PDA

View Full Version : Tv14

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6

eston maravilha
19.11.07, 23:09
valus kapipervo on selles kümnevõistluse mängus

urmar
20.11.07, 01:35
Kuni Eesti juhtivates päevalehtedes on tööl inimesed, kes kirjutavad rallisõitja Marko Asmerist, ei saa küll kedagi liigses harimises süüdistada.

Asi ei ole harimises, vaid selles, et ennast on rohkelt kiitma asutud, kuna seda ülekannet sai veel paar korda kuulatud, siis torkas silma ka üpris palju faktivigu ja muudki segamini ajamist, aga eelkõige ilmselt kiire jutu pärast, lihtsalt mõte ei jõudnud sõnadele järele. Aga kuna jutt oli nii kiire, ei jäänud vead mullegi meelde. :D

-Loom-
20.11.07, 12:55
Asi ei ole harimises, vaid selles, et ennast on rohkelt kiitma asutud, kuna seda ülekannet sai veel paar korda kuulatud, siis torkas silma ka üpris palju faktivigu ja muudki segamini ajamist, aga eelkõige ilmselt kiire jutu pärast, lihtsalt mõte ei jõudnud sõnadele järele. Aga kuna jutt oli nii kiire, ei jäänud vead mullegi meelde. :D
Minu arust on Tarmo Klaari kommentaarides tavaliselt k6ik mis vaja. Just nimelt see kiire ja sorav jutt, mitte t2pit2htede ettelugemine nagu tavaliselt. Faktivigu ikka esineb jah kuid mitte h2irivaid, kuna tavaliselt tegu pisiasjadega. Harimise teemal ma juba s6na v6tsin, see on lihtsalt hetkel vajalik kuna tavaline televaataja ei tea asjast emmigi.

budu
20.11.07, 15:00
kas siis klaar enam tv3 F1 ei hakka kommima

Max313
20.11.07, 15:53
kas siis klaar enam tv3 F1 ei hakka kommima

Ikka hakkab.

Okas
20.11.07, 16:01
Ka tänast kalevi mängu ei viitsi striimida:D

lenc
20.11.07, 16:36
Ka tänast kalevi mängu ei viitsi striimida:D

Kakoi Kalevi mängu? Rocki mäng on see mida näidatakse.

vincent
20.11.07, 16:50
Ma küsiks, et kas on veel mõni Starmani kaabli otsas istuv inimene, kellel see kanal viimastel päevadel suurem osa ajast ennast "no or bad signal" sildi taha peidab? Seni tuli enamasti midagi siiski läbi, tõsi küll, pilt jõnksus algusest peale päris mehiselt, erinevalt Elioni digitv-st, mis pelab nagu kulda. Tahaks lihtsalt enne Starmani sõimama hakkamist igaks juhuks kindel olla, kas viga on minu kaablis või siiski nendepoolne.

Okas
20.11.07, 17:12
Korvpalli ULEB Cup sarjas võõrustab BC Kalev/Cramo teisipäeval Hispaania meistrisarja meeskonda Gran Canaria Grupo Dunas.Aga jh sry kalev sport seda ei näita:S

Udupasun
20.11.07, 20:37
Peab ütlema, et otseülekande kvaliteet on teises mängus juba hoopis midagi muud kui Fausto mängus. Mõningaid probleeme veel on, nagu näiteks ekraanigraafika, aga areng on siiski silmaga näha. Erinevalt esimesest katsetusest ei kaotata enam tegevust kaadrist. Ja meeldiv on, et erinevalt avalik-õiguslikust telekanalist ei peeta paljuks ka tantsutüdrukutele eetriaega anda.

urmar
20.11.07, 20:42
Ja meeldiv on, et erinevalt avalik-õiguslikust telekanalist ei peeta paljuks ka tantsutüdrukutele eetriaega anda.

Kusjuures need on pigem tantsunaised! :D

smörgåsbord
20.11.07, 20:42
logo osas on arenguid märgata,
kuigi endiselt kummaliselt paigutatud ja sakiliste servadega.

urmar
20.11.07, 21:23
Logo on kuidagi uduseks muutunud, muidu pilt ideaalne, aga logo nagu starmani levis. :D

urmar
21.11.07, 23:52
Tänasest mängust hakkas kõrva reporter Oti üleolev suhtumine Andorrasse. Sel juhul pole ju üldse imelik, kui keegi suurte riikide reporteritest Eestisse halvasti suhtub ja irvitab Eesti üle. Ise oleme samasugused, naerame nõrgemate üle. Ja see vene vahetusmees oli siiski Torbinski, mitte Tobrinski, nagu nad väidavad.

kewu
21.11.07, 23:59
Natuke rõvedad olid jah tema suhtkoht räiged kommentaarid nii väljaku kui ka mängutaseme kohta.

aanvaller
22.11.07, 20:38
Kas keegi striimida ei taha täna, kui antakse pidulikult koondiserool Rüütli kätte? Kalev sport näitab otse . Aitäh

magnisco
22.11.07, 20:53
Kas keegi striimida ei taha täna, kui antakse pidulikult koondiserool Rüütli kätte? Kalev sport näitab otse . Aitäh

Mis kell seda näidatakse?

smörgåsbord
22.11.07, 21:07
Mis kell seda näidatakse?kolm tundi enne südaööd.

lenc
22.11.07, 21:12

Ikka võib. Kui nüüd meelde jääb...

kala2
22.11.07, 22:16
kesse selle välja mõtles et miskit näidatakse?

magnisco
22.11.07, 22:20
kesse selle välja mõtles et miskit näidatakse?

http://www.kalev.ee/est/?news=909570
:confused:

urmar
22.11.07, 22:40
Kui keegi pingsalt Kalev Sporti jälgis, siis võis väikese tünga saada, sest ETV näitas intervjuud Rüütliga, mis polnud küll kroonimisrituaalilt, kuid seeeest oli hoopis asjalik jutt.

magnisco
22.11.07, 22:57
Ok... tore tüng siis. :mad:

urmar
22.11.07, 23:06
Praegu ütles rahulikult rääkiv võrkpallikommentaator, et ameeriklastel on 210 meetri pikkune esimese tempo ründaja.
Ja katkestus tuli peale, sest algab Aivar Pohlaku ja Tarmo Rüütli pressikonverents + stuudiovestlus

kuuraa
24.11.07, 16:13
mida pole, seda pole ( nufc - pool )

smörgåsbord
24.11.07, 16:13
tore kamm järjekordselt.

kympa10
24.11.07, 16:17
http://www.hot.ee/goals1/kalev_sport_15-10.jpg
kell 15:10

Mis te hädaldate, kõik ju täpselt nii nagu saatekavas kirjas:p

zaz
24.11.07, 16:18
oot, on muidu mängu üldse näidanud ka? ma keerasin ka just teleri lahti et vaadata ja oli selline vahva tervitus ekraanil.... tore.
loodan, et ikka näeb mängu ka

kuuraa
24.11.07, 16:52
ma ei saa aru, kas ei saa kuidagi helivärki korda???
inglise kommentaatoreid on kohati rohkem kuulda :S:S

lenc
24.11.07, 16:53
ma ei saa aru, kas ei saa kuidagi helivärki korda???
inglise kommentaatoreid on kohati rohkem kuulda :S:S

See inglise kommentaar tuleb koos muu heliga kaasa, seega selleks, et kohtuniku vilet kuulda, peab heli nii kõva olema.

taku*
24.11.07, 20:34
a las siis lasevad kohe inglise keelsete kommidega... neid mõnusam kuulata ja kõik on häppid

PraS
25.11.07, 18:45
Aina masendavamaks läheb. Kommentaar võiks siiski olla erapooletu ja tola pole vaja ka mängida kui lemmik penalti tõrjub. Otike ka mõtleb, et kiirelt rääkindes on ta oma töö teind. Palun kordki jälgida kuidas BBC asja teeb ja sealt õppust võtta. Süvaanalüüsidest ma parem ei kritiseeriks.

kuuraa
26.11.07, 01:11
Aina masendavamaks läheb. Kommentaar võiks siiski olla erapooletu ja tola pole vaja ka mängida kui lemmik penalti tõrjub. Otike ka mõtleb, et kiirelt rääkindes on ta oma töö teind. Palun kordki jälgida kuidas BBC asja teeb ja sealt õppust võtta. Süvaanalüüsidest ma parem ei kritiseeriks.

ott natuke pingutab üle...
selles suhtes, et selline mulje on jäänud, et see teine vend, kellega ta kommenteerib, et nendel on mingi kana kitkuda ja elavad üksteise peale jalgpalli kommenteerides välja.
õigemini ott elab selle teise venna peale.

zaz
26.11.07, 01:53
see jah juba mitmendat mängu jääb kõrvu, et kui Kaspar Koort miskit räägib, siis Ott Järvela segab täiesti julmalt ja mõtlematult vahele, kui ise tahab...

Aga viimased Premier league mängudevalikud on küll suurepärased olnud, kiidan! :)

kuuraa
26.11.07, 02:14
vaatasin west ham - spurs kordust, järvela ikka kiljus ja kisas pärast pennu seivi jõhkralt, sain naerukrambid sellest :D
pärast polnud häält ka :D

vello99
26.11.07, 03:15
Kahju jah, et nad aastaga hiljaks jäid. Eelmise aasta 3:4 lõppenud mängu oleks WH fännil olnud kindlasti toredam kommenteerida.

Gaša
26.11.07, 10:29
Tooksin asjahuviliste rõõmuks ära ESIALGSE mängude näitamise kava kuni 2.jaanuarini. Ma ise muidugi loodan, et nii jääbki.

01.12 (L) 17.00 Portsmouth-Everton
03.12 (E) 22.00 Manchester United-Fulham

08.12 (L) 17.00 Manchester United-Derby
09.12 (P) 15.30 Middlesbrough-Arsenal

16.12 (P) 15.30 Liverpool-Manchester United
16.12 (P) 18.00 Arsenal-Chelsea

22.12 (L) 14.45 Arsenal-Tottenham
23.12 (P) 14.00 Manchester United-Everton

26.12 (K) 17.00 Portsmouth-Arsenal
27.12 (N) 21.45 Manchester City-Blackburn

29.12 (L) 17.00 Chelsea-Newcastle
30.12 (P) 18.00 Manchester City-Liverpool

01.01 (T) 14.45 Fulham-Chelsea
02.01 (K) 22.00 Bolton-Derby

PS Pole meil Otiga miskit kana kitkuda. Talle lihtsalt meeldib rääkida, ja noh, selline intrigeeriv-irriteeriv stiil on talle lihtsalt omane. Mina üldjuhul naeran pihku seal puldi taga, ja kui siis midagi ütelda tahan, jookseb ehk veidi kokku mõte (nagu eile lugu Riley suure ninaga), ja seepeale võtabki Ott vahel õigustatult, vahel mitte õigustatult, jutulõnga taas enda kätte. Ja see ongi meil kokku lepitud, et tema üldiselt kommenteerib, mina räägin 'jalgpallijuttu', kui on võimalust.

Martin
26.11.07, 11:58
Meeldiv oli kuulda, et minu endine kursavend ja tore sõber Madis Aesma oli stuudiosse kutsutud. Tursk on ikka täiega kodus nii muusikas (Eliit, Ans. Andur jms) kui ka jalgpallis ja suu peale pole ta ka kukkunud.

Kahjuks tema debüütesinemist ei näinud, kuid järgmine kord vaatan huviga.

mcnamara
26.11.07, 12:18
Tooksin asjahuviliste rõõmuks ära ESIALGSE mängude näitamise kava kuni 2.jaanuarini. Ma ise muidugi loodan, et nii jääbki.

03.12 (E) 22.00 Manchester United-Fulham

08.12 (L) 17.00 Manchester United-Derby

16.12 (P) 15.30 Liverpool-Manchester United

23.12 (P) 14.00 Manchester United-Everton

Kolm nädalat järjest neli korda ühte ja sama meeskonda. Kõlab nagu mõne foorumlase märg unistus.
Üldiselt muidugi tore ja jõudu tööle. Kahju vaid, et tänapäeval nädalavahetustel eriti aega pole neid mänge vaadata.

fitti
26.11.07, 12:23
Neli korda järjest ka Arsenali, kolm korda Chelseat.. Õudne. Aga ma saan aru frustratsioonist, kui sinu lemmikklubi on Derbyga samaväärseks marginaliseeritud - vaid kaks näitamist.

mcnamara
26.11.07, 12:44
Neli korda järjest ka Arsenali, kolm korda Chelseat.. Õudne. Aga ma saan aru frustratsioonist, kui sinu lemmikklubi on Derbyga samaväärseks marginaliseeritud - vaid kaks näitamist.

Milline vaimustav iroonia jälle.

Meeldiv oleks muidugi näha suurmat hulka meeskondi. Päris paljusid pole mitte kaks ega kolm ega neli vaid ümmargune null.

Gaša
26.11.07, 12:53
Ega hooaeg 2.jaanuariga läbi saa. Küll näitame edaspidi ka teisi meeskondi, sest nagu kõige esimeses jalgpallistuudios öeldud - võta Inglise liigast mis mäng tahes, elamus on nii 95%-ise tõenäosusega garanteeritud. Aga see on paratamatu, et nn suure neliku meeskondade mänge näitame rohkem. Ja küll ka Liverpooli mänge näitame. Nii et rahu.

eston maravilha
26.11.07, 12:57
tottington ja villa tegid 4-4 viigi londonis, mitte birminghamis. tsk-tsk

marcello
26.11.07, 15:05
Saatekava salastatud või?
Kliki kuhu tahad, ikka näitab ainult tänast kava.
Ja kas teistes kaablifirmades kes transleerivad esineb ka hetkelisi katkestusi?
STV-l on, elioni digiga oli kõik ok

lenc
26.11.07, 15:55
See on igal juhul tore, et Grand Slam Sunday täies mahus ära näidatakse :)

AlwaysRed
26.11.07, 17:18
Kas keegi oskab öelda kuna Starmani kliendid Tartus kanalit näevad? Kuskilt kuulsin et novembri lõpuks, aga see juba ähvardavalt lähedale jõudmas.

vaikiv mees
26.11.07, 17:28
Saatekava salastatud või?

www.kava.ee on selline tore koht, kus kõik kuni pühap-ni kirjas

lenc
26.11.07, 17:37
http://www.youtube.com/watch?v=lU7Sd_d5b18

Smuti, tee nüüd Elu24 uudis sellest.

Martin
26.11.07, 17:40

Smuti, tee nüüd Elu24 uudis sellest.

Idee on seksikas. Nüüd tuleb vaid õige pakend leida.

ALEKOK
26.11.07, 17:52

Materjali Ärapanijale :D

vello99
26.11.07, 18:43
Idee on seksikas. Nüüd tuleb vaid õige pakend leida.

Ära tegele huinjaaga. Pigem oleks vaja rohkem neid artikleid kenadest naistelt, kes kinnitavad et peenise pikkus ei ole oluline. Tegelt ka. Väga oleks vaja.

lorenzo
26.11.07, 19:00
no ega ju külmal põhjamaal pole selliseid asju enne kogetud. lõuna-ameerikas see igapäevane asi.

ei leidnud parimat, aga näiteks hea meenutus (http://www.youtube.com/watch?v=zd59aWpy9pE)

eston maravilha
26.11.07, 19:34
no tõesti. kui ei ole just tegemist koondisemänguga või mõne klubi raadio/telejaamaga, siis peaks kommentaator suutma ennast tagasi hoida isegi siis kui tegemist on talle sümpatse satsiga. mängu otseülekandes näinuna ei osanud küll sellist reaktsioon oodata ning peale väikest üllatus hakkas piinlik.

kui tibu trõrjub penalti henry vastu - kilju nagu jaksad.

Martin
26.11.07, 19:42
no tõesti. kui ei ole just tegemist koondisemänguga või mõne klubi raadio/telejaamaga, siis peaks kommentaator suutma ennast tagasi hoida isegi siis kui tegemist on talle sümpatse satsiga. mängu otseülekandes näinuna ei osanud küll sellist reaktsioon oodata ning peale väikest üllatus hakkas piinlik.

Mina olen risti vastupidisel arvamusel. Neid emotsioonituid kommenteerijaid on Eestis niigi palju. Natuke kirge on vaja. Lisaks ma ei usu, et Ott West Hami poolt oli, ta ongi selline ehk oleks vastupidises olukorras samamoodi pläranud :)

eston maravilha
26.11.07, 19:55
emotsioone saab väljendada ka muud moodi kui plika kombel kiljudes. ja kogu ülejäänud mängu oli pidev, kuid suhteliselt emotsioonitu möla ning järsku kargas emomeeter lakke

vaikiv mees
26.11.07, 20:28
ennast tagasi hoida
"olge vait, siin on inimesed," v6i kuidas sellele praegusest lavaka tudengist newcashi fan'ile k6rtsis oeldigi

ei osanud küll sellist reaktsioon oodata
ei osanud jah, sest kui West Ham 1-0 juhtima asus, ei olnud justkui sarnast reaktsiooni.. pigem 'pendlat6rje kui 6htu kulminatsioon' vist

vandersell
26.11.07, 20:53
"olge vait, siin on inimesed," v6i kuidas sellele praegusest lavaka tudengist newcashi fan'ile k6rtsis oeldigi

Seda juhtumit (http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=498652&postcount=126) pidasid silmas?
Tuleb tunnistada, et olen sinna veel paaril korral sattunud, isegi jalgpalli vaadanud. Aga emotsioonidega läks nii nagu alati.

vello99
26.11.07, 21:09
Ausalt öeldes, ega mind see lõpuminutite seatapp eriti ei häirinud. Pigem selline "well, that was wierd..."-reaktsioon. Mis mind tegelikult naema ajas oli poolajavaheline show, kus kaamera vist võttis nad varem peale kui neile öeldi. Ja siis nad istusid seal kolmekesi kivistunud ja kui keegi siis andis teada, et nad nüüd eetris on, hakati ühes taktis koheselt närviliselt nihelema. Sõnades on seda keeruline kirjeldada, aga ekraanil nägi naljakas välja.

Küll oleks huvitav teada, milline on kommentaatorite klubiline eelistus. A la nagu Äripäeva börsikommentaatorid avalikustavad oma aktsiaportfelli sisu. Saan aru, et üks kommentaatorites figureerib ka siin foorumis. Jään siis hea meelega ootama infot.

Martin
26.11.07, 21:42
Küll oleks huvitav teada, milline on kommentaatorite klubiline eelistus. A la nagu Äripäeva börsikommentaatorid avalikustavad oma aktsiaportfelli sisu. Saan aru, et üks kommentaatorites figureerib ka siin foorumis. Jään siis hea meelega ootama infot.

Tursk on läbi ja lõhki Arsenalipede :P Kuid samas ta teiste klubide vastu üldiselt vimma ei pea. Ehk Spursi suhtub külma rahuga.

JanK
26.11.07, 22:54
See on ikka tase. Meenutab seda, kui Bergkamp lõi Argentinale viimasel minutil värava. :D

Gaša
27.11.07, 15:10
No mis siin ikka öelda... Need, kes meile stuudiosse tulevad külalisteks (nagu Tursk) võivad olla täielikult kellegi poolt; vahet pole, kas Arsenali või Spartaki. Mis kommentaatoreisse puutub, siis Oti eest ma ei räägi, aga minu jaoks on järgmise aasta kõige olulisemaks jalgpallisündmuseks jaanuaris-veebruaris toimuvad Aafrika meistrivõistlused.
Lemmikklubi puudub (irw), on küll mõned ebasümpaatsemad klubid, aga neid pole mul kohus avalikustada.
Siin foorumis võtangi sõna sellepärast, et saada tagasisidet ja konstruktiivset kriitikat ja mõningaid asju selgitada.

-Loom-
27.11.07, 15:34
Iseenesest polnud selles ülevoolavas emotsioonis miskit halba:D emotsioonitu kommentaar on hoopis hullem.
Pigem on häirivax muutunud negatiivne suhtumine ning kellegi maha tegemine. Andorra-Vene mäng ning Newcastle-Liverpool ja WestHam-Tottenham. Et nagu mis puutub waleslaste suhtumine iirlastesse ning muu selline väljaspool jalgpalli olev ülekandesse?

vello99
27.11.07, 16:12
Lemmikklubi puudub (irw), on küll mõned ebasümpaatsemad klubid, aga neid pole mul kohus avalikustada.

Loomulikult on sul kohustus ebasümpaatsed klubid avaldada, vt. nt Telekommunikatsiooniseaduse § 36, § 42 ja § 57. Vastutuse osas Haldusõigusrikkumiste seadustiku § 226 (1).

Mõnuagent 007
27.11.07, 20:50
No mis siin ikka öelda... Need, kes meile stuudiosse tulevad külalisteks (nagu Tursk) võivad olla täielikult kellegi poolt; vahet pole, kas Arsenali või Spartaki. Mis kommentaatoreisse puutub, siis Oti eest ma ei räägi, aga minu jaoks on järgmise aasta kõige olulisemaks jalgpallisündmuseks jaanuaris-veebruaris toimuvad Aafrika meistrivõistlused.
Siin foorumis võtangi sõna sellepärast, et saada tagasisidet ja konstruktiivset kriitikat ja mõningaid asju selgitada.

ma nüüd ka ei leia, et kommentaatoril ei tohiks lemmikklubi olla või ka ebasümpaatiaid. Samamoodi kirjutasin ma ka ise tükk aega ju Hispaania ülevaateid ning ma ei usu, et kordki minu eelistus oleks mõjutanud kirjaviisi või kommentaari. Pole mõtet tonti seinale ühesõnaga kujutada. Tottenhami penalti järel toimunu oli pigem naljakas ja ma ei mõista, et miks seda mõned niiviisi südamesse võtavad.

p.s. aafrika rahvused on tõesti raju sari, kahjuks jäävad minu poolsed üle-, eel-, ja tagavaated soccernetti sel aastal tegemata.

eston maravilha
28.11.07, 14:11
kas kalev hakkab aafrika rahvuste karikast ülekandeid tegema?

Olympi
28.11.07, 16:06
Ott Järvela näitas, milline peab olema üks korralik kommentaator. Selline emotsionaalsus mulle väga meeldib! :)

JanK
28.11.07, 18:10
Vaadake praegult KalevSporti, seal WHam ja Spurs. Siis saab Oti järgnevat reaktsiooni veel näha.

Mõnuagent 007
28.11.07, 18:26
Minu kalli naispoole kommentaar Järvela kommentaarile:
Раиса Горбачёва ütleb:
nii peabki ju
Раиса Горбачёва ütleb:
mingi mardisalu ja sis selle rõõmupalli monotoonset kommentaari on ju igav kuulata

Gaša
28.11.07, 19:43
Mina näitaks üliheameelega Aafrika Rahvaste (just rahvaste, sest 'rahvus' on Aafrikas väga lai mõiste, st tähenduses, nagu on olemas rahvuselt eestlane, siis pole olemas rahvuselt nigeerlast, elevandiluuranniklast jne) Karikat, aga kuna Euroopas on need õigused Eurospordil, siis me neid ei saa, sest kui Eurospordil on mingi võistluse ülekandeõigused, siis kanalil, kus on üle 10% sporti, nad neid võistlusi näidata ei luba, olen ma aru saanud:(
Aga sain ka just rahulikult W Ham-T'ham mängu telekast ära vaadatud, ja polegi väga hull. Järvela on ikka peris hää (ja lõpuröögatused on tõesti lõbusad tegelikult), keelekasutust tuleb muidugi arendada meil mõlemil, eriti mul.
Aga veelkord - tehke konstruktiivset kriitikat, sest me ei tee ju neid ülekandeid mitte enda funiks, vaid ikka selleks, et ka jalgpallisõprade enamikul hää meel oleks.

estone
29.11.07, 12:16

kui tibu trõrjub penalti henry vastu - kilju nagu jaksad.

Kui ei meeldi, siis ära vaata/kuula:)

Martin
29.11.07, 14:15
Kui ei meeldi, siis ära vaata/kuula:)

See on umbes nagu maailma KÕIGE lollim soovitus. Ever.

Sama hea on sita tuju puhul öelda, et kui ei meeldi, siis ära ela.

zaz
29.11.07, 15:27
ja kui ei vaatagi? ja siis ei vaata teine ja kolmas ja neljas ja? Tekib küsimus, et kellele siis seda tehakse?
Mõnele meeldib võibolla seda sahisevat ekraani ka vaadata? Et teeme kanali, mis ainult reklaami ja sahinat näitabki?

Kuigi jah.. Martin juba ütles kõik, mis oli vaja...

mcnamara
29.11.07, 15:46
Aga veelkord - tehke konstruktiivset kriitikat, sest me ei tee ju neid ülekandeid mitte enda funiks, vaid ikka selleks, et ka jalgpallisõprade enamikul hää meel oleks.

Ei puuduta otseselt jalgpalli, aga eile õhtul oli teil mingi käsipalliülekanne. Üritasin seda mõne minuti vaadata, aga millegipärast oli kaamera ainult saali ühes otsas ja näitas ainult ühe meeskonna rünnakuid. Kui vastane rünnakule läks, jäi kaamera näitama tühja keskpõrandat. Üpris veider paistis see välja.

Mask
29.11.07, 15:51
Mina küll tänan selle eest ,et ültse selline spordikanal tehti.
Kui kommentaar ei meeldi võid ju hääle maha keerata :D

kewu
29.11.07, 17:35
Oskab keegi öelda, kas laupäeval tuleb KK Pärnu ja BC Tarvase ülekanne nagu Delfi väidab? Sest Kalev Spordi telekavas seda küll ei ole märgitud. Ja kui tuleb siis kas keegi on nii helde ja viitsib selle kuidagimoodi linti võtta?

marcello
29.11.07, 18:16
Emillegipärast oli kaamera ainult saali ühes otsas ja näitas ainult ühe meeskonna rünnakuid. Kui vastane rünnakule läks, jäi kaamera näitama tühja keskpõrandat.

Eile vaatasin seda küll vilksamisi aga praegu kordusest küll ok kõik ja mõlema tiimi rünnakud ilusti näha.
Ja logo on ka väga fine nüüd.
Asi saab ainult paremaks minna

Tundmatu
29.11.07, 19:18
Eile esmakordse ülekande puhul oli jah ühe kaamera ilemik pilt.
Kuid teine kord miski kella 23 paiku oli juba täiesti korras pilt.

Tegijatel ikka juhtub. Kuid ollakse vähemalt minu jaoks õigel teel

Eile vaatasin seda küll vilksamisi aga praegu kordusest küll ok kõik ja mõlema tiimi rünnakud ilusti näha.
Ja logo on ka väga fine nüüd.
Asi saab ainult paremaks minna

meesmuiste
30.11.07, 21:39

See on nagu maailma KÕIGE lollim võrdlus.

Televisioonis kehtib kolme plaani reegel. Sellega peab vaataja haarama, kuna teleka pult on vaataja käes ja ta võib iga hetk kuhugi ära klõpsata. Sisuliselt kõigi teletegijate eesmärgiks on, et nende programmilt keegi ära ei klõpsaks.

Sinu võrdluse järgi peaks siis olema nii, et kui ma sündisin ja Nõukogude ajal nägin esimest korda ETV-d, siis ei tohiks ma enam kunagi ümber kanalit lülitada, kuna sama lihtsalt võiksin end ära tappa. vms.

Martin
01.12.07, 03:53
See on nagu maailma KÕIGE lollim võrdlus.

Televisioonis kehtib kolme plaani reegel. Sellega peab vaataja haarama, kuna teleka pult on vaataja käes ja ta võib iga hetk kuhugi ära klõpsata. Sisuliselt kõigi teletegijate eesmärgiks on, et nende programmilt keegi ära ei klõpsaks.

Sinu võrdluse järgi peaks siis olema nii, et kui ma sündisin ja Nõukogude ajal nägin esimest korda ETV-d, siis ei tohiks ma enam kunagi ümber kanalit lülitada, kuna sama lihtsalt võiksin end ära tappa. vms.

Põhimõtteliselt võiksid küll. Samas enne fataalse sammu astumist oleks ehk kasulik võibolla kriitikast õppida, mitte aga ägada, et kui ei meeldi, siis ei maksa vaadata. Aga see õppimise osa on tõenäoliselt muidugi keeruline.

Või noh, äkki ongi teletegijatel lihtne elu. Et ei pea kellegi soovitusi kuulama ja saab rahus oma rida ajada. Pohhui, kas keegi vaatab või kas nähtu meeldib.

meesmuiste
01.12.07, 12:43
Põhimõtteliselt võiksid küll. Samas enne fataalse sammu astumist oleks ehk kasulik võibolla kriitikast õppida, mitte aga ägada, et kui ei meeldi, siis ei maksa vaadata. Aga see õppimise osa on tõenäoliselt muidugi keeruline.

Või noh, äkki ongi teletegijatel lihtne elu. Et ei pea kellegi soovitusi kuulama ja saab rahus oma rida ajada. Pohhui, kas keegi vaatab või kas nähtu meeldib.

vaata nüüd Martin, esmalt on see, et mis ühele ei meeldi võib teiesel meeldida. teleinimesed saavad aimu sellest reitingu kaudu. reiting ei pea (!) olema suur, vaid tähtis, et mingit saadet vaataks kindel sihtrühm inimesi ja et sa nendeni jaõuksid. muidugi on ka laia sihtrühma saated (Pealtnägija, Reporter).

televisioon, nii nagu ühiskondki, areneb üha enam niššidesse. Varsti ei ole meil ka spordikanalid, vaid võrkpalli kanal, korvpalli kanal, jalgpalli kanal (viimased on juba mujal maailmas olemas!). Seega kui mulle näiteks koss ei meeldi, aga jalgpall meeldib ja seda ütlen, et siis ongi ju nii, et tahan vaatan üht ja teist ei vaata - klõpsan rahulikult ja kiiresti kossu pealt jalka peale. ma ei pea tegelema kohe mingite fataalsete asjadega.

kõige targem inimene telemaailmas on vaataja. kõige olulisem alus on tavavaataja poolt meeldib/ei meeldi. kuidas aga ei meeldi asja muuta meeldivaks, selle jaoks on kriitika. AGA kriitika teletegijate jaoks peab olema konstruktiivne, mitte suvaline lahmimine, mis Eesti telekriitika normiks. Kriitika on sisuliselt samal tasemel - meeldib/ei meeldi. Viimaste päevade markantseim näide on kindlasti SL Õhtulehe artikkel http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256350&d=20071129 Juhtkirja autor, vist ei näinud sekunditki ülekandest või siis kohe üldse ei tahtnud näha. Jutkui mustamine oleks ette valmistatud tellimustöö. Ega Postimeeski süüst puhas ole. Vaata kasvõi Maimetsa kirjutisi (kuigi viimane neist oli positiivne (o)) Smaas mäletan, et ükskord oli ETV spordi kohta selline kirjutis (kahjuks ei mäleta autorit), et ho ho hooo, hea tuju terveks päevaks - iga lause oli eri teemast ja mees vist ise ka ei saanud aru, mida öelda tahtis.

See oli küll juba nüüd aastaid tagasi, kui režissöör Erle Veber lõpetas telerežiid ja tegi lõputöö meediakriitikast. Tööst selgus, et sisuline ja tõsine meediakriitika Eesitis puudub. Ma ei näe, et tänapäeval oleks asi parem. Kohati ekibki küsimus, et kelle huvides te sõbrad Postimehest töötate, kas kontserni pealikud on niivõrd pähe istunud? (kuigi pean tunnistama, et ka ma ise aeg ajalt töötan teie kontserni heaks)

Martin
01.12.07, 13:05
vaata nüüd Martin, esmalt on see, et mis ühele ei meeldi võib teiesel meeldida. teleinimesed saavad aimu sellest reitingu kaudu. reiting ei pea (!) olema suur, vaid tähtis, et mingit saadet vaataks kindel sihtrühm inimesi ja et sa nendeni jaõuksid. muidugi on ka laia sihtrühma saated (Pealtnägija, Reporter).

Nojah, siis on "kui ei meeldi, ära vaata" vist tõesti geniaalne nõuanne. Pole ime, et ETV reitingud nii kõrged on.

Kohati ekibki küsimus, et kelle huvides te sõbrad Postimehest töötate, kas kontserni pealikud on niivõrd pähe istunud? (kuigi pean tunnistama, et ka ma ise aeg ajalt töötan teie kontserni heaks)

Tõenäoliselt täpselt sama palju kui teie kontserni bossid teile. Või oot, ma parem ei esitagi küsimust, et miks sinu arvates meediakriitika nõrk on ja kuidas seda edendada saaks. Vaid hoopis - kui ei meeldi, siis ära loe! Vot see on jälle hea nõuanne. Onju. Sihuke konstruktiivne värk.

vaikiv mees
01.12.07, 13:35

see ON alternatiiv

Põhimõtteliselt võiksid küll.

vat siis, said ise ka aru

meesmuiste
01.12.07, 14:22
Nojah, siis on "kui ei meeldi, ära vaata" vist tõesti geniaalne nõuanne. Pole ime, et ETV reitingud nii kõrged on.

ETV kohatised madalad reitingud tulenevad minu meelest sisuliselt kahest-kolmest faktorist. Esiteks see, et kui kommertsjaamad saavad keskenduda suurte reitingute jahil vaid n.ö. perenaistele, kelle käes enamasti kodus pult on (ka minu tutvusringkonnas on seda, et mees tahaks vaadata "Ohtlikku lendu", kuid naine käib nii ullult oma tantsusaatega peale, et mees peretüli vältimiseks alla annab). ETV peab rahuldama võimalikult palju erinevaid sihtgruppe - sügavad kultuurihuvilised, süvamuusikaaustajad, Eesti venekeelne elanikkond, põllumehed, invaliidid jne. Seetõttu on juba sisuliselt mõtetu ETV tugevust mõõta vaid reitinguga. Lisaks erameedia (ajalehed, ajakirjad) sunnivad ETVd minema veel üha enam nišši, et seeläbi vaatajaid või noh tegelikult raha võita. Iga vaataja on eratelekanali jaoks raha. Samas ei väida ma, et reitingu näol ei oleks tegu olulise näitajaga. Teiseks kohatine nõrk turundustegevus. Seda siinkohal ma lahkama ei hakka, kuna see pole suunatud avalikkusele, maja sees olen ma natukene sellest kirjutanud. Kolmandaks ka osade saadete puhul kohatine nõrk toimetaja ja režii töö, millega alati ei suudeta vaatajat haarata, aga see kehtib üksikute saadete puhul (üldjuhul on asi aga ilus, alustades "Puutepunktist", "Osoonist", viimatine Trefeldi saade oli väga šefi pildiga jne.). Siia juurde kuulub teinekord ka finants ja ressursside jagamise küsimused. Ei osata veel ka ära kasutada metsikut potensiaali mis majas olemas on.

Tõenäoliselt täpselt sama palju kui teie kontserni bossid teile. Või oot, ma parem ei esitagi küsimust, et miks sinu arvates meediakriitika nõrk on ja kuidas seda edendada saaks. Vaid hoopis - kui ei meeldi, siis ära loe! Vot see on jälle hea nõuanne. Onju. Sihuke konstruktiivne värk.

Martin, ma arvan, et tead, et ka mina töötan üpriski tihti teie kontserni jaoks - Kanal 2s. Seega on mul kohati hea võrrelda, olles mõlemas majas sees, millised on erinevused ja millest lähtutakse.

Vastan siiski natukene sinu küsimusele. Peamine probleem meediakriitikute puhul on see, et rääkijad pole ise kunagi asja sees olnud, mõnda telesaadet toimetanud, teinud režiid jne., mõistmaks kuidas asjad toimivad või mis mingi asi täpselt on. Meediakriitikud lähtuvad paljuski täpselt samast vaatenurgast, mis kodusedki televaatajad - meeldib/ei meeldi. Kõik oleks normaalne, kui nad julgeks seda avalikult tunnistada ning mitte proovida meeleheitlikult otsida põhjendusi, miks üks või teine element hea/halb oli. Kohati lihtsalt üle pingutatud. 90% inimestest arvavad, et teised inimesed arvavad täpselt samamoodi nagu nemadki - siit see algab, kohatine soovimatus mõista miks üht või teist asja tehti. Tegelikult tahaks meediast saada siiski konstruktiivsemat kriitikat. ETV võeti juba mõnusa irooniaga viimaseid positiivseid arvustusi, et näe suutsimegi midagi positiivset ära oodata. Kersna veeru kohta ütleks nii palju, et osades tema kirjutistest oli 85% tõtt ja täpseöt seda, mida minagi nägin. Negatiivne reaktsioon tekkiski selle 15% pärast, mis tulenes Kersna stiilist ja soovist mingeid (valesid) asju üle võimendada. Näiteks uudiste ostmine - ole mees ja tõesta. Ostetavad tuleks kohe minema peksta. Tegelikult tegi ta ka natukene karuteene ETV-le, kuna probleemseid kohti praegu just väga käsitleda ei saa, kuna muidu öeldakse, et see mingi Kersna jutt.

Saate analüüs kõige lihtsamalt käiks nii:
- Mis on probleem?
- Mis on probleemi põhjustanud?
- Mis on järeldused?
- Mida teha, et asi paraneks?

Mina loen meediakriitikat, et teinekord teada saada, mis konkreetsele ajakirjanikule meeldis/ei meeldnud, ega võta neid kui üldsuse arvamust. Samas saab nii mõnikordki muheleda. Kui ma ise mingeid asju teen, siis ma kutsun üpris sageli enne lõplikku klipi/saate valmimist mõne hea telekauge sõbra/tuttava vaatama, et mis ta asjast arvab, kas meeldib või mitte. Siis püüan vastavalt vastusele ka viimased problemaatilised kohad lahendada. Samas ongi nii, et kui tahan, siis loen neid, kui ei taha, siis ei loe. Kui ei loe, ega ma siis väga palju kaotanud pole. Kahju on vahel ainult, et tavalugeja alati ei saa aru, mis tasemel meediakriitika tehtud on ja millised huvid võivad selle taga olla.

Lõpetuseks. Mind on kulme kergitama pannud suur ja järsk rünnak ETV vastu (Samas, eks see näitab ka, et ETV pole kõige paremini oma suhteid avalikkusega korraldanud). Vaadates reitinguedetabeleid, siis üldjuhul leiab TOP 10st 2-3 ETV saadet, ülejäänud Kanal 2 omad. Kus on TV3? Kus on kriitika ja rünnakud tema aadressil? Kas ei juleta või milles asi? TV3 üldine päevane ETVst suurem vaadatavus tuleneb vaatajate kogumisest päevasel ja öisel ajal, mitte prime time'il.

kala2
01.12.07, 18:09
ETV kohatised madalad reitingud tulenevad minu meelest sisuliselt kahest-kolmest faktorist. Esiteks see, et kui kommertsjaamad saavad keskenduda suurte reitingute jahil vaid n.ö. perenaistele, kelle käes enamasti kodus pult on (ka minu tutvusringkonnas on seda, et mees tahaks vaadata "Ohtlikku lendu", kuid naine käib nii ullult oma tantsusaatega peale, et mees peretüli vältimiseks alla annab). ETV peab rahuldama võimalikult palju erinevaid sihtgruppe - sügavad kultuurihuvilised, süvamuusikaaustajad, Eesti venekeelne elanikkond, põllumehed, invaliidid jne. Seetõttu on juba sisuliselt mõtetu ETV tugevust mõõta vaid reitinguga. Lisaks erameedia (ajalehed, ajakirjad) sunnivad ETVd minema veel üha enam nišši, et seeläbi vaatajaid või noh tegelikult raha võita. Iga vaataja on eratelekanali jaoks raha. Samas ei väida ma, et reitingu näol ei oleks tegu olulise näitajaga. Teiseks kohatine nõrk turundustegevus. Seda siinkohal ma lahkama ei hakka, kuna see pole suunatud avalikkusele, maja sees olen ma natukene sellest kirjutanud. Kolmandaks ka osade saadete puhul kohatine nõrk toimetaja ja režii töö, millega alati ei suudeta vaatajat haarata, aga see kehtib üksikute saadete puhul (üldjuhul on asi aga ilus, alustades "Puutepunktist", "Osoonist", viimatine Trefeldi saade oli väga šefi pildiga jne.). Siia juurde kuulub teinekord ka finants ja ressursside jagamise küsimused. Ei osata veel ka ära kasutada metsikut potensiaali mis majas olemas on.

Martin, ma arvan, et tead, et ka mina töötan üpriski tihti teie kontserni jaoks - Kanal 2s. Seega on mul kohati hea võrrelda, olles mõlemas majas sees, millised on erinevused ja millest lähtutakse.

Vastan siiski natukene sinu küsimusele. Peamine probleem meediakriitikute puhul on see, et rääkijad pole ise kunagi asja sees olnud, mõnda telesaadet toimetanud, teinud režiid jne., mõistmaks kuidas asjad toimivad või mis mingi asi täpselt on. Meediakriitikud lähtuvad paljuski täpselt samast vaatenurgast, mis kodusedki televaatajad - meeldib/ei meeldi. Kõik oleks normaalne, kui nad julgeks seda avalikult tunnistada ning mitte proovida meeleheitlikult otsida põhjendusi, miks üks või teine element hea/halb oli. Kohati lihtsalt üle pingutatud. 90% inimestest arvavad, et teised inimesed arvavad täpselt samamoodi nagu nemadki - siit see algab, kohatine soovimatus mõista miks üht või teist asja tehti. Tegelikult tahaks meediast saada siiski konstruktiivsemat kriitikat. ETV võeti juba mõnusa irooniaga viimaseid positiivseid arvustusi, et näe suutsimegi midagi positiivset ära oodata. Kersna veeru kohta ütleks nii palju, et osades tema kirjutistest oli 85% tõtt ja täpseöt seda, mida minagi nägin. Negatiivne reaktsioon tekkiski selle 15% pärast, mis tulenes Kersna stiilist ja soovist mingeid (valesid) asju üle võimendada. Näiteks uudiste ostmine - ole mees ja tõesta. Ostetavad tuleks kohe minema peksta. Tegelikult tegi ta ka natukene karuteene ETV-le, kuna probleemseid kohti praegu just väga käsitleda ei saa, kuna muidu öeldakse, et see mingi Kersna jutt.

Saate analüüs kõige lihtsamalt käiks nii:
- Mis on probleem?
- Mis on probleemi põhjustanud?
- Mis on järeldused?
- Mida teha, et asi paraneks?

Mina loen meediakriitikat, et teinekord teada saada, mis konkreetsele ajakirjanikule meeldis/ei meeldnud, ega võta neid kui üldsuse arvamust. Samas saab nii mõnikordki muheleda. Kui ma ise mingeid asju teen, siis ma kutsun üpris sageli enne lõplikku klipi/saate valmimist mõne hea telekauge sõbra/tuttava vaatama, et mis ta asjast arvab, kas meeldib või mitte. Siis püüan vastavalt vastusele ka viimased problemaatilised kohad lahendada. Samas ongi nii, et kui tahan, siis loen neid, kui ei taha, siis ei loe. Kui ei loe, ega ma siis väga palju kaotanud pole. Kahju on vahel ainult, et tavalugeja alati ei saa aru, mis tasemel meediakriitika tehtud on ja millised huvid võivad selle taga olla.

Lõpetuseks. Mind on kulme kergitama pannud suur ja järsk rünnak ETV vastu (Samas, eks see näitab ka, et ETV pole kõige paremini oma suhteid avalikkusega korraldanud). Vaadates reitinguedetabeleid, siis üldjuhul leiab TOP 10st 2-3 ETV saadet, ülejäänud Kanal 2 omad. Kus on TV3? Kus on kriitika ja rünnakud tema aadressil? Kas ei juleta või milles asi? TV3 üldine päevane ETVst suurem vaadatavus tuleneb vaatajate kogumisest päevasel ja öisel ajal, mitte prime time'il.
etv töötab meie,ehk siis maksumkasja raha eest...tv3 võib ka ainult tabelit näidata ja pole kellegi asi

kympa10
01.12.07, 20:31
tänasest premierei ülekandest eelkõige tehnilise poole pealt...

positiivne:
+ pilt saadi ette juba 10. minutil (nädal tagasi näidati ainult II poolaega)
+ II poolajal ei kostnud enam ingliskeelset kommmentaari, kuid staadionihelid jäid alles

mis võiks teisiti olla
- seekord oli millegipärast laiekraan pilt venitatud 4:3 formaati ning vanema teleka omanikuna polnud mul endal võimalik ka ekraanisuhet korrigeerida

Aga üldiselt olen ikka väga rahul, et kohalik kanal inglise vutti näitab. Meeldib ja vaatan:p

meesmuiste
01.12.07, 20:44
etv töötab meie,ehk siis maksumkasja raha eest...tv3 võib ka ainult tabelit näidata ja pole kellegi asi

õige vastus :) aga kui suur kommertskanal ei pääse edetabelissegi, ETV pääseb, siis mis ETV reitingutel viga on? Toetudes ka eelnevale jutule :)

zaz
01.12.07, 23:20
Vaadates reitinguedetabeleid, siis üldjuhul leiab TOP 10st 2-3 ETV saadet, ülejäänud Kanal 2 omad. Kus on TV3? Kus on kriitika ja rünnakud tema aadressil? Kas ei juleta või milles asi? TV3 üldine päevane ETVst suurem vaadatavus tuleneb vaatajate kogumisest päevasel ja öisel ajal, mitte prime time'il.

Sest "targad" (nagu neid ka siia kogunenud on) räägivad ju seda, et teen mis tahan, kui ei meeldi ära vaata.

kala2
02.12.07, 01:00
õige vastus :) aga kui suur kommertskanal ei pääse edetabelissegi, ETV pääseb, siis mis ETV reitingutel viga on? Toetudes ka eelnevale jutule :)

ma ei olegi kuidagi etv reitingutese halvasti suhtunud,vaid jutt oli sellest et sinu arust kõik ründavad etv-d ja mitte tv 3me. lihtsalt tahan öelda et maksumaksjana on mul õigus kobiseda rahvusliku telekanali kohta rohkem kui kritiiseerida nt.tv 3-me mis on erabisnis no hard feelings

meesmuiste
02.12.07, 01:42
ma ei olegi kuidagi etv reitingutese halvasti suhtunud,vaid jutt oli sellest et sinu arust kõik ründavad etv-d ja mitte tv 3me. lihtsalt tahan öelda et maksumaksjana on mul õigus kobiseda rahvusliku telekanali kohta rohkem kui kritiiseerida nt.tv 3-me mis on erabisnis no hard feelings

yeah ;) see arusaadav ja midagi ette ei heida ;) ka mul endal oleks ETV-le etteheiteid. lihtsalt muret just teebki, et rünnakud äkitselt ja nii laias mahus viimasel ajal toimunud (võrdle viimase ja kriitikat muude meediakanalite suhtes), et paratamatult hakkab sees kriipima, et kelle huvid siin taga on. kui ETV surutaks miskiks nurgakanaliks ära, siis laiaksid turul ainult bisnesmanid ja need poliitikud, kes nende huvisfääri kuuluksid. see ETV puhul ongi hea, et sa tead, et üldjuhul pole seal taga poliitilisi ja ärihuvisi (kuigi tuleb möönda, et Kanal 2-s pole ka poliitilisi huvisi ja kallutatust kohanud, vähemalt mitte Reporteris).

kala2
02.12.07, 01:51
no mulle kui lihtsale inimesele tundub et teatud huvigrupp lihtsalt kasutas seda pealtnägija jama ära et etv-d peedistada... kuigi kui oma seisukohast vaatan siis on etv kõigi oma saadetega väga rappa jooksnud,alates Revidendid ja lõpetades saatega Meie:D aga see lihtsalt minu vaatenurk:D üldiselt Steiv oled sa Lisaajaga väga suure panuse andnud et ma üldse seda kanalit vaataksin

urmar
02.12.07, 03:07
Ah, pole selle ETV-ga häda midagi. Mina, kui maksumaksja ei kurda. :D

roolikas
02.12.07, 16:50
Ah, pole selle ETV-ga häda midagi. Mina, kui maksumaksja ei kurda. :D

sama siin, viimasel ajal on ka rohkem sporti, alates laskesuusatamisest kuni alagruppide loosimisteni. tundub, et kalev sport on konkurendina etv sporditoimetuse üles äratanud. siiski on sport ainuke, mida etvst vaatan.

roolikas
02.12.07, 16:51
teeks äkki eraldi teema "ETV reiting ja kurtmised" ning jätaks kalev spordi alla etvst kirjutamise??

Jeti88
02.12.07, 17:06
sama siin, viimasel ajal on ka rohkem sporti, alates laskesuusatamisest kuni alagruppide loosimisteni. tundub, et kalev sport on konkurendina etv sporditoimetuse üles äratanud. siiski on sport ainuke, mida etvst vaatan.
loosimisi on alati näidatud ja seda et naiste murdmaa asemel rohkem laskesuusatamist näitama hakatakse oli juba suvel teada.

PraS
02.12.07, 20:39
Vaatasin siis ka selle eilse mängu korduse ära ning esimest korda jäin huviga seda vaheaja loba kuulama. Kuid Kaspar sulle soovitus. Kui oled see nn vedaja ülekandes siis palun kontrolli oma rääkimise kiirust. Ma saan aru, et paljud mõtted peas, kuid sa ei pea ju vuristama rägielt(tihti jooksed ka sõnadega vastu seina seda tehes).

Epic
03.12.07, 22:06
Mis see striimivärk on lukku pandud või? :(

smörgåsbord
03.12.07, 23:10
ma ei saa sinna midagi parata, aga Ott Järvela kommentaar paneb mul iga kord puht füüsiliselt pea valutama. selline pidev, pidev, pidev, pidev .. vadin.
asi on ilmselt minus.

edit: näed siis, kohe hakkas peavalu taanduma ja nüüd on juba päris hea!

JanK
03.12.07, 23:15
Ta on natuke harjumatult vaikne:D

Ott Järvela: See ei ole planeet Maa, see on pigem Hallo Kosmos. :D

Epic
06.12.07, 21:43
Mis see striimivärk on lukku pandud või? :(

Kordan küsimust.

urmar
06.12.07, 22:28
Nool esines ikka oma tavalisel tasemel, Enden tema kõrval päris normaalne inimene kohe. :)

Gaša
07.12.07, 19:25
Armsad kolleegid-jalgpallihuvilised!
Nüüd ongi juhtunud see asi, mida ma ise kõige rohkem siia kanalisse asjatama tulles kartsin - mingeid marginaalse tähtusega külavõistlusi hakatakse eelistama maailma parimale vutile. Palun taas - ärge pekske kommentaatoreid, aga pühap 16.12 on nüüd sedapsi, et 18.00 mängu Arsenal-Chelsea näidatakse lindilt, sest samal ajal toimub mingi Eesti võrk- või käsipalli- või kurat-teab-mille ülekanne. Küll ilmsesti on ikka kavas sellele eelnev Liverpool-Manchester United, aga kel võimalik, tehke siis oma plaanid nii, et Londoni Rivaliteeti saaksite vaadata kuskilt pubist või nii.
Palun kogu südamest vabandust, aga mina ei saa siia midagi parata, sest olen lihtne mustatöötööline; otsustavad siin suuremad härrad-spordispetsialistid.

Jeti88
07.12.07, 19:38
to KalevSport

minu arust on see väga õige otsus. Kas kalevsport on eesti või briti kanal?

Nurmekas
08.12.07, 11:34
Minu arust ei ole samuti väga suur tragöödia, kui seda mängu näitab paaritunnise lag'iga, võib ju infoallikad 2ks tunniks sulgeda.

vandersell
08.12.07, 12:20
Ma helistan Jürkale ja ta ütleb peale trenni tulemuse edasi. Talle kindlasti meeldiks selline mägramäng ;)

Gaša
08.12.07, 14:24
Kahjuks on see nihe rohkem kui paar tundi, sest 20.00 hakkab juunioride B-grupi hokimäng. Võib-olla 24.00, võib-olla üldse esmaspäeval (17.ndal) näidatakse. Muidugi, tegemist on Eesti kanaliga, aga kui on õigus mänge näidata, siis võiks neid ka näidata. Ja otse. TV3 ja Meistrite Liigat me ju mäletame.

gamer
08.12.07, 15:12
Kanali omanike poolt õige tegu, Eesti spordi näitamine on kohe kindlasti vajalikum, kui selliste meeskondade mängu näitamine, god thank Kruuda;)

PraS
08.12.07, 20:22
Lausa piinlik oli tänast loba kuulata ja krt tehke endale mehed selgeks. Küll ei tunne Millerit ära ja küll ei suuda selgeks teha kes keda vahetas. Hea et Must vahepeal tarka juttu puhus. Lausa fenomenaalne on see kuidas kommentaator omaarust teeb nalja ja siis otseeetris irnub jutu sisse.

Gaša
08.12.07, 20:32
Ma paluks konstruktiivset kriitikat. 'piinlik', 'fenomenaalne', 'tehke selgeks', 'hirnub'. Davai, eelmine superasjatundja, anna mulle oma kontaktid ja ma kutsuks su hea meelega mõnda stuudiosse ja siis mängu kommenteerima, et ma näeksin-kuuleksin, kuidas tegelikult asjad käima peaksid.

Martin
08.12.07, 21:15
Ma paluks konstruktiivset kriitikat. 'piinlik', 'fenomenaalne', 'tehke selgeks', 'hirnub'. Davai, eelmine superasjatundja, anna mulle oma kontaktid ja ma kutsuks su hea meelega mõnda stuudiosse ja siis mängu kommenteerima, et ma näeksin-kuuleksin, kuidas tegelikult asjad käima peaksid.

Kas niimoodi saabki eetrisse, et tuleb kõvasti maha teha? :)

Gaša
08.12.07, 21:23
Jahh, see on kõige kindlam võimalus. Tuleb maha teha. Ja kõvasti. Mina tegin.

PraS
09.12.07, 02:53

Mina kui vaataja maksan, et saada tasemel kommentaari. Seni pole see eriti tasemel olnud. Härra Koort see, et sa üritad igat sekundit rääkimisega täita ei ole meeldiv. Sa tahad niipalju mõtteid kuulajani tuua, et jooksed tihti lugu liiva. Ärge üritage seal jalgratast leiutada ja lõunamaiseid seltsimehi järgi teha, vaid võtke malli BBC vanadelt ässadelt. Näod õppige ka selgeks :)

Must võtke ka puldi taha mitte ärge kasutage teda ainult jalkastuudios.

Nurmekas
09.12.07, 03:27
Kuna Eesti telemaastikul on olnud väga jubedaid kommentaatoreid, siis praeguse kallal ma ei kurjustaks mitte üks raas. Kui siis tõesti, mõned edasiviivad täheldused.
Kuidagi väga ründavaks on siin muututud

Ma helistan Jürkale ja ta ütleb peale trenni tulemuse edasi. Talle kindlasti meeldiks selline mägramäng ;)
Ma ei suurustaks siin nii väga, eriti kui soolaleib on veel pidamata, külalised käimata ja küprok seinas purustamata...

vandersell
09.12.07, 04:09
Juba mitu puuda soola on siin söödud, ainult mitte selle seltskonna poolt. Ja nagu tundub, siis homme ka ei sööda :S

SleepWalking
09.12.07, 12:23
Mina kui vaataja maksan, et saada tasemel kommentaari.

kalev spordil on free-to-air tüüpi ringhäälinguluba, mis tähendab, et ta võib läbi õhu levida tasuta (kodeerimata. või kodeeritult, kui lahtikodeerimiskaarte jagatakse tasuta) ning ka kaabeltelevisioonioperaatorid peavad selle pakettidesse lülitamisel tegema seda klientidelt lisaraha mitte küsides. mille eest sa maksad, kui tohib küsida?

urmar
09.12.07, 18:36
mille eest sa maksad, kui tohib küsida?

Küllap tuli mingi kiri Nigeeriast, kus pärandust lubati. :)

JanK
09.12.07, 19:30
Huvitav, kes see loll saarlane oli. Kas võin kahtlustada kedagi Kure fännidest? :D

Homie
09.12.07, 21:14
lausa hämmingusse ajab selle Koorti suutmatus lihtsalt nimesid paberilt maha lugeda...nimi Turnbull valmistas selliseid raskusi, eile muidugi eestlaste trumpala Ronaldo hääldada kui RonaldU... nimesid nägusid ei suuda meie kallis sõber Kaspar maha lugeda...ja tema lapsikud naljad, a la Ei tea mis see Turnbull otsetõlkes võiks tähendada ja Inglismaal mängib mängija Windass vms. Terve maailm on imelike nimesid täis( Kaka, Lita jne.)...saagu üle ükskord krt... Koort tähendab kah niikuinii mingis heebrea keeles m*nni...

lenc
09.12.07, 21:38
...eile muidugi eestlaste trumpala Ronaldo hääldada kui RonaldU...

Vaat kus portugali keele asjatundja välja karanud. Tõmba uttu, jobukakk! Portugali keeles hääldataksegi nimede lõppe niimoodi.

Jeti88
09.12.07, 22:12
Vaat kus portugali keele asjatundja välja karanud. Tõmba uttu, jobukakk! Portugali keeles hääldataksegi nimede lõppe niimoodi.

Pole mina kuulnud et saksa või inglise kommentaatorid seda "portugali keelselt" hääldaksid.

lorenzo
09.12.07, 22:14

täpselt. kuigi kui täpsem olla, siis brasiilia portugali keeles. portugaallased ise hääldavad enamjaolt ikka o. brassidel on u

vincent
09.12.07, 22:19
Pole mina kuulnud et saksa või inglise kommentaatorid seda "portugali keelselt" hääldaksid.

see nüüd küll mingi näitaja ei ole.

inglise kommentaatorid hääldasid aastaid tuimalt "maikl šuumäker" ka, see ei tee seda hääldust veel õigeks.
või arvab keegi tõesti, et peakski ütlema "ronäldõu"?

Jeti88
09.12.07, 22:33
see nüüd küll mingi näitaja ei ole.

inglise kommentaatorid hääldasid aastaid tuimalt "maikl šuumäker" ka, see ei tee seda hääldust veel õigeks.
või arvab keegi tõesti, et peakski ütlema "ronäldõu"?
no seda enam, kedagi ei koti kuidas see tegelikult hääldatakse. Ronaldo kõlab ju eesti keeles palju paremini kui Ronaldu.

lenc
09.12.07, 22:34

Ja-jaa. Mida need jobud eestlased räägivad koguaeg Markko Märtin ja Markko Märtin. Inglise kommentaatorid ütlevad ju ilusti Markko Martin, nii peaks meie ka ütlema!

Jeti88
09.12.07, 22:49
Ja-jaa. Mida need jobud eestlased räägivad koguaeg Markko Märtin ja Markko Märtin. Inglise kommentaatorid ütlevad ju ilusti Markko Martin, nii peaks meie ka ütlema!

jep jep, väga hea võrdlus (Y)

loe mu eelmist postitust :doh:

Darren
09.12.07, 22:55
Thumbs upp, Ott on tegija. Aga üldiselt, võiks see teine sell, Koort võimistand oligi, vähem üritada nalja teha. Kui ei tule välja, siis ei tule, pole mõtet punnitada koguaeg.

Ja siis, muigama pani muidugi: tšempi, tšempi, tšempionssshipppp. Aga ikka juhtub, küll kõik ajaga paremaks läheb. Õnneks on nüüd see debiilne logo väiksemaks tehtud ja veidi nihutatud ning jalkaülekannete ajal on isegi enam-vähem talutav sound.

vincent
09.12.07, 23:42
Ronaldo kõlab ju eesti keeles palju paremini kui Ronaldu.

et siis Kaka nime ei hakkaks nagu üldse hääldama või? ;)

enivei, minu meelest on keel, kirjapilt ja hääldus siiski tähtsad asjad, aga kui ikka ei koti, siis ei koti. selle kohta oli niikuinii mingi mindtrick ka olemas, et

krmutijae-hläamäde kdiuas jhuutb, nkiinuii on kgiliõe adsauaarv, knui enmesie ja vnimiae thät oaml khaol on, eksole. pohhui siis ju.

OT off minu poolt igatahes

Mõnuagent 007
10.12.07, 12:39
kalev spordil on free-to-air tüüpi ringhäälinguluba, mis tähendab, et ta võib läbi õhu levida tasuta (kodeerimata. või kodeeritult, kui lahtikodeerimiskaarte jagatakse tasuta) ning ka kaabeltelevisioonioperaatorid peavad selle pakettidesse lülitamisel tegema seda klientidelt lisaraha mitte küsides. mille eest sa maksad, kui tohib küsida?

Kommide eest.

lorenzo
10.12.07, 12:43
kanal vist juba pea kuu aega töötanud. kuidas siis kah kanalil läinud on? ülihästi? või ootuspäraselt? või üldse kehvasti?

Hellik
10.12.07, 12:58
Muide, kus reklaamid on? :P Mitte, et ma neid just igatseks aga kas on ikka lootust, et kanal on ka uuel aastal eetris?

Nimedest ja hääldusest võib olla seda, et kui inglisepäraste nimede hääldamine ikka eriti käpas ei ole, siis äkki tasuks enne mängu meeskondade nimekirjad üle käia, et mängu ajal oleks hääldamine veits sujuvam.

Aga üldiselt pole hullu. Pealegi, pean tunnistama, et kui on huvitav mäng, siis ei pane kommentaatoreid väga tähelegi, no offence :)

Mask
10.12.07, 14:07
Ma küsiks kah siis juba, kui küsimiseks läks.
Millal Viasati kasutajad kanalit nägema hakkavad?

gamer
10.12.07, 19:50
Ma mõtlesin, et hakkaks laupäeval vataama mängu, aga pildikvaliteet oli selline, et loobusin sellest mõttest kiiresti. Ja Viasat pidi nendega lepingut sõlmima, kui kanal on ennast tõestanud.

urmar
10.12.07, 20:08
Mis selle pildiga siis lahti oli? Elioni Digi-tv oma on küll korras olnud.

gamer
10.12.07, 20:31
Noh võrreldes näiteks FTA-na vaadatud rahvuskoondiste mängudega BBCi pealt, tundub KruudaSpordi pilt suures TV-s kuidagi liiga udune.

Kusjuures BBC pilt läks TV-sse üle scardi ja Kalev üle HDMI, kuskil on mingi kala:)

lenc
10.12.07, 20:37
Noh võrreldes näiteks FTA-na vaadatud rahvuskoondiste mängudega BBCi pealt, tundub KruudaSpordi pilt suures TV-s kuidagi liiga udune.

Aga kust kaudu sa seda Kalev Spordi pilti võtad? Kui Elioni Digi-tv, siis peaks väga hea kvaliteet olema. Kui aga DTT-st, siis on see juba Starmani viga kui kvaliteet kehvaks jääb.

magnisco
10.12.07, 20:37
Mina olen küll kanaliga väga rahul, pilt on ka hea.
Kommentaatorid mind ka ei häiri.

gamer
10.12.07, 20:39
Aga kust kaudu sa seda Kalev Spordi pilti võtad? Kui Elioni Digi-tv, siis peaks väga hea kvaliteet olema. Kui aga DTT-st, siis on see juba Starmani viga kui kvaliteet kehvaks jääb.

DTT-st jah, aga eks järgmises aastanumbris näeb, kas kanal tekitab minus mingi huvi või mitte.

taku*
12.12.07, 22:27
kuulge mummupead. isegi mina, kellel on eesti keel eluaeg 3 olnud.. ja pole just meie emakeeles kõige kõvem mees, tean, et eesti keele eripära ongi kõik nimed ja värgeldused hääldada võimalikult originaali lähedaselt... paljud keeled lubavad nimesid omamoodi hääldada(nagu soomlased ütlevad peugeott aga meie peame ütlema böšoo vms...) igatahes kui tõesti see asi kotib ja mind ie usu, küsige mõne keeletadlase käest... jah.. mulle käib ka kohati pinda, et neid nimesid väänatakse igatpidi... aga mis teha. niigi räägib 90% inimestest valesti.... nii, et jah... kui ise olete lollid, siis poel mõtet siis ronaldu ja fiiigu pärast sõimama tulla eks;)

ärge pikka viha pidage.

sayonara
12.12.07, 23:39
Sisimas loodaksin, et KalevSport näitaks natuke teisi liigasid ka. Ei mõtle just iganädalast Hispaania, Itaalia, Saksa liiga kajastamist, kuid Hispaaniast võiks siiski El Clasicot kasvõi kordusena näidata, Itaaliast Milani derbyd ja Saksamaalt samuti.
Tegelt olen muidugi ülimalt rahul, et midagigi näidatakse, aga võiks midagi peale Inglise liiga ka tulla..... (kõik Inglise vutifännid ei pea selle kommentaari peale PremierLeague atraktiivsust jms. kiitma hakkama, ei vaidlegi vastu:) )

Mõnuagent 007
12.12.07, 23:39
Tarkade kommentaatorite kohta kirjutas kõige targem niimoodi. http://www.epl.ee/artikkel/411004

Põnn
14.12.07, 17:09
Kolmapäeval ja neljapäeval näidatakse kava järgi itaalia jalgpalli karika mänge.

h0ch
14.12.07, 22:58
Täitsa lõpp! Jumala asjalik tundub ju! Näitab korvpalli lives, jalgpallistuudiod, vutiülekanded(rus-isr) ja puha. tipptopp.
Probleem , on et kas on võimalik kanalit striimida neti kaudu?Keegi oleks nii tore?
tõesti tahaks näha.:confused:
edit.
Esmaspäeval: English Premier League, Chelsea-Everton ,, hakka või nutma.

Minuarust just see ongi kõige sitem, et jalgpalli näitab jumala vähe ainult LIVE. Tore oleks kui näitaks ka niisama jalgpalli ( et kui LIVE läbi näitaks mingeid muid ka ) minuarust spordikommentaator sakib, koperdab oma jutuga ja siis vahepeal ajab teemavälist juttu ( see prillidega mees ). Muidu hea, et näitab korvpalli, aga pole näinud üldse eriti TTÜ Rock baltiliiga mänge LIVE mõned üksikud on.
ETV näitas põhiliselt kõik korvpalli mängud lives.

-Silver-
14.12.07, 23:35
minuarust spordikommentaator sakib, koperdab oma jutuga ja siis vahepeal ajab teemavälist juttu ( see prillidega mees )

Ega see parim kvaliteet pole, aga mine ja tee ise paremini.

h0ch
14.12.07, 23:45
Ega see parim kvaliteet pole, aga mine ja tee ise paremini.

Ma küll ei räägiks jalgpalli LIVE mingit Kalev Spordi tehnilisi vigasid.
Nagu Manchester UTD - Derby rääkis seal mingist Kalevi jamast.
ETV jalgpalli kommentaatorid olid ikka (Y)

magnisco
14.12.07, 23:51
Ma küll ei räägiks jalgpalli LIVE mingit Kalev Spordi tehnilisi vigasid.
Nagu Manchester UTD - Derby rääkis seal mingist Kalevi jamast.

Keera hääl maha ja vaata kas on parem. Ega eestis eriti polegi neid kommentaatoreid ju. Kalkun räägib oma kadunud vanaisast iga mäng ja Jurtšenko ei oska ka nimesid hääldada, aga on mis on.

h0ch
14.12.07, 23:53
Nüüd on viimasel ajal okei, aga siis kui Kalev Sport oli algul siis oli täitsa jama majas. Nüüd meeldib juba aga niisama võiks ka jalgpalli näidata, mitte ainult LIVE.

PraS
15.12.07, 00:58
Keera hääl maha ja vaata kas on parem. Ega eestis eriti polegi neid kommentaatoreid ju. Kalkun räägib oma kadunud vanaisast iga mäng ja Jurtšenko ei oska ka nimesid hääldada, aga on mis on.

nagu eelnevalt mainitud siis see pole lahendus. vennad kes saavad oma töö est raha peaksid ka seda täie pühendusega tegema ja meie ootame neilt ka mingit taset.

h0ch
15.12.07, 01:16
Ise tahab olla Kalev Sport suurim spordikanal, siis peaks tase ka hea olema.
Muidu reiting niisama heast peast ei tõuse!:D

lest68
16.12.07, 18:28
kuhu te ott järvela kaotasite? muidu väga uimane kommentaar täna.

JanK
16.12.07, 18:30
Nojah, ikkagi oli normaalne ja ühtekuuluv kommentaar.

lest68
16.12.07, 18:40
mitte ainult sellepärast vaid mulle tundub, et järvela jagab fakte rohkem kui koort. panin tähele näiteks, et koort ajas sassi lucase ja voronini ning väitis et babel tuli feyenoordist. midagi oli veel. järvela jutt sujus ka palju paremini.

Darren
16.12.07, 20:01
mitte ainult sellepärast vaid mulle tundub, et järvela jagab fakte rohkem kui koort. panin tähele näiteks, et koort ajas sassi lucase ja voronini ning väitis et babel tuli feyenoordist. midagi oli veel. järvela jutt sujus ka palju paremini.

Koort rääkis muidugi seda ka, et Gerrard on suur tugev inglise mees ja ei daivi evra, mitte nii nagu see kohutav Runaldu.

XA-XA-XA

kuuraa
17.12.07, 01:54
seda jah, et kuhu ott kadunud on?

Mõnuagent 007
17.12.07, 22:09
Koort rääkis muidugi seda ka, et Gerrard on suur tugev inglise mees ja ei daivi evra, mitte nii nagu see kohutav Runaldu.

XA-XA-XA

Mul jääb ainult loota, et Koort mõtles seda irooniaga...

eston maravilha
18.12.07, 10:54
kas äkki on võimalik otseülekande ajal lisada ekraaninurka ka vastav märge ja kordusnäitamiste ajal kohtumise toimumise kuupäev?

vello99
19.12.07, 21:43
Kas istungi ülekannet kommenteerib? Urmas Ott? Feliks Undusk?

budu
20.12.07, 18:57
heimar lenk

taku*
21.12.07, 17:16
külalistena säärits ja kuuse...

läheb madinaks

vandersell
22.12.07, 16:24
Kuule munn, "sõida sisse veel"? Seda võib endale lubada minusugune suvaline telekavaataja õlleklaasi taga, aga mitte TV-kommentaator.

lenc
22.12.07, 16:27
Ei tea kas Ott Järvela on auto omanik, aga kui on, siis võiks keegi tema masinale sisse sõita. Eelistatavalt üks korralik T-bone otse sõitjapoolse külje pihta, äkki tuleb mõistus koju mehel...

Jeti88
22.12.07, 16:33
jou, rääkige nendele inimestele, kes kalevsporti ei näe, ka mis värk on?

Punkt
22.12.07, 16:36
Toimub see, et Järvela on O'Harast ahvivaimustuses.

smörgåsbord
22.12.07, 16:47
sain just aru, et minu jaoks pole seda kanalit samahästi kui olemas,

terve arsenali - tottenhami esimese poolaja vahtisin mingit striimi, kruudasport ei tulnud meeldegi.

Mask
22.12.07, 17:03
Jurtsenko vaba mees nüüd, las kommenteerib seal ise jalkat.

Aramis
22.12.07, 17:13
No retsept Järvela!
Tottenhami viigivärav oli väärt seda impulsiivset puhangut. Minu arust polnud üle pingutatud ja oli täiest asja väärt. Sest värav oli mucos gracias.
Üldiselt mulle tänane saade meeldib.

magnisco
22.12.07, 17:26
Sellist emotsioonaalset kommentaatorit ma tahangi:r66m7:

urmar
22.12.07, 17:27
Peale oti esinemist hakkas teine mees hästi vaikselt rääkima, sest võim oli nii maha keeratud. :D

taku*
22.12.07, 17:30
minumeelest ka... normaalsed kommentaatorid.. ajavad küll vahepeal paska aga vähemalt on hingega asja juures... kordades parem kui etv.. aga sommide tasemeni veel pikk samm astuda... a

PraS
22.12.07, 17:52
Lisaks sellele, et kaks õukonna tola seal kisaendasid ja oma naljade üle muigasid oskas Ott väljendada kui super moe guru ta ka on:D Räige lihtsalt:D

sziczinche
22.12.07, 18:00
Täiesti hull , kus neil on ikka jutt. Kahju, et II poolaeg magama jäin, aga noo esimene poolaeg sai naerda vähemalt kõvasti. Igatahes jätkake samas vaimus. ;) :)

Devil
22.12.07, 18:25
eino see skriim oli küll nüüd nagu nagu planeeritud ja mitte südamest vms. järvela ei mängi välja oma spontaansete jalgpalliteadmistega.
Ja tema enesekiitmine oli kah imelik, ma miskipärast julgen kahelda, et ta pädev jalgpallur on/oli :).

kuuraa
22.12.07, 18:28
tänane kommentaar oli hea, meeldis küll :)

urmar
22.12.07, 20:24
Tore reportaaž jah. Mulle küll meeldis. Ott ja Kaspar võivad julgelt jätkata. :)

kuuraa
23.12.07, 01:19
mingi polli võiks teha, kas kommentaatorid kõlbavad/ei kõlba, siis oleks selgelt aru saada, mis arvamused on.

thibramar
23.12.07, 02:10
nad olid natuke tottenhami poolt ka vist! karjusid seal kui o'hara sai palli ja kui tottenham värava lõi .arsenali väravast oli ükskõik

rallikas
23.12.07, 02:15
"Tainio, sööda O'Harale. Ta hea mees".. Järvela pani ikka head teksti :D

meesmuiste
23.12.07, 03:20
ma miskipärast julgen kahelda, et ta pädev jalgpallur on/oli :).

Ott tegi see sügis ajakirjanike mängus sportlaste vastu väravas ikka supertööd! pole midagi halba öelda... eks ta jalkat kah vast ikka jagab :)

Devil
23.12.07, 11:41
mul on latt kõrgel :)

magnisco
23.12.07, 12:42
nad olid natuke tottenhami poolt ka vist! karjusid seal kui o'hara sai palli ja kui tottenham värava lõi .arsenali väravast oli ükskõik

Karjuti siiski ka peale Arsenali väravaid ja ka siis kui Almunia penalti tõrjus.

lenc
23.12.07, 12:44
Karjuti siiski ka peale Arsenali väravaid ja ka siis kui Almunia penalti tõrjus.

Selle penalti tõrje puhul tahaksin isiklikult tänada Kasparit, kes lõikas julmalt Järvela lärmamise vahele, trummikiled pääsesid napilt.

urmar
23.12.07, 13:55
mul on latt kõrgel :)

Ja jooksed alati alt läbi. :)

Devil
23.12.07, 14:57
Ja jooksed alati alt läbi. :)

vaevalt

mjäu

Devil
23.12.07, 15:37
jah Cahill on meeletult lyhike ja sitahüppevõimega, kuna ta pole üldse ju atleetlik, kuda ta küll peaga värava lõi.

urmar
26.12.07, 03:22
18:00 Jalgpall. Barclay Inglise meistriliiga. Weast Ham - Reading.
Väljavõte telekavast. :)

Neljapäevasest kavast:
21:40 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Manchester-Blackburn.Otseülekanne. Vaheajal Uudised.

Võiks täpsustada, kumb Blackburn mängib, kas United või City? :D

Ka laupäevasest kavast leiab paradoksi:
02:55 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Chelsea- Newcastle* (kordus)
16:55 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Chelsea- Newcastle. Otseülekanne

Kuidas seda mõista?

Mis puutub programmi, siis see tundub, et muutub üha huvitavamaks. Ka mängufilm Lurich on kavasse pandud. :) ja vaadata võib juba igal ajal, ka öösel.

Põnn
26.12.07, 10:12
Kõige parem on minu meelest ikkagi see, et nüüd juba vaikselt kavast ka kinni peetakse.

lest68
26.12.07, 16:00
kas kalev sport tänast west ham-reading kohtumist otse ei näitagi?
praegu peaks selle mängu lahtilöök olema, aga kava järgi näitab seda kohtumist alles kell 18:00

Jeti88
26.12.07, 16:05
kas kalev sport tänast west ham-reading kohtumist otse ei näitagi?
praegu peaks selle mängu lahtilöök olema, aga kava järgi näitab seda kohtumist alles kell 18:00

järelikult ei näita tarkpea :doh:

rauninho
26.12.07, 16:07
18:00

Jalgpall. Barclay Inglise meistriliiga. Weast Ham - Reading.
:confused: Weast, aga see selleks, jah mäng ju algas, ilmselt näitavad siis kordust

Aramis
26.12.07, 17:49
Ajaviiteks on Spengleri karikat ka põnev vaaadata. Üllatavalt palju lähiaastatel NHLi mänginud mehi on platsil.

kala2
26.12.07, 18:01
seda oleks võinud ajaviiteks vaadata kordusest ja vutti ikka otse näidata

ALEKOK
26.12.07, 18:13
No t*ra oleks võinud kuskil ju mainida, et tänane mäng pole otseülekandes. Mõtlesin rõõmsalt, et täna tuleb põnev jalgpalliõhtu, aga ülla-ülla läksin livescore ja nüüd on seis juba teada.

ALEKOK
26.12.07, 18:13
Neljapäevasest kavast:
21:40 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Manchester-Blackburn.Otseülekanne. Vaheajal Uudised.

Võiks täpsustada, kumb Blackburn mängib, kas United või City? :D

Mõtlesid ikka vist, et kumb Manchester mängib ;)

urmar
26.12.07, 18:20
Mõtlesid ikka vist, et kumb Manchester mängib ;)

Täpselt! :D

Darren
26.12.07, 19:22
Weast Ham, massive

Tsill
26.12.07, 19:44
Väga hea nagu , mis siin ikka

Tsill
26.12.07, 19:46
jumala uimane ikka :D

Devil
26.12.07, 19:50
pane siis tihedamalt!

Hogweed
26.12.07, 22:30
Täpselt! :D

city mängib ikka

rauninho
27.12.07, 17:57
Ma ei saa enam sealt midagi aru, telekava jumala sassis neil. Täna kindlasti ManCity - Rovers siis? Ja mis kell? :S

Caos
27.12.07, 18:00
Ma ei saa enam sealt midagi aru, telekava jumala sassis neil. Täna kindlasti ManCity - Rovers siis? Ja mis kell? :S

Jah täna on mäng kell 21.40

gamer
27.12.07, 18:04

Kui küsida võib, siis mis seal nii sassis on?
21.40 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Manchester Blackburn. Otseülekanne. Vaheajal Uudised.

Mr Self Destruct
27.12.07, 18:40
Kas Kalev Sporti on võimalik internetist vaadata?

Andsin intervjuu pärast aastalõputurniiri ja tahaks näha ennast TVs :P.

gamer
27.12.07, 19:26
Kui keegi just ei striimi, siis ei ole. Keegi siit vist vahepeal midagi tegi kah.

Hogweed
27.12.07, 20:46
telekavas on et peaks näitama kordust weast ham - reading aga tegelt mingi jäähoki

gamer
27.12.07, 21:12
vaata siis DSF-i, just tuli kõigi boxing day mängude ülevaatesaade

Devil
27.12.07, 22:32
putsi sügav kummardus kruudale raisk, liigapalju head jalgpalli pole olemas :).

city rovers kohe algamas.

Neth
27.12.07, 23:11
andke keegi Järvelale kiiresti Mynthonit - mehel hääl täitsa kadunud

rauninho
27.12.07, 23:54
Kui küsida võib, siis mis seal nii sassis on?

Vastaks Sulle selle peale.

telekavas on et peaks näitama kordust weast ham - reading aga tegelt mingi jäähoki
No üleüldse, ma küsisingi ju ainult, kas näitab ikka, eile pidi ka migni WEAST ham - reading mängu näitama, näitas mingi nani divimist. Tänan!

sziczinche
28.12.07, 00:50
dam'n, see mäng oli küll kõva. 4 väravat ning ohtralt kannasööte. Mulle igastahes meeldis. :)

Matis
28.12.07, 13:11
Esimesel poolajal, kui Bianchi enne väravatemöllu suvatses pooleteiselt meetrilt pallist mööda lüüa, siis lülitas Kaspar kolleegi hääle säästmiseks viimase mikrofoni välja ja sai soolotseda vabajazzi stiilis

vaikiv mees
29.12.07, 19:35
Sabaka

katsaapa-tsakaapa..
ehk peaks t6esti suuparasema variandi tarvitusse v6tma;)

vincent
29.12.07, 20:41
katsaapa-tsakaapa..
ehk peaks t6esti suuparasema variandi tarvitusse v6tma;)
Või siis ütlema õigesti - Cassapa. Puhas s-täht, ei midagi keerulist.

vandersell
30.12.07, 01:13
Kuna kriitikatulv on liiga suureks läinud ning enamasti pole kuigi konstruktiivne, siis ei võta eestvedaja enam eriti sõna. Või asi milleski muus?

Gaša
30.12.07, 11:33
Rääkimine - hõbe, vaikimine - kuld...

Aga asjahuvilistele tooksin ära järgmiste mängude (kuni 02.02) esialgse kava. Tuleb märkida, et neil päevil, kui on 2 mängu kavas, võib juhtuda, et üks neist tuleb lindilt.

01.01 (T) 17.00 Arsenal-West Ham

12.01 (L) 17.00 West Ham-Fulham /või Evert-ManC/
14.01 (E) 22.00 Chelsea-Tottenham

19.01 (L) 17.00 Liverpool-Aston Villa
19.01 (L) 19.15 Newcastle-Bolton

29.01 (T) 21.45 Arsenal-Newcastle
30.01 (K) 22.00 Manchester United-Portsmouth

02.02 (L) 14.45 Manchester City-Arsenal
02.02 (L) 17.00 Portsmouth-Chelsea

Gaša
30.12.07, 12:03
Ja täna (30.12) muidugi kell 18.00 Manchester City - Liverpool

ChelseaFC
30.12.07, 16:21
Rääkimine - hõbe, vaikimine - kuld...

Aga asjahuvilistele tooksin ära järgmiste mängude (kuni 02.02) esialgse kava. Tuleb märkida, et neil päevil, kui on 2 mängu kavas, võib juhtuda, et üks neist tuleb lindilt.

01.01 (T) 17.00 Arsenal-West Ham

12.01 (L) 17.00 West Ham-Fulham /või Evert-ManC/
14.01 (E) 22.00 Chelsea-Tottenham

19.01 (L) 19.15 Newcastle-Bolton

29.01 (T) 21.45 Arsenal-Newcastle
30.01 (K) 22.00 Manchester United-Portsmouth

02.02 (L) 14.45 Manchester City-Arsenal
02.02 (L) 17.00 Portsmouth-Chelsea

1. jaanuari õhtune Fulham-Chelsea korduse näitamine on ikka kavas?

Gaša
30.12.07, 17:04
01.01 ei ole Chelsea mängu meie kanalis. Kui kava seda ikkagi väidab, siis ärge seda väga uskuge, sest Che mäng on kell 14.45, aga meil on samal ajal suusahüpped, ja kordub õhtul ka Arsenali mäng.

lorenzo
30.12.07, 20:39
kas on plaan tulevikus ka muid suuremaid Euroopa vutiliigasid näitama hakata või jääb asi piirduma Inglise liigaga?

eston maravilha
30.12.07, 21:07

mäng lükati mõni aeg tagasi paar päeva edasi 21sele

-RoMaRiO-
30.12.07, 21:12
Ettepanek, ekraanile Soome liiga :)

magnisco
30.12.07, 21:19
Ettepanek, ekraanile Soome liiga :)

Miks?
Norra oleks minu meelest lahe:rolleyes:

Mask
30.12.07, 21:37
Itaalia/Hispaania oleks hea.

-RoMaRiO-
30.12.07, 21:57
Miks?
Norra oleks minu meelest lahe:rolleyes:

Sest mulle endale meeldib väga Veikausliga, ka Norra oleks hea.

PraS
31.12.07, 00:20
Saksamaad paluks:)

Martin
31.12.07, 03:15
Kõige kasulikum oleks loetleda kõik liigad. Selle põhjal hakataksegi näitama. Muu ei loe.

vandersell
01.01.08, 12:33
Igaks juhuks küsin, kas tänane Arsenal-West Ham on ikka kavas? Kodukal pole kirjas.

Gaša
01.01.08, 14:06
Hääd uut aastakest siis kõigile jalkasõpradele!
Täna on Arsenal-West Ham (kell 17.00) ekraanil.
Mis muudesse liigadesse puutub, siis nendega on nii, et kui Meistrite Liiga välja arvata, siis teoreetiliselt võiks näidata kõiki Euroopa liigasid. Aga siin on küsimus selles, et tegemist pole kahjuks jalgpallikanaliga. Kõige tõenäosem on alates uuest hooajast La Liga, aga see sõltub (sic!) Inglise Liiga vaadatavusest.
Küll olen poole kõrvaga kuulnud, et ehk hakkame alates play-offidest näitama UEFA Cupi sel talvkevadel.
Ja kui kanal ära ei kao ehk kesktelevisiooniks ei muutu, siis kuuldavasti on ka järgmiseks hooajaks meil Inglise Liiga õigused olemas, ja veel hiljem - 2009/10 hooajast hakkaks ehk ka Meistrite Liigat näitama, sest siis saavad Viasati õigused Baltikumis läbi. Aga see muidugi väga teoreetiline jutt.
Ja 19.01 näitame tõepoolest Blackburn-Middlesbrough mängu hoopis

Olympi
01.01.08, 14:19
http://www.elu24.ee/?id=8175

Kalev Sport!

fitti
01.01.08, 16:12
Ja kui kanal ära ei kao ehk kesktelevisiooniks ei muutu

Nonäed, hakkab tulema. No proovisaade oli igati edukas ju. Ärge siis seda vähemalt selle (2008) aastanumbri sees tehke, muidu ma kaotan heale sõbrale Priit Pauksonile pudeli head ja paremat.

marcello
02.01.08, 23:47
ohh, milline ülekanne

kaitz
03.01.08, 01:46
Kas Kalev Spordil plaanis tipptasemel HOKIT kah näha saab(NHL)

Hogweed
03.01.08, 19:32
kalev spordil käivad tihti kratid külas :D

Caos
03.01.08, 20:54
Mitmendad korda nad juba käivad :D

Olar
04.01.08, 22:21
Omfg, elu hea kui la ligat hakkab näitama :D , juhuu .

kympa10
10.01.08, 14:20
Reede (http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/?prd=11.01.2008&chid=1)
15:50 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Everton-Manchester City*

Laupäev (http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/?prd=12.01.2008&chid=1)
16:55 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Everton-Manchester City. Otseülekanne

Võiks öelda, et Kalev Sport lausa ületab iseennast:p

Loca
10.01.08, 17:22
Zuumi vaatajad, mis kanalil Kalev Sport teil on? kas 5 või 52?

kuuraa
12.01.08, 18:04
Laupäev
16:55 Jalgpall. Barclay Inglise Meistriliiga. Everton-Manchester City. Otseülekanne

öhh, peaks peal nagu olema juba.

Caos
12.01.08, 18:09
Tundub et täna jälle mängu ei näee

smörgåsbord
12.01.08, 18:12
hale on see asi.

edit: näe, tuligi.

PraS
12.01.08, 20:05
Kas tõesti ei tehta kodutööd või sihipäraselt ei hääldatakse nimesi valesti?Mul oli vahepeal tunne, et Jürgen Fogel on väljakul.

Põnn
13.01.08, 17:05
Mul oli vahepeal tunne, et Jürgen Fogel on väljakul.

Täpselt sama siin. Aga esiteks kuulsin Johann Vogel, siis mõtlesin et millal ta Evertoni jõudis.

pedro
13.01.08, 19:04
kergelt jamaks läheb see asi juba. millal eile pilt ette tuli?

kuuraa
13.01.08, 19:07
kratid on külas jälle, pole midagi teha :lahe:

skint
13.01.08, 19:07
Umbes 15-20 minutit pärast mängu algust. Olevat väga proosaline põhjus olnud. Hea siis ju, et vähemalt õpitakse neist proosalistest põhjustest. Mitte.

Põnn
13.01.08, 19:20
19 min oodatud. Ei jaksa enam

E: 20 sai just täis.

E2: Tuli !

kympa10
13.01.08, 19:24
Umbes 15-20 minutit pärast mängu algust. Olevat väga proosaline põhjus olnud. Hea siis ju, et vähemalt õpitakse neist proosalistest põhjustest. Mitte.

ei pea ju igas teemas ironiseerima...eksju?! kui ikka kratid külas, siis EI OLE VÕIMALIK lihtsalt midagi teha...

er1k
13.01.08, 19:28
Pilt tuli!

vaikiv mees
13.01.08, 19:29
no kui ikka iga jumala kord on kratid külas, võib siin teat. süsteemi näha... huvitav, mis see lihtne põhjus võis olla? juhe tagant ära?

PraS
13.01.08, 21:30
no kui ikka iga jumala kord on kratid külas, võib siin teat. süsteemi näha... huvitav, mis see lihtne põhjus võis olla? juhe tagant ära?

äkki nad on lihtsalt amatöörid?pole midagi teha kui paremini välja ei tule.

Millal viimati oli mäng koos mängule eelneva jalkastuudioga ning mängu nägi täies pikkuses?

SleepWalking
14.01.08, 06:48
kes vajab reklaamitulu kui on olemas kilukarbisiluetilinn ja KOV valimised 2009 (http://www.epl.ee/artikkel/414535)

Litmanen37
14.01.08, 15:09
Zuumi vaatajad, mis kanalil Kalev Sport teil on? kas 5 või 52?

viis peaks olema