PDA

View Full Version : Tv14

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6

ALEKOK
05.04.08, 12:29
http://www.parnupostimees.ee/050408/parnuparnumaa/10084265.php
Viasat ei kavatse vist niipea Kalev Sporti lisada

Seal töötavad vist totaalsed idioodid.

Tundmatu
05.04.08, 13:29
Pigem on huvilisi proportsionaalselt klientidega vähe

Rein
05.04.08, 16:35
Kaspar kurat, kes see Krõutsh on?

Põnn
05.04.08, 17:51
No ega Bendtner mängib ka vabal ajal "Tsentnerist" mööda, (Kes ei tea siis see on Skrtil).

John Fabregas !

Rein
05.04.08, 18:01
Mis juhtus?

taku*
05.04.08, 18:48
flora fännid märatsevad.

Rein
05.04.08, 18:59
flora fännid märatsevad.

See ju täitsa tavaline, nad normaalselt ei oskagi olla:D

Martin
06.04.08, 01:15
Mul on selline küsimus, et kas te Tallinnast väljas toimuvatele mängudele (ja tegelikult ka seal) kohapeale lähete, sest see viimane Flora-Levadia oli ju stuudiost tehtud värk. Või on nii, et kui Ott liikvel, siis tema teeb statalt ja Kaspar toetab toasoojusest?

Ma talve osas saan aru, et suht ohmakas oleks kuskil hanges passida, kuid nüüd on ilmad soojenemas, et äkki tasuks kaaluda või oleks see liialt kallis lõbu?

Ja teise asi märkusena - igasuguseid pallureid, asjatundjaid, kohalikke jms kraami võiks teinegi kord kasutada ja kindlasti ka kommenteerimise juures ning mitte ainult stuudios.

Muidu aga ikka jõudu ja jaksu.

Gaša
06.04.08, 08:04
Mul on selline küsimus, et kas te Tallinnast väljas toimuvatele mängudele (ja tegelikult ka seal) kohapeale lähete, sest see viimane Flora-Levadia oli ju stuudiost tehtud värk. Või on nii, et kui Ott liikvel, siis tema teeb statalt ja Kaspar toetab toasoojusest?

Ma talve osas saan aru, et suht ohmakas oleks kuskil hanges passida, kuid nüüd on ilmad soojenemas, et äkki tasuks kaaluda või oleks see liialt kallis lõbu?

Ja teise asi märkusena - igasuguseid pallureid, asjatundjaid, kohalikke jms kraami võiks teinegi kord kasutada ja kindlasti ka kommenteerimise juures ning mitte ainult stuudios.

Muidu aga ikka jõudu ja jaksu.

Eks ikka teeme statadelt ka, pole see miskit kallis lõbu, aga Flora-Levadiaga oli jah see lugu, et kuna Inglise Liiga järel oli kavas kohe ette nähtud stuudio ja siis stuudiole järgnes mäng, siis puhtlogistiliselt ei saanud me Arenale minna (seda enam, et püstolreporter Järvelal oli muud tegemist:)
Mis puudutab viimast küsimust, siis asjatundjatega kipub nii olema, et kõigil on alati tegemist olnud millegipärast, kui on kutsutud. Aga eks üritame edasi.

Kebab
06.04.08, 14:23
Tere. Liitusin just Digi TV-ga ja ostsin endale selleks puhuks ka teleka :-). Ammu kaalutud otsus on lõpuks päädinud siis niimoodi. Ja mis seal salata, Kalev Sport oli põhiline kanal millest ma puudust tundsin ja otsuse teleka ja digi tv kasuks lõpuks ära tegi. Egs see **** telekas koos juhtmete ja didgiboxiga seal toanurgas just ilus ei ole aga mis teha :-D.
Ja kohe sain vaadata ka Flora-Levadia kohtumist - tore!. Ja järgmine nädal MT-Narva kohtumist - veel toredam!
Jõudu ja jaksu teile ka minu poolt!

JanK
06.04.08, 14:49
Vana sa oled?

Kebab
06.04.08, 22:56
Vana sa oled?

Kui sa oleksid nii vana, et osata vaadata minu profiili, siis saaksid teada.

PS. Muide sa oled väga tubli, said just 1000 postitust täis, palju õnne. Loodan, et 2000 pole kaugel ja sa kirjutad siia foorumisse veel palju-palju huvitavat.

fitti
06.04.08, 23:01
Tartu. Heade mõtete linn.

JanK
06.04.08, 23:06
PS. Muide sa oled väga tubli, said just 1000 postitust täis, palju õnne. Loodan, et 2000 pole kaugel ja sa kirjutad siia foorumisse veel palju-palju huvitavat.

Jah, seda kindlasti.
Ma tegelt imestasin, et miks sul telekat varem polnud. Selles oligi asi.
Äkki oled tudeng vms. No offense...

Kebab
06.04.08, 23:08
Tartu. Heade mõtete linn.

Just ja täna võitsime tänu 32:2 spurdile korvpallis Piritat, mis on ka minu teada vist Tallinna linnaosa (võin ka eksida, äkki kuulub ta Viimsi valla või Maardu linna alla?), ning seda kõike sai näha Kalev Spordi ekraanilt.

OT. Ja kuda selle Kariibi mere piraatide teise osaga siis ikkagi on. Minu meelest on ta väga hea film ikkagi. :D :D :D

Kebab
06.04.08, 23:18
Jah, seda kindlasti.
Ma tegelt imestasin, et miks sul telekat varem polnud. Selles oligi asi.
Äkki oled tudeng vms. No offense...

OT. Pole probleemi. :) Aga ma tegelt salamisi lootsin, et sealt tuleb välja, et ma pole just suurem telekasõber ning kuna Elion on krüpteerinud võimlause digi TV-d VLC-st vaadata ning eesti sporti väga tahan vaadata, siis pidin raske südamega selle otsuse tegema.

van der Sarjas
07.04.08, 11:50
Kas see nädalavahetus on ikka Manu -Arsenal Kalev Spordis live? Korvpall on ka vist samal ajal? Rock-Kalev. On mõni muu Inglise liiga mäng ka veel?

Gaša
07.04.08, 13:29
Kas see nädalavahetus on ikka Manu -Arsenal Kalev Spordis live? Korvpall on ka vist samal ajal? Rock-Kalev. On mõni muu Inglise liiga mäng ka veel?

No türbel, vähemalt "Nädalas" oli küll, et 15.30 Liverpool-Blackburn ja 18.00 ManUntd-Arsenal. Aga ega tõsti, nii omavahel öeldes, siin kavaga on nagu on. Mis kell see korvpall on??

Hellik
07.04.08, 13:43
kava.ee (http://www.kava.ee/index_tv.php?page=chn&cgid=8&cid=8&d=12&m=04&y=2008&clicktrack=chn,8,5) lehel on nii:

15:50
Korvpall. Tartu TÜ/Rock - Kalev/Cramo
17:45
Fortuuna.ee esitleb
17:50
Jalgpallistuudio
17:55
Jalgpall. Barclay Inglise meistriliiga. ManU-Arsenal. Otseülekanne.vaheajal Spordiuudised

Gaša
11.04.08, 13:03
Nii.
13.04 (P) 18:00 ManUntd - Arsenal (otse)
13.04 (P) 22:00 Liverpool - Blackburn

16.04 (K) 19:00 Roma - Catania (otse)
16.04 (K) 21:45 Inter - Lazio (otse)

19.04 (L) 14:45 Arsenal - Reading (otse) /ärge uskuge trükitud kavu!!!/
20.04 (P) 14:00 Aston Villa - Birmingham City (otse)

17
11.04.08, 21:56
Võibolla loll küsimus, aga mille kuradi pärast neid kavasid üldse trükitakse siis, kui need nagunii valed on?

billy t
11.04.08, 22:14
Võibolla loll küsimus, aga mille kuradi pärast neid kavasid üldse trükitakse siis, kui need nagunii valed on?

et uudsust ja põnevust säilitada
muidu harjud hea asjaga liiga ruttu ära:)

Saarlane
12.04.08, 00:22
Lahe, et Itaalia karikat näitate, aga kas kunagi lootust Itaalia Serie A-le ka on? Ja kas te hakkate siis millalgi ka Hispaania Primera Ligat näitama?

lorenzo
12.04.08, 02:38
Lahe, et Itaalia karikat näitate, aga kas kunagi lootust Itaalia Serie A-le ka on? Ja kas te hakkate siis millalgi ka Hispaania Primera Ligat näitama?

täpsuse huvides on tegu kas La Ligaga või siis Primera Divisioniga;)

Raainis
13.04.08, 11:50
Tere. Seda et kas kellegil on täna äkki võimalus Rocki-Kalevi mängu striimida ja äkki ka manu-arsenali?

Hughes
13.04.08, 14:59
rock-kalev mängu vaataks isegi, kui keegi striimiks.

vincent
13.04.08, 17:39
Avapoolaega on Kalev-Rock mängus umbes minut mängida ja time-out saab sireeni saatel läbi. Selle tähistamiseks... lükkab keegi ahv reklaamid peale. Ja pilt tuleb uuesti ette, kui mehed juba puhkama kõnnivad. Well done.

Kaspy
13.04.08, 17:42
Lisaks sellele olid alguses päris pikalt probleemid ka heliga,kus päris pikka aega kuulis ainult mingit pasunat sahina saatel

Lauri J
13.04.08, 18:35
poolaja elab veel üle , aga lõpus kui on mängida 6 sekki :mad:

ertz
mida vittu??? 7 sek jäänud ja 3p vahe ja Kalev lükkab reklaami peale ... külm värk ikka.... mingid amatöörid on seal tööl või??????

er1k
Tore lugu, kuute viimast sekundit ei näidatud :D

Kaspy
Täiesti haige 6 sek jääb mängu lõpuni ja tuleb reklaam ja mingi Hiina värk lendab peale
Ei no tänud !

Shermann
13.04.08, 18:38
käsipalli kommentaatorid oli muheda ja sujuva jutuga

JanK
13.04.08, 19:17
Mis ajast Adebayor Elevandiriigist pärit on?

Raix
13.04.08, 19:50
See kossu-trikk oli ikka tase, idioodikari raisk.

Maarek
13.04.08, 20:11
Mis ajast Adebayor Elevandiriigist pärit on?

Ega Togo ju kaugel pole, ainult Ghana ja umbes 500 kilomeetrit vahel:D

Undi
14.04.08, 11:32
kossu lõpp näidati pärast Pool-Blackburni I poolaega ära :) päris naljakas.

mcnamara
14.04.08, 12:15
Saatekavast peab kinni pidama. Jumala õige. Vremja hakkas ka omal ajal punkt kell 21 ja kellelgi ei olnud mingit kobisemist.

Raix
14.04.08, 12:48
Saatekavast peab kinni pidama. Jumala õige. Vremja hakkas ka omal ajal punkt kell 21 ja kellelgi ei olnud mingit kobisemist.

Ei olnud eriti terav võrdlus, sest antud juhul oli tegemist mingi erijabura turismiklipiga Hiinast, mis kestis vähemalt 5 minutit, nii et saatekavast kinnipidamine mai äss.

Mädavagla
14.04.08, 21:42
See suur et vaatasin et teisip. näitab jalka karikamängu, äkki keegi teab mis meeskondadae mängu näidatakse

gamer
14.04.08, 21:47
Ljevadija ja Trans on

-RoMaRiO-
15.04.08, 01:00
Keegi hea onu seda mängu striimida kah viitsib? Karikamängu, lenc või keegi hea? :)

urmar
15.04.08, 02:39
http://www.postimees.ee/150408/esileht/meedia/323938.php

Väike reklaam siis kalevspordile, negatiivne küll, aga tühja sellest. Ajalehed panevad ka pidevalt pange ja pole hullu midagi, tänu sellele apsule räägitakse kalevspordist rohkem, tähendab õnnestunud turundusvõte. :D

-RoMaRiO-
15.04.08, 17:46
Keegi hea onu seda mängu striimida kah viitsib? Karikamängu, lenc või keegi hea? :)

ei taha keegi hea olla? :D

Raimo
15.04.08, 19:05
Kui kalev sport ülekandega Kadrioru staadionile jõudis, oli värav juba löödud :o

zaz
15.04.08, 20:23
mängivad: vene lõvi ja tra :õnnelik:

Mädavagla
17.04.08, 18:20
Tore ikka et üldse näitab kalev sport midagi, aga vaikselt võiks need uus asi-alguse asi apsud ära lõppeda. Kalasid on ikka pidevalt see. Küll uudistega, küll ülekannetega millelel õigel ajal pilti kohe ei saa, või võetakse liiga vara ära :D Väike kõrvalepõige, keegi teab kas kunagi uuesti NBA-d on lootust näha. Alguses nagu oli midagi hästi vähe, et kas rahakraan pandi kinni vms?

Siimphoto
17.04.08, 20:37
Tore ikka et üldse näitab kalev sport midagi, aga vaikselt võiks need uus asi-alguse asi apsud ära lõppeda. Kalasid on ikka pidevalt see. Küll uudistega, küll ülekannetega millelel õigel ajal pilti kohe ei saa, või võetakse liiga vara ära :D Väike kõrvalepõige, keegi teab kas kunagi uuesti NBA-d on lootust näha. Alguses nagu oli midagi hästi vähe, et kas rahakraan pandi kinni vms?

Niipalju, kui mina tean, siis NBA-d ilmselt ei tule, algselt küll lubati, aga viimasel ajal selgusid mingid rahalised lisanõudmised ning sinna see NBA jäi.

kprsoo
18.04.08, 14:43
Kas keegi homse telemängu viitsiks netti üles panna? Sama soov ka tänase korvpallilahingu kohta, see siis küll etv- st. Pliiiiz, anyone?

vandersell
18.04.08, 17:11
19.04 (L) 14:45 Arsenal - Reading (otse) /ärge uskuge trükitud kavu!!!/

Trükitud kavu ei usu, aga kuidas on Kalevi enda telekavaga?

14:55 Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Arsenal - Reading. Otseülekanne.Vaheajal spordiuudised

Gaša
18.04.08, 19:28
Trükitud kavu ei usu, aga kuidas on Kalevi enda telekavaga?

14:55 Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Arsenal - Reading. Otseülekanne.Vaheajal spordiuudised

Ärge seda ka uskuge. 14:45 läheb mäng otse, ja sellele eelneb loodetavasti üks mõningaminutiline asi, mille võiks pealkirjastada kui "Jalgpallistuudio asemel":)
Ja siis - pange kõik oma käekesed vaikseks palveks kokku ja palvetage Operi tervisliku seisundi eest, sest pühapäeval 27.aprillil kell 19.00 näitame OTSE Hollandi kariafinaali Roda - Feijenoord.

kprsoo
19.04.08, 16:19
Kas keegi homse telemängu viitsiks netti üles panna?

Kordan siis veel palvet. Kas oleks keegi hea inimene, kes mängu internetiavarustes minuni tooks??

aanvaller
19.04.08, 18:27
Kordan siis veel palvet. Kas oleks keegi hea inimene, kes mängu internetiavarustes minuni tooks??

jap, soovijaid on palju!

Wuppi
19.04.08, 18:56
Huvitav kas oleks mingi valem seda KalevSport mingi valemiga nt. Viasatist näha või kuidagi et ka soomes elades mänge näha saaks, sest tuleb välja, et siinne rahvas ei taha just viimasel ajal ühtki mängu heasüdamlikult striimida meieni.

aanvaller
19.04.08, 19:06
Huvitav kas oleks mingi valem seda KalevSport mingi valemiga nt. Viasatist näha või kuidagi et ka soomes elades mänge näha saaks, sest tuleb välja, et siinne rahvas ei taha just viimasel ajal ühtki mängu heasüdamlikult striimida meieni.
sinuga absoluutselt samal lainel.
Sain sealt sellise vastuse:
Viasati kaudu Kalev Sport ei levi. Võimalik on MPEG4 signaali vastvõtva digiboxiga Lõuna-Soomes - nii nagu praegu Eesti signaale vastu võetakse. Vaatasin ise Soome digisignaali Tallinnas. Tabasalus merekaldal.

Litmanen37
23.04.08, 01:03
kuidas siis võrdleksite omavahel ülekandeid....tänane Liverpool - chelsea TV6-st oli minuarust 10 kordi parem kui kalev spordi ülekanded.

ZhiT
23.04.08, 10:56
kuidas siis võrdleksite omavahel ülekandeid....tänane Liverpool - chelsea TV6-st oli minuarust 10 kordi parem kui kalev spordi ülekanded.

Tv pilt on sama sitt mõlemal, yle2ga ei anna võrreldagi.

Rein
23.04.08, 11:44

Minu arust olid kommentaatorid parajad pasad.

zaz
23.04.08, 12:13
Midagi liiga head ei olnud kommentaarid, jah.
Mängu lõppedes oli suht arusaamatu, et kas Kivisild ajas segi, et kelle kodumäng järgmine kord on või mis ta seal jahus (stiilis, et Liverpoolil on lihtsam ja Chelsea peab kindlasti 1 värava lööma jne)

Rein
23.04.08, 13:07
Veel ajas mind naerma see jutt kui kommentaatorid imestasid, et miks Skrtel põhis ja Hyypiä varus. Tra, Skrtel on enamasti põhis olnud.

Suht hale oli vaadata. 5 minutit kannatasin ja siis vaatasin Soome pealt edasi.

Mädavagla
23.04.08, 18:52
Ok, päris suurepärased TV6 st need kommentaarid muidugi polnud, aga kui juba võrdlemiseks läks. Ma ei saa aru mis teema selle kalev spordi kommentaatorite kiitmisega on. Ausalt ka kuigi Kruus ja Kivisild panid vahepeal mööda, siis jutt kui selline ja mängu kommenteerimine oli bro. See, et nad ei röökinud nagu järvela, pole näitaja. Tegelikult see Kalev spordi kommentaar läheb kohati ikka läbuks ja lasteilaks kätte ära. Eriti näiteks TVMK-Flora mängu puhul. Tahtmine mingeid nalju kuskilt kangesti välja imeda ja omavaheline mula mis mängu ei puutu... Päris kuiv ei peaks kommentaar olema, aga tahaks asjakohast kommi, mitte mingit iba, et oleme lõbusad ja teeme nalja siis on lahe.

NIRK
23.04.08, 19:22
Eile TV6 ülekantud mängu kommentaatorite peale pole minu meelest küll mõtet nuriseda. Aga kalev sprodis röögib Järvela küll kohati liiga palju.

Rein
23.04.08, 19:38
Minu arvates on Koort ja Järvel igatahes 100 korda paremad kommentaatorid kui Kivisild ja Kruus. Seda enam, et esimesed kaks on alles algajad kommentaatorid. Kruus aga on mu arust sporti kommenteerinud juba aastaid. Samas on ta hea näide sellest kuidas üks vennike proovib kommenteerida peaaegu igat spordiala (jalgpall, F1, võrkpall ja jumal teab veel mis). Välja tuleb tal ainult võrkpall, sest ta vist on ka ise seda mänginud.

Kui midagi teha, siis ühte asja ja korralikult, aga mittte mitut asja ja kõike sitasti

Aramis
23.04.08, 20:05
Minu arvamus on selline, et ...Viga pole midagi - Kalev Spordi mehed on OK...Järvela on minu arust väga suure potentsiaaliga kommentaator. Siin ei ole üldse mõtet vaielda - kõik maailma aeg on esti spordikommentatoritele ette heidetud emotsioonivaesust ja Järvela puhul seda probleemi ei ole. Kellel siin segab "röökimine" - võimalus on teil sporti vaadata ikkagi - keerake lihtsalt hääl maha ja saate kõiges rahus vaadata.
Mis TV6-te puutub, ssiis kui just eesti soost mängumehi ei mängi, siis ma vaatan alternatiivi olemasolul alati soome või saksa kanalilt. Nii ka eile YLE2 pealt. Kui Kalevsdpordi üldine kvaliteet tõuseb ülekannete edastamisel, siis ühel päeval võib ka see trend muutuda.

Põnn
23.04.08, 20:07
Kruus on siiski tegelikult omadega motokross ja lumekelgukrossi mees. Aga suvel rannas tegeleb ta ka võrguga :D.

Litmanen37
23.04.08, 21:37
Üleüldiselt mulle meeldis kuidas janno kirjeldas erinevaid taktikalisi liikumis ja erinevaid nüansse mängust. Kas te olete kunagi kuulnud, et Kalevi poisid sellega tegeleks.On kuidas on aga proffesionaalsusest jääb Kalev Spordil väga palju puudu.

Mis aga puutub soome kommentaatoritesse,siis eestlastega on see nagu öö ja päev.ja nii ta on olnud aastaid.

Järvela röökimine on muidugi midagi täiesti omapärast.Ühe lause karjub ta nii kõvasti,et mul on tunne, et mu teleka kõlarid juppideks lendavad...järgmise rea toon selline nagu oleks matustel.

kuuraa
23.04.08, 22:03
nii kruus/kivisild kui järvela/koort on mokkamööda.
parim kooslus oleks vast järvela/kivisild, kivisild jagab jah seda taktika asja hästi ja seletab lahti, järvela tunneb mängijaid, klubi ja mängijate ajalugu ja selliseid asju.
väga jah ei usu, et järvela oleks selle skrteli teemaga eksinud.
kuid siiski, pange oma suu kinni, mõttetu on jätkata teemal " ott karjub ja kaspar on purjus "
kalev sport on nii pikalt eetris olnud, et kõik on aru saanud juba nende stiilist, pole väga mõtet pidevalt sama iba ajada.
aasta pärast tulen vaatan siia teemasse ja ikka sama mõttetud kommentaarid, et " väga halb huumor ", " karjub liiga kõvasti "

Ch1ller666
24.04.08, 02:09
Minu meelest on Järvela ja Koort pigem head, vahel mõni asi natuke häirib aga üldiselt ei kurda millegi üle. TV6 kommentaatoreid pole kuulnud/näinud kahjuks...

yheksa
24.04.08, 10:08
Välja tuleb tal ainult võrkpall, sest ta vist on ka ise seda mänginud.

Kiire guugeldamine (http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=2723): "Ka ise teeb ta sporti. On mänginud korvpalli juba üheksandast eluaastast peale. 1997. aastal Eesti Spordigümnaasiumi lõpetanud 192 cm pikkune Kruus lööb praegu kaasa meeste II liigas, on International University/Rocki võistkonnas. Ääremängija."

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mulle TV6 kommentaatorid meeldisid. Oma vigasid tunnistasid, mitte ei ajanud udu. Ja Janno seletas mänguolukordasid jms väga hästi. Mis peamine, polnud ajuvabat karjumist.

Kui midagi negatiivset välja tuua siis seda, et Kivisild alustas aegajalt mingi teemaga, siis tuli platsil midagi pönevat ette ja seejärel unustas ta jätkata. Mönest teemast oli lausa kahju, täitsa huvitav oli. Samas osad jutud rääkis peale olukorda löpuni. Tiptop värk - tunduvalt parem kui KalevSport.

hofnar
24.04.08, 11:34
Kas Uefa kopsikut ei näita enam? Paar mängu ju näidati, võiks poolfinaalid ka siis ära näidata.

Rein
24.04.08, 11:45
Kiire guugeldamine (http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=artikkel&artikkel=2723): "Ka ise teeb ta sporti. On mänginud korvpalli juba üheksandast eluaastast peale. 1997. aastal Eesti Spordigümnaasiumi lõpetanud 192 cm pikkune Kruus lööb praegu kaasa meeste II liigas, on International University/Rocki võistkonnas. Ääremängija."

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mulle TV6 kommentaatorid meeldisid. Oma vigasid tunnistasid, mitte ei ajanud udu. Ja Janno seletas mänguolukordasid jms väga hästi. Mis peamine, polnud ajuvabat karjumist.

Kui midagi negatiivset välja tuua siis seda, et Kivisild alustas aegajalt mingi teemaga, siis tuli platsil midagi pönevat ette ja seejärel unustas ta jätkata. Mönest teemast oli lausa kahju, täitsa huvitav oli. Samas osad jutud rääkis peale olukorda löpuni. Tiptop värk - tunduvalt parem kui KalevSport.

Kellele emad, kellele tütred.

Mädavagla
24.04.08, 12:28
Ära ma kedagi eetrist koristama ei "hakkaks", lihtsalt loodan, et vastavad tüübid ise parandavad ennast. Mida aga tahaks välja tuua, on see, et minuarust toimikski kõige paremini kommentaar kui üks on spordikommentaator ja teine mingi asjaosaline, kes natukenegi teab paremini ala nüansse kui tavaline vaataja või kommentaator.

Gaša
24.04.08, 15:26
Kuigi viimase arutelu valguses on postitus ehk kontekstist väljas, siis ikkagi:

03.05 (L) 14.45 Manchester United - West Ham
03.05 (L) 17.00 Fulham - Birmingham City

05.05 (E) 18.00 Newcastle - Chelsea

11.05 (P) 17.00 see mäng, kust ilmselt tuleb meister (kas siis Chelsea - Bolton või Wigan - Manchester United)

PS Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on parim eestlasest jalkakommentaator, kui just Manchester United ei mängi, ikkagi Margus Luik.

PSPS Ja miks UEFA Karikat KS enam ei näita - Viasat ostis kogu Baltikumi õigused omale.

Martin
24.04.08, 16:52
PS Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on parim eestlasest jalkakommentaator, kui just Manchester United ei mängi, ikkagi Margus Luik.

Täpsustuseks: Luik toetab Cityt.

Kahjuks või õnneks on Kalevil aga oma ManU päss olemas.

Põnn
24.04.08, 17:28
Mina saingi just nii aru, et Luik on siis parim kui Manu ei mängi, aga kui Manu mäng on siis Järvela on parem.

speen
26.04.08, 15:54
Mis toimub pildiga`?

lenc
26.04.08, 15:56
Lollid Kalev Spordi tehnikamehed ei oska one-man cam'i ümber lülitada. Muudel kanalitel üle euroopa on kõik korras.

taku*
26.04.08, 15:57
helista neile:D närvidele käib

magnisco
26.04.08, 15:59
Mis nende telefoni number on?

Litmanen37
26.04.08, 16:00
tra keerate lihtsalt hooaja tähtsaima mängu ülekande p....e!!!

mida te ajate et üle maailma pilt selline? hui on ju
taanlased näitavad kindlalt õiget pilti

lenc
26.04.08, 16:00
Mis nende telefoni number on?
Kalev Spordiga saab kontakti aadressil: uudised@kalev.ee ja telefonil 616 1990

lenc
26.04.08, 16:02
Tehnikamehed valetavad ka veel raisk!

mcnamara
26.04.08, 16:03
Isegi vähe põnevam on kui kolmapäeval. Au ja kiitus kalevile.

magnisco
26.04.08, 16:04
keegi targem võiks helistada, ma ütleks neile ainult, et lülitage one-man-camera ära, mujal maailmas on kõik korras

speen
26.04.08, 16:13
Haiged inimesed ikka.

Shermann
26.04.08, 16:17
muud kanalid elioni digi-tvs ei näita?

taku*
26.04.08, 16:20
klõpsasin ringi läbi.. ei näita :(

AlwaysRed
26.04.08, 16:22
Lõpuks ometi

Mõnuagent 007
26.04.08, 16:24
Kogu eelnev pooltund ja Koorti&Järvela reaktsioon, kui pilt lõpuks ette tuli, suutsid mulle igatahes naerupisarad silma tuua. Aitäh, poikad!! See on peaaegu sama legendaarne ülekanne, kui paari aasta tagune USA etapp F1-s :)

Shermann
26.04.08, 16:44
KS pole mõelnud Ott Järvela väljavahetamisele? Mart Mardisalu oleks väga hea kommentaator

scrayr
26.04.08, 18:00
keegi tänast mängu ei streami?

JanK
26.04.08, 20:41
Nagu näha, ei streaminud.

Mikusiku
27.04.08, 01:59
Mis esimesel pooltunnil toimus siis? Ei õnnestunud otse vaadata ja praegu seda ei näidanud.

Shermann
27.04.08, 09:08
koguaeg näitas ühte meest

Mõnuagent 007
27.04.08, 18:52
Kui kellelgi oleks salvestus pildi normaliseeriumise hetkest, siis oleks väga tore, kui seda jagada. pliispliispliis

Rein
27.04.08, 20:44
Mart Mardisalu oleks väga hea kommentaator

Äääää.....mmmmm.....äääää.....mmmmm.....

lenc
28.04.08, 00:06
Kui kellelgi oleks salvestus pildi normaliseeriumise hetkest, siis oleks väga tore, kui seda jagada. pliispliispliis

Seda paraku ei ole, küll on aga pakkuda Järvela pärl tänasest Hollandi mängust: http://www.youtube.com/watch?v=6GeEvXWYKz4

kuuraa
28.04.08, 00:43
Seda paraku ei ole, küll on aga pakkuda Järvela pärl tänasest Hollandi mängust: http://www.youtube.com/watch?v=6GeEvXWYKz4

:doh: polnud midagi erilist ju...

Saarlane
28.04.08, 23:52
Täiesti haige kommentaar üldiselt. Lasku maha, ütlen ma ainult.

Mädavagla
29.04.08, 12:37
Roda mängust jäi meelde "Ou misasja sa kohtunik teed äää". Nagu liivakastis

Litmanen37
03.05.08, 15:36
Mis see Kalev Sport teeb täna jälle mingi vembu ? Käsipalli ülekanne venib juba pikale....

scrayr
03.05.08, 17:41
keegi tänast flora-maagi mängu ei viitsi streamida? suur soov oleks mängu näha:D

kuuraa
05.05.08, 22:47
minu arust koort on üsna tublisti arenenud võrreldes algusaegadega.

Pealik
07.05.08, 14:23
Kas tänast Lazio-Inter karikamängu kah näidatakse? Kava seda küll ei kajasta ,kuid peale Newcastle-Chelsea mängu Järvela nagu mainis küll, et on kavas...

Gaša
07.05.08, 18:36
Kas tänast Lazio-Inter karikamängu kah näidatakse? Kava seda küll ei kajasta ,kuid peale Newcastle-Chelsea mängu Järvela nagu mainis küll, et on kavas...

Kahjuks täna ei näidata. Miks, ei tea. Kui see lohutab, siis laupäeval kell 17.00 Lazio -Inter lindilt (see teine tüüp, mitte Järvela, ütles ka just nii)

kprsoo
09.05.08, 16:38
Kes tooks homse telemängu neti teel minuni?? Lootus on üsna väike, sest viimasel ajal pole keegi seda enam teinud. Samas pidi lootus viimasena surema.

Ehk siis üleskutse väljaspool Tallinnat elavatele jalgpallihuvilistele, kes ise ka mängule ei jõua: pange see mäng netti üles, saavad välismaal viibivad meistriliiga jälgijad ka asjast osa.

riho
10.05.08, 12:24
P 17:00 - Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga Otseülekanne. Vaheajal Spordiuudised

Keegi teab kumba mängu Kalev Sport homme näitab?

vincent
10.05.08, 12:39
P 17:00 - Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga Otseülekanne. Vaheajal Spordiuudised

Keegi teab kumba mängu Kalev Sport homme näitab?
ManUnited - Wigan. Oli ju jutt, et näitavad seda mängu, kust meister selgub.

lenc
14.05.08, 03:23
Kalev Spordi klassika: Pane suu kinni!
(http://www.youtube.com/watch?v=ZFJErIxYXiE)

17
14.05.08, 17:06
Kalev Spordi klassika: Pane suu kinni!
(http://www.youtube.com/watch?v=ZFJErIxYXiE)

Treeneritele ei saa ju punast kaarti näidata :(

boobek
14.05.08, 17:23
Treeneritele ei saa ju punast kaarti näidata :(

Miks ei saa?

17
14.05.08, 17:32
Miks ei saa?

Treeneritele (vist oli ka muule personalile a la meedikud ja kompanii) pingil kaarte ei näidata, saadetakse lihtsalt riietusruumi või tribüünile, kohtunike koolitusel räägiti.

lenc
14.05.08, 18:58
Kohtunik võib isegi pallipoisid minema saata kui tahab. Ühesõnaga ükskõik kelle väljaku äärest.

17
14.05.08, 19:01
Kohtunik võib isegi pallipoisid minema saata kui tahab. Ühesõnaga ükskõik kelle väljaku äärest.

Jah, saata küll, aga mitte punast kaarti näidata ;)

vtp
17.05.08, 20:40
Praegu peaks mingi mäng käima vist?

^H!ghRoad.
18.05.08, 23:23
Tahaks teada, et on millalgil Jalgrattasaadet ka oodata, kus peaks EMV kriteeriumi kokkuvõte olema?

Shermann
03.06.08, 19:25
http://www.postimees.ee/030608/esileht/majandus/334816.php

Spordisuunitlusega uudiste- ja meelelahutuskanalit Kalev Sport jälgib päevas 3,1 protsenti kõigist televaatajatest ehk 40 000 inimest, päeva keskmine vaatamisaja osakaal on 0,3 protsenti.

van der Sarjas
07.07.08, 15:05
Jube tore oleks teada millised plaanid Kalev Spordil on uueks Euroopa jalgpallihooajaks? Kas mingit välismaa värki ka ikka näeb?

-RoMaRiO-
08.07.08, 14:34
Kas keegi veel siin Eesti meistriliigat kah striimimas on?

Shermann
08.07.08, 14:54
Jube tore oleks teada millised plaanid Kalev Spordil on uueks Euroopa jalgpallihooajaks? Kas mingit välismaa värki ka ikka näeb?

Inglismaa on kindlalt

Mädavagla
09.07.08, 16:51
Ma ei tea kas keegi Kalev spordiga seotud inimestest või nende sõpradest loeb siin neid kommentaare, aga ma tahaks väga teada, mis nende kuradi kellaaegadega seal on. Kui telekavas on kirjas, et saade hakkab sellel kellaajal, siis hakaku ka raisk. Ma saan veel aru kui mõni saade hilineb kuna mingil põhjusel eelmine läks üle, aga 15 minutit varem kui kirjas, no lõpetage ära. Ei olnud võimalus Flora-Transi laup. otse vaadata. Tahtsin kordust vaadata pühap. Panin siis mõned minutid varem Kalevile, juba esimene värav löödud ja mingi 8 minti mängitud. Sain siis kaubale, et keegi lindistab teisip. Tuli välja, et see ka oli varem hakanud kui pidi. Ma saan aru küll, et kordussaated, aga näidaku mingeid kuradi uudiseid või vahelõike või midagi kui aega üle jääb. Enne las jääb hiljaks kui varem. Suht närvi ajab tegelikult.

urmar
09.07.08, 20:25
Ma ei tea kas keegi Kalev spordiga seotud inimestest või nende sõpradest loeb siin neid kommentaare, aga ma tahaks väga teada, mis nende kuradi kellaaegadega seal on. Kui telekavas on kirjas, et saade hakkab sellel kellaajal, siis hakaku ka raisk. Ma saan veel aru kui mõni saade hilineb kuna mingil põhjusel eelmine läks üle, aga 15 minutit varem kui kirjas, no lõpetage ära. Ei olnud võimalus Flora-Transi laup. otse vaadata. Tahtsin kordust vaadata pühap. Panin siis mõned minutid varem Kalevile, juba esimene värav löödud ja mingi 8 minti mängitud. Sain siis kaubale, et keegi lindistab teisip. Tuli välja, et see ka oli varem hakanud kui pidi. Ma saan aru küll, et kordussaated, aga näidaku mingeid kuradi uudiseid või vahelõike või midagi kui aega üle jääb. Enne las jääb hiljaks kui varem. Suht närvi ajab tegelikult.

Miks ta närvi ei aja, kui mitmekordse üritamise järel ilusat avakolli ikkagi ei näe. Parem, kui sisse poleks läinudki. :)

jansa
11.07.08, 11:30
..eilses Jalgpalliajaloo saates räägiti lõuna-ameerika tegijatest v.a Brasiilia ja seal väideti vähemalt paar korda et Uruguay on 6 kordne maailmameister!!! Et nagu OM-võit oli ka maailmameitri tiitel? (tean ülihästi et enne 30.a. MM-e ei peetud aga siiski need olümpia võidud ja MM tiitlid kokkuliita ???!!!) Mingit mäda aeti seal veel aga see ei jäänud meelde enam...

mcnamara
11.07.08, 13:01
..eilses Jalgpalliajaloo saates räägiti lõuna-ameerika tegijatest v.a Brasiilia ja seal väideti vähemalt paar korda et Uruguay on 6 kordne maailmameister!!! Et nagu OM-võit oli ka maailmameitri tiitel? (tean ülihästi et enne 30.a. MM-e ei peetud aga siiski need olümpia võidud ja MM tiitlid kokkuliita ???!!!)

6-kordset maailmameistrit ei saa Uruguaist ka neid kokku liites. Uruguail on kaks olümpiakulda 1924 ja 1928. Nagu muuseas ka Suurbritannial ja ka ajast enne esimest MM-finaalturniiri.

jansa
11.07.08, 14:29
6-kordset maailmameistrit ei saa Uruguaist ka neid kokku liites. Uruguail on kaks olümpiakulda 1924 ja 1928. Nagu muuseas ka Suurbritannial ja ka ajast enne esimest MM-finaalturniiri.

..no sedant minagi.. ometi nad korduvalt seda kirjutasid!
P.S. Äkki oleks pidanud postitama spordiportaalide apsakate teemasse ???

Ramm
12.07.08, 21:39
Kaameraid võiks ülekannetes rohkem olla.Kui toimub mõni eesti liiga jalgpalli ülekanne siis väga paljud väravad on nii löödud, et telekast ei saagi eriti aru kas lõi värava või mitte ning väravate korduseid võiks ka rohkem olla kui kogu mängu peale 1-2x.Kasutagu kaamera "zoomi" rohkem.Värava taga võiks ka mõni kaamera pesitseda:keel3:

Mädavagla
13.07.08, 02:20
Kaameraid võiks ülekannetes rohkem olla.Kui toimub mõni eesti liiga jalgpalli ülekanne siis väga paljud väravad on nii löödud, et telekast ei saagi eriti aru kas lõi värava või mitte ning väravate korduseid võiks ka rohkem olla kui kogu mängu peale 1-2x.Kasutagu kaamera "zoomi" rohkem.Värava taga võiks ka mõni kaamera pesitseda:keel3:

Kõik õige.
Kõige parem oli muidugi see, kui flora-trans mängu ajal flora teise värava korduse asemel näidati mingit naisfotograafi.

Jeti88
13.07.08, 02:22
kui flora-trans mängu ajal flora teise värava korduse asemel näidati mingit naisfotograafi.

milles probleem :D

aga oli ka kena fotograaf?

Mädavagla
13.07.08, 12:15
milles probleem :D

aga oli ka kena fotograaf?

Selles oli probleem et prioriteet võiks ikka pallimäng olla. Enne väravad ja siis kõrvalised isikud. Muud probleemi polegi.

Gaša
14.07.08, 10:46
Kellel kibedast heinaajast hoolimata pisut vaba aega juhtub olema, see võib arvestada, et 17. - 27. juuli kannab KS üle peaaegu kõik FIFA rannajalgpalli MM-i mängud!
Alagrupimängud toimuvad 17.-22, siis on päevas 4 mängu, algusega
15:45
17:15
18:45
20:15
Esimesene mäng niisiis neljapäeval, 17.07 kell 15:45 Itaalia - Saalomoni saared!
Kommentaatoriteks sedapuhku Kaspar Koort ja Marko Kristal (v.a päevad, mil ta on seotud Levadia mänguga)

Shermann
14.07.08, 11:28
Kellel kibedast heinaajast hoolimata pisut vaba aega juhtub olema, see võib arvestada, et 17. - 27. juuli kannab KS üle peaaegu kõik FIFA rannajalgpalli MM-i mängud!
Alagrupimängud toimuvad 17.-22, siis on päevas 4 mängu, algusega
15:45
17:15
18:45
20:15
Esimesene mäng niisiis neljapäeval, 17.07 kell 15:45 Itaalia - Saalomoni saared!
Kommentaatoriteks sedapuhku Kaspar Koort ja Marko Kristal (v.a päevad, mil ta on seotud Levadia mänguga)

väga hea ettevõtmine! Aga see hooaeg midagi peale Permieri ka näidatakse?

Gaša
14.07.08, 12:00
väga hea ettevõtmine! Aga see hooaeg midagi peale Permieri ka näidatakse?

Jutte on liikumas, aga hetkel ei julge midagi lubada.

Mädavagla
21.07.08, 18:10
Kas Kalev Sport Meistriliiga selle vooru mängusid ei näitagi (näidanud)? Või olen ma midagi maha maganud.

vaikiv mees
21.07.08, 20:25
Kas Kalev Sport Meistriliiga selle vooru mängusid ei näitagi (näidanud)? Või olen ma midagi maha maganud.

ei olnud jah,

kevadise kava järgi oleks vist pidanud olema tvmk-levadia,
aga neid saatis 2-3p varem "euroedu"

Ülekanne sellest mängust tuleb siis, kui see kohtumine peetakse
samast voorust jah, aga sel nädalal ikkagi mitte

17
21.07.08, 20:43
ei olnud jah,

kevadise kava jargi oleks vist pidanud olema tvmk-levadia,
aga neid saatis 2-3p varem "euroedu"

Ülekanne sellest mängust tuleb siis, kui see kohtumine peetakse, ehk XIX vooru telemäng näitamata ei jää ;)

hassan74
02.08.08, 22:12
Sügis lähenemas.Kas keegi teab kuidas sel hooajal ülekannetega on? Premier`e league oli eelmisel aastal korralikult pildis.
Kui kanal alustas, siis lubati ka NBA`d.

Shermann
02.08.08, 22:35
Premier on kindel 100%

PraS
02.08.08, 22:54
Mihkel ja Dima tegid täna head tööd. Meeldiv kuulata ja vaadata kui inimesed on asjaga kursis.

budu
03.08.08, 00:01
Mihkel ja Dima tegid täna head tööd. Meeldiv kuulata ja vaadata kui inimesed on asjaga kursis.

ainult mihkel ei taht dimale kuidagi sõna anda nagu juba kaljuveer.aga muidu oli suht viisakas see värk

QRkood
05.08.08, 23:10
Aga mis on veel võimalikud varjandid mida näitama hakatakse?

Shermann
05.08.08, 23:53
Võiks Norrat/Soomet ja UEFA karikat näidata

QRkood
06.08.08, 00:41
Uefa oleks ka hea, ise loodaks veel nt itaalia või hispaania liigat näha.
NBA oleks muidugi ka super.

Martin
06.08.08, 00:58
NBA oleks muidugi ka super.

NBA oleks väga super, kuid elu on näidanud, et öiseid mänge ei vaadatud. Samas võiks ehk osta pühapäevaste varasemate mängude õigused. Seal on väga lahedaid kohtumisi.

urmar
06.08.08, 01:05
NBA on tegelikult ju jama. Need tipphetked on effektsed, aga muidu on jama, nagu koss üldse. :D

Tofoa
06.08.08, 01:10
No kuule, NBA on kossu parim asi.

SDK
06.08.08, 02:51
NBA fantasykaaslane Max, kes on ka hetkel Kalev Spordi diktor, just eile mainis, et võiks teha mingi pöördumise neile kanalisse fännide poolt, et näidata rahva seas olevat NBA vaatamise huvi. Mingeid erilisi fakte muidugi Kalevi juhtkonnale välja tuua poleks. Omavahel arutades jõudsime samale seisukohale, mis Martingi välja tõi, et alustuseks oleks need varajased nädalavahetustel peetavad mängud väga bro.

Martin
06.08.08, 15:14
Omavahel arutades jõudsime samale seisukohale, mis Martingi välja tõi, et alustuseks oleks need varajased nädalavahetustel peetavad mängud väga bro.

Votvot. 2-4 mängu ndv oleks täiesti vaadatav ja ehk ka tehtav.

Kommentaatoriteks SDK, Sõber ja Mürka perse!

SDK
06.08.08, 15:22
Ma jäin hetkeks mõttesse aga ei osanudki midagi siia vaimukat vastuseks kirjutada. On ilmselge, et Martin on oma tippvormi OM ajaks timminud.

Martin
06.08.08, 16:04
Ma jäin hetkeks mõttesse aga ei osanudki midagi siia vaimukat vastuseks kirjutada. On ilmselge, et Martin on oma tippvormi OM ajaks timminud.

See oli jumala tõsiselt, noh, vähemalt Sõbra ja natuke Mürka osa. Hea ülekande suurim trump ongi kommentaar, seega tasub nende isikute peale ka mõelda ja kui Kalevile kirjutate, siis võiks ka kedagi pakkuda.

Martin
07.08.08, 01:28
Täna tuli siis NBA ajakava välja: http://sports.espn.go.com/nba/schedule?date=20081029 ja http://sports.espn.go.com/nba/columns/story?columnist=stein_marc&page=ScheduleHighlights-080806

Pühapäevad, millest rääkisime (ajad USA omad):
8. november
Toronto at Charlotte Tickets | Travel 1:00 PM
Utah at NY Knicks Tickets | Travel 3:00 PM
Dallas at LA Clippers Tickets | Travel 3:30 PM

15. november
Golden State at LA Clippers Tickets | Travel 3:30 PM

16. november
Miami at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

23. november
Boston at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

30. november
Portland at Detroit Tickets | Travel 3:00 PM
Chicago at Philadelphia Tickets | Travel 5:00 PM

7. detsember
Detroit at NY Knicks Tickets | Travel 12:00 PM
Portland at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

jne..., noh midagi oleks ju ikka vaadata,

Sisuliselt võiks ju ka kopeerida ABC kava ja muudel aegadel midagi juurde lisada: http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3522111 :)

SDK
07.08.08, 10:08
Et siis valdavalt meie aja järgi õhtused ajad 20.00 ja 22.00 pmst. Vaatasin, et mis Kalevil pühapäeviti eetris on tavaliselt ja ega midagi väga säravat ju ei ole. Välja arvatud saatepäeva lõpus olevad uudised, mis lükkuks 22.00 mängu algusaja puhul kuskile öhe. Seda nad vaevalt tahaks vist... Die hard NBA fännidel oleks nende põhiliselt idakonverentsitiimide mängude üle ka hea meel aga suurem osa "fänne" Eestis küsiks kindlasti, et kus on Bos, LAL, Spurs, Phoenix, Rockets? Knicksi mänge vaataks vapsee mina üksi vist...:)

Kuule Martin, sina oled seda asja päris koolis õppinud kohe ja sinu peale on riigi raha raisatud - äkki kirjutad ise selle novelli kokku Kalevile? :) Saad natukenegi karmavõlga tasa...:P

Mõnuagent 007
07.08.08, 10:43
Täna tuli siis NBA ajakava välja: http://sports.espn.go.com/nba/schedule?date=20081029 ja http://sports.espn.go.com/nba/columns/story?columnist=stein_marc&page=ScheduleHighlights-080806

Pühapäevad, millest rääkisime (ajad USA omad):
8. november
Toronto at Charlotte Tickets | Travel 1:00 PM
Utah at NY Knicks Tickets | Travel 3:00 PM
Dallas at LA Clippers Tickets | Travel 3:30 PM

15. november
Golden State at LA Clippers Tickets | Travel 3:30 PM

16. november
Miami at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

23. november
Boston at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

30. november
Portland at Detroit Tickets | Travel 3:00 PM
Chicago at Philadelphia Tickets | Travel 5:00 PM

7. detsember
Detroit at NY Knicks Tickets | Travel 12:00 PM
Portland at Toronto Tickets | Travel 1:00 PM

jne..., noh midagi oleks ju ikka vaadata,

Sisuliselt võiks ju ka kopeerida ABC kava ja muudel aegadel midagi juurde lisada: http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=3522111 :)

Unise peaga vaatasin, et mingi eriti homo pealkiri on meeskonnale pandud - Charlotte Tickets. Kui edasi vaatasin ja nägin, et ka teised on sama homod, siis hakkas väike pirnike lõppeks plinkima :)

Martin
07.08.08, 11:34
Die hard NBA fännidel oleks nende põhiliselt idakonverentsitiimide mängude üle ka hea meel aga suurem osa "fänne" Eestis küsiks kindlasti, et kus on Bos, LAL, Spurs, Phoenix, Rockets?

Kus on Boston ja kus Houston? Klassika :D

SDK
07.08.08, 11:43
Üks postitus juures jälle Martin?

Martin
07.08.08, 11:59
Üks postitus juures jälle Martin?

Kaks. Kümme.

Aramis
07.08.08, 14:23
No see oleks ikka väga kõva sõna - isegi üks mäng iga nädalavhetus oelks puhas klud - ja just normaalseid kommentaatoreid kuulates.

Y2KViinaordu
07.08.08, 23:51
Nojah ... Kommentaator peaks ikka natukene mängu ka jagama. Eesti oma Marv Albert - Hanno "Puhas Kuld" Tomberg...

vaikiv mees
09.08.08, 02:34
Sügis lähenemas.Kas keegi teab kuidas sel hooajal ülekannetega on? Premier`e league oli eelmisel aastal korralikult pildis.

kava.ee (www.kava.ee/?page=chn&cgid=3&cid=8&d=17&m=08&y=2008&clicktrack=chn,8): P17.08
k15.25 TOT-BLA, k17.55 SUN-WHU

Epic
09.08.08, 02:43
Noo persse ja viasati tähtsad ninad mökutavad endiselt.

AlwaysRed
09.08.08, 03:52
kava.ee (www.kava.ee/?page=chn&cgid=3&cid=8&d=17&m=08&y=2008&clicktrack=chn,8): P17.08
k15.25 TOT-BLA, k17.55 SUN-WHU

Väga huvitavad kohtumised. Kalev Sport on tundub vist omandanud õigused näidata kohtumisi, mis leiavad aset hiljem.
Said vist selle ajamasina lõpuks tööle.

JanK
09.08.08, 21:54
Levada vs Kalju :D

Äkki Levada vs. Tehva? :D

Jasper
09.08.08, 22:01
OT: õudsalt äge on, kui signatuur on 3 korda suurem kui postitus ise, onje?

JanK
09.08.08, 22:03
Kellega sa räägid?

Jasper
09.08.08, 22:10
http://www.flayme.com/images/zero.jpg

ei ole ikka varianti. ignore list!

JanK
09.08.08, 22:15
Mis Jasperil viga on?

On probleemi mu signatuuriga?

vaikiv mees
10.08.08, 00:54
Mis Jasperil viga on?

On probleemi mu signatuuriga?

m6ttevahetus allkirjade suuruse (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=3895&highlight=%22allkirja+suurus%22) kohta

Gaša
10.08.08, 14:13
1.voor
17.08 (P) 15.30 Chelsea - Portsmouth
17.08 (P) 18.00 Manchester United - Newcastle

2.voor
24.08 (P) 18.00 Manchester City - West Ham
25.08 (E) 22.00 Portsmouth - Manchester United

3.voor
30.08 (L) 17.00 Hull - Wigan
31.08 (P) 15.30 Chelsea - Tottenham

Shermann
10.08.08, 14:18
Millal Arsenal teleekraanile ilmub?

Gaša
10.08.08, 14:31
1.voor

2.voor
24.08 (P) 18.00 Manchester City - West Ham
25.08 (E) 22.00 Portsmouth - Manchester United

3.voor
30.08 (L) 17.00 Hull - Wigan
31.08 (P) 15.30 Chelsea - Tottenham

Arsenal, Liverpool ja teised toredad meeskonnad tulevad, luban seda! Ent me ei saa võtta eestikatega ühel ajal (praegu siis L 19.30) olevat mängu, nii et see seab teatud raamid.

vandersell
13.08.08, 14:43
1.voor

Aga kavas on sellised kohtumised:
15:25
Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers.Otseülekanne (javascript:_c('5458091'))

Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga. Sunderland - West Ham United. Otseülekanne (javascript:_c('5458093'))

ChelseaFC
13.08.08, 17:33
Aga kavas on sellised kohtumised:
15:25
Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers.Otseülekanne (javascript:_c('5458091'))

Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga. Sunderland - West Ham United. Otseülekanne (javascript:_c('5458093'))

see on ju suht võimatu kuna näiteks spurs mängib üldse laupäeval ja boro vastu

vello99
13.08.08, 17:36
Kõik on õige. Spurs mängib pühapäeval kell 15:30 Blackburni vastu. Seda küll 23. novembril.

raido#78
13.08.08, 17:46
küla pealt kuulsin ,et etv 2 tuleb 1.september digitv kanal 4 pealt ,aga kuhu kalev sport liigub.

Shermann
13.08.08, 17:51
kõik kanalid liiguvad ühe võrra edasi ilmselt. Või mida ma loodan on see, et mingid mõttetud romantica ja mezzo visatakse paketist välja

Epic
17.08.08, 19:06
Noo persse ja viasati tähtsad ninad mökutavad endiselt.

Satelliidile uute kanalite lisamine on väga kulukas ja tehniliselt keeruline protsess, seega ei ole kõiki ideid alati võimalik kohe ellu viia, ometi tegeleme kogu aeg oma paketi sisu parandamisega. 2006 sügisel tänavust eelarvet koostades oli Kalev Sport alles alustav kanal ja nende esialgne programm jättis soovida. Majanduslikel kaalutlustel me ei lisa programmivalikusse end veel tõestamata kanaleid.

Selline vastus siis minu järele pärimisele. Kahe samasuguse viasat spordi kanali olemasolu on muidugi vägagi mõtekas. Jobud.

budu
24.08.08, 19:07
kus lubatud jalgpall on?????

Homie
24.08.08, 19:11
on muidugi tore, et on ka eestis olemas kanal, mis annab võimaluse inimestele vaadata ka inglise suurt vutti...aga mis sest sitast kasu on kui iga kord tuleb mingi faking 25 minti oodata, kui ülakanne lõpuks sis algab...eelmine hooaeg oli koguaeg sama häda...pidevalt oli mingi sitahäda teil sääl...krt küll!!!

budu
24.08.08, 19:14
on muidugi tore, et on ka eestis olemas kanal, mis annab võimaluse inimestele vaadata ka inglise suurt vutti...aga mis sest sitast kasu on kui iga kord tuleb mingi faking 25 minti oodata, kui ülakanne lõpuks sis algab...eelmine hooaeg oli koguaeg sama häda...pidevalt oli mingi sitahäda teil sääl...krt küll!!!

nad peaks oma ülekannet tund varem hakkama tegema ehk siis mängu alguseks on kõik korras.

Mis paska te seal KalevSpordis teete?edgari saadetega ei ole teil kunagi probleemi aga ki valged inimsed tahavad vutti vaadata siis veate inimesi alt

SleepWalking
24.08.08, 19:26
aga mis sest sitast kasu on kui iga kord tuleb mingi faking 25 minti oodata, kui ülakanne lõpuks sis algab...

1. mängitud oli 11 minutit kui ülekanne algas.
2. kool võiks juba alata.

Homie
24.08.08, 20:11
1. mängitud oli 11 minutit kui ülekanne algas.

1. keda kotib see 10 min ees või taga...kulla vägagi erudeeritud täiskasvanu, jutu point oli, et ka eelmine hooaeg(+ selle hooaja mäng) on tihti alanud, kui toimumispaigal on pall juba ammu mängu pandud.

2. et sis nooremad kodanikud ei saaks pühapäeva õhtul kell 6 jalkat vaadata?

WeThePeople
25.08.08, 00:01
Tra ma ka ei või, 10 minti oleks võind ju Koort ja Järvela stuudios söötu lükata :S

ja..

Shaq
25.08.08, 00:11
Loodame, et homme manu-portsmouth hakkab ikka õigel ajal, kui seda just palju loota pole.

Saarlane
25.08.08, 11:04
Mulle meeldis Tulevik-Sillamäe mängu teine kommentaator.

Mõnuagent 007
25.08.08, 11:59
edgari saadetega ei ole teil kunagi probleemi aga ki valged inimsed tahavad vutti vaadata siis veate inimesi alt

Edgari saadetega ongi selle kanali seni parimad killud olnud.

cannuman
29.08.08, 20:52
Hetkel Kalev spordi pealt uudised. Rock ostis uue keskmängija vist ja siis lasti lindilt Rocki manageri kommentaar ja siis öeldi, et Üllar Kerdel polnud midagi halba öelda uue ostu kohta ja siis lasti minut aega vaikust:D

Tundmatu
29.08.08, 22:09
Kusjuures kirjas oli Üllar Gerde

Loca
31.08.08, 16:08
inglise jalgpall on muidugi suht paljude lemmik, aga kas mingit muud liigat ka näitama hakatakse? üldse, mis on Kalev Spordi sügishooaja plaanid? Balti liigat ikka näitate, mõtlen korvpalli?
Ma loodan, et tänast kuldliiga finaali suudate paremini vaatajateni tuua kui nt TV3. Mitte nii, et keegi viskab oda lendu ja siis liigub pilt nt kaugushüppesse

Saarlane
31.08.08, 16:41
Eelmisel hooajal olid Hispaania liiga plaanid.

Gaša
04.09.08, 12:52
4.voor
13.09 (L) 14:45 Liverpool - Manchester United
15.09 (E) 22:00 Tottenham - Aston Villa

5.voor
20.09 (L) 14:45 Sunderland - Middlesbrough
21.09 (P) 16:00 Chelsea - Manchester United

6.voor
27.09 (L) 14:45 Everton - Liverpool
28.09 (P) 15:30 Portsmouth - Tottenham

PS Arsenali poolehoidjad, varuge veel kannatust, oktoobris näete oma lemmikuid kindlasti!
PSPS Mis puudutab KS-i muid plaane seks sügiseks või üleüldse, siis siinkohal ei oska mina miskit kosta. Aga äkki oskab KS-i programmikoordinaator? Uurige selle isiku koordinaadid välja ja pitsitage teda!

urmar
04.09.08, 14:03
See mängija kes Maagist Levadiasse tagasi läks, oli Komarov, mitte Komaarov, nagu kalevsport väidab. :D

budu
04.09.08, 14:03
4.voor

5.voor
20.09 (L) 14:45 Sunderland - Middlesbrough
21.09 (P) 16:00 Chelsea - Manchester United

6.voor
27.09 (L) 14:45 Everton - Liverpool
28.09 (P) 15:30 Portsmouth - Tottenham

PS Arsenali poolehoidjad, varuge veel kannatust, oktoobris näete oma lemmikuid kindlasti!
PSPS Mis puudutab KS-i muid plaane seks sügiseks või üleüldse, siis siinkohal ei oska mina miskit kosta. Aga äkki oskab KS-i programmikoordinaator? Uurige selle isiku koordinaadid välja ja pitsitage teda!

kas boltoni mänge on lootust näha?

billy t
04.09.08, 14:23
kas boltoni mänge on lootust näha?

kas sa ei oska lugeda?

Gaša
04.09.08, 15:32
See mängija kes Maagist Levadiasse tagasi läks, oli Komarov, mitte Komaarov, nagu kalevsport väidab. :D

Ja kuulus vene revolutsionäär oli Lenin, mitte Leenin, nagu urmar väidab:D Enivei, kui Komarov-Komaarov (või Malov-Maalov etc) meile märgukirja oma nime korrektse hääldamise kohta koostab, siis loomulikult palume neilt alandlikult vabandust ja enam kunagi valesti nende nimesid ei ütle.

Mis puudutab Boltonit, siis kindlasti paar korda ikka näitame neid ka (üleüldse näitame vähemalt korra igat Premier League klubi hooaja jooksul kindlasti).
Komm. Gort

smörgåsbord
04.09.08, 15:33
Ja kuulus vene revolutsionäär oli Lenin, mitte Leenin

Komm. Gortkommunist!

urmar
04.09.08, 16:14
Ja kuulus vene revolutsionäär oli Lenin, mitte Leenin, nagu urmar väidab:D Enivei, kui Komarov-Komaarov (või Malov-Maalov etc) meile märgukirja oma nime korrektse hääldamise kohta koostab, siis loomulikult palume neilt alandlikult vabandust ja enam kunagi valesti nende nimesid ei ütle.

Peab lihtsalt vaistu olema, kuidas hääldada! :) Ja ka elukogemusi varasemast ajast. Küllaltki palju komarove on olnud eesti spordis, üks nais viievõistleja, ka hukkasaanud kosmonaut oli Komarov, aga Komaaroveid pole enne KalevSporti täheldatud. :)

smörgåsbord
04.09.08, 18:02
niisamuti ei ole "maitse küsimus", kuidas hääldada Walcott'i (ei ole "välkott") või Crouch'i (ei ole "krõutš") või kelle iganes nime. aga nagu urmar ütles -- kui loomulikult ei tule, siis on muidugi raske.

Gaša
04.09.08, 18:42
niisamuti ei ole "maitse küsimus", kuidas hääldada Walcott'i (ei ole "välkott") või Crouch'i (ei ole "krõutš") või kelle iganes nime. aga nagu urmar ütles -- kui loomulikult ei tule, siis on muidugi raske.

Jah, nii see on tõepoolest - kui ikka loomulikult ei tule, siis on pagana raske...

urmar
04.09.08, 19:11
Jah, nii see on tõepoolest - kui ikka loomulikult ei tule, siis on pagana raske...

olgem ikka sõbrad edasi. :)

smörgåsbord
04.09.08, 19:28
Jah, nii see on tõepoolest - kui ikka loomulikult ei tule, siis on pagana raske...see kõlas totralt, jah. aga mõte jääb endiseks: kui keel õigeid häälikuid välja ei painuta, siis tunnista seda, mitte ära poe mingi "maitse küsimuse" taha. aga keda kotib. ma ei saa üldse aru, misasja ma mölisen siin. tüütu päev.

vandersell
10.09.08, 11:05
4.voor

Kavas pole muhvigi kirjas, see lk http://www.kalev.ee/kalevsport/tv/ on juba tükimat aega maas - milles on probleemi?

z3ro
12.09.08, 15:38
http://www.kalev.ee/tv/

hetkel nagu info õige

smörgåsbord
13.09.08, 17:04
virisemisele vahelduseks kiidaks siis tänast ülekannet -- kratid on loodetavasti talveunne jäänud, pilt on normaalses formaadis ja kommentaatoritele pole ka midagi ette heita.

eston maravilha
17.09.08, 00:49
urr. keegi kelmikas miisu loeb spordiuudiseid. ja ilmatots

Even
17.09.08, 00:57
panen kalev spordi peale, mängu kommentaari pole kuid taustaks mängib mul mingi vene klubi muss ja jubedalt sahiseb. mis viga võib olla? telekas ise on üks 15 aastat vana panasonicu pann kus raadiot pole sees.

eston maravilha
17.09.08, 01:00
naabritel on pidu?

Even
17.09.08, 22:27
kui on siis on pidu 24/7 ja viimased pool aastat juba.

eston maravilha
18.09.08, 12:14
tugeva tervisega naabrid

smörgåsbord
21.09.08, 17:02
krattide asemel on nüüd mingid probleemid litsidega.

Shaq
21.09.08, 17:03
Hooaja ühe põnevaima mängu ajal suudavad ikka midagi metsa keerata. Oli, et hakkab 15.45.. Kella 16.00-ni oli hoopis eilne Sunderland - Middlesbrough ja mis nüüd?

Hakkas, 3minutist jäime ilma:)

budu
21.09.08, 20:21
Hooaja ühe põnevaima mängu ajal suudavad ikka midagi metsa keerata. Oli, et hakkab 15.45.. Kella 16.00-ni oli hoopis eilne Sunderland - Middlesbrough ja mis nüüd?

Hakkas, 3minutist jäime ilma:)

oli ju kirjas et sateliidi signaali probleem

rohelineKonn
27.09.08, 16:32
loll küsimus aga äkki keegi vastab. hetkel Kalev spordilt Everton-Pool, ning mina näen oma Elioni lahendusega mingit übermõtetut player-cam'i. kas ma teen midagi valesti või nii ongi. heli mul hetkel pole, võibolla oleksin saanud sealt vastuse.

lenc
27.09.08, 16:35
loll küsimus aga äkki keegi vastab. hetkel Kalev spordilt Everton-Pool, ning mina näen oma Elioni lahendusega mingit übermõtetut player-cam'i. kas ma teen midagi valesti või nii ongi. heli mul hetkel pole, võibolla oleksin saanud sealt vastuse.

Kõik on korras, see on lihtsalt Kalev Sport oma tuntud headuses.

mcnamara
27.09.08, 16:38
Kõik on korras, see on lihtsalt Kalev Sport oma tuntud headuses.

Just. Ikka korduvalt sama reha otsa. Toimiva striimi leidmine võttis omajagu aega.

rohelineKonn
27.09.08, 16:56
ok, cheers. nii ma arvasingi.
mul lihtsalt uus elukoht ja esimene kokkupuude digi-tv'ga. eksisteeris ju mingi üliväike võimalus, et neil on mitu erinevat pildivalikut samalt kanalit, nagu sky kasutajatel vms

vincent
27.09.08, 17:11
Näe, ei läinud 62 minutitiki...

Kuradi mägrad ikka seal puldi taga istuvad. Suur respekt Koortile ja Järvelale, et nad seda jama viitsivad ja jõuavad siiani välja kannatada. Ligi aasta aega tegutsenud kanal, no joptvõi.

smörgåsbord
01.10.08, 19:54
Westham United vs Bolton Vanderers.

Gaša
03.10.08, 20:16
Premier League oktoobri esimeses pooles.

05.10 (P) 15:30 West Ham - Bolton
05.10 (P) 18:00 Everton -Newcastle

19.10 (P) umbes 15:30 Arsenal - Everton (vabandust, aga lindilt)
19.10 (P) 18:00 Stoke - Tottenham (otse)

van der Sarjas
17.10.08, 13:20
Jalgpalli kavasi kaugemasse tulevikkku pole, eriti huvitaks 08.11 ja kas Arsenal - ManU tuleb otse v näidatakse samal ajal midagi muud?

urmar
17.10.08, 15:10
KalevSport võiks kord ka saalihokimängu tervikuna näidata. Näeks ka ära, mida see mäng endast kujutab.

yheksa
17.10.08, 15:26
KalevSport võiks kord ka saalihokimängu tervikuna näidata. Näeks ka ära, mida see mäng endast kujutab.

6-14. detsembril toimuvad Tšehhis maailmameistrivõislused, millest teeb päris kindlasti ülekandeid Eurosport2. Kindlasti teevad ülekandeid ka soomlased, aga ma ei mäleta, kas nö tavalisel YLE kanalil vöi tollel Urheilukanaval.

Kui see aeg kätte jöuab, siis proovin tolles saalihoki teemas ajad üles panna. Ehk on kellelgi veel huvi.

urmar
17.10.08, 16:32
6-14. detsembril toimuvad Tšehhis maailmameistrivõislused, millest teeb päris kindlasti ülekandeid Eurosport2. Kindlasti teevad ülekandeid ka soomlased, aga ma ei mäleta, kas nö tavalisel YLE kanalil vöi tollel Urheilukanaval.

Kui see aeg kätte jöuab, siis proovin tolles saalihoki teemas ajad üles panna. Ehk on kellelgi veel huvi.

Eurosport 2 oleks küll päris hea variant.

urmar
17.10.08, 17:56
http://www.arileht.ee/?artikkel=445343

See "Neljas" tundus asjalik kanal olevat. Seitsmest ikka parem.

urmar
17.10.08, 18:02
Ühtlasi garanteeriks uue kanali saamine selle, et Kalev Sport ikka rohkem spordikanaliks jääks, aga samas peab muidugi lootma, et kogu see Kruuda meediaimpeerium ikka püsima jääb. Hetkel toodetakse ikka kõvasti kahjumit ilmselt, arvestades seda ajakirjadelasu, mis neilt tuleb. Igal tööpäeval üks. Jääb üle veel aega lugemiseks ka müüki paisata, ilma lisaajata ei jõua neid keegi läbi lugeda. :)

Gaša
17.10.08, 19:11
Ühtlasi garanteeriks uue kanali saamine selle, et Kalev Sport ikka rohkem spordikanaliks jääks
Tahaks loota, tahaks loota...

Aga järgmiste nädalate PL-i mängud KS-s:
25.10 (L) 14:45 Sunderland - Newcastle
26.10 (P) 15:30 Chelsea - Liverpool

01.11 (L) 14:45 Everton - Fulham
02.11 (P) 18:00 Bolton - Manchester City

28.&29.10 kahjuks ülekandeid pole; 08.11 14:45 Arsenal - ManU peaks ka ikka otse tulema.

Shermann
17.10.08, 19:16
28.&29.10 kahjuks ülekandeid pole;

Sitt värk. Arsenali pole juba itu kuud kaadris olnud :( . Samas kui mingite mõttetute satside madistamisi näidatakse mitu korda

Gaša
17.10.08, 20:36
Sitt värk. Arsenali pole juba itu kuud kaadris olnud :( . Samas kui mingite mõttetute satside madistamisi näidatakse mitu korda

Ära nüüd erutu. Novembris tuleb päris mitu Arsenali, ja mis puudutab "mõttetuid satse", siis meil Kodavere kandis üteldakse, et "ei ole mõttetuid satse, on ainult vähe viina".
Aga et sind veelgi enam rahustada, toon ära Kalev Spordi möödunud hooaja mängude näitamise statistika.
Hakkasime näitama mänge alates 13.voorust ning pea alati 2 mängu per voor (noh, tõsi, teinekord füüsiliselt päris tervet mängu ei näidanud), ning meeskonnad said eetriaega järgnevalt:
Arsenal - 15 mängu
Man United - 12,5
Chelsea - 9
Liverpool - 8,5
Everton - 8
Portsmouth, Man City - 6
West Ham - 5
Blackburn, M´Brough, Fulham - 4
Newcastle - 3,5
Tottenham, Birmingham City - 3
Derby - 2,5
Aston Villa, Wigan, Reading - 2
Bolton - 1,5
Sunderland - 0,5

z3ro
19.10.08, 17:10

just praegu on eilne mäng eetris, vaata ja ära virise!

SleepWalking
19.10.08, 17:16
just praegu on eilne mäng eetris, vaata ja ära virise!

küsimus pole enam aktuaalne, noorel poisil uus lemmik.

Ennem paneks pihku, kui vaataks Arsenali mängu

QRkood
21.10.08, 19:55
Kas Kalev Sport see aasta Korvpalli Balti liigat ei näitagi või euro mänge?

Aramis
24.10.08, 01:15
No mida ma nüüd pean kuulma. Üks näitsik loeb siin spordiuudiseid ja need nimekujud on uus tase. No Barca väravalööjad olid enam vähem, aga NHL eilse öö tulemuste taga olevad nimedega on kuri karjas. san josele lõi värava nt keegi Praier. saladuskatte all ütlen et tegelikult tegi seda Brier. Ja nii edasi...Roenicki nimekuju oli ka väga huvitav.

budu
25.10.08, 11:44
No mida ma nüüd pean kuulma. Üks näitsik loeb siin spordiuudiseid ja need nimekujud on uus tase. No Barca väravalööjad olid enam vähem, aga NHL eilse öö tulemuste taga olevad nimedega on kuri karjas. san josele lõi värava nt keegi Praier. saladuskatte all ütlen et tegelikult tegi seda Brier. Ja nii edasi...Roenicki nimekuju oli ka väga huvitav.

nende nimede hääldamistega on nii nagi kogu selle kanaliga.alguses lubati maad ja ilmad kokku aga kui nüüd vaadata mitu tundi nädalas üldse sporti näidatakse siis nagu ei olekski tegemist spordikanaliga ja otseülekandeid kahjuks on jäänud ikka väga väheks.nu lootust on et asjad paranevad kuna neljas kanal kuulub ka nüüd kruuda televisioonile.paluks rohkem ikka sporti ning miks ei näidata korvpalli euroliigasi ja Uefa karikasari oleks ka väga teretulnud nähtus.aga tundub et see kogu kruuda meediaimpeerium on puhas mull teiste mullide seas

urmar
25.10.08, 16:06
Küll seal Inglise liigas on ikka täissöönud mängijad väljakul. :)

Shermann
25.10.08, 16:27
16:9 on tore asi, kui pildi ääred ära ei kao

zasjdf
26.10.08, 14:18
täna tuleb ikka kõva mäng (H)
loodame siis, et mingi viperust playercam vms.. eitule:D:D

NIRK
26.10.08, 20:57
Kas Kalev Sport see aasta Korvpalli Balti liigat ei näitagi või euro mänge?

Jalg-, korv- ja võrkpalli Balti liigade juhid peavad läbirääkimisi loodava telekanaliga Viasat Sport Baltic. Kuid veel pole selge, millal kanal alustab, milliseid ja kui palju mänge näitama hakkab.

marcello
27.10.08, 17:49
Jalg-, korv- ja võrkpalli Balti liigade juhid peavad läbirääkimisi loodava telekanaliga Viasat Sport Baltic. Kuid veel pole selge, millal kanal alustab, milliseid ja kui palju mänge näitama hakkab.

Kalevil peaks olema paber allkirjastatud, et näitab eesti kossu ja ka balti liigat. Homme peaks juba olema Rocki mäng või on midagi muutunud?
Eesti kossu näitamiseks oli tingimus, et kui saavad PO ka siis näitavad ja nii vist ka läks.

Gaša
28.10.08, 18:31
Premier League KS-s novembris (muidugi võib kavas mingeid minust sõltumatuid muudatusi tulla, aga põhimõtteliselt):

01.11 (L) 14:45 Everton-Fulham
02.11 (P) 18:00 Bolton - Man City

08.11 (L) 14:45 Arsenal - Man Untd
09.11 (P) 15:30 Blackburn - Chelsea

15.11 (L) 17:00 Arsenal - Aston Villa
16.11 (P) 18:00 Hull - Man City

22.11 (L) 17:00 Chelsea - Newcastle
23.11 (P) 15:30 Tottenham - Blackburn

30.11 (P) 15:30 Man City - Man Untd
30.11 (P) 18:00 Chelsea -Arsenal

budu
28.10.08, 20:29
Premier League KS-s novembris (muidugi võib kavas mingeid minust sõltumatuid muudatusi tulla, aga põhimõtteliselt):

01.11 (L) 14:45 Everton-Fulham
02.11 (P) 18:00 Bolton - Man City

08.11 (L) 14:45 Arsenal - Man Untd
09.11 (P) 15:30 Blackburn - Chelsea

15.11 (L) 17:00 Arsenal - Aston Villa
16.11 (P) 18:00 Hull - Man City

22.11 (L) 17:00 Chelsea - Newcastle
23.11 (P) 15:30 Tottenham - Blackburn

suht hea valik

lenc
07.11.08, 20:04
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=38215f48-cd62-4df4-a934-9f02528c6564

Kruuda spordikanalil maksuvõlg

Ärimees Oliver Kruuda meediafirma Kalev Meedia tütarfirmal Eesti Spordikanal OÜ on 29. oktoobri seisuga maksuvõlga 882 370 krooni.

Suvel kirjutas aripaev.ee, et Kruuda teisedki firmad on maksuvõlgadega kimpus. Krediidiinfo ja maksu- ja tolliameti kodulehe andmetel oli tänavu juuli algul suurärimehe Kruuda Kalev AS ja selle tütarettevõtetel võlgu kokku üle nelja miljoni krooni, sellele lisandus intress.

yheksa
26.11.08, 12:45
Eurosport 2 oleks küll päris hea variant.

Palun, vaadatagu! (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?p=963461#post963461)

Gaša
27.11.08, 18:17
Premier League KS-is lähima kuu jooksul:

06.12 (L) 17:00 Hull - Middlesbrough
07.12 (P) 18:00 Everton - Aston Villa

13.12 (L) 17:00 Manchester City - Everton
14.12 (P) 15:30 Portsmouth - Newcastle

20.12 (L) 17:00 Hull - Sunderland
21.12 (P) 18:00 Arsenal - Liverpool

26.12 & 28.12 voorude mängud selguvad hiljem

zasjdf
27.11.08, 18:31
ai 30.11 mängud on head, respekt ;)

Sats1
05.12.08, 18:07
Kas Kalev Sport TV kavatseb Aastalõputurniiri mänge transleerida ?

vandersell
15.12.08, 14:06
26.12 & 28.12 voorude mängud selguvad hiljem
Ega oska öelda, millal?

Gaša
15.12.08, 14:19
Ega oska öelda, millal?

Oskan küll:
26.12 (R) 17:00 Liverpool - Bolton

28.12 (P) 16:00 Fulham - Chelsea

Gaša
15.12.08, 15:35
Kas Kalev Sport TV kavatseb Aastalõputurniiri mänge transleerida ?
Kavatseb küll, ainult ma ei tea, kas just päris otse (jutt siis Meistriliiga turniirist).

Shermann
26.12.08, 17:59
Kas mitte ei peaks KS näitama Liverpool-Boltoni? Hetkel tuleb Arsenal-Liverpool.

cannuman
26.12.08, 18:00
Sama küsimus...

budu
26.12.08, 18:03
krt kus on bolton-liverpool???

kalevspordi jamad hakkavad juba närvidele käima.kui mäng on välja kuulutatud siis võiks ka mängu näidata

Shermann
26.12.08, 18:05
olemas !