320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti vs. Jõekalda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti vs. Jõekalda

    mida arvate sellest saatest ja milline ala teile endale kõige rohkem on meeldinud.viimase saate viimane ala oli päris norm,jõekalda ennast taagsi ei hoid.aga saade ise ikka suht humoorikas ja isiklikut arvan et jõekalda lihtsalt on parim saatejuht kes sobib juhtima selliseid peremänge.mina igatahes olen alati tema poolt.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Täitsa tore saade paistis olevat. Esimesest saadet vaatasin natuke, samal ajal muid asju toimetades. Ma eriti selliseid mängusaateid ei vaata...
    sigpicSupport your local football team.

    Kommentaar


      #3
      Hetkel käib kõrvaltoas, no ei tundu just kõige põnevam saade minuarust..

      Kommentaar


        #4
        Mõnus saade reede õhtuks
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          #5
          jõekalda on super vend sellise saate jaoks, nalja saab igastahes
          AILTON

          Kommentaar


            #6
            vahepeal saab ikka korralikult naerda jah...Samas punktisüsteem on pisut puudulik. Mõnikord tekkib olukord kus ei ole migit tähtsust kes ala võidab. Näiteks on seis 5-2 ja siis on veel olemata üks 1p võistlus...Olenemata järgnevast seisust 5-3 või 6-2, peab tagaajaja võitma mõlemad viimased mängud.

            Kommentaar


              #7
              Pingutab tihti üle, aga see karuselli koht oli küll päris naljakas.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                #8
                Arusaadav, et eelarved jms ei kannata mingit kriitikat, aga ma eelistan PRO7 "Schlaag den Raab"i. Olles seda näinud, paistab kohalik toodang suht igav. Seal auhinnad alates 500 000 eurost. Põnevaim ala mida nägin oli laskesuusatamine. Aga hea et meil midagigi tehakse. Keep up!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                  Arusaadav, et eelarved jms ei kannata mingit kriitikat, aga ma eelistan PRO7 "Schlaag den Raab"i. Olles seda näinud, paistab kohalik toodang suht igav. Seal auhinnad alates 500 000 eurost. Põnevaim ala mida nägin oli laskesuusatamine. Aga hea et meil midagigi tehakse. Keep up!
                  nu ei tasu saksamaad ja eestit võrrelda,eks reklaamiturg paneb ka summad paika.ja küll asi areneb.aga margna ja jõekalda koostöö on alati rahvale meeldinud.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    nu ei tasu saksamaad ja eestit võrrelda,eks reklaamiturg paneb ka summad paika.ja küll asi areneb.aga margna ja jõekalda koostöö on alati rahvale meeldinud.
                    Ma ju kirjutasin "ei saa võrrelda". Soovitus oleks võibolla korraldada saadet korra kuus ja panna priskem auhind välja.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                      Ma ju kirjutasin "ei saa võrrelda". Soovitus oleks võibolla korraldada saadet korra kuus ja panna priskem auhind välja.
                      Halb soovitus sul.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        #12
                        eesti mastaabis on praegused auhinnad ok.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Halb soovitus sul.
                          Äkki põhjendad ka?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
                            Äkki põhjendad ka?
                            Saatel hetkel vaatajaid on palju, milles probleem? Eesti mastaabis on kõik ok hetkel ju. See oleks väga imelik kui selline saade hakkaks kord kuus olema. Reiting sellest küll nüüd eriti ei tõuseks.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                              Saatel hetkel vaatajaid on palju, milles probleem? Eesti mastaabis on kõik ok hetkel ju. See oleks väga imelik kui selline saade hakkaks kord kuus olema. Reiting sellest küll nüüd eriti ei tõuseks.
                              Täitsa päri. Korra kuus saate toimumise point oleks vaid siis kui alasid rohkem, raha rohkem ja saade pikem. Samas milleks kulusid suurendada, kui sellest midagi ei muutu. Mul pole antud saate vastu midagi - lihtsalt Saksa saade segab

                              Kommentaar

                              Working...
                              X