320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fc Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fc Levadia

    On siin foorumis veel peidus mõni fc levadia fänn ..
    kui on siis anna teada
    on millestki rääkida

    #2
    Ma kuulsin, et teil pidi kogu punt laiali jooksma, kas üldse nagu midagi fännata on ?
    spordindex.pri.ee

    Kommentaar


      #3
      Kui on klubi, seega on ka mida fännata. Seega on Scotty küsimuse püstitus üsna kurvakstegev ja asjatundmatu. Klubi tugevus on fännamise argumendiks ainult kaasajooksikutel, kellel on nõrk identiteet ja olematu Meie tunne.

      Kommentaar


        #4
        Eile istusid Hiiu pubis kaks Levadia särgi eesti kutti.Täitsa üllatasid ,mind Levadia fännamisega. Nad polnud mingid nolgid vaid üsna soliidsed vennad.Vedasin nendega õllede peale kihla ,et laupäeval saavad lutti.
        Nii ,et Levadial ikka toetajaid leidub.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Levadia fännidele on oma teema olemas

          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            #6
            Kunn, kaks toetajat ei tee toetajaskonda. vaevalt, et mängulegi lähevad.
            Kui Kambaga tartust mängult tulime, siis Paide Nestes juhuslikult hakkasin ühe mehega suhtlema, kes oli sama moodi silmnähvtavalt purjus ning kellel oli levadia särk seljas.. küsisin, et kas Fänn? Ta ei saanud kohe arugi, et millest ma räägin. Ütlesin, et sul levadia särk ju seljas?! Ja selle peale vastas, et aa..see, nohjah. Ta ütles, et Levada tegi tervele prigaadile tasuta kutsed ja veel pereliikmetele ja sõpradele. Ju siis osavamad said ka särgid endale. Sedasi veab Levada "kaasaelajaid" tribüünidele.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
              Kunn, kaks toetajat ei tee toetajaskonda. vaevalt, et mängulegi lähevad.
              Kui Kambaga tartust mängult tulime, siis Paide Nestes juhuslikult hakkasin ühe mehega suhtlema, kes oli sama moodi silmnähvtavalt purjus ning kellel oli levadia särk seljas.. küsisin, et kas Fänn? Ta ei saanud kohe arugi, et millest ma räägin. Ütlesin, et sul levadia särk ju seljas?! Ja selle peale vastas, et aa..see, nohjah. Ta ütles, et Levada tegi tervele prigaadile tasuta kutsed ja veel pereliikmetele ja sõpradele. Ju siis osavamad said ka särgid endale. Sedasi veab Levada "kaasaelajaid" tribüünidele.
              Vähemalt üritatakse kuidagi publikut staadionile meelitada. Enamus ei tee sedagi. Reklaamist meediast rääkimatta.

              Kommentaar


                #8
                tegelikult reklaam meedias on ju olemas ka ikka. Postimehes on voorude reklaam ja Päevalehes reklaamitakse Flora mängu näiteks, aga tulu see muidugi ei ole toonud.
                Ja see viimane sõna peaks Prasil olema "rääkimata".

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  tegelikult reklaam meedias on ju olemas ka ikka. Postimehes on voorude reklaam ja Päevalehes reklaamitakse Flora mängu näiteks, aga tulu see muidugi ei ole toonud.
                  Ja see viimane sõna peaks Prasil olema "rääkimata".
                  Ja lauset alustatakse suure tähega.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    tegelikult reklaam meedias on ju olemas ka ikka. Postimehes on voorude reklaam ja Päevalehes reklaamitakse Flora mängu näiteks, aga tulu see muidugi ei ole toonud.
                    Ja see viimane sõna peaks Prasil olema "rääkimata".
                    Sellise reklaamiga nagu praegu lehtedes on, uusi vaatajaid küll juurde ei saa, vaid see on lihtsalt aktiivsetele vaatajatele meeldetuletus. Et see reklaam rohkem toimiks peaks olema selle kujundus jne aktraktiivsem ning kogus massiivsem, asjale lähenetakse valesti igastahes hetkel. Aga nagu ma olen aru saanud, raha pole..
                    Samas ma olen kindel, et see Flora mängude reklaam on kindlasti tulu mingil määral toonud.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      #11
                      vist mina olengi ainuke Levadia fänn kes eda foorumit külastab
                      no eks ma siis pean üksi hakkama neid ergutamas käima

                      Kommentaar


                        #12
                        Laupäeval võis Kadriorus kohata umbes viit venekeelt kõnelevat meest, kes elasid vägagi häälekalt Levadiale kaasa. Oma osa oli kindlasti ka selles, et mehed olid purjus ning kohtumise lõppedes viidi nad turvameeste poolt staadionilt ära. Ei oskagi öelda, miks Levadiale pole aktiivset grupeeringut tekkinud. Huvilised/poolehoidjad olemas, tähtsamatel mängudel kuuleb ka hüüdeid, aga ju ei ole siis Levadia poolehoidjate seas nii aktiivseid inimesi, kes võtaksid asja endapeale. Kahju tegelt, mannetu lausa et meie esiklubil pole oma toetajaskonda.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                          vist mina olengi ainuke Levadia fänn kes eda foorumit külastab
                          no eks ma siis pean üksi hakkama neid ergutamas käima
                          sa ei ole üksi, ei siin foorumis ega tribüünidel
                          levadia on vaieldamatult juba mõnda aega olnud kohalike klubide arvestuses parimat mängu näitav meeskond, kes võiks konkureerida rahvusvahelisel skaalal ka näiteks skandinaavia klubidega ... ja mitte keegi/miski mind praegu küll vastupidises veenda ei suudaks.
                          orgunnitud fänniliikumise puudumine teeb mulle samuti tuska, aga noh mis sa hing ikka teed. ega siin miski muu ei aita, kui et keegi peaks asja vedama hakkama. muidu jääme ikka üksikuteks hüüdjateks häälteks. eks ta paras väljakutse oleks kahest rahvusest fännid kokku liita, aga teisalt jällegi huvitavam/mitmekesisem (näit kakskeelsed hüüdlaused).
                          mu jutt on muidugi selline, et "keegi...võiks...oleks...", aga ise ka nagu ei tunne endal piisavalt kogemusi/ettevõtlikkust olevat sellise ürituse vedamiseks.
                          ja no kui ei saagi seda fännklubi asja kohe kuidagi liikuma, siis mina olen ikka lumest lumeni kohal lemmikutele pöialt hoidmas - sina kindlasti ka
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Laupäeval võis Kadriorus kohata umbes viit venekeelt kõnelevat meest, kes elasid vägagi häälekalt Levadiale kaasa. Oma osa oli kindlasti ka selles, et mehed olid purjus ning kohtumise lõppedes viidi nad turvameeste poolt staadionilt ära.
                            minu meelest olid päris lahedad sellid. ilmselt võisid olla napsised, kust muidu selline lõputu poeetilisus, aga kindlasti oli rahvuslik temperament mängus. ma ei saa küll vene keelest väga hästi aru, aga niipalju kui sain, nad midagi roppu või mõnitavat küll ei hüüdnud.
                            see, et nad käisid vaheldumisi mõlemates tribüünide otsades esinemas justnagu tahaks jätta muljet, et kohal on hulgem laulvaid fänne, oli mu meelest päris vaimuks (kui ma nüüd ise seda asja valesti ei tõlgendanud).
                            välja eskortimine oli küll arusaamatu ... niimoodi need fänninduse alged lämmatataksegi.
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas billy t Vaata postitust
                              levadia on vaieldamatult juba mõnda aega olnud kohalike klubide arvestuses parimat mängu näitav meeskond, kes võiks konkureerida rahvusvahelisel skaalal ka näiteks skandinaavia klubidega ... ja mitte keegi/miski mind praegu küll vastupidises veenda ei suudaks.
                              No tulemuste põhjal on viimasel poolel hooajal Flora veidi parem, aga põhimõtteliselt on Levadia muidugi parim, kuna tuleb meistriks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X