitte jalaluud ei murdnud?

Üldiselt olen nendega samas paadis, kes usuvad, et Torres ei ole enam jalgpallur ning mingit mängulist väärtust ta Atleticole juurde ei too.

LOL @ Milan plekib ta palka edasi. Tegite ikka suvel suppper diili.

LeeRomeno
05.01.15, 18:01
Kas ta mitte jalaluud ei murdnud?

Üldiselt olen nendega samas paadis, kes usuvad, et Torres ei ole enam jalgpallur ning mingit mängulist väärtust ta Atleticole juurde ei too.

LOL @ Milan plekib ta palka edasi. Tegite ikka suvel suppper diili.

Võimalik, igatahes suhteliselt selline karjääri mõnikord lõpetav vigastus :P

atleticomadrid
05.01.15, 19:45
David Villa broke his left fibula
http://i40.tinypic.com/swv0c9.jpg

Ma arvan, et kusagil paadis olla on veel väga vara tema puhul. See on ootuste küsimus. Kui keegi defineerib Torrese come backi 20+ väravasaldoga nagu ta oli ennevanasti, siis on seda lootust tõesti ilmselt väga raske täita.
Kes adub, et tegemist on pea 31 aastase ründajaga, kelle need omadused mis omalajal ta nö. ekraanile tõmbasid on hakanud juba puhtalt ea tõttu kaduma-vähenema, ilmselt nii rakettkõrgeid unistusi oma pea sisse valmis ei mõtle.
Torresest ei saa Atletico ründesektori esimest viiulit enam kunagi, kuid ma arvan, et mehe väärtuse tõestamine klubi jaoks platsil ja ka nn. Torres come back nõude täitmiseks võiks olla realistlikult 8-10 väravat per hooaeg. Kui nüüd väga kitsarinnaliselt mõõta ründaja kasulikust ainult löödud väravatega.

Punkt
06.01.15, 20:54
Algkoosseis homseks Madridi derbiks tõotab tulla üsna huvitav. Kaks nime on seal juba kindlad - väravas alustab Oblak ning teistkordse debüüdi teeb ründeliinis Fernando Torres ise. Ülejäänud satsi ennustamine on küll puhas spekulatsioonide mäng, kuid treeningute põhjal võiks eeldada, et need üheksa meest on Raúl García, Griezmann, Koke, Mario, Gabi, Juanfran, Jesus Gámez, Godin ja Gimenez. Seejuures on päris huvitav, et Cholo proovis viimasel treeningul Juanfrani temale tavapäratul vasakkaitsja kohal.

Mandzukic, Arda Turan, Tiago ja Siqueira saavad ilmselt niisama puhkust. Ansaldi, Miranda ja Cebolla ravivad veel haavu.

Mis Torrest veelkord puudutab, siis vähemalt mulle tundub, et klubi tegi täiesti riskivaba diili. Ühest küljest tuuakse koju kõigi poolehoidjate ilmselge iidol, teisalt aga pakub Torres omaduste poolest ründeliini variatsiooni. Ei tasu unustada, et just Simeone proovis pikalt Torrest koju tuua. Ja isegi kui Torres kohe üldse ei funktsioneeri enam, siis katki pole tegelt ju miskit - Mandžukic ja Griezmann jätkavad lihtsalt oma tegemisi samamoodi ning Torres võitleb kolmanda ründaja koha eest. Parem las olla pingil juba Torres kui Cerci. Sentimentaalsed väärtused loevad ka siiski miskit.

Insideri video (propsi jälle klubi meediatiimile) ka Torrese esitlusest, BTS:

https://www.youtube.com/watch?v=crWF7opITW8

RealFan
06.01.15, 21:30
Kas siit võiks järeldada, et valmistutakse pigem Barca mänguks või on tegu lihtsalt tihedast mängugraafikust tingitud rotatsiooniga?

zelee
07.01.15, 11:15
Pluss500 uueks sponsoriks. Esialgu mänguks vs Real karikas ning sealt vaadatakse edasi.
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14716/large2/plus500.jpg?1420573580

jobu
07.01.15, 13:29
Kas siit võiks järeldada, et valmistutakse pigem Barca mänguks või on tegu lihtsalt tihedast mängugraafikust tingitud rotatsiooniga?

Võiks tegelikult juba aru saada, et sellise taseme juures võetakse mäng-mängult. Ennemgi mängitud nädala jooksul 2-3 tugeva vastu ja praktiliselt alati mängitakse siis ka sama koosseisuga.

Ise tahaks Torrest näha säramas, kuid samas mitte Reali vastu :D

RealFan
07.01.15, 15:23
Võiks tegelikult juba aru saada, et sellise taseme juures võetakse mäng-mängult. Ennemgi mängitud nädala jooksul 2-3 tugeva vastu ja praktiliselt alati mängitakse siis ka sama koosseisuga.

Ise tahaks Torrest näha säramas, kuid samas mitte Reali vastu :D

Kui sa nüüd vaatad, mida Punkt eelmises postis kirjutas, siis nagu näha, on ka (eeldatavas) koosseisus teatud muudatusi.. sellepärast ka küsimus.

jobu
07.01.15, 15:35
Kui sa nüüd vaatad, mida Punkt eelmises postis kirjutas, siis nagu näha, on ka (eeldatavas) koosseisus teatud muudatusi.. sellepärast ka küsimus.
No Realil on ka paar muudatust sees, konkreetselt lihtsalt rotatsiooni jaoks ning kergete vigastuste ravimiseks ning usun, et Atletico lähtub samast.
Linnarivaali vastu mängides ikkagi pannakse tol hetkel parim variant väljakule, vahet pole, kes nädalavahetusel liigas vastu tuleb - ehk mäng-mängult võetakse asja.

Punkt
07.01.15, 20:33
Eks see ole segu kõigest - kerged vigastused, puhkuse andmine, taktika, kuid samas muidugi ka teistsugused prioriteedid.

Üsna selge on, et hetkel käimasolevatest võistlustest on Copa del Rey kõige väiksema kaaluga. Mitte niivõrd prestiiži pärast (kopsik on kopsik ehk siis alati meeldiv), vaid puhtfinantsiliselt on La Liga ning Meistrite Liiga olulisemad. Atleti on lihtsalt praegu oma arengus sellises seisus, kus taseme hoidmiseks on vaja stabiilsust ning see eeldab igal aastal La Ligas esinelikusse jõudmist ning Meistrite Liigas võimalikult kaugele edenemist. Samas on selge, et lähevad platsile, kes lähevad - kaotama mingil juhul ei minda ning seda eriti kodupubliku ees.

Tänased lehed pakuvad, et ka Saúl on Koke asemel algkoosseisu pääsemas. Ehk võrreldes eelmise liigamängu algkoosseisuga on täna tõenäoliselt platsil kuus uut nägu.

Aga lõppu väike üllatus ka - Rubén Gracia Calmache ehk Cani toodi Villarrealist laenule:

Atlético de Madrid ‏@Atleti ·
Acuerdo con el @VillarrealCf para la cesión de Cani hasta final de temporada

Mulle meeldib. Vana, kuid sellegipoolest endiselt kvaliteetne mängumees, kes annab pingilt kindlasti head abi.

papagoi
07.01.15, 20:44
Cani on vaat et Villarealis legendi staatuses juba. Ei tea, kas atletico pakub palka rohkem või milles asi? Vahetas ühe pingi teise vastu.

Punkt
07.01.15, 22:20
Cani on vaat et Villarealis legendi staatuses juba. Ei tea, kas atletico pakub palka rohkem või milles asi? Vahetas ühe pingi teise vastu.

Vigastused ja vanus on hoogu pidurdanud ning nõndapalju kui mina kätt pulsil olen hoidnud, siis ei olnud viimasel ajal vist läbisaamine Marcelinoga ka kõige soojem. Eks ta Atletis annab omad minutid puhkust Ardale ära.

Aga tänane algkoosseis: Oblak, Jesús Gámez, Godín, Giménez, Lucas, Gabi, Mario Suárez, Griezmann, Saúl, Raúl García y Fernando Torres.

Pingil: Moyá, Juanfran, Koke, Tiago, Arda, Raúl Jiménez y Mandzukic.

Lucas alustab, daamid ja härrad! Eks näis, kas ujub täna välja - siiani on võimaluse saades hästi hakkama saanud, kuid Real on muidugi teisest klassist vastane. Aga Cholo julgus peab siinkohal meeldima, lihtsalt peab meeldima!

Üldiselt ei paku algkoosseis väga palju loovust, kuid kui vaja juurde kruttida, siis saab pingilt Koke või/ja Arda mängu visata. Nagu klassikud ütlevad, siis loodame parimat.

¡Aúpa Atleti!

RealFan
07.01.15, 23:48
Kas Simeonel on iga Atletico kahjuks läinud otsuse vastu mingi protest ainult mängudes Realiga või ikka igas mängus?

GoldenEagle
08.01.15, 00:15
Huvitav, et Reali vastu juleti suht pehme pennal määrata ( otsus polnud vale, aga pean silmas, et suuremaidki maadluseid ei fikseerita sageli). :p

sanderos
08.01.15, 00:57
Hea töö. Ronaldo (loe: jaalo) nulliti täiesti ära ning oma asjad löödi ära.

Meeldisid seigad kui mõlema värava ajal jooksis pallipoiss Simeone sülle :D Ja lõpus viskas Atletico mängija pallipoisile mõnusalt käppa.
Arbeloa jäi oma kaardist ilma ainult seetõttu, et kohtunik ei saanud aru / ei mäletanud kes vea tegi :D

Võitis tiim, kes tahtis rohkem. Võitis tahtmine, mitte raha.

dontastik
08.01.15, 01:01
2 pealelööki raamidesse, 2 väravat. #Efficiency

Oph5XLwFOln

BCfey
08.01.15, 01:10
Tubli töö Simeonelt, minu jaoks vaieldamatult aasta treener.

Muide, mis värk selle pallipoisi kallistamisega oli?

ElNino9
08.01.15, 01:20
Oma poeg pole? Tubli võit!

Tundmatu
08.01.15, 01:21
Pidavat olema poeg
Tubli töö Simeonelt, minu jaoks vaieldamatult aasta treener.

Muide, mis värk selle pallipoisi kallistamisega oli?

maanus
08.01.15, 01:25
Täpsusda, kas liiga või Euroopa või koguni maailma arvestuses ? Esimesel juhul vastu ei vaidle ,teistel juhtudel nii kindel poleks.

jobu
08.01.15, 01:29
Brace yourself, jaalo is coming!

Aga no, seisu kohta ei oska midagi muud öelda kui:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10888383_10152537282316987_3573567109118172794_n.j pg?oh=2617b3a89d0eed5226a58e265f7b2c6a&oe=553F2CC5

BCfey
08.01.15, 02:11
Täpsusda, kas liiga või Euroopa või koguni maailma arvestuses ? Esimesel juhul vastu ei vaidle ,teistel juhtudel nii kindel poleks.

Eks see ole subjektiivne arvamus. Minu jaoks Maailma. Respekt Ancelottile, ta on loonud viimase dekaadi parima Reali meeskonna ja Perezile lõpuks selle La Decima kätte toonud, millega sellised mainekad treenerid nagu Capello, Mourinho hakkama ei saanud. Ent seda tegi ta klubiga, kus pallivad sellised tähed nagu Ramos, Ronaldo, Casillas jne, kus finants pole probleem (läbi ajaloo kõige kallim koosseis) ja kellega pea iga mängija liituda tahab. Atleticos valitses aga enne Simeone tulekut ikka tõeline korralagedus ning vast ei eksi kui ütlen, et isegi kõige paadunum fänn ei oodanud et ta meeskonna nii kaugele viib kus ta praegu on. Nad on võitnud liiga, Superkarika, jõudsid CL-is finaali ja punkte röövinud meeskondadelt, kelle eelarvevet/mängijaid nende omadega nagu võrrelda ei saa. Meeldetuletus - enne Diego ametisse astumist ei olnud Atleti oma suurt linnarivaali 13 aastat võitnud, nüüd on nad viimasest 4-st mängust kätte saanud 10 punkti ja nendele paremini vastu seisnud kui teised meeskonnad, sealhulgas Barcelona ja Bayern. Minu jaoks on see vapustav saavutus ja võrreldav sellega, mida Guardiola Barcelonaga oma tenüüri ajal tegi.

sepakas
08.01.15, 11:45

Et itaallane või sakslane on paremad?
Vaadates kasutatavat materjali, pole küsimus, kes on parim. Rahvusmeeskonna treener pole nagunii selles kategoorias väärt vastane..

budu
08.01.15, 12:12
Kuidas üks mängija nii kehvaks on muutunud? krt sellises vormis mees ei saaks vist isegi Nõmme kaljus hakkama

jaalo
08.01.15, 12:14
pole midagi erilist kommenteerida, kõik nägid ise mis toimus. Real ilma Ronaldota mängida ei oska ju ja kui Ronaldol on midagi viga nagu eile, siis ongi reaalselt nii sitt meeskond, et Atletico võidab Reali. loodame, et Ronaldol järgmiseks mänguks parem olla ja siis suudab ta ka väravaid lüüa. lootsin, et tänu Torrese mängimisele Atleticol väravaid ei tule aga Ramos vana ahv suutis ikka kellegi maha tirida ja siis mingi vend peaga värava ka koksata. järgmine mäng Barcaga jätke see Torres koosseisust välja ja Realiga mängus pange jälle väljakule

LeeRomeno
08.01.15, 12:23
Eks see ole subjektiivne arvamus. Minu jaoks Maailma. Respekt Ancelottile, ta on loonud viimase dekaadi parima Reali meeskonna ja Perezile lõpuks selle La Decima kätte toonud, millega sellised mainekad treenerid nagu Capello, Mourinho hakkama ei saanud. Ent seda tegi ta klubiga, kus pallivad sellised tähed nagu Ramos, Ronaldo, Casillas jne, kus finants pole probleem (läbi ajaloo kõige kallim koosseis) ja kellega pea iga mängija liituda tahab. Atleticos valitses aga enne Simeone tulekut ikka tõeline korralagedus ning vast ei eksi kui ütlen, et isegi kõige paadunum fänn ei oodanud et ta meeskonna nii kaugele viib kus ta praegu on. Nad on võitnud liiga, Superkarika, jõudsid CL-is finaali ja punkte röövinud meeskondadelt, kelle eelarvevet/mängijaid nende omadega nagu võrrelda ei saa. Meeldetuletus - enne Diego ametisse astumist ei olnud Atleti oma suurt linnarivaali 13 aastat võitnud, nüüd on nad viimasest 4-st mängust kätte saanud 10 punkti ja nendele paremini vastu seisnud kui teised meeskonnad, sealhulgas Barcelona ja Bayern. Minu jaoks on see vapustav saavutus ja võrreldav sellega, mida Guardiola Barcelonaga oma tenüüri ajal tegi.

Täiesti nõus, minu jaoks viimase paari aasta parim treener (võttis selle tiitli jõuga Klopp'ilt). Usun, et keegi poleks osanud oodata, et äkitselt, ilma mingi finantsilise suurjõu tekkimiseta, on äkitselt HIspaanias 3 tiitlipretendenti, rääkimata edust Euroopas. See on ikka väga kõva saavutus.

raunol
08.01.15, 15:19
pole midagi erilist kommenteerida, kõik nägid ise mis toimus. Real ilma Ronaldota mängida ei oska ju ja kui Ronaldol on midagi viga nagu eile, siis ongi reaalselt nii sitt meeskond, et Atletico võidab Reali. loodame, et Ronaldol järgmiseks mänguks parem olla ja siis suudab ta ka väravaid lüüa. lootsin, et tänu Torrese mängimisele Atleticol väravaid ei tule aga Ramos vana ahv suutis ikka kellegi maha tirida ja siis mingi vend peaga värava ka koksata. järgmine mäng Barcaga jätke see Torres koosseisust välja ja Realiga mängus pange jälle väljakule

Ei näe küll põhjust Torrese mängu üle nuriseda. Ta tegi väga soliidse partii, põhjustas piisavalt palju peavalu nendele kaitsjatele seal. Atleti mängis kenasti Simeone plaanid välja ja seda oli hea vaadata kuidas raha peaga vastu seina jooksis :smack:

sepakas
08.01.15, 15:49
Kuidas üks mängija nii kehvaks on muutunud? krt sellises vormis mees ei saaks vist isegi Nõmme kaljus hakkama

Kes täpsemalt?

Tofoa
08.01.15, 15:53
Kes täpsemalt?

http://a.fssta.com/content/dam/fsdigital/fscom/Soccer/images/2015/01/04/010415-Soccer-Atletico-Madrid-Fernando-Torres-gestures-AS-PI.vresize.1200.675.high.73.jpg

maanus
08.01.15, 15:55
Ma kusjuures ei mõtlegi liiga siseselt, vaatan siin teisi liigasi, sealgi on huvitavaid klubisi (kel pole ka sellist raha nagu Atletil on ) ilma tegemas, kus treenerid, kas siis tuntumad või vähem tuntumad on s...st saia tegemas .
Aga eks Simone on tubli, ei vaidlegi vastu aga ennatlikult laseks tal ML ennem ära võita enne kui selle maailma parima tiitli talle kaela riputaks.

Punkt
08.01.15, 22:12
Ei, ilus võit oli.

Minu jaoks oli selle võidu väärtuslikaimaks elemendiks asjaolu, et see võit saadi tiimitöö tulemusena ja just sellise koosseisuga. Eriti tõstaks esile Gimenezi ja Lucase väga ägedat esinemist - vanust vastavalt 19 ja 18 aastat, aga mõlemad mängisid eile kui veteranid ja neutraliseerid Reali edurivi hästi. Propsi viskaks ka Oblakile. Tubli mäng sloveenilt ning näitas, et klassi tal on - saaks nüüd vaid sellest ebaõnnest lahti. Hetkel on muidugi sloveeni probleemiks ka Moya efektiivsed esitused, mistõttu on hispaanlast raske kangutada.

Ülejäänud olid ka tublid, sh Torres. Väravat ei löönud, aga kehv ka polnud - harju keskmine.

Järgmise pähklina igatahes Barcelona. Täna liitusid meeskonna treeningutega Cani ning Miranda - kas neist viimane ka selleks mänguks algkoosseisu pääseb, raske öelda. Keskkaitses käib kõva võitlus ning Gimenez on pea eksimatult tegutsenud. Canil läheb ilmselt omajagu aega, enne kui koosseisu pääseb.

Lõpetuseks tervitusi kõigile "4-0" prohvetitele ning Marcelole ja Jamesile, kelle mängujärgsed viginad olid täitsa naljakad. Viimase kahe kommentaarid olid rubriigist "vaat kes räägib".

Punkt
11.01.15, 19:48
Atleti: Moyá, Oblak, Godín, Siqueira, Gámez, Juanfran, Miranda, Giménez, Lucas, Mario, Tiago, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres

Canil lastakse veel vormi koguda ning Ansaldi on endiselt laatsaretis. Sama lugu ka Cebollaga. Uruguailase puhul ei tea muidugi, kas teda üldse enam Atleti särgis mängimas näeb, kuna klubi on lubanud soovi korral mehel lahkuda. Eks järgmised nädalad anna aru.

Tabeliseisu vaadates oleks hea resultaat täna igas mõttes vajalik tulemus: aitaks teise koha kätte saada ning samas tagapoolt tulijatega vahet suurendada, sest mäletatavasti kaotasid eile punkte nii Villarreal kui ka Valencia. Vaatamata viimase aja ebastabiilsusele on Barcelona muidugi endiselt kuratlikult tugev vastane ning seetõttu midagi kerget loota pole - pigem võib just haavatud looma efekt tooni anda ning nende motivatsiooni kasvatada. Mathieu ja Xavi puudumisestki on punavalgete prillidega vaadates pigem kahju.

Treeningute põhjal võib jälle proovida koosseisu ennustada. Viimasel kahel sessioonil läks käiku algkoosseis Moyá; Juanfran, Giménez, Godín, Siqueira; Gabi, Tiago, Arda, Koke; Griezmann ja Mandzukic. Ilmselt on kõige suuremaks küsimärgiks vasakkaitse koht, kus Siqueira alustamises sajaprotsendiliselt küll kindel poleks. Keskkaitses on Cholol Miranda tagasitulekuga nüüd samuti rohkem mõtlemisainet. Torres saab seekord ilmselt pingilt alustada.

Cani esitleti ka vahepeal ära, numbriks Cerci vana 22. Laenuleping on võimalik hooaja lõppedes permanentseks teha ning mehe enda sõnutsi on just see tema eesmärgiks.

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/14782/large/2015_01_09_cani6.jpg?1420809846

Punkt
11.01.15, 23:51
No näed siis, esimene poolaeg jäime selgelt rongi alla.

Barcelona oli isukas, mõnusalt agressiivne ning Barca trio jäi vähemalt esimese neljakümne viie minuti jooksul meie kaitseliini jaoks liiga kiireks. Hetkeseisuga ütleks, et Simeone lõikas Gamezi algkoosseisu panekuga näppu, Messi astub mehest liiga kergelt mööda ja harutab sellega ülejäänud kaitseliini lahti. Gimenezil vedas, et taklingu eest kaarti ei saanud. Midagi pahatahtlikku polnud, jäi hiljaks, kuid sellegipoolest kindel kaardi koht ning olenevalt kohtunikust võinuks olla ka roosakas.

Ehk siis resümee on, et poolajal tuleb Simeonel meestele veidi elu sisse puhuda. Kui siit mängust veel midagi tahta, siis tuleb Barcelona kaitseliini rohkem testida. Muud võimalust ei ole.

GoldenEagle
11.01.15, 23:58
Teise värava eel võttis Messi palli selgelt käe abiga maha, enne Suarezele söötmist.

atleticomadrid
12.01.15, 00:06
Simeone lõikas Gamezi algkoosseisu panekuga näppu,

Täiesti nõus. Taming Messi on ametilt paremkaitsijale ilmselgelt liiga palju küsitud, iseasi kui palju Siqueira parem oleks. Ansaldi will be missed. Ümbersündinud Atleticot oleme varemgi näinud teisele poolajale tulemas, saame näha mida seekordne riietusruumi kõne meeskonna vereringesse süstib.

sepakas
12.01.15, 00:10
Teise värava eel võttis Messi palli selgelt käe abiga maha, enne Suarezele söötmist.

Selget polnud seal midagi.. Õla-käe vaheline teema, sõltub kohtunikust.
Samas Neymarile tehtud viga oli ikka päris jõhker ja otse kohtuniku silme all ehk miinimum kollase pidanuks selgelt saama. Tegelt ei antud vigagi ja võib öelda, et kohtunik on nõrk seni olnud..

GoldenEagle
12.01.15, 00:24
Reeglina, olen näinud, et selline asi fikseeritakse käeks, aga kui oli nii, oli nii.
Barca on mänguliselt tõesti hea olnud.

sepakas
12.01.15, 00:57
Kas see on selle hooaja trend, et Atletico mängijate olek väljakul on kui halvemate päevade mourinho real? Väga kole.. Ei meenu sedavõrd tahtlikult mmusta mängu eelmise hooaja kohtumistest.

Ja no kohtunik ei väärinud seda kohtumist. Liiga ebastabiilne ning kontrollimatu vile mõlemile poole. Esimesel lasi asja liiga jõuliseks minna, ning teisel maksis see selgelt kätte.

atleticomadrid
12.01.15, 01:03
Kas see on selle hooaja trend, et Atletico mängijate olek väljakul on kui halvemate päevade mourinho real?

Kas see on trend, et Neymar on suure suuga plika?

Sõda oli täna palju. Kaootilise kohtuniku taskust tuli täna kokku 9 kollast ära jagada meeste vahel, üsna suur osa neist jutupaunikutele. Barca kulisside tagust tormi ei suudetud täna ära kasutada ja väljakul jooksis üsna lõbus Barcelona. Teisel poolajal oli vurtsu oodatavalt enam, kuid see teine mammu jäi tulemata.

sepakas
12.01.15, 01:14
Kas see on trend, et Neymar on suure suuga plika?

Sõda oli täna palju. Kaootilise kohtuniku taskust tuli täna kokku 9 kollast ära jagada meeste vahel, üsna suur osa neist jutupaunikutele. Barca kulisside tagust tormi ei suudetud täna ära kasutada ja väljakul jooksis üsna lõbus Barcelona. Teisel poolajal oli vurtsu oodatavalt enam, kuid see teine mammu jäi tulemata.

Sinu vastus langeb härra Pehvkuri tasemele- prantsuse ajakirjanikud on ise süüdi, et nad maha lasti :D
Ehk siis sõnadele vägivallaga vastamine on punavalgete arvates ok?

atleticomadrid
12.01.15, 01:25
Sinu vastus langeb härra Pehvkuri tasemele- prantsuse ajakirjanikud on ise süüdi, et nad maha lasti :D
Ehk siis sõnadele vägivallaga vastamine on punavalgete arvates ok?

Keegi mõtleb kellegi teise peaga..

Vägivalda mänguolukordadest oleks ka paslik eristada inimesel kes arvab ennast jalgpallist midagi teadvat.

jaalo
12.01.15, 10:48
täiesti mõttetu meeskond. realile teeb ära aga barcelonale antakse võit. treener on ka paras tolvan, toob torrese mängu kui väravat vaja on. ja miks ei võinud karmimalt mängida veidike? see on see mäng, kus messi oleks võinud vigastada saada

affelay
12.01.15, 10:53
täiesti mõttetu meeskond. realile teeb ära aga barcelonale antakse võit. treener on ka paras tolvan, toob torrese mängu kui väravat vaja on. ja miks ei võinud karmimalt mängida veidike? see on see mäng, kus messi oleks võinud vigastada saada
Üldiselt on su idiootsusi ysna naljakas lugeda, aga kellegi vigastust soovida ... :fpalm:

MMclub
12.01.15, 10:53

T*RA SA OLED LIHTSALT NII LOLL. Oled küll blokeeritute nimekirjas aga ikka loen su postitusi. Millal see lapskirjanik siit minema visatakse?

Tofoa
12.01.15, 12:04
Oled küll blokeeritute nimekirjas aga ikka loen su postitusi.

Kelle probleem see on?

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user5/imageroot/2012/06/SUICIDE%20GUN.jpg

Katk
12.01.15, 13:33
Selget polnud seal midagi.. Õla-käe vaheline teema, sõltub kohtunikust.
Samas Neymarile tehtud viga oli ikka päris jõhker ja otse kohtuniku silme all ehk miinimum kollase pidanuks selgelt saama. Tegelt ei antud vigagi ja võib öelda, et kohtunik on nõrk seni olnud..

Ebaselge võib see küll ikka ainult Barca prillidega vaatajale olla. Selge käega mäng ning reeglite rikkumine. See aga ei muuda fakti, et Barca oli parem ning vääris võitu. Teatrit tehti ka ning palju loksutati lõugu kuid see juba teine teema.

MMclub
12.01.15, 13:40
Kelle probleem see on?

Ma tõsiselt kahlten, et ma pole ainuke kellele selle 12 aastase postitused igas teemas pinda käivad.

raunol
12.01.15, 14:16
Ebaselge võib see küll ikka ainult Barca prillidega vaatajale olla. Selge käega mäng ning reeglite rikkumine. See aga ei muuda fakti, et Barca oli parem ning vääris võitu. Teatrit tehti ka ning palju loksutati lõugu kuid see juba teine teema.

Ma ei oleks selles 100% kindel, et see käega mäng oli. Minu meelest oli ikkagi tegemist suhteliselt sellise piiripealse rinna-käega mängule. Barca mängis väga soliidse partii, mida ei oleks neilt küll kohe kindlasti hetkel oodanud. Mis puutub Atleti mängu, siis tõesti oli palju lõhkumist ja väga palju sellist mängu, mis väljakule ei sobi. Torrese mängutulek õigustas ennast, sest Mandzukic üks oli päris kahvatu seal. Ainukene asi, mis ta esimesel poolajal silma jäi oli see, kui ta Sergioaga sõnelema läks ja endale sellega kollase teenis. Aga igastahes väga soliidne esitlus Barca kuldselt kolmikult :lahe:

jaalo
12.01.15, 15:12
Ma tõsiselt kahlten, et ma pole ainuke kellele selle 12 aastase postitused igas teemas pinda käivad.

12? ma ei usu, et ma sinust väga palju noorem olen kui sa just mingi 40 aastane Helmut ei ole. ja mida sa Chelsea vend üldse siin teed, mine kommenteeri premier league teemas oma meeskonna igavat mängu parem

sepakas
12.01.15, 15:57
Keegi mõtleb kellegi teise peaga..

Vägivalda mänguolukordadest oleks ka paslik eristada inimesel kes arvab ennast jalgpallist midagi teadvat.

Mehh? :)
Ei ole päriselt selline vend..
Üks vanasõna ka sulle lõpetuseks: Sa solvusid, järelikult oli mul õigus! ;)

Punkt
12.01.15, 20:47
Kas see on selle hooaja trend, et Atletico mängijate olek väljakul on kui halvemate päevade mourinho real? Väga kole.. Ei meenu sedavõrd tahtlikult mmusta mängu eelmise hooaja kohtumistest.

Sellega on nii, et igaüks näeb asja läbi oma prillide. Mina võin mõnes olukorras näha võitluslikkust ja attitude'i, vastase poolehoidja võib selles samas episoodis näha aga hoopis vägivaldsust ja mõttetut raiumist. Neutraalsed vaatajad võivad samamoodi hinnangutes pooleks jaguneda - kellele nähtu sümpatiseerib, kellele nähtu ei sümpatiseeri. Arvamusi ja perspektiive on palju ning need olenevad olukorrast.

Atleti mänguplaan näeb ette võitluslikkust ning seda, et niisama kergelt kedagi endast mööda ei lasta. Eile jäi kaitseliin ilmselgelt paljudes olukordades sammu võrra liiga aeglaseks, mistõttu oli ohtlike olukordade vältimiseks targem mees maha võtta. Ma viskaks siinkohal pigem propsi Barcelonale: võrreldes varasemate omavaheliste mängudega suutsid nad seekord võitluslikkuse poolest enam kui samal tasemel olla ning kuna individuaalne meisterlikkus on neil niigi liiga parim, siis läkski nii nagu läks. Vähe kokkumänginud kaitseliin harutati väga osavalt lahti.

Kui mind miski häirib, siis võibolla tõesti mõne mehe lühike süütenöör - näiteks RG, kes kipub teatud olukordades liiga palju seletama. Mandžukicil on vahel samasugune komme üle reageerida ja mul pole üldse keeruline tunnistada seda. Aga vähemalt sama palju häirivad mind igasugused sildistamised a'la thugs. Neil sildistajatel soovitaks enne oma read hoolega üle uurida ning vähem sotsiaalmeediat ja kollast meediat tarbida. Kõik, mis seal kirjutatakse, ei olegi alati äge.*

*See viimane lõik polnud konkreetselt sulle suunatud.

BCfey
12.01.15, 21:30
Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.

Linnupoja
12.01.15, 22:27
Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.

sest nad on debiilid

RealFan
13.01.15, 02:58
Sellega on nii, et igaüks näeb asja läbi oma prillide. Mina võin mõnes olukorras näha võitluslikkust ja attitude'i, vastase poolehoidja võib selles samas episoodis näha aga hoopis vägivaldsust ja mõttetut raiumist. Neutraalsed vaatajad võivad samamoodi hinnangutes pooleks jaguneda - kellele nähtu sümpatiseerib, kellele nähtu ei sümpatiseeri. Arvamusi ja perspektiive on palju ning need olenevad olukorrast.

Atleti mänguplaan näeb ette võitluslikkust ning seda, et niisama kergelt kedagi endast mööda ei lasta. Eile jäi kaitseliin ilmselgelt paljudes olukordades sammu võrra liiga aeglaseks, mistõttu oli ohtlike olukordade vältimiseks targem mees maha võtta. Ma viskaks siinkohal pigem propsi Barcelonale: võrreldes varasemate omavaheliste mängudega suutsid nad seekord võitluslikkuse poolest enam kui samal tasemel olla ning kuna individuaalne meisterlikkus on neil niigi liiga parim, siis läkski nii nagu läks. Vähe kokkumänginud kaitseliin harutati väga osavalt lahti.

Kui mind miski häirib, siis võibolla tõesti mõne mehe lühike süütenöör - näiteks RG, kes kipub teatud olukordades liiga palju seletama. Mandžukicil on vahel samasugune komme üle reageerida ja mul pole üldse keeruline tunnistada seda. Aga vähemalt sama palju häirivad mind igasugused sildistamised a'la thugs. Neil sildistajatel soovitaks enne oma read hoolega üle uurida ning vähem sotsiaalmeediat ja kollast meediat tarbida. Kõik, mis seal kirjutatakse, ei olegi alati äge.*

*See viimane lõik polnud konkreetselt sulle suunatud.
Muus osas pretensioone ei ole, kuid võitluslikkuse ja niisama mingisugustes katsetes end kehtestada (nagu näiteks suuremad poisid 6. klassis) on vahe sees. Eelmine hooaeg paistis sellega silma eriti Costa, aga ega Mandžukic oluliselt erinev ei ole. Mõned mehed veel (Godin, Gabi näiteks). Et a la enne nurgalöögi olukorda lihtsalt mõni mees pikali lükata, selja tagant kõva mees olla ja nii edasi. Kui kusagil mingiks sõnelemiseks läheb, siis aetakse kohe torso laiali ja tämber läheb mehisemaks, aga järgmises olukorras tuleb vaat et pisar silma, sest nii valus on, kuigi midagi tegelikult polnud. Muidu on tore küll, et rahalises mõttes väike klubi suurtele säru teeb, võiks rohkem olla El Clasico väärilisi mänge.. just eelkõige mängulises mõttes. Aga kõik see "disrespect" vastase vastu, mis sellega kaasneb.. vähendab oluliselt kõige selle väärtust. Minu jaoks.

Enne kui keegi tuleb Reali meestega võrdlema.. siis on ilmselt üsna hästi teada paljudele, et mehed nagu näiteks Ramos, Pepe ja Ronaldo on keskmisest kohati nõrgema närvikavaga (või siis vähe kangema temperamendiga, kuidas võtta), mida sageli nende endi vastu ära kasutatakse. Samas, ma ei näe seda, et nad mängu algusest kohe läheksid kedagi provotseerima ning neid närvi ajama. Aga loomulikult, targem võiks ju järele anda ja mitte provokatsioonidele alluda ja tagasi kohe minna tegema.. kuid ega see nii lihtne pole. Tulemuseks on tavaliselt.. lollused. Pepet peetakse ka lihunikuks mitte selle pärast, et ta jõhkralt taklab, vaid põhjuseks on ikka mõningane turbulents katusekorrusel teatud situatsioonides. Kes kõigel sellel vahet mõistab, see mõistab. Võib-olla pole mõne jaoks see isegi oluline.

Võin ka eksida, aga minu arust ei ole Costa-Mandžukici suguseid mehi ka mitte Barcas (Suarez?), ei jälgi nende mänge kuigi palju. rixxer võttis Barca teemas asja minu arust üsna hästi kokku.

Mask
13.01.15, 13:44

Ole nüüd. See on aastate pikkune töö, mis algas juba Klinsmanni aegadel, kui Löw oli abitreener Saksamaa koondise juures. See eelmise aasta jackbot oli lihtsalt pikaaegse töö tulemus. Täiesti nõus, et Simeone on väga super head tööd teinud alates Atletico peatreeneriks saamisest aga MM on ikkagi MM.

ericbana
13.01.15, 19:17

Oleks tõesti tore, kui maailmameistriks tuldaks ainult 7 mängu võiduga. Ilmselgelt on selle taga midagi enamat ju.

Punkt
13.01.15, 20:29
Muus osas pretensioone ei ole, kuid võitluslikkuse ja niisama mingisugustes katsetes end kehtestada (nagu näiteks suuremad poisid 6. klassis) on vahe sees. Eelmine hooaeg paistis sellega silma eriti Costa, aga ega Mandžukic oluliselt erinev ei ole. Mõned mehed veel (Godin, Gabi näiteks). Et a la enne nurgalöögi olukorda lihtsalt mõni mees pikali lükata, selja tagant kõva mees olla ja nii edasi. Kui kusagil mingiks sõnelemiseks läheb, siis aetakse kohe torso laiali ja tämber läheb mehisemaks, aga järgmises olukorras tuleb vaat et pisar silma, sest nii valus on, kuigi midagi tegelikult polnud. Muidu on tore küll, et rahalises mõttes väike klubi suurtele säru teeb, võiks rohkem olla El Clasico väärilisi mänge.. just eelkõige mängulises mõttes. Aga kõik see "disrespect" vastase vastu, mis sellega kaasneb.. vähendab oluliselt kõige selle väärtust. Minu jaoks.

Enne kui keegi tuleb Reali meestega võrdlema.. siis on ilmselt üsna hästi teada paljudele, et mehed nagu näiteks Ramos, Pepe ja Ronaldo on keskmisest kohati nõrgema närvikavaga (või siis vähe kangema temperamendiga, kuidas võtta), mida sageli nende endi vastu ära kasutatakse. Samas, ma ei näe seda, et nad mängu algusest kohe läheksid kedagi provotseerima ning neid närvi ajama. Aga loomulikult, targem võiks ju järele anda ja mitte provokatsioonidele alluda ja tagasi kohe minna tegema.. kuid ega see nii lihtne pole. Tulemuseks on tavaliselt.. lollused. Pepet peetakse ka lihunikuks mitte selle pärast, et ta jõhkralt taklab, vaid põhjuseks on ikka mõningane turbulents katusekorrusel teatud situatsioonides. Kes kõigel sellel vahet mõistab, see mõistab. Võib-olla pole mõne jaoks see isegi oluline.

Võin ka eksida, aga minu arust ei ole Costa-Mandžukici suguseid mehi ka mitte Barcas (Suarez?), ei jälgi nende mänge kuigi palju. rixxer võttis Barca teemas asja minu arust üsna hästi kokku.

Mis puutub Atleticosse.. siis kui valida antaks, eelistaks ka pigem Barcaga mängu. Üldiselt samadel põhjustel, see .. nagu rixxer ütles, "thug-style" on üsna masendav, eriti veel kui järgmisel hetkel lahistatakse nutta süütute tütarlaste kombel. Ning mängu ennast näeb ka tavaliselt.. kordades rohkem.

Mõtlesin kaua, kas vastata, aga kui niimoodi silmakirjalikult lahmid, siis ju peab.

See on päris omapärane, et just Reali logoga tegelinski süüdistab mõnda teist klubi disrespektis. Ära unusta, et Real oli see tiim, kelle kapten kuulutas suursuguselt, et tegu on jumala meeskonnaga. Ma ei tea, kas valgete osakonnas kasvab arrogantsuse tase võrdeliselt Meistrite Liiga karikatega, aga hetkel tundub küll niimoodi. Lahmid pidevalt suure suuga seljatagant ründamistest (eh?), kuid samas unustad, et hoopis Ronaldo ja Ramos olid need, kes hooaja alguses toimunud kohtumises rusikahoope jagasid - Ronaldo sh seljatagant. Saatuse iroonia eksole. Ja kuna sa tahtsid nii väga respektist loengut pidada, siis seleta palun ära, miks Real pidevalt enne ja pärast mängu kohtunikke mõjutada üritavad? Seleta palun ka ära, miks Reali meediakanalid enne tähtsaid mänge vastast destabiliseerida üritavad?

Kui see on sinu meelest respekt vastase vastu, siis ma loodan tõesti, et Atleti ei oma kübetki seda sinu kujutlusele vastavast respektist. Minu meelest on Realis respektiga märksa tõsisemad probleemid ja seda mitte ainult vastaste vastu, vaid isegi oma meeskonnakaaslaste vastu. Sort it out, muidu peavad jälle Burgos, RG ja co (ehk sinu lemmikjõhkardid) pärast mängu Casillast lohutama - sest oma kaaslased ju ei tee seda.

Ja see on muidugi tipptase, kuidas sa Ramosest, Pepest ja Ronaldost süütud lambad maalid, keda kõik kurjalt ära kasutavad. Nemad ei ole ju kunagi initsiaatorid ega algatajad. See mentaliteet, kus kõik teised on süüdi, kumab tegelt ju pidevalt läbi kasvõi siit foorumist ning mitte ainult mängudes Atlético vastu. Tangot tantsitakse tavaliselt kahekesi, sina tahad seda vägisi üksikesineja tantsuks väänata.

Mis puutub tütarlaste nuttu, siis selle sildi omistas San Lorenzo kapten siiski Reali mängijatele. Kandke seda uhkusega.

PS! Esitatud küsimused olid pigem retoorilised, tegelt vastama ei pea - sinu seisukoht juba niigi selge.

atleticomadrid
13.01.15, 20:39

Pikk mulin kokku võtta - Atletico tuleb algusest peale kõigil molli ja munadesse sõitma ja protsessi käigus sõimatakse ka kõigi emad ja õed l***sideks aga Reali meestel läheb ainult vahetevahel seier punasesse ja siis on ka kõik ülejäänud halvad inimesed, provotseerivad, jalgpallivõõrad šovinstid, kes ei mõista arukat dialoogi ja jalgpallimängu tõelist ilu Real Madridi revolutsionistide esituses.
Mis ma oskan öelda, nõdrameelsete lemmikklubi fänn on taas rääkinud.
Ma ei tea, et jalgpall oleks üheselt defineeritav, milline on ilus ja milline on kole, mis on õige ja mis on vale jalgpall. Miks on daivimine ja vigade meelitamine "modernse jalgpalli loomulik osa" aga jõuline enesekehtestamine ja vea piirimail mängimine "inetu ja disrespectful?"
Miks on pea ees ründamine ühtäkki õige viis tulemusele lähenemiseks aga taktikaline vilumus ja läbimõeldud ning läbiharjutatud kaitsefilosoofia vale?
Atletico jalgpall on mehelik, vapper, ennast kehtestav ja kompromissitu, väärtuspõhine.

Kuldsuu Cerezo paneb asjad paika : "Atletico Madrid are brilliant, not violent".

papagoi
13.01.15, 20:42
Punkt, ei vaidle vastu millelegi, aga miks hakkad enda meeskonna vigu peitma sellega, et lahmid Reali vendasid?
"Aga tema tegi kaa" on üpriski lapsik.

Punkt
13.01.15, 21:01
Punkt, ei vaidle vastu millelegi, aga miks hakkad enda meeskonna vigu peitma sellega, et lahmid Reali vendasid?
"Aga tema tegi kaa" on üpriski lapsik.

Ma ei ole ju midagi peitnud. Lehekülje alguses ju tõdesin, et on lühikese süütenööriga härrasid meeskonnas (RG ja Mandžukic) ning et vahel häirib mindki nende härraste liigne lõksutamine, ülereageerimine. Samuti tõdesin, et eelmises mängus oli mitmeid hilinenud taklinguid.

Reali ja Reali mängijad tõi ta mängu ikka enda initsiatiivil. Mitte keegi ei maininud enne tema postitust Reali või ühtegi Reali mängijat. Häirivad lihtsalt ebaloogilised õigustused ja topeltstandardid, mis tema postitusest läbi kajasid. Aga nagu ma juba enne kirjutasin, siis asi oleneb alati perspektiivist.