PDA

View Full Version : kes võidab 2002.a. MM-i

moosester
12.12.01, 13:06
Mina tahan näha võitjatena kas Prantsusmaad, Inglismaad või Itaaliat.
Kõige hullem oleks kui võidaks Brasiilia või Saksamaa. Eriti kahju on, et
puudub Holland, kes kindlasti oleks võimeline sekkuma esikoha heitlusesse.

dreyd
12.12.01, 13:25
see mees on hull:( :D

Jeeg
12.12.01, 14:52
Palju võib ühte teemat ülesse kerida? :oih:

pastakanovic
13.12.01, 13:35
:lahe: kammoon. selleks foorum ju ongi, et kirjutada.
ja üldiselt topelt ei kärise. pluss rootsi võidab. venemaa triumfi oleks ka täitsa seksikas jälgida.

Jeeg
13.12.01, 14:25
pmst, sellist polli on juba 3 korda olnud vist :D

Fazz
13.12.01, 15:07
Sellist polli, kus tiitlikaitsja vastusevariantide hulgast välja on jäetud, pole küll vist varem kohanud :oih:

ishmael
25.12.01, 13:06
Lugu selline. Kõige parem sats on ilmselgelt Argentiinal. Küll aga ... jah ma vihkan neid.

Aga must hobune on raudselt Iirimaa. Kui ma ennustuses saaks märkida esikolmikut paneks ma Iirimaa raudselt sisse.
Ükskord elus Horvaatia eduga olen ma juba palju raha võitnud. Ma armastan musti hobuseid.

Börf
18.01.02, 10:35
Orginally posted by ishmael

Lugu selline. Kõige parem sats on ilmselgelt Argentiinal. Küll aga ... jah ma vihkan neid.

Aga must hobune on raudselt Iirimaa. Kui ma ennustuses saaks märkida esikolmikut paneks ma Iirimaa raudselt sisse.
Ükskord elus Horvaatia eduga olen ma juba palju raha võitnud. Ma armastan musti hobuseid.

Ikka Argentiina.

Aramis
28.01.02, 14:33
Ikka Poola

andres
10.02.02, 19:17
Arentina võidab Kamerun oleks minuarust musta hobuse rollis.
Trummi põrutajad Mustalt Mandrilt üllatavad:Kamerun poolfinaali

DelPiero
19.02.02, 19:43
1.Prantsusmaa
2.Inglismaa
3.Brasiilia
4.Itaalia
5.Kamerun
6.
7.
8.
9.
10.

Phillips
06.03.02, 14:54
Pöialt peab loomulikult Inglismaale ning Iirile hoidma.Loomulikult ei tasuks unustada tiitlikaitsjat Prantsusmaad ning igipõlist favoriiti Brasiiliat.Omad võimalused on loomulikult ka Argentiinal,Itaalial ja Hispaanial.

nodisco
09.03.02, 11:13
:kaval: Prantsusmaa

Tembu
16.03.02, 10:12
Kui nüüd ausalt rääkida,siis peaks iga ennustaja oma valitud meeskonna peale ka raha panema,et olla ikka kindel,kes keda toetab ja keda näeb võitjana...Asjal on mõte sees.

Rebu
22.05.02, 16:28
Originally posted by Blackeyed

:kaval: PrantPrantsusmaal ei tohiks tekkida suuri probleeme A-alagrupist edasipääsemisega, sest Senegal, Uruguai ja Taani on vastased, kellega ühes nelikus mängides tiitlikaitsja vähemalt teise koha kindlalt kätte saab.

Sellest hoolimata võib öelda, et prantslastel ei vedanud loosiga – juba kaheksandikfinaalis tuleb kokku minna ühega surmagrupist F, kuhu kuuluvad Argentina, Nigeeria, Inglismaa ja Rootsi. Seega pole 1998. aasta maailmameistril isegi lootust saada alagrupivõidu eest lisapreemiana esimeses väljakukkumisringis eeldatavalt nõrgemat vastast.

Alagrupivõit tähendab hoopiski seda, et juba veerandfinaalis tuleks kokku minna C-grupi võitja Brasiiliaga. Seega pole välistatud, et Prantsusmaa püüab alagrupimängudes eelkõige jõudu säästa ja ehk end koguni teiseks sokutada. Pole ju suurt vahet, kellega kaheksandikfinaalis F-grupist mängida. Brasiilia aga ei tule siis kindlasti vastu enne poolfinaali.
susmaa

elx
24.05.02, 20:24
aqvaldasin siin oma arvamust:

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=122&page=2

Troonik
29.05.02, 12:32
Võidab Itaalia!

Rebu
30.05.02, 00:14
Kaldun arvama et maailmameistriks tuleb seekord PORTUGAL

Mõm17
01.06.02, 02:09
Olen kindel, et maailmameistriks tuleb ITAALIA.:õnnelik:
Kui peaks itaallaste katse ebaõnnestuma olen kindel et võitjaks osutub ARGENTIINA;)
Loodan et ka PORTUGALIL läheb hästi.

Oll
01.06.02, 06:25
Pole mingit kahtlust, et MMi võidab Itaalia.
Aitab ebaõnnest!!!

Devil
02.06.02, 02:16
bu of courseITALY will win .....ja kui ei võida siis :kurb4: ... aga mehed ei nuta järelikult itaalia võidab :D
Itaalia argentiina finaal ja itaalia võidab 2:0 mõlemad christian vierilt ... yeah ...
AITAB EBAÕNNEST

gianluca
02.06.02, 02:33
Arvan samuti, et finaalis kohtuvad Itaalia ja Argentiina. Ja Argentiina tuleb maailmameistriks.

Chazlor
02.06.02, 21:20
Allo

Heh totter see ennustamine ju on, aga mida te kõik ka teate... :)
Sven Goran Erikson viib noored inglased finalli, kus tänu vastase omavärvale kobistatakse võit. (Samas tuleb tunnistada, et tänane mäng Rootsiga oli kehv, aga valiti vist vale taktika.)
Seega inglased maailmameistriks...(uskusin ka iirlastesse sinna maani kui Keane minema löödi)

Tervitades

Gert
05.06.02, 05:00
Tegelikult valiktsükli alguses oleks MM-i võitjaks kindlalt Hollandit pakkund aga kuna nemad alt vedasid, siis pakuks võitjaks vast Itaaliat, Prantsusmaad (hoolimata mängust Senegaliga) või Saksamaad aga miks mitte ka Brasiiliat, kellele ise põialt hoian: