PDA

View Full Version : Tv14

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6

vandersell
19.01.08, 02:01
kas äkki on võimalik otseülekande ajal lisada ekraaninurka ka vastav märge ja kordusnäitamiste ajal kohtumise toimumise kuupäev?

No t*ra oleks võinud kuskil ju mainida, et tänane mäng pole otseülekandes. Mõtlesin rõõmsalt, et täna tuleb põnev jalgpalliõhtu, aga ülla-ülla läksin livescore ja nüüd on seis juba teada.

Võiks ju estoni soovituse järgi toimida, mis? Ise seda kordussaate puhul kuupäeva väljatoomist ei poolda, piisab sellest kui on lihtsalt logo all kirjas OTSE. Kui seda pole, on kohe teada.

eston maravilha
19.01.08, 15:27
on esmaspäevane liverpool-villa kindel? aga ilmselt on siiski edumeelsem pubbi minna

alvarez
20.01.08, 13:45
suht kindel on, aga alati on kindlam pubisse minna.

Matis
21.01.08, 12:30
Oeh! Mõtlesin tükk aega, kas kirjutada või mitte. Aga kirjutan siiski. Muidu on tore, aga meie kullakallite jalgpallikommentaatorite tase jätab ikka soovida. Seda just väärikuse astmelt. Häirib just Ott Järvela käitumine. Selle kannatab veel ära, et ta hüüab väravate puhul nagu jeeriku pasun, aga absoluutselt ei meeldi väljakul oleva kaotusseisus oleva tiimi alavääristamine ja enda jalgpallurioskustega kekkamine. Viimati mulle paistis see silma Arsenali-Fulhami mängu jälgides. Rohkem võiks adekvaatsust olla ning õppust võiks võtta kasvõi käsipalli- või jäähokikommentaatoritelt. Rahulik suhtumine ja heatahtlik suhtumine mõlemasse meeskonda. , hea reeglite tundmine.

sayonara
21.01.08, 18:30
Oeh! Mõtlesin tükk aega, kas kirjutada või mitte. Aga kirjutan siiski. Muidu on tore, aga meie kullakallite jalgpallikommentaatorite tase jätab ikka soovida. Seda just väärikuse astmelt. Häirib just Ott Järvela käitumine. Selle kannatab veel ära, et ta hüüab väravate puhul nagu jeeriku pasun, aga absoluutselt ei meeldi väljakul oleva kaotusseisus oleva tiimi alavääristamine ja enda jalgpallurioskustega kekkamine. Viimati mulle paistis see silma Arsenali-Fulhami mängu jälgides. Rohkem võiks adekvaatsust olla ning õppust võiks võtta kasvõi käsipalli- või jäähokikommentaatoritelt. Rahulik suhtumine ja heatahtlik suhtumine mõlemasse meeskonda. , hea reeglite tundmine.

Olen suga täiesti nõus. Ka mina vaatasin Arsenal - Fulham mängu ja tõsiselt see mees mind häiris. Soovitan herr Järvelal vaadata kuidas Eurospordilt Aafrika Rahvust kommenteeritakse. Väravalöömise puhul ei karjuta, kuid emotsionaalsus antakse ikka edasi ja asjatundlikud märkused üksteise otsa.

mcnamara
21.01.08, 23:36
Fabio Aurelio, pagan võtaks, ei ole hispaanlane. Ta on brasiillane, San Carlose linnast. Esindanud brasside noorte- ja olümpiakoondist.

smörgåsbord
22.01.08, 00:02
ma vahelduseks just kiidaksin Järvelat. arengut on igatahes märgata - peavalufaktor on vähenenud ehk ta ei mulise enam vahetpidamata. erinevalt paarimees Koortist (keda täna pole) on tal jutt sorav ja intonatsioon ka okei. meenutab pisut juba Margus Luike.

kõige parem variant ongi ilmselt see, kui ta üksi kommenteerib.

kuuraa
22.01.08, 00:51
minuarust pull on kuulata kuidas järvela lisab vürtsikaid ja kohati naljakaid vahemärkusi.

man city mäng on sama nüri kui kadaku turult ostetud šveitsi nuga, väravavahi putsa sees on päkapikud käinud jne.
teadmised on ka üsna olemas.
selles suhtes, et inglaste taset pole lihtsalt võimalik saavutada, olgem realistlikud.

fitti
22.01.08, 00:55
kõige parem variant ongi ilmselt see, kui ta üksi kommenteerib.

Ma kirjutan siia alla. Täiesti maitsekas komm oli täna, ei mingit jerundaad, mis nad kahekesi kipuvad ajama.

rallikas
22.01.08, 01:11
"Enam ilusamat väravat lüüa ei anna"... Peale 1:1 Viigi löömist..

Tembu
22.01.08, 15:33
Vajan abi. Kas keegi targem inimene oskab anda nõu, kuidas Viasati taldrikuga saaks KalevSporti näha? Ei viitsi hakata selle ühe kanali pärast tavalist antenni katusele üles panema.

philou
22.01.08, 16:59
kuna nüüd jalkat tuleb kalevist?

eston maravilha
22.01.08, 17:02
Vajan abi. Kas keegi targem inimene oskab anda nõu, kuidas Viasati taldrikuga saaks KalevSporti näha? Ei viitsi hakata selle ühe kanali pärast tavalist antenni katusele üles panema.

ei saagi. veel

fcfloraforever
22.01.08, 19:29

mul sama jama...ma kirjutasin viasati ja sealt öeldi, et kalev sport on testiperioodil kus vaadatakse kui palju on vaadatavus jne..

ALEKOK
22.01.08, 19:37
mul sama jama...ma kirjutasin viasati ja sealt öeldi, et kalev sport on testiperioodil kus vaadatakse kui palju on vaadatavus jne..

Ei ole võimalik, et nii idioodid seal töötavad :D

gamer
22.01.08, 19:50
Muretse endale combo tüüner ja vaatad nii satilt kui ka terrestrialist tulevat kraami.

er1k
23.01.08, 22:00
Kas täna Itaalia karika poolfinaali Inter Milan-Juventus ei näidata, seni iga nädala sees ju sees olnud.

Caos
23.01.08, 23:15
Kas täna Itaalia karika poolfinaali Inter Milan-Juventus ei näidata, seni iga nädala sees ju sees olnud.

ju siis iluuisutamine on tähtsam :D

ALEKOK
28.01.08, 13:24
http://sloleht.ee/index.aspx?id=264112&d=20080128

Savisaar saab oma telesaate.

Mask
28.01.08, 13:51
On seda nüüd sinna vaja. Jäägu ikka spordi kanaliks.

zaz
28.01.08, 14:58
härra Koort vms Kalev Spordi ametlik töötaja. Mis ajal too "Kümnevõistlus" eetris on? Kuidagi kaootiliselt tekib ja kaob see ekraanilt... Et kas see polegi siis korraline saade, kindlal ajal ja kindlal päeval?

ALEKOK
28.01.08, 15:13
On seda nüüd sinna vaja. Jäägu ikka spordi kanaliks.

Kuskilt peab ikka raha ka tulema ju, ega lihtsalt spordikanalina pole Kalev Spordil Eestis kahjumist küll pääsu.

Gaša
28.01.08, 15:34
Mis puudutab saadete kaootilisust, siis ei oska öelda muud kui et loodetavasti lähimas tulevikus asi paraneb. Aga ärge muretsege, Edgari saated on alati kindlal ajal!
Aga vaadake jalgpalli:
28.01 20.00 Moskva Spartak- Belgradi Red Star
29.01 21.45 Arsenal - Newcastle
30.01 22.00 Manchester United - Portsmouth
31.01 20.00 Finaal (vt esmasp)

02.01 17.00 Portsmouth -Chelsea
02.01 22.10 Manchester City - Arsenal (NB! Kui tennis saab varem läbi, siis näitame 14.45 otse!)

10.02 15.30 Manchester United - Manchester City
11.02 22.00 Arsenal - Blackburn

23.02 17.00 Tottenham - Chelsea
25.02 22.00 Manchester City - Everton

Ja UEFA karikas tuleb ka; täpsustumisel.
Ja üks asi võib veel sel hooajal tulla; täpsustumisel.

Tembu
28.01.08, 15:39
KalevSport kodukal olevast telekavast:

T 29.01.2008

23:35 Maailma jalkpall

vandersell
28.01.08, 15:45
02.01 22.10 Manchester City - Arsenal (NB! Kui tennis saab varem läbi, siis näitame 14.45 otse!)

Siis ma jään kindlasti kodus teleka ette ootele. Not ;)

UEFA karikas - tore.

lenc
28.01.08, 16:44
Assa raisk, neljapäev saab tore olema. Kõigepealt "futbol: final kubok kanal Pervõi" ja seejärel "intervju s meer Tallinnom, Edgar Savisaar". Kesktelevisioon on tagasi.

vello99
28.01.08, 16:48
Kui nad päevas 1-2 tundi õiget asja näitavad, siis minu poolest võivad nad ülejäänud 22-23 tundi lihtsalt Edgari pilti testtabelina näidata. Kurat kogu ülejäänud sataekava võiks olla live'ina "Päev Edgari elust".

Mõnuagent 007
28.01.08, 18:22
No minu teada peaks olema ringhäälinguloas kirjas, et Kalev peaks näitama 8 tundi päevas spordiülekandeid ning ülejäänud aja võib kõike näidata.

ek
28.01.08, 18:29
Kui nad päevas 1-2 tundi õiget asja näitavad, siis minu poolest võivad nad ülejäänud 22-23 tundi lihtsalt Edgari pilti testtabelina näidata. Kurat kogu ülejäänud sataekava võiks olla live'ina "Päev Edgari elust".
Kui Etsi tegemised livena tuleksid, siis nädala pärast oleks Edgar juba Kapo keldris ja Kalev sport oma sponsorist ilma, parem näidaku ikka pilti ainult
Pealegi - ilus mees, silm puhkab ja kanali öised vaatajanumbrid Lasnamäel oleks ka laes kindlasti
http://www.ekspress.ee/fotodb/D2E792370DE9B5EDC2256DB9004DBF97/$file/tn_savisaar_mv.jpg

JanK
28.01.08, 19:42
Aga Champions League?

urmar
28.01.08, 20:22
Keegi võiks internetis olevale telekavale operatiivselt parandusi ka teha, suht tüütu on see, kui telekava tegelikkusega klappida ei taha. Või äkki juba klapib, ei olegi eriti võrdlemisega tegelenud.

lenc
28.01.08, 20:32
Aga Champions League?

Champions League'i ülekandeõigused on Viasatil ja seda mitmeks aastaks veel.

urmar
28.01.08, 21:41
Zr. Zvezda väravavahile antakse väravaalas jalaga vastu nägu ja Marko Kristal arvab, et see on normaalne ja kohtunik ei tohiks vilistada? Mis sellest momendist arvate? Oli vea vääriline riivakas?

Gaša
29.01.08, 11:57
Ja kolmap. 06.02 kell 21.45 on sõprusmäng Itaalia - Portugal

Põnn
29.01.08, 14:28
Võrkpall. Schenker Eesti Meistriliiga. Võru VK - SK Cesu Alus*

Väljavõte kavast. Cesu Alus on täitsa Eesti sats.

fitti
29.01.08, 14:36
Cesu Alus on täitsa Eesti sats.

Eesti keeles Võnnu Õlu. Kõik klapib.

lenc
29.01.08, 15:17
Kuule Kaspar, räägi nüüd ausalt kõik välja. Kas teil tõesti kummitab seal või mitte?

Gaša
29.01.08, 16:39
Mina ei tea, kas mujal majas kummitab või mitte, aga niikaua kui Toomas Lepp meil siin vägesid juhatab, ei julge ükski kummitus meie käsutuses olevatesse ruumidesse tungida. Eks nad üritavad küll meie satiülekandeid nurjata, aga nagu näha, siis hiljemalt teise poolaja alguseks peavad nad end lööduks tunnistama ja tagasi Jaani Seegi muuseumisse minema.

Põnn
30.01.08, 16:01
Eile sain ma täpselt aru, mis vahe on Järvela-Koordil ja Kaljuveer-Kalkunil. Esimesed naudivad jalgpalli ja vaatavad seda ka vabast ajast, aga teine paar teevad seda, vaid selleks, et ära elada.

Gaša
31.01.08, 13:45
UEFA Karikas:

13.02 (K) 19.45 Glatasaray - Leverkusen

21.02 (N) 18.30 Spartak Moskva - Marseille Olympique.

PS Chelsea poolehoidjad on ka inimesed ja tahavad samuti omi lemmikuid näha... Ei mäletagi, millal viimati Chelsea pildis oli.

Mask
31.01.08, 14:42
UEFA Karikas:

13.02 (K) 19.45 Glatasaray - Leverkusen

21.02 (N) 18.30 Spartak Moskva - Marseille Olympique.

PS Chelsea poolehoidjad on ka inimesed ja tahavad samuti omi lemmikuid näha... Ei mäletagi, millal viimati Chelsea pildis oli.

Krt kaua sellega läheb ,et Viasat ka Kalev Sporti näitama hakkab?
Tahaks kah Marseille'i mängu Telekast näha.

eston maravilha
31.01.08, 16:03
seda küsi viasati onudelt

Shaq
31.01.08, 16:41
20:00

Jalgpall. Esimese TV kanali karikasari. Finaal. Otseülekanne.Vaheajal Spordiuudised

Kes siis mängivad?

AlwaysRed
31.01.08, 17:05
Krt kaua sellega läheb ,et Viasat ka Kalev Sporti näitama hakkab?
Tahaks kah Marseille'i mängu Telekast näha.

Viasat Sport 2 näitab Prantsuse liigat iga nädalavahetus. Ning Marseille on nii mitmelgi korral teleekraanile pääsenud.

PraS
31.01.08, 17:39
20:00

Jalgpall. Esimese TV kanali karikasari. Finaal. Otseülekanne.Vaheajal Spordiuudised

Kes siis mängivad?

Esimese TV kanali uudiste- ja spordiosakonnad.

Mask
31.01.08, 22:28
Viasat Sport 2 näitab Prantsuse liigat iga nädalavahetus. Ning Marseille on nii mitmelgi korral teleekraanile pääsenud.

Jah ma tean, väljendasin end valesti.

billy t
31.01.08, 23:14
trastand prsekukkund savipäts
tema pärast jäi praegu mängu lisaaeg nägemata
spordikanal või asi
ma olen nii kuri
tere õhtust. tere õhtust. tere tallinn. tere eesti. vaadake kõik mu inetut lõusta ja kuulake ammuli sui mu lolli ajupesu iba
küll tahaks teada, mis selle saate reiting on

lenc
31.01.08, 23:30
trastand prsekukkund savipäts
tema pärast jäi praegu mängu lisaaeg nägemata
spordikanal või asi
ma olen nii kuri
tere õhtust. tere õhtust. tere tallinn. tere eesti. vaadake kõik mu inetut lõusta ja kuulake ammuli sui mu lolli ajupesu iba
küll tahaks teada, mis selle saate reiting on

Ega seal mingit lisaaega ei tulnudki ju. Ülekanne lõppes ära ja puha.

ALEKOK
01.02.08, 00:07
Ma pole juba ammu teleka ees nii palju naerda saanud kui tänase Savisaare saate alguse poole :D
Ma ei saa aru, kuidas seal Kalev Spordis kõik nii perse kukub..

PraS
01.02.08, 02:34
Kes see uus Mr. Rrrr oli?

smörgåsbord
01.02.08, 03:19
kõikvõimsa Esimese TV Kanali Karikasarja Finaalkohtumise (tm) kommentaatorit mõtled?

Paloveer. Marko Paloveer. Postimehe ajakirjanik.

lenc
01.02.08, 09:14
kõikvõimsa Esimese TV Kanali Karikasarja Finaalkohtumise (tm) kommentaatorit mõtled?

Paloveer. Marko Paloveer. Postimehe ajakirjanik.

Endine Postimehe ajakirjanik. Nüüd töötab ainult kummituste majas.

billy t
01.02.08, 11:32
Ega seal mingit lisaaega ei tulnudki ju. Ülekanne lõppes ära ja puha.

1. kanali pealt sai siis ikkagi lisaaeg + penaltiseeria kah ära nähtud.
väga vinge oli, kusjuures just lisaaeg oli eriti magus mu meelest.
tsirkust ikka täiega, aga mängu ilu kah.
kohtuniku kaarditasku võis lõpuks päris auklik olla.
brutaalne mäng/lademes kollasid/punaseid/eemaldamisi/kaklust ikka ka/pennusid mängu kestel ja lõpus seeria/väravate ilu eest kandis hoolt dynamo ja nende väravavaht oli tase, eriti pennalde tõrjumisel

olgu siis, kalev sport, ega mul sellest rahast kahju ei ole - loodetavasti saite ikka mingi korraliku summa, aga ei tahaks, et see savisaare promo väga massiliseks teil muutuks.

Shaq
01.02.08, 12:19
Nii kui tuli linnapea tund, vahetasin kanalit ei tahtnud Savisaare "ilusat" nägu vaadata,
avastasin ,et PBK näitab sama mängu, aga neil käis ~25min:), vb oli ka kordus vms kuna kaua ma seda ei vaadanud.

ek
01.02.08, 12:20
kisub sinnapoole et ega kanalit luues polnudki plaanis reklaami müümisega raha teenida, seega first things first ikka

Mikusiku
01.02.08, 13:10
1. kanali pealt sai siis ikkagi lisaaeg + penaltiseeria kah ära nähtud.

Hiljem näitas siiski ka Kalev Sport lisaaja ja penaltid ära.

billy t
01.02.08, 13:16
Hiljem näitas siiski ka Kalev Sport lisaaja ja penaltid ära.

pohh, ütleme nii, et ei olnud sel õhtul enam isu kalev sporti külastada

Mõnuagent 007
01.02.08, 17:06
Kuulge olge nüüd. Tallinna saade oli hüsteeriliselt naljakas ja mina kavatsen seda ka tulevikus vaadata.

lenc
01.02.08, 18:30
Savi-Etsi huumoritund oli muidu mõnus, aga telefoni kaudu küsimuste esitamine on natuke jama. Tehku juba kõik stsenaariumi järgi.

rkv_massive
05.02.08, 17:28
Kolmapäeval, 27. veebruaril Wronkis toimuv Poola ja Eesti jalgpallikoondiste vaheline maavõistlusmäng algab Eesti aja järgi kell 21:30 (kohaliku aja järgi kell 20:30).Tegemist on uue peatreeneri Tarmo Rüütli kaheaastase lepinguperioodi esimese kohtumisega.

Mängu kannab üle Poola telekanal TVP. Eesti Televisioon ja Kalev Sport ei leidnud võimalust kohtumist üle kanda.

EESTI JALGPALLI LIIT

nii nagu mina kuulsin olid näitamis õigused ju olemas, et miks siis ei näidata ?

Olympi
05.02.08, 19:22
ilmselt ei sobi aeg. Kuigi endale jääb ka arusaamatuks, miks ei võia ometi erandit teha. Kasvõi Kalev Sport

estone
08.02.08, 11:42
Kalev Sport on keskendunud ainult Manchester Unitedi ja Arsenali mängudele?

Tembu
08.02.08, 13:06
Ja endiselt on vastuseta küsimus, et millal Viasat KalevSpordi oma paketi lülitab. Klienditeenindajad kehitavad teadmatusest õlgu...

urmar
08.02.08, 13:42
Kalev Sport on keskendunud ainult Manchester Unitedi ja Arsenali mängudele?

Pigem on keskendutud Itaali karika ammupeetud mängule, mida lausa 4 korda jutti tundub tulevat? Täpselt ei tea väita, aga millal see mäng üldse peeti?

rauninho
08.02.08, 21:09
need kommentaatorid ka pisut ei jaga asja vahel, nt manu mängus portshmouthiga ronaldo tahtis sööta (tegi nagu selle jalataha pette) ning kommentaator (ei mäleta kumb) ütles, et ronaldo petab ennast ka üle nagu mõtles, et ei tulnud välja tal, kuigi oli selgelt näha, et ta tegi nimelt nii imo.

leidsin video ka just.

http://www.youtube.com/watch?v=uCCPVNthQEQ&eurl

vaadake kõige lõppu, seal näete seda

JanK
10.02.08, 16:06
Täna kell 15.25 algab ManU - City KalevSpordi pealt.

smörgåsbord
10.02.08, 16:52
mis võiks teisiti olla
- seekord oli millegipärast laiekraan pilt venitatud 4:3 formaati ning vanema teleka omanikuna polnud mul endal võimalik ka ekraanisuhet korrigeeridaduubeldan. üle kahe kuu möödas, aga muutunud ei miskit.

smörgåsbord
10.02.08, 17:55
Koortil on kellafetiš.

Jeti88
14.02.08, 20:54
18:25 Võrkpall. Schenker liiga. Selver Tallinn – Poitiers Stade Poitevin

kas tegu on nüüd eesti-läti-leedu-prantsuse ühisliigaga?

Loca
15.02.08, 12:26
Miks kanal Rock vs Kalev ja Rock vs Ural Great mänge ei näita?

lenc
15.02.08, 14:18
Miks kanal Rock vs Kalev ja Rock vs Ural Great mänge ei näita?

Kust sa võtad, et Rock vs Ural Great ei näita?

Loca
15.02.08, 14:32
Kust sa võtad, et Rock vs Ural Great ei näita?

"Sporditähe" kavas seda mängu igatahes polnud, oli vist mingi TTÜ vs Pärnu vms. Netist paraku Kalev Spordi teisipäevast kava ma praegu ei leia

ChelseaFC
15.02.08, 23:32
23.02 17.00 Tottenham - Chelsea

Jaab ara!! akki teete hoopis jargmisel paeval samade meeskondade vahel toimuvat carling cupi finaali:P?

lenc
15.02.08, 23:56
"Sporditähe" kavas seda mängu igatahes polnud, oli vist mingi TTÜ vs Pärnu vms. Netist paraku Kalev Spordi teisipäevast kava ma praegu ei leia

http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/?prd=19.02.2008&chid=1

Kaspy
16.02.08, 12:44
17:20 Suusalennu võistlused Willingenis. Otseülekanne

Et ühesõnaga täna kossu eitule?
Krt basket.ee ajab ka mingit häma,ajakavas pole Kalev vs Rocki mängu üldse kavaski kuigi lehes kirjutatakse asjast ja kuskilt on silma ka jäänd et täna ikka pidi toimuma,kas kell 15.00 või oli siis 18.00 vms

Mäng algab kell 16:00 ja kuna sel korral ei ole ühelgi telekanalil plaanis ülekannet teha, tuleb fännidel kohale tulla.

Näed siis :(
Isegi Vikerraadio ei kanna kahjuks :S

vincent
16.02.08, 16:20
Basket.ee lehel on see tegelt täiesti olemas, aga kuna tegu on BBLi mänguga, siis leiab selle sealt ajakavast. Ja lisaks on jookseb üleval servas suur samasisuline bänner.

ChelseaFC
19.02.08, 20:14
Miks ei voiks pyhapaeval Carlingu finaali naidata?Sellesemel vaja naidata mingit Arsenali mangu. Iga teine mang on Arsenal yks osaline. Voiksite teisi meeskondi ikka tihedamalt naidata. Eestis on ka muude klubide fanne:)

mcnamara
19.02.08, 21:01
Miks ei voiks pyhapaeval Carlingu finaali naidata?

Ostku vaene Kruuda liigakarika näitamise õigused ka veel ära? Olukorras kus ainus papp tuleb Savisaarelt, sest reklaami pole?
Tulge mõistusele ja vaadake Arset ja Mankut rõõmsalt edasi, kuni seda rõõmu veel jätkub.

Mask
19.02.08, 21:10
Miks ei voiks pyhapaeval Carlingu finaali naidata?Sellesemel vaja naidata mingit Arsenali mangu. Iga teine mang on Arsenal yks osaline. Voiksite teisi meeskondi ikka tihedamalt naidata. Eestis on ka muude klubide fanne:)

Viasati üks spordikanalitest peaks näitama. Vist Viasat 2.

lenc
19.02.08, 22:47
Carling Cupi mängude näitamisõigused on Viasati käes. Kalev Sport seega neid näidata ei saa.

2mSööt3mMööda
21.02.08, 12:39
http://www.postimees.ee/210208/esileht/majandus/313217.php?kalev-sporti-vaatas-iga-neljakumnes-eesti-elanik

http://www.postimees.ee/210208/esileht/majandus/313207.php?kalev-sai-kuue-kuuga-35-8-miljonit-krooni-kahjumit

zaz
21.02.08, 15:05
Eile õhtul vaatasin kanalit. Tuli mingisugune Eesti käsipall. Päris naljakas oli vaadata, mingid noored tüübid (sellised 15-18) ja siis mingid paksukesed jooksevad ja viskavad palli. Publikut eriti ei ole, häält palju ka ei tehta ja paistis et midagi eriti mängus ka polnud... tuim heitlemine kus lõpuks kollane meeskond Tere kirjad särgi peal võttis oma, sest lõpus viskasid vastastel puuri täis. Ilgelt vinge oli paksukesi vudimas näha, aga ma ei näinud kordagi, et tüsedad oleks värava visanud :(
Igatahes, kui nüüd mõtlema hakata, siis ega ilmselt meie Meistrivõistluste jalkaülekanded ka oluliselt paremad ei tundu mõnele käsipalli sõbrale või suvalisele vennikesele keda jalka muidu ei huvita (või siis huvitab tasemel jalka). Kurb... kurb...

raido#78
21.02.08, 16:15
mitu korda see kalev sport arsenali mängu näitab mingi 3x nädalas?

Põnn
21.02.08, 21:33
Tänase Uefa Cupi ajal luges härra Koort ikka väga head unejuttu.

Mina kui hetkel tõbine inimene, ei saanud üldse kohe silma lahti hoitud.

Järvela stuudiosse ! Ilmselt tal nädala sees Õhtulehes tegemist.

zaz
21.02.08, 22:17
samas eelmine nädal ta UEFA karika mängu kommenteeris...

Gaša
23.02.08, 11:11
Märtsi (esialgne ja mitteametlik) mängudegraafik:

01.03 (L) 19.15 Manchester City - Wigan
02.03 (P) 18.00 Everton - Portsmouth

05.03 (K) 22.00 Liverpool - West Ham

09.03 (P) 17.00 Tottenham - West Ham
12.03 (K) 22.00 Chelsea - Derby /pole päris kindel/

15.03 (L) 19.15 Arsenal - Middlesbrough
16.03 (P) 15.30 Fulham - Everton

23.03 (P) 15.30 Manchester United - Liverpool
23.03 (P) 18.00 Chelsea - Arsenal

30.03 (P) 18.00 Liverpool - Everton
31.03 (E) 22.00 Chelsea - Middlesbrough

rkv_massive
23.02.08, 11:58
jään ootama 23ndat märtsi...kuna mul 21 märts sünnipäev siis pühapäev hea pohmelusega vedeleda ja väärt jalgpalli vaadata :)

ChelseaFC
23.02.08, 13:57
Märtsi (esialgne ja mitteametlik) mängudegraafik:

01.03 (L) 19.15 Manchester City - Wigan
02.03 (P) 18.00 Everton - Portsmouth

09.03 (P) 17.00 Tottenham - West Ham
12.03 (K) 22.00 Chelsea - Derby /pole päris kindel/

15.03 (L) 19.15 Arsenal - Middlesbrough
16.03 (P) 15.30 Fulham - Everton

23.03 (P) 15.30 Manchester United - Liverpool
23.03 (P) 18.00 Chelsea - Arsenal

30.03 (P) 18.00 Liverpool - Everton
31.03 (E) 22.00 Chelsea - Middlesbrough

Tore näha, et peale ManU ja Arsenali ka teiste meeskondade mänge rohkem näitama hakatakse:)

Max313
23.02.08, 14:02
Eh! Chelsea mänge on rohkem, kui Arsenali omi. Ebaaus! Muudke veits kava ja näidake ikka Arsenali mänge rohkem.

raido#78
23.02.08, 14:07
millal siis manu mängud 3x nädalas tulemas?

manitaaz
23.02.08, 14:23
Kui ei meeldi ära vaata.

er1k
23.02.08, 15:48
Kas meistriliiga ajal on Kalev Spordis ka selle teemaline iganädalane jalgpalli magasin tulekul?

urmar
25.02.08, 14:27
Tavaliselt on saanud ikka see saade Mehed ei nuta ära vaadatud. Nüüd tundub, et eelmise nädala saatel kordust ei tulegi? Miks?

lenc
25.02.08, 14:49
Tavaliselt on saanud ikka see saade Mehed ei nuta ära vaadatud. Nüüd tundub, et eelmise nädala saatel kordust ei tulegi? Miks?

Ära muretse, ilmselt pannakse see varsti SL Õhtulehe veebi üles.

^H!ghRoad.
25.02.08, 16:03
Kas Kalev Sport teeb Kuressaare galast otse ülekannde, kavas tuntub nagu ei aga paarpäeva tagasi õeldi Stockholmi võistluse aja et teevad.

kuuraa
25.02.08, 23:01
KRATID KÜLAS aaargh!

magnisco
29.02.08, 11:11
Homme
17:00

Jalgpall. Superkarikafinaal.Tallinna FC Levadia-Narva JK Trans. Otseülekanne Sportland Arenalt. Vaheajal Jalgpallistuudio

Caos
29.02.08, 14:31
Kes homme seda Superkarikafinaali kommenteerivad ?

Kari
29.02.08, 16:05
Kes homme seda Superkarikafinaali kommenteerivad ?

Arvan, et Marko Kristal ja Ott Järvela!

17
29.02.08, 17:28
Kas keegi homset superkarikat striimida ei saaks?

JanK
29.02.08, 18:38
Sul pole KalevSporti?

17
29.02.08, 22:45
Ei ole jah.

urmar
29.02.08, 23:26
Sul pole KalevSporti?

Ilmselt Saaremaa ei ole keskerakonna kants. :)

aanvaller
01.03.08, 00:09
Mul ka pole. Ja striimi tahaks väga :)
1010100

JanK
01.03.08, 01:41
Kuidas striimida?

manitaaz
01.03.08, 01:41
Mul ka pole. Ja striimi tahaks väga :)
1010100

? ?

taku*
01.03.08, 18:19
peab ütlema... et eesti kohta küllaltki hea ülekanne minumeelest. see mis kunagi oli mingilt kanalilt..(kui näidati tvmk ja kalevi kodumänge oli ikka bullshitt)..

aga praegu päris hea minumeelest:P

Jürvi-Hool
01.03.08, 18:32
Ma umbes 10 sekundit vaatasin, aga see mees rääkis liiga kiiresti.

taku*
01.03.08, 18:44
sa kuulad liiga aeglaselt lihtsalt.

scrayr
01.03.08, 18:49
mis see seis seal on siis peale esimest poolaega?
endal kahjuks pole kalev sporti

IndrekL
01.03.08, 18:55
Pole ammu sõna võtnud, nüüd võtaks. Vaatamata alguse viperustele on ülekanne olnud väga korralik. Jutt jookseb ja kõik on väga bro. Thumbs up!

Martin
01.03.08, 20:00
Väga lahe ülekanne, ootan järgmiseid. Väga super on ka, et esimene meistriliiga oma on Nõmme Kaljuga, tahakski nad ära näha.

PETSINHO
01.03.08, 20:31
Läks aega, mis ta läks aga lõpuks on kodune jalgpall jõudmas ka telepildis vaatajateni. Vist olime siiani ainuke EL riik, kes ei teinud ülekandeid oma maa meistrivõistlustest (parandage, kui eksin). Ehk aitab see kaasa ka palju räägitud huvi puuduse leevendamisel.

Tänase ülekande esimestel minutitel tuli korraks küll hirm peale, kui telepilt virvendas ja kohati mustvalgeks muutus, ning kaameramees (üldplaan) ei suutnud kaugemal toimuvat korralikult zoomida. Õnneks see oli mööduv nähtus ja teine poolaeg oli juba lausa lust vaadata. Ülekande režii oli ka igati korralik, leiti pilti ka treeneripink ja muid vahehetki.
Kommentaatorid olid samuti oma ülesannete kõrgusel. Suusatoimetuse [loe: ETV] omasid ei anna võrreldagi. Kokkuvõtvalt, hindeks 4-

Saarlane
01.03.08, 20:42
Ma millegipärast ei usu, et päris ainus riik EL-is. Seda enam, et pisteliselt mõnda mängu ETV ju üle kandis.

urmar
01.03.08, 21:09
veidi häiris see, et vahepeal kadus kell ekraani ülanurgast. Tahad panna väravalöögi kirja, aga kell on mitmeks minutiks kadunud. Kelle pikad näpud seal mängus olid? :D
Muidu väga hea ülekanne heade reporteritega.

JanK
01.03.08, 21:40
Man City ja Wigani algus oli...uhhuhhuhh. Pilt hullult virvendas ja ei võtnud isegi pilti pärast ette. Õnneks nüüd on korras.

magnisco
01.03.08, 22:00
Hea mäng ja hea kommentaar, ootan juba järgmist mängu laupäeval.:silm4:

taku*
01.03.08, 22:20
samas võiks kordustele rohkem rõhku panna... mõningad ohtlikud momendid jõudsid küll kordustena ekraanile.. aga samas päris paljud mitte... eks aegapikku asi pareneb. väga mõnus oli siiski.

-RoMaRiO-
01.03.08, 22:26
Kes tänast mängu kommenteerisid?

Caos
01.03.08, 22:37
Kes tänast mängu kommenteerisid?

Järvela ja Koort

Matis
02.03.08, 13:02
Ütlen ka KalevSpordile kiituseks täitsa korraliku superkarikafinaali ülekandmise eest. Kuigi algul tundus pilt olema ETV miinuszuumi taoline, ajapikku asi aina paranes. Tundus et režii sai ilusti käe soojaks. Graafika oli ka normaalne, ainult meeskondade asetuse alus võiks olla pisut tumedam

Kaspy
02.03.08, 13:54
Jättis endale ka päris positiivse mulje,arenguruumi on ja loodetavasti paraneb asi hooaja jooksul veelgi:)

yheksa
02.03.08, 14:15
Kes on see naisterahvas, kes Vasaloppetit kommenteerib, teab keegi?

Gaša
02.03.08, 17:01
UEFA Karika kaheksandikfinaalidest on meil kavas 2 korduskohtumist:

12.03 (K) 18.30 Zenit St.Peterburg - Olympique Marseille
13.03 (N) 21.30 Werder Bremen - Rangers Glaskow

Ja täname toetavate hinnangute eest Superkarika ülekandele!

taku*
03.03.08, 03:15
UEFA Karika kaheksandikfinaalidest on meil kavas 2 korduskohtumist:

12.03 (K) 18.30 Zenit St.Peterburg - Olympique Marseille
13.03 (N) 21.30 Werder Bremen - Rangers Glaskow

Ja täname toetavate hinnangute eest Superkarika ülekandele!

Pole küll jalkaküsimus aga jah... kas te karate euroopa meistrivõistlus ka üle kannate.. toimuvad teised ju tallinnas see kevad... ja eestlastel vähemasti 1 medalilootus.. kui mitte 2-3 tükki:P

Loca
03.03.08, 13:24
Fiba Eurocupi Final-4 näitate? Iluuisutamise MMi?

Gaša
03.03.08, 17:01
Vott jah, teiste alade koha pealt ei oska ma kahjuks suurt miskit kosta.

Põnn
04.03.08, 16:19
Fiba Eurocupi Final-4 näitate? Iluuisutamise MMi?

Iluuisu MM-i vaata Eurospordist !

eston maravilha
05.03.08, 18:21
tahaks kasparile kiitust avaldada evernot-portsmouth mängu üksi kommentaarimise eest. väga hea oli

username
05.03.08, 18:39
Ootan laupäev juba siis flora-kalju mäng.
Arvan et flora võidab aga mitte suur skoor ei tule.

Maarek
06.03.08, 10:14
KalevSport, kuidas selle Viasat'ga Teil lood on? Kaua see niinimetatud tõestamisaeg veel kestab?

Tembu
06.03.08, 10:20
KalevSport, kuidas selle Viasat'ga Teil lood on? Kaua see niinimetatud tõestamisaeg veel kestab?

Pigem tuleb seda Viasati käest küsida.

Gaša
06.03.08, 11:14
Jah, küsimus on ennekõike Viasatile. Sest nood ei ole algusest peale huvitatud konkureeriva spordikanali lisamisest. Kuigi, kui Planeta Sport paketti pandi, siis saadeti välja uhke pressiteade pealkirjaga: "Uus spordikanal Viasatis!"
Nojah, aga kui nüüd Kruuda-onu oma miljonid lõpuks kätte saab (kommivabriku müügi eest), siis mine tea, vahest mõtleb, et mis siis ikka, ja maksab Viasatile selle üüratu summa ära, mida nood nõuavad, ja lähmegi satelliidile. Kuigi eks siin on ka mitmeid juriidilisi nüansse. Näit paljusid võistluseid tohime näidata vaid Eesti territooriumil, aga satelliidil olles see nõue komplitseeritud.

lenc
06.03.08, 14:03
Kuigi eks siin on ka mitmeid juriidilisi nüansse. Näit paljusid võistluseid tohime näidata vaid Eesti territooriumil, aga satelliidil olles see nõue komplitseeritud.

No kui see kanal ainult Eesti litsentsiga vaatajatele aktiveeritakse, siis ei tohiks probleemi olla.

Kaspy
06.03.08, 14:23
No kurat nii sisse ei ole ka mõtet mängu elada nagu Ott Järvela seda teeb,jube :d maisaand eile õhtul mängugi vaadata,kui tahad natuke publiku suminat kuulata tuleb keegi alt korruselt mölisema et pane vaiksemalt mida see telekas röögib sul :D
Heaküll no väravaolukorras või ohtlikus olukorras,vend röögid 5 minutit järgi ka veel mingeid huinamuinaväljendeid mis kuidagi naerma ei suudagi ajada,pigem naeruvääristada ;D

Maarek
06.03.08, 14:39
Pigem tuleb seda Viasati käest küsida.

Küsisin KalevSport käest, sest Viasat KKK all on kirjas, et siis kui programm ennast tõestanud. Mõtlesin, et äkki nemad teavad juba midagi konkreetsemat.

Kuigi eks siin on ka mitmeid juriidilisi nüansse. Näit paljusid võistluseid tohime näidata vaid Eesti territooriumil, aga satelliidil olles see nõue komplitseeritud.

Minu teada, on Viasatil süsteem, kus teatud kanaleid (Sport 4, 4+, TV4 jne.) ainult Rootsis näidatakse, seega ei tohiks see väga ületamatu probleem olla. Ka Nelonen on kahjuks meile piiratud ja kui ma ei eksi, siis ka mingite Soome seaduste tõttu.

JanK
06.03.08, 15:44
MTV3 ikka.

vaikiv mees
06.03.08, 15:52
MTV3 ikka.
nelonen (arileht.epl.ee/artikkel/415531) ikka ka:
Lisaks MTV3-le teatas Soome telekanal Nelonen, et ei luba alates 1. aprillist 2008 oma programmi Eesti kaablivõrkudes kasutada.

kuuraa
07.03.08, 01:01
minu arust võiks kommentaatorite kirumise ära lõpetada juba, kõigile on teada, millised nad on ja mis plussid nendel on.

Tanel
07.03.08, 21:44
Kas homme ka kellegil mängu striimida kavas? Huvi oleks.

lorenzo
08.03.08, 02:33
Kas homme ka kellegil mängu striimida kavas? Huvi oleks.

ühinen sooviga!

gamer
08.03.08, 08:49
Võin lindistama jätta, striimimiseks upi kanal liiga kitsas.

Olympi
08.03.08, 16:27
paistab, et lenc striimib Kalev Sporti

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=7792&part=sports#

Tanel
08.03.08, 16:55
Väga nummi oleks. :)

norsk
08.03.08, 18:14
Pilt on täitsa viisakas esimese korra kohta, tunduvalt parem, kui see, mida sealt arena trepi pealt filmiti :)

Rein
08.03.08, 18:29
Oi oi oi seda Kaspari inglise keele hääldust - Poornvell :D

Martin
08.03.08, 18:53
Öelge režii vennale, et ta enam peale ei võtaks.

IndrekL
08.03.08, 20:05
Kaameratöö oli täna kuidagi eriti jube, muidu aga normaljok, jätkake samas vaimus!

PraS
08.03.08, 20:17
V ja F-l on vahe. Flora ja Kalju fännidel on vahe. Kaspar peab end natuke koduse jalgpalliga veel kurssi viima. Pilt oli jah kuidagi huvitav. Kas mikker oli ainult kalju fännide lähedal või tõesti flora fännid ei karjunud üldse. Teinie võimalus ka. Ballack ei käind mängul :D

zaz
08.03.08, 20:51
Ballack oli mängul ja häält tehti ka...
vähemalt sealpoolel kus Flora oli, ei olnud küll Kaljufänne kuulda :oih:

Aga vingete postide otsas olid kaamerad ja asja... et hakkab looma... loodan peagi selle mängu kordusest ka ära vaadata :P

JanK
08.03.08, 21:00
Pigem tuvi peos kui varblane katusel...mis vanasõna veel see on?

ALEKOK
08.03.08, 22:46
Ma mäletan, et mingi kava oli olemas, et mis mänge Kalev Sport näitab sel hooajal Meistriliigast. On kellelgil anda?

ROOTSI KUNN
ETV jätkab ikka samas vaimus. Debiilid kuubis . Marko Kaljuveer on ilmselt ennast kusagi suusaetapil ära külmetanud. Tänase Flora ja Kalju mängu kaadrid olid järjekordselt võetud kusagilt Arena trepilt või katuselt. Ühesõnaga ei meie fänne ei midagi ,mingid tühjad põllud kumasid vastu. Miks üldse anti ETV -.le luba mängust pilti teha ,kui Kalev Sport omas ülekande õiogust?
Siin peaks juba EJL selle eest hea seisma ,et pilti näidatakse sealt ,kusd ka fännitribüün vastas oleks . Turunduse absoluutne null. No ja teiseks teigi Kalju meile ära kas või sellegea ,et kui intervjuud võeti siis tagataustaks said kõik Kalju sponsorid parimal reklaamiajal ennast Eesti rahvale tutvustada.
Mida pakkus Flora? Noort staari, Reimi Martinit ja ilusat sinist õhtutaevast. Mäng toimus Flora kodus ja reklaam mängule oli olematu. + avalikult nulliti ära oma sponsid. Kurat tehke ometi mõni asi korralikult. (:

jaamu
Ma mäletan, et mingi kava oli olemas, et mis mänge Kalev Sport näitab sel hooajal Meistriliigast. On kellelgil anda?

http://jalgpall.struktuur.ee/2921

ALEKOK
08.03.08, 22:56
http://jalgpall.struktuur.ee/2921

suur tänu!

-RoMaRiO-
08.03.08, 23:51
Kuskilt kordusmatši ei näe?

taku*
09.03.08, 00:02
õhtal kordab ju;)

rallikas
09.03.08, 01:13
Peksa neile... 30 minutit juba kordus hilineb :(

Must pilt ikka ees

Mikusiku
09.03.08, 01:14
Mingit informatsiooni? Kordust ikka näidatakse või jääbki must pilt ette?

gamer
09.03.08, 01:23
ÄRGE NUTKE, vaatate homme keskpäeval seda.

Mikusiku
09.03.08, 01:28
Aga äkki pole mind homme keskpäeval kodus?

meesmuiste
09.03.08, 02:49
Tänase Flora ja Kalju mängu kaadrid olid järjekordselt võetud kusagilt Arena trepilt või katuselt. Ühesõnaga ei meie fänne ei midagi ,mingid tühjad põllud kumasid vastu. Miks üldse anti ETV -.le luba mängust pilti teha ,kui Kalev Sport omas ülekande õiogust?

Õigusi jagab EJL. Tavaliselt on ikka nii olnud, ka koondise mängude puhul, et kui mõni kanal teeb ülekannet, siis teistel on siiski uudispildi õigus. Kõik on kinni kokkulepetes/lepingutes. Palju hullem oleks ju kui ETV ei kajastaks jalgpalli või mis?

Ma siin parem ei hakka seletama, miks ETV filmis sealt kus ta filmis. Põhjused on väga pragmaatilised. Kunn, kui mind näed, siis küsi mu käest ja ma seletan sulle.

urmar
09.03.08, 03:22
Samas väravamomendid olid ETV peal paremini näha. Huvitav on see, et Kalev Spordis tundub muru rohelisem, kui ETV-s?

meesmuiste
09.03.08, 14:08
Kalev Spordis tundub muru rohelisem, kui ETV-s?

nõus, ilmselt valge balanss parema temperatuuriga või ava paremini paigas või on liigutatud musta nivood vms., mida annaks ülekandejaamas teha, vbla selles peitub vastus.

a pildikvaliteet, on parem ikkagi ETV-l, kuigi Kalev tegi ülekannet bussiga. huvitav kus see kadu neil on.

AlwaysRed
09.03.08, 15:48
miks Spurs - West Ham mängu otse ei näidata?
mäng algab eesti aja järgi kell 5, ülekanne Kalev Spordi pealt aga 19:30

gamer
09.03.08, 15:51
Võrkpalli otseülekanne on samal ajal.

urmar
10.03.08, 13:02
http://www.epl.ee/artikkel/421625

Kuidagi ei tahaks uskuda seda 0,3 % juttu. Kui nii võtta, siis kasvõi paljukiidetud korvpallil televaataja üldsegi puudub. Näitas KalevSport ju päris olulisi Rocki mänge.

Maarek
10.03.08, 13:27
http://www.epl.ee/artikkel/421625

Kuidagi ei tahaks uskuda seda 0,3 % juttu. Kui nii võtta, siis kasvõi paljukiidetud korvpallil televaataja üldsegi puudub. Näitas KalevSport ju päris olulisi Rocki mänge.

See uuring on ju täielik jura kogu aeg olnud. Mitu protsenti sellest 270-st (või midagi sellist) aparaadiomanikust üldse saab Kalev Sporti jälgida ja mitut protsenti omakorda neist võiks Eesti korvpall üldse kottida

zaz
11.03.08, 01:10
mingi moment käivad Emori uurijaid ukselt-uksele ka uurimas. et kes kui palju vaatab mida jne
meil siis hiljuti käidi ka... Niiet ei ole alati selle aparaadiga need uuringud vast ;)

vandersell
11.03.08, 11:01
Kruuda oskab lugu pidada vanast heast huumorist (http://www.epl.ee/artikkel/421791)

vaikiv mees
11.03.08, 13:08
See uuring on ju täielik jura kogu aeg olnud. Mitu protsenti sellest 270-st (või midagi sellist) aparaadiomanikust üldse saab Kalev Sporti jälgida ja mitut protsenti omakorda neist võiks Eesti korvpall üldse kottida

no väga õiged märkused ses osas, et suurel osal Eesti elanikkonnast puudub üldse võimalus K.Sporti jälgida ,
aga sellest järeldubki ju, et nad ei vaata seda kanalit (isegi, kui tahaks)

+veel need Mustamäe mutid, kel Starmani klientidena see küll olemas on, aga pole viitsind lasta (sest nad ise ei oskagi) seda välja otsida
--järele jääbki üsna väike % potentsiaalsest vaatajaskonnast

mcnamara
11.03.08, 14:06
Kalev Sport ei näita ju midagi mõistlikku. Suusatamist ei ole, olümpiamänge samuti mitte. Kust need suured vaatajanumbrid peaksid tulema?

Mõnuagent 007
11.03.08, 14:24
Ma olen nagu tõsiselt pettunud, et selline kenjaalne telesaade nigu Tund Linnaetsiga pole popiks saanud. Tegu on täiesti konkurentsitult lahedaima saatega kogu telemaastikul, vähemalt siiamaani. Eriti lõbus oli avasaade, mille vaatamist raskendasid naerupisarad. Kahjuks on tulevikus oodata telekaadri mõningat professionaalsuse kasvu, mis kindlasti kahandab sääraste šedöövrite nigu "kukkuv operaator ja seepeale lolli näoga kaamerasse põrnitsev kollase pusaga mees", "vilisev telefon", "Tere, tere! Tere Tallinn, tere Eesti!! Siin ma nüüd olengi" kordumistõenäosust.

lenc
11.03.08, 16:01
Ma olen nagu tõsiselt pettunud, et selline kenjaalne telesaade nigu Tund Linnaetsiga pole popiks saanud. Tegu on täiesti konkurentsitult lahedaima saatega kogu telemaastikul, vähemalt siiamaani. Eriti lõbus oli avasaade, mille vaatamist raskendasid naerupisarad. Kahjuks on tulevikus oodata telekaadri mõningat professionaalsuse kasvu, mis kindlasti kahandab sääraste šedöövrite nigu "kukkuv operaator ja seepeale lolli näoga kaamerasse põrnitsev kollase pusaga mees", "vilisev telefon", "Tere, tere! Tere Tallinn, tere Eesti!! Siin ma nüüd olengi" kordumistõenäosust.

Kus see kukkuv operaator oli?

Mõnuagent 007
11.03.08, 17:23
Kus see kukkuv operaator oli?

Avasaates. Täiesti lambist koperdas operaator kuhugi taha ja saviasar kadus pildist. Oli see-eest mingi täiesti suvaline kaadritagune vend ekraanil.

ALEKOK
11.03.08, 17:45
Avasaates. Täiesti lambist koperdas operaator kuhugi taha ja saviasar kadus pildist. Oli see-eest mingi täiesti suvaline kaadritagune vend ekraanil.

See oli tõesti väga koom :D

Tauri.T
15.03.08, 15:08
lenc, striimid seekord ka mängu?

Ise küsin, ise vastan.
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=8254&part=sports

ALEKOK
15.03.08, 19:57
Võiks ju õppust võtta, see helesinine niiöelda tabloo ei ole absoluutselt näha.

Martin
15.03.08, 20:12
Võiks ju õppust võtta, see helesinine niiöelda tabloo ei ole absoluutselt näha.

Ei tea, mina nägin küll normaalselt. Ainsana häirib, et poolaja ja mängu lõpus ei näidata väravaid uuesti.

lenc
15.03.08, 20:33
Kalev Spordi kommentaarid nagu õlleka laua taga. Üks sõber jõudis hiljem kohale ja teine seletab talle mis siis vahepeal juhtunud on :D

IndrekL
15.03.08, 22:23
Hehee, Järvela ja Koort tuletavad mulle meelde Mardisalut ja Kannikut. Väga bro, mulle endiselt meeldib!

Mask
15.03.08, 23:13
Kuulsin kah täna esimest korda ja väga lahe oli.

Ch1ller666
16.03.08, 00:38
Jummala lahedad tüübid ju, eriti Järvela. Tüüp läheb kohati päris tuuri ära kui keegi värava lööb(nagu peabki).

PraS
16.03.08, 00:39
Otike sai täna Kalju fännidelt ka väikese laulu.

jorss
16.03.08, 11:49
Telekava » Kalev Sport
*Täna*Esmaspäev*Teisipäev*Kolmapäev*Neljapäev*Reed e*Laupäev*Pühapäev
09:10 Kümnevõistlus*
09:50 Lumelauamagasin*
10:15 Maailma Jalgpall*
10:40 Jalgpall.EMV II voor. Narva JK Trans-Tallinna FC Flora*

Aga pildis tuleb hoopis Trans - Levadia!

Pühapäevahommikuses pohmakas läksid lindid sassi vä?

Melwood
16.03.08, 17:08
Ma küll jumaldan Ott Järvela kommentaare ja Kaspar Koortiga moodustavad nad nii armsa paari, aga isegi minu jaoks on liig, kuidas tänases kommentaaris Danny Murphy pidevalt Shaun Murphyks saab kutsutud.

PraS
16.03.08, 18:26
On ka lootust, et enne eesti liiga mängu mingi arutlus stuudios aset leiaks ning väike dialoog aset leiab mängu ajal või lihtsalt jätkatakse selle muinasjutu lugemist kaamera ees?

Mero
16.03.08, 20:06
Kalev Spordi kommentaarid nagu õlleka laua taga. Üks sõber jõudis hiljem kohale ja teine seletab talle mis siis vahepeal juhtunud on :D

see oli jah osav
koort vedas seletust veerand tundi ja järvela ühel hetkel eetris: "Mis karjud siin? Tundub et jalgpall käib... /../ Kes mängivad? Arsenal? Olen kuulnud sellest klubist"

ja sujuvalt minut hiljem juba kommenteeris ise play-by-play.

mcnamara
17.03.08, 11:29
Miks Kalev olulisi mänge ei näita? Nagu näiteks tänaõhtune?

Gaša
17.03.08, 13:36
Kalev Sport näitab küll olulisi mänge. Näiteks aprillis näevad eelplaanid ette järgmisi ülekandeid:

05.04 (L) 14.45 Arsenal - Liverpool
06.04 (P) 15.30 Middlesbrough - Manchester United

13.04 (P) 15.30 Liverpool - Blackburn
13.04 (P) 18.00 Manchester United - Arsenal

19.04 (L) 15.00 Newcastle - Sunderland
20.04 (P) 14.00 Aston Villa - Birmingham City

26.04 (L) 14.45 Chelsea - Manchester United
27.04 (P) 15.30 Portsmouth - Blackburn

rallikas
17.03.08, 15:35
Miks Järvela Eesti Meistrliigat ei kommenteeri?

lenc
17.03.08, 15:45
Miks Järvela Eesti Meistrliigat ei kommenteeri?

Sest ta käib ajakirjanikuna mängudel kohal neid kajastamas.

Mädavagla
17.03.08, 16:26
Sorry, aga mulle käib Järvela juba vastu. Muidugi on raske siin Eesti telemaastikul häid kommentaatoreid leida, aga vend on natuke ebameeldiv. Hea, et on emotsiooni, Räägu kombel muinasjutu lugemist on ka vastik kuulata. Aga need tema röökimised, on emotsionaalsest kommenteerimisest kaugel. Mulle vähemalt tundub väga võlts. Oleks siis terve mängu jooksul selline, aga need röögatused oleks nagu punnitatud. Ja mis mulle üldse ei meeldi on mängijate subjektiivne kriitika. A la no mida sa mees üritad sealt peale lüüa, ega sa mingi Cantona ei ole. Kommentaatori asi on teadvustada fakti et tegi sita pealelöögi, mitte et sina ei tohi peale lüüa.

lest68
17.03.08, 21:50
19.04 (L) 15.00 Newcastle - Sunderland

See mäng on lükatud edasi 20.aprillile kell 15.30 Eesti aja järgi. See tähendab siis seda, et Kalev Sport ei kanna ikkagi kohalikku derbymängu üle?

ChelseaFC
21.03.08, 03:31
See mäng on lükatud edasi 20.aprillile kell 15.30 Eesti aja järgi. See tähendab siis seda, et Kalev Sport ei kanna ikkagi kohalikku derbymängu üle?

Mine tea... 19ndal toimuvad ka otseselt tiitlihetlust mõjutavad mängud, mis on ka kindlasti mänguliselt väga huvitavad nagu nt. Blackburn-Man Utd või Everton-Chelsea. Mitte et mul midagi Newcastle-Sunderlandi vastu oleks...

Ning seda tahtsin ka mainida, et Chelsea-Middlesbrough mäng on lükatud 30.märtsile algusajaga 15:30 meie aja järgi;)

UrmoT
21.03.08, 21:37
kle lenc, üks suur palve oleks sulle seoses streamiga, kas sa viitsiksid äkki homme kell 18:00 ka "streamida", ilgelt tahaks naha kossu Rock vs Siauliai..et jah kui nõus oled vms, võime ka arutada, mu msn on urm0@hotmail.com..

lenc
22.03.08, 12:04
kle lenc, üks suur palve oleks sulle seoses streamiga, kas sa viitsiksid äkki homme kell 18:00 ka "streamida", ilgelt tahaks naha kossu Rock vs Siauliai..et jah kui nõus oled vms, võime ka arutada, mu msn on urm0@hotmail.com..

Täna mul paraku ei ole aega.

ALEKOK
22.03.08, 19:57
See tänane kommentaar Sarapiga meenutas kohati juba TeleTallinna esimest osa :D

Kaspy
22.03.08, 20:01
18:55 Korvpall. EMV Triobet-Valga. Otseülekanne

Miks hetkel Rocki tänane kaotusmäng kordusest tuleb? :S

lenc
23.03.08, 16:33
Tore, et nad lõpuks oskavad 16:9 pilti 4:3 peale konverteerida.

Kaspy
23.03.08, 17:31
Ma loodan et mu teleka kõllid mängu lõpuni vastu peavad,teise teleka omad juba ragisevad :S

joosep2
23.03.08, 18:19
Jah,see on küll tore,et lõpuks pikad ja nälginud välimusega jalgpallurid on normaalseteks saanud ja neljakandilised väravad on jälle õigetes mõõtmetes! aega võttis aga asja sai! Kui nüüd veel kohalike mängude ülekannete pildi kvaliteet selgemaks muutuks,ehk oleks aeg juba amatöörkaamerad profiriistade vastu välja vahetada!

Põnn
23.03.08, 18:41
Kuigi Kalevile ülekandeid teeb hoopis Braavo..., mingi ülekande firma. Kalev laseb aint eetrisse ja kommenteerib... Minu asjas arusaam.

Põnn
24.03.08, 19:13
Millal Chelsea-Arsenali kordus on ?

Saarlane
24.03.08, 19:43
Telekava (http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/?prd=25.03.2008&chid=1) on ju netis olemas - näiteks homme õhtul on kaks kordust.

Edit: Tegelt olen mina ka juhmard. Eelneval lingil on teisipäevane kava ja siis näidatakse ManU-'Pooli. Chelsea-Arsenali peaks nägema kolmapäeval kell 14:55: http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/?prd=26.03.2008&chid=1

Homie
24.03.08, 22:21
Millal Chelsea-Arsenali kordus on ?

sa oled ikka täielik juhmard :S

Wingback
25.03.08, 01:57
God bless seda kanalit olemasolu ja vutirohke sisu eest!

Muu on kõik suht pohh... st. teise/kolmandajärguline.

van der Sarjas
25.03.08, 11:40
Mul oleks paar küsimust Kalev Spordi kava kohta. Kas see nädalavahetus on ainult 1 Inglise liiga mäng ja päris arusaadav pole ka laupäeva õhtune kossu ülekanne või trekisõidu MM, kumba siis näitab?

Gaša
25.03.08, 12:13
Mul oleks paar küsimust Kalev Spordi kava kohta. Kas see nädalavahetus on ainult 1 Inglise liiga mäng ja päris arusaadav pole ka laupäeva õhtune kossu ülekanne või trekisõidu MM, kumba siis näitab?

Otse on jah 1 mäng, nad kuradid solgutasid seal ManUnitedi ja Chelsea mänge kõvasti, ja seetõttu lõppkokkuvõttes pühapäeval toimuv Chelsea - Middlesbrough läheb telekasse esmaspäeval.
Ja mis muude aladega on, ei tea, ei tea, ei tea.....

eston maravilha
25.03.08, 15:39
Kui nüüd veel kohalike mängude ülekannete pildi kvaliteet selgemaks muutuks,ehk oleks aeg juba amatöörkaamerad profiriistade vastu välja vahetada!

seda mine räägi staaidoni valgustajatega. muidagi võiks operaatoritele öelda, et ava vähe rohkem lahti keeraks, aga valguse tulekuga peaks ka pilt paremaks minema

alvarez
25.03.08, 19:00
otseülekannete ajal keeratakse ava puldist.

Aga Eesti staadionid on lihtsalt väga kehvad ülekannete jaoks. Puudub korralik valgus/võttekohad jpm.

JanK
25.03.08, 19:19
Oleks aeg ehitada.

manitaaz
25.03.08, 19:27
anna raha

lenc
25.03.08, 21:09
Kaspar kuule, räägi kas Hollandi karikafinaali näitate? Oper ju kõigi eelduste kohaselt mängib ja ühelgi teisel kanalil ei tohiks õigusi olla.

JanK
25.03.08, 21:28
anna raha

Küsi Savikalt.

alvarez
26.03.08, 00:41
Küsi Savikalt.

savikas ütles, et nad võivad staadionitele odavat vett pakkuda duširuumidesse, aga raha ta ei köhi state jaoks.

Gaša
26.03.08, 11:20
Kaspar kuule, räägi kas Hollandi karikafinaali näitate? Oper ju kõigi eelduste kohaselt mängib ja ühelgi teisel kanalil ei tohiks õigusi olla.

Jah, asi on täitsa uurimise all, ja mine tea, mine tea...
Kuid siis tuleb arvestada ka seda, et Kalev Sport näitab laiale auditooriumile mängu ÜKSNES sellisel juhul, kui jalkasõbrad ei pilka enam kunagi kommentaatoreid ega nende sketše. Vastasel juhul krüptitakse pilt ära, ning seda näevad ainult need isikud, kes on kommentaatorite sõbrad, ülejäänud näevad Tele-Tallinna kordust.

Mõnuagent 007
26.03.08, 11:36
Aga kas need, kes pilkavad savi-etsi, peavad Tele-Tallinna asemel vaatama jalgpalli?

lenc
26.03.08, 11:49
Jah, asi on täitsa uurimise all, ja mine tea, mine tea...
Kuid siis tuleb arvestada ka seda, et Kalev Sport näitab laiale auditooriumile mängu ÜKSNES sellisel juhul, kui jalkasõbrad ei pilka enam kunagi kommentaatoreid ega nende sketše. Vastasel juhul krüptitakse pilt ära, ning seda näevad ainult need isikud, kes on kommentaatorite sõbrad, ülejäänud näevad Tele-Tallinna kordust.

Oi Kaspar, ärge mitte mingil juhul lõpetage sketšide tegemist! Ja ärge üritage neid ka "professionaalsemaks" muuta. Hetkel nad müüvadki just tänu sellele, et nad tunduvad nii tobedad. Väga hea inglaslik absurdihuumor.

gamer
26.03.08, 12:00
Üks küsimus, kus olid Kalev - Levadia (aka Flora-trans kui uskuda mängu algul ekraanil olnut) mängu ajal mikrofonid, kuna vahepeal oli hea kõlks: "lõpeta nüüd ära või saadan su koju":)

alvarez
27.03.08, 13:22
ei ei...savikast ei pääse keegi.

Gaša
27.03.08, 13:38
Aga kas need, kes pilkavad savi-etsi, peavad Tele-Tallinna asemel vaatama jalgpalli?

Vastupidi, need, kes pilkavad savi-etsi, need võivad jalgpallist vaid und näha, nemad näevad igal juhul Tele-Tallinnat!

17
29.03.08, 01:21
lenc, mis arvad, kuidas oleks striimimisega kell 16-20? :lahe:

Põnn
29.03.08, 09:36
Tuleval neljapäeval on lausa ideaalne oma õhtut uudistega siduda.

20:00 Uudised

20:15 Spordiuudised

20:25 riuudised

20:30 Seltskonnauudised

20:35 Sporditäht

21:00 Uudised

21:15 Spordiuudised

21:25 Seltskonnauudised

21:30 riuudised

21:35 Mootorimaailm

22:00 Uudised

22:15 Spordiuudised

22:25 Seltskonnauudised

22:30 riuudised

22:35 Välisuudised

martkyeah
29.03.08, 10:29

Tahaks ka sobradega meistriliigat vaadata täna :lahe:

lenc
29.03.08, 11:55

16-18 on täitsa tehtav. Eks jälgige myp2p.eu-d.

17
29.03.08, 11:58
16-18 on täitsa tehtav. Eks jälgige myp2p.eu-d.

A koss poleks võimalik?

kprsoo
29.03.08, 12:05
A koss poleks võimalik?

Sama soov siin...

lenc
29.03.08, 12:07
A koss poleks võimalik?

Paraku mitte.

martkyeah
29.03.08, 12:53
A koss poleks võimalik?

On ikka. Aga juhul kui striimimine segab mul Kalju ja Vapruse mängu vaatamist, siis olen sunnitud sellest loobuma. Usun siiski et koik toimib hästi.

http://www.justin.tv/streamer12345

Bitrate: 700kbps

EDIT: Netiyhendus on mul teenusepakkuja vahetamise järgi olnud ebastabiilne. Kui yhendus kaob keset mängu ära, siis ei saa ma kahjuks midagi teha...

smörgåsbord
29.03.08, 15:36
oo, Jurtš!

17
29.03.08, 16:51
On ikka. Aga juhul kui striimimine segab mul Kalju ja Vapruse mängu vaatamist, siis olen sunnitud sellest loobuma. Usun siiski et koik toimib hästi.

http://www.justin.tv/streamer12345

Bitrate: 700kbps

EDIT: Netiyhendus on mul teenusepakkuja vahetamise järgi olnud ebastabiilne. Kui yhendus kaob keset mängu ära, siis ei saa ma kahjuks midagi teha...

Suur aitäh, aga pigem mõtlesin ma Ventspils - Kalev/Cramo mängu..

ALEKOK
29.03.08, 17:03
No t*ra, see alguse ohtlik olukord pold absoluutselt näha ja kordust ka ei näidatud.

aanvaller
29.03.08, 17:10
Aitäh Lenc!
Super.

ALEKOK
29.03.08, 17:22
See Järvela ajab küll närvi.
Premier League mängude ajal Järvela röögib igas olukorras nii kui suudab, Meistriliiga mänge kommenteerides nagu üldse ei kotiks mis seal platsil toimub.

martkyeah
29.03.08, 17:30
Suur aitäh, aga pigem mõtlesin ma Ventspils - Kalev/Cramo mängu..

Ok. Seda mul poleks kahjuks olnud voimalik striimida.

Martin
29.03.08, 17:37
Lencile annaks ühe õlle küll, kuid kas keegi teab, kuidas saaks teha, et see pilt end mingi kaks-kolm minutit bufferdaks endale mällu, et video ei hakiks, sest ma passin Eesti raudtee rongis ja wifi pole just maailma võimsaim.

smörgåsbord
29.03.08, 18:01
See Järvela ajab küll närvi.
Premier League mängude ajal Järvela röögib igas olukorras nii kui suudab, Meistriliiga mänge kommenteerides nagu üldse ei kotiks mis seal platsil toimub.ära liialda.

lenc
29.03.08, 18:52
Järvelal on päris hea pick-up line jalgpallurite noolimiseks: "Noh, telekasse tahad saada?" :D

17
29.03.08, 18:56
Raivo Kägo oli ikka tipp :D

ALEKOK
29.03.08, 19:03
ära liialda.

Hiljem läks vähe paremaks, aga alguses oli küll päris haige värk.

estone
31.03.08, 13:41
Kas KalevSport hakkab nüüdsest näitama 1 mäng otse ja 1 mäng video kordusena? Laup siis Arse vs Pool ja korduses pühap Utd ja Boro...
On sellel mingi põhjus?

Gaša
31.03.08, 14:23
Kas KalevSport hakkab nüüdsest näitama 1 mäng otse ja 1 mäng video kordusena? Laup siis Arse vs Pool ja korduses pühap Utd ja Boro...
On sellel mingi põhjus?

Pühap ManUntd - M'Bro seepärast kordusest, et õigel ajal müttavad ekraanil higised maadlusmehed, ja kümneid tuhandeid Eesti maadlussõpru, kes hingevärinal maadluse MM-i ootavad, ei saa ju alt vedada.
Mis aga edaspidist puutub, siis ei ole mina kahjuks õige isik sellele vastama, programmi koosstavad siin teised suured spetsialistid. Aga alati võite saata sõimukirju aadressil uudised@kalev.ee, kas just keegi neile kirjule vastab, on küll iseküsimus, aga ehk paneb otsustajaid mõtlema.
Aga Palusalu on ikkagi kahekordne olümpiavõitja, nii et jalgpallurid oodaku!

Loca
04.04.08, 11:20
Pühap ManUntd - M'Bro seepärast kordusest, et õigel ajal müttavad ekraanil higised maadlusmehed, ja kümneid tuhandeid Eesti maadlussõpru, kes hingevärinal maadluse MM-i ootavad, ei saa ju alt vedada.
Mis aga edaspidist puutub, siis ei ole mina kahjuks õige isik sellele vastama, programmi koosstavad siin teised suured spetsialistid. Aga alati võite saata sõimukirju aadressil uudised@kalev.ee, kas just keegi neile kirjule vastab, on küll iseküsimus, aga ehk paneb otsustajaid mõtlema.
Aga Palusalu on ikkagi kahekordne olümpiavõitja, nii et jalgpallurid oodaku!

Tegu on siiski EM-iga, Kalev Sport võiks selle oma kavas ära parandada.
Kirjadele see kanal tõesti ei vasta, ootan siiamaani oma küsimustele vastuseid.

Kas Hispaania käsipalliliiga on väga odav lõbu? või miks seda näidatakse?

yheksa
04.04.08, 12:09
Kas Hispaania käsiliiga on väga odav lõbu? või miks seda näidatakse?

Kalev ongi käsipall ju. Varsti saab kindlasti näha ratsutamist, mida ka vist Kalev sponsoreerib :) Kuskil on möni ala veel ilmselt.

Lisaks... keegi eestlane mängib Hispaania liigas. Mitte ei suuda praegu meenutada, et kui kõrgel tasemel ja kes too mees on.

ek
04.04.08, 12:31
pedaalimist saab varsti päevade kaupa näha

Loca
04.04.08, 14:22
Kalev ongi käsipall ju. Varsti saab kindlasti näha ratsutamist, mida ka vist Kalev sponsoreerib :) Kuskil on möni ala veel ilmselt.

Lisaks... keegi eestlane mängib Hispaania liigas. Mitte ei suuda praegu meenutada, et kui kõrgel tasemel ja kes too mees on.

ratsutamine peaks vist juba nädalavahetusel olema. Risto Lepp ja esiliiga

kprsoo
04.04.08, 20:10
Vast on juba õige aeg hakata uurima, kas homsest telemängust ka striimi saaks.
See postitus on siis kõige suurema tõenäosusega mõeldud lenc-ile, kes viimased paar mängu ilusti minuni on toonud...

lenc
04.04.08, 21:34
Vast on juba õige aeg hakata uurima, kas homsest telemängust ka striimi saaks.
See postitus on siis kõige suurema tõenäosusega mõeldud lenc-ile, kes viimased paar mängu ilusti minuni on toonud...

Homme lähen ma ise arenale, striimimisega ei hakka küll tegelema.

urmar
05.04.08, 02:47
http://www.parnupostimees.ee/050408/parnuparnumaa/10084265.php
Viasat ei kavatse vist niipea Kalev Sporti lisada