PDA

View Full Version : Poola

Poborsky
12.12.01, 19:56
Kes Poolasse tuleb? Mis staadionil mäng toimub?

aiFo
14.12.01, 16:10
Orginally posted by Poborsky

Kes Poolasse tuleb? Mis staadionil mäng toimub?

poola minekuga selline asi, et mayhem ajab jälle bussivärki vististi... oleks hää kui sel korral bussi täitmisega niiv6rd suuri raskusi ei oleks... yks bussitäis rafast v6iks ikka kokku tulla. nujah, ehk mayhem kunagi ise kah kirjutab asjast, aga imelik oli vaadata, et oluline teemaalgatus nii kuradima kaua tyhi seisab...:(

pRmt!

aif.

Poborsky
14.12.01, 17:40
Loogiline ju, et keegi ei kirjuta, sest internetis pole praegu kedagi ... uuuu ... ei ole kedagi. Kõik on poes, ostavad jõule.

Mina lähen Poola. Nagu ka teistele Eesti välismängudele.

jansa
14.12.01, 17:58
...mina ja IlusIvar tuleme igal 100-l juhul aga esialgne plaan on jällegi minna 8-se Chevy bussiga(kuhu ka niipalju kui ruumi on kõik teretulnud on)..mis hiljem jälle selleks välja kujuneb et tellime 40 se bussi nagu Hollandisse minekugagi... aga kui mingi reaalne algatus koheselt tekkima hakkab siis hea meelega maksaks kohe ära - ei viiciks ise orgunnida jälle (mõned veel siiamaani võlgu)

Hellik
14.12.01, 18:37
Kuna tekkis võimalus saada väga soodsalt suurem buss, siis tekkis küll mõte see reis ise korraldada, täpsem info järgmisel nädalal.

kojamees
17.12.01, 12:24
Jansa ma pakun välja et hakka kohe seda 40 bussiajama ja lisaks uuri ka teise bussi võimalutki sest reis tuleb lühem ja odavam kui Hollandi ja paljud saaks esimesed tuleristsed välismängunäol.:õlu:

nwa
17.12.01, 18:34
tean Bussi mis maksab 4500eek ööpäev(nats kaupleks alla ka) ,aga buss üle 12 tunni ei sõida.Mahutab 40 -45 inimest.Väike arvestus 4 ööpäeva jagame 40ga tuleb c.a.500 eek see ei ole üldse palju.:D :D Kui käime kiiremini siis tuleb veel odavam.:D

nwa
17.12.01, 18:45
´kui kiirelt sinna poola pealinna saab???kui 12 tunniga ära sõidab siis edasi tagasi 24 tundi .Üldiselt kaks ööpäeva see tuleks üli üli odav:P :P :P :P mis on siis teised hinnad.Näiteks Austrias käisime alla kahe tonni ,mis on ka suht odav.

jansa
18.12.01, 10:56
... aga ühe ööpäeva tahaks vast ööbida ka Warssavis või seal ligidal..ehkki sealne ööelu vast nii erutav kui Amsderdamis ei ole ent sellevõrra ekstreemsem(kas saab peksa või ei saa) ja sellist laus-sõitmist küll ei tahaks et kohale -vaataks mängu ära ja kohe tagasi koju...bussimaitse jääks suhu... Ma arvan et orgunniks ikka mingid hostelid ka sinna juurde ja rokis kohalikega linnapeal ka..olgu siis paarsada krooni kallim aga elamus oleks parem.
Nwa - kui oleks 2 bussijuhti äkki sõidaksid 12+12 tundi? See lahendaks probleemi. Igaljuhul hind on väga soodne sul - kui just mingi äralaguneva bussiga tegemist pole - ja asja peaks edasi ajama... Arvan et aasta alul on mul omal ka mingi pakett valmis tehtud ja eks siis paneme kõik pead kokku ja valime kompromissina parimad võimalused... igaljuhul mina tahan ühe öö ka kohapeal olla.... By the way - kas mitte see mäng ei toodud paar päeva ettepoole esialgselt väljakuulutatud 20ndast?

yheksa
18.12.01, 11:10
allikaks oli http://www.fcflora.ee/?cath=1&uudis=1&id=926&arhiiv=1

Seoses laupäeval, 1. detsembril toimunud 2002 .a. MM-finaalturniiri alagruppide loosi ning sellest tulenevate muudatustega Poola jalgpallikoondise mängudeks ettevalmistumise kavas toimub Poola - Eesti A-maavõistlus Varssavis 18. mail 2002. a. (esialgselt 20. mail).

Hellik
18.12.01, 17:55
Niisiis annan infot oma broneeritud bussi ja sõidu kohta üldiselt.
Sõidu algus:17.05.2002 12:00 Tallinn
Sõidu lõpp: 19.05.2002 19:00 Tallinn
Sõidu hind: 375 EEK

Esialgu on planeeritud (traditsiooniline) lühem peatus Pärnus. Veidi pikema peatuse võiks teha Leedus (Siauliais?), et endid veidi sirutada. Varssavisse jõutakse 18-nda hommikul kella 8 paiku.
Mängu alguse ja piletihinna kohta pole Poolast veel vastust tulnud.Vaevalt pilet üle 200 kr. maksab. Tagasisõit peaks hakkama peale mängu. Kui Varssavi ööeluga tutvuda tahtjaid on palju, siis tuleks broneerida ka majutus. See pole küll eriline probleem, kuid selle kohta ootaks kindlasti vastukaja. Majutus maksaks u. 200 kr, samuti läheks veidi kallimaks sõiduhind.

makseinfo:

a/a Hansapangas:1103497739
saaja:Martti Grenberg
selgitus:Poola,maksja nimi,telefon

Kuna Balti turniirile sõidu juba korraldasin, siis ei tohiks usaldusega probleeme tekkida või...?

Martti
mayhem@email.ee
052-18351

aiFo
18.12.01, 20:55
krt kyll!!!!

kuulge jorsid, ärge nyyd kyll tossige!!!

aif.

p.s. kes nyyd tossima lööb on alan shearer!!! :)

p.p.s. mayhem, kui sul on muresid siis pool anna ära:), aitan igavesti, aiFo...

Miq
19.12.01, 00:23
Orginally posted by jansa

Nwa - kui oleks 2 bussijuhti äkki sõidaksid 12+12 tundi?

Seda et üks bussijuht õib mu arust järjest sõita 8 tundi.
A kusjuures Mayhem o tubli töö ära teinud ja väga soodsa reisi ju välja ajanud. igatahes nüüd tekkis küll plaan tulla.

Hellik
19.12.01, 11:00
Veel seda, et ega maksmisega väga kiire ei ole. Esialgu on tähtsam hakata koostama nimekirja KINDLATEST tulijatest.

oku
19.12.01, 12:13
Ei tea, kas see on nüüd õige koht kiremiseks, aga pärast Balti turniiri elamusi tahaks ennast küll kindlaks tulijaks registreerida.
Kuna rahaga kiiret pole, siis ootan veidi :õnnelik:
Noh, niikaua, kuni summad selguvad.

ROOTSI KUNN
19.12.01, 17:35
Rootsi Kunn on kindel tulija, ma arvan et võibolla kogu perega.
Mul on ettepanek kõigile ,kes seda teemat loevad.
Algatame suuremat sorti reklaamikampaania Poola sõiduks,ehk siis rahva kaasahaaramiseks.
Olen kindel ,et suudame lüüa nn.välissõitude eesti publiku rekordi,mis praegu peaks minu andmetel olema 400-450
Leedu -Eesti Vilniusest.
Reisi pakkumine tuleb kindlast ka kevadisse Eesti-Venemaa mängu kavasse trükkida. Samuti kasutame jalgpallisõbralike pressiväljaannete abi.
Jallgpallihaiglal on kohe võimalus oma loomist õigustada.
Poolas on muide mais üpris soe.!

Jeeg
19.12.01, 17:48
Niisiis, uurisin kalendrist ja avastasin et õnneks toimub reis reede-pühapäev - seega üka päev koolist ära küsida poleks mingi raskus, võib kindlaks tulijaks lugeda ja nagu ma aru saan, kui võtta kaasa kusagil 500 eeki, siis peaks Varssavis ja kogu reisi jooksul kenasti toime tulema (?), siit järeldub ka see, et mina ei poolda Varssavis peatumist, pealekauba - esmaspäevaks oleks nagu vaja kooli ka jõuda ;)

aiFo
19.12.01, 18:09
njaaa.... promomisega on sedasi, et balti turniirist endal mitte just parim mälestus promomise koha pealt...

eesti ajakirjandusel on asjast suht-puht pohhui, lihtsalt ei kirjuta asjast ja k6ik! iseasi kui me selgeks teeksime, et oleme suusafännid ja lähme poola suverulli v6istlustele vms :)

kui yhe bussi kokku saaks, oleks esialgu tubli kyll!

Lincoln
19.12.01, 20:04
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Rootsi Kunn on kindel tulija, ma arvan et võibolla kogu perega.
Mul on ettepanek kõigile ,kes seda teemat loevad.
Algatame suuremat sorti reklaamikampaania Poola sõiduks,ehk siis rahva kaasahaaramiseks.
Olen kindel ,et suudame lüüa nn.välissõitude eesti publiku rekordi,mis praegu peaks minu andmetel olema 400-450
Leedu -Eesti Vilniusest.
Reisi pakkumine tuleb kindlast ka kevadisse Eesti-Venemaa mängu kavasse trükkida. Samuti kasutame jalgpallisõbralike pressiväljaannete abi.
Jallgpallihaiglal on kohe võimalus oma loomist õigustada.
Poolas on muide mais üpris soe.!
Kui nii vaid oleks siis oleks ka tulija.

gaskoff
20.12.01, 11:15
Orginally posted by yeg
... pealekauba - esmaspäevaks oleks nagu vaja kooli ka jõuda ;)
Muuseas, kõigile abiturientidele teadmiseks, et 20.05 ehk päev peale tagasijõudmist toimub matemaatika riigieksam. See näiteks vähendab tunduvalt minu kaasatulemisvõimalusi.
----
Ma ei hakka uut posti tegema - olgu see vastuseks Rootsi kunni avaldusele, mis on järgmises postis.
Mina isiklikult ei kavatsegi enne mate eksamit midagi õppida (õppimine on lollide jaoks, targad teavad isegi ;)), aga üle 90-ne punni saamiseks on vaja siiski puhanud ja ilus olla ning välja näha :). Pealegi kui me ajakava järgi kell 19 (oli vist nii) Tallinna jõuame, siis tegelikult jõuame me umbes kell 22, arvestades kõik pit-stoppe jm. eksam algab aga vist mingi kell 10 hommikul ja mul tekiks raskusi kooli (so Nõkku) jõudmisega.
Tegelikult tahaks ma väga tulla ja äkki ikka tulengi, kui õnnestub. Kui eksamit poleks tuleks 100%.

Aga aitab sellest, teema on Poola minemine!

ROOTSI KUNN
20.12.01, 13:11
gaskoff, teadmisi tuleb aastaringselt omandada.
MITTE aga nii,et hakkad paar päeva enne eksameid õppima.
:D :D

Jaan
23.12.01, 06:15
Orginally posted by aiFo

krt kyll!!!!

aif.

Aif, ma olen sind eluaeg jälestanud...
JR
PS. Kes on liider, ah?

vibu
23.12.01, 22:02
vibu on tulija... raha ülekandmisega ootan niikaua, kuni selgub täpne summa, palju reis enda alla võtab... Sain ma õieti aru, et plaanis on minna Ikla kaudu?

Kaarel
24.12.01, 05:52
Ma olen kindel tulija - ajateenistus kah selleks ajaks läbi.

Lincoln
27.12.01, 20:34
Orginally posted by Jaan

Orginally posted by aiFo

krt kyll!!!!

aif.

Aif, ma olen sind eluaeg jälestanud...
JR
PS. Kes on liider, ah?

Olgem ikka sõbrad edasi...:D ;) :õnnelik:
Lincoln

Ertai
27.12.01, 22:07
Vaatasin oma märkmikku ja selgus et see aeg on vaba:)(selle märkmiku otsigu käigus kukkus riiul varba peale, mispärast ma ka nyyd 1h. hiljem kirjutan, sest sai traumapunktis käidud ja vaadatud et varbas mõra aga neidki varem on nii,et pohhui(mida kõike ma Eesti jaox ei tee:doh: )
Ma ei saa nyyd täpselt enam millekist aru nii et keegi võix siia lihtsalt kujul tuua välja palju miskit konkreetselt maxab jne.
söök=igaoma enda asi
jook=niipalju kui keegi jõuab juua
pilet
jne...
Vast tulex kah siis kui täpsemat infot saax(sest k2idud mängudel kaks siis olex yks välismaa mäng ka olemas:))jne....:)kuni...kuni...krt teab milleni(ei suuda mõelda varba pärast, ärge pahax pange:D)

Nii et keegi võix kõik kokku võtta kiiremas korras:)
P.S. Kuidas kohtadega on?kui saax kutsux sõbra kaa:)

jansa
03.01.02, 16:39
... no nii..olen jõulu-aastavahetusest väljapuhanud ja elusalt tagasi ja paneksin ülesse ka oma reisikavad ja plaanid mis puudutavad kevadist Poola reisi:

1. variant neile kes veic rohkem kohapeal olla tahavad ning aega ja raha rohkem :

- 1 PÄEV. Väljumine Neljap. 16.05. Tallinnast kell 20:00 .... öö bussis
- 2 PÄEV. Saabumine Warzawisse Reedel 17.05. kell 14:00 ... rokk linna peal .... öö hotellis
- 3 PÄEV. Laupäeva hommikust alates, kes kui vara ärkab kuni mänguni rokkimine linna peal, õhtul mäng, peale mängu kes kuhu .... öö hotellis
- 4 PÄEV. pühapäeva hommikul kell 09:00 tagasisõit mis kestab ~01:00 ja lõppeb Tallinnas

HIND : 1000.- EEK (sisaldades: kaht ööd Warzawis paiknevas hotellis 4-stes tubades, hommiku sööke hotellis, bussiteenust, õlut)
----------------------------------------------------------------------
2. variant, mis ilmselt populaarsem tuleb:

- 1 PÄEV. Ärasõit Reedel kell 14:00 TAllinnast .... öö bussis
- 2 PÄEV. Saabumine Laupäeva hommikul kell 10:00 Warzawisse .... rokkimine linna peal ... õhtul mäng ... pärast linnapeale või hotelli... ööbimine hotellis
- 3 PÄEV. Abfahren um 09:00 Uhr nach Tallinn .... 01:00

HIND : 750.- EEK (sisaldab ööbimist samas hotellis mis eelmises variandis, samuti hommikusööki hotellis, bussiteenust, õlut-A.Le Coq niipalju kui ma suudan sponsorabi korras ära seebitada jne.)

jansa
03.01.02, 16:51
... tahtsin veel lisada et bussid on samad mis Hollandi reisi ajal aga kusekogumis paagile teen ise augud sisse et uputama ei hakkaks keset teed.
niisiis on meil hetkel juba mitu reisiplaani ja ootaksime vastukaja kui plju isiis neid tulijaid on ja huvilisi sest nüid peaks olema leitud igaleühele sobivaim variant...Mayhemi poolt kõige odavam variant ja minu poolt siis keskmine ja kallim variant neile kes kohapeal ka veic tahaksid olla...Muidugi võiks ju veel ka lennucharteri väljapakkuda neile kel raha puu otsas kasvab.
Igaljuhul ootaks vastukaja..mina näiteks peaks siis veebruari lõpuks teatama kas tuleb üks või mitu bussitäit (prognoositavalt) ja kas tuleb neljap-pühapäev. variant ka lisaks reede-pühapäevasele variandile... või ei tule kumbagi.
Pikk jutt ... s... jutt, kirjutage mida mõtlete.
info 050 99366 Jaanus Rumma

dieter
03.01.02, 17:04
Dieter toetab jansa teist varianti (tööinimesel on kergem reedel ära minna) ja on 99% tulija :kaabu:; lisaks üritan kaasa rääkida ka oma keskkooliõpilasest venna, kes on ka jalgpallifänn (kuid mängib üsna hästi tennist ja peab enamuse oma rahast ja ka ajast sellele spordiale kulutama) ehkki sarnaselt minule pisut väiksema kategooria oma võrreldes mõnede kaasaelajatega ;) .
Samas nõus olen kõigi siin välja käidud variantidega.

Repserto LuaLua
03.01.02, 18:49
olen kindel tulija ning kindlasti tahaks ka sealse ööeluga tutvuda. Tegelikult pooldaks isegi jansa 1. varianti, seega siis 2 ööd poolas.

Kata
04.01.02, 01:35
:õnnelik:
olen ka tulija!
ja pooldax igati 1. varianti, aga kuna ma koolilaps olen ja seoses Hollandiga koolis tõsesed rahutused tekkisid, siis olex 2. variant kõvasti sobivam.

Pätu
04.01.02, 02:50
ma siin lugesin seda teemat ja vaatasin , et kuupäev on sobiv ja raha ka on siis tuleks ka teiega kaasa...

p.s. tahaks Tallinnasse jõudmise ajaks veel elus olla (mitte surra teie käe läbi)

13
04.01.02, 10:53
Mulle sobib esimene variant.Igati tore oleks kohaliku eluga tutvuda.Jama on ju kui jõuad laupäev ommiku jõuad Varssavi .öö läbi on sõidetud(mõni kindlasti ka veidi napsu võtnud) ja siis ollakse nii väsinud,et ega sellest mängu vaatamisest midagi välja ei tule.

Kõikide rahustamiseks ütlen:Minema-jooksvat-naist kaasa ei võeta!!!!

Litmanen37
04.01.02, 14:14
Sinna Poola sõidaks heameelega.Tegelikult juba päris kindel tulija!Kas praeguseks on juba asjad kõik selgeks tehtud,et millal ja kuidas ja palju???

oku
04.01.02, 18:07
Tulija nagu juba varem mainisin - hingele lähedasem on kindlasti 1.variant - saab muid vigureid peale pallimängu vaatamise ka teha ja teiste fännidega vennastuda. Iseasi kui töö piire ei sea.
2.variandi puhul ligineb mu kohalolek 101%-le protsendile

jansa
04.01.02, 18:25
... väga hea et märkasin kohe kiiret vastukaja ja kuna mul endal on ka juba 6 kindlat kaasasõitjat (eelistavalt siiski variant 2. reisile, ehkki ise eelistaks variant 1.-e) siis arvan et ühe neist bussidest ikka täis saame ja kui väga palju huvilisi tekib veebruariks-märtsiks siis vast ka kaks bussitäit kokku organiseerime - ning võibolla ka erineva kestvusega fännireisi ära teeme kes kauem olla tahab.
Igal juhul saatke turu-uuringu tarvis oma arvamusi edasi ja raha kogumisega alustan konkreetsemalt siis veebruari lõpus, mis võiks välja näha nii et kes saab maksaks kohe kõik ja korraga ja kes ei, see teeks mingi 200.- ettemaksu ja ülejäänud kuidas saab ... aga igaljuhul enne väljasõitu oleks kõik makstud igalühel ...sest Hollandi reisust on siiani mõned mehed kel mõned sajad maksmata jäid...

Jeeg
06.01.02, 03:53
/me pooldab teist varianti, kuna 1. varianti kipub segama kool ja samuti see et see maksab juba sutsu palju minu enda jaoks...

Aga muidu tahtsin küsida et kui 750 arvele ära kanda miskiks ajaks (on tähtpäeva ka?), et kui palju siis sa ise jansa näiteks lisaraha minimaalselt kaasa võtaksid?

Mul siin vaja arvestused juba varakult ära teha ;)

gaskoff
06.01.02, 11:36
Mina, kui vaene inimene, paneks oma kaardid Mayhemi reisipaketile.

Martin
06.01.02, 12:58
Mayhem!

Palun räägi oma variandist lähemalt - paljudel inimester on huvi, kuid oled nii kaua vaikinud, et keegi ei oska praegu sinu plaani osas seisukohta võtta.

Ise oleks arvatavasti sunu omaga tulemas ja võtaks oma neiu ka kaasa - ehk kaks kohta siis oleks soolas.

Pätu
06.01.02, 13:38
tahaks ka kuulda seda mayhemi paketti lähemalt sest selle hind on ikke väga soodne ja jääks rohkem raha muu peale

Repserto LuaLua
07.01.02, 15:33
jap,Mayhem. Uuri, palju kogu sinu pakett läheks maksma majutusega - vähemalt ühe öö (olgu siis kasvõi mängujärgne) tahan raudselt poolas veeta.

jansa
07.01.02, 17:03
... to Yeg...

Iseenesest see kui palju sa raha kaasa kavatsed võtta sõltub sellest mida plaanid kohapeal ettevõtta (õlu, Pubide külastused, kohalikud kaunitarid jms. seonduv).
Ma arvan et saab vabalt hakkama 200-300.- EEKiga aga võid kulutada ka 2000-3000 ... Ise näiteks planeerin kaasavõtta igaksjuhuks u. 1000.- EEKi vms. suurusjärku sest õlu on seal kuuldavasti odav (suhtleme hetkel Ivariga mingite Poola jalkafännidega, sealt see info) ja ise võib ju oma jooke kaasa võtta ja manustada nii kua kui jätkub... söök on ka selline et kui hommikusöök on hotellis hinna sees siis jääb sisuliselt kohapeal vast 1-2 korda söömist ja McDonalds on igalpoolmaailmas suht sama hinnaga ja selle elab üle.Junkfoodi saab ka teel Lätist või Leedust bensukatest jne. osta. Muidugi kui Sa mingeid meeneid või kola ostma hakkad siis pead ilmselt raha koguma hakkama.

Hellik
07.01.02, 18:13
Martin ja eestieest :Rääkisin planeeritavast sõidust pikemalt 18-12-01 16:55:05 postituses. Lisaks veel niipalju, et tõenäoliselt jääb hind samaks(375 kr.-loomulikult ilma majutuseta)
Lua: Vastuse sellele küsimusele annan kindlasti paari päeva jooksul

P.S. Kahjuks on liiga vähe olnud vastukaja teemal, kas mängujärgsel ööl soovitakse majutust või mitte.
Kuna minu esialgses pakkumises majutus puudub, siis eelkõige sooviks saada reageeringut inimestelt, kes tahavad kohe peale mängu tagasi sõitma hakata.

Martti
mayhem@email.ee
052-18351

Andy
07.01.02, 19:20
Kuna oleksin ka sõidust huvitatud kuid päris täpselt ei jaga matsu lahti kumma variandi, kas Mayhemi 1) või 2) või Jansa variandiga minnakse, siis äkki mõni tegijam tüüp siin foorumis pistaks üles küsitluse ja siis oleks nagu näha milline variant populaarseim on.

Andy
07.01.02, 19:21
Sry, tähendab oli vist siiski Jansal 2 varianti, mitte Mayhemil.

Jeeg
07.01.02, 21:33
Mayhem, mina pooldaksin kohe tagasisõitmist, muidu vist pühapäeva sees tallinnasse ei jõuaks?

Lincoln
07.01.02, 22:31
Mayhem, ma pooldaksin samuti märast mängu tagasisõitu. Ainult sel juhul on võimalik kaasa tulla.:(

Sen
07.01.02, 22:56
Mina pooldan raudselt pikemat varianti!
Ja kui meid palju tuleb siis saab ju 2 bussi erinevate variantidega.

Martin
08.01.02, 01:59
Ma paneks Soccernetti siis ka uudise üles - kui soovi on muidugi.

Kas pakkumised on siis nii (pakkujad - vaadake kindlasti üle!!!):

Pakett 1 - korraldaja Martti Grenberg (eelmine kogemus: korraldas edukalt Balti turniiril käimise)

Sõidu algus: 17.05.2002 12:00 Tallinn
Sõidu hind: 375 EEK + mängupilet

Esialgu on planeeritud (traditsiooniline) lühem peatus Pärnus. Veidi pikema peatuse võiks teha Leedus (Siauliais?), et endid veidi sirutada. Varssavisse jõutakse 18-nda hommikul kella 8 paiku. Mängupilti kohta veel info puudub, kuid see peaks maksma umbes 200 krooni, kindlasti mitte rohkem.

Lisainfo ja registreerumine: mayhem@email.ee ja 052-18351

2. pakett - korraldaja Jaanus Rumma (eelmine kogemus: Hollandi-Eesti MM-valikmängule sõit)

- 1 PÄEV. Väljumine Neljap. 16.05. Tallinnast kell 20:00 .... öö bussis
- 2 PÄEV. Saabumine Warzawisse Reedel 17.05. kell 14:00 ... rokk linna peal .... öö hotellis
- 3 PÄEV. Laupäeva hommikust alates, kes kui vara ärkab kuni mänguni rokkimine linna peal, õhtul mäng, peale mängu kes kuhu .... öö hotellis
- 4 PÄEV. pühapäeva hommikul kell 09:00 tagasisõit mis kestab ~01:00 ja lõppeb Tallinnas

HIND : 1000.- EEK (sisaldades: kaht ööd Warzawis paiknevas hotellis 4-stes tubades, hommiku sööke hotellis, bussiteenust, õlut)

3. variant - korraldaja Jaanus Rumma
- 1 PÄEV. Ärasõit Reedel kell 14:00 TAllinnast .... öö bussis
- 2 PÄEV. Saabumine Laupäeva hommikul kell 10:00 Warzawisse .... rokkimine linna peal ... õhtul mäng ... pärast linnapeale või hotelli... ööbimine hotellis
- 3 PÄEV. Abfahren um 09:00 Uhr nach Tallinn .... 01:00

HIND : 750.- EEK (sisaldab ööbimist samas hotellis mis eelmises variandis, samuti hommikusööki hotellis, bussiteenust, õlut-A.Le Coq niipalju kui ma suudan sponsorabi korras ära seebitada jne.)

Pakettidele 2 ja 3 lisainfo ja registreerumine: 050 99366 Jaanus Rumma

aiFo
08.01.02, 17:36
njaa... siin keegi ytles, et teeks 2 erimoodi reisi...

mulle see asja terviklikkust jälgides väga ei meeldi...:(

isegi kui juhtub ime ja koguneb 2 bussitäit rafast, siis kaotaks asi suuresti oma v6lu, kui tekiks 2 täiesti erinevat marsruuti, kes saavad kokku ainult mängu ajaks:(

ylik6va oleks kui need 2 bussitäit liiguksid s6bralikult käsikäes ja yheskoos, tehes lustlikke peatusi huvitavates eesti asulates (näituseks ikla:)) ning viies kultuuri meie vennasvabariikide kyladesse ja kantsidesse (seal ike elab ju veel inimesi?:))... v6imalik, et see on yksnes minu yksik uitm6te, kuid mulle tundub, et selline 2-st bussist koosnev karavan oleks ylimalt nauditav!

samas saan ma aru, et organisatoorses m6ttes tekitaks selline asi hirmsamatmoodi vatti ja vilet, kuid ehk ei oleks asi päris yletamatu? p6hiline asja juures oleks see, et mayhem ja jaanus peaksid lähitulevikus koos maha istuma ning huvitavate m6tetega yksteisele toeks olema... njaa...

ok, tulevikus avaldan oma arvamust veel ja veel, seniks aga,

pRmt!

aiFo.

Jyrka
08.01.02, 17:41
minule kui mitte-reisijale tundub kõige ägedam teine pakett :kaval:

Jorgan
08.01.02, 18:07
Mayhem

Mulle sobiks samuti see variant, kus saab kohe peale mängu tagasi tulema hakata, sest mul oleks vaja esmaspäeva hommikul Tartusse matemaatika riigieksamile jõuda.

Samas ei ole ma veel päris kinde kas ma üldse tulen. :(

ROOTSI KUNN
09.01.02, 00:11
Jansa! minu tutvusringkonnast tuleb ligi kümme inimest, kui
mitte rohkemgi. Pooldan ööbimistega varianti ,kuid sõitma olen nõus iga variandiga.
Nüüd tuleb sõitudele kõvasti reklaami teha näit: pane Delfi-
Sportneti uudistesse üles ja laseme ka Eesti-Vene mängu kavas ära trükkida. Võibolla saab ka SLõhtulehte väikse jutu lisada. Olen kindel ,et 500 inimest saame kokku. Kõik sõltub
sellest kuidas reisi promoda suudame.

atso
09.01.02, 01:33
500 inimest oleks ju väga kõva sõna. Kuna ise pole ühelgi välismängul käinud siis oleks ka üks tulija võibolla saaks mõne sõbragi kaasa. Ja natuke veel ja ongi 500 täis..

vibu
09.01.02, 06:50
Minul probleeme pole. Aastavahetusel rääkisin ka paari saksa tuttavaga (tarus muideks). nemad ka tulijad. Tulevad muidugi omal käel saksast. mingi kümmekond inimest. Siis veel kümmekond Läti piigat. Nood tulevad koos sakslastega. Vähemalt jutt jäi niiviisi. Töökaaslane on kah oma jutu järgi tulija. Mina tulen siis kahekesi... (võib-olla võtan mõne pliksi kaasa, kes teab....). kuhu vaid raha tuleb üle kanda? Ja millise variandi kasuks otsustab enamus rahvast? Endal seoses töökohaga paar ideed, kuidas piiriületus kiiremalt ja vähem valutult mööduks.
1. Andke teada orienteeruvad ajad, mil Eesti piiril ollakse. Mul loodetavasti annab organiseerida, et meid eelisjärjekorras ja kiirelt teenindataks...
2. Vähemalt tund peaks olema kahel bussil piirilejõudmisel vahet. Pole mõtet teisel bussil kolmveerand tundi seista. ja tervet bussitäit niikuinii punkti territooriumile ringi litutama ei lasta...
jne....
Ok, andke teada...

jansa
09.01.02, 10:51
... Mayhem kontakteeruks oma vahel täna-homme!
Iseenesest saan aru et Mayhem elab Tartus ja ses suhtes oleks jälle hea kui tema saaks lõuna-eesti rahvaga leivad ühte kappi panna ja rahvast sealt poolt koguda , muidu lisandub veel Tallin-Tartu bussipilet ka lõpphinnale :) . Aga muidugi pole see mingi reegel ja igaüks valigu ikka endale taskukohasem ja meelepärasem variant...
Konsolideerugem härrased!

ROOTSI KUNN
09.01.02, 11:22
Jansa! minu teada elab Mayhem Pärnus .
Tundub,et lumepall veereb päris suureks,rahvast liitub aina rohkem. Ja arvestama peab sellega ,et enamus inimesi otsustab hiljem ning paljud üldse veel ei tea sõidust.

aiFo
09.01.02, 16:15

... Mayhem kontakteeruks oma vahel täna-homme!
Iseenesest saan aru et Mayhem elab Tartus ja ses suhtes oleks jälle hea kui tema saaks lõuna-eesti rahvaga leivad ühte kappi panna ja rahvast sealt poolt koguda , muidu lisandub veel Tallin-Tartu bussipilet ka lõpphinnale :) . Aga muidugi pole see mingi reegel ja igaüks valigu ikka endale taskukohasem ja meelepärasem variant...
Konsolideerugem härrased!

globaalses m6ttes ei ole sel juhul tegemist konsolideerumise, vaid separeerumisprotsessiga...:(

aif.

p.s. kas ei oleks v6imalik misegine siuke variant, et ööelunautijad lepiksid 1 ööga varssavis pärast mängu? kohale s6idaks aga yheskoos...

jansa
09.01.02, 16:35
... to AiFo

Loomulikult on see võimalik, kõik on võimalik.
Sõltub ainult sellest kes kui kaua tahab olla, tegelt ma ise ka selle 750.- variandi poolt et laupäeva hommikuks kohale jõuda ja siis rokkida ning õhtul mängule ja ööseks linna. Kui reedel-lõunaks juba jõuda siis võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks ja mõned pannakse jälle pokri ning seega jääb mängu vaatamine ära või mine tea..või et äkki viskab see Warzaw ka niisama ära ja äkki polegi seal kaks päeva järjest midagi teha... samas jälle kui mingi 30 inimest sooviks ikka juba reede´l kohal olla siis läheks ise ka ikkagi juba neljap. minema.
aga kui läheme reedel siis muidugi võiks kuskil Pärnu kandis kokkusaada(ja kiisku püüda) ning siis koos kohale põrutada..(nagu Leetu sõitsime)... Poolat vallutama. sestap minagi ütlen et peaksime oma vahel ses suhtes suhtlema ja inffi vahetama koguaeg.

13
09.01.02, 17:26

... to AiFo

Loomulikult on see võimalik, kõik on võimalik.
Sõltub ainult sellest kes kui kaua tahab olla, tegelt ma ise ka selle 750.- variandi poolt et laupäeva hommikuks kohale jõuda ja siis rokkida ning õhtul mängule ja ööseks linna. Kui reedel-lõunaks juba jõuda siis võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks ja mõned pannakse jälle pokri ning seega jääb mängu vaatamine ära või mine tea..või et äkki viskab see Warzaw ka niisama ära ja äkki polegi seal kaks päeva järjest midagi teha... samas jälle kui mingi 30 inimest sooviks ikka juba reede´l kohal olla siis läheks ise ka ikkagi juba neljap. minema.
aga kui läheme reedel siis muidugi võiks kuskil Pärnu kandis kokkusaada(ja kiisku püüda) ning siis koos kohale põrutada..(nagu Leetu sõitsime)... Poolat vallutama. sestap minagi ütlen et peaksime oma vahel ses suhtes suhtlema ja inffi vahetama koguaeg.

13 tahab näha kuidas te terve laupäeva rokite kui te olete enne seda peaaegu 24 tundi järjest bussiga sõitnud.Hea näide oli Hollandi ja Riia reis:)Mõni vend oli Pärnuks juba läbi nagu käbi:)ja mõni vend oleks laeva peale magama jäänud kui Rootsi jõudsime:)

Hellik
09.01.02, 17:34
Pooldan igati Aifo ideed, et bussid võiks koos sõita. Seega tõstan enda bussi väljumisaja 14:00 peale.

jansa
09.01.02, 17:34
... me oleme ettearvamatud 13, ja ettevaatlikud 13, ole sinagi...

Maarek
09.01.02, 17:39
Enda kogemusele toetudes on poolakad päris sõbralik rahvas. Sai nendega isegi tuline korvpallimatš maha peetud miskis kahtlases kohas, öösel pidu pandud ja järgmine päev oma kadunud (varastatud) asju taga otsitud.

aiFo
09.01.02, 18:05

jup! arvan, et isegi kui needsinased 2 esialgu ideetasandil bussi eri firmadest eri organiseerijate juhtimise all juhtuvad olema, siis ikkagi oleks hyva,kui nad koos oma retke teevad... alustatakse koos tallinnast ja l6petatakse koos poolas... tagasitulek v6iks ju pealegi erinev olla, vastavalt soovile... piiripunktides jms kohtades yksteise j2rgi ootamisest ma kyll suuremat probleemi ei n2e...

võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks

njaa, seda enam on parem, kui me puntis koos oleme... mustale stsenaariumile ei saa kunagi l2bi s6rmede vaadata... k6ike v6ib juhtuda... kuigi tore oleks levitada kohalikele s6numit "good luck poland for world cup!" vms ja nendega h2sti l2bi saada... tegemist on ju ikkagi poolakate jalgpallipeoga, kus meie oleme (loodetavasti oodatud) kylalised. ok.

aif.

ROOTSI KUNN
09.01.02, 19:35
AiFo-l hea mõte! kui polanditele üks liht loosung teha
Kojamehe stiilis,voodilinale a,la Good Luck
siis oleks me vist igal pool teretulnud ,isegi piiripunktides.
Ja õlut voolaks igas pool ojadena. Teeme selle plagu ära.

Ertai
09.01.02, 23:22
Orginally posted by Jyrka

minule kui mitte-reisijale tundub kõige ägedam teine pakett :kaval:
Mulle sobiks sääne variant et sa kaasa tuleks, kõigile joogid finantseeriks(et mitte kolki saada)ning pärast mängu sulle kolki anda (kui sa liiga palju muliseksid:kaval: (mis sul ülimalt häti välja tuleb) või Eesti kaotaks):viha:

gaskoff
10.01.02, 00:29
Poolal on minu teada Eestiga suht sõbralikud suhted juba ilmasõdade vahelisest ajast ning ma leian, et seda võiks ka fännide tasemele laiendada. Olen küll mõne targema ja vanema inimese käest kuulnud, et poola fännid pidid vihased vennad olema, aga kui me lähme sinna plaguga "Good luck, Poland" vms., siis peaks ka karmimate vendade süda sulama. Igatahes on poolakad minu arust sümpaatne rahvas ja ka nemad on kommunistide ja natside käeläbi kannatanud.

Pätu
10.01.02, 01:43
Orginally posted by Ertai
Mulle sobiks sääne variant et sa kaasa tuleks, kõigile joogid finantseeriks(et mitte kolki saada)ning pärast mängu sulle kolki anda (kui sa liiga palju muliseksid:kaval: (mis sul ülimalt häti välja tuleb) või Eesti kaotaks):viha:

Sa nagu välistasid kõik võimalused mitte tappa saada

Minule sobivad kõik variandid sest 3 päeva koolis ära olla pole ka probleem... ja kui on mingisugused arvetused sel ajal , sii on alati võimalik pedagoogidega rääkida ja neid muudele aegadele sokutada

vibu
10.01.02, 02:05
Mul oleks tarvis teada, orienteeruvalt mis kella ajal ollakse Iklas. minnakse ikka Ikla kaudu?

Hellik
10.01.02, 11:58
Iklasse peaks jõudma 18:00 paiku (17.05), + - pool tundi

Ertai
10.01.02, 17:58
Orginally posted by eestieest

Orginally posted by Ertai

Sa nagu välistasid kõik võimalused mitte tappa saada

Ma ei kirjutanud seda nüüd tõsiselt, kuna ma pole üldse vägialdne tüüp:D Ma olen rahu ise....Aummm:ingel:

Pätu
11.01.02, 17:28
seda me kõik usume

P.S. mina pole päriselt

Poborsky
11.01.02, 18:28
Tere!

Loomulikult on tore, kui kaklema ei pea. "Good luck"-plagu on hea mõte, aga võib mõjuda ka vastupidiselt: lipitsevalt. Aga ega enne teada ei saa, kui ei proovi.

Mina usun, et poolakad on toredad inimesed, aga tean ühe tuttava kogemustest ja meediast, et jalgpallifännid on väga agressiivsed.

Loodan kõige paremat, aga olen valmis halvaks. Kaalun oma kalli naisjalgpallifänni kojujätmist. Ilmselt on temal samad plaanid minuga:)

Kõike head!
Poborsky

kojamees
15.01.02, 11:54
Äkki maskeeriks naisfännid meesteks ,siis saaks kindlasti tappa.Ja poleks nagu sugudevahelist ebakõla.:D

jots
15.01.02, 14:20
Kõik lähevad õhinal Poola AGA varsti toimub EM valikgruppide loosimine ja ka mängud pannakse paika. Kui juhtub näiteks selline asi, et vastaseks sattub mõni vahva riik (Rootsi, Norra, Inglismaa) ja võõrsil mäng selle riigiga toimub näiteks paar päeva peale Poola mäng (s.o. siis kolmapäeval) - see seab päris paljud valiku ette kas sõprusmäng Poolaga või EM valikmäng?

Martin
15.01.02, 14:26
Orginally posted by jots Kõik lähevad õhinal Poola AGA varsti toimub EM valikgruppide loosimine ja ka mängud pannakse paika. Kui juhtub näiteks selline asi, et vastaseks sattub mõni vahva riik (Rootsi, Norra, Inglismaa) ja võõrsil mäng selle riigiga toimub näiteks paar päeva peale Poola mäng (s.o. siis kolmapäeval) - see seab päris paljud valiku ette kas sõprusmäng Poolaga või EM valikmäng?

Ülimalt enatõenäoline:
1) Enne EM'i valikmänge peaks olema MM lõppenud.
2) Poole peab ka ise EM'i tsükli läbime, seega kui esimene punkt paika ei pea, siis mis kuradi mõttega Poole üldse sõprusmänge korraldab - kui MM'iks on treeningmängud (EM) niigi olemas?

jots
15.01.02, 17:17
Ülimalt enatõenäoline:
1) Enne EM'i valikmänge peaks olema MM lõppenud.
2) Poole peab ka ise EM'i tsükli läbime, seega kui esimene punkt paika ei pea, siis mis kuradi mõttega Poole üldse sõprusmänge korraldab - kui MM'iks on treeningmängud (EM) niigi olemas?
Ebatõenäoline aga siiski võimalik. Näiteid ei tule kaugelt otsida: Eesti-Fääri saared viimane EM valiktsükkel..
Mäng toimus enne MM finaalturniiri algust.

Tegelikult ma mõtlesin rohkem seda, et kui näiteks 7. septembril peab Eesti kusagil mõnusas kohas mängu, kuhu minek rahakott vastu peaks aga seda ainult juhul kui Poolasse mitte minna ...

Tjahh tegelikult on Poolas käik suhteliselt odav lõbu - ja suurel enamikule pole olulist vahet, kas peab mõned kuud hiljem uuesti reisima või mitte.

gaskoff
15.01.02, 19:07
Minu teada oli Fääri Saarte mäng mingi erandjuhus, kuna Kadriorus ei olnud istekohti ja mäng taheti enne ära pidada, kui mingi UEFA selleteemaline määrus kehtima hakkas.

ROOTSI KUNN
15.01.02, 19:32
Küll sina Jots oled ikka üks nutikas sell.:P
Mida sa küll sööd,et sul pea nii hästi töötab?:P

jots
15.01.02, 21:31
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Küll sina Jots oled ikka üks nutikas sell.:P
Mida sa küll sööd,et sul pea nii hästi töötab?:P
Täna hommikul sõin kõigepealt 3 võileiba. Siis lõunaks dessertkohupiima murelimoosiga ja kõrvale tegin hernesuppi. Nüüd õhtul plaanis süüa riisirooga - mingi hea sodi kus sees riis, seened, hakkliha ja peal juust.

Pätu
16.01.02, 00:23
ma siis kirjutan selle tarkuse retsepti ülesse , et saada sama tubliks kui sina......... mida sa kõrvale jood (äkki on hoopis sellel tähtsus)

Remark: äkki lõpetaks ilkumuse ning jääks teemasse?

oku
16.01.02, 12:22
Orginally posted by kojamees

Äkki maskeeriks naisfännid meesteks ,siis saaks kindlasti tappa.Ja poleks nagu sugudevahelist ebakõla.:D

Äkki hakkaks paneks kõik hoopis totside kostüümid selga, siis ei saa keegi kolakat. ;)
Muidugi, mine tea, mida purjakil poolakad meiega siis teha tahaksid :P

Pätu
19.01.02, 22:19
selline asi et täpsustaks eelmisi poste...... ma rääkisin kahe poolakaga ja nende jutu järgi tuleb siis pileti hind kusagil 100 ja 150 krooni vahel nii , et ei ole palju........ muud asjad on seal umbes samas hinnaklassis kui siingi

Pätu
30.01.02, 23:43
nüüd on pikemat aega vaikne olnud............... kas te olete siis saanud reisu hinna kokku???? oleks nagu peris huvitav tiada palju maksab

jansa
31.01.02, 10:52
.. minu poolt organiseeritava reisu hind endiselt sama...vt. eespoolt...

.. on vaid hetkel läbirääkimiste käigus kohalikega et äkki saame mingi kooli võimala vms. ühiseks magamiskohaks siis läheb hotelli arvelt vast paar sotti odavamaks aga see pole kindel et saame selle kooli.... nii et illusioone pole mõtet luua igaksjuhuks..

(P.S. Vahepeal käisid ju jutud et äkki jääb üldse mäng ära mingi turniiri tõttu Moskvas kuhu kutsutud Ukraina Poola ja võõrustajad... mis aga suhtkoht ebatõenäoline enne MMi)

Hellik
31.01.02, 11:58
Sõidu algus:17.05.2002 14:00 Tallinn
Sõidu hind: 425 EEK (lõplik!)

Kahjuks tuli veidi tõsta sõidu hinda, muu reisi puudutav on sama. Võimalik tasuda ka mitmes osas s.t. kes ei suuda-taha kogu summat kohe üle kanda, võivad maksta esialgu umbes pool summast(veebruari jooksul). Lõplik summa kuuluks tasumisele siis aprilli jooksul.
Nagu juba kunagi mainisin, pole raha kokku saamine hetkel kõige tähtsam. Olulisem on KINDLATEST sõitjatest nimekirja koostama hakata, mis toimuks sarnaselt Balti turniirile sõiduga (siin foorumis)

makseinfo:

a/a Hansapangas: 1103497739
saaja: Martti Grenberg
selgitus: Poola, maksja nimi, telefon

P.S. Mängu toimumine enam kahtluse all minu teada ei ole, kuna kuulsin, et Venemaale planeeritud turniir (k.a. Poola osavõtul) jääb ära, samuti on Poola-Eesti mäng ju ametlikus FIFA kalendris sees.

dieter
31.01.02, 12:17
Ot ma ei saa aru, et siis koostatakse kaks seltskonda kes lähevad või? Jansa variant koos ööbimise ja Mayhemi oma ilma?
On see ikka parim mõte ja kas saadakse kindlalt 2 bussitäit inimesi kokku :kratsti:

ROOTSI KUNN
31.01.02, 12:39
Poisid ,kahe bussitäie kokkusaamine ei ole üldse problee.
Lihtsalt paljudel, eriti noortel on kasulikum sõita Mayhemi variandiga,kuna samal ajal on paljudel riigi eksamid.
Jansa reis on natuke pikem,et saaks ka Varssavis ringi
timbutada. Saate isegi aru ,et me oleme nigu maaparandajad
KUS NIISKE KOHT SEAL TORU SISSE:D

dieter
31.01.02, 12:48
Selge. Mina ootan siis ära kuni selgub lõplik jansa variant ja sellega seonduvad asjatoimetused (raha, maksmise aeg jne).

Aff
31.01.02, 15:53
Kas keegi ikka Tartust ka reisi organiseerib?

jansa
31.01.02, 16:14
..dieter loe eespool olevaid postitusi, kõik on seal kirjas juba...Tõele au andes on mulle hetkel isegi 2 bussi broneeritud e. siis peaks u. 80 inimest kokku koguma kes meie reisiga tulla tahab...

dieter
31.01.02, 16:30
tean neid variante, lugesin uuesti üle - täpne maksumus ning valitav variant ja see kuhu maksta tuleb, selgub siis veebruari lõpu poole? mina tulen kindlasti ja tuleb minuga 95% tõenäosusega kaasa vähemalt üks inimene. sellepärast mainisingi, et mina olen Jansa variandi lõplikul selgumisel maksja - st kas minnakse ühe- või kahepäevasele reisile.
parimat
D

aiFo
31.01.02, 17:51
kaks bussi, yks ööbib, teine mitte.. ok igati, arvan... aga tore oleks kui need kaks organiseerijat (mayhem ja jaanus) ning bussifirmad omavahel konsensusele j6uaksid, et poolas6it toimuks koos.

jansa
31.01.02, 18:25
.. to aiFo

Ma ei näe selles probleemi...

Hellik
31.01.02, 18:29
Sellepärast ma tõstsingi väljumisaja 14:00 peale, et bussid saaksid koos sõita

Pätu
01.02.02, 08:13
Nooh mina olen tulija ja pooldaks kas Jansa II varianti või Mayhemit

ROOTSI KUNN
01.02.02, 12:03
Tegelt oleks hea ,kui Tartust kah keegi bussi välja ajaks
seal ju fänne üksjagu. Sest kardan ,et isegi Jansa kahest bussist jääb väheks ,kui meil veel reisi reklaam kah ilmub siis võib päris hulluks minna. Mul juba ligi 10 inimest sõitjat.
Siia pole ei taksojuhte ega teisi vanu olijaid arvestatud.
Ah jaa ,tuli meelde ,et mingi seltskond naisi tahab veel kah ühineda. Mis raffas arvab puude metsa vedamisest?;) ;)
sõidavad bussid kõik koos.

aiFo
01.02.02, 12:10
tartust vaevalt kuigiv6rd tulijaid oleks...:(

samas ei tahaks mina mitte loobuda traditsioonilisest reisueelse päeva jämmist päälinna pääl...:P senaator, lua, berg ja kosk --- olete te valmis!!!! :D

ise ei suhtuks asjasse nii sinisilmselt. usun, et 2 bussi tuleb täis, a kolmega... hmmm... see oleks midagi uskumatult lahedat! :)

Ertai
01.02.02, 16:05
Orginally posted by aiFo

Mina ja mu sõber maybe ehk tuleme lisaks...

Sen
05.02.02, 14:09
Orginally posted by aiFo

samas ei tahaks mina mitte loobuda traditsioonilisest reisueelse päeva jämmist päälinna pääl...:P senaator, lua, berg ja kosk --- olete te valmis!!!! :D

ise ei suhtuks asjasse nii sinisilmselt. usun, et 2 bussi tuleb täis, a kolmega... hmmm... see oleks midagi uskumatult lahedat! :)

Loomulikult aiFo oleme me valmis!!! Ja õlled ja viinad on juba sinu jaoks külma pandud ja voodi rõdule tehtud ;)

vibu
05.02.02, 14:46
keegi rääkis siin riigieksamitest.... kas keegi teab, millal riiklik kirjand on?

Kaarel
10.02.02, 11:24
Muidugi valmis aif - ning ilmselt ma siis ka reservis.

kelisk
10.02.02, 19:34
Postitaja: vibu

keegi rääkis siin riigieksamitest.... kas keegi teab, millal riiklik kirjand on?

emakeele kirjand on 13. aprillil

vibu
10.02.02, 21:02
Tänud Kadri... Siis vähemalt mina tean, et saan rahulikult minna ükskõik mis paketiga... Ah jaa.
Korraldajatele. Prindin siin täna lehe nende pakettidega välja ning riputan Võrus pubi seinale üles. pubi rahvaga sai juba räägitud. Nad arvasid, et huvitatuid oleks. Niisiis ma loodan, et need tel numbrid teil seal pakettide juures ikka töötavad...

Paar päeva hiljem.... Ülespanekuga läheb nats aega. Viisin neile siis lehe, mille välja printisin- pubi rahvas oli sillas. Ütlesid vaid, et nii tähtsa sündmuse jaoks on A4 formaat liialt väike ja lubasid hoolt kanda selle eest, et pakettide kirjeldus saaks suurmale lehele ja värvikirev. Igati vastutulelikud inimesed.

Chazlor
18.02.02, 08:03
tere kõigile ka minu poolt.
Kindel tulija ja Jansa variandiga.
Andke aga teada kuhu raha kanda ja mis ajaks.
nüüd hakkan pudeleid korjama ja ühe pudeli päevas rohkem õlut jooma, siis saab taarast rohkem raha kokku :)

head tööd teete :õlu:

vibu
22.02.02, 18:40
niisiis head soovid poolaka poolt-

Wed, 6 Feb 2002 14:31:50 +0100
Teema:

footballmatch in poland
Sisu:

Hi Vibu :)
At first, best wishes for U and U'r team.
Im not from Warsaw, and propabely will not see this match (live), but i hope
You'll get contact with some other polish fans and meet in Warsaw.

See You!

aero

Selgituseks, et ma rääkisin vaid, et me fääniarmaadaga tuleme....