320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Trenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trenn

    Sooviks hakkata käima jalgpalli trennis Tallinnas,olen peaaegu 20 a,äkki keegi tark jagaks infot,oleksin tänulik

    #2
    Algselt postitas Simonsez Vaata postitust
    Sooviks hakkata käima jalgpalli trennis Tallinnas,olen peaaegu 20 a,äkki keegi tark jagaks infot,oleksin tänulik
    kaua, kus, millal, mis võistkonnas enne mängind oled?
    winners never quit, quiters never win!

    Kommentaar


      #3
      m

      Ilgelt ammu käisin mingi 8 kuud kotkas,a sellest on suht. ainult mälestus järgi,füüsis on enamvähem hea,kahjuks pole kaua aega mänginud,viimati eelm. aasta koolivõistlustel.Nüüd jälle natuke togin.Pallitunnetus on veel vajaka.Tahaks jälle õpida normaalselt jalkat mängima.

      Kommentaar


        #4
        mis positsioonil muidu ka mängid
        karm värk on see jalgpall

        ja ega see elu ka parem pole

        Kommentaar


          #5
          Põhimõtteliselt kuna enam vähem kiire olen,siis rohkem ikka ründavam pool,aga kaitses saaks ka hakkama,väravahina ainult oleks veidi jama.

          Kommentaar


            #6
            Kuna mingit uuemat teemat selle kohta ei leidnud, siis kirjutan siia.
            Mõni tartu normaalne meeskond, niisama grupp trenni/mängimas ka käib?
            Tahaks natuke mängida, ahjaa, keegi murupeal ei tee, see meeldiks väga.
            Verner

            Kommentaar


              #7
              kirjuta siis juba, et sul on meistriliiga kogemus, see müüb

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas varix Vaata postitust
                Tahaks natuke mängida, ahjaa, keegi murupeal ei tee, see meeldiks väga.

                Palun tõlgi see lause.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  murupeal trenni, ok mõistan et Tartu kohta palju tahetud. Ma Maag/Tammeka-sse ka minna ei viitsi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas varix Vaata postitust
                    murupeal trenni, ok mõistan et Tartu kohta palju tahetud. Ma Maag/Tammeka-sse ka minna ei viitsi.
                    muru on hea, ega jh tõesti proovi ikka otsida mingi muru sats ja säästa enda jalgu, niigi saalihooaeg lähenemas, palju enne muidu mänginud oled või kus?

                    Kommentaar


                      #11
                      taku tegi reklaami juba

                      Kommentaar


                        #12
                        jah, pool rahast mulle ma olen ahne hiina agent

                        Kommentaar


                          #13
                          pärnu vaprusest siis

                          Kommentaar


                            #14
                            kui te väga teada tahate, siis ma mängisin 16. aastaselt Meistriliigas tervelt 3 mängu sain vahetusest sisse.
                            Mind rohkem aga huvitab, et kas keegi teeb normaalsel tasemel trenni tartus.
                            Tahaks niisama mängida.

                            Kommentaar


                              #15
                              dziisas..teised tahavad trenni ja te kohe pommima mis positsioonil jne. nagu külanaised..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X