320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 07/08

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Meistriliiga 07/08

    Privet patsanõ!

    Septembri algus jälle käes ja on paras aeg hakata arutama uue fantasyhooajaga seonduvaid küsimusi. Tulipunktis on tavalised teemad:

    1. Kes on commish?
    2. Kas kõik eelmisel aastal osalenud ja selleks aastaks Meistriliigas koha välja võidelnud managerid osalevad ka sellel aastal?
    3. Ettepanekud Meistriliiga juhendi muutmiseks.
    4. Liis Lass

    Usun, et Juveman avab varsti ka Esiliiga teema, et sellegi liiga jõuaks managere täis koguda.

    Let´s get it on!

    #2
    Tere ka minu poolt.

    Esimesd kolm punkti ei tundu väga olulised olevat, aga see neljas. Kuuldavasti olevat Sina Põlvpüks sel nädalavahetusel Liis Lassi live'is ära näinud. Äkki räägid pikemalt?
    Võtame asjad käsile ikka tähtsuse järjekorras.

    Kommentaar


      #3
      Nägin ära tõesti. Pakkusin tema pesu eest keeperi Hedot ja 2008 1. ja 2. roundi picke aga kahjuks ei olnud Liis trademisest eriti huvitatud. NBA.com kuulsuste liigas jõudis Pammy eelmisel aastal finaali vist. Ei usu, et Liisil meie hulgas kehvemini läheks.

      Kommentaar


        #4
        Hedo ei ole eriti ilus mees kah ju... Kui Wade'i pakkuda, küll Ta siis trade'iks. Nii et Wade'i omanik...
        Peaks pakkuma Talle vast kohta B või isegi meisriliigas?
        Või siis tegema oma kuulsuste liiga? Rimm saaks kamba kokku küll ehk

        Kommentaar


          #5
          Krt ma ei usu et Liis Lass üldse pesu kannab - Põlvpüksil vedas et diili ei teinud, oleks tünni saanud. Ise veedan selle hooaja veel esiliigas, aga värisege vastased - kavatsen rohkem töölt puududa ja tõsisemalt teemaga tegeleda!

          Kommentaar


            #6
            Sel suvel ta Pärnu rannas tõesti ei kandnud kopsukaid korra, kui peale sattusin. Ja tundus, et lähiminevikus on toimunud Liis Lassi - ilukirurgi vaheline trade. Vbla oli tradesse kaasatud ka Elmar Liitmaa rahakott, mine sa tea.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
              Sel suvel ta Pärnu rannas tõesti ei kandnud kopsukaid korra, kui peale sattusin. Ja tundus, et lähiminevikus on toimunud Liis Lassi - ilukirurgi vaheline trade. Vbla oli tradesse kaasatud ka Elmar Liitmaa rahakott, mine sa tea.
              Aga mina sattusin peale, kui Liis Lass pandi Kalevi kodumängul mesikäpa kostüümi

              Kommentaar


                #8
                kessis ülesse ja alla liikusid? Mul on selge plaan see aasta esiliigas nelja sisse tulla.

                Kommentaar


                  #9
                  Meistriliiga kolm viimast olid Kuressaare Hagijad, Nõmme Torisejad ja BC Lemps United. Nemad peaks siis Esiliigasse kukkuma, kui Meistriliigas ülevaltpoolt ei ole osalejatest loobujaid. Sel juhul jääb esimesena liigasse Kuressaare, siis Nõmme ja siis Lemps. Esiliigast tõusjaid on igal juhul kolm. Ma ei tea nüüd aint, kes need tõusjad täpselt olidki sel aastal? Kes esikolmikus olid teil Dreyd?

                  Tõusmise-langemise kohta on juhendis muidu täpsemalt selline lõik:
                  2007/08. hooaja Meistriliiga moodustub 2006/07. aasta Meistriliiga 17st parimast tiimist ning 3st Esiliiga edukamaist. Meeskonnad, mis platseeruvad Meistriliigas kohtadel 18-20 langevad järgneval hooajal Esiliigasse. Kui keegi Esiliiga kolmest paremast managerist Meistriliigast loobub, on eelisõigus Meistriliigas osaleda Esiliiga 4. võistkonnal ja nii edasi. Lõpliku otsuse osalejate suhtes teeb liiga komissar. Kui keegi Meistriliigasse püsimajääjatest loobub järgneval hooajal osalemast, on eelisõigus Meistriliigas osaleda käesoleva hooaja Meistriliiga 18. koha omanikul ja nii edasi.

                  Kommentaar


                    #10
                    esiliiga lõppes siis nii:

                    1. AA-Team
                    2. Lihula Monumendid
                    3. Selja Lambikad
                    4. Fastbreak

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                      Meistriliiga kolm viimast olid Kuressaare Hagijad, Nõmme Torisejad ja BC Lemps United. Nemad peaks siis Esiliigasse kukkuma, kui Meistriliigas ülevaltpoolt ei ole osalejatest loobujaid. Sel juhul jääb esimesena liigasse Kuressaare, siis Nõmme ja siis Lemps. Esiliigast tõusjaid on igal juhul kolm. Ma ei tea nüüd aint, kes need tõusjad täpselt olidki sel aastal? Kes esikolmikus olid teil Dreyd?
                      mix need hagijad nyyd yhtäkki jalgu peavad jääma, pole nemad kellegile kurja teinud. kohe kui kutsikatest penid saavad, visataxe ka kohe hulguste sekka tänavele. jõle aus ikka kyll

                      Kommentaar


                        #12
                        Krt mehed, pean nüüd esiliiga teemasse kolima :P Mehed said liiga palju palka mul ja vedasid alt rsk Aga teie olge tublid

                        Nõmme Torisev peatreener
                        Nõmme Uskumatud!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Tervist härrased! Mina olen käpp...Tugev koht on kaitsta - eesmärk on nagu ikka - mitte välja langeda.

                          Kommentaar


                            #14
                            Jätame nüüd läbu ja naaseme päevakorra esimese punktide juurde. Alustuseks, kes hakkab commishiks? Võttes arvesse printsiipi "kes pole varem olnud ja on muidu ontlik vend", siis mina pakuks välja Silvermani. Ma ei usu, et kellegil tema vastu midagi oleks, pigem ollakse poolt. Am I right?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                              Jätame nüüd läbu ja naaseme päevakorra esimese punktide juurde. Alustuseks, kes hakkab commishiks? Võttes arvesse printsiipi "kes pole varem olnud ja on muidu ontlik vend", siis mina pakuks välja Silvermani. Ma ei usu, et kellegil tema vastu midagi oleks, pigem ollakse poolt. Am I right?
                              Minu vastuhääl.
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar

                              Working...
                              X