320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kiirust mõõdab kõigile kohustuslik GPS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiirust mõõdab kõigile kohustuslik GPS

    Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


    Lihtne, geniaalne.
    Kõik süsteemi "puudused" on kosmeetilised.
    14. september 2006, Tallinn

    #2
    Kõik geniaalsed ideed on lihtsad. Ainuge aga on muidugi see linnavõrk, kus tsoonid muutuvad küllaltki kiiresti. Samas muidugi pole vaja ju kohe linnadesse ronida, kui maanteedel sama värk töötaks, siis oleks ju igati noobel. Seal saab kaardivead küllaltki kiiresti parandatud kah.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Kas liiklusseadus ei näe ette, et ilma põhjuseta, v.a reidi ajal (kõik puhuvad vms), ei tohi ment kinni pidada? Seega, kui ise põhjust ei anna, ei saa ka keegi kindlaks teha, kas kohustuslik seade on autos või kuuris naelakastis.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        põhjuseks ongi siis selle vidina olemasolu kontrollimine. iisi.
        aga ma ei saa aru, miks sa fitti peaks tahtma seda oma naelakasti visata?
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          #5
          et liikluspolitsei kogu kaader jääks teeäärde passima selleks, et peatada autosid vidina olemasolu kontrolliks? what's the point nagu siis.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            sellest võib isegi asja saada
            AILTON

            Kommentaar


              #7
              Õige mõte! Ja inimestele peaks ka kiibid GPS`iga külge panema, siis on ju kohe näha, kes poes vargil on käinud, kes keda ja kellega petab ja kes Balti Jaamas süstib

              Kommentaar


                #8
                see on mingi ebaterve huumor vist

                Kommentaar


                  #9
                  Miks jalgratastele ei panda?

                  Kommentaar


                    #10
                    t*ra seda teab
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #11
                      Speedi järgi - autole paigutatakse pomm, kui kiirus läheb üle saja vms. siis pomm lõhkeb
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #12
                        Pihl ja Ansip laitsid selle debiilse mõtte maha.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kes ostab selle seadme - autoomanik või riik?
                          Kes katab sidekulud?
                          Kuidas teeb liising kindlaks, kes viiest auto kasutajast hetkel roolis oli?
                          Kui ma söidan Tallinnast Tartusse ja soovin teha ohutut möödasöitu, st kiirus ületab 90 km/h's, siis kas mul on kindel trahv soolas?
                          Tarbijakaitse seisukohalt - ühe tootega ei saa kaasneda teise toote ostmise kohustus.
                          ...jnejnejne. Mõnus BS!

                          Kommentaar


                            #14
                            See idee on kõike muud kui debiilne.
                            Debiilne on see, et me tahame õigust rikkuda liikluseeskirju.
                            Me tahame, et need tropid ja värdjad, kes meist mööda kihutavad, istuma pandaks, aga kui me ise rikume, ei tohiks keegi köhida. Möla totalitarismist on puhas populism - Ansip juhib riiki, kus on turvaväravad, kus on turvakaamerad, kus sisuliselt on kaameratest jälgitav kogu pealinna vanalinn, rekkajuhid sõidavad meerikutega, politsei mõõdab maanteeääres kõigi kiirust. Kus on jutt totalitarismist. See info, mida meie kohta niigi kogutakse, läbi mobiiltelefoni positsioneeringu, läbi digitaalse kõne, interneti kasutamise, panga- ja kliendikaartide, on sadu, kui mitte tuhandeid, kordi väärtuslikum kui see teave, et kes kuhu kui kiiresti sõitis.

                            Yheksa lapsikutele ja naiivsetele küsimustele teen erandi ja võtan lollusele vastata.
                            Seadme ostab auto omanik. Uute autode puhul installeerib selle auto müügiorganisatsioon. Täna on sama näiteks päevasõidutulede automaatikaga, mitte kõik autod ei välju tehases meil nõutavas varustuses.
                            Sidekulud. Oled Sa midagi lugupeet Yheksa kuulnud GPS seadmetest? Minul selline on, lülitad autos sisse ja näed kaardilt kuhu sõita. Sidekulude eest ei maksa ma sentigi.
                            Liising teab, kes on auto vastutav kasutaja. Vastutav kasutaja maksab trahvi. Kui ta ise sellel hetkel roolis ei olnud, siis peksab vastutav kasutaja selle raha autot kasutanud isikult välja või maksab ikkagi ise.
                            Ohutuse nimel ei õnnestu sul argumenteerida liikluseeskirjade rikkumist ka praegu. Ka praegu on Sul kindel trahv soolas, kui Sa ületad ettenähtud sõidukiirust. See, et Sa praegu 100% seda trahvi kätte ei saa, ongi tekkitanud meie liikluses tunde, et pohhui.
                            Ühe toote ostmisega kaasneb Sul teise toote ostmise kohustus enamasti. Auto puhul on neid näiteid vist lausa kolm: Sul peab olema autos esmaabi osutamise vahendid, kustuti, ohukolmnurk. Ah et Sa ei tea, kuidas nad Su autosse said? Ma ütlen, Sa maksid need ise kinni. Edasi, kui Sa auto ostsid, tekkis Sul kohustus osta selle auto registreerimisteenus. Ja lõpuks mu kallis sõber, Sul on kohustus juba õige pea vahetada oma auto suverehvid talverehvide vastu. Jälle ei ole ostukohustust? Ja kindlustus? Kas auto kasutamine ei too Sulle kaasa kohustust maksta regulaarselt kindlustuse eest?
                            On Sul ühtegi argumenti veel, miks see idee BS on?
                            BS on see, et meie riigis omavad õigust köhida ja arvamust avaldada lollid ja rumalad inimesed.
                            Ja vat see on päriselt BS.
                            yheksa korda mõõda, ükskord kirjuta.
                            14. september 2006, Tallinn

                            Kommentaar


                              #15
                              185 kilomeetrit keskmise kiirusega 140 kmhd või korraks ohutuks möödasõiduks kiirus 120ni? viimane on täiesti aktsepteeritav ja lubatud tegevus arenenud riikides.

                              kas su gps edastab andmed politseile?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X