320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lastefoorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lastefoorum

    selline koht ongi

    #2
    Algselt postitas volodja Vaata postitust
    performance'i kohta nii palju et kui su põlv raksus, siis sa kukkusid täpselt nagu teho kukkus, peale seda kui vessu talle minu eest kätte maksis, karjatus sarnanes ka, lamasid ka üsna samas asendis, jõhker, aga vastasmeeskonna mängijana ma nautisin seda
    vessu teenib liiga lihtsalt raha,mina olen terve,volodja sai jälle ülelennu (SuuR NaeR)

    Kommentaar


      #3
      Tore ,et nüüd poistel oma koht kus ennast väljaelada ja nalja visata...andke minna
      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

      Kommentaar


        #4
        mõtekas teema
        player

        Kommentaar


          #5
          Mulle Tabasalu poisid meeldivad. Ehk saan kunagi ka nende eest mängida.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas rixu Vaata postitust
            mõtekas teema

            Ütle lihtsalt mõdetu.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
              Ütle lihtsalt mõdetu.
              Tänan ei, eelistan ilma kirjavigadetta ikka kirjutada
              player

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rixu Vaata postitust
                Tänan ei, eelistan ilma kirjavigadetta ikka kirjutada
                Paistab, et on jah nii.

                Kommentaar


                  #9
                  Väga hea teema (Y)
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    #10
                    tänan juhtimast tähelepanu.

                    off-topicus on rohkem kui 1200 teemat, millest päris mitu vajab veel oma sisu poolest ümbertõstmist. lihtsalt moderaatorite võimetel on piirid ning küsimus on ka lihtsas efektiivsuses - ühelt poolt on tegemist kuluga (aeg) - teiselt poolt tekib küsimus, et kas selle tulu (moderaatorite nägemusele vastav off-topic) katab tehtud kulu.

                    esimene lõige on tehtud (mu meelest on tulemus päris hea) ning aktuaalsed teemad jaotatud. minu isikliku arvamuse kohaselt polegi suurt vahet, kas 2003. aasta suvaline teema on off-topicu lehel nr 52 või läburubriigi lehel 12. kui juba kord surnud teema uuesti ellu ärkab, saab ka selle osalt jaotus otsustatud.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X