320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milleks Soccernetti madalamate liigade statistika?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milleks Soccernetti madalamate liigade statistika?

    Vaatan, et 17. oktoobril on Soccerneti põhilehel endiselt lõpetamata enamus madalamate liigade tabeleid? Kuigi hooaeg lõppes juba 10 päeva tagasi ja esimesed üleminekumängudki juba mängitud. Milleks Soccernetil üldse need tabelid? Parem jälgige neid tabeleid sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/
    Siis avastame ka võimalikud apsud kiiremini.

    #2
    Lisan selgituseks niipalju, et mult on küsitud, miks mängis üleminekumänge Keskerakonna JK, kui Soccerneti järgi peaks Tondi mängima! Paraku oli soccerneti statistika peatunud juba 2 vooru enne liigahooaja lõppu. Toppab siiani. Parem ei ütlegi, kes see usin andmesisestaja on.

    III liiga põhi hooaeg: http://jalgpall.struktuur.ee/2304

    Kommentaar


      #3
      paljud pole jagpall.ee-d harjunud kasutama.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        paljud pole jagpall.ee-d harjunud kasutama.
        nõus, mina olen harjunud vaatama soccernetist.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Milleks Soccernetil üldse need tabelid? Parem jälgige neid tabeleid sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/
          No miks ei võiks need taberld mitmes kohas olla? Pealegi Flora lehel on need ju ka
          Liigatabelid on ühe Eesti jalgpallist pajatava lehe kohustuslik osa.


          Ja kui sa tunned muret nende liig aeglase täienemise pärast Soccerneti leheküljel, sul on operatiivselt ligipääs tulemustele võid ju alati Soccerneti administratsiooni poole pöörduda, et sul lubataks seda osa täiendada....

          Kuskil pole öeldud ju et iga asja tohib Soccernetis teha ainult üks inimene (ning kui see parasjagu hõivatud siis... ) :P

          Kommentaar


            #6
            Mingi aeg oli seis selline, et soccernet.ee tabelid uuenesid märgatavalt kiiremini (seal ka see harjumus), kui jalgpall.ee lehel. Sel hooajal on pilt vist vastupidine (kiitus jalgpall.ee lehele või konkreetselt urmarile), aga kindlasti oleneb ka konkreetsest liigast - kui usin teatud liigat uuendav tegelane on.

            Huvi pärast selline küsimus, et kas soccernet.ee tabelite uuendajad küsivad ise jalgpalliliidust voorude tulemusi või kuidas see süsteem käib?

            Kommentaar


              #7
              III Liiga lõuna tabelit on korralikult uuendatud. Alati hea vaadata olnd !!!
              http://www.jktulevik.ee/

              Kommentaar


                #8
                Tõsi ta on, soccerneti tabelid on mõttetuks muutunud. Inimesed võiksid liidu kodukaga harjuda, kus tunni ajaga tulemus üleval.

                Kommentaar


                  #9
                  Meistriliiga tulemused on ka seal üleval.
                  Uudiseid on ka sportnetis ja delfis ja kus iganes veel olemas.
                  Kas kaotame need ka soccernetist ära?

                  Kommentaar


                    #10
                    [QUOTE=barca4ever;822643]Mingi aeg oli seis selline, et soccernet.ee tabelid uuenesid märgatavalt kiiremini (seal ka see harjumus), kui jalgpall.ee lehel. Sel hooajal on pilt vist vastupidineQUOTE]

                    Siin ongi õige vastus. Jalgpall.ee sai ennast käima alles see hooaeg.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                      Tõsi ta on, soccerneti tabelid on mõttetuks muutunud. Inimesed võiksid liidu kodukaga harjuda, kus tunni ajaga tulemus üleval.

                      mina selles küll nii kindel poleks.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        tunni ajaga mai ässsss, harv juhus pigem kui seaduspärasus.

                        liidu asi las olla omaette, ärgu segagu siia seda.

                        Kommentaar


                          #13
                          Näha on, et enamus siinkirjutajaid on vanas kinni. Jalgpall.ee tabelid ilmuvad koheselt peale vooru lõppu. Tulemused ilmuvad hiljemalt tunni möödudes mängu lõppemisest. Mõnel erandjuhul, kui ma ise mängu vaatamas olen, võib vahe olla kuni 3 tundi, kuid mitte mingil juhul rohkem.

                          Probleem on selles, et pooled liigad, kus hooaeg ammu (10 päeva tagasi) läbi, on turniiritabelid siiamaani pooleli, kuid tundub, et need tabelid kedagi ei huvitagi, kuna EJLi omad on ju olemas.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui ma tulen soccernetti uudiseid ja foorumit lugema, siis oleks hea ka kui ma siit ennast huvitava liigatabeli leiaks. Tõesti peab mainima, et III lõuna liiga tabeli kallal küll nuriseda ei saaks.

                            Kommentaar


                              #15
                              lõppenud hooajal kujunes ka minul välja harjumus tulemusi ja liigatabeleid kiigata juba jalgpall.ee-st, siin foorumis pakutavad vaidlused ja arvamused on nagu kirss tordil rohkem. Minu jaoks vajalikud mõlemad...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X