PDA

View Full Version : Futsali hooaeg 2007/2008

Kristo7
21.09.07, 16:24
Kuna talvehooajal saab futsal kindlasti räägitavaks alaks Eestis, siis veidi teadaolevat infot futsaliürituste kohta Eestis:

Futsali Talveliiga alustab oma teist hooaega ning tegemist on SUURIMA talvise jalgpalliüritusega Eestis.

ALGUSEG: 8.detsember.2007
TOIMUMISKOHT: KALEVI SPORDIHALL
PEAAUHIND: 100 000.- krooni

Täpsem info www.futsal.ee

Tahad saada SUURIMAST jalgpalliüritusest osa? TULE VAATAMA JA LEIA ENDALE TIIM, KELLELE KAASAELADA!

trey
22.09.07, 15:11
Eelmine aasta oli seal ikka päris hea tase ja väliskohtunikud annavad ka ikka täiega juurde. Ei tea kas eestlastest koosnevatel satsidel ka mingit varianti võita on, eelmine aasta oli arctic ainuke punt, kes suutis oma tasemega vene kuttidele vastu saada. Eks paistab:)

RaidoL
22.09.07, 17:21
minuarust on väga lahe, et üldse korraldatakse sellist üritust. muidugi auhind on ka sel aastal väga motiveeriv.
aga jah eks paistab kas eesti satsid suudavad seal esikoha peale mängida.... elame näeme.

ise lähen kindlasti vaatama, huvitav saab olema ma usun.

BNB
24.09.07, 12:13
Kas veel registreerujaid polegi?

Devil
24.09.07, 12:18
Kas veel registreerujaid polegi?

registreerimine algab alates homsest :D

tiriam
24.09.07, 14:43
detsembrist alates nüüd vähemalt midagi huvitavat toimumas. loodetavasti on korraldus sama hea kui eelmisel, et on peale mängude ka show'd ning publikule midagi. kui nii on, siis suudab seal terve päeva võistlusi jälgida, seejuures igavust tundmata. ootan põnevusega juba.

trey
24.09.07, 15:07
virtuaaljalgpalli ja lauajalgpalli saab ikka mängida ja muidugi välismeeskonnad ei lase igavusel küll peale tulla:) triblavad nagu ässad aga eks paistab kuidas asi käib see hooaeg, kas Kalevi spordihallil lendab katus pealt või mitte:)

Kristo7
24.09.07, 18:49
vaevalt, et päris katus ära lendab - vb mõned praod tekivad juurda :D

aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis on show pool sellel üritusel paigas. ja kalevi halli mahub rahvast ka, et kõik huvilised peaksid ilusti ära mahtuma.

trey
25.09.07, 17:56
jajah hakkaski pihta www.FUTSAL.ee ,mängiks ka, kui oskaks:)

tiriam
26.09.07, 13:00
ei tea kas keegi ei ole veel reganud ennast või siis lihtsalt seda reganud meeskondade lehte ei uuendata seal futsal.ee leheküljel?
vaikselt juba huvitaks, kes ennast üles annavad etappidele.

Kristo7
27.09.07, 16:32
juba mõned tiimid ennast kirja pannud - eks paistab kas see aasta tuleb mõni "lambi" sats ka osalema - kes lihtsalt tahab mängida ja on kõigist nõrgem.see on positiivne, et on huvilisi kes osalevad funi pärast mitte ainult võidu peale.

tiriam
28.09.07, 13:03
2 tiimi juba kirjas?? :D

Dammu
29.09.07, 02:02
Normaalne (Y)
Osaleks isegi kui võistkonna leiaks xD Ja suht kallis lõbu kah.
Aga üldiselt väga positiivne üritus. Talvel ka jalgpalli vaja ju ;)

tiriam
29.09.07, 14:20
minuarust kui sul soov mängida ja saad võistkonna kokku, siis see ei olegi niivõrd kallis üritus - kui arvestada et ürituse auhinnafond on 300 000.- krooni ja peaauhind 100 000.-krooni siis ei ole see osavõtutasu väga kallis midagi. mängida saab ju ikka mitu mängu selle raha eest.

RaidoL
29.09.07, 14:33
kellel soovi on see leiab alati raha et osaleda - usun et raha pole kunagi probleem - isegi kui on kallis aga soov osaleda on suur, siis leitakse see raha. siis ongi motivatsioon suurem ju ;)

Dammu
29.09.07, 18:47
auhinna raha on küll vastavalt motiveeriv faktor :D:D
aga peaasi et mängud ilusad oleks ;)

Kristo7
30.09.07, 14:18
100 000.- auhinna raha peaks olema korralik motivaator....pluss igal etapil veel eraldi auhinnad parimatele

trey
30.09.07, 15:48
mäng on ikka kõige tähtsam. eelmise aasta oli tase juba nii kõrge, et pealtvaatjana oli juba super põnev ja ka väliskohtunikud kiitsid taset. aga muidugi sellised auhinnad annavad ka meeskondade juhtidele motivatsiooni hea meeskond välja panna, sest tegelt on futsalis kõigil võimalik võita ja ristnurka pall põmmutada:)

RaidoL
01.10.07, 13:03
kahju, et on keeld peal esiliiga noortel - nendele oleks see päris kasulik ma usun - nad saaksid harjutada lühikest söötu ning seal ka palju suurem press koguaeg peal.....keeld võiks olla ainult meistriliiga poistel minu arust

tiriam
01.10.07, 15:28
juba mitmed tugevad tiimid reganud - ütleme nii, et on mida oodata. pealtvaatajatel hea jälgida kui tugevad satsid omavahel pelavad - eriti kui enamus satsid on tugevad

aanvaller
01.10.07, 15:59
Aga miks selline tobe reegel on ,et esiliiga kutid seal ei tohi mängida, (või näiteks meistriliiga omad)?
Selline asi küll arengut ei segaks. .

dareth
01.10.07, 16:21
Kui klubi mängija käib oma lõbuks kusagil mängimas ja seal vigastada saab, ei kompenseeri seda klubile keegi ja (pool)professionaalsed meeskonnad ei taha oma mängijate tervisega riskida.

Kristo7
01.10.07, 18:42
futsali ei tohi mängida aga teisi spordialasid võivad teha - jääb mulje nagu teistel spordialadel ei ole võimalust ennast vigastada. natukene naljakas on küll se vigastuste esile toomise jutt. vb ei tohi siis metsas jooksmas ka käia kuna võib vigastada ennast. minuarust kuna talvel ei ole niikuinii jalkameestel midagi teha, siis las nad hoiavad ennast vormis futsaliga. vaevalt et esiliiga satsidel mingi eriti kõva ettevalmistus ka hooajaks on.

tiriam
02.10.07, 11:19
ohsa, atletik, arctic ja tamme auto juba reganud - oi ma tahaks juba näha kuidas nad omavahel madistavad.

trey
10.10.07, 15:04
jee, juba kahe kuu pärast algab siis tõeline maiuspala Futsali sõpradele ja reganud on ka eelmise aasta võitjameeskond Novecenter, kelle eesmärk on ka 100 000-ndene tšekk ida-virumaale viia:)
ei tea kas see aasta tuleb ka mõni üllatusmeeskond, kes juba ennast tõestanud satse mõnel etapil loputada suudab?

Kristo7
15.10.07, 15:11
ja polegi enam palju jäänud - sisehooaeg varsti käes. varsti läheb siis lahti üks suur futsali karussell :D

täpsem info www.futsal.ee

buub
15.10.07, 16:44
Kas noortele ka midagi toimub?

tiriam
17.10.07, 14:09
noortele pidid tulema mingid PlayStationi võistlused. aga seda ei oska öelda kas jalkat ürituseraames on eraldi noortele.

buub
17.10.07, 16:16
noortele pidid tulema mingid PlayStationi võistlused. aga seda ei oska öelda kas jalkat ürituseraames on eraldi noortele.

Kahju, kui noortele ei tule midagi. :(

RaidoL
18.10.07, 17:12
ma usun, et küll noortele ka tuleb selline suurem üritus - eestis ju saaliliigad/-turniirid suht uus asi. aga elame näeme ja loodame parimat.

buub
18.10.07, 19:15
ma usun, et küll noortele ka tuleb selline suurem üritus - eestis ju saaliliigad/-turniirid suht uus asi. aga elame näeme ja loodame parimat.

Täpselt. :)

trey
21.10.07, 23:36
parimad noorte võistkonnad kutsutakse kindlasti mängima futsali talveliiga finaalüritusele, mis toimub 15.03.2008 Kalevi spordihallis.
Futsali talveliiga etappidele on tulemas mängima tugevad soome futsali meeskonnad,et kes tahab oma meeskonda proovile panna välismeeskonadade vastu saalijalkas, pange kirja ja saate hea kogemuse www.FUTSAL.ee

tiriam
29.10.07, 14:56
nii...juba reganud üle 10 tiimi - ja kõik tunduvad kõvad(keda eelmisel hooajal näinud) - võitjat ei oska küll ennustada - hetkel tundub vähemalt 6-7 tiimi kes võita võiks.(paari tiimi ei tea ka) ootan juba põnevusega seda üritust.

trey
07.11.07, 13:20
Peagi on algamas Eesti suurima futsali eventi hooaeg Kalevi spordihallis ja 15.novembrini on regamine soodsam. Ära karda tule vaata, mis tase sul on?
Reganud satsid:
1. CAWI FOODS TEAM (BRA)
2. TAMME AUTO
3. M.C.TALLINN
4. ARCTIC SPAS
5. RESTART (FIN)
6. LAAGRI POISTE FUTSAL
7. FC ATLETIK
8. NOVECENTER
9. LOTTO SPORT
10. FC FORZA
11. FC VENNAD GRUPP
12. AK VIIMISTLUS/DEPORTIVO LA PIRITA
TSEKKA KA EELMISE HOOAJA VIDEOKLIPPI: www.futsal.ee/?menuID=216&ids=216&newsID=72&action=view

valta
12.11.07, 13:51
asjaosalised kust kohast võiks vaadata eelmise aasta lõppjärjestust ja turniiride tulemusi

Kristo7
12.11.07, 14:10
www.futsal.ee

uudiste all peaks olema eelmise hooaja etappide tulemused ka olemas.
finaaletapi tulemused saad vaadata: http://futsal.ee/?menuID=216&ids=216&newsID=69&action=view

trey
12.11.07, 18:50
15 november ehk juba neljapäeval lõpeb soodsam regamine Futsali Talveliigale. Täpsem info www.FUTSAL.ee

trey
18.11.07, 16:14
veel kolm nädalat ja suurim futsali pidu algab:) Kalevi spordihall ja tipptase ootab, seniks nautigem futsali EM telekast Eurospordist www.futsal.ee

tiriam
30.11.07, 11:45
ja nädalake veel jäänud esimese etapini - Juhei!

ootan põnevusega - äkki on huvitavam kui se futsali meistrivõistlused mis igal pool laiali on.

trey
03.12.07, 11:54
LAUPÄEV siis ALUSTAB FUTSALI TALVELIIGA teine hooaeg. Kalevi Spordihalli uksed avatakse kell 9.39 ja kell 10.00astuvad esimesed meeskonna lahingusse!
www.FUTSAL.ee

RaidoL
03.12.07, 12:24
päris heal kellaajal avatakse uksed :P

trey
03.12.07, 17:36
nojah, ja kusjuures täpselt 9.39:) aga, kes veel khtleb, kas mängida, soovitan vähemalt proovida näiteks esimesel etapil, et mis tase on ja siis saab edasi vaadata. www.futsal.ee
Vähemalt pallid ja kohtunikud on maailma tasemel JUHUU

trey
08.12.07, 09:46
TÄNA ALUSTAB kell 10.00 Kalevi Spordihallis Futsali (saalijalgpalli) Talveliiga!

Üritus kõigile tasuta, et tule vaatama!

willane
08.12.07, 10:13
ei suuda kuidagi tänast ajakava leida! pole ka korraldajate kodulehel !

willane
09.12.07, 01:44
Kalevi Spordihallis toimunud esimese Futsali Talveliiga etapi võitis meeskond FC ATLETIK, kes finaalis alistas tulemusega 3:2 meeskonna AK VIIMIsTLUS/DEPORTIVO LA PIRITA!
Kolmanda koha mängus suutis TAMME AUTO üle mängida meeskonna AUGUR tulemusega 4:1.

Esimese etapi esinelik:
1. FC ATLETIK
2. AK VIIMISTLUS/DEPORTIVO LA PIRITA
3. TAMME AUTO
4. AUGUR

Esikoha meeskonda autasustati 10 000 kroonise ADIDASe kinkekaardiga.
Teise koha meeskonnal on võimalus minna uude SONY ametliku kauplusese SONY CENTER ja valida endale 5000 krooni väärtuses kaupa.
Kolmanda koha meeskond saab samuti ADIDAS poolt 2500 krooni väärtuses kingitusi valida!

Järgmine etapp juba 12.jaanuar 2008!

trey
17.12.07, 10:56
nüüd pildid ja tulemused ning väravalööjate edetabel üleval www.FUTSAL.ee
järgmine talveliiga etapp juba Kalevi Spordihallis 12.jaanuar, kes pääsevad finaali, krt seda teab:)

telekavaataja
17.12.07, 18:24
Sai ise ka osaletud ning päris kena turniir, tase on ka suhteliselt ühtlane ja tugev. Mõned positiivsed üllatused nagu näiteks Kotenko osalemine olid ka. Halb külg muidugi see, et nati vähe võistkondi oli, aga pole hullu, küll teised ka peale tulevad. Üldiselt edu kõigil järgmistel etappidel.

trey
17.12.07, 20:43
Kotenko tegi tõesti päris palju häid tõrjeid ja ta sobiks hästi nii futsali, kui rannajalgpalli koondise väravavahiks. Talle sobib selline kiire mäng. Aga futsali talveliigas saab peale tema veel väga häid mängijaid näha, nii mõnigi üllatab oma triblinguga. 12 jaanuar juba saab eesti parimat futsali taset Kalevi hallis näha. Futsalist peaks saama korvpallile konkurent, hea talvel saalis kaasa elada eesti parimatele pallivõluritele.

spekter
18.12.07, 10:32
mulle on jäänud mulje, et Futsalis ja saalijalgpallis domineerivad venekeelsed klubid ja mängijad, Betoon õnneks nende ees :)

trey
18.12.07, 10:41
Futsal sobib temperamendilt paremini jah venekeelsele mängijale, kuttide tehnika palliga ja arusaam mängust on veidi parem aga...Betoon on küll hea, kuid mitte kaugeltki parim eesti futsali sats. Arctic Spas näiteks mängib nad futsalis kindlasti üle

-RoMaRiO-
18.12.07, 12:36
Futsal sobib temperamendilt paremini jah venekeelsele mängijale, kuttide tehnika palliga ja arusaam mängust on veidi parem aga...Betoon on küll hea, kuid mitte kaugeltki parim eesti futsali sats. Arctic Spas näiteks mängib nad futsalis kindlasti üle

Esimesel etapil oli jah seda näha :D

Minumeelest tegelikult suht masendav et kui osaleda võib 20 tiimi ja osavõtab ainult 13. Turniiri huvitatuvus langeb sellega kõvasti.

rohelineKonn
18.12.07, 16:05
see pole küll päris selle teema küsimus, aga ikkagi. kas põhimõtteliselt on eestis võimalik panna laps futsali trenni?

willane
18.12.07, 17:06
see pole küll päris selle teema küsimus, aga ikkagi. kas põhimõtteliselt on eestis võimalik panna laps futsali trenni?
see tähendab ju jalgpalli trenni, sest enamik talvel ju saalides mängivadki

trey
18.12.07, 17:06
Esimesel etapil oli jah seda näha :D

Minumeelest tegelikult suht masendav et kui osaleda võib 20 tiimi ja osavõtab ainult 13. Turniiri huvitatuvus langeb sellega kõvasti.

ma arvan, et masendav pole kindlasti õige sõna. 20 meeskonda on maksimum ja esimesel etapil osales 13 meeskonda aga arvan, et kõik eesti tugevamad futsali mängijad olid kohal, et ei oska pakkudagi, kes meeskondadest selle turniiri veel tugevamaks teeks? Arvan, et, kui tõstaks näiteks jalka Meitriliigas meeskondade arvu 20-nele, ei muutuks Meistriliiga põnevamaks.
Aga publiku jaoks on mängud väga põnevad, soovitan vaatama tulla, sest vaid kaheksa meeskonda pääsevad 15.03.2008 toimuvale finaalturniirile ja võitjat ennustada on ülimalt raske.

trey
18.12.07, 17:09

Futsali, kui ala trenne ei ole Eestis kindlasti ja ei hakka ka olema enne, kui see ala EJL prioriteetide hulka kunagi kuuluma hakkab. Võiks muidugi olla aga selleks peavad treenerid ennast selle alaga kursi viima ja eks ta pikemaajalisem protsess ole... Aga vähemalt oleme jõudnud niikaugele, et vaikselt juba räägitakse futsalist, kui alast.

rohelineKonn
18.12.07, 17:46
Futsali, kui ala trenne ei ole Eestis kindlasti ja ei hakka ka olema enne, kui see ala EJL prioriteetide hulka kunagi kuuluma hakkab. Võiks muidugi olla aga selleks peavad treenerid ennast selle alaga kursi viima ja eks ta pikemaajalisem protsess ole... Aga vähemalt oleme jõudnud niikaugele, et vaikselt juba räägitakse futsalist, kui alast.

millalgi hiljuti lugesin BBC jalgpallilehelt kolumnit, mis arvas, et väheste tehniliste mängijate osakaal inglaste hulgas on suuresti kinni ka tagasihoidlikust huvist futsali vastu. ilmselt kehtib seesama ka eesti kohta.

igal juhul, kui valida oleks, siis paneks ma lapse algatuseks futsali mängima ja siis kunagi tiinerina võiks ka jalgpalli üle minna. ma ei näe erilist põhjust, miks lapsed peaks omandama taklamise ja taklatud saamise oskust enne kui paariteistaastaselt. kui just noortesüsteemide eesmärgiks pole turniirivõidud lasteklassides, mida nad ilmselt siiski hetkel on.

igal juhul, kui keegi peaks kunagi midagi futsalitreeningutest kuulma, siis võib mulle märku anda.

edit: kas futsali palli on meil võimalik poest osta?

trey
18.12.07, 17:55
millalgi hiljuti lugesin BBC jalgpallilehelt kolumnit, mis arvas, et väheste tehniliste mängijate osakaal inglaste hulgas on suuresti kinni ka tagasihoidlikust huvist futsali vastu. ilmselt kehtib seesama ka eesti kohta.

igal juhul, kui valida oleks, siis paneks ma lapse algatuseks futsali mängima ja siis kunagi tiinerina võiks ka jalgpalli üle minna. ma ei näe erilist põhjust, miks lapsed peaks omandama taklamise ja taklatud saamise oskust enne kui paariteistaastaselt. kui just noortesüsteemide eesmärgiks pole turniirivõidud lasteklassides, mida nad ilmselt siiski hetkel on.

igal juhul, kui keegi peaks kunagi midagi futsalitreeningutest kuulma, siis võib mulle märku anda.

See on väga hea tähelepanek, sest futsal annabki tehnika, mitte murupeal pikk ette söötmine. Aga , et futsal talvel ametlikult aktsepteeritud saaks ka Eestis, tuleks klubi juhtidel initsatiivi üles näidata ja EJL ,ile meeldivat survet avaldada, et seda ala on vaja. EJL,il on mugavam mitte sellega ise aktiivselt tegeleda, aga, kui seda ala vajalikkust neile pidevalt selgitada, siis poleks neil pääsu:)

urmar
18.12.07, 20:36
EJL korraldab meistrivõistlusi, kavas on koondis luua, mis veel vaja on?

Martin
18.12.07, 20:41

srry, m1ck, kuid sa kaotasid just aasta postituse tiitli

-RoMaRiO-
18.12.07, 20:42

Sellest pole ju kasu, kui seda mängivad vaid IVnda liiga poisid. Tean, et on põhjendatud, miks ML omad ei tohi, aga ma ei mõista Seega, ML palluritele luba mängida futsali.

trey
19.12.07, 18:40
Sellest pole ju kasu, kui seda mängivad vaid IVnda liiga poisid. Tean, et on põhjendatud, miks ML omad ei tohi, aga ma ei mõista Seega, ML palluritele luba mängida futsali.

Ma arvan, et liigume sinnapoole, et ka tugevamate liigade pallurid saaksid talvel futsali mängida. Teada on, et enamus soovib mängida ju, käivad ja vesistavad seal väljakuääres praegu:) Aga üldiselt on selle teema ümber diskussioon väga hea, sest futsal tuleks tuua rahva ette ja teha meelelahutuslikumaks ka publikule jnejne. Mida rohkem arvamusi ja tegijaid seda parem ja EJL,i poolt ka rohkem toetust alale ja küll siis tulema hakkab:)
www.FUTSAL.ee

gazza
26.12.07, 12:44
http://www.youtube.com/watch?v=HaPYRuIUCmw

kas keegi teab, mis bänd selle video taga mängib!! Eriti ROCK lugu on ja on sobitatud väga hästi klippidega!! Super video!!!

trey
02.01.08, 12:31
nonii, head uut aastat kõigile ja juba 12.jaanuar jätkab Futsali Talveliiga Kalevi Spordihallis, kus kogunevad parimad, et selgitada, kes pääseb 15.03 toimuvale finaalturniirile! www.futsal.ee

trey
02.01.08, 12:40
http://www.youtube.com/watch?v=HaPYRuIUCmw

kas keegi teab, mis bänd selle video taga mängib!! Eriti ROCK lugu on ja on sobitatud väga hästi klippidega!! Super video!!!

esitaja on vist wolfmother ja lugu joker ja thieves. http://www.youtube.com/watch?v=HaPYRuIUCmw aga selline ongi futsal talveliiga:)

-RoMaRiO-
02.01.08, 20:48
Ei tahaks jälle vana teemat üles tõsta, aga siiski. Jalkaliidu onudest ehk urmar siin loeb ja ma esitaks siis küsimuse. Et mis kasu on sellest, kui Meistriliiga mängijatele on seatud piirang? Mina sain aru, et selle eesmärgiks oli et tipptasemel mängijad keskenduksid ainult välishooajale? Okei, Eesti Meistriliiga omad keskenduvadki, vaatamata sellele et enamus ilma piiranguta mängiksid. Samas mängijad, kes mängivad välismaal ja on ehk kõvema tasemega mängivad. Eesmärk oli see ju et tipptasemel mängijad keskenduksid välishooajale, samas koondisepoisid mängivad. Minumeelest asi ei tööta. Kas tõesti on nii suur kartus, et mängijad kaotataks saali-randa? Ma lihtsalt ei näe piirangutel mõtet. Samas on see kõik ainult minu arvamus.

rand
02.01.08, 21:40
kamoon mees...ära ole nii sinisilmne...asja taga on ainult üks mees, kes asju liigutab. ja muidugi olen mõelnud täpselt sama nagu sina....hea näide oli kesklinna karikas! Naljakas oli vaadata, kuidas nad (koondise kandidaadid :D) amatööre kottisid.

HABE
02.01.08, 21:43
Ei tahaks jälle vana teemat üles tõsta, aga siiski. Jalkaliidu onudest ehk urmar siin loeb ja ma esitaks siis küsimuse. Et mis kasu on sellest, kui Meistriliiga mängijatele on seatud piirang? Mina sain aru, et selle eesmärgiks oli et tipptasemel mängijad keskenduksid ainult välishooajale? Okei, Eesti Meistriliiga omad keskenduvadki, vaatamata sellele et enamus ilma piiranguta mängiksid. Samas mängijad, kes mängivad välismaal ja on ehk kõvema tasemega mängivad. Eesmärk oli see ju et tipptasemel mängijad keskenduksid välishooajale, samas koondisepoisid mängivad. Minumeelest asi ei tööta. Kas tõesti on nii suur kartus, et mängijad kaotataks saali-randa? Ma lihtsalt ei näe piirangutel mõtet. Samas on see kõik ainult minu arvamus.

Mõni võib just selle pärast öelda ei ML meeskonnale, sest soovitakse mängida muud ka. Pealegi saal ja rand arendavad mängijaid mitmekülgsemateks.

willane
02.01.08, 22:15
kamoon mees...ära ole nii sinisilmne...asja taga on ainult üks mees, kes asju liigutab. ja muidugi olen mõelnud täpselt sama nagu sina....hea näide oli kesklinna karikas! Naljakas oli vaadata, kuidas nad (koondise kandidaadid :D) amatööre kottisid.
kusjuures ega nad väga suutnudki kottida ;) penaltidega vist võitsid!?

trey
03.01.08, 14:41
kui kunagi, kui see mängijate keelamise reegel sisse viidi võis asi olla natukene argumnteeritud, kuid nüüd on see keeld tõesti aegunud ja ei ole ka ühtegi loogilist põhjendust sellele. Arvan, et see reegel tuleks kiiremas korras ära muuta ja anda klubidele endale otsustamise õigus oma mängijate üle. Klubisi tuleb usaldada rohkem, sest põhjendamatu keelamine tekitab alati protesti, mis ei tule Eesti jalgpalli arengule kasuks. Usun, et juba sellel aastal saavad klubid oma mängijate üle ise otsustada!

kriitikameel
06.01.08, 13:00
maailm on muutunud!!!
kunagi oli ju kindel põhimõte, et saalis mängimine arendab tehnikat ja rannas mängimine teeb füüsiliselt tugevaks...
mina isiklikult olen kah selle poolt, et piirangud kaotada.
nagu trey ütles iga klubi ise teab, mis teeb. samuti teab ka iga mängija, millega rsikisb ja millal riskib (vigastuse ja koormuse suhtes). näiteks kui keegi selline tugev amatöör meistriliigast tahab ennast vormis hoida saalijalkaga, siis miks seda keelama peaks. ikka huvitavam palli taga ajada, kui ennast metsas sörkides vormis hoida

urmar
06.01.08, 18:21
Eks mõte on ikka selles, et klubid hakaksid varakult trenni tegema kohese suunitlusega suurele jalgpallile. Ja kui Meistriliiga klubides on see häda, et ei viitsita trenni teha, sest arvatakse, et parim trenn on siiski hoopis teise eripäraga saalijalka mängimine, siis pole need klubid ju väärt MLis olemagi. Ja kui ikkagi trenni tehakse, siis peaks ju ära kannatama, et mingi napp 3 kuud ilma liigamängudeta hakkama saada.

Ehk ei saa ma seekord sõimata? :D

-RoMaRiO-
06.01.08, 19:34
Keegi ei sõima, lihtsalt praegune olukord huvitab. Kas te EJL onud ei tahaks seda, et ka Eesti jalgpallurid suudaksid tehnilist jalgpalli näidata? See oleks suurepärane võimalus arendada oma tehnilisi oskusi, sest väljas sellele ju tähelepanu ei pöörata. Või noh, kes mina olen et siin nii öelda, aga oleks tore kui ka Eestis kunagi miskit areneks.

urmar
06.01.08, 21:31
Keegi ei sõima, lihtsalt praegune olukord huvitab. Kas te EJL onud ei tahaks seda, et ka Eesti jalgpallurid suudaksid tehnilist jalgpalli näidata? See oleks suurepärane võimalus arendada oma tehnilisi oskusi, sest väljas sellele ju tähelepanu ei pöörata. Või noh, kes mina olen et siin nii öelda, aga oleks tore kui ka Eestis kunagi miskit areneks.

No treenida ennast saalis tehniliseks ei keela ka praegu keegi, aga seda võib ka murul või kunstmurul teha. Ja osalemine turniiril teistmoodi palliga väikesel puitplatsil ei peaks ju nii oluline olema. Huvitav, kui palju mängijaid üldse tahaks seal osaleda?

Samas ideaalis peaks nii olema, et MLi jalgpalluritel polegi mahti kõrvalaladega tegeleda, kuna trenne on palju ja vabal päeval tahaks lihtsalt puhata.

mazz
06.01.08, 21:55
Samas ideaalis peaks nii olema, et MLi jalgpalluritel polegi mahti kõrvalaladega tegeleda, kuna trenne on palju ja vabal päeval tahaks lihtsalt puhata.

Ideaalis peaks ML olema proffide pärusmaa, aga reaalne olukord on teine. Jalgpallurid on vabad inimesed nagu kõik teised ja peaksid saama ise valida, millega oma aega sisustada.

Kel on kindel siht tippmängijaks saada, see teeb oma valikud niikuinii sellest lähtuvalt. Millegipärast EJL tahab mängijate eest ise mõelda, aga igaühel on ju endal ka pea otsas, et valida oma ambitsioonidele vastav klubi ja liigad.

urmar
06.01.08, 22:46
Nagu on kuulda olnud, plaanib ka Kalju profitiimiks saada, võiks juba koheselt sellega alustada, mitte nutta taga kõrvalalasid. Või valida hoopis saalijalgpalli? Sealgi hakkab ju Eesti koondis koos käima.

Samas ideaalis oleks, kui Tallinna klubid, kes ei suuda profitiimi luua, taanduksid Meistriliigast ja annaks oma kohad provintsiklubidele, nagu Rakvere :D, Kiviõli jne. Küll siis leitakse kohapeal ka raha, et MLi meeskondi üleval pidada. Hetkel on provintsist lihtsalt raske tippu murda, kuna madalamal on raske toetajaid leida, kuid nõrk meeskond ei suuda jälle üles pääseda. Kui pole toetajaid, siis ei suudeta pealinnast nn amatööre üle meelitada. Seega justkui surnud ring, Rakvere edasipääs oli siiski suht imeline. Meeskonda praktiliselt tugevdamata mängiti end nelja aastaga V liigast Esiliigasse. Olulised täiendusid olid selle ajaga vaid Maltsev, Akimov (Tapa, nö oma poiss) ja Tasa, kes enne hooaja lõppu lahkus. Rohkem ei meenugi täiendusi väljastpoolt.

Ka pealtvaatajaid tuleb meil ilmselt rohkem vaatama, kui mõnel Tallinna Meistriliiga meeskonnal. :)

mazz
06.01.08, 23:07
Nagu on kuulda olnud, plaanib ka Kalju profitiimiks saada, võiks juba koheselt sellega alustada, mitte nutta taga kõrvalalasid. Või valida hoopis saalijalgpalli? Sealgi hakkab ju Eesti koondis koos käima.
Võib-olla tõesti võiks, aga kes annab sulle või EJL-ile või kellele iganes õiguse öelda, mida nad peaks tegema.

Muidugi, EJL sätestab enda korraldatavatel võistlustel osalemise tingimused, aga kuni isegi Meistriliiga meeskondadest moodustavad enamiku amatöörid, siis lähevad sellised nõuded üle piiri. Palun väga, nõudke klubidelt noortetööd ja muud taolist, aga amatöörilt spetsialiseerumist nõuda on liiga palju.

urmar
06.01.08, 23:13
Võib-olla tõesti võiks, aga kes annab sulle või EJL-ile või kellele iganes õiguse öelda, mida nad peaks tegema.

ega ei annagi, kahju ainult, et liigne tallinnakesksus annab tagasilöögi publikuarvudes. Vaprusel on suht palju publikut, kui nad oleks Tallinna klubi, siis vaevalt neid keegi eriti fännaks, kolkapartiotism on päris tähtis faktor. Aga ega Tallinna klubidel pole karta midagi, mängigu aga edasi nii kõrgel, kui tiivad kannavad.

urmar
06.01.08, 23:18
Muidugi, EJL sätestab enda korraldatavatel võistlustel osalemise tingimused, aga kuni isegi Meistriliiga meeskondadest moodustavad enamiku amatöörid, siis lähevad sellised nõuded üle piiri. Palun väga, nõudke klubidelt noortetööd ja muud taolist, aga amatöörilt spetsialiseerumist nõuda on liiga palju.

Aga ehk sunnib see neid rohkem profiklubiks pürgima. Muidu nad ei üritagi seda.

trey
06.01.08, 23:23

Samas ideaalis oleks, kui Tallinna klubid, kes ei suuda profitiimi luua, taanduksid Meistriliigast ja annaks oma kohad provintsiklubidele, nagu Rakvere :D, Kiviõli jne. Küll siis leitakse kohapeal ka raha, et MLi meeskondi üleval pidada. Hetkel on provintsist lihtsalt raske tippu murda, kuna madalamal on raske toetajaid leida, kuid nõrk meeskond ei suuda jälle üles pääseda. Kui pole toetajaid, siis ei suudeta pealinnast nn amatööre üle meelitada. Seega justkui surnud ring, Rakvere edasipääs oli siiski suht imeline. Meeskonda praktiliselt tugevdamata mängiti end nelja aastaga V liigast Esiliigasse. Olulised täiendusid olid selle ajaga vaid Maltsev, Akimov (Tapa, nö oma poiss) ja Tasa, kes enne hooaja lõppu lahkus. Rohkem ei meenugi täiendusi väljastpoolt.
Ka pealtvaatajaid tuleb meil ilmselt rohkem vaatama, kui mõnel Tallinna Meistriliiga meeskonnal. :)

Eks iga klubi ja ka nn profiklubi teab paremini, mis nende mängijaid võiks arendada ja nn kõrvalalade harrastamine ka võistlustasemel muudab mehed mitmekesisemaks ja võib anda teiste nn profiklubide ees lausa eelise. EJL tahab, et klubid muutuks professionaalsemaks, samas ise jäädes amatööriks. Ükski arenenud Jalgpalliliit ei keela klubidel ka nn profiklubidel osalemast teistel FIFA poolt tunnustatud aladel vaid jätab selle klubide juhtkondade otsustada. Klubi keelab või siis mitte oma mängijatel osaleda. Eesti nn profiklubid on küll juba nii tugevad, et suudavad oma mängijate eest vastutada.

Mis puutub provintsist tippu pääsemist, siis arvan, et hea juhtimise korral on see oluliselt lihtsam, kui pealinna klubil.

mazz
06.01.08, 23:24
Aga ehk sunnib see neid rohkem profiklubiks pürgima. Muidu nad ei üritagi seda.

Kui mängijad ei tohi saalis ega rannas mängida, siis on klubi sunnitud profiklubiks pürgima? Kus siin loogika on?

17
06.01.08, 23:42
Aga üks hea põhjus, miks peaks mõni meeskond Meistriliigas laskma oma mängijatel saali ja/või randa mängida?

mazz
07.01.08, 00:13
Aga üks hea põhjus, miks peaks mõni meeskond Meistriliigas laskma oma mängijatel saali ja/või randa mängida?

Sest mängijad soovivad? Kui amatöör teeb hobi korras töö kõrvalt liigas kaasa, siis võib-olla tahab ta sama teha ka talvel. Kui klubi on piisavalt kõrgetasemeline, siis muidugi on tal õigus seda keelata, aga miks peaks EJL keelama amatööril oma hobiga tegeleda?

urmar
07.01.08, 00:37
Kui mängijad ei tohi saalis ega rannas mängida, siis on klubi sunnitud profiklubiks pürgima? Kus siin loogika on?

Jälle said veidi valesti aru, klubi pole mitte sunnitud, vaid ma mõtlesin, et ehk soodustab see klubit rohkem professionaalseks saama, et mängijatel poleks liiga palju vaba aega kõrvalaladega tegeleda.

Aegajalt küsin endalt, et miks ma siin üldse seletan, aga ikka ja jälle jätkan. :)

mazz
07.01.08, 00:56
Jälle said veidi valesti aru, klubi pole mitte sunnitud, vaid ma mõtlesin, et ehk soodustab see klubit rohkem professionaalseks saama, et mängijatel poleks liiga palju vaba aega kõrvalaladega tegeleda.

Aegajalt küsin endalt, et miks ma siin üldse seletan, aga ikka ja jälle jätkan. :)

No ise sa kirjutasid, et on sunnitud.

See loogika on muidugi üle prahi, et võtame mängijatelt vaba aja ära ja ongi professionaalne liiga valmis! Jah, ma tean, et sa otseselt nii ei öelnud. Paraku jääb saali ja ranna kõrval mängijatele veel miljon muud asja, millega vaba aega sisustada.

Iga mängija otsustab ise, millisel tasemel ta mängida tahab ja ma väga sügavalt kahtlen, et keegi loobuks võimalusest profiks hakata, kuna tal on võimalus ka rannas või saalis mängida. Kes tahab kaugele jõuda, teeb ise vastavad valikud. Osad ei taha seda, aga ka nemad tahaks ise oma valikud teha.

trey
08.01.08, 15:21

see oli hea lause, et mängijatel poleks liiga palju vaba aega kõrvalaladega tegeleda:) Mismõttes kõrvalaladega, sa vaatad ikka väga kitsalt jalgpalli...

Aga laupäeval juba algusega kell 10.00 Kalevi hallis futsali teine etapp ja räägitakse, et Kalev sport võib ülelande teha, mine sa tea...www.FUTSAL.ee

trey
10.01.08, 16:38
Laupäeval Kalevi Spordihallis toimuva Futsali Talveliiga ajakava on siis järgmine:AJAKAVA
Alagruppide mängud: kell 10.00-15.30
Poolfinaalid algavad orienteeruvalt kell 17.00 ning finaal algab kell 18.00.

Esinelik peale esimest etappi on järgmine:
1. FC ATLETIK
2. AK VIIMISTLUS Deportivo la Pirita
3. TAMME AUTO (Kiviõli)
4. AUGUR
www.FUTSAL.ee

trey
11.01.08, 16:15
Homme siis alates kell 10.00 pannaks Kalevi Spordihallis pall mängu Futsali Talveliigas. Näha saab lisaks heale mängule ka professionaalset futsali vilet Soome kohtunike esituses:) Aga, kes homme võidab, see peab ikka tegija olema! www.FUTSAL.ee

kaitz
12.01.08, 22:05
Homme siis alates kell 10.00 pannaks Kalevi Spordihallis pall mängu Futsali Talveliigas. Näha saab lisaks heale mängule ka professionaalset futsali vilet Soome kohtunike esituses:) Aga, kes homme võidab, see peab ikka tegija olema! www.FUTSAL.ee

Kas tänase etapi tulemusi vms kuskil ka on või

-RoMaRiO-
12.01.08, 22:13
Kas tänase etapi tulemusi vms kuskil ka on või

1. Gazmjas
2. Atletik
3. Arctic Spas
4. Tamme Auto

kaitz
12.01.08, 23:04
1. Gazmjas
2. Atletik
3. Arctic Spas
4. Tamme Auto

Tänud

0000000

willane
12.01.08, 23:46
Futsali kodulehele võiks info kiiremini tulla. samuti polnud ajakava, aga oleks võinud ju.

urmar
12.01.08, 23:58
Futsali kodulehele võiks info kiiremini tulla. samuti polnud ajakava, aga oleks võinud ju.

Kannata, küllap nad teevad seda asja entusiasmist vaid. :)

willane
13.01.08, 17:21
lugesin ülevaadet. väga huvitav ja põnev turniir.

trey
14.01.08, 10:46

info võiks kiiremini ülesse tulla küll ja edaspidi nii ka juhtub:) Entusiasmi peab olema muidugi, sest keegi peab ju futsali Eestis arendama... Aga Talveliiga teine etapp näitas, et mängutase on ülimalt kõrge ja, et nelja hulka tulla, peab olema tõeliselt hea. Futsali väliskohtunikud suudavad väga hästi neid pallivõlureid seal ohjes hoida ja näha on, et staarid naudivad seda:) Aga üldinff www.FUTSAL.ee üleval!

trey
17.01.08, 01:35
nonii, hetkel on siis Eesti Mr.Futsal Ott Purje:) www.FUTSAL.ee

willane
17.01.08, 11:31
olid jah väravatelööjate edetabel ja pildid üleval. pilte päris palju (158), aga silma hakkas, et liikuvad inimesed ei taha selgelt pildile jääda. säriaeg liiga pikk!? või üldse paremat kaamerat vaja. paigalseisjad ja pealtvaatajad ilusti fookuses :) jääme siis uut etappi ootama

trey
23.01.08, 17:12
Sellel laupäeval (26.01) mängitakse Kalevi Spordihallis kolmas Futsali Talveliiga etapp. Mängud algavad kell 10.00 ja, kes kohale ei jõua, siis tulemusi on võimalik seekord juba jooksvalt live`s ka koduelehelt jälgida. www.FUTSAL.ee

masturr
23.01.08, 22:53
Sellel laupäeval (26.01) mängitakse Kalevi Spordihallis kolmas Futsali Talveliiga etapp. Mängud algavad kell 10.00 ja, kes kohale ei jõua, siis tulemusi on võimalik seekord juba jooksvalt live`s ka koduelehelt jälgida. www.FUTSAL.ee

progress (Y)

hacker12
24.01.08, 13:08
hea orgunn (Y)
keegi asjaosaline võiks siia kirjutada täpselt, kes ei tohi EJL-i reeglite järgi futsalis kaasa lüüa

willane
24.01.08, 14:13
hea orgunn (Y)
keegi asjaosaline võiks siia kirjutada täpselt, kes ei tohi EJL-i reeglite järgi futsalis kaasa lüüa
:) vastupidi. kõik tohivad, aga siis hiljem ei tohi ML-s mängida

willane
25.01.08, 09:52
kas Futsali kodulehele ajakava ka saab üles panna?

sel etapil on esikolmikul siis suur võimalus vahet järgnevatega suurendada, sest Tamme Autol ja Arctic Spal on 3 ning Auguril 4 mängijat Eesti koondisega samal ajal Soomes. Gazmjas on ilma oma väravavahist Kotenkost

PETSINHO
25.01.08, 12:05
Nii orjenteeruvalt, mis kellani mängud kestavad? Kas on mingi pilet ka?

trey
25.01.08, 15:17
Homme toimuval futsali etapil piletit ei ole ja mängud algavad kell 10.00 ning finaal algab orienteeruvalt kell 17.30.
Kuna loosimine alagruppidese toimub vahetult enne mänge, siis kell 10.00 on kodulehel www.futsal.ee üleval ka täpne ajakava koos meeskondade mängu järjekorraga. Samuti pannakse mängude tulemused jooksvalt lives kodukale ülesse!

PETSINHO
25.01.08, 15:57
Homme toimuval futsali etapil piletit ei ole ja mängud algavad kell 10.00 ning finaal algab orienteeruvalt kell 17.30.
Kuna loosimine alagruppidese toimub vahetult enne mänge, siis kell 10.00 on kodulehel www.futsal.ee üleval ka täpne ajakava koos meeskondade mängu järjekorraga. Samuti pannakse mängude tulemused jooksvalt lives kodukale ülesse!

Suured tänud !

trey
26.01.08, 20:14
Tänase kolmanda futsali Talveliiga etapi võitis FC Atletik, kes alistas finaalis meeskonna Augur. täpsem info www.FUTSAL.ee

willane
26.01.08, 23:56
info kohe olemas. väga hea (kuigi sai ka kohal käidud ;) )

trey
28.01.08, 14:10
Tänase kolmanda futsali Talveliiga etapi võitis FC Atletik, kes alistas finaalis meeskonna Augur. täpsem info www.FUTSAL.ee

Ja Futsali Talveliiga kolmanda etapi pildid samuti kodulehele www.FUTSAL.ee üleval. Järgmine etapp juba 9.veebruar Kalevi spordihallis.

trey
29.01.08, 16:45
Eesti ühe parima futsali tehnikaga mängija Evgeni Kurjanov on asunud Talveliiga värvalööjate tippu, selle tüübi mängu peab lihtsalt nägema:) www.FUTSAL.ee

-RoMaRiO-
29.01.08, 16:54
Irw, mida EJL sellest arvab, et 91. aasta koondise põhitegijad taovad kah futsali? Minumeelest tuleks kõigil lootustandvatel mängijatel see ära keelata, ehk saavad natukene tehnilisi oskuseidki, mis iseenesest on jube ju.

trey
29.01.08, 18:33
:) ma arvan, et lihtsalt keelamine ei aita, tuleks ka näiteks füüsiliselt karistada poisse:), siis saab nad jalgpallist eemal hoida, muidu krt arenevad veel ju...

Aga muidu mängisid noored kutid päris hästi ja said viiest mängust ühe võidu kätte, mis turniiri taseme juures on väga hea saavutus!

willane
29.01.08, 23:04
Irw, mida EJL sellest arvab, et 91. aasta koondise põhitegijad taovad kah futsali? Minumeelest tuleks kõigil lootustandvatel mängijatel see ära keelata, ehk saavad natukene tehnilisi oskuseidki, mis iseenesest on jube ju.
jah, Meistriliigast tuleb sel aastal suu puhtaks pühkida ;)
kus nad üldse mängida võiks? kas Levadia duubel? Tallinna JK Legion?

Kristo7
30.01.08, 13:53
Futsal Challenge Cup võistlused toimuvad Kalevi Spordihallis 9 veebruar. Võistlused toimuvad samaaegselt Futsal Talveliiga üritusega, kuid täiesti eraldi turniirina!
Challenge Cup eesmärgiks on populariseerida veelgi futsalit, kui atraktiivset jalgpallivormi ning pakkuda ka madalamate liigade palluritele head võimalust oma meeskonnaga ennast proovile panna!

1. Osalemine Futsal Challenge Cup võistlusel:

Osalema on oodatud kõik madalamate liigade (alates teise liiga mängijatest) mängijad ja ka noored (1991-1992 sündinud), kes tahavad võistelda ja ennast futsalis proovile panna!
Osaleda ei ole lubatud Futsali Talveliigas mänginud meeskondadel ja mängijatel!
Osaleda saab vaid 8 kiiremini registreerinud meeskonda.
Turniiril osalemiseks tuleb saata järgmine info e-mailile futsal@futsal.ee

Võistkonna nimi:
Võistkonna esindaja nimi:
Esindaja kontakt telefon ja e-mail:

2. Võistkond:

Võistonda võib kuuluda kuni 10 mängijat.
Platsil korraga meeskonnal 5 mängijat (4+väravavaht).
Meeskond võib mängida turniiril enda valitud nime all.
Vigastuste ennetamiseks on kohustuslik kanda säärekaitsmeid.
Väravavaht peab kandma väljakumängijatest erinevat värvi särki.

3. Osavõtutasu:

Osavõtutasu on turniirist 1500 krooni.

4. Auhinnad

Turniiri esimesed kolm võistkonda saavad auhinnatud.

Poolfinaale ja kohamänge vilistavad välisriikide futsali kohtunikud!

5. Turniirisüsteem

Võistkonnad loositakse kahte alagruppi
Mängitakse kaks võrdset 8 minutilist poolaega.
Kui mäng jääb normaalajal viiki, siis lõpetatakse mäng penaltite löömisega.
Penalteid lüüakse esimese eksimuseni.
Punkte saavad võistkonnad järgmiselt: võit on 3 punkti, kaotus penaltitega 1 punkt ja kaotus normaalajal 0 punkti.

Turniiri korraldajaks on Eesti Saalijalgpalliliit. futsal@futsal.ee www.futsal.ee

trey
31.01.08, 11:05
Futsal Challenge Cup võistlused toimuvad Kalevi Spordihallis 9 veebruar. Võistlused toimuvad samaaegselt Futsal Talveliiga üritusega, kuid täiesti eraldi turniirina!
Challenge Cup eesmärgiks on populariseerida veelgi futsalit, kui atraktiivset jalgpallivormi ning pakkuda ka madalamate liigade palluritele head võimalust oma meeskonnaga ennast proovile panna!

1. Osalemine Futsal Challenge Cup võistlusel:

Osalema on oodatud kõik madalamate liigade (alates teise liiga mängijatest) mängijad ja ka noored (1991-1992 sündinud), kes tahavad võistelda ja ennast futsalis proovile panna!
Osaleda ei ole lubatud Futsali Talveliigas mänginud meeskondadel ja mängijatel!
Osaleda saab vaid 8 kiiremini registreerinud meeskonda.
Turniiril osalemiseks tuleb saata järgmine info e-mailile futsal@futsal.ee

Võistkonna nimi:
Võistkonna esindaja nimi:
Esindaja kontakt telefon ja e-mail:

Turniiri korraldajaks on Eesti Saalijalgpalliliit. futsal@futsal.ee www.futsal.ee

Eelmisel Talveliiga etapil mängisid paar 91 aasta kutti päris hästi, kuigi meestega ikka hakkama ei saanud. Sellel uuel turniiril oleks sellistel kuttidel veits rohkem variante vist?

willane
31.01.08, 13:06
Eelmisel Talveliiga etapil mängisid paar 91 aasta kutti päris hästi, kuigi meestega ikka hakkama ei saanud. Sellel uuel turniiril oleks sellistel kuttidel veits rohkem variante vist?
paraku ei ole, sest nad ei tohi sellel enam osaleda :)

trey
05.02.08, 15:09
paraku ei ole, sest nad ei tohi sellel enam osaleda :)

miks siis nii?
Sellel laupäeval siis parimad futsali mängijad jälle Kalevi spordihallis!

willane
06.02.08, 16:58
Futsal Challenge Cup jääb paraku osalejate vähesuse tõttu ära. ainult 4 registreerunud oligi.

trey
07.02.08, 15:32
Sellel laupäeval 9.veebruar jätkub Kalevi Spordihallis Futsali Talveliiga, kui mängitakse neljas etapp. Kõik tulemused on laupäeval ka kõigile lives neti vahendusel www.futsal.ee kättesaadavad!

trey
08.02.08, 12:39
Homme siis algusega kell 10.00 Kalevi Spordihallis vilistavad Futsali Talveliigas mänge Läti futsali Meistriliiga kohtunikud. Samuti teeb oma debüütmängu Eesti meeskondade vastu väga heal tasemel Läti futsali team! Vaatame, mis võimalused Eesti tugevaimatel satsidel on?

trey
09.02.08, 09:12
TÄNA (09.02) kell 10.00 alustab Kalevi Spordihallis Futsali Talveliiga neljas etapp. Ajakava ja tulemused www.FUTSAL.ee üleval juba lives jooksvalt alates kell 10.00!

trey
09.02.08, 16:24
Alagrupist poolfinaali pääsejad on selged alagrupis A: FC Atletik ja TRIOBET (Tiiduse poisid). B-alagrupi edasipääseja on kindlalt Arctic Spas ja teine koht selgub kohe, kohe! Poolfinaalid alagvad kell 16.00! Täpsem info www.FUTSAL.EE

trey
10.02.08, 13:47
Neljanda Futsali Talveliiga etapi võitis Gazmjas! Järgmine etapp juba 23.veebruar. www.FUTSAL.ee

trey
12.02.08, 15:03
Pildid ka viimasest Futsali Talveliigast üleval www.FUTSAL.ee galerii.

trey
20.02.08, 12:45
Sellel laupäeval (23.veebruar) selguvad Kalevi Spordihallis siis need kaheksa parimat futsali meeskonda, kes pääsevad mängima 15.märts toimuvale finaalturniirile!

trey
22.02.08, 18:53
Homme algusega kell 10.00 toimuval põhihooaja viimasel etapil, selguvad siis Futsali Talveliiga kaheksa finalisti, kes 15.märts mängivad läbiaegade suurima auhinna peale!
Meeskonnad, kes homme üles astuvad on järgmised:

1. FC ATLETIK
2. GAZMJAS
3. ARCTIC SPAS
4. AUGUR
5. TAMME AUTO (Kiviõli)
6. AK VIIMISTLUS Deportivo la Pirita
7. MC TALLINN
8. TRIOBET
9. FC VENNAD GRUPP
10. FC BEREGY UNITED
11. FC COMPROMIS INKASSO
12. NOVECENTER

Mängude tulemusi saab jälgida ka läbi neti lives www.futsal.ee Mehed on vormis ja näha saab kõvat paugutamist:)

trey
23.02.08, 11:44
HETKEL KÄIMAS KALEVI SPORDIHALLIS FUTSALI TALVELIIGA VIIMANE ETAPP ENNE FINAALTURNIIRI. Lives saab mänge jälgida www.FUTSAL.ee
Sissepääs halli TASUTA!

trey
23.02.08, 13:14
Aina põnevamaks läheb www.FUTSAL.EE

trey
23.02.08, 16:03
Finaalmäng algab Kalevi Spordihallis orienteeruvalt kell15.30 www.FUTSAL.ee

kaitz
23.02.08, 16:28
Aina põnevamaks läheb www.FUTSAL.EE

Mõtetud postitused

willane
23.02.08, 18:34
eks igaüks kiida ikka enda oma. trey on hingega asja juures ...

trey
24.02.08, 16:11
15.märts toimuvale Futsali Talveliiga finaalturniirile pääsejad on selgunud!

Need kaheksa meeskonda, kes endale finaali koha välja mängisid on järgmised:

1. FC Atletik (staarmängijad Evgeni Kurjanov, Dmitri Skiperski, Andrei Tjunin)
2. GAZMJAS (väga ühtlane koosseis, esimestel etappidel olid koosseisus Artur Kotenko ja Vassiljev)
3. AUGUR (staarmängijad Igor Prins,Meelis Rooba)
4. ARCTIC SPAS (staarid Ott Purje, Kert Haavistu, Rainer Veskimäe)
5. TAMME AUTO (staarid futsali koondislased Ilja Krivošein ja Erik Šteinberg)
6. AK VIIMSITLUS (staarid Kuldar Kaljuste, Märt Hinno, Mikk Pang)
7. MC TALLINN (meeskonnal üks parimaid futsali väravavahte Vitas Malisauskas)
8. TRIOBET (noored andekad mängijad, suurim staar on nende juhendaja Aivar Tiidus)
www.FUTSAL.ee

willane
24.02.08, 17:02
kus on 5.etapi pildid ja väravatelööjad?

RoBoS17
24.02.08, 18:03
teises kohas

trey
25.02.08, 16:59
Pildid ilmutamisel ja lähiajal üleval:)

trey
05.03.08, 09:48
Eesti Futsali hooaja põhisündmus on veel tulemas ja, kes võidab 15.märts toimuva finaalturniiri? Eelvaade www.FUTSAL.ee

trey
13.03.08, 11:57
Sel laupäeval siis selle hooaja VIIMANE võimalus näha tasemel futsalilahinguid. Kalevi Spordihallis toimub Talveliiga finaalturniir, kaheksa parima meeskonna osavõtul. Kõigile sissepääs tasuta! Mängud algavad kell 10.30. www.FUTSAL.ee

trey
15.03.08, 11:57
Täna kell 10.20 algasid Kalevi Spordihallis VIIMANE futsali vaatus ehk Futsali Talveliiga FINAALTURNIIR! Kaheksa Eesti parimat futsali klubi võitlevad Talveliiga Meistritiitli peale!

Võitjat autasustatakse 100 000-nde krooni väärtuses auhindadega!

AJAKAVA ja mängude LIVE ülekanne üleval www.FUTSAL.ee

ÄRA PASSI KODUS, TULE VAATA PARIMAID! Sissepääas TASUTA!

http://www.futsal.ee/public/resources/editor/Image/kutse2008_1(1).jpg

trey
15.03.08, 14:17
Esimene üllatus on sündinud! AUGUR-FC ATLETIK 4:0!

Finaalturniir jätkub: www.FUTSAL.ee

RoBoS17
15.03.08, 14:35
suurepärane;)

trey
15.03.08, 16:26
Teine suurüllatus on sündinud TrioBet- Augur 5:4! www.FUTSAL.ee

willane
16.03.08, 20:21
Teine suurüllatus on sündinud TrioBet- Augur 5:4! www.FUTSAL.ee

Jah, Augur läks 3-0 ette, poolaeg lõppes 3-1. Ju siis lasti vaimselt lõdvaks, sealt see tuligi. vahetati väravavaht (kuigi seda tehti igas mängus) ja anti initsiatiiv käest. lisaks tehti 3 viga ja Teino realiseeris kahel korral karistuslöögi. oligi rong läinud. lõpuks Atletik ikka esimene ....

trey
24.03.08, 11:48
Aga nüüd on lõpuks Futsal Talveliiga 2007/2008 tulemused ka ametlikult kinnitatud! Täpsem info ja pildid finaalturniirist üleval www.FUTSAL.ee