320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    viasat näitab?
    või küsin parem nende käest?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      viasat näitab?
      või küsin parem nende käest?
      Viasat kohe näitama ei hakka. Kellel puudub kaabellevi (või on kaablifirmas lollid), peab hakkama maapealset digitelevisiooni püüdma.

      Kommentaar


        #18
        kuradi kurat, stv ei näita, eraldi vist ei saa ka kanalit osta vms
        mingi triki peaks välja mõtlema...

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          kuradi kurat, stv ei näita, eraldi vist ei saa ka kanalit osta vms
          mingi triki peaks välja mõtlema...
          Mingeid imetrikke ei peagi tegema. Antenn püsti ja vastav digiboks selle ja teleka vahele.

          Kommentaar


            #20
            Kanali bossi Toomas Lepa sõnul on nende saated nähtavad 85 protsendile Eesti televaatajaist. "Elioni, Starmani, STV ja Telseti klientide program-mivalikusse ilmume automaatselt, samuti oleme saadavad digibokside omanikele," teavitas ta.

            Kui Lepalt uurida, millest peaks saama Kalev Spordi hittsaated, vastab ta: "Telespordi lemmikalad on jalgpall ja motosport. Toome igal nädalal otseeetrisse kaks Inglise liiga vutimängu, alates uuest hooajast on iga nädal ülekanne ühest Eesti liiga kohtumisest."

            SLÕhtuleht http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=253300

            Kommentaar


              #21
              Keegi teab, kas Elioni digitv-le tuleb ta mingi lisaraha eest või ilmub ikka põhipaketti ilma tasuta?
              Mes que un club!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                Keegi teab, kas Elioni digitv-le tuleb ta mingi lisaraha eest või ilmub ikka põhipaketti ilma tasuta?
                põhipakett. Samas Elioni kolmiklahendus tekitab mõnusalt halle juuksekarvu. Nett on, netti pole. Telekas näitab - sis väidab, et on network paha.

                Kommentaar


                  #23
                  ei tea mis tädid seal STV´s töötavad küll... eile helistasin ja ütles surmkindlalt et ei mingit Kalev Sporti ei näe. rikkus mu päeva ära raisk.

                  loodame et Lepp ikka peab oma sõna ja ka STV seda näitama hakkab.

                  Kommentaar


                    #24
                    Sellest on küll mõned head aastad möödas, aga kui kunagi tööalaselt STV-st infot oli vaja saada, siis ainuke mees, kes midagi kanali asjadest teadis, oli programmidirektor. Ülejäänud olid niisama odav tööjõud, ja nende üldist töökultuuri arvestades vaevalt seal midagi muutunud on. Nii et ega sa enne ilmselt selgust ei saagi, kui 12. hommikul teleka sisse lülitad.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                      aga kas kes siin kommentaatorid on? Kuna spordialad on suht seinast seina, siis peaks ka kommentaatorite hulk olema suht suur, kuigi antud ametimeeste üldine olukord vabariigis on nagu on.
                      praegune Postimehe spordiajakirjanikMarko Paloveer,
                      loodame tuua Urmas Oti kommenteerima veteranide tennisemänge.Vaatajale ei vaja tutvustamist ka Are Elleri nimi, kelle häält saab kuulda uue nädalavahetuse Macau Grand Prix ülekandest. Korvpallimängudes astub puldi taha Rauno Pehka
                      Ning igapäevaste uudisteankru rolli vahetavad Urmas Reitelmann ja raadiohäälena tuntud Margus Kiiver, "Time out" nime kandvas jutusõus tulevad vaataja ette Hannes Rumm ja Ove Musting.
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        põhipakett. Samas Elioni kolmiklahendus tekitab mõnusalt halle juuksekarvu. Nett on, netti pole. Telekas näitab - sis väidab, et on network paha.
                        Ja ma arvasin, et ainult mul maakolkas on selline probleem netiga. Mõne kuu jooksul olen pidanud Elioni hädaabi numbrile helistama üle kümne korra. Ja see on muidugi ääretult operatiivne viis oma hädast teada andmiseks, kes on sinna üritanud helistada, see teab, et vabalt võib tundide kaupa ootejärjekorras tilulilu kuulata.

                        Kommentaar


                          #27
                          ja mina ka mõtlesin, et asi minu ühenduses. aga noh.. nett vahetevahel jupsib.. telekas on koguaeg töökorras olnud.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                            Mõne kuu jooksul olen pidanud Elioni hädaabi numbrile helistama üle kümne korra. Ja see on muidugi ääretult operatiivne viis oma hädast teada andmiseks, kes on sinna üritanud helistada, see teab, et vabalt võib tundide kaupa ootejärjekorras tilulilu kuulata.
                            ja kui kuidagimoodi on õnnestunud sinna liinile saada, siis esimene ja tihtipeale ainuke soovitus neilt on: 'ääääää... aga kas te ruuterile restarti proovisite teha?' dohh

                            aga jah, peab vist dTV ikka ära tegema
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #29
                              Minu kirjavahetus eile STV-ga andis mulle küll positiivse vastukaja

                              Ma tõesti ei tea kes Teile vastasid

                              Minu kiri:

                              Alates 12.november ilmub Eesti telemaastikule pealkirjas mainitud telekanal.
                              Kas seda kanalit on võimalik ka STV vahendusel?

                              Vastus:

                              Tere,
                              Jah telekanalit Kalev Sport hakkame transleerima analoogTV baaspaketis.

                              Lugupidamisega,

                              Aleksander Kaasik
                              AS STV tehniline direktor
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                                Jah telekanalit Kalev Sport hakkame transleerima analoogTV baaspaketis.
                                See on küll hea uudis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X