320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ego

    Lugesin just *taku postitust, ja mõtlesin et see teema oleks päris tähtis meile.
    Siia siis võiks lisada kõiki asju mis puudutaks ego't.
    (imelik, et seda veel ei olnud)
    aitäh.

    #2
    mul on nii palju raha, et ei pea asju järelmaksuga ostma

    Kommentaar


      #3
      Eks meil kõigil ole mingil määral psühholoogia-alast harimist vaja tõepoolest...


      Ego ("Mina") on isiksuse keskus, mis tegeleb adekvaatse suhtlemisega, tajumise, tõlgendamise ja tegutsemisega. Ego on puhver Idi ja välismaailma vahel, lähtudes reaalsusprintsiibist. Ego ohjeldab tungide energiat, kuni vajaduste rahuldamine on võimalik ja sobiv ega ohusta indiviidi ning sotsiaalset keskkonda. Ego kujunemisest lapsepõlves annab tunnistust võime rahuldust edasi lükata. Ego otsustab, milliseid vajadusi ja millisel viisil rahuldada.

      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        mul on nii vähe raha et ma ei suuda järelmaksuga osta
        AILTON

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Lugesin just *taku postitust, ja mõtlesin et see teema oleks päris tähtis meile.
          Siia siis võiks lisada kõiki asju mis puudutaks ego't.
          (imelik, et seda veel ei olnud)
          aitäh.
          millist postitust?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Lugesin just *taku postitust, ja mõtlesin et see teema oleks päris tähtis meile.
            Siia siis võiks lisada kõiki asju mis puudutaks ego't.
            (imelik, et seda veel ei olnud)
            aitäh.
            Ei saa aru eriti sellest...

            Kommentaar


              #7
              Mõne väike sisemine ego on selle teema teinud

              Kommentaar


                #8
                Ei, aga ausalt. Mis sel teemal viga?
                Igal ühel oleks siia teemasse vaja ego üle kütta ja pommitada.
                Vahel tuleb selline goodfiiling, et raisk peab välja ütlema. Ja kusjuures mul tuligi..
                Ma kõksin palliga üle 600.

                Eino, aga goahead, visake minema kui ei meeldi.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  Ma kõksin palliga üle 600.
                  Ei ole midagi halba öelda, aga et on alles viitsimine
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #10
                    Austus minu poolt!
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                      Ei, aga ausalt. Mis sel teemal viga?
                      Igal ühel oleks siia teemasse vaja ego üle kütta ja pommitada.
                      Vahel tuleb selline goodfiiling, et raisk peab välja ütlema. Ja kusjuures mul tuligi..
                      Ma kõksin palliga üle 600.

                      Eino, aga goahead, visake minema kui ei meeldi.
                      oleks et jookseks kõksides maratoni, aga lihtsalt 600, no ma ei tea..
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #12
                        Ja kuna ego teemas postitame siis ütleks,et selle tulemusega olin poolteist aastat tagasi Helsingi, ehk uusimaa kõige võimsam pallikõksija.
                        Soome vahelistes freestyle võistlustel aga jäin kuhugile 40 hulka. Isegi diplomid kuskil kapipõhjas olemas .
                        Panete paremaks?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                          Ja kuna ego teemas postitame siis ütleks,et selle tulemusega olin poolteist aastat tagasi Helsingi, ehk uusimaa kõige võimsam pallikõksija.
                          Soome vahelistes freestyle võistlustel aga jäin kuhugile 40 hulka. Isegi diplomid kuskil kapipõhjas olemas .
                          Panete paremaks?
                          no kui sa 600 -ga olid Helsinki parim, siis Helsinkis küll väga kõvad kõksijad ei ole, kui sa just väikse süütu valega ei postitanud seda postitust.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                            no kui sa 600 -ga olid Helsinki parim, siis Helsinkis küll väga kõvad kõksijad ei ole, kui sa just väikse süütu valega ei postitanud seda postitust.
                            Ohh, ma sain isegi üle kuuesaja. Aga asi on selles et üleriigilises võistluses oli ainult freestyle, ehk jongleerimine, võikuidas iganes seda öeldakse. Ja seal jäin ikka alla kõvasti. Seal ei lugenud palju kõksid palliga . Lisaks olid "kohtunikud" kes jälgisid ja lõpuks punkte panid vms.
                            Aga Helsingi Fair Play funday korraldatud üritusel võitsin, sest kõksisin palliga jubejube kaua ja freestyle asja väga arvesse ei võetud. Helsingi oma oli ültse segane, aga ikkagi.
                            Nr. 1
                            ( suurem osa soome meeskondadest , kes on healtasemel tulevad ülevalt poolt. Ehk Tampere jne. Vähemalt noortega on nimodi. )

                            Kommentaar


                              #15
                              sõber kõsis jalgade, põlvede ja peaga(kõigiga segamini) ligi poolteist tuhat... sassi läks sellega, et pea oli lõpuks nii higine, et pall libises peapealt veidralt minema ja asi jäigi nati alla 1500 katki.

                              vot.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X