PDA

View Full Version : Fc Levadia

Vova
19.09.07, 10:22
On siin foorumis veel peidus mõni fc levadia fänn ..
kui on siis anna teada ;)
on millestki rääkida :cool:

Scotty
19.09.07, 11:38
Ma kuulsin, et teil pidi kogu punt laiali jooksma, kas üldse nagu midagi fännata on ?

Vähetuntud vutivaatleja
19.09.07, 16:58
Kui on klubi, seega on ka mida fännata. Seega on Scotty küsimuse püstitus üsna kurvakstegev ja asjatundmatu. Klubi tugevus on fännamise argumendiks ainult kaasajooksikutel, kellel on nõrk identiteet ja olematu Meie tunne.

ROOTSI KUNN
20.09.07, 14:42
Eile istusid Hiiu pubis kaks Levadia särgi eesti kutti.Täitsa üllatasid ,mind Levadia fännamisega. Nad polnud mingid nolgid vaid üsna soliidsed vennad.Vedasin nendega õllede peale kihla ,et laupäeval saavad lutti.:)
Nii ,et Levadial ikka toetajaid leidub.

Olympi
20.09.07, 16:27
Levadia fännidele on oma teema olemas

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5344

Sir. Nuutu
21.09.07, 01:00
Kunn, kaks toetajat ei tee toetajaskonda. vaevalt, et mängulegi lähevad.
Kui Kambaga tartust mängult tulime, siis Paide Nestes juhuslikult hakkasin ühe mehega suhtlema, kes oli sama moodi silmnähvtavalt purjus ning kellel oli levadia särk seljas.. küsisin, et kas Fänn? Ta ei saanud kohe arugi, et millest ma räägin. Ütlesin, et sul levadia särk ju seljas?! Ja selle peale vastas, et aa..see, nohjah. Ta ütles, et Levada tegi tervele prigaadile tasuta kutsed ja veel pereliikmetele ja sõpradele. Ju siis osavamad said ka särgid endale. Sedasi veab Levada "kaasaelajaid" tribüünidele.

PraS
21.09.07, 02:30
Kunn, kaks toetajat ei tee toetajaskonda. vaevalt, et mängulegi lähevad.
Kui Kambaga tartust mängult tulime, siis Paide Nestes juhuslikult hakkasin ühe mehega suhtlema, kes oli sama moodi silmnähvtavalt purjus ning kellel oli levadia särk seljas.. küsisin, et kas Fänn? Ta ei saanud kohe arugi, et millest ma räägin. Ütlesin, et sul levadia särk ju seljas?! Ja selle peale vastas, et aa..see, nohjah. Ta ütles, et Levada tegi tervele prigaadile tasuta kutsed ja veel pereliikmetele ja sõpradele. Ju siis osavamad said ka särgid endale. Sedasi veab Levada "kaasaelajaid" tribüünidele.

Vähemalt üritatakse kuidagi publikut staadionile meelitada. Enamus ei tee sedagi. Reklaamist meediast rääkimatta.

urmar
21.09.07, 03:14
tegelikult reklaam meedias on ju olemas ka ikka. Postimehes on voorude reklaam ja Päevalehes reklaamitakse Flora mängu näiteks, aga tulu see muidugi ei ole toonud.
Ja see viimane sõna peaks Prasil olema "rääkimata".

laurenzo
21.09.07, 10:08
tegelikult reklaam meedias on ju olemas ka ikka. Postimehes on voorude reklaam ja Päevalehes reklaamitakse Flora mängu näiteks, aga tulu see muidugi ei ole toonud.

Ja lauset alustatakse suure tähega.

ALEKOK
21.09.07, 13:59

Sellise reklaamiga nagu praegu lehtedes on, uusi vaatajaid küll juurde ei saa, vaid see on lihtsalt aktiivsetele vaatajatele meeldetuletus. Et see reklaam rohkem toimiks peaks olema selle kujundus jne aktraktiivsem ning kogus massiivsem, asjale lähenetakse valesti igastahes hetkel. Aga nagu ma olen aru saanud, raha pole..
Samas ma olen kindel, et see Flora mängude reklaam on kindlasti tulu mingil määral toonud.

Vova
22.10.07, 19:28
vist mina olengi ainuke Levadia fänn kes eda foorumit külastab :D
no eks ma siis pean üksi hakkama neid ergutamas käima :D

-RoMaRiO-
22.10.07, 20:01
Laupäeval võis Kadriorus kohata umbes viit venekeelt kõnelevat meest, kes elasid vägagi häälekalt Levadiale kaasa. Oma osa oli kindlasti ka selles, et mehed olid purjus ning kohtumise lõppedes viidi nad turvameeste poolt staadionilt ära. Ei oskagi öelda, miks Levadiale pole aktiivset grupeeringut tekkinud. Huvilised/poolehoidjad olemas, tähtsamatel mängudel kuuleb ka hüüdeid, aga ju ei ole siis Levadia poolehoidjate seas nii aktiivseid inimesi, kes võtaksid asja endapeale. Kahju tegelt, mannetu lausa et meie esiklubil pole oma toetajaskonda.

billy t
24.10.07, 16:43
vist mina olengi ainuke Levadia fänn kes eda foorumit külastab :D
no eks ma siis pean üksi hakkama neid ergutamas käima :D

sa ei ole üksi, ei siin foorumis ega tribüünidel:)
levadia on vaieldamatult juba mõnda aega olnud kohalike klubide arvestuses parimat mängu näitav meeskond, kes võiks konkureerida rahvusvahelisel skaalal ka näiteks skandinaavia klubidega ... ja mitte keegi/miski mind praegu küll vastupidises veenda ei suudaks.
orgunnitud fänniliikumise puudumine teeb mulle samuti tuska, aga noh mis sa hing ikka teed. ega siin miski muu ei aita, kui et keegi peaks asja vedama hakkama. muidu jääme ikka üksikuteks hüüdjateks häälteks. eks ta paras väljakutse oleks kahest rahvusest fännid kokku liita, aga teisalt jällegi huvitavam/mitmekesisem (näit kakskeelsed hüüdlaused).
mu jutt on muidugi selline, et "keegi...võiks...oleks...", aga ise ka nagu ei tunne endal piisavalt kogemusi/ettevõtlikkust olevat sellise ürituse vedamiseks.
ja no kui ei saagi seda fännklubi asja kohe kuidagi liikuma, siis mina olen ikka lumest lumeni kohal lemmikutele pöialt hoidmas - sina kindlasti ka:)

billy t
24.10.07, 16:58
Laupäeval võis Kadriorus kohata umbes viit venekeelt kõnelevat meest, kes elasid vägagi häälekalt Levadiale kaasa. Oma osa oli kindlasti ka selles, et mehed olid purjus ning kohtumise lõppedes viidi nad turvameeste poolt staadionilt ära.

minu meelest olid päris lahedad sellid. ilmselt võisid olla napsised, kust muidu selline lõputu poeetilisus:), aga kindlasti oli rahvuslik temperament mängus. ma ei saa küll vene keelest väga hästi aru, aga niipalju kui sain, nad midagi roppu või mõnitavat küll ei hüüdnud.
see, et nad käisid vaheldumisi mõlemates tribüünide otsades esinemas justnagu tahaks jätta muljet, et kohal on hulgem laulvaid fänne, oli mu meelest päris vaimuks (kui ma nüüd ise seda asja valesti ei tõlgendanud).
välja eskortimine oli küll arusaamatu ... niimoodi need fänninduse alged lämmatataksegi.

urmar
24.10.07, 18:48
levadia on vaieldamatult juba mõnda aega olnud kohalike klubide arvestuses parimat mängu näitav meeskond, kes võiks konkureerida rahvusvahelisel skaalal ka näiteks skandinaavia klubidega ... ja mitte keegi/miski mind praegu küll vastupidises veenda ei suudaks.

No tulemuste põhjal on viimasel poolel hooajal Flora veidi parem, aga põhimõtteliselt on Levadia muidugi parim, kuna tuleb meistriks.

billy t
25.10.07, 16:16
No tulemuste põhjal on viimasel poolel hooajal Flora veidi parem, aga põhimõtteliselt on Levadia muidugi parim, kuna tuleb meistriks.

ei ole Flora midagi parem, ta oli lihtsalt hooaja esimeses pooles täiesti kohutav:)
mis minu üldse meistriliiga juurde meelitas, oli täiesti kogemata kombel levadia (ja kelle veel ei mäleta) mängule sattumine, kus ma levadia esituses nägin oma ootuste vastaselt kiiret ja ilusat söödumängu, kus kõik söödud ka oma adressaadini jõudsid (mitte mingit pallide huupi minema peksmist, mis minu jaoks seni oli olnud eesti jalgpalli keskmiseks nimeks), huvitavaid ja õnnestunud kombinatsioone, täpseid tsenderdusi, nii paljude mängijate individuaalset meisterlikkust ... ja niimoodi ma siis jäin...
aga tore muidugi, et Flora ka kosunud on. erinevalt siin foorumis kuskil läbi käinud mõtteavaldustest, et ainsate klubidena peaksid jääma alles Kalev ja Kalju (küll alles siis meie jalgpall areneks mühinal ah:)), on mu arust igasugune konkurents igati tervitatav
ja väike parandus veel, levadia mitte ei tule meistriks, vaid jääb meistriks:)

urmar
25.10.07, 20:52
No ükskõik, kas jääb või tuleb, aga nii ta seekord juhtub jah. :D

billy t
28.10.07, 10:56
no mis viga olla fänn, kui su lemmikud ikka nii head taset näitavad:D
we are the champions!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vova
05.11.07, 15:26
ja jällegi saab tunda võidurõõmu oma lemmikute üle :)

mis teha Levadial on lihtsalt meistrite võistkond ,mis koosneb nii mängijatest kui ka treeneritest!!!

smörgåsbord
05.11.07, 19:33
.. võistkond ,mis koosneb nii mängijatest kui ka treeneritest!!!see on küll uskumatu.

Vova
06.11.07, 15:01
ah ära jaura :D

Vova
22.01.08, 14:37
Kas Levadiale leiab siit mõnda poolehoidjat ?
eelmine aasta läks raskeks siit leidmisega :D

billy t
22.01.08, 21:07

ja mis sa siis peale hakkad selle mõnda poolehoidjaga, kui sa ta siit kätte leiad?:D
proovid äkki nõmme kalju teemast:D

Vova
22.01.08, 21:18
on vähemalt kellega mõtteid vahetada :D
ega ma mingit fänni armeed kogu :D:D

urmar
22.01.08, 21:58

Ega neid vist pole jah olemas. :D Aga proovi eestimeest leida

billy t
22.01.08, 22:15
Ega neid vist pole jah olemas. :D Aga proovi eestimeest leida

sa ise käid küll kahtlaselt sageli siin sõna võtmas ... tule parem heaga kapist välja, levadia kapifänn:D

urmar
22.01.08, 23:08
sa ise käid küll kahtlaselt sageli siin sõna võtmas ... tule parem heaga kapist välja, levadia kapifänn:D

:D vahele jäin :D

eestimees
22.01.08, 23:13
oleme ausad ma olen suurim fänn

billy t
23.01.08, 14:56
oleme ausad ma olen suurim fänn

võib-olla iseenda suurim fänn, sest teistele ei näikse sul head sõna ega poolehoidu eriti jaguvat

eestimees
23.01.08, 14:58
võib-olla iseenda suurim fänn, sest teistele ei näikse sul head sõna ega poolehoidu eriti jaguvat

tra ma olen ühiskonna heidik!!!!! ma olen masendav..............not...tegelt on kõik mu peale kadedad

billy t
23.01.08, 15:04
tra ma olen ühiskonna heidik!!!!! ma olen masendav..............not

sa oled veel kirjutamata luule...
sa oled veel avastamata täht...
sa oled liivarand, kuhu keegi veel oma jälgi jätnud ei ole...
sa oled mõistatus...
sa oled eestimees
:D

urmar
23.01.08, 15:29
Tundub, et eestimees on päris ära pööranud. :D Tõelise ja täielise Levadia fännina on tal selleks muidugi hetkel põhjust ka, kuna ikkagi ei pääsetud veerandfinaali. ;)

Martin
23.01.08, 16:02
Tundub, et eestimees on päris ära pööranud. :D Tõelise ja täielise Levadia fännina on tal selleks muidugi hetkel põhjust ka, kuna ikkagi ei pääsetud veerandfinaali. ;)

Flora mängis ka seal turniiril? Või kes sinna saidki? Mingi liiga võitnud? Aaa, okei.

urmar
24.01.08, 00:23
Flora mängis ka seal turniiril? Või kes sinna saidki? Mingi liiga võitnud? Aaa, okei.

lihtsalt Flora on sel turniiril korduvalt 8 parema hulka pääsenud, aga Levadial pole see kuidagi õnnestunud. Kahjuks ei õnnestu neil seal edasi pääseda, sellest siis eestimehe mured.

Vova
24.01.08, 10:53
küll jõuame veel :D
järgmine aasta on jälle võimalus ;)

printest
24.01.08, 13:00
Levadia toetajaid on ikka veel;)

Vova
24.01.08, 13:24
ja loodetavasti tuleb juurde ka ;)

Jasper
27.08.08, 23:20
tiblad.com on täitsa andekas iroonia, kuigi kodulehekülg on minu meelest liialdus. kerge libauudisega(saidilt tiblad.com) oleks saanud hästi florakaid nõelata. sellega kiitus lõppeb. kohe vaatas vastu filmiplakat, mida ma siin foorumis pidasin targemaks mitte mainida. a sitta kah, selleni oleks jõutud nii või naa.

BiGFaN
28.08.08, 10:57
aga seal on ka foorum:D

mexus
28.08.08, 12:35
http://www.forum.tiblad.com/

Felipe
28.08.08, 17:39
ei täitsa tore veebisait :D Aga te võiksite filmi "Green street hooligans"-i ka sinna uploadida, pole kaua aega näinud ja ei viitsi tõmmata :)

North
29.08.08, 22:24
Search torrent for "Green street hooligans", or type it in google...

Kõik Levadia fännid astuge http://www.forum.tiblad.com/index.php :p

Elari#3
30.08.08, 23:57
Üks küsimus selle foorumi kohta.Miks see vene keelne on ?Levadia ikkagi ju Eesti klubi või olen millestki valesti aru saanud ?

North
31.08.08, 01:35
Üks küsimus selle foorumi kohta.Miks see vene keelne on ?Levadia ikkagi ju Eesti klubi või olen millestki valesti aru saanud ?
Levadia koosseis räägib vene keeles, ja meie fännid on ka Venelased, kui tahad aga liituda siis võid meie foorumis kirjutada kus on English/Eesti Here you can write on english and estonian.
Või kirjutage siia:p

Vova
01.09.08, 15:31
vaevalt küll Levadia koosseis räägib vene keeles, treenerid ja pooled mängijad on neil eestlased ju ;)

Alarikh
02.09.08, 01:39

Aga tõesti, miks me, kohalikud venelased suhtleme omavahel vene keeles? Elari see küsimus ei ole isegi naljakas. Levadia toetus on multi-keelne. Keegile see ei meeldi - meil on suva. Me toetame OMA meeskonda, mitte poliitikuid, valitsusi ja jobusid kes põhimõtteliselt vihkavad venelasi-eestlasi-vms. Peaaegu kolmandik inimestest kes elavad siin suhtlevad omavahel vene keeles, meeldib see sulle või mitte. Tribüünidel me kasutame kaks-kolm keelt ja meie arvates nii peabki. Meil ei ole komplekse ja me toetame omasid ka vene keeles sest see on meie ja paljude poiste kes mängivad Eestis emakeel. Reality check, dude! Ja eesti keelt me ka kasutame. Ja kui Levadias kunagi hakkab mängima ka mõni välismaalane siis ma olen kindel et leiame sõnu ka tema emakeeles tema toetamiseks. Ja see ei ole meie süü et need eestlased kellele meeldib Levadia ei jõudnud selleni et luua korralik toetus ja kardavad meid või neil on mõni kompleks tulla venelaste juurde ja lihtsalt öelda "kamoon, teeme midagi koos". Me mitte kunagi ei ole ju väitnud et meile ei meeldi eesti fännid vms. Teatud marurahvuslased FCFist või näiteks konkreetselt need Pärnu joodikud kes esinesid meie mängul Transi vastu või mõned Kalju teenagerid kes käituvad nagu eriti kõvad mehed ja provotseerivad meid tribüünilt ei loe - jobu jääb jobuks.
See on üldse naeruväärne kui paljud vihkavad meid ainult meie emakeele pärast, valetavad meie kohta, kardavad meid ja iga meie nalja või teise pisikese asja pärast teevad sääsest elevanti ja kirjutavad foorumites oi kui jubedad me oleme. :D :D :D Tihti tundub et Eesti jalgpallis peab eksisteerima ainult üks õige arvamus ja eluviis, ja kõik teised peavad olema per se keelatud või vähemalt hukka mõistetud. Toetada Levadiat ongi nii meeldiv sest meie oleme erinevad inimesed kellel on erinevad elustiilid, maailmavaaded, huvid, lemmikud "suured" klubid ja koondised, jne - aga tribüünil meid ühendab üks konkreetne asi - meie kohalik klubi, ja ainuke omapärane klubi Eestis.

"Cause we're gonna do just anything
We're gonna sing what we wanna sing
and we'll wade through anything that you say
We're all having too much fun
We can't stop we've only just begun
We're gonna carry on for another day"

Hellik
02.09.08, 09:52
ja iga meie nalja või teise pisikese asja pärast teevad sääsest elevanti

äkki me tegime ka lihtsalt nalja? gõgõgõ :D või arvad, et see 123... on tõsine lause? :D

Mitmete klubide fännid laulavad näiteks meie väljamõeldud '(sisesta klubi nimi) ja matused', ei ole küll kuulnud, et keegi seda eriti tõsiselt võtaks vms.

sellisest kergest õrritamisest on minu jaoks palju hullem poliitiline provokatsioon, millel ei tohiks olla staadionil kohta.

Toetada Levadiat ongi nii meeldiv sest meie oleme erinevad inimesed kellel on erinevad elustiilid, maailmavaaded, huvid, lemmikud "suured" klubid ja koondised, jne - aga tribüünil meid ühendab üks konkreetne asi - meie kohalik klubi

noh siis on ju Flora ja Levadia, või Levadia ja Vaprus jne. isegi väga sarnased.

tundub, et mõlemal poolel leidub WP-tegelasi, võib-olla punkareid, kloune, joodikuid, alles kujunemisjärgus noori jne. :D küllap ka erineva rahvusliku taustaga inimesi.

oleme meiegi üritanud toetada omi leegionäre nendele arusaadavas keeles ja minu meelest on see täiesti normaalne.

ainuke omapärane klubi Eestis

Alarikh
02.09.08, 13:24
äkki me tegime ka lihtsalt nalja? gõgõgõ või arvad, et see 123... on tõsine lause?

Mitmete klubide fännid laulavad näiteks meie väljamõeldud '(sisesta klubi nimi) ja matused', ei ole küll kuulnud, et keegi seda eriti tõsiselt võtaks vms.

sellisest kergest õrritamisest on minu jaoks palju hullem poliitiline provokatsioon, millel ei tohiks olla staadionil kohta.

noh siis on ju Flora ja Levadia, või Levadia ja Vaprus jne. isegi väga sarnased.

tundub, et mõlemal poolel leidub WP-tegelasi, võib-olla punkareid, kloune, joodikuid, alles kujunemisjärgus noori jne. küllap ka erineva rahvusliku taustaga inimesi.

oleme meiegi üritanud toetada omi leegionäre nendele arusaadavas keeles ja minu meelest on see täiesti normaalne.

Hea vastus, Mayhem :lahe: Ega meie ei taha teid tappa selle käitumise eest ju. No äkki keegi meie punkaritest/klounidest/joodikutest/alles kujunemisjärgus noortest tahab.. :D Aga ise andsite põhjuse mainida seda. Ja nats sarkasmi teie poole on täiesti loomulik ja teenitud, eksju. Action - reaction. Ja näed ise, näiteks sinu vastus on nagu iga normaalne "banter" ja sama jutt mul oli mõnede Flooraakatega kui näiteks üks kord jõime ühel üritusel, see on täitsa normaalne. Nagu mu arvamus et mu lemmik Eesti klubi on parim, omapärane ja mängib ilusamat jalkat! Mina olen fänn ju, ja kindlasti ei ole erapooletu. Aga mu eelmises postituses ma kirjutasin pigem foorumite postitajatest ja loodan et ise saad vist aru mida ma tahtsin öelda.

Cheers! *õlleklaas*

Hellik
02.09.08, 14:12
No äkki keegi meie punkaritest/klounidest/joodikutest/alles kujunemisjärgus noortest tahab.. :D

Kuhu sa teie WP-tegelased jätsid, või kuulavad nad Skrewdriverit ka rohkem naljaviluks? :D

Alarikh
02.09.08, 15:05
Kuhu sa teie WP-tegelased jätsid, või kuulavad nad Skrewdriverit ka rohkem naljaviluks? :D

Woops, tõesti unustasin neid ära! ;)

Elari#3
02.09.08, 21:50
Aga tõesti, miks me, kohalikud venelased suhtleme omavahel vene keeles? Elari see küsimus ei ole isegi naljakas.
Enda arust ma ei küsindki seda naljaviluks.Lihtsalt mina väga palju vene keelest aru ei saa ja tore oleks lihtsalt olnud teiste fännide saite ka lugeda ;).Sest Eestis pole minu meelest eriti fännidel eraldi kodulehti või olen mina lihtsalt pime ;) :)

elx
03.09.08, 13:08
Enda arust ma ei küsindki seda naljaviluks.Lihtsalt mina väga palju vene keelest aru ei saa ja tore oleks lihtsalt olnud teiste fännide saite ka lugeda ;).Sest Eestis pole minu meelest eriti fännidel eraldi kodulehti või olen mina lihtsalt pime ;) :)

eks neid on ikka üritatud teha, kuid aktiivsus on jätnud soovida. meid on kokku nii vähe, et saame parajalt soccerneti kasutatavaks teha. Hiljuti avastasin aga meeldiva üllatusena ühe maagtammeka fänniblogi - http://jkmaagtammeka.blogspot.com selliseid asju on ka tore lugeda.

Elari#3
03.09.08, 22:59
eks neid on ikka üritatud teha, kuid aktiivsus on jätnud soovida. meid on kokku nii vähe, et saame parajalt soccerneti kasutatavaks teha. Hiljuti avastasin aga meeldiva üllatusena ühe maagtammeka fänniblogi - http://jkmaagtammeka.blogspot.com selliseid asju on ka tore lugeda.
Oh,väga viis asi ju :).

North
06.09.08, 15:01
kartmise kohapealt ma ütleks seda et mul ühel sõbral oli ebameeldivaid kogemusi kui käis levadia mänge vaatamas (ilma särgi ja sallita) ja oli levadia poolehoidja aga teist keegi suutis oma viha või ei tea mille välja elada tema peal et kui venelane ei ole siis levadia fänn ei saa ka olla ja saatis nahui.....peale seda jäi meistriliiga ühe pealtvaataja võrra väiksemaks kuna see ajas ta suht vihale ja enam ta pole ühegi klubi poolt ja hoopis levadia vastane pigem.
Millal see oli, see on nii naljakas, kui ma sind nahhui saadan siis sa ei ole juba Flora fänn??? LOL, kui inimene toetab seda klubi siis talle mitte keegi ei saa seda keelatada...:)

Felipe
07.09.08, 16:29
Foorumikasutaja North ei jäta isegi Koondise mängu puhul kasutamata võimalust reklaamida oma saiti (http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=forum&subtopicID=114290#form)

North
07.09.08, 16:36
Foorumikasutaja North ei jäta isegi Koondise mängu puhul kasutamata võimalust reklaamida oma saiti (http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=forum&subtopicID=114290#form)
Sorry, aga mina seda ei teinud...My nickname is ChelseaFan or Crazy North...

Felipe
07.09.08, 16:52
Sorry, aga mina seda ei teinud...My nickname is ChelseaFan or Crazy North...

I thought, that you´re nickname was Vasja or Saša. Noo kui sina ei teinud siis, kes see tegi ballack w :D

JanK
07.09.08, 16:57
Felipe 1 North 0

North
07.09.08, 17:00
I thought, that you´re nickname was Vasja or Saša. Noo kui sina ei teinud siis, kes see tegi ballack w :D

What if one of our members made this? Is it not allowed?

Felipe
07.09.08, 17:54
What if one of our members made this? Is it not allowed?

Olidki sina :D , tra ma teadsin. Lubatud või mitte, aga ega Levadiale sellest fänne rohkem juurde ei tule, ega foorumiga liitu, kui te seda igale poole pistate.

Alarikh
08.09.08, 19:50
siin on tegu mitte sellega et suva tegelane tuli vaid levadia poolehoidja läks levadia poolehoidja juurde ja kuna suhtuti vaenulikult ja tehti selgeks et see klubi on vaid venelastele siis rohkem ta ei viitsi sinna minna möla kuulama ja vaenulikku suhtumist taluma. eelmise aasta suvel oli intsident.

"See Inglane Inglise kondise särgis ütles mulle bugger off ja järelikult kõik Inglismaalased on jobud"
"Paarkümmend Cardiff City fänni laulsid Oh Engurland is Full of Shit, ja karjusid feck off back to your country, you English scum, järelikult kõik Waleslased on jobud ja eriti Cardiff City toetajad"
"Üks FCF fänn ütles mulle et ma olen tibla sest ... midaiganes, järelikult kõik Eestased on jobud"

See on sinu loogika(puudumine). Sa oled vist eile sündinud ja ei tea it igas rahvamassis alati leidub inimesi kes on seal ainult trouble'i pärast. I mean, vaata oma sõpru FCFis, neid särkepõletajaid või marurahvuslasi jne. Naljakas on see et 99% "tõelise" Euroopa klubide ametlikutest fännirühmidest oleks juba ammu kinga andnud toetajatele nadu mõned teie skinnid, ja teised. Teie aga ise kardate omadele öelda "ole vait" kui nad karjuvad midagi mis on otsene provokatsioon. Olen seda ise ka näinud kui paar korda vaatasin teie mänge peaaegu koos teiega. Kahju et su sõbrale ei vedanud, aga mis teha, juhtub et sattus valel ajal valesse kohta ja mingi jobu Levadia salliga ütles talle midagi. Lisan ka seda et mõned Levadia sallidega tegijad keda me ise nimetame "ebaadekvaatseteks" ei käi enam mängudel sest nendega ajati juttu ja öeldi et nad ei ole welcome. Me ise oskame lahendada oma probleeme ja ei karda sellest omavahel rääkida.

Lihtne küsimus: mis klubi fännid hakkasid esimesena AVALIKULT solvata mängijäid nende rahvuse pärast samal ajal kui teised sama klubi fännid keda oli palju rohkem kas vaikisid või käitusid nagu mitte midagi ei olnud kuulda? Ma ei räägi naljadest, vaid otsestest solvangutest?
Bugger off oma postitustega Levadia vastu. Ma ilusasti leidsin ühist keelt FCFidega kellel on mõistust ja elukogemust, aga sina oled tavaline lollike kelle maailm on must-valge.

billy t
08.09.08, 23:03
minu kohta ei tea mitte keegi kuidas ma millessegi võin suhtuda. ei tahagi et keegi mind ennustada oskaks. ei huvita ka kas arvatakse minust hästi või halvasti sellepärast. mina ütlen alati kõik otse välja ja ei hakka üldse mõtlema kas teisele see meldib või mitte kuna muidu see on moonutatud mõtlemine.

... but my mommy says I'm special

vpiigo
09.09.08, 11:30
... but my mommy says I'm special

Tundub et su ema on sulle seda rohkem kui korra öelnud :):deemon:

Alarikh
09.09.08, 13:07
alarikh, sa vist ikka ei saanud aru mida ma öelda tahtsin. see ei olnud vastasklubi fänn kes ütles et ära toeta levadiat (iialgi ei jätaks klubi pooldaja sellepärast klubi mängudel käimata) nagu sa näidetes ainult välja tõid. tegu oli olukorraga kus näidati välja et sind me ei taha siin näha rohkem (oma toetatava klubi fänni poolt) ja vahet pole et sama klubi toetab. miks peaks olema klubi poolt (ei olnud fänn vaid oli levadia poolt, tal ei olnud välja kujunenud klubi fänniks olemine) kelle fännid ei soovi teda ennast näha?

te ei ole oma probleeme lahendanud mitte kuidagi. miks muidu on teie loosungitel ja mõtetel huligaanide mitte fännide sugemed (ma ei pea vist mainima teie ühte lippudest või siis siin samas foorumis teie poolt öelduid kus nõuate kaklusi ja muud sellist)? miks ei või skinnid mänge vaadata? teie oma pürotehnika, kaklushimu ja huligaanlike mõtteviisidega peaksite hoopis staadionile minemata jätma. levadial miskipärast ikka tekib alati huligaane....mõned aastad tagasi alles oli levadia poolehoidjatega probleemid (huligaanlike mõtete propageerimine ja muu selline), kuid vahepeal kadusid need ära kuna "vanad tegijad" on perekonnainimesteks hakanud ja ei saa enam mängudel käia.

sa väidad et skinnid on Flora mängul ainult troublei pärast? too tõestus siis. ei tea et nad oleks läinud mängule troublei pärast ja pärast kellelegi lõuga andnud või üritanud anda. nad on ise välja isegi öelnud et ei ole vaja niisama kaklema minna ja Eesti jalgpalli mainet alla viia.

provokatsioonide kohapealt ütlen ma seda - mängude lahutamatu osa on ka provokatsioon et vastasmeeskond ei saaks õiget mängutuju ja vastasmeeskonna fännid ei saaks oma laulutuure üles oma meeskonna toetamiseks. miks muidu nimetatakse fänne 12. mängijaks? kui te ei suuda provokatsioone taluda siis minge psühholoogide juurde ja äkki nad aitavad tugevamaks saada selle kohapealt.

kui sa lähed rahvuslikule tasapinnale et kes keda mõnitas siis vaata ajas tagasi ehk siis 90ndate algusesse kui Eestis oli vähe klubisid kus eestlasi mängis ja vaata kuidas venelased eestlasi vaatasid eks. venelased olid need kes pidasid eestlasi jobudeks ja rahvuseks kes ei tohiks jalgpalli mängida ja üritati teha nii et eestlased jalgpalli ei saaks mängida (no nõukogude ajast me ei hakka üldse rääkima kuna sul hakkaks häbi siis).

kui sa väidad et minuga ei saa normaalselt rääkida siis sa oled lihtsalt üks jobu. on inimesi kes arvavad et minuga ei saa rääkida normaalselt kuid peale kohtumist on oma arvamust 100% muutnud. kui sa ei tea kes ma olen siis ole vait. minu kohta ei tea mitte keegi kuidas ma millessegi võin suhtuda. ei tahagi et keegi mind ennustada oskaks. ei huvita ka kas arvatakse minust hästi või halvasti sellepärast. mina ütlen alati kõik otse välja ja ei hakka üldse mõtlema kas teisele see meldib või mitte kuna muidu see on moonutatud mõtlemine.

Bollock, sa absolutselt ei oska lugeda. Näiteks juba alguses, kus sa ütled et ma ei saanud et tol juhul tegemist oli Levadia poolehoidjaga... jne jne kamoon mees, on täiesti mõttetu sinuga vaielda. Nii kahju et sa kirjutasid nii pikka juttu sest kui sa kogu aeg mistsiteerid teisi ja pakkud oma järeldusi teiste omadena siis jutt on per se mõttetu. Ei, ei, ma ei too enam ühtegi näidet, ei viitsi, sinuga see on puhas aega raiskamine. Get a life, eksju.

hofnar
09.09.08, 13:20
jne jne kamoon mees, on täiesti mõttetu sinuga vaielda.

sul läks selle avastamiseks päris kaua aega.

Tofoa
09.09.08, 20:38
annad alla et oled nõrk või lihtsalt tõde on liiga valus?

Ma annaks ka alla sinuga vaidlemisel

Alarikh
10.09.08, 02:06
sa kirjutasid täiesti valed näited. see kas sulle ütleb asja vastasklubi (või mõne muu klubi fänn kellega üldse ei kohtuta isegi) või oma toetatava klubi fänn on kardinaalselt erinevad asjad. kui sa sellest aru ei saa siis ole jah vait ja ära vaidle.

kirjutasid ainult selle kohta kus ma su tsiteeringuid kritiseerisin aga ma kirjutasin ka muud. milleks teisi lauseid ei kommenteeri siis? annad alla et oled nõrk või lihtsalt tõde on liiga valus?

Booooooooooooring Bollock ei oska lugeda. :D

Alarikh
10.09.08, 02:10
väike kont teile järada veel äkki: http://www.youtube.com/watch?v=DKAIWW373M0
peate ennast ikka veel edasi vasakpoolseteks või siis kõigi suhtes sallivateks? video põhjal küll nii ei ütleks.

Sa oled igav :p

zaz
10.09.08, 15:43
kuulge, aga mis see must-kollane-valge lipp sümboliseerib?

Hellik
10.09.08, 15:56
kuulge, aga mis see must-kollane-valge lipp sümboliseerib?

Vene pasaimpeeriumi lipp 1858-1883.

UrmoT
13.09.08, 15:05
ega selles pole kahtlustki, et kuradi levadia fännid on mõnusad Venemaa kummardajad. Ma ei tea kolige Venemaale ja toetage seal oma Leningradi ja Stalingradi meeskondi. Eriti käib närvidele, kui Eesti meistri klubi fännid kõnnivad mingi Vene impeeriumi lippudega Tallinnas ringi. Äkki on lootust, et kui Transil suurem fännide rühm tuleb, tullakse Tlna juba punase sirk&vasar lipuga?

Felipe
13.09.08, 22:32
Sai täna Levadia ja Vaprus mängul käidud ning kaks väikest fännigruppi panid päris hästi, tore oli kuulata. Eriti hea oli see kui, pärast Vapruse nr 24 mingit sitta lööki hakkasid Levadia fännid laulma "You are shit and you know you are" ühe tuntud viisi järgi. :D See oli päris hea, mulle meeldis

North
13.09.08, 23:59
Sai täna Levadia ja Vaprus mängul käidud ning kaks väikest fännigruppi panid päris hästi, tore oli kuulata. Eriti hea oli see kui, pärast Vapruse nr 24 mingit sitta lööki hakkasid Levadia fännid laulma "You are shit and you know you are" ühe tuntud viisi järgi. :D See oli päris hea, mulle meeldis
Thanks, aga Vapruse fännid olid ka päris head ;) Meil oli Drum contest:D

Felipe
14.09.08, 00:07
Thanks, aga Vapruse fännid olid ka päris head ;) Meil oli Drum contest:D

Seda oli näha jah, trummid olid mõlemal poolel head. Positiivne oli Levadia fännide juures veel see, et repertuaar on täienenud, uued viisijupid ja asjad klassikalisele "vperjod levadiale" lisaks. Aga Pärnu fännid olid ka tuntud heal tasemel, kuigi teine poolaeg tundus neilt ära vajuvat. Võiks ikka fänne rohkem käia mängudel...

North
14.09.08, 00:36
Seda oli näha jah, trummid olid mõlemal poolel head. Positiivne oli Levadia fännide juures veel see, et repertuaar on täienenud, uued viisijupid ja asjad klassikalisele "vperjod levadiale" lisaks. Aga Pärnu fännid olid ka tuntud heal tasemel, kuigi teine poolaeg tundus neilt ära vajuvat. Võiks ikka fänne rohkem käia mängudel...
Tänane mäng oli varem... Ja ilm poolnud piisavalt hea... Felipe meil on veel rohkem repertuaare aga täna oli vähe inimese, et laulda :p

Alarikh
14.09.08, 19:05
ega selles pole kahtlustki, et kuradi levadia fännid on mõnusad Venemaa kummardajad. Ma ei tea kolige Venemaale ja toetage seal oma Leningradi ja Stalingradi meeskondi. Eriti käib närvidele, kui Eesti meistri klubi fännid kõnnivad mingi Vene impeeriumi lippudega Tallinnas ringi. Äkki on lootust, et kui Transil suurem fännide rühm tuleb, tullakse Tlna juba punase sirk&vasar lipuga?

Mine osta endale ManU särk, koli Manchestrisse ja toeta seal oma "Manchester United forever"... Ja Old Traffordis karju AINULT puhta Manc'i aktsendiga! You glory hunting twat :D :D :D Ja mul eriti käib närvidele et Pasi toetab SOOME koondist!!! Kujutad ette? Ka intervjuudes ei viitsi kasutada meie riigi keelt. Töötab Floras ja toetab ja fännib teist riiki ja ma kardan et ta aeg ajalt joob ka soome õlut! Ausõna kui ma kunagi näen teda Tallinnas soome särgiga või üldse soome sümboolikat kandmas kohe võtan sinuga ühendust, äkki sa tuled kohale ja seletad talle kui suur jobu ta on :D

UrmoT
14.09.08, 19:36
Vaata suurem osa eestlaste jaoks on soome suva, küll aga teiesugused migrandid käivad suurem osale närvidele. Ja muide, Old Traffordil, mitte Old Traffordis. ;)

Alarikh
14.09.08, 19:47
alarikh mis puutub siia manu? mis puutub siia aktsent? gloryhunting - kas mitte teie ei hakanud staadionil käima alles siis kui levadia võitma hakkas kogu aeg? Pasi kohapealt tõid sa tõsiselt sita näite - üks tuli paariks aataks tööle siia aga teised elavad sünnist surmani Eestis ja ikkagist pole riigikeelt ära õppinud ja sõimavad ja vihkavad kohalikku riiki ja elanikke. teisse ei saagi hästi suhtuda kuna olete niigi aastakümneid meid sõimanud ja venestamist peale suruda üritanud, meid ära küüditanud jnejnejne. niikaua kuni siinmaal elavad sirõkid, pronkssõduri "kaitsjad" ja muud pederastid ei lähe siin suhtumises ka midagi paremaks.

Same old boring bollock.

UrmoT
14.09.08, 19:49
Mm õieti öeldud, võtsid mu mõtted ja asjad veits mõistetavalt kokku.
Muide, üks tüüp üritas msnis selgeks teha, et poliitika ja sport tuleb hoida lahus. Minu arust on Levadia venelastest fännid need, kes ei suuda asja lahus hoida, viimases flora-levadia mängus oli reklaamplakat "russian peacemakers in georia rest in peace" vms.
Ma ootan ja loodan, et kunagi võib eesti tiblastunud jalgpallis näha hooaja lõppedes esikolmikut 1.flora 2.kalju 3.tammeka/kalev/viljandi

päkapikk
14.09.08, 19:58
gloryhunting - kas mitte teie ei hakanud staadionil käima alles siis kui levadia võitma hakkas kogu aeg? Pasi kohapealt tõid sa tõsiselt sita näite - üks tuli paariks aataks tööle siia aga teised elavad sünnist surmani Eestis ja ikkagist pole riigikeelt ära õppinud ja sõimavad ja vihkavad kohalikku riiki ja elanikke. teisse ei saagi hästi suhtuda kuna olete niigi aastakümneid meid sõimanud ja venestamist peale suruda üritanud, meid ära küüditanud jnejnejne. niikaua kuni siinmaal elavad sirõkid, pronkssõduri "kaitsjad" ja muud pederastid ei lähe siin suhtumises ka midagi paremaks.

Kurat küll ballack......miks sa üldse tuled siia teemasse torkima levadia fänne.....olgu nad siis gloryhunterid või ei.
Kõrini juba kuidas sa iga venelast võrdled sirõkkide,linterite ja muude selliste loomadega....ega venelasi ei saa kah kõiki ühte patta panna,eksju?

Olen ise kah flora toetaja ja hoian ikka florale alati pöialt,aga selle kõige juures ma ei lähe kritiseerima teiste klubide toetajaid.....las nemad teevad omi asju,sina tee omi.

Selle asemel,et siin foorumis klähvida,mine mõtle parem välja midagi kuidas tribüünidel levadia fännidele kohtkätte näidata,olgu selleks siis uute tabavate laulude väljamõtlemine,uute lippude/plagude tegemine vms.
Lihtsalt mängult mängule käia ja kõva häälega labasusi karjuda on mage.....

Kõige paremini liiguks meie kodune fännikultuur ehk siis edasi kui vaatame mööda sellest kes mis rahvusest on,ning prooviks kuidagi teineteiselt õppida ja sedamööda areneda.

Tofoa
14.09.08, 20:07
3.tammeka/kalev/viljandi

3. miks mitte tammeka/kalev/viljandi/vaprus ?

Alarikh
14.09.08, 20:54
Kurat küll ballack......miks sa üldse tuled siia teemasse torkima levadia fänne.....olgu nad siis gloryhunterid või ei.
Kõrini juba kuidas sa iga venelast võrdled sirõkkide,linterite ja muude selliste loomadega....ega venelasi ei saa kah kõiki ühte patta panna,eksju?

Olen ise kah flora toetaja ja hoian ikka florale alati pöialt,aga selle kõige juures ma ei lähe kritiseerima teiste klubide toetajaid.....las nemad teevad omi asju,sina tee omi.

Selle asemel,et siin foorumis klähvida,mine mõtle parem välja midagi kuidas tribüünidel levadia fännidele kohtkätte näidata,olgu selleks siis uute tabavate laulude väljamõtlemine,uute lippude/plagude tegemine vms.
Lihtsalt mängult mängule käia ja kõva häälega labasusi karjuda on mage.....

Kõige paremini liiguks meie kodune fännikultuur ehk siis edasi kui vaatame mööda sellest kes mis rahvusest on,ning prooviks kuidagi teineteiselt õppida ja sedamööda areneda.

Respect sulle.

Alarikh
14.09.08, 21:25
Vaata suurem osa eestlaste jaoks on soome suva, küll aga teiesugused migrandid käivad suurem osale närvidele. Ja muide, Old Traffordil, mitte Old Traffordis.

Mis teha, alati leidub inimesi kes kasutavad igapäevases elus 1/3 Eesti tööjõust tulenevad tööviljad, teenused ja maksud ja ainult vinguvad igal pool kui sitt on meie elu nende pärast.. mis teha, elu on selline et luuseritel on alati keegi teine süüdi, olgu see sitt ilm, paha naaber, teise edu. Aga näiteks mu elukogemus näitab et "suurem osa eestlaste jaoks" ei ole jobud nagu sina. Äkki sul on lihtsalt sellised sõbrad? :D Siis mul on sinust vaid kahju. Mind ei sega erinevate riikide vanad tülid ajaloolised eksimused jne, sama suhtumine peab olema igal normaalsel inimesel. Mu jaoks viimane näide on see sama suvi kui ma pidutsesin 5 päeva Sloveenias kus ühel festivalil oli rahvast igalt poolt maailmas kaasa arvatud mu tuttavad Bosnia serblasted ja horvaatlased, Horvaatia horvaatlased jne, kes paljude suurte lääne euroopa mediakanalite kohaselt KÕIK seni vihkavad üksteist. Olgu, meil on siis oma ametlik vaenlane, Venemaa. Valitsusele ka suht mugav, seletad igaühele kes on kõiges süüdi ja vaikselt tõstad oma palka, inimeste maksud ja samas tundub et varsti kõik korralik tööjõud varsti jookseb siit ära ja siia jäävad vaid kohvijoojatest kontoritöötajad ja ametnikud :p Misiganes, ma elan siin ja praegu, olen elanud ja töötanud USAs, Walesis, pideval käin Euroopa riikides ja soovitan sulle rohkem suhelda inimestega ja kuulata erinevaid arvamusi. Või siis bollocki seltskond, äkki sellest on tõesti rohkem kasu ;)

Sorry offtopi pärast, luban et see on mu viimane pikk poliitikuga seotud postitus. Igasugustele bollockidele tuletan meelde et kui teil on midagi just mulle öelda - siin foorumis PM on ilusasti olemas, muidu teie jama on igav ja ma olen seda juba liiga palju lugenud ja kuulnud ja mu naine on ka juba vihane et ma raiskan oma aega vaieldes matsidega kes et muuda oma arvamust ükskõik mida ma siin seletan.. teen parem teed ja naudin õhtut! :D

Cheers ja näeme staadionil!

yheksa
15.09.08, 00:13
Huvitav, et on möödunud aastaid, aga ballack on ikka veel 17.
Ei tea mis on tema nooruse saladus.

17
15.09.08, 00:16
kuule kuule, ära nüüd mulle palun liiga tee :lahe:

päkapikk
15.09.08, 00:27
kui nad räägivad üht aga teevad teist siis see ei ole normaalne ja tuleb teada anda lihtsalt eks.

tore....mis ma veel teen? peksan turvasid ja laamendan staadione maha järgmise väitena? ma ei ropenda pidevalt nagu sa väidad. kui mingi 4-8 roppu sõna mängu jooksul on palju siis võid küll arsti juurde minna kuna taluvuspiir on liialt madal.

1.palun too välja kus levadia fännid räägivad üht,kuid teevd teist.

2.palun too välja kus ma kirjutasin et sA peksad turvasid ja laamendad staadione maha.

3.palun too välja kus ma kirjutasin et sa ropendad pidevalt mängu jooksul.

päkapikk
15.09.08, 00:33
[QUOTE=Alarikh;932089] - kui ainult 20% inimestest on seal sallivad siis see ei tähenda et seal ei vihata üksteist. rääkida tuleb tavaliste inimestea mitte mingite kuradi juua täis peolistega üritusel kus on selge et seal saavad olla vaid sallivad inimesed.

Olgu, meil on siis oma ametlik vaenlane, Venemaa. - ongi vaenlane. .

C- ei tea kas on mõtet näha sind kui sa ei suuda vestelda normaalselt.

palun too välja kus on kirjas,et 20%inimestest teinetest sallivad.
palun too välja kus on kirjas,et alari suhtles juuatäis peolistega.
palun too välja kus on kirjas,et venema on meie ametlik vaenlane.
palun too välja kus on kirjas,et ta ei oska normaalselt suhelda.

smörgåsbord
15.09.08, 00:45
on kahte sorti venelasi.
*enam-vähem normaalsed venelased, kes ikkagi on tegelikult eesti riigi vastu.
*tsurkad, sibulad,tiblad-vahetpole kuidas neid nimetada.rõve üldistus.

päkapikk
15.09.08, 00:57
[QUOTE=päkapikk;932219][QUOTE=ballack;932210]

palun too välja kus on kirjas,et 20%inimestest teinetest sallivad. - miks peab kirjas olema kõik. käi seal kohapeal ja saadki teada kohalikelt mis toimub (seda suhtlemist kohalikea just selles regioonis saan ma veel sitaks lisaks olemasolevale).

palun too välja kus on kirjas,et alari suhtles juuatäis peolistega. - festival, kas festivalil alkoholi absull ei tarbita?

palun too välja kus on kirjas,et venema on meie ametlik vaenlane. - selle kirjutas alarkih (tein lihtsalt copy paste)

palun too välja kus on kirjas,et ta ei oska normaalselt suhelda. - loe postitusi ja saad sellest ise aru (postitused on ju kirjas kõik).

Nagu ma aru saan,siis küsisid iga inimese käest tema arvmust,ning siis tegid täpse statistika,et saad väita seda 20% juttu?

kas festivalil peavad kõik alkoholi tarbima??

Ballack,mina sinuga ausalt enam ei vaidle......mu mõte on selles,et sa siin mitmes teemas palud inimeste käest fakte kui nad midagi väidavad,samas sa ise lahmid mõtetut tühja juttu,su jutt põhineb sinu enda isiklikel (eel)arvamustel.
Su jutt on tühi loba.........

smörgåsbord
15.09.08, 01:25
kui tegu ei ole alkovaba festivaliga siis tarbitakse alkoholi festivalil (iseasi kui suur protsent inimesi). see kas nad peavad tarbima alkoholi festivalil see on iga inimese oma teha. tõenäosus et räägid festivalil tegelasega kes on alkoholi tarbinud on väga suur (kui ei ole alkovaba festivaliga) ja eriti teemadel kus peaks oma sisetunnetest rääkima siis alkohol on see mis paneb inimesed eriti rääkima ja alkoholiga inimese tunded võimenduvad. kas tõesti ei saa öelda et kui tegu ei ole alkovaba festivaliga siis festivalil mitte tilkagi alkoholi ei tarbita?tra, mees, sulle tuleks Pullitzer anda.

Jasper
15.09.08, 08:53
Ja muide, Old Traffordil, mitte Old Traffordis. ;)

Ja muide, Alarikh kirjakeel on palju parem kui sul ja Old Trafford on ka Manchesteri linnaosa vms ehk täiesti vabalt võib kasutada ka seesütlevat käänet. ;)

päkapikk
15.09.08, 20:07
aga ülbeks hakkad kätte ära minema ma vaatan.Vabandan.....hoian edspidi moka maas,kuna kardan sind.

UrmoT
15.09.08, 21:48
Kus on öeldud Jasper, et kirjakeel on mul parem Alarikhi omast? Antud juhul mõtles ta siiski Old Traffordi, kui staadioni.
Pmst ma arvan, et teiesugustega pole mõtet vaielda, venelased on venelased ja suurem osa neist Eestis vähemalt on totaalsed idioodid, IMO.

Rein
15.09.08, 21:59
Pmst ma arvan, et teiesugustega pole mõtet vaielda, venelased on venelased ja suurem osa neist Eestis vähemalt on totaalsed idioodid, IMO.

Sellist juttu suudab suust välja ajada kas 15 aastane laps või inimene kellel pööningul pole kõik korras.

818
15.09.08, 22:36
http://movementarian.com/wp-content/uploads/2008/01/arguing_on_the_internet.jpg

Ausalt noh lõpetage se möla ära!

mexus
16.09.08, 18:49
Please vote!
http://www.forum.tiblad.com/viewtopic.php?f=14&t=54

smörgåsbord
16.09.08, 19:03
Please vote!
http://www.forum.tiblad.com/viewtopic.php?f=14&t=54SEAL ON PILT BILLY T'ST SEAL ON PILT BILLY T'ST!!! :jump1:

Rein
16.09.08, 19:07
SEAL ON PILT BILLY T'ST SEAL ON PILT BILLY T'ST!!! :jump1:

Läks kõvaks?

17
16.09.08, 19:12
see ongi billy vää? :|

Shermann
16.09.08, 19:13
Billy Eesti missiks!

Mis Eesti? Maailma missiks!!!

Jasper
16.09.08, 19:15
Please vote!

Kes on Flying Dutchi avataril?

Viki naine tundus esimese pilguga meetri kaugusel(mõõtsin ära) kuvarist. Lähemalt ei saa üldse aru

Felipe
16.09.08, 19:23
Minu hääl rändas Billyle. Tema poolt on veel 60% inimestest. Kusjuures, ma arvasin, et Billy näeb teistsugune välja, aga pettusin positiivss mõttes, Billy t on päris näritav küpsis :D

smörgåsbord
16.09.08, 20:18
Kes on Flying Dutchi avataril?

Viki naine tundus esimese pilguga meetri kaugusel(mõõtsin ära) kuvarist. Lähemalt ei saa üldse aruAnnika Sillaots.

(suurem pilt (http://www.tiblad.com/wp-content/uploads/2008/09/annika_sall-levadia.jpg))

JanK
16.09.08, 21:22
Päris kena jah, aga huuled on liiga täidlased. ;)

billy t
16.09.08, 21:52
sorry, kutid, aga see küll minu pilt ei ole:D
mul on ronkmustad vööni juuksed ning nina-, kulmu- ja huulerõngas

Rein
16.09.08, 21:58
Kahju tõesti, et Levadi ultrad ei tea milline billy välja näeb :(

billy t
16.09.08, 22:16
Kahju tõesti, et Levadi ultrad ei tea milline billy välja näeb :(

mina olen ju palju ilusam kui see seal pildil, eks ju, Rein:)?

Rein
16.09.08, 22:23
mina olen ju palju ilusam kui see seal pildil, eks ju, Rein:)?

Oled, oled!!!

fitti
16.09.08, 22:30
Ma ei saa aru. Девочки из Маарду ja veel paari pilti näevad ainult 'autoriseeritud'? Ma ei saa niimoodi ausalt hääletada. Arusaadav, kelle poole soosing kaldub, aga no ikkagi.

Hellik
16.09.08, 23:12
Läbi mõningase udu mäletan, et pildil nr.1 olevat kenat tütarlast õnnestus kohata peale Belgia-Eesti mängu Liege'is. Krt teab kas see ka BillyT on? Küllap ikka on ;)

Shermann
16.09.08, 23:45
Kuhu billy pilt kadus???

Hellik
16.09.08, 23:46
Kuhu billy pilt kadus???

operatiivne tsensuuuuuuuur :)

devotshki iz maardu on ka salastatud, kahju :P

mexus
17.09.08, 00:00
Guys, if you want to see pics, u must push on the link's below the name))

Sorry, if you didnt saw all the pics, now u must see all of them, including "devochki iz maardu", please confirm )))

jansa
17.09.08, 14:41
mina andisn Natashkale ja Reginotshkale!

billy t
17.09.08, 21:12
davai, sõbrad, nüüd on minu pilt ka üleval:D
marss-marss hääletama
olen otsustanud selle sõja võita
sest auhinnaks on öö Takiga

billy t
17.09.08, 21:34
olge nüüd ometi inimesed, Nataša ja Regina võtavad juba jõudsalt järgi:)

Raidur
17.09.08, 21:42
Mis hääletajad auhinnaks saavad? Öö Nataša ja Reginaga?:-)

billy t
17.09.08, 21:49
Mis hääletajad auhinnaks saavad? Öö Nataša ja Reginaga?:-)

sina oled oma auhinna juba kätte saanud!
muuseas, sinu väikesed sobivad mulle ideaalselt:D

mexus
19.09.08, 14:30
Camon guys! Billy T allready on the 3rd place!

billy t
19.09.08, 14:58
Billy T allready on the 3rd place!

That's OK. I give up anyway, because the prize for the winner is not what I wanted:D!

Rein
19.09.08, 14:59
Camon guys! Billy T allready on the 3rd place!

Enamusel hääletajatest on sitt maitse!!!

mexus
19.09.08, 15:00
Lol, you sad perfect, i will ask taki to give that vip scarf you, if you win =) gygygy

billy t
19.09.08, 15:03
Lol, you sad perfect, i will ask taki to give that vip scarf you, if you win =) gygygy

yes, it's perfect for the others!
please understand, I don't want a scarf, I want Taki:D

mexus
19.09.08, 15:17
Whell, when Taki will present you the scarf everything will be in your hands =D

billy t
19.09.08, 15:22
Whell, when Taki will present you the scarf everything will be in your hands =D

that is true:D!
but apparently I'm just not pretty enough

fitti
19.09.08, 15:25
Sitta sest takist, terve socceri foorum on sinu ees põrmus.

mexus
19.09.08, 15:26
That not true) you pretty enough to be the winner, that not just my opinion =P

billy t
19.09.08, 15:36
you guys:love:

Even
19.09.08, 15:54
tunnistage nüüd üles kes andis viimase hääle?

North
19.09.08, 16:45
Praegu Billy-T on esimesel kohal with 112 votes:o

Devil
19.09.08, 18:10
mnjaa hääletasin teise veebibrauseriga kah ja ajasin mõned tuttavad msnis ylesse nii et minult 2+20(minimaalselt) häält :P

edit: number muutub kiirelt :P. Ergo saatis kah sõnumi oma 20le msnis laiali, nii et tundub et asi on hea praegu :P.

edit2: viimase 30 min 32 häält pole paha :D.

billy t
19.09.08, 18:45
mnjaa hääletasin teise veebibrauseriga kah ja ajasin mõned tuttavad msnis ylesse nii et minult 2+20(minimaalselt) häält :P

edit: number muutub kiirelt :P. Ergo saatis kah sõnumi oma 20le msnis laiali, nii et tundub et asi on hea praegu :P.

edit2: viimase 30 min 32 häält pole paha :D.

pea nüüd ikka hoogu, kallis Devil:D
muidu läheb konkurentsi mõttes igavaks

Devil
19.09.08, 19:00
pea nüüd ikka hoogu, kallis Devil:D
muidu läheb konkurentsi mõttes igavaks

Hilja, vanker on juba mäest alla lükatud :P

Devil
21.09.08, 10:54

:D, brutal, loving it :D.

billy t
21.09.08, 12:36

:D, brutal, loving it :D.

ma olen äratanud koletise:D

E: tegelikult ka, mis siis täna öösel juhtus??? - see ei ole eriti reaalne

Devil
21.09.08, 13:14
See on see kui ytled inglise jalka fännidele - pass it forward :D.

TBH, pole õrna aimugi :P.

JanK
21.09.08, 14:09
Billy, ma võin sulle Taki täpse aadressi anda... kui sa muidugi tahad.

billy t
21.09.08, 22:18
Billy, ma võin sulle Taki täpse aadressi anda... kui sa muidugi tahad.

sa oled nii armas. tead, mis ma hoopis tahan - sind adopteerida!

Devil
21.09.08, 22:49
Keegi jättis öösel auto-clickeri peale on vastus küsimusele, mis juhtus täna öösel.

Mina see polnud :D.

kala2
21.09.08, 22:50
heahea:D...

JanK
22.09.08, 00:40

Siis mul oleks kaks emmet - ühe juures elan ja saan süüa, teine emme annab raha ja ka Taki nimel halastusseksi .

mexus
22.09.08, 00:41
for every auto click vote -2 votes.

Devil
22.09.08, 01:07
Siis mul oleks kaks emmet - ühe juures elan ja saan süüa, teine emme annab raha ja ka Taki nimel halastusseksi .
ühesõnaga kepid oma emaga ... nojah.

Devil
22.09.08, 01:08

cut 500 down should be fair then.

JanK
22.09.08, 08:35
ühesõnaga kepid oma emaga ... nojah.

aga kasuemaga võib ju ikka asju teha.

Devil
22.09.08, 09:15

tsitaat salvestatud :D.

billy t
22.09.08, 10:50

just just:D, tubli poiss, täpselt minusse!
aga ei maksa unustada, et ma oskan ka hästi süüa teha - nii et mulle tundub, et meil ei ole seda teist emmet vajagi, eksju.
mingit lastetoetust sinu eest ikka saab veel või?

billy t
22.09.08, 10:58

fine by me, as long as you make it clear, that it wasn't me, who left auto-clicker on ... don't get me wrong, I would love to take all the glory of the great hacker, but it wouldn't just feel right:)

Jasper
22.09.08, 19:51
aga ei maksa unustada, et ma oskan ka hästi süüa teha

Ok. Said hääle.

JanK
22.09.08, 22:30
mingit lastetoetust sinu eest ikka saab veel või?

Kui minsd rinnaga toidad, siis peaks ikka saama.

2mSööt3mMööda
22.09.08, 23:19
Smooooth :D:D

billy t
23.09.08, 10:31
Ok. Said hääle.

mõningad menukad mehed on mõnevõrra lahkeks läinud ...

billy t
23.09.08, 10:34

hästi! kuigi võõrutamine saab hiljem raske olema.
aga mähkmeid vahetad ise.

Maekas
23.09.08, 13:55
Paar aastat tagasi näidati telekastis dokfilmi täismeestest, kes maksid prostituutidele, et nood neid beebidena kohtleks. JanK-i keiss on midagi sarnast, ainult kordades hullem, sest ta pole täismeeski veel. Lapsepõlves, tundub, et läks midagi nihu.

mexus
19.10.08, 11:57
Billy T... (http://www.tiblad.com/?p=1052)

billy t
15.12.08, 19:56
Reedel, 9. jaanuaril, kell 15.00 toimub Oru hotellis FC Levadia fännide kohtumine klubi esindajatega.
Kõik FC Levadia pöidlahoidjad, palun tulge kohale.
Paneme pead kokku ja mõtleme, kuidas Eesti parimale klubile parimal viisil toetust avaldada.
Olge kohal või olge kohal!

PETSINHO
16.12.08, 02:15
Ma nii puht sportlikust huvist uurin, et mis keeles see kohtumine toimub? Vene?

billy t
16.12.08, 02:19

ilmselt nii eesti kui vene keeles

Tofoa
16.12.08, 02:19

Portugali keeles

Tofoa
16.12.08, 10:20
Ei saa aru, miks oli vaja? Kade millegipeale?

ei, ma olen meie ukrainlastega ka rahul, aga nad läksid ära. Ma loodan, et uued neegrid on vahvad.

JanK
03.01.09, 22:04
Kas Alarikh on ainuke normaalne Levadia fänn?

vincent
03.01.09, 22:10
häbi sul olgu... (http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=26636)

fcfloraforever
03.01.09, 22:14
ongi jan :D:Dkuigi billyga pole ma ise kokku puutunud ega juttu rääkinud siis räägiti, et ta ka väga normal ja foorumis on ka normal mulje jätnud;)

North
03.01.09, 22:46
Miks küsid? Ja mis tähendab normaalne:)

billy t
04.01.09, 05:43
häbi sul olgu... (http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=26636)

ma nüüd kohe ei teagi, vince ... ma mõtlen, et see, kui ma ei mahu JanK'i mõistes normaalsuse piiridesse, saab mulle pigem ainult kasuks tulla.
samas, olla Alarikhiga ühel pulgal või sinu poolt normaalseks nomineeritud, on muidugi meeldiv.
dilemma!

Kasper
04.01.09, 05:59
ma nüüd kohe ei teagi, vince ... ma mõtlen, et see, kui ma ei mahu JanK'i mõistes normaalsuse piiridesse, saab mulle pigem ainult kasuks tulla.
samas, olla Alarikhiga ühel pulgal või sinu poolt normaalseks nomineeritud, on muidugi meeldiv.
dilemma!
No mina leian, et JanK mõtles nii, et no Alarkih ja vb mõni veel on normaalne, aga Billy, vat tema on juba omaette klassist, et tema on nagu :love:.

vincent
04.01.09, 06:01
dilemma!
noh, life is full of small challenges... ;)

JanK
04.01.09, 14:44
Billy unustasin täiesti ära, minu vabandused.

billy t
04.01.09, 14:50
No mina leian, et JanK mõtles nii, et no Alarkih ja vb mõni veel on normaalne, aga Billy, vat tema on juba omaette klassist, et tema on nagu :love:.

no öösel tulevadki kummalised mõtted (kas sa üldse ei maga?), aga ma hindan su pingutust, Kasper;)

JanK
04.01.09, 14:56
Billyga meil oli mingi ema-pojateema ka varem... :D

Eijah, kuidas mu kasuema küll ära ununes...

Kasper
04.01.09, 14:57
no öösel tulevadki kummalised mõtted (kas sa üldse ei maga?), aga ma hindan su pingutust, Kasper;)
Juhtumisi on umbes taolise küsimuse mulle ka JanK esitanud..:rolleyes: Aga magan küll ja tore, et sa mu pingutust hindad.:p

North
04.01.09, 15:20
JanK, võib olla vastad minu küsimusele? #184 (http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=973893&postcount=184)

taku*
04.01.09, 15:59
normaalne tähendab seda, et teistel Levadia fännidel on kaks pead ja kolm kätt, mõndadel on isegi üks jalg rohkem, kui florakatel :doh:

taku*
04.01.09, 16:02
mis postituste kustutamine see käib siin, ah???

JanK
04.01.09, 21:06
JanK, võib olla vastad minu küsimusele? #184 (http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=973893&postcount=184)

Oskavad ilusti eesti keelt, nendega on võimalik rääkida jms.

norsk
05.01.09, 02:18
Oskavad ilusti eesti keelt, nendega on võimalik rääkida jms.
Mõni umbkeelne lätlane näiteks oleks siis by default ebanormaalne või?

billy t
05.01.09, 02:23
Mõni umbkeelne lätlane näiteks oleks siis by default ebanormaalne või?

sa oled täitsa õigel teel.
mina näiteks oskan ilusti eesti keelt, aga minuga ei ole võimalik alati rääkida, seega ka ei kvalifitseeru:)

JanK
05.01.09, 07:33
Teadsin, et pean siia tagasi tulema ning selgitama.

Võrreldes teiste Levadia fännidega tunduvad Alarikh ning Billy_t olema rohkem ehk normaalsemad, ei taha kohe kakelda jne... :D

riivo.94
05.01.09, 16:23
sa oled täitsa õigel teel.
mina näiteks oskan ilusti eesti keelt, aga minuga ei ole võimalik alati rääkida, seega ka ei kvalifitseeru:)

Sa oled hästi nipsakas ka :p nagu näha, eks ilusad kipuvad sellised olema. Peamine, et sul ikka vaid patsikumm lõdva on :lahe: jee

billy t
05.01.09, 17:14
Sa oled hästi nipsakas ka :p nagu näha, eks ilusad kipuvad sellised olema. Peamine, et sul ikka vaid patsikumm lõdva on :lahe: jee

tuled siia ja hakkad kohe kõiki paika panema, et dannar on kuri onu ja billy on nipsakas - täiesti relvitukstegev, ma pean tunnistama:D

Even
05.01.09, 19:39
billy_t on väga normaalne, laenas raha isegi, et peolt koju saaks. kunagi loodan tagasi teha igastahes :D:D pluss punktid minu poolt isegi!

fcfloraforever
05.01.09, 20:24
billy_t on väga normaalne, laenas raha isegi, et peolt koju saaks. kunagi loodan tagasi teha igastahes :D:D pluss punktid minu poolt isegi!

tundub, et billy on tõesti täitsa tore levadia tädi :D

Alarikh
05.01.09, 23:15

Võrreldes teiste Levadia fännidega tunduvad Alarikh ning Billy_t olema rohkem ehk normaalsemad, ei taha kohe kakelda jne... :D

Anna andeks, aga kui teie ainukene kriteerium on Eesti keele valdamine ja tahtmine suhelda teiega..... Jah, teil on täiesti ok inimesed kellega oli mõnus tuttavaks saada ja suhelda ning neid näen ja nendega ajan juttu väga hea meelga ka tulevikus. Aga aastalõputurniir oli väga heaks näideks kui palju sitta on teie sektoris keda sallitakse ainult sest nad on eestlased või sest neid lihtsalt kardetakse... nagu nüüd on näha isegi teie omad kardavad!

Ära kohe solvu - see ei ole suunatud sinu vastu, aga juba ajab oksele kuidas teatud teie "fännid" ütlevad näkku ühte, sektoris karjuvad teist ja täispeaga või interneti foorumis kolmandat ning nende keel muutub aina rõvedamaks.

Hea õppetükk mulle... järgmine kord minagi räägin mõndade tegijatega teistmoodi.

JanK
06.01.09, 14:30
Ei solvu ma midagi... :)

North
07.01.09, 19:35

Ma ei taha kohe kakelda, aga ikkagi ei räägi väga ilusti eesti keelt, aga OLEN Normaalne:)

fcfloraforever
07.01.09, 20:05
Ma ei taha kohe kakelda, aga ikkagi ei räägi väga ilusti eesti keelt, aga OLEN Normaalne:)

kohe ei taha aga hiljem tahad :D?okei okei aga mul tekkis küsimus, et kas sa ka aastalõputurniiril olid?Et oli üks tüüp teie seltskonnast veel peale Alarikh-i kellega sai väga normaalselt suheldud, et kas on võimalus, et see olid sina?

North
07.01.09, 20:07
kohe ei taha aga hiljem tahad :D?okei okei aga mul tekkis küsimus, et kas sa ka aastalõputurniiril olid?Et oli üks tüüp teie seltskonnast veel peale Alarikh-i kellega sai väga normaalselt suheldud, et kas on võimalus, et see olid sina?
Võib olla, ma ei tea, olin seal aastalõputurniiril... Ei arva et ma palju seal rääkisin üldse:)

fcfloraforever
07.01.09, 20:10
Võib olla, ma ei tea, olin seal aastalõputurniiril... Ei arva et ma palju seal rääkisin üldse:)

mmm okei:)

Alarikh
02.03.09, 22:05
Elx, HaTe:

Teie vene keele oskus vist ei luba eriti aru saada mis oli www.tiblad.com saidi esialgne mõte (kusjuures sellest juba oli juttu) ja seda et see sisu on muutunud. Mis ei välista seda et forum.tiblad.com käivad mehed kes ükskõik mis on nende vaated toetavad ka Levadiat ning on meie head sõbrad. Point on selles, et meil on suva mis on selle inimese kes on meie sektoris maailmavaade seni kui see ei sega meid. Ja üksikud negatiivsed juhtumid meie sektoris seotud alkoholi tarbimisega või erinevate poliitiliste ning maailmavaadetega jäid üksikuteks. Lihtne.

Kui antud juhul räägime rassismist, siis meie parempoolsed toetajad ei ole kunagi sõimanud näiteks Floras mänvigaid Eestlasi nende rahvuse pärast. Samas meie rühmitus sündis olukorras kui tribüünidelt oli tihti kuulda igasuguseid asju venelastest mängijate kohta. Seega "keerulised" suhted FCF toetajatega ei ole meie süü.

Muidu varsti saab valmis teine koht internetis mis on pühendatud ainult Levadiale ja klubiga seotud jalgpallile ja fänlusele.

Nahkpea
03.03.09, 14:04
Seega "keerulised" suhted FCF toetajatega ei ole meie süü.

Ma ei näegi, et mingid jubedalt keerulised suhted oleksid üldse. Minuarust võib väga vabalt tõmmata Levadia vs Flora fännide vastasseisu ja Shotimaal Rangers vs Celtic fännide vastasseisu vahele paralleeli.

Rangers on seal traditsiooniliselt protestantide meeskond ja Celtic katoliiklaste oma. Meil siin Eestis pole usulisi lahkarvamusi, kuid kindlasti on mingi vastasseis rahvuslikul pinnal. Levadia on traditsiooniliselt selline nö "venelaste klubi" ja Flora siis eestlaste oma. Seda eriti algselt, 2000-ndate alguses.

Muidugi on need piirid ajapikku ähmastunud, täpselt nagu ka Rangers vs Celtic omas, kuid see traditsiooniline vastasseis oli, on ja jääb. Mõni võib küsida, et aga miks siis Levadia, miks mitte näiteks traditsiooniliselt paduvenelaste klubi JK Trans? Jällegi võib tõmmata paralleeli Shotimaal valitsevaga, kus tiitli jagavad alati kaks meeskonda: Celtic ja Rangers. Samuti ka siin, lisaks muudele teguritele, on Levadia alati peamine rivaal tiitliheitluses.

See muu sinu jutt tundub mulle lihtsalt silmakirjaliku lobana.

eika
03.03.09, 14:48
Kui antud juhul räägime rassismist, siis meie parempoolsed toetajad ei ole kunagi sõimanud näiteks Floras mänvigaid Eestlasi nende rahvuse pärast.
Kuidas need parempoolsed toetajad Eestlasi üldse nende rahvuse pärast mõnitada saaks?

HaTe
05.03.09, 13:10
Nahkpeal On õigus.Kuuled Alarkih. Teie klubi poolehoidjate agressiivsus pole ainult tuntud FcF poolehoidjate vastu vaid ka Nõmme kalju või ükskõik mis muu klubi poolehoidjate vastu kus Eesti keelt jagub rohkem kui vene. Ikkagi tekib mul üks küsimus alarkihile. Teie endi klubi toetajad tulevad räägivad,et nad on Wp toetajad jne.Osadel isegi Eesti lipud õlgade peale pandud.(ise suhtlesin nendega) Aga siis läheb mööda vähem kui mõned nädalad kui vaatan tv3 uudistest,et üks levadia poolehoidja on kohtus pronksöö märatsemise asjus. mis kuradi nali see on? pildid,videod olemas kuidas teie eni poolehoidja karjub Russiijaa,lõhub,märatseb mis siin toimub,te süüdistate FCF paremat tiiba et meie segame Poliitika jalgpalli sisse,kui siiani olen mina arusaanud,et ainukesed kes poliitilisi vaateid jalgpallile lisavad on teie endi toetajad!

Alarikh
05.03.09, 18:14
teie eni poolehoidja karjub Russiijaa,lõhub,märatseb mis siin toimub,te süüdistate FCF paremat tiiba et meie segame Poliitika jalgpalli sisse,kui siiani olen mina arusaanud,et ainukesed kes poliitilisi vaateid jalgpallile lisavad on teie endi toetajad!

Uuri rohkem kohtu otsuse kohta ja terminidest nagu süütuse presumptsioon ning õigusriik. Ja kui sa usaldad vaid meie mediat siis vaata mida kirjutati teie klubi fännide kohta eelmisel hooajal ja kelle klubi oli sunnitud isegi ametlikult vabandama oma fännide käitumise eest.

Muidu, süüdistades kedagi meist Rossija karjumises jne... üllatus-üllatus vaata seda.
http://www.tiblad.com/2009/03/749/
Sinu loogika järgi selline materjal, kommentaarid ja tõenäoline põlglik sarkasm paljude inimeste suhtes keda seal näidatakse ei saa olla võimalik sellel saidil.

Mina ei süüdistanudki teid et teie tiivad segasid poliitika jalgpalli sisse. Mul on jumala suva mis poliitilised vaated on inimesel kui ta in inimesena ok. Ma tuletasin teile meelde mida teatud teie jobud karjusid vene rahvusest palluritele ja kuidas teised kas toetasid seda või muigasid. Kas sellest on NII raske aru saada? Miski pärast ma seni ei ole saanud mõistlikku seletuse selle kohta.. mitte ühtegi! Kõik kirjutavad meie WPs, rassismist, tiblad.com'ist... järgmine samm on vist meie "valed" töökohad, hobbid, muusikaeelistused ja lemmikud arvutimängud.

Mõned tiivade esitlused tribüünidel küll jätsid muljet et neil on KÕIK on lubatud staadionil (eelmainitud asjad mis nad karjusid, lippude-särkide põletamine jne) aga väljas te oletu nagu süütud hippid kes veel räägivad Levadia fännide agressiivsusest.

Aga tänks et vähemalt vastasid mu küsimustele Flora foorumis.

Luban et mu jaoks see teema on kinni... vähemalt siin.

Cheers.

Shermann
05.03.09, 18:47
te süüdistate FCF paremat tiiba et meie segame Poliitika jalgpalli sisse,kui siiani olen mina arusaanud,et ainukesed kes poliitilisi vaateid jalgpallile lisavad on teie endi toetajad!

Oled kindel?
http://www.soccernet.ee/public/gallery/1230739678.JPG

yheksa
05.03.09, 18:57
Natuke teemast mööda, aga vaadates eelmisel postitusel Flora fännide kohal rippuvat reklaami ja käesolevas postituses olevat pilti, siis vöib öelda vaid, et - irooniline, kas te ei leia? :)

http://www.soccernet.ee/public/gallery/1236119805.jpg

Alarikh
05.03.09, 19:51
Natuke teemast mööda, aga vaadates eelmisel postitusel Flora fännide kohal rippuvat reklaami ja käesolevas postituses olevat pilti, siis vöib öelda vaid, et - irooniline, kas te ei leia? :)

Haha, meie jalgpalli TEGELIK omanik on nüüd jah, teada... EuroPark :D
Hea on et vähemalt mitte Ühisteeenused.

HaTe
06.03.09, 02:19
Oled kindel?
http://www.soccernet.ee/public/gallery/1230739678.JPG

Jah seni kuni sa ei suuda vastupidist tõestada enda pildi mõttega?

Shermann
06.03.09, 15:28
http://www.adl.org/hate_symbols/racist_odin_rune.asp

http://www.adl.org/hate_symbols/processed_new_images/odin_rune_heavy_150.gif

Nahkpea
06.03.09, 16:07
Keelame jah kõik ära. Lisaks Germaani ja Skandinaavia usundi ja mütoloogia sümbolitele on väga vaenulik ka kristluse sümbol rist. Pole ühtki sümbolit, mille nimel inimkond rohkem verd valanud on - kõik keelata. Hakake kasutama ühevärvilisi plagusid (no nagu Liibüa lipp), siis ehk on kõik poliitkorrektne.

Shermann
06.03.09, 16:30
Keelamisest pole mina midagi rääkinud. Mina väidan, et HaTe öeldud lause, et ainult Levadia fännid toovad poliitikat staadionile, on bullshit.

Elari#3
06.03.09, 20:51
Minu meelest on kogu see teema mõttetu haava katki kratsimine jälle, kas tõesti pean uskuma hakkama ühte artiklit, kus kirjutati sellest, et ka Eesti ei jää jalgpalliga seotud vägivallast puutumata. Ma ei saa aru, milleks see kemplemine :S. See, mida staadionil emotsioonide meelevallas öeldakse vastasfännide leerile, peab sinna ka jääma, mitte võtma mingeid idiootseid seisukohti, et nüüd lähme anname vastasleerile pasunasse selle eest, mis mängu ajal meile karjuti või meile foorumis öeldi. Ausalt, kui sellised asjad juhtuma hakkavad, ei soovi mina küll enam jalgpallifänn olla ;) :S

Shermann
06.03.09, 21:08
Luukerelipust paremale jääva lipu üleval vasakus nurgas on üks märk...

Shermann
06.03.09, 21:48
Miks sind häirivad ruunikirjad mis on vanad juba mitu tuhat aastat?

http://www.adl.org/hate_symbols/racist_odin_rune.asp

http://www.adl.org/hate_symbols/processed_new_images/odin_rune_heavy_150.gif

Symbol Type

General Racist Symbol
Neo-Nazi Symbol

Aga eks igaüks näeb seal seda, mida ta näha tahab

Hybrid Soldier
06.03.09, 23:57
Ise ka ma ei teadnud, mida see märk seal tähendab, aga nüüd siis tean.
Kahju...

zip
08.03.09, 12:00
Ega kes tahab seda näha kui natsi sümbolina, palun väga, aga

"even though the symbols did not originally have such meaning and are often used by nonracists today,"

HaTe
08.03.09, 19:45
Shermann Vaatan et su silmaring ei ulatu just kõige kaugemale. Loed võibolla lähemalt sellelt leheküljelt ja saad natuke ka aimu juurde.Niiet palun Õpi ennem kui tuled välja näitama kui loll sa oled.Enda ninaalla nägemine ei tasu tänapäeval väga ära.

UrmoT
16.03.09, 20:24
Ljevadijalased olid ikka ka Flora-Levadia mängul kohal? Niisama huvitab et kas Levadia Crew'il (vms) on püsivust, et ka teist hooaega järjest meeskonda toetada. :)

fcfloraforever
16.03.09, 20:36
Ljevadijalased olid ikka ka Flora-Levadia mängul kohal? Niisama huvitab et kas Levadia Crew'il (vms) on püsivust, et ka teist hooaega järjest meeskonda toetada. :)

Levadia fännid olid küll Flora-Levadia mängul kohal.

Alarikh
16.03.09, 21:00

Maga ennast kaineks, pseudo-Manc. Kus ise olid mängu ajal? Nutsid kodus et kuskil Suurbritaanias Manc'ud said Sousers'ide käest peksa?

UrmoT
16.03.09, 22:24
sul on ikka kõik korras? Mis minu postituses nüüd valesti oli, kas häiris sõna "ljevadialased" or milles asi? Mind lihtsalt huvitas, et kas alles ühe hooaja eksisteerinud fännklubi on ka tegutsemisaldis sel hooajal. Päris lahe vend oled igatahes..kohe mingit täiesti mitte teemasse puutuvat ManU juttu sokkima ka veel :D

fcfloraforever
16.03.09, 22:28
sul on ikka kõik korras? Mis minu postituses nüüd valesti oli, kas häiris sõna "ljevadialased" or milles asi? Mind lihtsalt huvitas, et kas alles ühe hooaja eksisteerinud fännklubi on ka tegutsemisaldis sel hooajal. Päris lahe vend oled igatahes..kohe mingit täiesti mitte teemasse puutuvat ManU juttu sokkima ka veel :D

kuule mis sa möllad siin?mitu korda sa ise üleüldse Flora mängul käinud oled?

UrmoT
16.03.09, 22:57
Ja mida see siia puutub? Palun seletage mulle nüüd ilusti, mis minu postituses valesti oli? Tahtsin teada saada, kas levadia fännid olid platsil ka eelmisel mängul ja on ka eksteerimas tänavusel hooajal.

Jasper
16.03.09, 22:59
Ja mida see siia puutub? Palun seletage mulle nüüd ilusti, mis minu postituses valesti oli? Tahtsin teada saada, kas levadia fännid olid platsil ka eelmisel mängul ja on ka eksteerimas tänavusel hooajal.

sa ei räägi takti

magnisco
21.03.09, 22:59
http://www.osta.ee/6919378

zip
22.03.09, 03:57
http://www.osta.ee/6919378ookei siis...

Vahkito
22.03.09, 15:34
Hei! Eile teie mängu telest vaadates kuulsime, et ka teil sama viisiga lugu mis meil (Tammekal). Kuna eelmisel aastal ei olnd seda laulu veel kummalgi, siis ju ta meil enam- vähem yheaegselt tuli. Räägin sellest olee-olaa loost. Kuna me laulame seda erinevate sõnadega siis äkki saama ilma suurema sõjata hakkama? Mis arvate?

ballack
22.03.09, 15:46
Hei! Eile teie mängu telest vaadates kuulsime, et ka teil sama viisiga lugu mis meil (Tammekal). Kuna eelmisel aastal ei olnd seda laulu veel kummalgi, siis ju ta meil enam- vähem yheaegselt tuli. Räägin sellest olee-olaa loost. Kuna me laulame seda erinevate sõnadega siis äkki saama ilma suurema sõjata hakkama? Mis arvate?

Eelmine hooaeg oli see neil olemas küll (kui mõtled seda oleee olaaaa perjood levadia lugu).

ballack
22.03.09, 15:47

Majanduskriis Levadia fännide juurde jõudnud? :D

Vahkito
22.03.09, 15:51
Eelmine hooaeg oli see neil olemas küll (kui mõtled seda oleee olaaaa perjood levadia lugu).

ok. meie omavahelistes kohtumistes polnd seda kuulda. Las asjaosalised ise kah ytlevad, mis arvavad. Igatahes meelega me kyll ei coppind seda.

North
22.03.09, 19:25
ok. meie omavahelistes kohtumistes polnd seda kuulda. Las asjaosalised ise kah ytlevad, mis arvavad. Igatahes meelega me kyll ei coppind seda.

Kas 4 aprillil tulete Tallinna?

Alarikh
22.03.09, 19:52

No jalkamaailmas on ju suht palju meloodiaid mis kasutatakse igalpool, ei ole ju hullu midagi kui me mõlemad kasutame sama või sarnast. :)

Vahkito
23.03.09, 15:08
No jalkamaailmas on ju suht palju meloodiaid mis kasutatakse igalpool, ei ole ju hullu midagi kui me mõlemad kasutame sama või sarnast. :)

Siis kõik ok. Loodame, et jõuame Tallinna mängule 4-ndal

North
23.03.09, 20:25
Siis kõik ok. Loodame, et jõuame Tallinna mängule 4-ndal

Oleks tore teid siin näha ja kuulda :)

North
24.03.09, 21:50
Kes seda müüb? Ostan seda, PS me...:D

Alarikh
27.03.09, 11:51
Sai valmis uus Levadia fännide foorum

http://fclt.forum.co.ee/forum.htm

Foorumis kasutatakse kolm keelt, põhikeelteks on ikka eesti ja vene keeled. Vajaduse korral (eurosarjad, balti liiga, midaiganes) ka inglise keelt. Need keeled saab kasutada ükskõik mis teemades. Foorumi eesmärk on luua community kus Levadia fännid ja neutraalsed jalgpallihuvilised saaksid rahulikult suhelda teemadest mis on seotud meie klubiga, selle toetusega, koondisega, meie probleemidest ja eesmärkidest jne.

Forum on alles sündinud aga loodame et postitajate ja teemade arv hakkab kasvama.

sosku
28.03.09, 16:33
Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?

Täpselt nädal aega hiljem on "uudis" lõpuks ka meediasse jõudnud.
Kiri: Tragikomöödia staadionil
http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=99803

PETSINHO
28.03.09, 19:55
Täpselt nädal aega hiljem on "uudis" lõpuks ka meediasse jõudnud.
Kiri: Tragikomöödia staadionil
http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=99803

Ma ei saaks täielikult nõustuda tundmatuks jääva kirja autoriga. Oma süü lasub siin ka väidetavalt turvameestel. Miski ei õigusta muidugi fännide käitumist aga need fännklubide esindajad, kes jalkaliidu ja politsei poolt korraldatud turvalisuskonverentsil olid, võisid tõdeda, et oma osa oli ka ebakompetentsetel turvateenindajatel.

Alarikh
28.03.09, 20:23
Ma ei saaks täielikult nõustuda tundmatuks jääva kirja autoriga. Oma süü lasub siin ka väidetavalt turvameestel. Miski ei õigusta muidugi fännide käitumist aga need fännklubide esindajad, kes jalkaliidu ja politsei poolt korraldatud turvalisuskonverentsil olid, võisid tõdeda, et oma osa oli ka ebakompetentsetel turvateenindajatel.

Nõustun sinuga 100% Ei õigusta inimesi kes seal mölasid, aga

"Varsti lisandusid lärmajatele mõned kaaslased ja vältimaks halvimat, kutsusid turvajad toetuseks kohale politseimeeskonna. Ometi ei muutunud midagi." Otsene vale. Kaaslased "lisandusid" just selleks et vältida suuremat konflikti, ja juba PÄRAST politsei tulekut. Ja koos lahendasimegi probleemi. Au ja kiitus politseile, ja häbi teie turvadele ja klubile mis ei oska korraldada ML mänge. Meie kõrval paar kohalikut joodikut jõid kõvasti GINni esimesel poolajal ja karjusid midagi ka. Neile ei ole sõnagi öeldud.

Ma mitte mingil juhul ei õigusta mehi kes tekitasid seal probleeme. Neil on omad pead olemas. AGA.

Oleks Viljandis korralik klubi mis oskab korraldada julgeolekut ja korda mängul (tegelikult ainuke tõesti ohtlik asi oli teie kohutav jalkaplats palluritele!) - seda poleks juhtunud. Mõelge! Kaks (!!!) täispeaga teise meeskonna toetajat staadionil - ja turvamehed ei saa nendega hakkama. Lasteaed.

Viljandis on vist tõesti igav elu kui kaks võõrast täis peaga meest on huvitavaks materjaliks ajalehtedele. Loodan et te ei hakka seda võrdlema Rootsi DIFi fännide käitumisega Tallinnas eelmisel suvel vms :D

Elari#3
28.03.09, 21:59
See probleem on üleüldine, ma mõtlen just seda turvatöötajate teemat mängudel, sellest me teisipäev rääkisime ka sellel nn turvalisusekonverentsil, et ML-is peab asi ka arenema hakkama, sest praegu minnakse sisse millega iganes ning turvatöötajad ei suuda koostööd teha klubiga, lihtsalt on mingi turvafirma palgatud ja kõik, tulevad kohale(heal juhul) ja siis passivad niisama. Info vahetus klubi, turvatöötajate ja Politsei vahel toimub Eestis heal juhul 3 klubis ;)

Alarikh
28.03.09, 22:19
See probleem on üleüldine, ma mõtlen just seda turvatöötajate teemat mängudel, sellest me teisipäev rääkisime ka sellel nn turvalisusekonverentsil, et ML-is peab asi ka arenema hakkama, sest praegu minnakse sisse millega iganes ning turvatöötajad ei suuda koostööd teha klubiga, lihtsalt on mingi turvafirma palgatud ja kõik, tulevad kohale(heal juhul) ja siis passivad niisama. Info vahetus klubi, turvatöötajate ja Politsei vahel toimub Eestis heal juhul 3 klubis ;)

Just. Näiteks meile lihtsalt öeldi et kohe kutsuvad politseid sest me ei taha istuda ja rahulikult vaadata mängu. Minule näiteks keegi ei vastanud kuhu me peame minna et seista ja toetada omasid (muidu use olin 100% kaine sest olin rooli taga, rääkisin viisakalt jne). Kohti külalistele nad ei viitsinud korraldada nagu näiteks Florakate turvad meie Superkarika ja Meistriliiga mängudel..... ja me jäimegi seisma kõrval et mitte segada inimesi kes istusid tribüünidel seistes nende ees.

Aga näiteks juba see et meie mängud suure vastase vastu läksid üsna rahulikilt kuigi meie ja Flora rühmitustes on olemas... ütleme väga aktiivsed inimesed kes käituvad tribüünidel agrevsiivsemalt (ma ei räägi siin vägivallast) - see on hea märk.

ballack
29.03.09, 01:15
Eesti politsei tegevus on ammu teada ju. Kui on probleem siis nad sellega ei tegele (Djurgarden) ja kui ei ole mingit probleemi siis nad üritavad mingit probleemi välja mõelda, et näidata, et nad "teevad" midagi. Kui politseil on oma "eriosakond" jalgpalli jaoks siis nad oleks teadnud, kui palju fänne Lätisse läheb mitte ei oleks pärast sõimanud fänne ja jalgpalliliitu, et keegi ei öelnud. Millega siis see nö eriosakond tegeleb küsiks ma sellepeale? Viimase piisa karikasse valas Jalka viimane number kus see "eriosakond" rääkis, et nemad on "erilise" taluvuslävega.......no bljääääääd......kust kuradi otsast nad erilise taluvuslävega on, kui nende ülemus varastab ühe inimese salli ära (rebib ära) ja pärast ütleb, et ta andis tagasi (kuigi tegelikult inimesed palusid teistel töötajatel see tagasi anda)???

Nahkpea
29.03.09, 01:31
Djurgardeniga seotu oli ilmselge pugejalik käitumine meie politsei poolt. Aga et kuidagi enda eksistentsi õigustada, siis oli vaja kuskil oma komplekse välja elada ja kohalikud fännid risti lüüa.

Elari#3
29.03.09, 02:15
kust kuradi otsast nad erilise taluvuslävega on, kui nende ülemus varastab ühe inimese salli ära (rebib ära) ja pärast ütleb, et ta andis tagasi (kuigi tegelikult inimesed palusid teistel töötajatel see tagasi anda)???
Mis ülemus ? Tohver ei olnud mingi ülemus, vaid selle mängule võetud turvaülem, enam ta seda tööd ei tee ju, vähemalt minu meelest. Ja selles ühingus töötavad nad põhimõtteliselt oma vabast ajast, vähemalt Kotter väitis nii, aga kinnitust mul sellele pole.

fcfloraforever
29.03.09, 11:33
Mis ülemus ? Tohver ei olnud mingi ülemus, vaid selle mängule võetud turvaülem, enam ta seda tööd ei tee ju, vähemalt minu meelest. Ja selles ühingus töötavad nad põhimõtteliselt oma vabast ajast, vähemalt Kotter väitis nii, aga kinnitust mul sellele pole.

Tohver on Flora mängude turvaülem aga enam ta oma nägu lihtsalt ei näita eriti tribüünile.

ballack
29.03.09, 13:06
Kotter jah turvajuht edasi Flora mängudel. Kuna tasuta lõunaid pole olemas siis saab Kotter miskit kontori pinda Arenal kasutada vastutasuks turvatööle mida ta tegema peaks.

jansa
29.03.09, 16:10
Kotter jah turvajuht edasi Flora mängudel. Kuna tasuta lõunaid pole olemas siis saab Kotter miskit kontori pinda Arenal kasutada vastutasuks turvatööle mida ta tegema peaks.

..pead silmas vast ikkagi Tohvrit???

shepard
29.03.09, 18:46
kotter=tohver
.
xoxoxo

North
29.03.09, 18:56
Kuidas see puudutab Levadia Fänlust??? ;)) Gqqqqqqqqqq

ballack
03.04.09, 15:05
..pead silmas vast ikkagi Tohvrit???

Kurat, Tohver ikka jah. Kogu aeg lähevad need kaks segamini.

ArsenalGunners
04.04.09, 17:42
Ma olen ka fänn ! ;)

zip
05.04.09, 00:20
okei, tore.