PDA

View Full Version : Atletico de Madrid

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RealFan
13.01.15, 23:27
Mõtlesin kaua, kas vastata, aga kui niimoodi silmakirjalikult lahmid, siis ju peab.

See on päris omapärane, et just Reali logoga tegelinski süüdistab mõnda teist klubi disrespektis. Ära unusta, et Real oli see tiim, kelle kapten kuulutas suursuguselt, et tegu on jumala meeskonnaga. Ma ei tea, kas valgete osakonnas kasvab arrogantsuse tase võrdeliselt Meistrite Liiga karikatega, aga hetkel tundub küll niimoodi. Lahmid pidevalt suure suuga seljatagant ründamistest (eh?), kuid samas unustad, et hoopis Ronaldo ja Ramos olid need, kes hooaja alguses toimunud kohtumises rusikahoope jagasid - Ronaldo sh seljatagant. Saatuse iroonia eksole. Ja kuna sa tahtsid nii väga respektist loengut pidada, siis seleta palun ära, miks Real pidevalt enne ja pärast mängu kohtunikke mõjutada üritavad? Seleta palun ka ära, miks Reali meediakanalid enne tähtsaid mänge vastast destabiliseerida üritavad?

Kui see on sinu meelest respekt vastase vastu, siis ma loodan tõesti, et Atleti ei oma kübetki seda sinu kujutlusele vastavast respektist. Minu meelest on Realis respektiga märksa tõsisemad probleemid ja seda mitte ainult vastaste vastu, vaid isegi oma meeskonnakaaslaste vastu. Sort it out, muidu peavad jälle Burgos, RG ja co (ehk sinu lemmikjõhkardid) pärast mängu Casillast lohutama - sest oma kaaslased ju ei tee seda.

Ja see on muidugi tipptase, kuidas sa Ramosest, Pepest ja Ronaldost süütud lambad maalid, keda kõik kurjalt ära kasutavad. Nemad ei ole ju kunagi initsiaatorid ega algatajad. See mentaliteet, kus kõik teised on süüdi, kumab tegelt ju pidevalt läbi kasvõi siit foorumist ning mitte ainult mängudes Atlético vastu. Tangot tantsitakse tavaliselt kahekesi, sina tahad seda vägisi üksikesineja tantsuks väänata.

Mis puutub tütarlaste nuttu, siis selle sildi omistas San Lorenzo kapten siiski Reali mängijatele. Kandke seda uhkusega.

PS! Esitatud küsimused olid pigem retoorilised, tegelt vastama ei pea - sinu seisukoht juba niigi selge.

Pole vaja kõike isiklikult võtta, täpselt samuti pole vaja teha liialdusi ning minna isiklikuks. Kui sa näed asju teisiti kui mina või keegi teine, väga kena. Minu eesmärk pole saavutada seda, et sa täpselt samamoodi mõtleksid nagu mina.

Aga olgu. Kuidas täpselt seostub Ramose väide austuse puudumisega? Kas ta ütles midagi halba kellegi kohta? Minu arust mitte. Kui sa lähed Messi, Suarezi või mõne teise tippklubi mängijate käest midagi analoogset küsima, siis nad ei ütle, et tegelikult on Barca üks mõttetu meeskond ja nii edasi, ikka öeldakse enamikel juhtudel, et nende meeskond on parim.

Rusikahoopide koha pealt, eks Ramos ja Ronaldo on varemgi asjatult oma käte ja muude kehaosadega vehkinud, kuid nad ei ole ainukesed. Nagu ma enda arust üritasin ka väljendada, siis ei arva, et see oleks mingilgi moel vajalik või põhjendatud, isegi siis kui neid pidevalt töödeldakse. Ma ei pea päevikut, kes, kui palju ja mitmendal minutil hoope jagas, kuid kindlasti ei olnud need ainsad säärast laadi intsidendid. Kas tõesti ründas Ronaldo Godini selja tagant? Kas tõesti kasutas Ramos "rusikahoope"? Kas ma peaksin siis ütlema, et Mandžukic lõi olukord enne Ramosel küünarnukiga sahtli puhtaks? Ja sa räägid, et mina lahmin...

Küsiks siis, mida täpselt pead sa silmas vastaste ja kohtunike mõjutamise all?

Eh, no eks meeldib nii mõnelegi Reali mehele staaritseda, pole seda proovinud eitada. Jään siiski eelmises postis kasutatud väite juurde (igaks juhuks täpsustan, et jääks vähem ruumi liialdusteks) ... ma ei mäleta, et Ancelotti treeneriks oldud aja jooksul oleks vastaste töötlemine kuigi tähtis mänguelement Reali mänguplaanis. Mõned arvavad, et nõrganärvilisi tulebki provotseerida, mina nii ei arva.

Ma ei ole üritanud väita, et Ronaldo, Pepe ja teised pole vägivaldse käitumise eest teenitud kaartide osas kuigi palju süüdi, loomulikult on, ei anna eriti seda kuidagi õigustada. Võiksin küll korrata eelmises postis öeldud, ent vaevalt, et sellel mõtet on. Pigem oli mõte selles, et minu jaoks ei ole niiöelda provokaatorid kuigivõrd paremad, kuigi neile üldjuhul kaarte ei jagata. Nagu sai öeldud, siis minu erapoolikul hinnangul ei ole enamasti nende meeste retsept võiduks vastase närvi ajamine (mis minu hinnangul näitab austuse puudumist). Tänapäeva tippjalgpallur võiks olla piisavalt professionaalne, et provokatsioonidele mitte alluda.

Pikk mulin kokku võtta - Atletico tuleb algusest peale kõigil molli ja munadesse sõitma ja protsessi käigus sõimatakse ka kõigi emad ja õed l***sideks aga Reali meestel läheb ainult vahetevahel seier punasesse ja siis on ka kõik ülejäänud halvad inimesed, provotseerivad, jalgpallivõõrad šovinstid, kes ei mõista arukat dialoogi ja jalgpallimängu tõelist ilu Real Madridi revolutsionistide esituses.
Taaskord.. liialdused ja muu selline jama probleeme ei valmista. Seda ma ei tea, kas vastase töötlemine eesmärk ka teiste meeskondadega mängudes on (ilmselt siiski on), kuna ma ei vaata Atletico mänge (välja arvatud juhul, kui nad Realiga mängivad, eksju). Molli ei sõideta (loodetavasti mitte sellepärast, et kohtunikel on seda üsna lihtne märgata), pigem oleks rohkem tegu kiusamisega.. ehk mõistad. Loodetakse selle peale, et vastane töötluse tulemusel teeb midagi rumalat. Mängustiili kui sellise kohta mul midagi halba enda arust öelda ei olnud, kõik need võrdlused, mis sa tegid on minu jaoks teemast mööda ning samuti üsna veidrad interpretatsioonid minu öeldust. Pole ka üritanud väita, et Ronaldo või teised Reali mängijad õige jalgpalluri (või siis ka inimese) musternäidised oleksid.

Punkt
13.01.15, 23:52
Pole vaja kõike isiklikult võtta, täpselt samuti pole vaja teha liialdusi ning minna isiklikuks. Kui sa näed asju teisiti kui mina või keegi teine, väga kena. Minu eesmärk pole saavutada seda, et sa täpselt samamoodi mõtleksid nagu mina.

Mina dubleeriks seda ja tõmbaks selle mõttega teemale joone alla. Igaüks näeb asju natuke oma värvi prillidega ning nii lihtsalt on. Kui sa siiski tahad oma esitatud küsimustele vastust, siis võib privas vabalt edasi diskuteerida.

Jätkates elulistel teemadel, siis derbiks on suurimad mured hetkel vasakkaitses. Ansaldi endiselt out ning Siqueira venitas ka midagi ära. Gamezit ei tahaks seekord vasakul pallimas näha, mistõttu loodaks, et Lucas saab ehk järjekordse võimaluse särada. Sahistatakse ka, et Miranda saab algkoosseisu koha tagasi.

atleticomadrid
14.01.15, 12:39
Kas tõesti ründas Ronaldo Godini selja tagant? Kas tõesti kasutas Ramos "rusikahoope"?

Need prillid mida sina kannad on küll -8 Real Madrid.

https://www.youtube.com/watch?v=lEXCnHlLW70

https://www.youtube.com/watch?v=2fCTn0QHMos

jaalo
14.01.15, 16:07
mul on küll hea meel näha, et kui vaja, siis võib Real ka räpaselt mängida ja ei jää Atleticole midagi võlgu. suurepärane meeskonnavaim. ma ei valeta kui ütlen, et mulle räigelt meeldis kuidas Ronaldo sellest meeskonna liidrina osa võttis ja sellises pingelises mängus vastasele molli pani. ja talle ei tehtud selle eest midagi. only Ronaldo

BCfey
14.01.15, 21:42
Ole nüüd. See on aastate pikkune töö, mis algas juba Klinsmanni aegadel, kui Löw oli abitreener Saksamaa koondise juures. See eelmise aasta jackbot oli lihtsalt pikaaegse töö tulemus. Täiesti nõus, et Simeone on väga super head tööd teinud alates Atletico peatreeneriks saamisest aga MM on ikkagi MM.

Kui MM-l on FIFA auhindade jagamisel nii otsustav roll, siis võinuks see mitte piirduda ainult parima treeneri valimisega. Nii mõnigi nimi, mis praegu FIFA World XI-e/Ballon d'Or-i esilistis on, sinna tegelikult kuuluda ju sel juhul ei tohiks.

Ja üleüldse, MM-i prestiiž ei tee seda turnat kohe taseme koha pealt maailma parimaks. CL on ikka see koht, kus pakutakse kõrgeima kvaliteediga jalgpalli ning mille järgi neid auhindu jagada võiks. Ning kui nii ei sobi, siis võiks need gaalad kaheks jagada, ühed MM-i/koondiste esituste, teised klubivõistluste kohta.

Ja kas sa arvad et Simeone töö ei olnud pikk ja raske? Ta viis meeskonna, mis oli 2011. aastal kollapsi äärel ja millel oli vähem staare/ressursse kui Real Madridil/Saksamaal, La Liga tippu ning oli minuti kaugusel võitmaks CL-i finaali.

Muidu aga, respekt Löwile, olen kindel et ta mängis oma osa MM- tiitlivõidus. Ent kui sa vaatad ja loed kõike seda mida tema kohta enne turniiri öeldi/kirjutati, siis mulle jääb küll vähemalt mulje et mehe roll antud meeskonna tiitlini viimisel on veidi üle hinnatud, eriti pärast suvise turniiri võitu. Samas, ma pole saksa jalgpalli ekspert ning võin selle koha pealt eksida.

Oleks tõesti tore, kui maailmameistriks tuldaks ainult 7 mängu võiduga. Ilmselgelt on selle taga midagi enamat ju.

Ja kui palju sellele enamale oleks tähelepanu pööratud siis, kui Saksamaa selles 7. mängus võitu kirja poleks saanud?

jaalo
14.01.15, 22:50
mis shousti sa ajad. MM'il antakse niigi ju auhinnad välja, nahhui uuesti sama asja teha vaja

GoldenEagle
14.01.15, 23:14
mis shousti sa ajad. MM'il antakse niigi ju auhinnad välja, nahhui uuesti sama asja teha vaja

Ja CL-is on auhinnaks vaid Platini käesurve? :fpalm:

jaalo
14.01.15, 23:55
tra mis pea peale kukkunud vennad :D klubijalka eest antakse ka eraldi auhindu.

GoldenEagle
15.01.15, 00:28
tra mis pea peale kukkunud vennad :D klubijalka eest antakse ka eraldi auhindu.

Sinu loogika järgi ei anta CL-is mingeid auhindu.
Aga teemasse pisut rohkem, siis- miks Miranda taas põhisse peaks saama, Gimenez on ju suht kenasti hakkama saanud?

atleticomadrid
15.01.15, 16:59
Sinu loogika järgi ei anta CL-is mingeid auhindu.
Aga teemasse pisut rohkem, siis- miks Miranda taas põhisse peaks saama, Gimenez on ju suht kenasti hakkama saanud?

Rollilt on Gimenez kolmas kaitsija ja ühtehoidva kollektiivi printsiibi järgi peetakse sellest nähtavasti ka kinni.

messineuer12
15.01.15, 22:08
Hahhahaahhahha. Torres võtab Real Madridi molekulideks.

LeeRomeno
15.01.15, 23:13
krt see on nagu muinasjutt juba

bubbles
15.01.15, 23:35
Võib vist juba õnne soovida edasipääsu puhul.

ElNino9
15.01.15, 23:55
VÕIMAS FERNANDO TORRES
Tubli Atletico Madrid!

orbitaaljaam
15.01.15, 23:56
edu.ee
loodame, et sellest tehingust saavad kasu mõlemad pooled.

ptv :)

staykool
16.01.15, 00:08
Minge perse. Mis ime mees teil see Simeone on? Kõik mis ta puutub muutub kullaks.

atleticomadrid
16.01.15, 00:10
Jälle üks pöörane derby selijataha jäetud ja tõesti, kas saab olla muinasjutulisemat setenaariumit? Järjekordne juhtum, kus toimunu on nagu ülepingutatud cheesy hollywood movie, mida ei usuks, kui see just ei juhtuks omaenese silme all. Sihi ja vormi kaotanud kodulinna heeros naaseb tagasi kohta, kus kõik alguse sai ning paugutab ennast uuesti pildile linnarivaali vastu lükates nood välja karikasarjast. What is this? 20th Century Fox ??? Tere tulemast tagasi Fernando Torres!
Aupa Atleti! Vamos El Nino!

Tõeliste tšempionite meeskond!
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/15/1421349255899_lc_galleryImage_Atletico_Madrid_s_fo rward.JPG

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/15/1421354480233_lc_galleryImage_epa04561780_Atletico _Madr.JPG

Koomuskit kah:
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1509027_1288866481153565_5790277741999472308_n.jpg ?oh=79ee09b10250957781bd262946c6df87&oe=5521BC08

Rudy
16.01.15, 00:13
Soeng mängib, vähemalt Torrese puhul.

Punkt
16.01.15, 00:13
Torres ja Griezmann olid ägedad! Loodetavasti ei ole Griezmanni õlaga väga hullud lood ning mingit pausi sisse ei tule, sest prantslane on tõesti suurepärases vormis hetkel. Mario tegutsemist keskväljal oli samuti päris tore vaadata ning tagantjärele tark olles ütleks, et Barcelona vastu läinuks teda ilmselt vaja.

Kui miski muret tekitab, siis kaitses on viimasel ajal tulnud kerged apsud sisse. Tugevad meeskonnad karistavad need eksimused ära ja seda oli tänagi näha. Aga küll Cholo korda teeb.

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/01/15/album/1421343715_737902_1421351659_album_grande.jpg

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/01/15/album/1421343715_737902_1421354998_album_grande.jpg

Amos
16.01.15, 00:22
Fakk kui kõva see on.
Ülihea meel Torrese üle ning millega veel enesekindlust tõsta kui mitte kahe väravaga Reali vastu? :D

sepakas
16.01.15, 08:51
Torres võiks nüüd karjääri lõpetada, sest enam paremaks minna ei saa.. Ja kevadeks on mesinädalad läbi ning mees taas viimaste aastate "taset" näitamas :)
Aga muidu Atleticol vedas, et valgete kogu tähelepanu läks vaid rünnakule ning kaitsjaid ei võetud poolaegade esimesteks minutiteks platsile kaasagi :D

atleticomadrid
16.01.15, 18:49
Torres võiks nüüd karjääri lõpetada, sest enam paremaks minna ei saa.. Ja kevadeks on mesinädalad läbi ning mees taas viimaste aastate "taset" näitamas :)
Aga muidu Atleticol vedas, et valgete kogu tähelepanu läks vaid rünnakule ning kaitsjaid ei võetud poolaegade esimesteks minutiteks platsile kaasagi :D

Barcelona avatar aga Reali tase. :eek:

Punkt
19.01.15, 22:05
Cebolla on Itaalias ning ilmselt on laenuleping Parmaga varsti tõsiasi. Müts maha mehe ees - täielik professionaal, kes vaatamata oma väiksele mänguajale ei lõksutanud meedias nõmedal kombel lõugu, vaid oli selle asemel riietusruumis muhe tegelane ja asetas tiimi enda isiklikest ambitsioonidest kõrgemale. Kui oskusi ei pruukinud Cebollal algkoosseisu tarvis piisavalt olla, siis tahe oli uruguailasel alati maksimaalselt laes ning seda punavalgete poolt hinnati.

Head teed talle Itaaliasse ning loodetavasti suudab Parma relegatsioonist päästa, sümpaatne klubi.

Lisaks lõppu taoline uudisnupuke, mida siin teemas varemgi veidi puudutatud on - nüüd on asi veel tõsisemaks muutunud:

The president and the main shareholder of Atlético de Madrid traveled to Beijing to authorize a capital increase that will give Chinese businessman Wang Jianlin control over 20% of the soccer club.

Enrique Cerezo and Miguel Ángel Gil Marín will make the operation official on Wednesday, when the Asian billionaire is to inject €45 million into the club through his company, the Dalian Wanda Group.

Mida see klubi jaoks tähendab? Eelkõige suunatakse see esialgne rahasüst võlgade likvideerimise tarbeks. Juhtimise seisukohast jääb jäme ots endiselt Gil Marini kätte (52%) ning Jianlin platseerub oma osalusega umbes kuhugi sinna samale pulgale Cerezoga.

Aga ausalt öeldes on süda rahulik, et Gil Marin endiselt asja juhib. On ta olnud, mis ta on olnud, kuid viimase paari aasta jooksul on klubi sümpaatselt kasvanud ning saavutanud lõpuks ometi stabiilsuse, mida aastaid on igatsetud. Seda stabiilsust tuleb nüüd igal tasandil hoida, sh ka juhtkonna tasemel.

Tuleviku osas tundub juhtkonnal eesotsas Gil Mariniga ambitsiooni olevat ning kui kõik ideaalselt läheb, siis peaks uus staadion ning uus teleõiguste rahade jagamise süsteem rahalist turvatunnet veelgi suurendama. Kuluaaride taga on spekuleeritud, et teleõiguste eest saadav summa võib lähitulevikus isegi kahekordistuda ehk ulatuda umbkaudu 80 miljoni euroni, kuid hetkel tundub see kõnealune stsenaarium vähemalt mulle liialt optimistlik.

Üsna sümboolselt eelnevalt mainitud uudisega ütles Simeone täna, et kui klubi jätkab edaspidigi samamoodi kasvamist, siis tema kuhugi ei lähe. Temast lihtsalt peab saama meie oma Ferguson:

“If things keep growing as they are growing I will not move from Atleti. I see that Atleti want to continue growing and that also allows me to get better.”

Punkt
21.01.15, 20:54
http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/01/21/album/1421835105_957452_1421835813_album_grande.jpg

Väike resümee (http://elpais.com/elpais/2014/07/07/inenglish/1404722097_261721.html) sellest, mis mehega Jianlini näol tegemist on. Esmapilgul olen tehingu osas posiitvselt meelestatud.

40-60 miljonit eurot on nüüd klubil igatahes juures. Lisaks tuuritatakse sel suvel Aasias, mille plekib kinni samuti uus poiss. Pressikonverentsil rõhutati sedagi mitmel korral, et igapäevane juhtimine jääb endiselt seniste tegelaste ülesandeks ning Jianlin ise sekkuma ei hakka. Seega, nagu varemgi mainitud, võtab sisulisi otsuseid vastu ikka eelkõige Gil Marin ja kompanii.

Tänasest ebanormaalsel kellaajal toimuvast mängust nii palju, et Simeone on viimaste treeningsessioonide käigus proovinud algkoosseisu, kus Koke on keskväljal Mario partneriks ning ees ründav kolmik koosseisus Griezmann/Mandžukic/Torres. Ilmselt läheb täna käiku siiski veidi tavapärasem versioon, kus Mario ja Gabi duo on keskväljal möllamas, Koke ja Arda äärtel ning Griezmann ja Torres kõige ees väravat noolimas. Kaitseliinis peaksid alustama Juanfran, Miranda, Godin ja Siqueira ning väravas jätkab CdR kohtumistes Oblak. Märgiks ära sellegi, et kaartide osas on kordusmänguks ohutsoonis Mandžukic, RG, Griezmann ja Godin.

Kõige lõppu aga asjalik FIFA poolt tehtud intervjuu Simeonega: Simeone: With me, what you see is what you get (http://www.fifa.com/ballon-dor/news/y=2015/m=1/news=simeone-with-me-what-you-see-is-what-you-get-2508884.html). Üks tore koht sealt näiteks:

Question: One hypothetical question please. You’re offered the best contract imaginable and unlimited funds, but on condition that you coach either Real Madrid or the Brazil national team. Which would you choose?

Simeone: Ah, you guys are bad! (laughs) I think I’d have to pass on that and say goodbye to the money!

jaalo
22.01.15, 00:00
tavai läheb. täna ootan atleticolt eriti jõulist mängu

jaalo
22.01.15, 17:42
pole ime, et siin ühtegi posti pole. häbi peaks olema lihtsalt. see kuradi torres teeb aastas ainult ühe hea mängu ja siis on see ka reali vastu.... barca vastu aga topitakse see ümmargune null pidevalt mängu kus ta ennast koguaeg täis kuseb. järjekordselt ei saadud barca vastu hakkama, nii pinda käib see atletico juba. noh punkt või keegi tulge õelge nüüd kuidas tegelikult pole viga midagi ja atletico on teie arvates normaalne tiim....

ElNino9
22.01.15, 17:47
pole ime, et siin ühtegi posti pole. häbi peaks olema lihtsalt. see kuradi torres teeb aastas ainult ühe hea mängu ja siis on see ka reali vastu.... barca vastu aga topitakse see ümmargune null pidevalt mängu kus ta ennast koguaeg täis kuseb. järjekordselt ei saadud barca vastu hakkama, nii pinda käib see atletico juba. noh punkt või keegi tulge õelge nüüd kuidas tegelikult pole viga midagi ja atletico on teie arvates normaalne tiim....
polegi ju sittagi viga ja iga normaalne inimene teab, et Atletico on rohkem kui normaalne tiim.
kui pinda käib siis tšeki palju ronaldol instagramis jälgijaid on või hakka ta armukeseks.
mängu ei näinud niiet Puntk või atleticomadrid võiks midagi seletada eilsest

Mõmmik
22.01.15, 18:07
Ma veidi vaatasin ja Atletico oli ikka üpris kehv, aga no Camp Noul on raske Barca vastu saada ka. Barca domineeris ja keerutas, aga ega väga ohtlike olukordi polnud. Rakitic pani ühe mammu Suarezele jalale paari-kuue meetri peale, aga käsipallur lõi üle. Penalt oli 50-50, pigem oli ikka. Leolt ikka äärmiselt sitt penalt, aga rebound talle ja vsjo. Atletico rünnak oli ikka vähe hambutu, vaatasin vb 50-55 minutit lõpust ja meelde jäi üks kontra, mille Torres ära vusserdas.
Kadunud pole midagi, kodus Atletico nii kehv vast ikka pole.

affelay
22.01.15, 18:07
Mängu kontrollis barca. Atleti' reaalsed värava võimalused ei tule hetkel isegi meelde. Skoor oleks võinud ka suurem olla, kui Suarez suudaks oma sihikupaika ja esimese puute paika saada. Tööd teeb selle eest meeletult! Kõige imestava panev oli Atleti' poolepealt, et VIST ühtegi nurgalööki ei toimetatud otse kasti, kõik mängiti lahti ning nendest ei tulnud midagi. Kõige tegusam oli vist Arda ja Koke äär kus kaudu nagu midagi ikka üritati. Kohati jäi tunne, et atleti mehed on väsinud ning kontratesse ei jõutu lihtsalt õle minna, kuigi selleks võimalusi oli. Penalti oli minu silmis selline 50/50, aga vile oli yldiselt natukene nadi, mõlemale poole. Oblak sai küll käe vahele aga viimase seisukohalt väga õnnetult.

sepakas
22.01.15, 18:26
Ma veidi vaatasin ja Atletico oli ikka üpris kehv, aga no Camp Noul on raske Barca vastu saada ka. Barca domineeris ja keerutas, aga ega väga ohtlike olukordi polnud. Rakitic pani ühe mammu Suarezele jalale paari-kuue meetri peale, aga käsipallur lõi üle. Penalt oli 50-50, pigem oli ikka. Leolt ikka äärmiselt sitt penalt, aga rebound talle ja vsjo. Atletico rünnak oli ikka vähe hambutu, vaatasin vb 50-55 minutit lõpust ja meelde jäi üks kontra, mille Torres ära vusserdas.
Kadunud pole midagi, kodus Atletico nii kehv vast ikka pole.

Ma ei ütleks nüüd, et Atletico ülemäära kehv oli. Selgelt oli taktikaks taga null, mis peaaegu õnnestuski. Tuldi suht aktiivselt peale ja keskväljal mürati korralikult ning sellest meelestatusest palju väravavõimalusi oodata polnudki. Ega realgi löödi ju paari rünnakuga outi.
Ma ütleks pigem nii, et Barca oli lihtsalt parem ja kõik. Vormis Suarezega tipus võinuks seis 3:0 olla, aga eile suutis mees nii mitmelgi korral tõestada, et eelmise hooaja Luis on jätkuvalt kadunud. Kasvõi see Mõmmiku mainitud Rakitici mammu olnuks vaja võrku vajutada..
Üldkokkuvõttes jäi skoor sedavõrd kesiseks nii Atletico ennastsalgava kaitsetöö kui Barca mängijate valel ajal vales kohas olemise tõttu rünnakul.

Punkt
22.01.15, 19:29
Kui eelmisel hooajal oli Barcelona number Simeonel olemas, siis Lucho selleaastane Barcelona on olnud kõva pähkel puremiseks. Mentaalselt ollakse võitluseks palju paremini valmis ning taktikaliselt on ka mõningaid edasiminekuid, nt eile pandi kontravõimalused suhteliselt edukalt ja kiiresti lukku. Kui muidu on Lucho palju kaigast saanud, siis vähemalt Atleti vastu on meeskonnal plaan olemas olnud ning seetõttu jagaks lahkesti krediiti. Penalti osas pole midagi eriti viriseda. Kahju vaid, et pall Oblakist niimoodi tagasi Messi jalale põrkus. Sloveen oli eile üldse tubli.

Positiivselt küljelt - eilne kohtumine oli etem kui liigamäng. Kui liigamängus tõmmati kaitse korralikult ribadeks, siis eile oli pilt seal osakonnas märksa parem ning peaaegu oleks suudetud taga null ära hoida. Sarnaselt ühele eelkirjutajale jäi silma, et nurgalööke raisati natuke liiga palju. Barcelona on kindlasti see meeskond, kelle vastu tuleks neid siiski otse kasti anda, mitte hakata proovima mingit kavalat variatsiooni. Aga eks Cholol olid ilmselt siis omad põhjused, miks ta sellised juhised otsustas anda. Mängijatest kiidaks Mariot, keda Interi tegelinskid Itaaliasse tahavad meelitada. Jaanuarikuu esitused on tema jalast olnud väga tugevad ning selline stabiilne Mario on meeskonnale väga vajalik lüli. Seetõttu loodaks, et itaallased saadetakse seekord tühjade kätega koju tagasi.

Lühidalt - liigamäng oli kehv, eilne mäng juba veidi parem. Trend on kolmandat kohtumist silmas pidades paljulubav.

sepakas
23.01.15, 01:51
Sarnaselt ühele eelkirjutajale jäi silma, et nurgalööke raisati natuke liiga palju. Barcelona on kindlasti see meeskond, kelle vastu tuleks neid siiski otse kasti anda, mitte hakata proovima mingit kavalat variatsiooni. Aga eks Cholol olid ilmselt siis omad põhjused, miks ta sellised juhised otsustas anda.

See võiski otseselt tuleneda liigamängus nähtust, kus tegelikult kasti antud nurgalöögid suutis Barca kõik puhastada. Ju siis prooviti üllatada.. Aga poldud ise piisavalt valmis selleks.

Punkt
24.01.15, 13:35
Väike laenumeeste update ning fookuses Óliver Torres oma tegemistega Portos.

Kui algus oli erinevate vigastuste tõttu noorel hispaanlasel ehk loodetust raskem, siis nüüd viimase kuu-kahe jooksul on ta Julen Lopetegui käe all küll korralikku möllu teinud. Heast vormist annab aimdust fakt, et Óliver on tõusnud kuue väravaga Porto paremuselt teiseks väravakütiks - temast rohkem on löönud vaid Jackson Martinez, mis ei tohiks iseenesest kellelegi üllatuseks olla. Nii palju kui ise olen juhtunud tema mänge Portos nägema (tõsi, mitte liiga palju), siis tundub poiss enesekindlam ning veidi rohkem härga täis küll. Eks suvel näeb, kas sellest piisab, et end Cholo koosseisu sisse murda, aga tahaks loota.

Ja kui sellega seoses nüüd suvistele toimetustele-tegemistele mõelda, siis iseenesest palju täiendada polekski vaja. Vasakkaitsesse tuleks kvaliteet tagasi leida, keskväljale võibolla üks ankur ning võimaluste korral Mandžukici asemele ehk keegi rentaablim muretseda. Óliveri ja Correa naasmised on juba piisavad x-tegurid, mis korralikult elevust tekitavad.

Muide, kui Corread juba mainitud sai, siis Rayo spordidirektor Felipe Miñambres käis Vicente Calderonil tema kohta uurimas ning tõenäoliselt nad poisi laenule saavadki. Vahepeal ringlesid iseenesest jutud, et Cholo on Correa poolt treeningul näidatud oskustega väga rahul ja tahaks argentiinlase asemel hoopis Jimenezi laenule saata, kuid praegu tundub käiku minevat siiski stsenaarium, et Correa kogub Rayos veidi rütmi ning Jimenez jääb pooleks aastaks veel koha eest võitlema. Ilmselt mängib selle lõpliku otsuse puhul kõige suuremat rolli asjaolu, et Correa on teatavasti veel natuke aega Argentiina U20 koondisega seotud. Remargi korras märgin ära, et koondise juures on Correa täitsa kenasti, skoorides alustanud ning valiti ka meeskonna kapteniks, mis näitab samuti üht-teist.

bubbles
24.01.15, 23:33
Tundub, et Griezmann on tõesti heas hoos.

Punkt
25.01.15, 00:01
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file5s/15028/large/_GL_8960.JPG?1422127829

Griezmann on sensatsioonilises hoos praegu. Võinuks lüüa kübara või enamgi veel - korra testis posti tugevuse ära, üks löök vihises napilt tagumisest postist mööda ning korra tõi Toño alt nurgast palli suurepärase tõrjega ära. Lisaks on ta täiesti Simeone tüüpi mängija, kes teeb pidevalt väga efektiivset pressi ning jätab endast kõik väljakule. Tohutu töövõimega lihtsalt.

Üldiselt oli tänane kohtumine päris nauditav. Simeone üllatas veidi ja lendas peale 4-3-3 formatsiooniga, kus trivote moodustasid Gabi, Mario, Tiago ning ülemise kolmiku Griezmann, Mandžukic ja Arda. Eriti meeldis, kuidas Mandžukic ja Griezmann kasutasid ära Rayo kõrge kaitseliini. Mõne nõrgema vastase vastu Calderoni vaataks sama formatsiooni veelkord hea meelega.

Boonusena sai Koke täna puhkepäeva. Kui hooaja algus oli noorelt hispaanlaselt ülimalt särav, siis detsembrikuu lõpp ning jaanuarikuu on veidi vaiksema hooga kulgenud. Samas ega seal midagi imestada polegi - koormus on olnud nii klubi kui koondise eest suur ning puhkust vastupidiselt vähe. Küll "Profe" Ortega poisi tagasi vormi viib.

jaalo
25.01.15, 00:33
kõvas hoos tõesti... barca vastu juba 2 korda ennast täis kusenud. üks võimalus veel jäänud, parem oleks, et oma "sensatsioonilist hoogu" ka näitab ja püksid kuivana hoiab

atleticomadrid
25.01.15, 12:27
10 tabamusega on Griezmann ühtlasi ka meeskonna top scorer. Peab meeldima :)
Esimesed kuud meeskonnas möödusid ju enamasti pingilt sekkudes ja meeskonna know how - ga tutvudes, nüüd näib, et kõik kodutööd on esitatud ja eksamitulemusi tuleb hindele 5.

sepakas
26.01.15, 12:53
http://www.football-espana.net/48206/beware-those-bearing-gifts

Punkt
27.01.15, 18:03
Angel Correa jätkab suurepärast hoogu Argentiina U20 koondise eest, eile sai maha sellise maasikaga:

OT66tn09JpE

Ääremärkusena mainiks ära, et sama satsi ründeliini veab Cholo poeg Giovanni Simeone, kes sai eile samuti jala valgeks. Hetkel on tema väravasaldoks viies kohtumises 7 tabamust. Nii et kes teab, võibolla näeb kunagi kahte Simeonet korraga Atléticos. Mõni aeg tagasi tegi Simeone ihuajakirjanik Veronica Brunati noore Simeonega intervjuu ning toona poiss oma ambitsioone küll ei varjanud:

Q. Would you like to play in Europe?
A. Yes, of course, at Atlético Madrid. That’s another one of my dreams, as well as playing for the Argentinian national team. I have good memories of the club, the people, of how we were treated. I will never forget the matches my dad played at the Calderón or his farewell match. That was unique. I always follow their matches. You suffer, of course, but it is a big club.
Q. What is it that you like about Atleti?
A. Everything. Their colors, their fans and faithful, who are similar to the ones in Argentina. It is a big club. For me it would be an honor to play for Atletico. My dad left his mark there and I would like to wear that jersey someday.
Q. Why do you have the Champions League trophy tattooed on to you?
A. Because it would be great to play in it. And playing in the competition with Atleti would be even better. Hopefully that dream will come true someday.

http://www.football-espana.net/48206/beware-those-bearing-gifts

Sisulises mõttes on Jianlini tulek ikkagi seal artiklis toodud juhtumitega võrreldes teistsugune. Kui näiteks Lim ja Al Thani tahtsid ja said kogu juhtimise enda kätte, siis Atleti puhul igapäeva töös midagi ei muutu ning otsuseid võtab vastu endiselt Gil Marin, kes on jätkuvalt klubi tähtsaim nina. Nihu saab alati minna, kuid võrreldes näiteks Malagaga on praegusel juhul riskid märkimisväärselt väiksemad. Aga artikli point - omada alati veidi skeptisismi - on muidugi tõde.

Jianlini puhul tõstab vähemalt minu jaoks usalduskrediiti veidi asjaolu, et seda tehingut on pikalt ilma suurema kärata lõpule aetud ning ta ei ole jalgpalli mõttes mees metsast, vaid on juba varasemalt osalenud koostöös mitme erineva klubiga (Valencia, Villarreal, Atlético) erinevates edukates noorteprojektides.

Punkt
28.01.15, 22:12
Atleti: Oblak; Juanfran, Giménez, Miranda, Siqueira; Gabi, Mario Suárez, Arda Turan, Raúl García; Griezmann y Torres

Nagu spekuleeriti, nii ka läks. Koke puudumisest on kahju, aga võibolla on pikas perspektiivis parem, et antakse rahulikult aega terveneda ning ei hakata tagant pushima. RG rolliks on täna ilmselt õhuvõitlused võita ning palle ründeduole jooksule suunata. Eks täna peab enamus teravust tulema Arda jalast ning mine sa tea, ehk lastakse Canil mingil hetkel debüüt teha.

Üldiselt on lood niimoodi, et täna tuleb kohe esimesest minutist aktiivse, tugeva ja armutu survega alustada - eeskujuks võiks Cholo näidata eelmise hooaja Meistrite Liiga omavahelist kohtumist Calderonil, kus esimese kümne minuti jooksul pandi selline turmtuli peale, et külalised suruti lihtsalt mentaalselt ära ning löödi jõuga see vajalik värav ära. Minu jaoks olid need kümme minutit ehk terve eelmise hooaja parimad.

Barcelona on hetkel heas hoos ning missioon saab raske olema, kuid Vicente Calderón on Vicente Calderón ja koduseinte toel tuleb kõva võitlus anda.

¡Aplasta Atleti!

https://www.youtube.com/watch?v=o2HR5-bYGDk

jaalo
28.01.15, 22:51
no saab näha kas see haibitud griezmann täna midagi ka suudab või jääbki väikeste mängude vennaks. jälle torres alustamas ve. tule taevas appi. kas minnakse jälle mingi lucky nurgalöögi või pennu peale välja ve sest muud võimalust sellise jobuga lihtsalt pole. see torres lõi oma selle hooaja väravad reali vastu ära juba

j6u1uv4n4
28.01.15, 23:05
Miks Torres Allahu akbar Muslim Mujahideen celebrationit tegi?

staykool
28.01.15, 23:06
Wow, lihtsalt wow.

JuriM
28.01.15, 23:08
Magic

Amos
28.01.15, 23:11
Haige. Lihtsalt haige :D

j6u1uv4n4
28.01.15, 23:34
See pask oli penalt ja eilne Costa vs Skrteli olukord oli dive? #campaignagainstchelsea

staykool
28.01.15, 23:37
See pask oli penalt ja eilne Costa vs Skrteli olukord oli dive? #campaignagainstchelsea

Mäletan et kui Costa Atleticos oli siis ka talle eriti neid penalteid ei jagatud. Mingi maine pärast vms

j6u1uv4n4
28.01.15, 23:51
Nonii huultelt lugejad. Mis sõnadest Garcia-Neymar-Juanfran-Torrese vestlus koosnes? Need brasiiilia kutid oskavad ikka draamat teha :D

mg
28.01.15, 23:52
kas toores on kõik oma väravad see aasta 1. minultil löönud(üks oli 2. poolaja 1.)?

MMclub
28.01.15, 23:55
Jämedalt vist 40 sekund iga poolaja alguses :D

jaalo
28.01.15, 23:58
arvata oli, et see meeskond end täis situb barca ees. mõttetu pask.

sepakas
29.01.15, 00:03
kas toores on kõik oma väravad see aasta 1. minultil löönud(üks oli 2. poolaja 1.)?

Eks see näita nii mõndagi nende kaitsemängijate valmisolekust, kes sedavõrd lihtsalt alguses ära lasevad teha..

Sellist huumorit pole küll varem näinud, et meeskond läheb 11kesi riietusruumi ja tuleb 10kesi tagasi, sest vahepeal on üks mees saanud punase..

Punkt
29.01.15, 00:10
Vastakad tunded esimesest poolajast - võitlust ja isu oli kuhjaga, aga tabloolt vaatab vastu kaotusseis. Võibolla pidanuks peale esimest väravat tempot veidi maha kruvima, taha jäeti ikka liiga palju vaba ruumi ning katalaanide kontrad on hetkel surmavalt teravad olnud.

Barcelona vastu nüüd teisel poolajal kolm lüüa ning samas enda värav puutumata jätta, keeruline kui mitte võimatu. Loodetavasti teine poolaeg proovitakse siiski veel edasi, sest publik väärib seda ning meeskonna filosoofia ei luba lihtsalt võitluseta alla anda.

Tänase kohtumise vast vahvaim (taaskordne) tõdemus on, et Torres on kodus tagasi ning teist kohta kui kodu tõesti pole. Esimene poolaeg on temalt kvaliteetne.

wutt
29.01.15, 00:11
Mille eest Gabi punase sai? pilti/gifi?

fcfloraforever
29.01.15, 00:23
arvata oli, et see meeskond end täis situb barca ees. mõttetu pask.

Ronaldo sittus end selle sama meeskonna ees täis :)

jaalo
29.01.15, 00:30
Ronaldo ei situnud midagi täis vaid need olid idioodid reali kaitsjad, kes end täis situsid. Ronaldo oli ainuke, kes normaalselt üritas, värava lõi ja kindel mängu parim oli.

staykool
29.01.15, 00:35
Nonii, Ronaltsi pluss kahese mängukeelu valguses saab Arda ilmselt saapaviskamise eest....pakuks nt 8 mängu keelu.

fcfloraforever
29.01.15, 00:42
Ronaldo ei situnud midagi täis vaid need olid idioodid reali kaitsjad, kes end täis situsid. Ronaldo oli ainuke, kes normaalselt üritas, värava lõi ja kindel mängu parim oli.

Püksid siiani kakased?

Aga tegelt sooviks ka teada millega Gabi hakkama sai.

RealFan
29.01.15, 00:48
http://oi44.tinypic.com/2zsz75y.jpg

Gotta try harder.

Punkt
29.01.15, 00:56
Twitteris säutsuvad ajakirjanikud, et kohtunik ei olnud tema verbaalse sõnavõtuga rahul. Eks varsti tilgub rohkem informatsiooni, aga kuuldavasti oli arutelu teemaks Alba käsi ning võimalik penalti, punane kaart.

Aga see selleks, CdR teekond sai igatahes tänasega läbi. Ühest küljest on kahju karikast langeda (sest karikas on ikkagi karikas), kuid teisalt väheneb järgnevatel kuudel märkimisväärselt koormus sellal, kui konkurendid Barcelona, Villarreal ja Sevilla veel edasi madistavad. Meeskonna tänase esituse üle võib uhke olla. Parema õnne korra võinuks vähemalt mängugi võita, kuid mis teha, jalgpall on kord juba selline ning Barcelona on praegusel hetkel ikka väga terav. Nüüd tuleb katkised mehed terveks saada ning ülejäänud sarjades võimalikult edukalt edasi minna.

Järgmisena juba laupäeval Eibar (tänks, LFP) ning peale seda jälle Madridi derby.

FTorres
29.01.15, 01:00
jälle torres alustamas ve. tule taevas appi. kas minnakse jälle mingi lucky nurgalöögi või pennu peale välja ve sest muud võimalust sellise jobuga lihtsalt pole. see torres lõi oma selle hooaja väravad reali vastu ära juba
http://i.imgur.com/jca3Z9Z.gif

Arda ongi selline põmmpea või kees lihtsalt üle?

raudidas
29.01.15, 01:46
Torres jah allaminuti mees, kahjuks milanis ta seda polnud. Ja kust te need gifid kõik välja võlute. Mingi oma soccerneti andmebaas w w, need päris head

LuchoCholo
29.01.15, 10:25
Nonii, Ronaltsi pluss kahese mängukeelu valguses saab Arda ilmselt saapaviskamise eest....pakuks nt 8 mängu keelu.
Miks peaks? Ta ju kees lihtsalt üle, see OK. Ma arvan, et peaksime kollase kaardi laskma tühistada. Samuti ka mõlemad punased.
el cholo libre come estas!

atleticomadrid
29.01.15, 22:53
19 games to score 3 goals with Chelsea, 7 games with Atletico.
#Noplacelikehome

http://i.guim.co.uk/static/w-620/h--/q-95/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2015/1/28/1422476557848/fdcc7bcd-94f3-41d5-8dba-1572daa2cb78-620x413.jpeg

Punkt
30.01.15, 01:51
Ründeliinis on mõnus konkurents tekkinud. Hetkel näib, et Griezmann on nö kindel valik ühele kahest ründaja kohast ning selle teise koha nimel peavad võitlust Torres, Mandžukic, RJ ning RG. Seniajani on Simeone suutnud kenasti mänguaega niimoodi jagada, et keegi end väga rahulolematuna ei tunneks. Isegi RJ on aasta alguses saanud rohkem platsil mütata kui eelmise aasta lõpus, mil konkurents hõredam oli.

Mis Torrest puudutab, siis on siiras rõõm teda möllamas näha ning eile oli lisaks väravale ka tema üldine kasutegur täitsa korralik. Loodetavasti tuleb varsti lisa, enesekindlust paistab olevat ning see on ründaja puhul rohkem kui pool võitu. Vaikselt, aga kindlalt edasi.

https://www.youtube.com/watch?v=XKYnIsgza2c

PS! Kas moderaatoritel pole tõesti võimalust need jaalod ja LuchoCholod ära bännida? Varsti on vastasel korral taolised ilmselged varikasutajad kurvaks trendiks muutumas. Oleks siis midagi huumorikatki, aga praegu on see lihtsalt magedaks spämmiks muutunud.

affelay
30.01.15, 11:32
Mis Torrest puudutab, siis on siiras rõõm teda möllamas näha ning eile oli lisaks väravale ka tema üldine kasutegur täitsa korralik. Loodetavasti tuleb varsti lisa, enesekindlust paistab olevat ning see on ründaja puhul rohkem kui pool võitu. Vaikselt, aga kindlalt edasi.

+1 . Võib kõlada küll avatari vaadates väga valesti, aga Torrese värava üle oli lausa heameel, mis sest et Barca vastu löödi!

Amos
30.01.15, 15:22
"Ära ülbitse poiss. 7-1."
Ainuke mage asi on see, et Neymar ei mänginud... :/
http://www.upload.ee/image/4492843/ylbe.png

BCfey
30.01.15, 18:12
https://pbs.twimg.com/media/B8jgR_pCYAEWmKk.jpg

Panin tähele, et Ardal oli eile sünnipäev ning muidugi kingiti talle selle tähistamiseks väga asjakohane tort.

Punkt
31.01.15, 19:06
Atleti: Moyá; Gámez, Giménez, Godín, Siqueira; Tiago, Saúl, Koke, Raúl García; Griezmann y Mandzukic.

Juanfran sai puhkust, Arda on katki, Saúl alustab ning Godin ja Koke on väikeselt pausilt tagasi ehk koosseis võõrsilmänguks Eibari vastu. Koke jaoks on täna tegemist muide 200. mänguga Atleti särgis. Kui hästi läheb, tuleb juurde.

Tomorrow you'll reach 200 games for Atlético...

You try to think about playing as much as you can for the team you support, and getting to that number with a big club like Atlético. I grew up here and it's an honour to have played so many matches in this shirt. But all I am thinking about it is playing more.

People often talk about you as Atlético's flag-bearer...

At the end of the day it's the team that achieves success. The boss is the flag-bearer of Atleti. He brought in all the players and we do what he asks of us. I'm not the leader of this team, although having a youth team presence is important. That there are people in the team who know what it means to be an Atlético supporter is a positive.

Other clubs have made offers for you...

I'm cool about it, I see life in red and white. I'm happy here, the club is growing and I'm growing with it. I don't see any time or place when I'd leave. I'm happy to make Atlético fans happy, and I'd like to stay here forever but in football you never know. But if everybody is happy with the arrangement I'll be at Atleti for many years.

Tänasest mängust veel nii palju, et Eibaris on korralikult vihma kallanud ning seetõttu tõotab tulla päris britilik jalgpalliõhtu:

https://pbs.twimg.com/media/B8sG31NIUAIyzkN.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B8sG35wIAAEngfA.jpg

https://pbs.twimg.com/media/B8sF4GYCYAMZ_EN.jpg

Wingback
01.02.15, 19:19
Torrese üle hea meel! :)

Punkt
03.02.15, 19:57
vs Real (kodus)
vs Celta (võõrsil)
vs Almeria (kodus)
vs Bayer Leverkusen (võõrsil)
vs Sevilla (võõrsil)
vs Valencia (kodus)

Veebruarikuu ja märtsi alguse graafik tundub küll suht surm olevat. Lisaks niigi tugevatele vastastele võib oodata Atleti enda vormikõvera langust, sest just veebruar on olnud Cholo ja "Profe" Ortega ajal tavapäraselt see periood, kus meeskond füüsiliselt madalpunkti satub ning seetõttu kõvasti punkte kaotab. Eelmisel hooajal oli veebruarikuu saldoks näiteks neli kaotust ning kolm võitu, sh libastuti näiteks Osasuna ning Almeria vastu, kellest viimasega tuleb ka sel hooajal enamvähem samal ajal kohtuda. Aga eks see ole vormiajastuse ilu ja valu ning kõike ikka selleks, et hooaja viimastel kuudel võimalikult teravas hoos olla.

Igatahes toob tulev kuu nii tugevaid vastaseid nagu Real, Valencia, Sevilla ja Leverkusen kui ka üllatusvõimelisi tiime nagu Celta ja Almeria. Kui Almeria peaks kodusel Vicente Calderonil (ikkagi koduväljaku võlud) kindlasti kolme punktiga võrduma, siis Celta puhul on tegemist võrdlemisi tugeva kodumeeskonnaga ning Galiitsiast võib teoorias seda kohustuslikku libastumist oodata küll. Õnneks on sel hooajal pink veidi pikem kui varasematel aastatel ning äkki ei ole veebruarikuu mõju ehk nii väga tunda.

Jaanuariakna viimased päevad möödusid Atleti jaoks küllaltki rahulikult. Oodatult ei toodud kedagi enam juurde ning veidi vähem oodatult ei läinud kedagi ka ära. Eelkõige pean selle all silmas seda, et Ángel Correa ei siirdunudki lõpuks kuhugi laenule, vaid jäi klubi juurde. Konks on selles, et Atleti nimekirja teda samuti lisada ei saa, kuivõrd kolm non-EU kohta on juba Miranda, Gimenezi ja Jimenezi poolt hõivatud. Simeone ja treenerite meeskonna valik ning eelkõige on selle taga soov argentiinlast mitte enne järgmist hooaega ära väsitada. Praegu on Correa teatavasti veebruari keskpaigani Argentiina U20 koondisega möllamas ning ilmselt läheb aprillis uuesti koondise juurde tagasi. Seega võibolla polegi kõige hullem lahendus: mängupraktikat saab Argentiina noortekoondise juures ning samas võimaldab sinna vahele jääv periood meeskonnakaaslastega rohkem harjuda.

Ja kuigi üks aken läks just lukku, siis lõbusaid jutte suveks LaSexta häälest: nimelt väidetakse, et Mandžukic on suvel lahkumas ning Atleti on juba alustanud tööd, et horvaatlase asenduseks Cavani tuua. Eks LaSextal on olnud nii halvemaid kui ka paremaid päevi (Atleti puhul oldi näiteks esimesed, kes Griezmanni ning Falcao tehingud ära tabasid), kuid praegu on selle jutu tõeväärtus siiski muidugi pigem väike.

Punkt
04.02.15, 21:55
Esimest korda kolme kuu jooksul on kõik mängijad terveks saanud. Isegi vahepeal derbiks kahtluse all olnud Arda tegi korralikult kõik asjad kaasa. Nii on päris hea raskele graafikule vastu minna.

Samal ajal jätkab Correa Argentiina koondise eest säramist ning seekordseks tantsupartneriks olid Brasiilia eakaaslased:

Ot2xv9MvtP0

Punkt
06.02.15, 20:12
Atleti: Moyá, Oblak, Godín, Siqueira, Gámez, Ansaldi, Juanfran, Miranda, Giménez, Mario, Tiago, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Cani, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres.

Vigastusi pole, mängukeelde pole ehk sessuhtes ideaalilähedane seis, millega derbile vastu minna. Koosseisu osas kinnitas Cholo tänasel pressikal, et Mandžukic ning Griezmann alustavad. Treeningute põhjal võib eeldada, et ilmselt kuuluvad algkoosseisu ka Tiago, Gabi, Miranda ning Siqueira. Muude positsioonide osas erilisi kahtlusi olla ei tohiks.

Mis Reali märkimisväärset puudujate nimekirja puudutab, siis seda päris must-valgelt ei võtaks. Oma jälje ta kindlasti valgetele jätab, kuid samas annavad taolised olukorrad võimaluse teistele end tõestada ning tihti tehakse seda vägagi motiveeritult. Seega ei oleks üldsegi imestunud, kui Nacho Fernández, Jesé või keegi kolmas homme tõsiselt hea esituse teeb.

Ah jaa, selle mainiks ka lõppu ära, et kuigi meedias toimuv on olnud terve hooaja jooksul tasemel full retard, siis see, mis seal antud hetkel toimub, pole absoluutselt normaalne. Ma tahaks tõsiselt loota, et asi ei piirdu enam ainult klubipoolsete avaldustega, vaid mõnda meediakanalit hakataksegi ka reaalselt boikoteerima, et konkreetsed signaalid saata. Enough is enough ja kui valgete ning mööndustega katalaanide kontrollitavad meediakanalid tahavad nii väga mingit vastuseisu, siis olgu aga lahked. Sellised asjad on ilmselt võimalikud ainult Hispaanias, täielik jaburus lihtsalt.

staykool
06.02.15, 20:44
Ah jaa, selle mainiks ka lõppu ära, et kuigi meedias toimuv on olnud terve hooaja jooksul tasemel full retard, siis see, mis seal antud hetkel toimub, pole absoluutselt normaalne. Ma tahaks tõsiselt loota, et asi ei piirdu enam ainult klubipoolsete avaldustega, vaid mõnda meediakanalit hakataksegi ka reaalselt boikoteerima, et konkreetsed signaalid saata. Enough is enough ja kui valgete ning mööndustega katalaanide kontrollitavad meediakanalid tahavad nii väga mingit vastuseisu, siis olgu aga lahked. Sellised asjad on ilmselt võimalikud ainult Hispaanias, täielik jaburus lihtsalt.

Mis seal toimub siis?

Punkt
06.02.15, 21:42
Mis seal toimub siis?

Pärast neid hooaja alguses toimunud superkarika mänge Reali vastu on pandud käima üks ütlemisi nõme meediapoolne inkvisitsioon. Oli korralik periood, kus reaalselt vist igal pressikal küsiti Simeone ja mängijate käest küsimusi stiilis "miks te vägivaldset stiili viljelete?" või "kas teie tiim on vägivaldne?", samuti pressiti sama tüüpi küsimusi pea igasse mängijatega tehtud personaalsetesse intervjuudesse. Ja selline periood kestis ikka korralikult.

Okei, siis asi jõulude paiku veidi rahunes. Nüüd, peale CdR kohtumisi Realiga, eskaleerus asi uuesti ja tõmmati saag samamoodi käima. Ei möödu ühtegi intervjuud ega pressikat, kus eelnevalt mainitud tüüpi küsimused ei puuduks ning liigagi tihti tõstetakse antud teemakohased tsitaadid pealkirja, et ikka siduda sõnapaarid "Atleti" ja "vägivaldsus" ning tuua need võimalikult nähtavale. Need on väikesed detailid, aga kokkupanduna moodustavad terviku ning loovad valeliku üldpildi. Rääkimata siis sellest, mängijad on väsinud pidevalt sellistele küsimustele ja süüdistustele vastamisest - mingil hetkel hakkab see lihtsalt vaimselt väsitama.

Aga ok, liigume konkreetsemate näidete juurde. Peale CdR korduskohtumist Barcelonaga leidsid näiteks mõned väljaanded, et jube lahe oleks teha lugu sellest, kuidas peale Mario eemaldamist nõudis Vicente Calderoni publik oma mängijatelt uusi vigu Messi vastu. Tegelikult oli nende hõigete "otra, otra, otra" sihtmärgiks hoopis kohtunik, kellelt publik irooniliste hõigetega veel kollaseid kaarte nõudis ning need polnud seotud kuidagi sellega, mida mõni isik näha tahtis. Mõnel ajalehel oli õnneks mune hiljem ka korrektuur avaldada - näiteks Mundo Deportivol - kuid mis te arvate kumb lugu rohkem kajastust leidis? Kas see, et Vicente Calderonil olevat publik, kes nõuab Messi vigastust või siis Mundo Deportivo korrektuur? Jällegi, mainekahju oli tehtud ning ilmselt pole mõni siiani seda korrektuuri üldse näinudki ning arvab endiselt, et esialgne üllitis oligi tõde.

Leidus ka muid valelikke artikleid. Näiteks et Gabi olla koos Simeonega riietusruumis mingi Barcelona mängija nurka surunud ja teda hirmutanud. Et päriselt või? Täiesti jabur ju. Klubi avaldas selle peale pöördumise, kus toonitas, et sellistel väidetel pole reaalsusega mingit seost ja ei lubata sellist laimavat jama avaldada. Mis selle avalduse resultaat oli? Resultaat oli see, et mitte midagi pole muutunud ning näiteks Cuatro avaldas vahetult enne laupäevast derbit ühe videoklipi, mis sarnaneb vägagi tolle kurikuulsa hüüänide klipiga, mille katalaanide TV3 kunagi Realist tegi. Mõnitati Simeonet, Godini, tervet meeskonda.

Mis mind eriti häirib, on topeltstandardid. Ühe meeskonna puhul rebitakse kõik üles ja pannakse endale sobivasse konteksti, mõne teise meeskonna puhul salatakse samasugused asjad maha. Näiteks - kui ühe teatud härra X asemel oleks hoopis Raul Garcia teatud väravavaht Y-le põlvega niimoodi sisse lennanud, siis oleks sellest ilmselt tõsine üleriigiline skandaal tehtud ning järgnenud suured pealkirjad, et vägivaldne Atlético saatis vastase haiglasse.

Jah, võrreldes Barcelona ja Realiga on liigas rohkem vigu tehtud, kuid näiteks Sevilla ja Valencia on tehtud vigade arvult Atléticost eespool. Ometi on nad radarilt väljas ning keegi ei süüdista neid sarnasel kombel nagu Atletit praegu materdatakse. Miks? Võibolla pole nad veel kellegi arvates liiga ohtlikud konkurendid. Igatahes on kätte jõudnud see moment, kui mõned mängijad on tunnistanud, et nad tõesti väsinud sellisest sildistamisest ning ausalt öeldes pole nad ainsad.

sepakas
07.02.15, 12:22
Mis mind eriti häirib, on topeltstandardid. Ühe meeskonna puhul rebitakse kõik üles ja pannakse endale sobivasse konteksti, mõne teise meeskonna puhul salatakse samasugused asjad maha. Näiteks - kui ühe teatud härra X asemel oleks hoopis Raul Garcia teatud väravavaht Y-le põlvega niimoodi sisse lennanud, siis oleks sellest ilmselt tõsine üleriigiline skandaal tehtud ning järgnenud suured pealkirjad, et vägivaldne Atlético saatis.

Kuna see kloun ei saanud antud olukorra eest isegi kollast, siis loodan, et Atletico vanad võtavad ja hakivad kuti täna korralikult ära. Üldislet aga on teie probleem see, et aeg-ajalt kaasneb selle jõulise stiiliga ka liigne nahaalsus ning närvilisus teatud olukordades, mis omakorda võimendabki kõike..

maanus
07.02.15, 12:41
Kuulge matemaatikud oma X ja Y ga, kas kuidagi ei sa oma tekstides läbi alaväärsuskomplekside varjunditeta ? See on Atletico teema, klubi on suht võimete tipul (valitsev meister, superkarikas, ML finalist), Euroopa austab klubi, teoorias pole viga midagi ja ikka, tuleb otsida ja vinguda, et tehakse ülekohut jne. Minuarust see, et bitchilik aura hõljub klubi praeguse mängustiili kohal on ainult plussiks. Eristutakse, ollakse justkui antikangelased aga see tõmbab inimesi ja tähelpanu. Juba praegu on La Ligas minuarust tiba segane see, kumb siis on kõvem vastasseis kas linna oma derby või El Classico.
Minu tagasihoidlik arvamus lihtsalt.

jobu
07.02.15, 15:36
Kuulge matemaatikud oma X ja Y ga, kas kuidagi ei sa oma tekstides läbi alaväärsuskomplekside varjunditeta ? See on Atletico teema, klubi on suht võimete tipul (valitsev meister, superkarikas, ML finalist), Euroopa austab klubi, teoorias pole viga midagi ja ikka, tuleb otsida ja vinguda, et tehakse ülekohut jne. Minuarust see, et bitchilik aura hõljub klubi praeguse mängustiili kohal on ainult plussiks. Eristutakse, ollakse justkui antikangelased aga see tõmbab inimesi ja tähelpanu. Juba praegu on La Ligas minuarust tiba segane see, kumb siis on kõvem vastasseis kas linna oma derby või El Classico.
Statistiliselt eriti Atletico vigu ei tee, kuid jah, nende mäng on jõuline ja mina midagi halba selle kohta ei ütle, see viibki päris paljud klubid rivist välja.
Aga Atletico on sellessuhtes eriline, et nende väheste täklite juures teevad nad kõige julmemaid (üldjuhul tallad ees, mille eest peaks punase saama, kuid neid ei anta ja need see inimestele silma, ning sealt tuleb ka see vingumine.

https://www.youtube.com/watch?v=TVYT5BmRhUE

https://www.youtube.com/watch?v=vQGKiz3UEKc

https://www.youtube.com/watch?v=LUfCNNA1EPQ

https://www.youtube.com/watch?v=z6UwI6cbbgY

https://www.youtube.com/watch?v=xmkJqYCAi7U

Internet selliseid videosid täis, hf.

Punkt
07.02.15, 16:11

Antikangelased? Miks peaks klubi võtma omaks mingi negatiivse sildi, mida nad tegelikkuses ei ole ega tahagi olla? Lihtsalt sellepärast, et see tõmbab tähelepanu? Atléticol on muidki elemente, millega eristuda. Võid seda vingumisena võtta, aga see katkine plaat on juba liiga kaua mänginud ning väsitab - nii mängijaid kui ka poolehoidjaid.

Statistiliselt eriti Atletico vigu ei tee, kuid jah, nende mäng on jõuline ja mina midagi halba selle kohta ei ütle, see viibki päris paljud klubid rivist välja.
Aga Atletico on sellessuhtes eriline, et nende väheste täklite juures teevad nad kõige julmemaid (üldjuhul tallad ees, mille eest peaks punase saama, kuid neid ei anta ja need see inimestele silma, ning sealt tuleb ka see vingumine.

Internet selliseid videosid täis, hf.

Oot, mis see nüüd Atléticot eriliseks teeb? Täklinguid on igas mängus, ilusamaid ja koledamaid. Ka Real ja Barcelona ei liugle ainult mööda väljakut, vaid tihti satub sekka samasuguseid episoode, nagu sa nende videoklippidega esitleda tahtsid. Siin ongi see erinevus, et ühte meeskonda materdatakse terve hooaja jooksul lihunikeks, teiste puhul pigistatakse silm kinni ja kutsutakse tööõnnetuseks.

Igaks juhuks mainin ära, et Reali ja Barcelonat toon võrdlusena mitte ärapanemise sooviga, vaid eelkõige seetõttu, et nende poolt tuleb kõige rohkem kriitikat.

https://www.youtube.com/watch?v=a8CC34OmeWI

http://i.minus.com/ibuXctnd35BHc4.gif

http://s2.subirimagenes.com/otros/previo/thump_9271883sergio-ramos-pisoton.jpg

http://s2.subirimagenes.com/otros/previo/thump_9271880ramos-kun-fu.jpg

http://statics.memedeportes.com/mmds/2015/01/MMD_437365_gif_intensidad_del_atleti_messi_no_se_q ueda_corto.gif

http://31.media.tumblr.com/34f8e424b85dc13bd191bfc6c4d81170/tumblr_mz99chp5Nr1sjs0vfo1_400.gif

https://www.youtube.com/watch?v=9oESYOaIURk

https://www.youtube.com/watch?v=TcdfGBBELEk

https://www.youtube.com/watch?v=GybKoFeh1Ns

https://www.youtube.com/watch?v=E3HOFn8bx9M

Rohkem ei saanud lisada, aga usu, materjali jätkuks.

Kõrge viis sullegi igatahes või mis su jutu point oligi? Mille poolest on üks hullem kui teine?

LuchoCholo
07.02.15, 16:12
Kuna see kloun ei saanud antud olukorra eest isegi kollast, siis loodan, et Atletico vanad võtavad ja hakivad kuti täna korralikult ära.
Sellise jutu peale peaks endal ka häbi olema.

LuchoCholo
07.02.15, 16:19
Pärast neid hooaja alguses toimunud superkarika mänge Reali vastu on pandud käima üks ütlemisi nõme meediapoolne inkvisitsioon. Oli korralik periood, kus reaalselt vist igal pressikal küsiti Simeone ja mängijate käest küsimusi stiilis "miks te vägivaldset stiili viljelete?" või "kas teie tiim on vägivaldne?", samuti pressiti sama tüüpi küsimusi pea igasse mängijatega tehtud personaalsetesse intervjuudesse. Ja selline periood kestis ikka korralikult.

Okei, siis asi jõulude paiku veidi rahunes. Nüüd, peale CdR kohtumisi Realiga, eskaleerus asi uuesti ja tõmmati saag samamoodi käima. Ei möödu ühtegi intervjuud ega pressikat, kus eelnevalt mainitud tüüpi küsimused ei puuduks ning liigagi tihti tõstetakse antud teemakohased tsitaadid pealkirja, et ikka siduda sõnapaarid "Atleti" ja "vägivaldsus" ning tuua need võimalikult nähtavale. Need on väikesed detailid, aga kokkupanduna moodustavad terviku ning loovad valeliku üldpildi. Rääkimata siis sellest, mängijad on väsinud pidevalt sellistele küsimustele ja süüdistustele vastamisest - mingil hetkel hakkab see lihtsalt vaimselt väsitama.

Aga ok, liigume konkreetsemate näidete juurde. Peale CdR korduskohtumist Barcelonaga leidsid näiteks mõned väljaanded, et jube lahe oleks teha lugu sellest, kuidas peale Mario eemaldamist nõudis Vicente Calderoni publik oma mängijatelt uusi vigu Messi vastu. Tegelikult oli nende hõigete "otra, otra, otra" sihtmärgiks hoopis kohtunik, kellelt publik irooniliste hõigetega veel kollaseid kaarte nõudis ning need polnud seotud kuidagi sellega, mida mõni isik näha tahtis. Mõnel ajalehel oli õnneks mune hiljem ka korrektuur avaldada - näiteks Mundo Deportivol - kuid mis te arvate kumb lugu rohkem kajastust leidis? Kas see, et Vicente Calderonil olevat publik, kes nõuab Messi vigastust või siis Mundo Deportivo korrektuur? Jällegi, mainekahju oli tehtud ning ilmselt pole mõni siiani seda korrektuuri üldse näinudki ning arvab endiselt, et esialgne üllitis oligi tõde.

Leidus ka muid valelikke artikleid. Näiteks et Gabi olla koos Simeonega riietusruumis mingi Barcelona mängija nurka surunud ja teda hirmutanud. Et päriselt või? Täiesti jabur ju. Klubi avaldas selle peale pöördumise, kus toonitas, et sellistel väidetel pole reaalsusega mingit seost ja ei lubata sellist laimavat jama avaldada. Mis selle avalduse resultaat oli? Resultaat oli see, et mitte midagi pole muutunud ning näiteks Cuatro avaldas vahetult enne laupäevast derbit ühe videoklipi, mis sarnaneb vägagi tolle kurikuulsa hüüänide klipiga, mille katalaanide TV3 kunagi Realist tegi. Mõnitati Simeonet, Godini, tervet meeskonda.

Mis mind eriti häirib, on topeltstandardid. Ühe meeskonna puhul rebitakse kõik üles ja pannakse endale sobivasse konteksti, mõne teise meeskonna puhul salatakse samasugused asjad maha. Näiteks - kui ühe teatud härra X asemel oleks hoopis Raul Garcia teatud väravavaht Y-le põlvega niimoodi sisse lennanud, siis oleks sellest ilmselt tõsine üleriigiline skandaal tehtud ning järgnenud suured pealkirjad, et vägivaldne Atlético saatis vastase haiglasse.

Jah, võrreldes Barcelona ja Realiga on liigas rohkem vigu tehtud, kuid näiteks Sevilla ja Valencia on tehtud vigade arvult Atléticost eespool. Ometi on nad radarilt väljas ning keegi ei süüdista neid sarnasel kombel nagu Atletit praegu materdatakse. Miks? Võibolla pole nad veel kellegi arvates liiga ohtlikud konkurendid. Igatahes on kätte jõudnud see moment, kui mõned mängijad on tunnistanud, et nad tõesti väsinud sellisest sildistamisest ning ausalt öeldes pole nad ainsad.
Uskumatu jutt ainsa asjaliku atletico fänni poolt. Kust nüüd sellised krokodilli pisarad tulid?
Ise mängitakse ju jõhkralt ja vastikult. Mängige puhtamalt ja jäetakse rahule ka.
Real Madrid ja barca saavad meedias samasuguse ja isegi hullema kohtlemise osaliseks. Igal teemal võetakse sõna ja kedratakse stoorisid üles. Kui tahe top3-s mängida, siis arvestage ka ekstra tähelepanuga. Ma tean, et see on väikesele klubile raske aga katsuge nüüd olla.
PS! See barca ja atletico invaliid fännide koondumine Real Madridi vastu on väga hale siin foorumis. Atleticol vähemalt üks asjalik toetaja, kuid barcal ümmargune 0 seis selles osas.
Aga ei, luchocholo võiduni!

jobu
07.02.15, 16:54
Uskumatu jutt ainsa asjaliku atletico fänni poolt. Kust nüüd sellised krokodilli pisarad tulid?
Ise mängitakse ju jõhkralt ja vastikult. Mängige puhtamalt ja jäetakse rahule ka.
Real Madrid ja barca saavad meedias samasuguse ja isegi hullema kohtlemise osaliseks. Igal teemal võetakse sõna ja kedratakse stoorisid üles. Kui tahe top3-s mängida, siis arvestage ka ekstra tähelepanuga. Ma tean, et see on väikesele klubile raske aga katsuge nüüd olla.
PS! See barca ja atletico invaliid fännide koondumine Real Madridi vastu on väga hale siin foorumis. Atleticol vähemalt üks asjalik toetaja, kuid barcal ümmargune 0 seis selles osas.
Aga ei, luchocholo võiduni!

Võtsid mult sõnad suust LuchoCholo, igatepidi nõus Sinuga. Real ja Barca on saanud ja saavad igatepidi igapäevaselt halge alla meedia poolt ning saavad ka edasi. Jalgpallis tipus olles jäävadki sellised asjad kergemini silma ja selliste asjade üle mõistetakse ka rohkem kohut. Enamvähem saaks muidugi iga klubi kohta panna "horror tackled compilationi" kokku, kuid väiksematele ei panda seda niipalju pahaks, sest arvatavasti mängijad jäävad lihtsalt endast tugevamate ja kiiremate vastu hiljaks.

Get used to it, sellisest agressiivsusest räägitakse teil veel pikalt, vahepeal võivad asjad natuke maha rahuneda, kuid see tõmmatakse ilusti ja kenast siis taaskord jälle ülesse.

Punkt
07.02.15, 17:14
Get used to it, sellisest agressiivsusest räägitakse teil veel pikalt, vahepeal võivad asjad natuke maha rahuneda, kuid see tõmmatakse ilusti ja kenast siis taaskord jälle ülesse.

Ilmselgelt on see üks neist teemadest, kus arvamused lähevad kardinaalselt eriradu ning millel võib pikalt ja laialt diskuteerida enne kui lõpliku tõeni jõutakse (kui see üldse olemas on). Sellegipoolest, no hard feelings ning märksa tähtsama asja juurde, milleks on muidugi tänaõhtune Madridi derby.

Atleti: Moyá, Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira, Tiago, Gabi, Koke, Arda Turan, Griezmann y Mandzukic.
Real: Casillas, Carvajal, Varane, Nacho, Coentrao, Kroos, Khedira, Isco, Benzema, Bale y Cristiano Ronaldo.

Koosseisude puhul vast väga palju üllatusi polnud. Simeone eelistas täna Torrese asemel Mandžukiciga alustada ning Ancelotti klopsis kokku parima variandi, mis tal praeguste probleemide juures võimalik oli. Paberil sellegipoolest väga tugev sats.

Ramose puudumisega tõuseb veidi võimalus standardolukordadega midagi ohtlikku luua. See on sel hooajal Atlético üheks firmamärgiks olnud ning rasketel aegadel toitnud. Muus osas on huvitav ka näha, millist kahju suudab Reali ründekolmik meile kontradega valmistada.

Ja noh, lõppu üks kohutavalt halb reklaam:

https://www.youtube.com/watch?v=CKzI7Xr9pLE

Kasper
07.02.15, 17:16
Mis Reali märkimisväärset puudujate nimekirja puudutab, siis seda päris must-valgelt ei võtaks. Oma jälje ta kindlasti valgetele jätab, kuid samas annavad taolised olukorrad võimaluse teistele end tõestada ning tihti tehakse seda vägagi motiveeritult. Seega ei oleks üldsegi imestunud, kui Nacho Fernández, Jesé või keegi kolmas homme tõsiselt hea esituse teeb.
Kahtlemata on võimaluse saanud mehed ultramotiveeritud, aga siiski ei tasu unustada, et Ramos, Pepe, Marcelo, James ja Modric on kõik olnud siiski absoluutsed põhimehed ja võtmemängijad. Viis venda Ancelotti ideaalsest algkoosseisust.

Võid mõelda, mis seisus Atleti oleks, kui viis sellise tähtsusega venda kõrvale jääksid. Aga see selleks.

Loodetavasti tuleb täna mõlemapoolselt ülipõnev kohtumine!

jaalo
07.02.15, 17:59
see punkt täitsa ära keeranud :D naudi kaotust täna

atleticomadrid
07.02.15, 18:02
Tundub, et derby delight on foorumis täie hooga käimas taaskord, mille üle on ainult hea meel.
Jaburusi ei kommenteeri,

Forza Atleti!

jobu
07.02.15, 19:45
Atleti tuli täna jalgpalli mängima, Real on täna nagu kuskil täiesti ära.
Sellegipoolest congratz ja edu ;).

SkyBlu
07.02.15, 19:54
VÄGA vinge!!!

staykool
07.02.15, 20:03

Vähe ei naudi :D

j6u1uv4n4
07.02.15, 20:05
Palju õnne Atletico fännidele!

ElNino9
07.02.15, 20:12
VAUUUUUUUU!Kirjeldamatu skoor!!!
Kes on parim Madriidis????ATLETICO!
Punkt või atleticomadrid, kuna mängu ei näinud, siis ehk viitsite vähe põhjalikuma kokkuvõtte teha?
!!!

bubbles
07.02.15, 20:23
Mõnus.

dontastik
07.02.15, 20:32
Selfie of the year? :naer5:

https://pbs.twimg.com/media/B9QiQy3IQAAvxG5.jpg

atleticomadrid
07.02.15, 21:09

Have a nice evening and stay out of drugs.;)

Tulemus on kirjeldamatult võimas, emotsioone on raske sõnadesse panna, armastan teid kõiki, Atleticod üle maailma.
Im off to pub.

sepakas
07.02.15, 21:36
Ütleme nii, et Atletico tegi täna esimese 20 minutiga seda, mis Sevillal kolmapäeval jäi tehemata ehk head võimalused võrku löömata. Igati viis ja tubli töö! Taaskord tulid valged uimaselt mängule peale (mingi 5 mäng järjest?) ning selleks hetkeks kui midagi toimetama suutsid hakata, olid Tiago ja Saul juba 2 ära löönud, ning Koke vigastusega väljas. Realil vist oligi vaid üks asjalik periood 30-40 minut, mil tundus, et kuti tahavad ja suudavad lüüa ühe enne poolaega tahasi ning siis teisel pa comeback teha.. Õnneks suutsid puna-valged vastu pidada ja poolaja viimased teravamad olukorrad ise juba luua. Napilt jäi puudu, et kolmas lüüa.
Mängu kohta kõnekas fakt oli see, et pealelöögid raamidesse olid vist 7-1 poolajaga Atleticole... Kuna itaallane läks teisele poolajale peale kamikadzega ehk Khedira välja ning Jese sisse, siis oli küsimus selles, kas nad on võimelised lööma 4, et võit võtta, sest sellise taktikaga reali vastu nüüd kodumeeskond nullile küll poleks jäänud. Kokkuvòttes ei suutnud valged praktiliselt midagi vaid lasti endale paar olukorda veel ära nõelata. Korralik seljavõit Atleticole ning loodan, et Barca suudab momentumit ära kasutada ja survet peale keerata homme..

Punkt
08.02.15, 03:34
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file1s/15305/large/2015_01_07%20Atleti_RealMadrid%2003.jpg?1423322732

http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file6s/15309/large/4.jpg?1423324883

Sellise tulemuse ja mängupildi järgi polegi vist võimalik mingit pikka kokkuvõtet teha. Kõik lihtsalt toimis ja kõik lihtsalt mängisid ühtsel heal tasemel meeskonnana. Mehed lustisid täiel rinnal ning said selle eest vastava tasu. Sid Lowe pani asja muidu täitsa hästi konteksti, mis selline võit tähendas:

564110319576821760

Küll tooks välja taaskord Griezmanni, meeletu progress võrreldes hooaja algusega. Praeguseks on prantslane täielikult meeskonda sulandunud ning seda tööd, mida ta nii kaitses kui rünnakul teeb.. - seda on lihtsalt raske alahinnata. Saúlilt samuti täiesti hull mäng: pole kerge tulla sellisel raskel hetkel mängu ja selline märk endast jätta. Arda samuti maagiline. Kuid nagu ennem sai öeldud - kõik andsid oma panuse ning tegid väga korraliku esituse.

Vigastatutega on seis selline, et Saúl sai kerge trauma (kui veab, siis on Celta vastu olemas), kuid Koke on see-eest umbes 3-4 nädalat väljas. Godin mängis täna 80 minutit katkise ninaluuga, aga operatsiooni õnneks tarvis pole. Eks Mandžukic laenab siis oma maski.

Mingil hetkel tuleb sellele mini-seeriale lõpp ning Real saab oma revanši kätte. Seniks tuleb aga nautida.

Kõik väravad ning eriti Arda ülimõnus reaktsioon 3-0 väravale (3:54 - 4:07), puhas emotsioon ja kaif:

http://www.dailymotion.com/video/x2gnl00_atletico-madrid-4-0-real-madrid-ourmatch-net_sport

+ eraldi Saúli maasikas, sest see lihtsalt on nii hea:

OUWHzVwILpb

atleticomadrid
08.02.15, 13:22
Mis puutub statistikasse siis viimati korraldas Atletico Reali kulul suurema ketuka hooajal 1947/48, kui võeti 5-0 võit. 4 väravat saadeti linnarivaalide võrku viimati aga 38 aastat tagasi.
Selle linna jalgpalliõigus kuulub vaieldamatult punavalgetele, hetkel on see nii ja see on fakt.
Meeskond on ühtne keha, mängijad täis kirge ja eneseusku, staadion vali ning piiritu toetusega, treenerite seltskond üks geniaalsem pea, kui teine. Ajalooline meeskond!

Diego Forlan meenutab siin artiklis oma silme läbi Madridi derbisid ja suutmatust Reali alistada ning imetleb kuhu Atletico on jõudnud Simeone käe all.

Everyone said Atletico had the players to be a good team, but not a great one. We had Sergio Aguero, David de Gea, Simao and Jose Antonio Reyes but we had to be 100 per cent perfect to win. If we were only 99 per cent, we’d lose.

http://www.thenational.ae/sport/primera-liga/diego-forlan-classy-raul-summed-up-the-real-madrid-side-my-atletico-team-could-never-beat

Punkt
08.02.15, 13:41
Ja eilse eduka päeva lõpetas Ángel Correa, kes lõi finaalis Uruguay vastu võiduvärava, aitas Argentiina U20 koondise Lõuna-Ameerika meistrivõistluste võitjaks ning valiti turniiri parimaks mängijaks. Kokku jäi tema kontole neli väravat, turniiri ülekaalukalt suurim väravakütt oli noor Simeone üheksa väravaga.

OUAe6gJ02jv

"Those of my age watched Riquelme/Aimar in youth teams, today kids must be watching Ángel Correa the same way."

atleticomadrid
08.02.15, 17:25
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1964801_526227157517174_8618158748402087179_n.jpg? oh=6aa0705f9e50a90a51f94d47b3b9be10&oe=5595E5FD&__gda__=1432433468_662afac701a25cbac24ecdfad50a872 4

BCfey
08.02.15, 19:10
OUA5e3mD1EP

GoldenEagle
08.02.15, 19:34
klipp

Marca peaks vist Reali-sõbralik väljaanne olema, sellel poisil ei pruugi tööalaselt hästi minna. :D

lorenzo
08.02.15, 19:57
miskipärast ma arvan, et tegu on lihtsa pallipoisiga, kellele on lihtsalt Marca särk selga antud. Marca peaks üks liiga sponsoritest olema, äkki selline nõue pallipoistele?

Punkt
08.02.15, 20:25
Ja peale selle on tegemist klipiga eelmise aasta derbist, mis läks nüüd uuesti viraalseks ja nö teisele ringile seetõttu, kuna ka eilsel mängul olevat Ronaldo olnud ühe palliposiga mingi intsident - väidetavalt viskas palliga ühte pallipoistest. Ühtegi videot pole levima hakanud, seega rohkem ei oska öelda. Seni on vaid spekulatsioonid ja inimeste sõnad, kelle arvates nägi intsidenti kindlasti ka neljas kohtunik, kuid kes sellest suuremat numbrit ei teinud. Jällegi toonitan, et videomaterjali pole, seega võivad inimesed vabalt ka sääsest elevandi teha ja asja emotsioonide tõttu võimendada.

564095247010234369

564094411064492032

atleticomadrid
08.02.15, 21:43
Heh, vaadake särki, see on ju Ronaldol eelmise v üleeelmise aasta oma. Ma muidugi ei tea, kas ta oma suures erinemissoovis võis eile kanda nostalgitsevat ihukatet.

rainis007
08.02.15, 21:59
Haha, vahet ei ole. Aga see näoilme seal lõpus on lihtsalt kuldaväärt...

"Yea, bitch. Whacagonnado ? Ah?" :D

Ja muidugi palju õnne selle vapustava võidu puhul ka :)
2:0 seisu pealt mängu lahti tehes ei tekkinud küsimust ka, kas Real võiks mängu tagasi saada.

Punkt
09.02.15, 23:17
Miskit klubi multimeedia poolelt vahelduseks. Üks tore ja siiras hindu lennutati Madridi elamust saama.

https://www.youtube.com/watch?v=cVYocVRnFoU

jobu
09.02.15, 23:40
OUA5e3mD1EP

See olukord on eelmise aasta märtsi derbist
https://www.youtube.com/watch?v=U-PF8FpiJTA

The young teen — now identified as Iván — famously baited Ronaldo with a ball before chucking it away from him, a blatant and bold attempt at time-wasting. The act drew both criticism and laughter in social media circles, but the fun’s over now. According to Marca, the self-confessed “Atleti fan and player from the age of 9” has been pulled from first-team duty following the incident.
Iván reportedly bragged about his actions in the days following the match, but he now expresses remorse for his actions. After deleting all the brash messages he wrote in the aftermath of the match, Iván posted an apology in their place: “I apologise for anything I said about the derby match, because that’s not the Atlético de Madrid ball boy way. Come on Atleti!”

Punkt
10.02.15, 11:35
Kohustuslikku lugemist igale Atleti fännile, kus hall kardinal räägib klubi olevikust ja tulevikust. Kõne all nii klubi sissetulekud, mida plaanitakse nüüd veelkord duubeldada, kuid ka muud olulised detailid - teleõigused, klubi võlakoorem, klubi noortesüsteem jne.

Miguel Ángel Gil Marín: “We plan to double the Club’s revenues again in the next three years”

What does it mean that Atlético de Madrid is already in the Top 15 of Deloitte’s “Football Money League”?
The Club maintains a sustainable growth despite the crisis in Spain. During this period in which the country has been immersed in one of the worst economic times of our recent history, Atlético has grown in all aspects: 9 finals, 7 titles, 75,000 members, 45,000 pass members, close to 900 supporters’ clubs and more than 12 million fans on social networks. Crisis mean opportunities, and Atlético has taken advantage of theirs.

We have doubled our income budget, going in this period from 75 million to 150 million. But the most important thing is that we remain true to our values, both in social, union and commitment of all levels of the Club, and at a sporting level, setting an example to the world that you can compete at the highest level with values above the cheque book.

We plan to double the Club’s revenues again in the next three years, and we must achieve it, this will allow us to be permanently in the top 16 clubs of the world.

That report also highlights the enormous growth of the Club in social networks...
Yes, we are the fastest growing Club in social networks among the top 20 in Europe. We have increased our Facebook followers by 512% last season. This confirms that there is a good management that reaches all areas of the Club. We grow in followers because the team is attractive, modern and fun for fans, who identify with it because of how things are being done. These large figures in social networks, where more than 10 million follow us on Facebook and almost a million and a half on Twitter, join the more than 75,000 members of the organisation, a record in our history.

And, in addition, the team is competing at the highest level sports-wise...
That’s true. It’s the fruit of institutional stability, the work of the coach and players and of good planning, where we alternate short term investments to continue competing at the current level, with others that will guarantee the future of the team. The work of Diego Simeone is being decisive, not only in obtaining excellent sporting results, but in forging the values to compete that make us strong and different.

All of this regardless of the unlimited bet on the Academy. Our training plan is - together with the international brand development and the construction of our new stadium - the most exciting project of the Club.

This past year we have witnessed the birth of Atlético de Kolkata, which has managed to become the champion on the Indian Super League, which has driven our brand image in a country with such an important market.

For the first team to remain competitive we must be a reliable team for global sponsors, and to do so we must become a Club that regularly plays the round of 16 of the Champions League. This will allow us to increase revenues, improve sports-wise and therefore grow socially and become a global brand, a global Club.

What importance do you give to the role of the Academy in the future of the Club?
We are closing agreements to open three big new venues of the Academy in the community of Madrid, which will allow us to work with 4,000 children instead of the current 1,800. It’s not only a sporting project, it’s also a social project, of growth as a Club.

Additionally, in 2015 we’ll close the agreements and start our activity in four countries - Turkey, India, China and the United States, - where Atlético will manage eight venues of the Academy with nearly 5,000 children. These venues, together with the ones already underway in Mexico, will allow us to grow as a brand and link more families to the Club.

Violence in our sport is a matter of concern.
It is a problem embedded in our society, which in mass sports, develops easily thanks to the anonymity of those who practice it.

Thanks to the joint work of clubs, the Professional Football League (LFP) and State, as well as the investment in technology in the stadiums, it is now difficult to maintain anonymity, which together with policy changes in the Law, make it neither easy nor free to maintain certain standards of conduct in the stadiums.

Atlético has made its position on the matter public; expulsion of those whose identity is provided by the police or anti-violence Commission for acts contrary to the law, as well as all those the Club can prove to have had behaviours that threaten the main objective of our fans: encourage, support, live and enjoy the show with friends and family.

How do you see the situation of the Professional Football League (LFP) and the football sector in Spain?
The sector is clearly on a trend to change, to improve its activity.

The implementation of economic control in the LFP involves clubs stopping arrangements with creditors with the ease and purpose with which they were carried out, which resulted in an unfortunate image of our football and its managers.

In the next three seasons, the debt of the clubs with the public administrations will be almost cancelled.
The prosecution of fixes and acts of violence in our sector are two other aspects on which we are working, and the prosecution of those who practice them and their consequences make us optimistic about their eradication.

The main unresolved current issue in our sector regards the construction of a strong, competitive and fair League brand. To do this, modifying the current system of selling and distribution of TV rights, as well as adjusting the times thinking about our fans and emerging markets is relevant.

The government promised to approve the new Sports Law. What is your opinion about it?
The Government, through the Secretary of State for Sports - committed at different times and in different forums to get in 2014, the approval of the Council of Ministers to a Royal Decree to regulate the collective sale of TV rights. They haven’t delivered. I am aware of the pressure received by all those agents who want control of the rights the day after the Royal Decree, but it is the duty of the Government to safeguard the interest of the fans, the viability of clubs, and the competitiveness of our League, and achieving it today is really easy. They know how much we need it to be published urgently. The television operators need to know whether they will manage the rights in four months or not, operators both for Spain and the international territory. The creditors of the clubs need to know if they have guarantees to pay their debts or not; and fans want to know if their teams are going to grow, if there will be reasonable times for them, if there will be peace in football. In short, football requires the government to take a just and necessary step, a simple step that also carries no minimum attrition because nobody opposes to it.

What are we missing to equate with the English Premier League?
For starters, have a fair distribution of television rights, to eliminate the tremendous differences that exist among some clubs and others. We need to earn similar incomes to those from the Premier League for their joint sale of rights in other markets such as Asia’s. We have to improve our product, put it up high, believe in it.

We have to be the first to appreciate what we have and sell it as it deserves. The Premier League believes in their product and exports it all over.

In this sense, the work of the Professional Football League through the World Challenge project will also help increase the value of our League in the world.

Is the club at its best moment of the last decade?
Without a doubt. Sports-wise, we are competing regularly in the Champions League, allowing us economic stability that encourages investment for the growth of the team. Socially, we’re experiencing a magnificent phase, where we are constantly breaking fan records. The experience amassed, the growth of the Club, institutional stability, its capitalisation, the new venues of the Academy, the new stadium, our brand’s international development, the performance of the first team, and above all, the commitment to the Club of the ever-growing fans, ensures a hopeful future.

And looking forward, how do you see the Club in the coming years?
Our Club has a big challenge such as the move to our new stadium in two seasons. It’s an exciting project and it will help us maintain this upward trend of recent seasons. It will completely change the outlook of the Club because we will have a last generation stadium that will allow us to increase our revenues through different concepts, which will strengthen us in the first level of the football world, which will help our fans to enjoy their team much more, it will enhance the services we offer, which will benefit our sponsors. It will allow us to make a tremendous leap in quality. And that project occupies much of our time, which we spend with pleasure because we know it will be very beneficial for the entity.

Imelik mõelda, et 2002. aastal istus klubi veel Segundas, kuhu ta poleks pidanud kunagi sattumagi. Nüüd, kolmteist aastat hiljem, räägitakse sellest, et luua globaalne ja väärtuslik bränd ning olla permanentselt tagasi tippklubide hulgas. Kuidas küll asjad muutuvad..

Punkt
15.02.15, 14:02
Atleti: Moyá, Oblak, Carlos Marín, Godín, Siqueira, Gámez, Ansaldi, Juanfran, Miranda, Giménez, Mario, Tiago, Gabi, Saúl, Cani, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres.

Natuke tavapäratu koosseis mitmel põhjusel.

1) Täiesti uue nimena on Vigosse sõitnud koosseisus 17-aastane Carlos Marín.

Tegemist on noore puurivahiga, kellelt oodatakse mõne aasta pärast suuri tegusid ning kuhugi sinna De Gea ja Courtois' tasemele jõudmist. Need, kes poissi rohkem näinud, räägivad tema eeldustest (pikk kasv, head reaktsioonid, õhus okei, liidriomadused) tõesti väga hästi ning hetkel on tal ka nii klubi kui koondise tasandil asjad edukalt sujunud - näiteks on poiss kindel Hispaania U18 koondise põhiväravavaht ning saanud seal endale ka kaptenipaela. Kuna nii Moyá kui ka Oblak on täiesti terved, siis võib eeldada, et Simeone võttis poisi kaasa eelkõige sel eesmärgil, et teda hea töö eest premeerida ning vaikselt harjutada sellega, kuidas põhimeeskonnas elu käib.

http://www.abc.es/Media/201502/14/2015_01_27_d--644x362.jpg

2) Ei mäletagi viimast korda, kui nii Koke kui ka Arda mõlemad korraga puudu olid, aga praegu just selline olukord on. Taktikalises mõttes tähendab see Simeonele korralikku nuputamist, sest kahe kõige loovama mängija asendamine on ilmselgelt keeruline ülesanne. Variante on läbi käinud mitmeid ja sealhulgas väga erinevaid: näiteks on räägitud Griezmanni äärele viimisest, Juanfrani kaitsest poolkaitsesse tõstmisest kui ka Canile võimaluse andmisest.

Puhtalt treeningute ja Simeone eilse pressikonverentsi põhjal võib siiski eeldada, et täna õhtul läheb esialgu käiku 4-3-3, kus tipus möllavad esmakordselt koos kolmik Griezmann/Mandžukic/Torres. Vastavalt mängukäigule ja Celta vastupanu edukusele saaks seda formatsiooni siis ümber kujundada kas 4-3-1-2, 4-3-2-1 või 4-4-2 kujule. Kui vigastus ei sega, siis alustab ilmselt algkoosseisus Saúl, kelle mitmekülgsus võimaldab teda vajadusel nii keskväljal, äärel kui ka mediapunta rollis rakendada ja seega taktikaliselt asjadega varieerida. Korra on sel hooajal juba kolmese keskväljaga peale lennatud ning mängupilt oli siis täitsa kena, kuid toona oli vastaseks kamikazelik Rayo. Eks näis, kuidas trivote veidi konservatiivsema mängujoonisega Celta vastu sobib.

3) Jaanuarikuu parim töötaja:

https://pbs.twimg.com/media/B9usi3HIIAAui0o.jpg:medium

Yattara
15.02.15, 23:40
Praegu igatahes annab tunda, et Koke ja Arda väljas. Celta domineerib ikka korralikult. Mõneti ebaharilikult võiks väita, et Atlético mängib isegi käpardlikult.

Punkt
16.02.15, 00:02
Ma julgeks öelda, et halvim poolaeg, mida sel hooajal Atleti esituses näinud. Pressing jääb alati hiljaks ning aetakse põhimõtteliselt varjusid taga. Söödud äärmiselt ebatäpsed, mis omakorda tõmbab rünnakutelt kogu tempo alla. Ründeliini ja keskvälja vahel laiutab kuristikusuurune vahe. Lühidalt öeldes on kuidagi ebaharilik vaatepilt tõesti.

Celtat võib hea mängu eest kiita. Pall liigub, mehed liiguvad ning asjad toimivad - õnneks seniajani midagi sajaprotsendilist pole suudetud luua. Rõhutan sõna "seniajani".

Simeone korraldab nüüd vaheajal ilmselt suuremat sorti mürgli riietusruumis ning tahaks loota, et teisel poolajal on pilt veidi toredamates toonides. Kindlasti tahaks mingi hetk Cani sekkumist näha, sealt võib seda teravust tulla.

JuriM
16.02.15, 00:50
Kaotatud 3..

LuchoCholo
16.02.15, 09:16
Ärge muretsege kaasvõitlejad. See on kõik cholo plaan. Vorm ajastatakse mai kuuks. Praegu võib kaotada.
In cholo we trust! Aupa atleti!

Punkt
16.02.15, 21:44
Kaotatud 3..

Halb koht punkte kaotada, aga mis teha. Peamine ülesanne on kolmandast kohast hammastega kinni hoida ning kui seda suudetakse, siis võib rahul olla. Kõik muu on toredaks boonuseks.

Simeone tunnistas pärast mängu, et oli tegemist oli tema taktikalise möödalasuga ning võttis vastutuse kaotuse eest endale. Ei mäletagi ausalt öeldes, millal terve meeskond niimoodi ühtlaselt lati alt läbi oleks läinud - vaid Moyá, Godin ja Griezmanni esitusega võis eile rahul olla. Mööndustega võib sinna punti lisada ka Cani, kes suutis mängupilti veidi stabiilsemaks muuta. Ülejäänud olid üsna peata.

Ja noh, Celtale retsepti. Mängiti meist kõvasti paremini ning vääriti neid kolme punkti sajaprotsendiliselt.

Spetsiaalsed tervitused ka Martínez Munuerale. Kuna Celta oli nii või naa meist parem, siis ehk isegi ei mainiks, aga see härra on sel hooajal lihtsalt liiga palju praaki meie vastu teinud. Eile jättis ta Celta esimese värava algatanud olukorras vilistamata Augusto selge (ja tahtliku) käe. Hiljem platsi teises otsas jättis omakorda andmata selge penalti Atleti kasuks, kui Fontas Siqueirale sisse lendas. Korra varem on Martínez Munuera sel hooajal samuti juhtunud punavalgete mängu vilistama ning toona jäi tema hingele kolm karmi bläkki. Seega, noh, ilmselgelt ei tahaks teda enam Atlético mängu vilistamas näha, proovigu mujal kätt.

Aga see ei vähenda kuidagi Celta võidu väärtust, sest platsil olid nad eile nii või naa paremad.

jaalo
17.02.15, 11:51
viimaks ometi ka midagi positiivset seoses atleticoga :/

ElNino9
17.02.15, 17:08
viimaks ometi ka midagi positiivset seoses atleticoga :/
miks siiis :/ märk veel lõppu? :(

Yattara
17.02.15, 19:41
Meediakõlakad räägivad Santi Cazorla siirdumisest Atléticosse. Eks mäng Celta Vigo vastu näitas, et kaader on mõnel positsioonil tõepoolest liiga hõre. Ometigi ei kujuta ette, kuidas sellise kaliibriga ja eelkõige 30-aastase mängumehe soetamine välja peaks nägema. Kas Arsenali jaoks kaaluks Atlético pakutav (ilmselt tagasihoidlik?) summa tõepoolest mängija lahkumisest tuleneva kvaliteedilanguse üles.

jaalo
18.02.15, 11:05
noo see atletico on nii palju sitta keeranud viimasel ajal, et isegi kui see kaotus nüüd tuli siis on kokkuvõttes asi ikkagi väga suur :/

Punkt
18.02.15, 20:10
Meediakõlakad räägivad Santi Cazorla siirdumisest Atléticosse. Eks mäng Celta Vigo vastu näitas, et kaader on mõnel positsioonil tõepoolest liiga hõre. Ometigi ei kujuta ette, kuidas sellise kaliibriga ja eelkõige 30-aastase mängumehe soetamine välja peaks nägema. Kas Arsenali jaoks kaaluks Atlético pakutav (ilmselt tagasihoidlik?) summa tõepoolest mängija lahkumisest tuleneva kvaliteedilanguse üles.

Cazorla võib varsti paigutada sinna "igaveste" seltskonda koos Riquelme ja Rosickyga - tulid igal suvel, aga kuidagi kohale ei jõudnud :p

Aga kui tõsiselt rääkida ja toetuda selle kuulujutu pikaaegsusele ning teatud ajakirjanike, kel on viimasel ajal Atlético üleminekutega suhteliselt täppi läinud, konkreetsematele juttudele, siis usutavasti on klubipoolne huvi olemas. Hoopis teine asi on, et kas see materialiseerub. Mingit ulmehinda sellise vanusega mängija eest Atlético ilmselgelt maksma ei hakka ning nagu sinagi, siis ma väga ei näe, miks peaks Arsenal endale kasulikust mängijast pähklite eest loobuma. Kui aga mingil imelikul põhjusel peaks monsieur Wenger siiski otsustama, et saadab Cazorla Madridi poole teele, siis kuluks hispaanlane rotatsiooni kenasti ära. Koke, Arda ja Cazorlaga võiks vurri käima küll panna.

Kuigi kui lühikestest ja loovatest mängijatest juba rääkida, siis tuleb suvel end kindlasti Simeonele tõestama Óliver Torres. Portos on ta hispaanlaste suurest kambast (Tellod, Adrianid ja muud loomad) suutnud ainsana end korralikuks põhimeheks mängida ning ka saldo on poisil üpris hea: kuus väravat, kuus väravasöötu. Atlético pidavat Óliveri tegemistel teravalt silma peal hoidma ning seni ollakse kuuldavasti tema arenguga väga rahul. Täna muide ka hea võimalus poissi Baseli vastu aktsioonis näha.

Lisaks: staadion kerkib vaikselt, aga korralikult.

http://4.bp.blogspot.com/-DN5xdXDuONk/VOR3LGA0DiI/AAAAAAAANzs/OItkKPjMRUg/s1600/2015_02_17%2Bobras%2Bpeineta%2B(11).jpg

Punkt
21.02.15, 12:25
Tundub, et projekt "teha Simeonest Atlético enda Sir Alex Ferguson" on vaikselt hoogu kogumas. Neil päevil on nimelt Madridis Simeone õde, kes on ühtlasi ka tema agent ning muuseas on alustatud klubiga läbirääkimisi, et koostööd pikendada. Kui praegu kehtib Simeone leping 2017. aastani, siis klubi esialgne uus pakkumine olevat pikendus 2020. aastani, kuid ei välistata ka näiteks veelgi pikemat diili ehk lepingut kuni 2022.

Uus leping peaks muutma keerulisemaks ka Simeone võimaliku väljaostmise klubist. Hetkeseisuga pole mingit konkreetset tähtaega läbirääkimiste lõppemiseks paika pandud ja põhimõtteliselt võivad kõnelused kesta veel mitu nädalat või kuud, aga põhiline on see, et algust on tehtud.

Kes tahab veel lisa lugeda, siis hiljuti avaldati huvitav artikkel (http://blogs.elconfidencial.com/deportes/mata-dor/2015-02-16/la-nueva-era-colchonera-proyecto-atleti-2020_712530/) muudatustest, mis viimase paari aasta jooksul on klubisiselt toimunud. Klubiga on Gil Marini initsiatiivil seotud nüüdseks mitmeid oma ala tippspetsialiste ning seda ennekõike eesmärgiga, et viia klubi uuele tasemele ning vahet kahe esimese tippklubiga jõudsalt vähendada. Üheks oluliseks osaks selle juures ongi näiteks eelnevalt mainitud Simeone jätkamine. #Atleti2020

Lisaks - kui tulevikuplaanidest rääkida, siis Madridi väisasid vahepeal ka Malaga asjapulgad Mario Husillos ning Vicente Casado, kellega arutati Ignacio Camacho tulevikku. Hetkeseisuga tundub, et Atlético sooviks klubi kasvandiku küll tagasi koju tuua, kuid probleeme võib valmistada võimalik hinnalipik, mille Malaga hispaanlasele külge on pannud. Jällegi üks keiss, millel tasuks silma peal hoida.

Lõppu video Arda ja Torrese kokkamisoskustest - Hiina uusaasta puhul käisid mehed klubi juures laagerdavatele Hiina lastele süüa tegemas:

https://www.youtube.com/watch?v=fN9ebavAo3Q

Punkt
22.02.15, 00:48
http://img.estaticos-atleticodemadrid.com/system/file5s/15568/large/2015_02_21_almeria2.jpg?1424549030

Kodumurult järjekordsed kolm punkti korjatud. Griezmann kütab müstiliselt edasi: liigas on prantslase arvel ühtekokku 14 väravat ning selle aastanumbri sees on rohkem kõmmutanud vaid Messi ise.

Järgmisena Leverkusen ning seejärel ülitähtsad kohtumised Sevilla ning Valenciaga. Hetkeseis liigatabelis selline, et Barcelonaga -3 ning Valenciaga +3. Pinev.

+

569250630725980160

JuriM
22.02.15, 13:43
Kas liiga parim ost ehk? James ja Suarez pole nii veenvad olnud ilmselgelt oma suure hinnasildi pealt.. Ei ole kursis äkki kuskil Eibari särgis mingi eri säästu mees ehk sama effektiivne olnud.

the Kop
22.02.15, 15:17
Julm vend ikka. Ja mõelda, dt ta maksis sama nagu meie Lallana siis paneb kulmu kergi ama ainult.

j6u1uv4n4
22.02.15, 15:42
See prantslane mängis juba eelmisel hooajal hispaania liigas ju. Küll järgmine hooaeg Suarez ja James temast rohkem kõmmutavad. Uutel poistel vaja esimesel hooajal kohaneda jms.

atleticomadrid
23.02.15, 13:54
See prantslane mängis juba eelmisel hooajal hispaania liigas ju. Küll järgmine hooaeg Suarez ja James temast rohkem kõmmutavad. Uutel poistel vaja esimesel hooajal kohaneda jms.
Kuidas see hooaja parima ostu kriteeriumit ära nullib , et ta varem ka hispaanias mängis? Las nad siis skoorivad järgmine aasta rohkem, edu neile.

jaalo
23.02.15, 14:53
see on ju see sama jobu, kes kõigis 3s barca vastu mängus mitte millegiga hakkama ei saanud. isegi torres oli parem. üpris lambi vend, kui suurtes mängudes sittagi ei tee, pole nii tasemel midagi

affelay
23.02.15, 15:01
see on ju see sama jobu, kes kõigis 3s barca vastu mängus mitte millegiga hakkama ei saanud. isegi torres oli parem. üpris lambi vend, kui suurtes mängudes sittagi ei tee, pole nii tasemel midagi

:fpalm:

ElNino9
23.02.15, 19:26
:fpalm:
ei tea kas nutta või naerda :D :S

teadlane
25.02.15, 15:38
Täna õhtul loodaks võõrsilt juba nii head tulemust, et kordusmängule rahulikult minna!

j6u1uv4n4
25.02.15, 15:42
Täna õhtul loodaks võõrsilt juba nii head tulemust, et kordusmängule rahulikult minna!

Sakslased näitavad täna miks nad maailmameistrid on.

Ennustan 3:1 Neverkusenile! 3x Son

FoxHunter789
25.02.15, 16:37
Sakslasi jääb sel juhul väheks, kui juba Son peab kolm lööma.

Tofoa
25.02.15, 16:52

Hulluks läinud vä?

Delfino
25.02.15, 19:14

Ühtegi maailmameistrit täna kahjuks/õnneks Madridi vastu ei lähe.

Punkt
25.02.15, 19:26
Atleti: Moyá, Oblak, David Gil, Godín, Siqueira, Gámez, Ansaldi, Juanfran, Miranda, Giménez, Lucas, Mario, Tiago, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Cani, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres

Koosseisu osas mingeid rabavaid muutusi pole. Arda, kelle osas oli vahepeal kahtlusi, tegi viimati kõik asjad siiski kenasti teistega kaasa. Koke on endiselt out.

Ootused on sellised, et eesmärk võiks olla taga null hoida ning vähemalt üks pall võõrustajate väravasse saata. Saksa klubide vastu on viimastest aastatest muidu küll valdavalt meeldivad mäletused (näiteks Hannover, Leverkusen ise, Schalke 04 jne), kuid ilmselgelt on iga võõrsilkohtumine, eriti sellises staadiumis, omamoodi trikiga ning välja kukkumiseks võib piisata vaid sellest, et Çalhanoğlu lööb mõnest karkast võrgud puruks.

Mis muidugi rõõmsaks teeb, on see, et Simeone on kahe jalaga lahingutes võrdlemisi hea saldoga: viimasest kaheksast taolisest vastasseisust on Atleti suutnud võitjana väljuda seitsmest.

Aga sellegipoolest tasuks hoida elutervet pessimismi. Leverkusenil, olgugi et nende vorm pole viimasel ajal eriti särav olnud, on piisavalt individuaalselt klassi, et hambaid näidata ja valusalt torgata.

Sinu jinximised on alati teretulnud. Mida hullemat seisu ennustad, seda vägevam tulemus on tulnud - kui nii edasi, siis võiks klubi sulle hooaja lõpus Madridist mingit nänni saata. Mahou ju näiteks sponsor ja puha.

ElNino9
25.02.15, 22:16
https://www.youtube.com/watch?v=WRuZEJGams8

Punkt
25.02.15, 23:45
Raske, raske, raske. Leverkuseni poisid näitavad väga näljast ja intensiivset mängu ning suurema osa poolajast oldi keha-keha võitluses meist üle. Asi, millega just paljud meeskonnad kiidelda ei saa. Sellegipoolest olid poolaja viimased kümme, viisteist minutit juba paremad ning vaikselt suudeti enda taset tõsta.

Võimalusi on seni jagunud mõlemale poole ning ilmselt keegi täna värava lööb.

Paha on see, et nii Siqueira kui ka Saúl said varakult vigastada ning kaks väärtuslikku vahetust läks. Saúl suutis veel kümmekond-viisteist minutit platsil välja vedada, aga siis tuli piir ette. Pärast vahetust oli poisil ilmselgeid probleeme hingamisega ning pilt hakkas kotti minema. Hetkel kuuldavasti teel haiglasse.

GoldenEagle
26.02.15, 00:00
Raske, raske, raske. Leverkuseni poisid näitavad väga näljast ja intensiivset mängu ning suurema osa poolajast oldi keha-keha võitluses meist üle. Asi, millega just paljud meeskonnad kiidelda ei saa. Sellegipoolest olid poolaja viimased kümme, viisteist minutit juba paremad ning vaikselt suudeti enda taset tõsta.

Võimalusi on seni jagunud mõlemale poole ning ilmselt keegi täna värava lööb.

Paha on see, et nii Siqueira kui ka Saúl said varakult vigastada ning kaks väärtuslikku vahetust läks. Saúl suutis veel kümmekond-viisteist minutit platsil välja vedada, aga siis tuli piir ette. Pärast vahetust oli poisil ilmselgeid probleeme hingamisega ning pilt hakkas kotti minema. Hetkel kuuldavasti teel haiglasse.

Kas Saulil võis ribi minna?

j6u1uv4n4
26.02.15, 00:19
Kohtunik seebiks!

staykool
26.02.15, 00:23
Kohtunik seebiks!

Valad õli tulle?

GoldenEagle
26.02.15, 00:28
Oli siis värava mittelugemine õige?

keenjus250
26.02.15, 00:37
Sinu jinximised on alati teretulnud. Mida hullemat seisu ennustad, seda vägevam tulemus on tulnud - kui nii edasi, siis võiks klubi sulle hooaja lõpus Madridist mingit nänni saata. Mahou ju näiteks sponsor ja puha.

Jinxisid ise sellega ära nüüd.
Üldise turniiri huvides sooviks ikkagi Atletico edasipääsu.

FTorres
26.02.15, 00:42
Oli siis värava mittelugemine õige?
Tundub, et käis väljas tõesti.
http://giant.gfycat.com/DemandingPlayfulAstrangiacoral.gif

jaalo
26.02.15, 00:44
vaatasin mängu ja väga nadi oli. erinevalt Realist ja barcast vedas see meeskond kõiki alt ja isegi värav jäi tulemata. see saul võiks omale normaalse nime osta

GoldenEagle
26.02.15, 00:47
vaatasin mängu ja väga nadi oli. erinevalt Realist ja barcast vedas see meeskond kõiki alt ja isegi värav jäi tulemata. see saul võiks omale normaalse nime osta

Isegi jaalo kohta tase.

BCfey
26.02.15, 00:54
Kas Koke teiseks vooruks terveks saab? Ilma temata ja äsja terveks saanud Ardaga oli Atletil ikka väga raske nii energilise pundi üle kontroll saavutada. Keskväli, eriti, tundus minu jaoks see kõige problemaatiline koht olevat.

Aga Calderonil kodupubliku ees ma arvan et Leverkusenit võita võimatu ülesanne küll olla ei tohiks. Godin, Tiago küll kaasa teha ei saa, aga Mario ja Gimenezi näol on teil täiesti adekvaadsed asendusmehed nende jaoks olemas.

Punkt
26.02.15, 00:58
Selg vastu seina ja Calderon tuleb kordusmänguks elama panna.

Godin ja Miranda olid okeid, teised mitte nii väga. Gabi oli eriliselt hädas ja sel hooajal mitte esimest kord. Ei tea, kas vanus hakkab rolli mängima, aga sel aastal on ta jube ebastabiilselt esinenud. Tulemus pole hea, aga samas ka mitte kohutavalt halb. Leverkusen vääris võitu, oldi agresiivsemad ja joosti rohkem. Kontradele tuldi välkkiirelt pidevalt 5-7 mehega ning individuaalseid oskusi jagus kah. Täna oli see keiss, et mängisime täpselt nii hästi kui vastane lubas.

Kohtunikust. Torrese värava kohta ei tea öelda, ühtegi normaalselt kordust ei näidatud. Seega ei muud üle kui kohtuniku otsust usaldada. Tiago teine kollane (ehk punane) oli ilmselge, mees sai ise ka sellest koheselt aru. Üldise stiili poolest kohtunik mulle eriti sügavat muljet ei jätnud, just ühtse liini hoidmise osas. Kuid nagu öeldud - ühegi võtmemomendi osas ta otseselt ei eksinud ning keegi väga suurt eelist ei saanud.

Kordusmänguks retsept selge: ise tuleb rohkem joosta ning Calderon peab vastasel jala värisema panema. Iseasi muidugi, mis sastaaviga mängule minnakse. Tiago ja Godin kaartidega väljas, Saul ilmselt vigane, Siqueira lahtine. Õnneks on selleks ajaks arvatavasti Koke tagasi.

FTorres
26.02.15, 02:03
http://i38.servimg.com/u/f38/17/30/84/56/pilt12.png

Õige otsus.

Yattara
26.02.15, 11:42
Järgmisel hooajal tuleb keskväljale täiendust hankida. See on möödapääsmatu. Turul on mitmeid huvitavaid mängijaid. Neid mänge, kus Tiago-Gabi lati alt läbi jooksevad on üha rohkem tekkinud. Kui eelmisel hooajal oli enamasti tunne, et pallivaldamisprotsent on tagasihoidlik just taktika tõttu, siis nüüd tekib tunne, et palli ei vallata suutmatusest. Üldse pekstakse palli liiga palju ette. Ka kaitsjate poolt. Mulle isiklikult tekitab Tiago viimasel ajal Gabist suuremat meelehärmi. Mängust Celta Vigo vastu meenub olukord, kus ta suutis minuti jooksul kolm valesöötu teha.

atleticomadrid
26.02.15, 15:54
Järgmisel hooajal tuleb keskväljale täiendust hankida. See on möödapääsmatu. Turul on mitmeid huvitavaid mängijaid. Neid mänge, kus Tiago-Gabi lati alt läbi jooksevad on üha rohkem tekkinud. Kui eelmisel hooajal oli enamasti tunne, et pallivaldamisprotsent on tagasihoidlik just taktika tõttu, siis nüüd tekib tunne, et palli ei vallata suutmatusest. Üldse pekstakse palli liiga palju ette. Ka kaitsjate poolt. Mulle isiklikult tekitab Tiago viimasel ajal Gabist suuremat meelehärmi. Mängust Celta Vigo vastu meenub olukord, kus ta suutis minuti jooksul kolm valesöötu teha.

Eks vanus pressib ka mõlemale peale. Gabi 31, Tiago tähistab mais aga juba 34. sünnipäeva, ilmselgelt hakkavad kered tunda andma. Seni on Tiago igaljuhul Mario pingile mänginud Simeone süsteemis, viimane on liialt on ja off mees mängudes - kohati sees, kohati kadunud. Second leg on igaljuhul võimalus anda Atletico eest väljakul endast 100 ja Mario ju on suurte mängude mees ;) Kordusmatš seda igaljuhul on, 1-0 kaotus on alati play off-is pisut sünge värk, iial ei tea mis korduskohtumises välja võib tulla. Godin ja Tiago on väljas, Saul vb samuti ja Koket painab vormiseisak. Kuna kaitsesse on võtta Gimenez on selles suhtes uni rahulik, kuid selleks, et (vähemalt) 2 palli sakslaste puuri panna peab ründekolmik esile astuma ja koduliiga vormi euroopa sarja kaasa võtma.
Igatahes näitas Leverkusen eeskujuliku ettevalmistust ja kõrget töövõimet, nagu sihtinuks sind su enda relv. Too peatreener Schmidt on ju noore saksa treenerite koolkonna üks huvitavamaid ning perspektiivikamaid tulevikumehi.
Näen paaris jõuvahekordade ümber tõstmiseks kaht olulist tegurit: Calderoni 200 % kodutoetus ning Leverkuseni vaistlikust eduseisu kaitsta. Kahtlemata tulevad nad võõrsile palju ettevaatlikumana!
Aega hinge tõmmata on täpselt 1. märtsini, pühapäeva õhtupoolikul ootab juba näljane Sevilla.

Vamos Roijblancos!

Punkt
26.02.15, 21:43
Ausalt öeldes ei teagi, mis tüüpi tegelast keskele täpselt vaja oleks: kas sellist universaalset tegelast nagu Gabi või siis pigem kaitsvat härga, kes keskvälja puhtaks lööks. Viimase variandi puhul saaks keskvälja teise lülina proovida aeg-ajalt kedagi füüsiliselt väiksemat, kuid see-eest loovamat. Näiteks Koket või Oliveri.

Kuid sellega tuleb nõustuda küll, et mingit kvaliteeti oleks keskväljale juurde vaja. Praegu on kõige rohkem juttu Camacho naasmisest, kuid eks palju paneb paika see, kui palju Caminerole ja Bertale suviseks ostlemiseks raha antakse. Õnneks peaks võimalikke müügiartikkleid Guilavogui, Alderweireldi ning Cerci näol leiduma.

+

Koke on graafikust ees ning täna treenis tavarežiimi järgi. Sevilla vastu võibolla veidi vara temaga riskida, kuid Valencia vastu peaks hispaanlane kindlasti valmis olema.

Saúl aga on endiselt Saksamaal haiglas, üleliia hea pole:

Saúl Ñíguez, under observation in Leverkusen's Clinic, is stable and improving grin the kidney trauma with haematoma he suffered when he received a blow to his side during the Champions match our team played yesterday against Bayer in the German city. The home-grown player will stay in hospital for observation, pending evolution of his physical injury.

atleticomadrid
01.03.15, 20:37
Auf den Spuren des verlorenen Henkelpotts Atletico stiilis ehk kahe järjestikuse võõrsilkaotuse järel, tuleb Sevillas seeriale lõppu tegema minna.
Algavaks heitluseks on Simeone kombineerinud väljakule sellised mehed, sellises järjestuses :
Moya, Juanfran, Miranda, Godín, Gamez, Tiago, Mario, Gabi, Arda, Raul García, Griezmann.
Viimased kaks kohtumist Sevilla kodus 3-1 ja 1-0 Atleticole. Crackin match!

Yattara
02.03.15, 20:45
Oskate te öelda, kes on hetkel Atlético parimad talendid? Ma tean, et David Gil, Carlos Ramos, Héctor Hernandez on hinnatud. Noorematest kindlasti ka Obamad. Karikasarjas sai vist Ivan Pérez korra algusest peale mängu. Samas sellega mu teadmistepagas ka piirdub.

GoldenEagle
02.03.15, 20:57
Mõtled omi kasvandikke või üleüldse? "Omadest" kindlasti Koke, Saul ja Gimenez, muudest tõstaks esile Griezmanni.

Yattara
02.03.15, 21:07
Ma tean üsna hästi, kes on kes Atlético ridades. Pigem mõtlen siiski radari all lendavaid talente.

atleticomadrid
02.03.15, 21:20
Atletico noortega suhteliselt vähe kursis aga lisaksin eelmainitute hulka veel Lucas Hernandeze. Laenul Zaragozas lammutab 22. aastane Borja Baston, kes juhib tänase päeva seisuga Segunda liiga väravaküttide edetabelit.

https://www.youtube.com/watch?v=rDpinA-x9ls

Punkt
02.03.15, 22:25
Väravavahtide seas on suurlootuseks Carlos Marín, kes kaitseb punavalgete puuri ka noorte Meistrite Liigas. Hispaania noortekoondistes on ta erinevates vanuseklassides kindel põhiväravavaht olnud ning viimastel kordadel ka kaptenipaela kandnud. Üldiselt peetakse teda oskuste poolest selliseks heaks ja täielikuks komplektiks - mentaalselt tugev, õhus pädev ning korralike reaktsioonidega. Korra on Cholo ta juba põhimeeskonnaga mängule kaasa võtnud ning ilmselt näitab talendikust seegi, et Marin on sel hooajal tõsiselt palju just põhimeeskonna juures Simeone silma all treeninud. Üldiselt on väravavahtide hulgas väga, väga tugev konkurents ning lisaks Marinile on Atléticost teisigi väravavahte, kes Hispaania noortekoondises praegusel hetkel rohkem või vähem pallivad (Carlos Morales, Santi Canedo, Alejandro Santome).

Kaitseliinis on kõige talendikamaks tegelaseks praegusel hetkel kahtlemata kesk- ja vasakkaitses tegutseda võiv Lucas Hernández, kes on sel hooajal saanud paar korda põhimeeskonna eest peale. Kõige võimsama esituse tegi poiss kahtlemata CdR kohtumises Reali vastu, kui neutraliseeris kenasti Bale'i ära ning jalga ei väristanud. Temagi puhul on kõige rohkem kiidetud mentaalset oskust olla liider. Kui praegust olukorda vaadata, siis ei ole välistatud, et järgmises voorus Valencia vastu on tal jälle algkoosseisu asja, sest hetkeseis on selline, et Miranda on kaartidega väljas ning Gimenez vigastatud. Järgmisel hooajal peaks Lucas juba täisväärtuslik põhimeeskonna liige olema. Lucase vend, Theo, on samuti täitsa asjalikke esitusi näidanud.

Poolkaitseliinis on huvitavaks tegelaseks Jean Carlo Yáñez, noor kolumbialane, kes juba 14-aastaselt sai Simeone poolt kutse põhimeeskonnaga treenimiseks. Eelmisel hooajal lõi ründava poolkaitsjana tegutsev poiss näiteks 27-s kohtumises 34 väravat - kui see muidugi midagi noortetasemel üldse näidata võib. Praegu peaks tal vanust olema kuskil kuueteist eluaasta ringis. Ja noh, huvitavaid tüüpe on teisigi, kellest võib hea õnne korral asja saada. Näiteks Antonio Moya või Andres Mohedano.

Ründavatest tegelastest võiks esile tõsta näiteks David Gonzálezi ja eriti Rubén Fernándezi. Mõlemad on regulaarsed külalised ka Hispaania noortekoondistes. Noorte Meistrite Liigas on Atleti suurim väravakütt olnud seniajani Roberto Nuñez, kuid miskipärast ei usu väga, et tal lootust põhimeeskonda murda oleks. Salomón Obama on see-eest kindlasti üks, kelle kasvamist tasub oodata - muide, Obama tõsteti äsja "klassi" võrra kõrgemale ning hakkab nüüd endast kaks aastat vanemate poiste vastu mängima. Jubedalt kahju, et Héctor Hernández ei suuda kuidagi vigastusi selja taha jätta. Hooaja alguses oli juba tunne, et võiks olla see hooaeg, kus ta end põhimeeskonda murrab, aga..

Ja noh, aasta-kahe perspektiivis on noort talenti piisavalt, et meeskonda värskena hoida:

Javi Manquillo - 20
Emiliano Velázquez - 20
Lucas Hernández - 19
José Giménez - 20
Saúl Ñíguez - 20
Óliver Torres - 20
Ángel Correa - 19

Tõsiselt luksuslik valik iseenesest ning suvel läheb põhimeeskonna kohtade nimel igal juhul korralikuks olelusvõitluseks.

Staadium
04.03.15, 12:31
Simeonel tundub,et on kindel plaan Edinson Cavani PSGst Madriidi meelitada. Godini abiga sai Cholo pikalt rääkida telefoni teel mehega ja soovib teda oma ründeliini tuua Griezmannile et Fernando Torresele abiks. Hetkel on karta,et järgmine hooaeg ei ole teil enam Mandzukicit, Turani ja võimalik,et isegi mitte Koket. Cholol on millele mõelda...

GoldenEagle
04.03.15, 13:09
Simeonel tundub,et on kindel plaan Edinson Cavani PSGst Madriidi meelitada. Godini abiga sai Cholo pikalt rääkida telefoni teel mehega ja soovib teda oma ründeliini tuua Griezmannile et Fernando Torresele abiks. Hetkel on karta,et järgmine hooaeg ei ole teil enam Mandzukicit, Turani ja võimalik,et isegi mitte Koket. Cholol on millele mõelda...

Allikas?

Staadium
04.03.15, 13:24
Agapalun, http://mercato.eurosport.fr/football/liga/2014-2015/mercato-psg-diego-simeone-atletico-madrid-aime-beaucoup-edinson-cavani_sto4625259/story.shtml?_ga=1.18144319.741339675.1409820994

Yattara
04.03.15, 13:35
Mingi suvaline artikkel ei pane küll kedagi kartma, et järgmine hooaeg Arda Turan või Koke läinud oleksid.

Staadium
04.03.15, 13:41
Isiklikult tugevasti kahtlen, et Cavani sooviks tulla Madriidi, kui seal pole enam Turani ja Koket. Need kaks on siiski Atletico edu põhjuseks.

maanus
04.03.15, 17:16
Ma saan aru, et pind juu majanduslikus mõttes tagumendis pole ehk et siis kõiki ei pea ka maha müüma, Mandzu maha ärida ja veidi juurde panna, käraks küll .

Punkt
04.03.15, 17:29
Rahu - ei lähe müügiks Koke ega ka Arda. Ebaloogiline mitmel eripõhjusel.

Mis puudutab Mandžukicit, siis tema minekule halvasti ei vaataks. Jah, väravasaldo põhjal on horvaat tegemas ehk oma karjääri parimat hooaega, kuid vaatamata sellele on vähemalt minu arvamus endiselt see, et klubil on täiesti võimalik leida keegi, kes sobiks tiba paremini mänguplaani ning pakuks meeskonnale teistsuguseid omadusi. Kui õnnestub Mandžukic rahapakkide eest Inglismaale parseldada (mis pole iseenesest üldse raske) ning Cavani asemele tuua, siis võtan Caminero ees taaskordselt mütsi maha.

Ja noh, selge on ka see, et Cavani väärtus on Pariisis oldud aja jooksul langenud ning samasugust ebamaist summat (65 miljonit või misiganes see oligi) prantslased vaevalt ta eest nõuda saavad. Samas uruguailased ning Atlético on olnud viimastel aastatel paganlikult hea kombinatsioon ning Forlani ajast menukad "uruguayo, uruguayo" hõiked kõlaksid Cavani tuleku puhul jälle kordi rohkem.

Ma saan aru, et pind juu majanduslikus mõttes tagumendis pole ehk et siis kõiki ei pea ka maha müüma, Mandzu maha ärida ja veidi juurde panna, käraks küll .

Täpselt.

Punkt
05.03.15, 22:59
Kollaste L'Equipe juttude kohta:

Club sources told AS that the report "is false" and that the players named (Koke, Turan, Mandžukic) are very much in the club's plans for the future. Koke is the flagship player at the Calderón, a youth academy product, a full Spain international and viewed as having the potential to fill Xavi's role for La Roja in the future; Atlético have already rejected offers for the Turkey playmaker and Mandzukic has settled well into Simeone's system and is scoring goals after his summer move from Bayern Munich.

The same sources also pointed out that "Cavani is out of Atlético's potential market." & "It would break the economic control we are under on the part of the Professional Football League."

Enamvähem samasisulise artikliga tuli lagedale ka MD Madridis baseeruv osakond, kes viitas omakorda oma klubisisestele allikatele: ükski nimetatud mängijatest müügiks pole ning Cavani on hetkeseisul pea võimatu, sest aktiva tuleb passivaga tasakaalus hoida. Küll on MD poolt mainitud selline huvitav detail, et 15 päeva tagasi kohtusid Madridis siiski Gil Marin, Andrea Berta ning Cavani vend Walter Guglielmone. Ehk siis uuritakse ikkagi maad, aga vähemalt hetkel on uruguailase Hispaania toomine üsna ebatõenäoline, millest vähemalt mul isiklikult on kahju.

Pikemat aega (ca jaanuarist) on liikvel ka jutud, et pingsalt hoitakse silma peal noorel Samu Castillejol, kes on Malaga ridades tugevat hooaega tegemas.

Lõppu kiire hetkeseis enne pühapäevast kohtumist Valenciaga: Gimenez ja Siqueira teevad juba teistega trenni. Mandžukic võib teist mängu järjest pingile jääda, viimases trennis okupeeris tema koha RG. Torres tõenäoliselt alustab. Griezmann ning Miranda on teatavasti mängukeelu all.

Üldiselt on tabeliseisu arvestades tegu väga olulise kohtumisega ning muud varianti pole kui et uusrikkad paika panna ja näidata, et edu nimel tuleb natuke kauem tööd teha. Kaotuse puhul langeksime neljandaks, mis ei oleks üldsegi tore.

Punkt
06.03.15, 20:43
https://pbs.twimg.com/media/B_bC-slWEAAc1WM.jpg

Eem? Nojah, Hispaania päikest on muidugi vaja ka kaemas käia, kuid miskipärast ei tekita agent Costa külaskäik eriti sooja tunnet.

+

Liiguvad jutud, et Baghlan Groupi rahavarud on otsa saamas ning suvel tuleb aserite asemel keegi uus särgiesisele otsida. Ühe variandina on mainitud, et Plus500 plekib juurde ning liigub järgmiseks hooajaks seljalt särgiesisele. Viimaste arengute valguses on kindlasti ka Huawei vägagi tõenäoline kandidaat - eriti arvestades, et neil on huvi varasemalt juba olnud.

+

Simeone lepingupikendus liikuvat heas rütmis.

GoldenEagle
08.03.15, 23:29
Tänast mängu näidatakse Setantas ka.

atleticomadrid
08.03.15, 23:51
"Suure finaali" esimese vaatuse lõpp Koke väravast 1-0 Atleticole. Kuigi mäng on täis füüsilist võimsust on hääde võimaluste tekkega pigem kimpus mõlemad. Sellised poolvõimalused, milles ülekaal hetkel Atletico oma, Moya sekkumised on olnud pea olematud. Nii jätkata, üks mammu veel tabloole lisada ja ongi Calderonilt taas sangasaak kotis.

BCfey
08.03.15, 23:54
Kes kvaliteetset stream-i aga tahab, siis leiab selle siit (http://connectcast.tv/lock/lowqualityb8m8). Pass: RiderDoesntEven/r/soccer

JuriM
09.03.15, 00:58
Tuline andmine aga jäi täna molemal puudu see viimane kvaliteedikäik, et esi duole ohtlikuks saada.

Punkt
09.03.15, 01:00
"Ah minge metsa", ütleks selle mängu peale. Meie kaotasime täna kaks punkti, Valencia võitis punkti.

Õnnejumal on viimasel ajal kahtlaselt vähe Atleti mänge külastanud, võiks seda rohkem teha. Alustada võiks nüüd sellest, et Koke kõks midagi pikemaajalist poleks.

GoldenEagle
09.03.15, 01:03
1-1 siis jäi, viik tui standardist, kus Moya palli lendu valesti hindas ning latist tulnud kera kõksis Mustafi sisse. Kuigi Atletico domineeris, siis peale Tiago lattilöögi muid momente polnudki; anti päris palju kergeid kollaseid, mõlemale poolele. Koke vahetati (kerge) vigastuse tõttu välja, väänas natuke pöida. Kuid huvitav mäng ja tasus vaatamist.

atleticomadrid
09.03.15, 01:08
Teisel poolajal ronisid külalised õnneliku viigiväravaga mängu tagasi ja hetkeks tekkis juba mure, et olukord võib halvast sootuks piinlikuks pöörduda. Griezmanni särtsakuse järgi tuli täna igatseda ja kombo Mandzukic - Raul Jimenez jäi energia levelil täna kahepeale kokku ka Torresele alla. Horvaat suutis endale muidugi plõksimisega ka järgnevaks kohtumiseks mängukeelu välja rääkida, et siis well done. Vahe esimese kahega on nüüd juba üsna soliidne ja seljataha tuleb vaadata veelgi hoolsamalt, 3-4. kohta jääb lahutama 11 vooru enne lõppu üksainus punkt.
See "oodatud" varakevadine vormilangus sööb praegu küll mõnuga tulemusi ja loodetavasti saab see varsti läbi, Reali loputanud Atleticot pole viimsetes mängudes küll näha olnud.
Järgnev kalender näeb ette mänge Espanyoli, Cordoba, Getafe ja Sociedadiga, niiet eks vähe kergemaks ju läheb, aga ainult vähe. Siia vahele mahub veel närvekõditav kohtumine Leverkuseniga. Forza Atleti !!!

Ja thumb up hea streami eest.

Staadium
09.03.15, 01:09
Ma arvan, et tiitel läks ikka päris kaugele peale viimast vooru atleetidele. Kahju tegelt, et pinget ei ole enam kahe kadoori vastu. Reali ebastabiilset mängu jälgides on väike lootus veel hõbedat jahtida, aga Barca rong on minemas oma teed.

BCfey
09.03.15, 01:10
http://i.imgur.com/4HDC0Uf.jpg

2 asja, mis sellele pildile kohe üldse ei sobi:

1 - Valencia võõrsilvorm - kas siis tõesti paremat värvilahendust ei leitud?
2 - See kolmerealine reklaam taustal. Pole minu silmad sellist asja veel varem näinud.

Muidu aga oodatult kinnine ja võitluslik mäng.

GoldenEagle
09.03.15, 01:14
http://i.imgur.com/4HDC0Uf.jpg

2 asja, mis sellele pildile kohe üldse ei sobi:

1 - Valencia võõrsilvorm - kas siis tõesti paremat värvilahendust ei leitud?
2 - See kolmerealine reklaam taustal. Pole minu silmad sellist asja veel varem näinud.

Muidu aga oodatult kinnine ja võitluslik mäng.

Teoorias peaks nende võõrsilvorm üleni oranž olema.

atleticomadrid
09.03.15, 01:14
Ma arvan, et tiitel läks ikka päris kaugele peale viimast vooru atleetidele. Kahju tegelt, et pinget ei ole enam kahe kadoori vastu. Reali ebastabiilset mängu jälgides on väike lootus veel hõbedat jahtida, aga Barca rong on minemas oma teed.

Ei ole see Barca rong nüüd küll kuhugi minemas veel, jutt nagu juhiks 10 punktiga Reali :D

BCfey
09.03.15, 01:27
Mäletavasti oli Realil jõulude paiku Barca üle sama suur edumaa kui Barcal praegu Atleti üle ning meie poistel vaja veel nii Reali, Valencia kui Simeone poistega uuesti mängida. Seega nõustun eelmise kasutajaga, kevadel veel liigat ei võideta.

sepakas
09.03.15, 01:32

Ah mis sa plärad.. Piisab ühest õnnetust päevast ja ongi jälle jama majas..
Valgetel saavad nii mõnedki olulised mehed kohe-kohe terveks ja küll need väravadki tulema hakkavad.

Atletico jaoks oleks muidugi parim kui El Clasico viigiga lõppeks :)

Staadium
09.03.15, 01:32
Mis sa neist punktidest loed? Vaata viimaseid mänge ja võta kokku meeleolu+tulemused. Raskelt usun,et stabiilsus Reali naaseb see hooaeg. Panustatakse rohkem C1 võidule,kui et Ligas toimuvale. Raskemad mängud on toimumas alati väikeste vastu, sest need mängivad ettearvamatult. Barca peaks nagu olema kriisis hetkel ja kui selline ongi kriis meil, siis mulle see sobib. Kesine Messi kes lööb väravaid ja rekordeid sobib nagu rusikas silmaauku märgiks, et kõik toimib.
Aga edu teile tiitli jahil, kui veel sellist imet usute...

sepakas
09.03.15, 01:38
Mis sa neist punktidest loed? Vaata viimaseid mänge ja võta kokku meeleolu+tulemused. Raskelt usun,et stabiilsus Reali naaseb see hooaeg. Panustatakse rohkem C1 võidule,kui et Ligas toimuvale. Raskemad mängud on toimumas alati väikeste vastu, sest need mängivad ettearvamatult. Barca peaks nagu olema kriisis hetkel ja kui selline ongi kriis meil, siis mulle see sobib. Kesine Messi kes lööb väravaid ja rekordeid sobib nagu rusikas silmaauku märgiks, et kõik toimib.

Päris raske on seelist s*tta tõsiselt võtta..

Staadium
09.03.15, 01:43
Päris raske on seelist s*tta tõsiselt võtta..
Ja milles s.tt seisneb? Eks räägime peale järgmist vooru edasi. Ei alahinda konkurente, aga see mis toimub nii Reali, kui Atletico mängudes näitab selgelt, et konkurentsist tiitlile jääb miskit puudu.
Ootame nädal ja räägime uuesti...

Punkt
09.03.15, 01:50
Teisel poolajal ronisid külalised õnneliku viigiväravaga mängu tagasi ja hetkeks tekkis juba mure, et olukord võib halvast sootuks piinlikuks pöörduda. Griezmanni särtsakuse järgi tuli täna igatseda ja kombo Mandzukic - Raul Jimenez jäi energia levelil täna kahepeale kokku ka Torresele alla. Horvaat suutis endale muidugi plõksimisega ka järgnevaks kohtumiseks mängukeelu välja rääkida, et siis well done. Vahe esimese kahega on nüüd juba üsna soliidne ja seljataha tuleb vaadata veelgi hoolsamalt, 3-4. kohta jääb lahutama 11 vooru enne lõppu üksainus punkt.
See "oodatud" varakevadine vormilangus sööb praegu küll mõnuga tulemusi ja loodetavasti saab see varsti läbi, Reali loputanud Atleticot pole viimsetes mängudes küll näha olnud.
Järgnev kalender näeb ette mänge Espanyoli, Cordoba, Getafe ja Sociedadiga, niiet eks vähe kergemaks ju läheb, aga ainult vähe. Siia vahele mahub veel närvekõditav kohtumine Leverkuseniga. Forza Atleti !!!

Ja thumb up hea streami eest.

Jiménez mulle küll täna meeldis: oma napid minutid kasutas oskuslikult ära, oli kenasti pildis ja praaki ei teinud.

Mandžukic oli iseenesest samuti energiline, aga no ei olnud koht, kus sisse tulla. Ma pean tunnistama, et mulle isegi meeldib tema järgmisest mängust eemale jäämine. Seda peamiselt kolmel põhjusel:
a) Griezmann on tagasi;
b) Torres oli täna väga hea;
c) RG on praegusel hetkel lihtsalt väga vajalik lüli.

Sessuhtes meeldis mulle väga algkoosseis, millega Simeone tänasele vastu läks. Torres pakkus ees kiirust ning pidevat pressi, samas RG tegi palju musta tööd. Nagu siin juba varasemalt välja on toodud, siis keskväli on viimasel ajal olnud pehmelt öeldes nigel - ning RG pakub oma platsiolekuga just keskväljale seda vajalikku tuge, mis puudu on. Täna suudeti keskväljal domineerida ning ka võit oli kohe märksa lähemal.

Üldiselt oleks praegu suurim soov, et sastaav võimalikult kiiresti jälle täiskoosseisus oleks. Varsti peaks tõepoolest vormikõver ülespoole minema, aga midagi kerget küll tulemas ei näe. Võõrsilmängud on sel hooajal täis kannatusi ning ainult Calderonil võib midagi veidi kindlamalt loota.

Tiitel on väike mure: esmased asjad enne ning praegu on esmaseks asjaks kolmanda koha kindlustamine. Lim on suutnud oma rahapakid nõnda edukalt laiaks lüüa, et Valencia on praegu kõvasti kuklasse hingamas. Sevilla ja Villarreal on samuti veel sellises kauguses, et kujutavad endast korralikku ohtu.

Tiitlist ilmajäämine oli oodatav reaalsus, kuid neljas koht oleks pettumus ning Meistrite Liigast välja jäämine kollaps. Seega - tiitel ei huvita hetkel karvavõrdki, ellu on vaja jääda.

BCfey
09.03.15, 02:04

Ja milles s.tt seisneb? Eks räägime peale järgmist vooru edasi. Ei alahinda konkurente, aga see mis toimub nii Reali, kui Atletico mängudes näitab selgelt, et konkurentsist tiitlile jääb miskit puudu.
Ootame nädal ja räägime uuesti...

Sa oled vist Malaga kaotuse ja Sociedadi järgsed sündmused vist täielikult unustanud.

Kordan veelkord, liigat ei võideta kevadel, täpsemalt siis varakevadel. Vaata kasvõi eelmise hooaja lõppfaasi, kus Real oma edumaa paari mänguga maha mängis ning Tata probleemidest pungil Barca Atleticoga viimase vooruni kaasa jooksis. Paar kuud jalgpallis on igavik, selle aja jooksul võib meeleolu/vorm muutuda, vigastused võtmemängijaid tabada, mingisugune jalgpalliväline faktor mängu tulla (Barca fännina peaksid sa sellega veel eriti arvestama). Keegi ei keela sul olla enesekindel, kuid nii vara eelmise hooaja meister võidujooksust maha arvestada on küll rumalus.

atleticomadrid
11.03.15, 20:00
Cristian Rodriguez aka Cebolla kolib p***e kukkunud Parmast ära Gremiosse laenule.

atleticomadrid
13.03.15, 23:30
HISTORIC. Diego Simeone will reach 190 games managed in Cornellà and will become the third coach with more games in the club second only to Luis Aragonés and Ricardo Zamora.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11044513_10153121370252389_2672415264848203153_n.j pg?oh=b7ab76f5f84ca4b6bbf9d915c135733e&oe=55BB2C96&__gda__=1435042793_c7fab0f1f2ac9a892080c8f7661a02b 8

Staadium
14.03.15, 23:28
Kuidagi tujutult on hakand atleedid mängima viimasel ajal. Närvilisust on palju ja kaarte kukub usinasti. Loodan et võtavad ennast kiirelt kokku, sest C1 koht võib peagi kaotsi minna ja ilma teieta läheb seal igavaks. Nüüd pole juba 4 võõrsil mängu järjest suudetud vastastele väravat lüüa ja ründajad peaks veidi Simeonelt ideid otsima.
Edu poisid...

_AI_
16.03.15, 11:24
https://vine.co/v/O99n1xxvMur

Miranda...See pole päris normaalne ja juhuslik kohe mitte. All due respect Simeone, aga mingi hetk peab hakkama peeglisse vaatama. Üha rohkem nõustun Hunteriga, et Atleti suurim vaenlane sel hooajal on nad ise, sellisest terrytamisest kaotab meeskond ikka ise kõige rohkem

Punkt
16.03.15, 20:35
Miranda...See pole päris normaalne ja juhuslik kohe mitte. All due respect Simeone, aga mingi hetk peab hakkama peeglisse vaatama. Üha rohkem nõustun Hunteriga, et Atleti suurim vaenlane sel hooajal on nad ise, sellisest terrytamisest kaotab meeskond ikka ise kõige rohkem

Miranda käis pärast kohtumist Espanyoli riietusruumis vabandamas ja tervise kohta uurimas: Abrahami ennast küll seal enam polnud, aga teised Espanyoli mehed võtsid vabanduse vastu. Hiljem küsis Miranda veel Abrahami telefoninumbri, et saaks ikka otse vabandada ning tervise kohta huvi tunda. Üldiselt on meeste vahel kõik klaar ja ma soovitan sul lugeda Abrahami enda kommentaare juhtunust, üks lõik sulle siiski siia: "Es una jugada fea pero de fútbol”. Ja mitte keegi pole vaielnud, et see oli punase koht.

Kui aga nüüd ausalt küsida - kas sind ennast ära ei väsita see pidev ja vana "bunch of thugs" plaadi mängimine? See on sel hooajal olnud teatud meeskondade poolehoidjate lemmiklauluks ning ilmselgelt kipub nii olema, et kui sotsiaalmeedias seda lauldakse, siis tuleb ka ise laulma hakata. Ilma mõtlemata, ilma süüvimata.

Jube tore on jälle mingi videoklipike üles korjata, elutargal kombel pead raputada ning moraali lugeda, et see ikka ei ole päris normaalne ja juhuslik. Miskipärast tuleb see moraal aint ühte suunda. Mugav on ju unustada need korrad, kui kellelgi Atleti omadest pea veriseks lüüakse. Sama mugav on unustada, et sel hooajal on juba kolm Atleti mängijat ninaluu murdnud. Sama mugav on unustada, kuidas Saúlil löödi neerud niimoodi sisse, et poiss pidi pea nädala Leverkuseni haiglas veetma. Tore kui su pilt nii must-valge on.

Vaataks vahelduseks äkki fakte? Liigas on tänase päeva seisuga tehtud Atleti vastu 371 viga, ise on sooritatud 382 viga. Suhe on täiesti okei ning väärib mainimist, et sooritatud vigade arvult ei ole Atleti sugugi esirinnas, pigem vastupidi.

01.03.2015 seisuga oli liigas vaid viis meeskonda, kes sooritasid Atléticost vähem vigu: Barça, Real Madrid, Córdoba, Real Sociedad ja Athletic. Kahekümne enim vigu sooritanud mängija hulgas polnud ühtegi Atleti pallurit, esimesena võis punavalgetest tabelist leida Gabi, kes oli kolmekümnendal kohal. Märtsi alguse seisuga oli Atlético kaartide rohkuse poolest kaheksandal kohal (75 kaarti) ning neist kaartidest saadi vaid umbes 70% sooritatud vigade eest. Olgu mainitud, et tänase kuupäeva seisuga on 12 kaarti juurde hangitud ehk kokku 87.

Seega - kaarte on küll hooaja peale rohkesti kogunenud, kuid siin võib julgesti kõrge viie ka (sotsiaal)meediale visata, kes terve hooaja jooksul on oma toredat pilti maalinud ning enne igat mängu teemat kerinud. Muus osas - täiesti normaalsed numbrid.

Lõpetuseks - enne kui tulla teistele peeglit pakkuma, tuleks omad toimetused sellega ise ära teha (ei, need ei ole kuskilt kaugest ajast):

OQqEKvxwPtt

OQbArLlBqwp

Loo moraal: topeltstandardid on halvad asjad ja oma kapsaaia normaalsus tuleks kõigepealt üle vaadata. Aga noh, küta edasi oma thugs ansamblit - allpool abimaterjaliks liikuvat pilti Atleti-nimelise kickpoksi klubi treeningult, kulub raskel ajal ikka ära.

https://38.media.tumblr.com/8f7cdd101b61ac8e5077d258c08729ca/tumblr_nkinfhskNM1u77osvo2_400.gif

jaalo
16.03.15, 20:46
mida sa lälised siin koguaeg. mis vahet sel on kas vabandas või mitte. ilgelt hea on pidevalt rämedaid vigu teha ja siis hiljem vabandada ja kõik on korras? kõva naljavend ikka, läheb nii leili ja kirjutab mingi 2 tunnise posti vastuseks ja võlub veel mingid tühised gifid välja kus pole midagi hullu

papagoi
16.03.15, 20:53
Väga suur vahe on kas vabandas või mitte. Alba seal gifis näiteks meelega ründab ning vaevalt ta hiljem vabandas. Sellise suhtumisega ei tohiks jalkat mängida. Mirandat mina ei süüdista.
Kes siin pidevalt rämedaid vigu teinud on? Miranda?

Simeone stiil on selline Mourinholik. Atletico vigade statistika võib täitsa kena välja näha jah, aga väljakul see miskipärast ei kajastu. Vb siis aint Barca vastu tullakse lõhkuma?

atleticomadrid
16.03.15, 22:07
mida sa lälised siin koguaeg. mis vahet sel on kas vabandas või mitte. ilgelt hea on pidevalt rämedaid vigu teha ja siis hiljem vabandada ja kõik on korras? kõva naljavend ikka, läheb nii leili ja kirjutab mingi 2 tunnise posti vastuseks ja võlub veel mingid tühised gifid välja kus pole midagi hullu

Sa ära ise lälise siin oma 4 realise sõnnikuga, milles midagi öeldud taaskord ei ole. Mine vaata oma vanaema lahti riietumas, pihkur.

jaalo
16.03.15, 22:09
mõni vend võttis eriti südamesse :D

sepakas
16.03.15, 23:42
Mingi pseudo-teemaarendus.. Pärast hooaja esimest Barca vs Atletico mängu tulin tõsimeeli siia küsima, et kas nüüdseks ongi selline lõhkuv stiil omaks võetud. Pärast järgmisi kohtumisi ning teisi uue aasta liigamänge näinuna peab tõdema, et õnneks nii hull see asi pole. Miranda viga oli selge punane ja seal polnud küsimustki. Kas aga oli jõhker ja tahtlik, see teine teema... Pigem selline liialt agar õhuvõitlusesse hüppamine.

Statistika osa eespool toodud pikast kommist oli huvitav ja informeeriv.. Arusaamatuks jäid need kontekstist välja rebitud gif-id, mis näitasid, et tõesti ka Barca mängijad on olukordadesse hiljaks jäänud või aeg-ajalt palli võitlemisel liialt aktiivsed. Ja no olgem ausad, iga Barca fänn teab ja tunnistab, et Alba on kukk ja selline 25% Costa tüüpi jobu ning teda Barca stiili näitena välja tuua on pointless :)

_AI_
17.03.15, 00:08
pikk jutt

Natuke läks nüüd viltu see asi. Minu mõte polnud küll hakata näpuga näitama ses suunas, et thug life vms. Pole ka varem seda teinud, vbla avatarid sassi läinud, on erinevad mängustiilid ja Atleti intensiivsus pole vbla igaühe jaoks, aga mind isiklikult ei häiri, kuni asi meelega vigastamiseni pidevalt ei lähe ning sinna pole ka mindud.

Mis ma tahtsin öelda on konkreetselt see, mida iga nädal Huntergi lauda laob- Atletico undoing on sel aastal distsipliiniprobleemid, ebavajalikud kollased ja punased, midagi nagu oleks kuskil mentaalselt murdunud või on Simeone vinti üle keeranud. Asi pole üldse mitte vastatste kaeblemises või pealinna valges meedias, vaid puhtalt tulemustes. Väga olulistes mängudes on kas mehed punasega tribüünil või kollaste kumuleerumistega väljas, sageli tuleb mängida vähemuses. Okei, kohtunikud on Hispaanias nagu on, aga nt Espanyoli mängus ei olnud asi ju arbiitris ja nt see Arda saapavise...see oli koht, kus katus sõitis selgelt, aga tegelikult oleks pidanud ju Atleti siis veel ühe mehega vähemuses mängima ehkki rong oli läinud. Jah, see oli CdRis, aga mängukeeld sellise asja eest oleks võinud ulatuda ka liigasse ja see oleks jällgi tähendanud, et üks väga oluline lüli jällegi liigas puudu.

Mul hea meel, et Miranda vabandas ja espanjooli vend selle vastu võttis, aga vabandama peab hakkama oma meeskonna ees, see oli point. Neid distsipliiniasju peab treener hakkama adresseerima, muidu läheb ka neljanda kohaga liigas raskeks, pole pea mängugi, kus mehi keelu all ei oleks.

Kogu point- Atleti on sümpaatne sats ning oamoodi taktika ja ülesehitusega, kuid hetkel need kollased ja punased (mis sageli mänguliselt ebavajalikud, saadud ebavajalikes kohtades) konkreetselt tähendavad punktikaotusi liigas. Lihtsalt tahtsin selle diskussioonis üles tuua, e siin ilmselgelt on probleem ja seda peab muutma, kust see asi tuleb, on juba eraldi teema, seda võiks kah muidugi arutada- eelmine aasta ju suudeti selle intensiivsuse juures neist kaartidest hoiduda. Frustratsioon? Väsimusest tulenevalt? Vaimne väsimus? Võib-olla, eks punavalged teavad ise paremini.

Punkt
17.03.15, 01:03
Kogu point- Atleti on sümpaatne sats ning oamoodi taktika ja ülesehitusega, kuid hetkel need kollased ja punased (mis sageli mänguliselt ebavajalikud, saadud ebavajalikes kohtades) konkreetselt tähendavad punktikaotusi liigas. Lihtsalt tahtsin selle diskussioonis üles tuua, e siin ilmselgelt on probleem ja seda peab muutma, kust see asi tuleb, on juba eraldi teema, seda võiks kah muidugi arutada- eelmine aasta ju suudeti selle intensiivsuse juures neist kaartidest hoiduda. Frustratsioon? Väsimusest tulenevalt? Vaimne väsimus? Võib-olla, eks punavalged teavad ise paremini.

Iseasi, kas vormi saab nüüd nii halvaks pidada. Eelmise hooajaga võrreldes seitse punkti vähem ning eks Simeone on hooaja algusest peale korranud, et vaatamata eelmisel hooajal tehtule on reaalne ülesanne siiski Sevilla, Villarreal ja Valencia selja taga hoida. Seda suudeti kuni viimase vooruni. Valencia tõusul on ka omad objektiivsed põhjused: esiteks ei pallita Euroopas ning teiseks pandi ligi 100 miljoni meeskonna peale magama, mis peabki klassi kergitama. Ja noh, õnnefaktor ka, kui seda saab niimoodi kutsuda. Omavahelises kohtumises Calderonil jätsime 2-0 löömata, Valencia jällegi ei jätnud sarnases olukorras võimalust kasutamata. Oleksid-poleksid on pahad, aga oleks see kodumäng võidetud, siis oleks praegu veel tabeliseis parem.

Mis puutub distsipliiniküsimustesse, siis siin on jällegi mitu faktorit. Ühelt poolt on võibolla tõesti mehed tiba närvilisemad, kuna tiitel kohustab ning inimloomusele omaselt on pinget rohkem (kuigi Simeone on püüdnud seda maha võtta). Teisalt ei alahindaks ma üldsegi siiski meedia võimast kampaaniat: nii meeste vaimu söömises kui ka kohtunike osas. Alateadlikult mõjutab see ju tahes-tahtmata ka kohtunikke. Ning ennäe, järgmises voorus vilistab jälle Martínez Munuera, kes on sel hooajal kaks korda Atleti mängus kohutava vilepartiiga maha saanud. Julgen arvata, et ka meestel on need esitused hästi meeles ning kerge närvilisus seetõttu juba eelnevalt loodud.

Kuid sellegipoolest arvan, et selle hooaja veidi kahvatu pildi taga on pigem muud tegurid. Näiteks keskväli. Tiago on tark mängija, kuid aastad tiksuvad peale. Gabi oli eelmisel hooajal hämmastavalt hea, tänavu keskpärane. Ajalugu on näidanud, et kui me ei suuda keskväljal end peale suruda, siis me kaugele ei sõua ning võõrsilmängudes on sellega hätta jäädud. Sestap oli Simeonelt viimastes mängudes hea lüke RG mängu lülitada - tema suutis keskvälja piisavalt toetada ning näiteks Valencia vastu oli juba veidi näha, kuidas keskväljal domineerida suudeti.

Mõnes mõttes võib praeguse kehva vormi (viimases kuues mängus vaid üks võit) taga olla ka puhtpragmaatiline põhjus: nagu varemgi öeldud on, siis Atleti on tavapäraselt just veebruari-märtsikuu perioodil füüsiliselt kehv olnud. Lihtsalt tuleb periood üle elada, et lõpus tugev olla. Seda teooriat toetab veidi see, et Valencia ja Espanyoli vastu tundusid mehed füüsiliselt juba veidi erksamad. Espanyoli vastu mängiti ju pool mängu ühemehelises vähemuses, aga jaksati joosta küll. Eks järgmised nädal-kaks anna arutust, kas vormilangus võis olla sisseprogrammeeritud või ei. Minu jaoks on muidugi siinjuures hea näha seda, et publik ei kostita raskel ajal meeskonda vilekooriga, vaid on ühtse jõuna mängijate taha koondunud. Homme Leverkuseni vastu on seda ühtsust hädasti vaja.

Aga jätkates - kindlasti on rütmi katki löönud ka suvised kaotused. Filipe oli ju põhimõtteliselt teine mängujuht meeskonnas. Siqueira on ebastaabilne olnud, Ansaldi on vigane ning Gamez pole paberite järgi vasakkaitsja. Mandžukic ei sobi minu arvamuse kohaselt üldse meeskonda. Atletil on vaja ette kedagi kiiret, samas tugevat: kas just Costat, kuid tema tüüpi tegelast küll. Mandžukicil on samas tarvis meeskonda, kes hoiaks palli ning saadaks järjepidevalt tsenderdusi kasti. Press pressiks, aga ei toimi temaga see süsteem nii hästi. Praegusel juhul eelistan kindlalt juba Torrest, kellega on mäng voolavam. Moya ja Thibu vahetus on ka selline kahtlane. Ühest küljest on statistika järgi küll kõik korras ja Moya on suutnud Thibu numbrite jälgedes käia, kuid samas jääb tal puudu mingi x-faktor - täpsemalt võime võita meeskonnale punkte. Hea ja soliidne väravavaht, kuid mitte maailma tipplukk, nagu Thibu seda oli.

Siit need -7 punkti suuresti tulevad.

Järgmiseks hooajaks on vähemalt mul pilt selge, et must buy listi peab kuuluma uus keskpoolik (Camachost, Kranevitterist ja Tielemansist liiguvad jutud) ning uus ründaja (Mandžukic out, keegi teine sisse). Tore oleks, kui suudetaks ka väravasuule keegi vägev leida või vasakkaitsesse keegi, kes suudaks Filipe saapaid täita.

Ning muidugi tuleks vaikselt loota, et noorenduskuur liiguks õiges rütmis edasi: Correa, Saúl ja Giménez järjest rohkem platsile möllama, Óliver Portost koju tagasi (seda juhul kui ka poisile mänguaega jagub). Velázquez ja Lucas esimesi tuleristseid saama.

Manööverdamisruumi on ning tegelt on ka mängijaid, keda müüa - Alderweireld, Guilavogui, Leo jne.

GoldenEagle
17.03.15, 01:27
Mis siis Oblakist saanud on, vigane pidevalt?

BCfey
17.03.15, 16:59
Mis siis Oblakist saanud on, vigane pidevalt?

Simeone eelistab hetkel lihtsalt kogenumat Moya't, kes minu silmis põhjust andnud veel pole, miks ta pingile nihutada.

Seda Mandžukici teemat on aga päris huvitav lugeda. Costa skillsetiga ta pole, aga mulle on jäänud küll mulje, et mees sobib oma võitleja iseloomu, tööhobuse stiili ja pika kehaehitusega Atleti ründesse Griezmanni partneriks suurepäraselt. Voolavamaks ta seda mängu teil ei tee, aga standardites on tema kasutegur nii ründes kui kaitses vaieldamatult suurem kui Diegol, Torresel või Garcial.

Ent kui need kõlakad, et tema suhtumine trennides Simeonele muljet ei avalda, tõesed on, siis jääb tema karjäär siin klubis vist tõesti lühikeseks.

staykool
17.03.15, 17:10
Simeone eelistab hetkel lihtsalt kogenumat Moya't, kes minu silmis põhjust andnud veel pole, miks ta pingile nihutada.

Seda Mandžukici teemat on aga päris huvitav lugeda. Costa skillsetiga ta pole, aga mulle on jäänud küll mulje, et mees sobib oma võitleja iseloomu, tööhobuse stiili ja pika kehaehitusega Atleti ründesse Griezmanni partneriks suurepäraselt. Voolavamaks ta seda mängu teil ei tee, aga standardites on tema kasutegur nii ründes kui kaitses vaieldamatult suurem kui Diegol, Torresel või Garcial.

Ent kui need kõlakad, et tema suhtumine trennides Simeonele muljet ei avalda, tõesed on, siis jääb tema karjäär siin klubis vist tõesti lühikeseks.

Natuke diiva mulje on jätnud Mandzukic

atleticomadrid
17.03.15, 20:11
Ma arvan, et väravavahi koht ei peaks kuuluma suvel kulubaasi. Oblak oli Benficast ostes juttude järgi ju mitte vähem võimekas tulevikutalent, kui Courtois? Kui siin midagi muutuma peaks, siis ehk Oblaki kätte mängukindad tuleval aastal ja vaatame mis saab. Muidugi nõustun ka mina, et Moya ei ole ühegi kange koogiga hakkama saanud, näiteks linnarivaalide legendaarne lukk jääb nendega hoopiski tihedamini silma.
Täna on see päev, kus meeskonnal on vaja end kokku võtta ja veel enam, kui maksimum väljakule panna. Olgem ausad, hetkel välja pudenemine oleks ikkagi väga suur pettumus kõigile fännidele ja ka juhtkonnale, liiati veel olukorras, kus Valencia värskelt Atleti 4ndaks koduliigas tõukas. Kui hispaanias on mängida veel kümmekond vooru usun, et kolmas koht võetakse ikkagi tagasi, nii lihtsalt need Valencia investeeringud ka tasutud ei pea saama ;) CLis on hetkel laual paraku üks ja otsustav lahing.
Simeone : I hope and wish there’s not a silent moment at the Stadium."
Olgu Calderoni publik teile armuline, baierlased!
VAMOS ATLETI, VAMOS!!!

Punkt
17.03.15, 20:23

Töövõime ja võitluslikkus on horvaadil muidugi platsil eeskujulik ning samuti on ta väga hea trump standardite (eriti kaitses) puhul, nagu sa mainisid.

Aga muus osas jääb ta siiski teistele varasematele ründajatele alla. Eelmisel hooajal oli ju meeskonna üheks ohtlikumaks ründerelvaks Costa kaitseliini taha spurdid - suurepäraseid sööte tuli sinna nii Kokelt, Gabilt, Ardalt kui ka Tiagolt ning Costa realiseeris need eeskujulikult ära. Praegu on see teoorias ja praktikas märksa komplitseeritum, kuna horvaat ei ole lihtsalt nii väle kui oma eelkäija. Seetõttu on viimasel ajal seda rolli täitnud hoopis Griezmann, kes vaikselt ründetarkusi omandab. Teine näide on see, et Costa liikus ees tihtilugu ka näiteks äärtele ja võttis seal mehi ette. Mandžukicil see võimekus jällegi suuresti piiratud (ääretele ta vahel satub, kuid mõne erandiga julgen öelda, et pole eriti efektiivne olnud). Muidugi ei olnud omal ajal ka näiteks Falcao eriline välejalg, kuid temal olid jälle omad relvad - suurepärased kauglöögid ning tihti individuaalne meisterlikkus kastis. Seepärast arvangi, et meile sobiks veidi teise karakteriga ründaja ning Mandžukicile veidi teise taktikalise ülesehitusega meeskond. Numbrid on tal sel hooajal kenad olnud, kuid ründaja positsioon on minu meelest koht, mida saaks meeskonna vaatevinklist vaadatuna veelgi efektiivsemaks muuta. Seda kommenteeris muide täna ka vana hea Forlan, kes tõi välja, et varasemalt on Atléticol olnud ees teiste omadustega ründaja ning Mandžukic on selles nimekirjas mõneti odd man out.

Kuid! Täna suur mäng Vicente Calderonil ning Simeone nimekirjas on mõningaid üllatusi. Suurimaks üllatuseks kindlasti asjaolu, et täiesti on koosseisust välja jäetud Siqueira, kes vaatamata oma ebastabiilsusele on viimasel ajal olnud siiski põhivasakkaitsja. Asendaja pakkumine on üsna loterii - Gamez? Ansaldi? Lucas? Esimesel kahel ilmselt üsna võrdsed võimalused algkoosseisu pääseda, Lucase šansse hindan veidi väiksemaks. Muus osas uusi üllatusi pole: Saúl endiselt laatsaretis, Godin ja Tiago mängukeelu all.

7 aastat tagasi oldi silmitsi enamvähem sarnase seisuga - Saksamaalt naaseti üheväravalise kaotusega, sedapuhku Schalke 04 vastu. Toona suudeti end kodumurul siiski 4-0 seljavõiduga üle pikkade aastate Meistrite Liigasse murda, väravaid lõid sellised legendaarsed tüübid nagu Agüero, Forlan, Luis Garcia, Maxi. Aga tegemist endiselt ühega neist kullavaramu mängudest.

https://www.youtube.com/watch?v=dArU1pukArg

Mõmmik
17.03.15, 20:25
Mandžukic on jah paras riiukukk, aga minu arust väga korralik ründaja, oma teeb ära. Samuti meeldib tema töövõime, päris kindel, et kui turule ta paisatakse, siis kosilastest puudust ei tule.

Punkt
17.03.15, 21:37
Atleti: Moyà; Gámez, Giménez, Miranda, Juanfran; Koke, Mario, Cani, Arda; Griezmann y Mandzukic.

Oh sa raks, kus Simeone nüüd üllatas. Koke viidi keskväljale Mario kõrvale ning tema asemel hakkab äärel kreatiivsuse sädemeid looma Cani. Vanameister, kes on enamuse hooajast kannatlikult pingil istunud. Loodetavasti osutub jokkeriks. Üldiselt on koosseis ründav ja taoline ambitsioon on päris lahe.

Sisetunne ütleb siiski, et täna kolistatakse hoolimata vastupanust ämbreid - piisab vaid Leverkusenil üks kontrast ära lüüa ning seis on üpris kehv.

Aga noh, nagu legendaarne Luis Aragones kunagi ütles - "ganar, ganar, ganar y volver a ganar". Staadion on välja müüdud, tõotab tulla korralik põrgukatel ning loodetavasti lüüakse ainuüksi publiku marulisel toetusel kiire värav ära. Mitte ühte minutitki vaikust, nagu Simeone eilsel pressikonverentsil palus.

https://pbs.twimg.com/media/CAUNH-CUkAAyXMQ.jpg:large

atleticomadrid
17.03.15, 21:47
Koke keskel - pigem hea.
Gamez vasakkaitses - ega ta jumalapärast Calhanoglut katma jää?
Cani äärel - huh, midagi ei oska oodatagi, ilmselt teeb Raul Garciale mingi hetk teed.
Samas, kui oodata Kokelt filigraanseid passe Griezmannile kaitseliini taha, siis mine sa põrgulist tea, mis siit mängust veel tuleb.
Ja kõigepealt tuleb see kontra ka väravaks lüüa ;)

Suarez
17.03.15, 21:48
Leverkusen viimases 5 mängus taga 0 hoidnud. Tõsi, 4 neist on olnud äärmiselt nõrkade meeskondade vastu ja usun, et Atletico on hästi valmistunud ning läheb edasi. Griezmann lööb täna 2

Punkt
17.03.15, 22:05
https://pbs.twimg.com/media/CAUhHgmWAAMxbbf.jpg

Vaikselt hakkab õhkkonda looma.

Keskvälja puhul on sarnaselt võõrsilkohtumisele oht, et meid mängitakse seal füüsiliselt üle. Kokel on küll lõvilik võitlejahing, kuid füüsiliselt läheb Benderi ja kompanii vastu nii või naa raskeks. Gamez vasakkaitses on tõepoolest üks incognita.

Amos
18.03.15, 01:31
T*ra!

teadlane
18.03.15, 01:39
Lõpp hea, kõik hea. Väga närviliseks kiskus ikka.

j6u1uv4n4
18.03.15, 15:56
Muideks, see oli küll esimene kord kui mina nägin El Ninjot pennalt võtmas! Nähes millise enesekindlusega ta selle nurka lõi, makes me wonder, miks ta seda varem teinud ei ole.

atleticomadrid
18.03.15, 16:14
Küünte närides aga ära see veerandfinaalikoht lõpuks tuli.
Mängu esimene pooltund oli täielik all in or fall in, kus Bayerit suruti armutu pressiga ja variante oli vaid kaks - kas lööb värava marulise tempo ja energiaga ära Atletico või teeb seisu suuremaks Bayer kiire kontrarünnakuga. Õnneks kandis intensiivsus vilja ja Mario värav võttis meeskonnalt selle kõige suurema pinge maha. Paar korda pidi küll hinge kinni hoidma aga üldiselt oli Leverkusen igasuguse teravuse salvata minetanud. Küllap siin ikkagi tuldi oma eduseisust kinni hoidma ja ootuspäraselt halvas see nende mängupildi julguse, Calhanoglu kergus ja loovus olid otsekui mõõgast tapetud.
Lõpuks oli selles paaris ju kaks väga võrdset meeskonda, kes näitasid kahes kohtumises oma erinevaid palesid. Kui Leverkuseni kodukohtumine oli etteaste 5+ ja Atletico poolt täielik saast, siis kordusmatš keeras esitused peegelpilti ja frustreeritult tunnevad end pigem sakslaste poolehoidjad. Ja olgem ausad, edasipääseja selgus juba närvikava loteriis.
Mis meeldis?
Moya vigastus vussis Simeone taktikalisi plaane, kuid olukorras ei kaotatud pead vaid kohaneti kiirelt. Tulemuse võib puhtalt lugeda meeskonnavaimu ja fännitoetuse abil saadud võiduks, sest suurt südant ja veel suuremat tahtmist näitas üles terve Vicente Calderoni publik. See kompromissitu toetus täitis mängijate hinged raskel hetkel vajaliku jõuvaruga.
Oblak sai puuris hästi hakkama!
Mis ei meeldinud?
Väravate löömisega on tõesti kehvasti praegu. Kui palju kordi oleks enam kiirust Mandzukici positsioonil meile mõne magusa võimaluse värava alla tekitanud? Kui tihti oleks Costalik tehniline meisterlikus pannud Leverkuseni kaitsijad häbi tundma? Ja, kui mulluses play-off ringis vaatasid Filipe Luisi vasakul äärel toimetamist joviaalsete hõisete ja kestvate ovatsioonide saatel siis eile oli see positsioon kahjuks vaid koht platsil. Üks massiivne sarnasus Mandzukici ja Costa vahel millest Atletico ei pea "puudust tundma" on lõugade laksutamine. Päris kettasse ajab juba, kui horvaat lolli järjepidevusega üritab kohtunikuga vaieldes endale värvilist tähelepanu tõmmata.
Jääb üle oodata vaid mängitavat vastast ja pilk pöörata juba uuele eesmärgile ehk nädalavahetusel tuleb kodus kaotusega kostitada linnarivaali Getafet. Kolmas koht vajab püüdmist.

BCfey
18.03.15, 18:08
Arda oli ikka täielik loom eilses mängus:

http://giant.gfycat.com/FirmExhaustedHeterodontosaurus.gif

Muidu oli ka hea näha kuidas teie kaitse ja eriti keskväli Leverkuseni kiirete kontrate peatamisega toime tuli. Mario-Koke on ikka märkimisväärselt energilisem ja tehnilisem duo kui Tiago ja Gabi ning tõenäoliselt oli see ka üks peamisi põhjuseid, miks sakslased eile nii näotud võrreldes eelmise mänguga olid.

football2u
18.03.15, 18:10
Kuuldavasti väidetavalt Chelski tahab Luisi maha müüa, kes pole mingit muljet Mourinhole jätnud.
Aga mulle on Mandzukic pigem positiivse mulje jätnud. Kohati jätab nagu mulje Ibrahimovic Barcas - nii erinev teistest - kuid samas see on olnud ka üks tugevusi (loe: x-faktor) kiire Griezmanni ja kogenud Torrese kõrval.

FTorres
18.03.15, 20:06
https://pbs.twimg.com/media/CAVVNYaXIAAPYKX.jpg

Atletico have become the first Spanish team to win a shoot-out in the Champions League.

Punkt
18.03.15, 21:20
Muljed on vägevad. Meestel oli seda võitu hädasti vaja ja kuigi enne penalteid tundus, et liisk langeb Leverkuseni peale (sest olgem ausad, Leno resümee nende tõrjumisel oli muljetavaldav ning sakslased teada-tuntud külma närviga), siis lõpuks jäi loteriivõit õnneks siiski Madridi. Mõnel teisel päeval võinuks vabalt vastupidi minna.

https://pbs.twimg.com/media/CAYsbMZWcAAOVHj.jpg:large

Mis eilsest meeldis - Koke. Esiteks oli ülivinge teda kaptenipaela kandmas näha ning teiseks sai ta keskväljal päris ässalt hakkama. Arda ja Griezmann olid esimesel poolajal kahvatud, kuid teisel poolajal ja lisaajal hakkasid vaikselt kasvama ning eriti Ardalt oli lõpuspurt tõesti vinge. Vaene türklane oli lõpus lausa nii kurnatud, et peale penaltiseeriat lahkus väljakult meditsiinipersonali toega. Kaitseliin oli eile eksimatu ning Leverkuseni ettearvamatud ründetegelased pisteti kiiresti taskusse. Oblaki osas valitsevad samuti head tunded, sest see on nüüd see koht, kus oma väärtust demonstreerida ning esiväravavahi kindad endale võita. Sellisest mängust sellise tundega võitjana välja tulla - see peab enesekindlust ja head emotsiooni andma. Ja noh, mõnus on tegelt vaadata, milline bromance meie väravavahtide valitseb. Eilse vahetuse ajal luges Moya pikalt noorele kolleegile julgustavaid sõnu peale, millele Oblak omakorda pärast mängu samuti kena žestiga vastas. Eluterve konkurents on selle nimi.

Lahinguhaavade saldo on hetkel selline, et peale eilset mängu käisid täna kliinikus teste tegemas Moya, RG ning Mandžukic. Neist viimased kaks pallisid eile kergete vigastuste kiuste edasi. Vaevalt midagi väga hullu on. Moya see-eest peab arvatavasti 2-3 nädalat pausi pidama.

+

Eilse mõnusa õhtu lõpetuseks veel selline tore sõnum Simeone õelt, kes on ühtlasi ka argentiinlase agent, et mõne päeva pärast võib oodata häid uudiseid. See puudutab siis Simeone uut lepingut, mis juttude järgi peaks vähemalt 2020. aastani mehe Vicente Calderonil hoidma.

577984750784274432

https://pbs.twimg.com/media/CAX6cfsWUAA84Wx.jpg

Punkt
20.03.15, 13:16
Tänase loosi osas on suurim soov, et kumbagi võimalikest Hispaania klubidest vastu ei saaks. Põhjused on väga lihtsad ja loogilised: Realiga on sel hooajal juba mitmeid kordi kohtutud ning tee, mis sa teed, aga hooaja seitsmes ja kaheksas El Derbi madrileño ei tundu kuidagi ahvatlevana. Barcelona puhul on põhjused samad + nendega sai eelmine hooaeg juba möllatud Meistrite Liigas, seega vaheldus ei teeks paha.

Ülejäänud satside kohta nii palju, et Bayern on ilmselgelt küll kõrgeima kaalukategooria meeskond, kuid Atleti ja Bayerni vastasseis oleks tegelt mitmel tasandil väga huvitav. Pealegi on sellest ikka jupp aastaid möödunud, kui nendega viimati madistati. Seega miks mitte - iseasi muidugi, kas nendega oleks parem kohtuda praegu või turniiri hilisemas faasis. PSG osas on enamvähem samad jutud.

Juventust ei sooviks ning seda väga lihtsal põhjusel, et nendega sai alagrupis juba kaks korda mõõtu võetud ning võiks midagi uut tulla. Porto ja Monaco oleks ilmselt kõigi klubide lemparid vastased, kuid nemad saavad mängudele minna vastu kõige pingevabamalt ning ainuüksi see teeb nad juba parasjagu ohtlikuks. Seega go figure.

Ja noh, kokkuvõttes on selge see, et praeguses faasis enam nõrku vastaseid pole ning kedagi üle- või alahinnata ei saa.

Üks tore statistikakild rubriigist "minu kodu on minu kindlus":

https://pbs.twimg.com/media/CAW_G-VUIAAv3Pq.png:large

JuriM
20.03.15, 14:12
Real Madrid jälle :D

BCfey
20.03.15, 16:04
Kõik räägivad Reali revanšist, aga Atletil paremat võimalust oma linnarivaalile eelmise aasta CL finaali eest kätte maksta ei ole kui neid sel korral turniirist omal käel välja lüüa.

Punkt
21.03.15, 14:07
Atleti: Oblak, Bernabé, Godín, Siqueira, Gámez, Ansaldi, Juanfran, Giménez, Lucas, Mario, Tiago, Koke, Arda, Gabi, Cani, Griezmann, Raúl Jiménez, Fernando Torres y Héctor

Getafe vastu minnakse kolme punkti püüdma nende meestega. RG ja Mandžukici lahinguhaavad paranevad siiski loodetust veidi kauem, kuid eks see avab uksed teistele meestele. Arvestades, et nädala sees tuli 120 minutit Leverkuseni vastu korralikku valu anda, siis on nii või naa üpris oodatavad mõningased rotatsioonid. Näiteks võib treeningute põhjal spekuleerida, et ründes alustavad täna algkoosseisus Raúl Jiménez ning Fernando Torres, jättes sellega teisipäeval täismängu teinud Griezmanni esialgu pingile.

Noortest on tänaseks mänguks kaasatud reservide põhipuurivahiks tõusnud Bernabé Barragan, juba üsna tavapärane külaline Lucas ning pikalt kadunud olnud Héctor Hernández, kelle puhul tuleb nüüd tugevasti pöialt hoida, et vigastused ta lõpuks rahule jätaksid, sest talenti on selles ründehakatises kõvasti.

+ mainiks ära ka need Atleti noorukid, kes tänavuseks Fútbol Draftiks nominatsiooni said:

Carlos Marín (väravavaht)
Alejandro Santomé (väravavaht)
Javi Manquillo
Antonio Montoro (keskkaitsja)
Saúl Ñíguez
Óliver Torres
Toni Moya (keskpoolik)
Juan Cruz (ründav poolkaitsja)

Veidi üllatav muidugi, et näiteks suurepärast hooaega tegev Rubén Fernández nomineerituks ei osutunud.

Punkt
21.03.15, 18:49
Mõnus esimene poolaeg, kus lisaks Torrese kenale väravale ja Tiago kollile pidanuks veel kolm-neli korda sahistama - nii mõnedki üheksakümne protsendilised võimalused iseenesest ju olid. Kõige veidram neist ilmselt Koke löök kastijoonelt, mis postist vastu Guaita jalga põrkas ning sealt värava suunas veerema hakkas kuniks mingi imelik vint sisse tuli ning kindlana näinud värava ära võttis.

Jiménez ja Torres on ründes nagu elektrijänesed ning igati hea mulje jätnud. Üldiselt tundub, et meeskonna vormikõver ongi vaikselt tõusmas. Vähemalt füüsilises plaanis, sest viimased kolm-neli mängu on suudetud päris korralikult kesta ja tööd teha.

Ja noh, minu jaoks oli mängu moment Gimenezi überäge peaga blokeering/täkling vms - see on pühendumine:

OYvdVItM1ZB

atleticomadrid
22.03.15, 10:40
Viimati nägi La Liga Torrest väravat löömas 27.05.2007, kui tabamused läksid Gimnastic Tarragona puuri. Njah, ilus sünnipäeva kink endale ja Koke assist teeb asja vaid ilusamaks ;)

Punkt
24.03.15, 16:03
Simeone - 2020!

Kogu tema tiim jätkab samuti samas koosseisus tööd. Üldiselt tuleb vaadata vaid seda, kui palju ta klubi käekäiku ja saatust on muutnud, kui palju mängijad temast lugu peavad - ja no ei ole temast palju paremaid treenereid hetkel. Tulevad meelde kohe ka David Villa paar nädalat tagasi öeldud sõnad, et Simeone käe alla sattumine on olnud tema elu üks tähtsamaid hetki.

Igatahes maksimaalne pingutus klubilt ning vaid nii on võimalik kasvamist jätkata, samm sammu haaval. Suvi tuleb üleminekute rindel ilmselt samuti päris põnev, kuid Simeone lepingupikendus kaalub vähemalt minu jaoks üle ükskõik millise vinge ostu.

580342826262654976

BCfey
24.03.15, 19:20
Väidetavalt tõuseb tema palk 2.5 millist 6-ni aastas ning sellega teenib ta rohkem kui ükski teine mängija klubis. Mitte et ta seda väärt ei oleks, lihtsalt huvitav teada.

Hispaania liiga fännina meeldib mulle see uudis ka seetõttu, et kui Valencia projekt sama tempoga edasi arenab, siis saab La Ligal olema märkimisväärselt parim top 4 Euroopa tippliigade seas, eriti veel kui Simeone oma tahtmise suvisel üleminekuaknal saab. Barca, Real, Nuno Valencia, Simeone Atletico.. järgmise hooaja võidujooks liigatiitlini tõotab tulla vägagi huvitav.

BCfey
07.04.15, 14:35
Miranda oma hilises intervjuus: (http://www.espnfc.com/spanish-primera-division/story/2384097/lionel-messi-and-barcelona-harder-to-stop-than-cristiano-ronaldo-miranda)

Atletico Madrid centre-back Miranda has said maintaining defensive shape is the key to stopping Real Madrid's Cristiano Ronaldo -- but that it is more difficult to cope with Barcelona and Lionel Messi.

"To stop Cristiano, you must be very attentive and very organised."

"When we attack, it is important to keep our defensive shape. You must always have a player at his side. If the ball is lost, we must get it back as soon as possible."

Atletico host Real in the Champions League quarterfinal first leg later this month -- a repeat of last year's final -- looking to continue their unbeaten record against them this season.

"They will be two very difficult games," Miranda said. "Real Madrid have a very strong team and are currently the world champions, but they are not unbeatable. We are very competitive."

Miranda's side have found stopping Barcelona more difficult, with the Catalans eliminating them from the Copa del Rey and winning at the Camp Nou in the league earlier this year.

And the defender said stopping Barcelona's interplay was more difficult than dealing with Ronaldo, explaining: "With Barcelona, the difference is that they play a more passing style and have game-changing players like Messi and Neymar."

Punkt
08.04.15, 01:26
Obi, Oblak, cada día te quiero más ehk sloveenlane on võimalust sajaprotsendiliselt ära kasutamas. Neli puhast lina ning mitu maailmaklassi tõrjet. Väga mõnus on näha, et mees on oma potentsiaali õigustamas. Meeskond tervikuna on vist ka veebruar-märtsi langustrendist paremasse vormi naasmas.

eBhVZlr3d1B

OlIj5xpKUt5

https://scontent-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11080852_10200641942368635_7619722913235638326_o.j pg

http://as02.epimg.net/videos/imagenes/2015/04/04/portada/1428170096_763942_1428170684_doscolumnas_normal.jp g

https://pbs.twimg.com/media/CCA8lwiWgAAxxWV.jpg

atleticomadrid
08.04.15, 13:22
Just, just. Paistab, et vormikõver on sihiku kõrguste poole tõstnud ja lõpuspurt ning kevadringi parimad palad ootavad ees. Sociedadil võeti eile plaanid peast juba keskväljal ja 15 meetri kaugusele kastist nende rünnakuplaan sumbus.
Koke latti prantsatanud kavallöögist gifi?

Punkt
11.04.15, 17:52
Anderlechtiga näikse mingid rauad tules olevat, kuivõrd eelmisel kodumängul Real Sociedadi vastu istus viploožis Anderlechti asjapulk Herman van Holsbeeck. Kõige suuremad sahinad käivad Youri Tielemansi ümber, kuid võimalike sihtmärkidena on mainitud ka Dennis Praeti, Chancel Mbembat ning Aleksandar Mitrovici. Lisaks on keskvälja puhul ka Mönchengladbachi šveitslasest poolkaitsja Granit Xhaka teemaks olnud. Vaadates sakslaste head hooaega, siis on tema kättesaamine sealt muidugi märksa komplitseeritum.

Täna õhtul ootab ees Malaga - raske mäng, mis tuleks hea seeria jätkamiseks võita.

OYADV6UHxeg

eB1D9UDpZ7b

JanK
11.04.15, 18:16
Mida see žest tähendab? Kusagilt intekast on see läbi käinud?

j6u1uv4n4
11.04.15, 18:30
Mida see žest tähendab?

Mitte midagi.

https://www.youtube.com/watch?v=hruftRUbZJI

j6u1uv4n4
11.04.15, 21:14
Kuulsin, et Torres lõi värava?!? Grattis!

JanK
11.04.15, 21:54
Kelle poolehoidja sa oled?

j6u1uv4n4
11.04.15, 21:57
Kelle poolehoidja sa oled?

<----Orlando City SC

jaalo
11.04.15, 21:57
vaatasin ka üle pika aja atletico mängu kuna Realil nüüd tähtis mäng tulemas nende pelmeenide vastu. sitaks rahul olen! atletico oli täielik pask kellest sõidab praeguses vormis olev Ronaldo üle nagu nalja. üli lamp need varasemad kaotused see hooaeg, kõige tähtsamates mängudes saab atletico alati mõnuga põske

RealFan
12.04.15, 02:00
Jätka oma tava laupäevaga

Päris suur valu peab seal sulgurlihase piirkonnas olema, kui mängu kommenteerimise asemel (mis ju võiks olla prioriteet?) tahad jaalole ära panna.

Igatahes, shots fired, jaalo ilmselt võlgu ei jää :D

atleticomadrid
12.04.15, 12:40
Päris suur valu peab seal sulgurlihase piirkonnas olema, kui mängu kommenteerimise asemel (mis ju võiks olla prioriteet?) tahad jaalole ära panna.

Igatahes, shots fired, jaalo ilmselt võlgu ei jää :D

Mängu kommenteeritakse ülekande ajal.
Kui olematu peab inimese sotsiaalelu olema, et tulla foorumisse sellist karakterit esitama nagu jaalo. Üsna hirmutav ja ühtlasi ka kurb. Aga tore, kui debiilikutel on kaasaelajaid, spot to spot, stripe to stripe ehk hoidke ikka ühte.

Mis mängu puutub, siis võit olnuks vajalik aga Malaga ei olnud kerge. Mäng kulges ühtlaste intervallidena küll ühe meeskonna dikteerimisel ja siis jälle teise juhtimisel. Viik on õiglane tulemus ja meeskondade väravad sündisid kaunis sarnastest sündmustest. Kui avavärava koogi küpsetas Kameni puterdamine, siis viik sündis jällegi Torrese omaväravast. Mis väidetavalt oli tema karjääris esmakordne nähtus. Malaga juhtvärava puhul tuli appi rikošetijumal ja Atletico viigiväravaski oli õnne - äärekohtunikul jäi silmade vahele ilmne suluseis. Kameni muideks võttis hiljem ära 2-3 suurepärast lööki ja oli igati tasemel, hoolimata oma eelnevast eksimusest.
Griezmann kasvatas väravasaldo 18 - ni ja meistrite liigas tuleks võibolla Simeonel eelistada väleda prantslase kõrvale juba Raul Jimenezt. Torresel õnnestus täna parasjagu võimalusi raisata ja pingile tulles oli näha mehe silmis frustratsiooni, kui ei lähe siis ei lähe. Mehhiklane seevastu on kiidusõnu väärt ja viigivärava assisteerimine tuli just tema eeltööst.
Valencia ilmselt tõuseb täna õhtuks tabelis taas kandadele ja jaht kuldfaasanile jätkub endise põnevusega.

Punkt
12.04.15, 13:03
ja Atletico viigiväravaski oli õnne - äärekohtunikul jäi silmade vahele ilmne suluseis.

http://www.mundodeportivo.com/img/4b250e78-e079-11e4-a2ce-c862f83a1c98/lowres/atlatico-de-madrid-at-madrid-polamica-malaga-mateu-lahoz-antoine-griezmann-la-rosaleda.jpg

Pigem siiski mitte. Aga noh, mäng polnud iseenesest paha - kui esimene poolaeg oli mõlemalt veidi uimane, siis teisel poolajal pakuti üpris nauditavat jalgpalli. Eile oli see mäng, kus ise halvasti ei mängitud, kuid Malaga lihtsalt vääris sellest mängust midagi rohkemat kui kaotust, väga korralik ja võitluslik esitus neilt.

Mis silma jäi, siis Gabi on ikka augus praegu. Just füüsilise poole pealt. Võitlusvaimu on kaptenile kohaselt korralikult, kuid kui füüsiliselt on raske, siis ongi raske. Vaikselt on see hetk vist, kus tuleb Saúl kaardipakist välja tõmmata - ning kui vaadata viimaseid kohtumisi, siis tegelikult ongi Simeone juba noorele hispaanlasele rohkem mänguaega jagamas.

Ja noh, Koke - mida mängijat. Suur uhkus on sellist tüüpi meeskonnas omada.

jaalo
12.04.15, 17:21
mida see kloun atletimadrid nüüd jälle pasundas. oma meeskonna pask esitus läks nii hinge, et hakkas roppustega hiilgama ve. moderaatorid olid sunnitud posti kustutama ve. tüüpiline atletico ahv :D

Yattara
12.04.15, 17:46
Sinu peale on tegelikult raske ärrituda. Sa oled nii kaugel viisaka suhtlemise piiridest, et pigem tekib Ankrumehest tuttav "that's amazing" reaktsioon.

BCfey
12.04.15, 20:52
Arda jälle oma võlutrikke tegemas

http://giant.gfycat.com/EmptyDimwittedBobcat.gif

Lähivaates:

euivQ6JdAnJ

atleticomadrid
13.04.15, 22:15
Mis silma jäi, siis Gabi on ikka augus praegu.
No mind pani sügavalt imestama, et Mario Suarezt mängus ei olnud Malaga vastu, viimastes mängudes olnud väga hea.
CLis ootaks teda või veel parem Sauli, nagu näha ei ole noorsandile suured mängud varem probleeme valmistanud.
Lisaks on Mandzukic tagasi treenimas ja võib varsti taas squadis olla.

atleticomadrid
14.04.15, 15:55
Griezmann had some difficulties at the beginning. He came from a team with different needs to Atletico, but has worked hard to improve his qualities and it is clearly paying off.

When he arrived, everyone told me he couldn't play as a second striker. But I insisted that he could.

The tie against Leverkusen, for example, we won by being able to hang on at 1-0 down with 10 men in the first leg. The team were strong, psychologically above all, and the players knew that if they could hang on to that result, it would keep us alive in the tie and give us a chance to get through at home. And that's what happened."

http://www.goal.com/simeone/en?ICID=HP_HN_1
Suureks matšiks valmis!

sepakas
14.04.15, 17:07
Pole vist mõtet siin küsida, kas usute, et valgete vastu saate.. :)
Aga ehk viitsite meenutada, mis seisust see sügisene 2:1 tuli? See ehk ainus mäng, mille puhul olid mõlemad meeskonna korraliku koosseisu ja vormiga? Aasta alguse mänge hetkel ei vaataks üldse, toonane reali koosseis oli suht pehmo võrreldes praeguse satsiga.

ElNino9
14.04.15, 17:25
muidugi saavad ja võtavadki ära, Mandzu alustab ja FT19 pingil.

jaalo
14.04.15, 19:46
naljavennad. täna lööb CL'i läbi aegade parim topscorer ja läbi aegade parim mängija Ronaldo puuri täis ja atletico fännid võivad oma pornokogust jälle pedepilte otsima hakkata

Punkt
14.04.15, 21:02
Kahju, et Hispaania alateema on mõne varitegelase eestvedamisel viimase aasta jooksul selliseks peldikuseinaks muutunud. Ega naljalt midagi asjalikku pole selle peale siia kirjutadagi enam.

Enough said.

rainis007
14.04.15, 21:54
Alg XI: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Gabi, Mario Suarez, Koke, Arda Turan, Griezmann, Mandzukic.

Vahetused: Moya, Gamez, Gimenez, Tiago, Raul Garcia, Saul Niguez, Torres

Viva Atleti!

LeeRomeno
14.04.15, 22:18
Kahju, et Hispaania alateema on mõne varitegelase eestvedamisel viimase aasta jooksul selliseks peldikuseinaks muutunud. Ega naljalt midagi asjalikku pole selle peale siia kirjutadagi enam.

Enough said.

Olen päris pikalt seletanud, et selliseid vendi tuleb lihtsalt kollektiivselt ignoreerida ja ühel hetkel kui nad tähelepanu enam ei saa lõpetavad nad ise ära. Iga kord kui keegi talle vastab või kommenteerib lihtsalt pikendab trolli eluiga.
Siin (http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/online-trolls-are-psychopaths-and-sadists-psychologists-claim-9134396.html) on huvitavat lugemist selle kohta.

GoldenEagle
14.04.15, 22:47
Alg XI: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Gabi, Mario Suarez, Koke, Arda Turan, Griezmann, Mandzukic.

Vahetused: Moya, Gamez, Gimenez, Tiago, Raul Garcia, Saul Niguez, Torres

Viva Atleti!

Oblakil peaks vist teine CL-i mäng olema; Gabi on kohatine küsimärk justkui, aga eks näis. Kuigi Atletico on klubina sümpaatne, loodan Los Blancose võitu ja põnevat mängu. :)

GoldenEagle
14.04.15, 22:58

Enough said.

Ei tea, trolle ju nii palju pole, et peldikuseina definitsiooni kogu SPA foorumi kohta kasutada, nt Barca teemat on päris hea lugeda ja noh, ka Su enda postidel midagi viga pole :) . Olgem ausad, atleticomadrid on vähemalt kahel korral päris labaselt jaalole ka reageerinud, kõige efektiivsem oleks teda lihtsalt ignoorida, mitte hakata tõmblema. :)

staykool
14.04.15, 23:32
Moyale esimene poolaeg ei meeldinud.

ElNino9
14.04.15, 23:34
Oblak parim olnud, Mandzu ilmselt lõpuni ei kesta sellise tööga, kuid loodetavasti tekib endal veel soodsaid võimalusi.

atleticomadrid
14.04.15, 23:44
Oblak parim olnud, Mandzu ilmselt lõpuni ei kesta sellise tööga, kuid loodetavasti tekib endal veel soodsaid võimalusi.

Ei ole vajagi. Ilmselt kusagil tunni möödudes tutvustatakse tänastele staadioni külalistele Torrest. Reali hirm nagu ta tänavu on. :)