PDA

View Full Version : Tv14

Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6

Tofoa
26.12.08, 21:08
krt kus on bolton-liverpool???

Bolton - Liverpool mängu ei toimunudki täna

ek
27.12.08, 02:14
Pokkeri subtiitrid on pidevalt paigast ära (eelmise mängu omad, viivitusega jne.)

van der Sarjas
28.12.08, 22:04
Tere! Oleks selline küsimus,kas jaanuari kava ka juba on Inglise liiga kohta? Oleks super, sest vaja suuremaid koosvaatamisi korraldada....

Gaša
29.12.08, 15:58
Tere! Oleks selline küsimus,kas jaanuari kava ka juba on Inglise liiga kohta? Oleks super, sest vaja suuremaid koosvaatamisi korraldada....

Muidugi on!

10.01 (L) 14:45 Aston Villa - West Bromwich
11.01 (P) 18:00 Manchester United - Chelsea

17.01 (L) 17:00 Bolton - Manchester United
18.01 (P) 18:00 Tottenham - Portsmouth

31.01 (L) 17:00 Arsenal - West Ham
01.02 (P) 18:00 Liverpool - Chelsea

wacho
05.01.09, 16:38
tahaks tänada kalev sporti väga kvaliteetse 4-hyppemäe turnee innsbrucki ülekande eest. salumäe-jurtsenko tandem oli yllatavalt hea. :)

saaks nyyd laskesuusa ka jurtsenkoga kanali ekraanile oleks täitsa pro.

budu
11.01.09, 00:10
Selline küsimus.kui siin mingi aeg tagasi kuulutati konkurs digitaalse spordikanali jaoks sis kas kuskilt oleks võimalus leida infot mis pubktid tuleb täita et saada omale see kanali litsents.oli ju mingi teatud protsent pidi olema otseülekandeid ja spordisaateid aga hetkel jääb küll minule arusaamatuks miks selle kanali KalevSport nimes on sõna sport kui spordi osakaal on ju minimaalne.parem jäägu siis nimeks kalev tv ja selle spordikanali litsentsi võiks keegi teine saada kes oleks ikka huvitatud spordi näitamisest.mis kasu on meile spordikanalist kui sporti ei näidata.siis kui see konkurs oli siis taotles ka kanal 2 seda aga võitis kruuda ja tegi sellest savisaare tv.

asjamehed KruudaSpordist mis toimub,kas narrite eesti inimest?

zaz
11.01.09, 00:40
Mis Sa vingud? Asjalikud ülekanded pluss lisaks põnevaid saateid... täitsa okei komplekt ju!
Mina olen igatahes rahul, et enam ei näidata päevast päeva spordivõistluste korduseid (mida juba eelnevalt 3 korda näinud oled) vaid selle asemel mõni normaalne sari või dokumentaal.
Äsja olid ju suusahüpped, võrkpall, jalgpall ja kindlasti veel midagi, mida ei mäleta või ei vaadanudki. Rõhk ikka kvaliteedile mitte kvantiteedile! :)

gamer
11.01.09, 01:02
Selline küsimus.kui siin mingi aeg tagasi kuulutati konkurs digitaalse spordikanali jaoks sis kas kuskilt oleks võimalus leida infot mis pubktid tuleb täita et saada omale see kanali litsents.oli ju mingi teatud protsent pidi olema otseülekandeid ja spordisaateid aga hetkel jääb küll minule arusaamatuks miks selle kanali KalevSport nimes on sõna sport kui spordi osakaal on ju minimaalne.parem jäägu siis nimeks kalev tv ja selle spordikanali litsentsi võiks keegi teine saada kes oleks ikka huvitatud spordi näitamisest.mis kasu on meile spordikanalist kui sporti ei näidata.siis kui see konkurs oli siis taotles ka kanal 2 seda aga võitis kruuda ja tegi sellest savisaare tv.

asjamehed KruudaSpordist mis toimub,kas narrite eesti inimest?

"Programmi maht ööpäevas vähemalt 8 tundi, nädalas vähemalt 56 tundi.
Edastatakse eestikeelset teleprogrammi, milles on spordivõistluste ülekandeid, filme, uudistesaateid ja teisi saateid, s.h. sporditemaatikaga seotud haridus- ja meelelahutussaateid.
Eetris peab olema vaid käesoleva ringhäälinguloa alusel edastatav originaalprogramm (omatoodetu ja teistelt tootjatelt ostetu). Programmis on Eestis toimuvate spordivõistluste ülekandeid ja näidatakse Eesti võistkondade ning sportlaste esinemisi rahvusvahelistel võistlustel. Iga kuu on kavas saated rahvaspordi ja noortespordi teemadel, saadetes propageeritakse tervisesporti.
Programm peab vastama “Ringhäälinguseaduses” ja teistes õigusaktides sätestatud nõuetele."

Spordiülekannete osakaalu kohta pole midagi kirjas.

Mõnuagent 007
12.01.09, 18:16
"Programmi maht ööpäevas vähemalt 8 tundi, nädalas vähemalt 56 tundi.
Edastatakse eestikeelset teleprogrammi, milles on spordivõistluste ülekandeid, filme, uudistesaateid ja teisi saateid, s.h. sporditemaatikaga seotud haridus- ja meelelahutussaateid.
Eetris peab olema vaid käesoleva ringhäälinguloa alusel edastatav originaalprogramm (omatoodetu ja teistelt tootjatelt ostetu). Programmis on Eestis toimuvate spordivõistluste ülekandeid ja näidatakse Eesti võistkondade ning sportlaste esinemisi rahvusvahelistel võistlustel. Iga kuu on kavas saated rahvaspordi ja noortespordi teemadel, saadetes propageeritakse tervisesporti.
Programm peab vastama “Ringhäälinguseaduses” ja teistes õigusaktides sätestatud nõuetele."

Spordiülekannete osakaalu kohta pole midagi kirjas.
oli kirjas küll, aga minu mälu järgi pidi päevas olema mingi 6 v 8 tundi spordisaateid. Ehk viskasime ise nalja, et kui nad väga tahavad, siis saavad valimisperioodil korrata kella 0100-st kuni 0900-ni vanu spordisaateid ja ülejäänud aja näidata Eedikut:)

Mõnuagent 007
13.01.09, 20:52
Mõtle, kui näidatakse Eedikut sportimas :jump1:

Või jalgpalliülekandeid, mida kommenteerivad Edgar ja Ott Järvela.

rainer44
14.01.09, 21:06
ei tea kauaks veel siis kalev sporti on kui kruuda meedia impeerium kokku varisema hakkab :S

vello99
14.01.09, 21:18
Ajakirjanduses on Kesknädal jms juba olemas. Ei ole mõtet topelt kulutada. TV-l aga on suur jõud ja linnal pappi ka nagu muda, küll TV alles jääb. Mis saatekavaga muidugi, on omaette küsimus. "Linnaelanik küsib" re-runne ei viitsi üle mõne tunni vaadata.

Gaša
15.01.09, 11:39
Täiendus jaanuari mängude juurde:

17.01 (L) 17:00 Bolton - Manchester United
18.01 (P) 18:00 Tottenham - Portsmouth

28.01 (K) 18:45 West Bromwich - Man Untd /lindilt/
28.01 (K) 21:45 Man City - Newcastle /otse/

31.01 (L) 17:00 Arsenal - West Ham
01.02 (P) 18:00 Liverpool - Chelsea

hofnar
15.01.09, 15:47
Itaalia karikat ka näidatakse see aasta? Eelmine aasta nagu paar mängu oli, mis seis see aasta on?

Gaša
15.01.09, 16:20
Itaalia karikat ka näidatakse see aasta? Eelmine aasta nagu paar mängu oli, mis seis see aasta on?
Seis on see, et ei näidata, peaasjalikult sellepärast, et eelmisel aastal oli pidev segadus mängude toimumisaegadega - itaallased teatasid lõpliku variandi teinekord vaid paar päeva ette ja telekava koostades on see ju kaka värk (seetõttu tuli ju osa neid mänge ka lindilt).

jansa
15.01.09, 17:26
Või jalgpalliülekandeid, mida kommenteerivad Edgar ja Ott Järvela.

..vähemalt välimuse järgi on nad väga sarnased - s.t. äärmiselt ebasportlikud...

Ramm
16.01.09, 14:05
http://www.postimees.ee/?id=70014

Pole seda pidu kauaks...

mcnamara
16.01.09, 15:10
http://www.postimees.ee/?id=70014

Pole seda pidu kauaks...

Eestis ei saa ju sellisel kanalil mingit turgu olla. Teda saigi olla niikauaks, kuni Kruuda viitsis ja suutis oma isiklikke miljoneid sinna sisse pumbata.
Ma ei kujuta ette, kes võiks tahta telekanalit osta siin riigis. Ainsad kaks siin *müüvat" turgu - kollane saast ja koduperenaistele suunatud naistekad, ajavad üle ääre.

Caos
17.01.09, 14:51
Ainuke asi, mis sellelt kanalilt vaatasin, oli pokker :D

Ega ometi Hellmuthi pärast ?

JanK
18.01.09, 22:30
Äkki hoopis Tony G pärast?

KeRRRt
26.01.09, 15:30
muidu oleks tore kanal, aga no tõesti. need kordused viskavad üle. üks kõik mis kella ajal ma sellele kanalile panen. kas käib kalevi naised, kossu kordus või jalka kordus. oeh.

Mask
26.01.09, 15:52
Mis teha, majandus kriis.
Tore ,et Tottenhami ja Arsenali mängu üle kantakse

lorenzo
26.01.09, 16:20
samas kui tahta iga päev keskmiselt 4 tundi otseülekandeid, siis on selge, et kanal ei saa olla vaatajatele tasuta. sõltub muidugi ka mis alad programmis on.

Nurmekas
28.01.09, 01:44
muidu oleks tore kanal, aga no tõesti. need kordused viskavad üle. üks kõik mis kella ajal ma sellele kanalile panen. kas käib kalevi naised, kossu kordus või jalka kordus. oeh.
Super kanal, ükskõik, millal sellel kanalile paned, käib kas Kalev naised, kossu kordus või jalka kordus.

Gaša
28.01.09, 12:53
Täna 18:45
peaks KS-i eetris olema lindistus eilsest WBA - Man Untd mängust, aga - vabandan siinkohal kõigi seda mängu vaadatatahtnute ees - tehniliste segadikkude tõttu seda kahjuks pole.
Samal ajal on siis KS-s teine eilne kohtumine PORTSMOUTH - ASTON VILLA.
Ning 21:45 otse Man City - Newcastle.

budu
28.01.09, 16:21
kas kalevspordil on plaanis muid liigasi ka näidata ja miks nii vähe on üldse spordiülekandeid?
kas oliveril siis näpud nii põhjas?

eston maravilha
28.01.09, 19:19
ei, ta lihtsalt müüb oma väljaandeid odavamalt.

Litmanen37
29.01.09, 09:00
Täna 18:45
peaks KS-i eetris olema lindistus eilsest WBA - Man Untd mängust, aga - vabandan siinkohal kõigi seda mängu vaadatatahtnute ees - tehniliste segadikkude tõttu seda kahjuks pole.
Samal ajal on siis KS-s teine eilne kohtumine PORTSMOUTH - ASTON VILLA.
Ning 21:45 otse Man City - Newcastle.

lihtsalt masendav....

Mõnuagent 007
29.01.09, 11:57
lihtsalt masendav....

misasi seal nüüd masendav oli?

mcnamara
29.01.09, 11:59
misasi seal nüüd masendav oli?

Ma pakun asjaolu, et manku mängu kordust ei näidatud.

Mõnuagent 007
29.01.09, 14:18
Ma pakun asjaolu, et manku mängu kordust ei näidatud.

Jeesus! See tähendab Kruuda kanali lõppu.

fitti
29.01.09, 17:08
No ei maksa siin ironiseerida midagi. Eesti inimeselt, lihtsalt ja vähenõudlikult vaatajalt võeti võimalus, olgugi et korduses, vaadata suurepäraste rekordite sündi Maailma Parimas Liigas. 11 nullimängu ja VDSi 1032 minutit. See on tähtsam ja olulisem maamärk, kui mingi sajameetri läbisilkamise rekord. Inimesed, kellel on välklamp-mälu (nagu näiteks mina) meenutavad hiljem selliseid hetki heldimusega. Kus sa olid ja mida tegid sel hetkel, kui Kennedy maha lasti? Inimene Kuu peale jõudis? Lennukid vastu WTCd lendasid? Van der Sar Cechi rekordi purustas?

Jah, sõbrad ja mõttekaaslased. Selline inimeste mõnitamine peab lõppema! Kogunegem peale tööpäeva lõppu loosungite ja plagudega Tornimäele kaksiktornide ette, Kruuda, selle imperialistliku vereimeja ning tööinimese rõhuja akna alla. Koos suudame end kuuldavaks teha!

Mõnuagent 007
29.01.09, 17:10
No ei maksa siin ironiseerida midagi. Eesti inimeselt, lihtsalt ja vähenõudlikult vaatajalt võeti võimalus, olgugi et korduses, vaadata suurepäraste rekordite sündi Maailma Parimas Liigas. 11 nullimängu ja VDSi 1032 minutit. See on tähtsam ja olulisem maamärk, kui mingi sajameetri läbisilkamise rekord. Inimesed, kellel on välklamp-mälu (nagu näiteks mina) meenutavad hiljem selliseid hetki heldimusega. Kus sa olid ja mida tegid sel hetkel, kui Kennedy maha lasti? Inimene Kuu peale jõudis? Lennukid vastu WTCd lendasid? Van der Sar Cechi rekordi purustas?

Jah, sõbrad ja mõttekaaslased. Selline inimeste mõnitamine peab lõppema! Kogunegem peale tööpäeva lõppu loosungite ja plagudega Tornimäele kaksiktornide ette, Kruuda, selle imperialistliku vereimeja ning tööinimese rõhuja akna alla. Koos suudame end kuuldavaks teha!

mitte sinna, nõmmel on Kruuda maja!

fitti
29.01.09, 17:11
Sinna on mul natuke kauge minna. Saadame talle siis mingi meili või midagi.

Mõnuagent 007
29.01.09, 17:21
Sinna on mul natuke kauge minna. Saadame talle siis mingi meili või midagi.

www.protest2009.ee

Kruuda, näita Manku mänku!

priitval
31.01.09, 22:17
Reaalne :)

Shermann
07.02.09, 18:34
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=21143915

Gaša
07.02.09, 19:49
jäävad ära vä

Ära ei jää, aga Kalev Sport ei näita neh. Täiendavate küsimustega pöörduge otse kanali poole.

Mask
07.02.09, 20:05
Was good while it lasted.

vincent
07.02.09, 20:11
Saadame talle siis mingi meili või midagi.

http://mwdirect.static.zynga.com/mwms/graphics/item_bloody_horse_head_75x75.gif

marv3llous
08.02.09, 08:26
Ära ei jää, aga Kalev Sport ei näita neh. Täiendavate küsimustega pöörduge otse kanali poole.

kontrollisid kalevspordist seda et ülekandeid ei toimu?

Gaša
08.02.09, 10:46
kontrollisid kalevspordist seda et ülekandeid ei toimu?
ma peaksin ju neid mänge koos Järvelaga kommentaarima, irw

Horatio
08.02.09, 11:05

Kas sa oled siis Koort v?

marv3llous
08.02.09, 11:45

nagu ma aru saan oled sa Kaspar?

ok, on siis asjaga lõplikult läbi jah? igatahes kahju, see hooaeg sai kõik mängud ära vaadatud otse mida kalev pakkus. nüüd nagu suht null-seis jälle eestis jalkavaatamisega ... eks siis tuleb pann katusele osta.

was fun while it lasted, koort+järvela = parimad kommentaatorid igatahes

Caos
08.02.09, 12:58
selline küsimus et kas see aasta Wimbledoni grand slami kah näitate ?

Gaša
08.02.09, 13:08
selline küsimus et kas see aasta Wimbledoni grand slami kah näitate ?
hea uumor, kuigi poodu majas üldiselt köiest ei räägita :D
aga jah, jalkaga on suhteliselt kööga:mad:

ertz
08.02.09, 13:13
Sõõrumaa, pista oma reket perse.

rainer44
08.02.09, 13:21
ma loodan et kalev sport jätkab ainsa tõelise tippliiga näitamist , kui see pihta hakkab

Jasper
08.02.09, 13:25
ma loodan et kalev sport jätkab ainsa tõelise tippliiga näitamist , kui see pihta hakkab

mls :mupet:

cocoon
08.02.09, 13:50
Huvitav kas premieri mängude näitamis õiguste eest tasuti per mäng siis, et niimodi poole hooaja pealt järsku ära lõpetatakse...

kympa10
08.02.09, 14:05
Huvitav kas premieri mängude näitamis õiguste eest tasuti per mäng siis, et niimodi poole hooaja pealt järsku ära lõpetatakse...

Ma tõsiselt loodan, et see nii on, sest oleks ikka äärmiselt haige variant kui õigused peaksid olema hooaja lõpuni olemas, kuid ei näidata, et kokku hoida kommentaatorite ja muude ülekande tegemise kulude pealt :(

KeRRRt
08.02.09, 14:48
no näitab jälle mingieid pasku kordusi. otsigu ka omale sinna 2 chikki ja raadio käima, kui muud pole näidata. oeH

Mask
08.02.09, 14:59
Tõesti Kruuda võiks oma "spordikanali" kinni panna. Ega sealt midagi peale korduste ja mingite mõtetute saadate, mis spordiga pole kuidagi seotud, ei näidata.

North
08.02.09, 15:10
Palun näidake täna Arsenal - Tottenham, tahaks ju näha Arshavini debüteerimist:o

NIRK
08.02.09, 15:39
Praegune kava ütleb,et seda näeb alles esmaspäeval 13:00 Tottenham-Arsenal*

luisfigo7
08.02.09, 15:54
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=315300

kalev spordilt enam tükk aega arvatavsti mänge ei näe

riivo.94
08.02.09, 16:17

Jurtsenko loll lasi ETV-st jalga, varsti saab sealt vabaks, mis siis tegema hakkab? Läheb TV3 motokrossi saateid tegema? Kui neid seal juhuslikult tehakse? jee :deemon:

Ramm
08.02.09, 16:18

Sellel kanalil nüüd kaob ka kogu mõte eksisteerida...

eika
08.02.09, 16:19
Jurtsenko loll lasi ETV-st jalga
Ivar pigem puksiti ETVst Kaljuveeri poolt minema.

eika
08.02.09, 16:22
Ja ma tuletaks härradele meelde, et Eestis on spordikanal nimega Viasat Baltic. Kel janu, sel jalad. Eks see vähe ebanormaalne olukord oligi, et pea tasuta tippsporti nägi.

KeRRRt
08.02.09, 16:30
kõik on ilus ja tore, et on tv6 ja viasat baltic sport.
aga miks paganama pärast neid ei võiks digi tv'ga näha????

eika
08.02.09, 16:31
Selle asja nimi on äri.

riivo.94
08.02.09, 16:33
Ivar pigem puksiti ETVst Kaljuveeri poolt minema.

pigem lahkus ikka ise, kuna jäi Kaljuveerele alla ja ei leppinid teise kohaga. jee

marv3llous
08.02.09, 16:47
Ja ma tuletaks härradele meelde, et Eestis on spordikanal nimega Viasat Baltic. Kel janu, sel jalad. Eks see vähe ebanormaalne olukord oligi, et pea tasuta tippsporti nägi.

minuteada viasatis premieri ei näidata? bundesliga ja ligue1 on küll jah ... ja kas carling cup vist ka. champions league ka ofc.

gamer
08.02.09, 17:30
Viasat teeks nüüd muidugi kavalalt kui õigused endale napsaks, saaks hulga inimesi vast juurde, kes kuradile sõrme annaksid;) Bundesliga asemele neil varsti ongi midagi muud vaja.

Kahju sellest, et kui Kruuda jamad ka kodumaiste mängude näitamist segama hakkavad.

kesa
08.02.09, 18:13
Viasat teeks nüüd muidugi kavalalt kui õigused endale napsaks, saaks hulga inimesi vast juurde, kes kuradile sõrme annaksid;) Bundesliga asemele neil varsti ongi midagi muud vaja.

Kahju sellest, et kui Kruuda jamad ka kodumaiste mängude näitamist segama hakkavad.

Viasat on tore alternatiiv, paraku pea pooltele eestlastele nähtamatu.
Paljudes kortermajades pole alternatiivi Elionile ja Starmanile.
Nendes aga Viasati koha peal pimedus.
On väheseid kortermaju, kus satipann võimalik üles riputada.

flameas
08.02.09, 19:38
ma ei mõista, miks viasat prantsuse liigat näitab.... idiootsus. parem serie a või la liga.. kalev spordist on muidugi kahju. ilmselt pankrott

midfielder
08.02.09, 19:53
ma ei mõista, miks viasat prantsuse liigat näitab.... idiootsus. parem serie a või la liga.. kalev spordist on muidugi kahju. ilmselt pankrott

Väga lihtne põhjus. Viasatil puuduvad nende liigade näitamiseks õigused. Skandinaavias on kaks suurt pay tv operaatorit- viasat ja canal digital ning kõigi suuremate liigade ülekandeõigused on nende kahe vahel ära jagatud.

Canal Digital kui rikkam ja mõjuvõimsam tegija omab õigusi nii Premieri, Serie A ja La Liga osas. Lisaks veel sellest hooajast eredivisie. Ülejäänud -Ligue 1, Bundesliga, Championship ning CL siis Viasati käes. Kuna lepingud on reeglina pikaajalised- ca 3-4 aastat ja minu mäletamist mööda neid eelmisel aastal just pikendati.

Ainus võimalus on kui mõni Eesti kanal, sõltumatu viasati kontsernist ostab nt. La Liga või Serie A õigused, kuid vaadates täna toimunut Kalev Spordiga võib sellise unistuse küll lootusetult maha matta ja kel huvi kõigi suuremate liigade vastu peavad investeerima satitehnikasse või siis leppima arvutistriimidega. Valikud on enda teha.

kesa
08.02.09, 20:07
Väga lihtne põhjus. Viasatil puuduvad nende liigade näitamiseks õigused. Skandinaavias on kaks suurt pay tv operaatorit- viasat ja canal digital ning kõigi suuremate liigade ülekandeõigused on nende kahe vahel ära jagatud.

Canal Digital kui rikkam ja mõjuvõimsam tegija omab õigusi nii Premieri, Serie A ja La Liga osas. Lisaks veel sellest hooajast eredivisie. Ülejäänud -Ligue 1, Bundesliga, Championship ning CL siis Viasati käes. Kuna lepingud on reeglina pikaajalised- ca 3-4 aastat ja minu mäletamist mööda neid eelmisel aastal just pikendati.

Ainus võimalus on kui mõni Eesti kanal, sõltumatu viasati kontsernist ostab nt. La Liga või Serie A õigused, kuid vaadates täna toimunut Kalev Spordiga võib sellise unistuse küll lootusetult maha matta ja kel huvi kõigi suuremate liigade vastu peavad investeerima satitehnikasse või siis leppima arvutistriimidega. Valikud on enda teha.

Ja CanalDigital ei ole Eestist kui postsovjetlikult vaesest, rohke slaavikeelse immigrantkogukonnaga pisiriigist huvitatud.

Ramm
08.02.09, 20:10
Selge sott siis Kaleviga:

http://firmaparing.krediidiinfo.ee/jakjs.php?eregnr=11388315

JanK
08.02.09, 20:24
Oh sa.

midfielder
08.02.09, 21:25
Ja CanalDigital ei ole Eestist kui postsovjetlikult vaesest, rohke slaavikeelse immigrantkogukonnaga pisiriigist huvitatud.

Õige.

Siiski on suure idanaabri suurim pay tv operaator ntv plus pea sama või isegi mitmekesisema liigade kajastusega kui canal digital ja viasat kokku ning nende kaartegi võimalus siit hankida. Hind küll soolasem kui viasatil aga soodsam kui canal digitalil,kuid pakutav valik ületab meie säästupaketi analoogi mitmekordselt. ;)

gamer
08.02.09, 21:39

Uuest hooajast kolib Bundesliga Eurosporti.

Teoreetiliselt peaks olema VSB-le võimalik eraldi õigused balti riikidele osta, kuna kanal nähtav ainult siinmail.

midfielder
08.02.09, 21:59

Teoreetiliselt peaks olema VSB-le võimalik eraldi õigused balti riikidele osta, kuna kanal nähtav ainult siinmail.

Võib olla tõesti teoreetiliselt, sest minu teada on baltikumi viasat täieõiguslik skandinaavia viasati osa . Reaalselt aga ei kujuta ette, et vsb saaks oma emafirmast erinevalt premieri õigused osta. Taani, Rootsi, Soome, Norra vaatajaid see aga ei huvita, sest neil on võimalus valida kahe operaatori vahel ja kui premier on neist ühes pakutavatest pakettidest nähtav, siis muu neile korda ei lähe. See kas mingid kolm postsovjetlikku riiki ka neid õigusi sooviks jätab valgeid põhjamaalasi külmaks.

Skandinaavia piirkonnas on õigused aga juba väga pikka aega canal digitali käes ja ausalt öeldes ei näe küll lootust lähiaastail, et see muutuks. Viasati rahaline seis ka selgelt kehvem kui konkurendil ja neil vist puuduvad finantsid nende õiguste hankimiseks. Ja vastukaaluks pakutakse siis bundesligat, ligue 1 ja championshipi, kuna hind on nende liigade soetamiseks taskukohane.

Mõnuagent 007
08.02.09, 22:00

Seda väidetavalt ka üritatakse.

kesa
08.02.09, 22:52
Huvitav palju Kalev Sport Premieri eest plekkis?

http://www.arileht.ee/artikkel/458105

Gaša
09.02.09, 11:21
[QUOTE=kesa;986887]Huvitav palju Kalev Sport Premieri eest plekkis?

Kusjuures (aga rõhutan - need on MITTEAMETLIKUD andmed) polnud ühe mängu hind midagi utoopilist. Kui oskaks vähegi reklaami müüa (ette, keskele, lõppu) saaks isegi praegusel kehval majandusajal kulud-tulud kindlasti mitte üksnes tasa vaid ka plussi. Mingi n-ö omatehtud ülekanne on kordades kallim.

kesa
09.02.09, 12:01
Väidetavalt jäi telekanal ülekandeõigustest ilma, sest on mängude näitamise õiguse eest võlgu ligi pool miljonit krooni.

Huvitav kui pika perioodi eest või mitmest mängust poolt milli küsitakse.

Gaša
09.02.09, 13:00
Seda väidetavalt ka üritatakse.

Noh, teoorias võib see ka õnnestuda, sest näiteks Ungaris ja Rumeenias kannab PL-i minu teada üle Eurosport 2 (kuigi muidu ju ei näita Eurosport isegi PL-i uudispilti oma "Eurogoalsis"). Aga selge, et kõigi 3 Balti riigi ülekandeõigused maksavad oluliselt rohkem kui 1 riigi omad. Ja kas mitte Leedus pole mingi Sport 1 vms, kus Premieri näidatakse?

Mõnuagent 007
09.02.09, 13:18
Noh, teoorias võib see ka õnnestuda, sest näiteks Ungaris ja Rumeenias kannab PL-i minu teada üle Eurosport 2 (kuigi muidu ju ei näita Eurosport isegi PL-i uudispilti oma "Eurogoalsis"). Aga selge, et kõigi 3 Balti riigi ülekandeõigused maksavad oluliselt rohkem kui 1 riigi omad. Ja kas mitte Leedus pole mingi Sport 1 vms, kus Premieri näidatakse?
Ma ei mõelnud ainult Premieri, vaid üldiselt olevat plaanis mingine asendusliiga Saksamaa asemele hankida. Hispaania või Itaalia või Paraguai, üks neist.

marv3llous
09.02.09, 13:34
tegelt eks see olegi üks paras utoopia kuda eesti kanalid lihtsalt ei taha jalgpalli näidata ... laupäeva/pühapäeva keskpäevasele ajale ju väga hea variant ... kas miskid jubedad c-list filmid mis k2/tv3 näitab on siis niivõrd tulusad asjad tõesti? :|

tv3 kohta vb niipalju et nad ju miski viasati omad vms ja neile äkki ei müüda neid mänge niimoodi ? ning kui mälu ei peta siis kas mitte miski korvpalliga (mingi eurosari) ei olnud ntx see et keelduti müümast kanalile mille eetriajast teatud %'i võtab live coverage spordist vms. eks asjal ole mitu tahku nagu ikka.

Jasper
09.02.09, 13:49
Hispaania või Itaalia või Paraguai.

Paraguai? Andke tulla :)

midfielder
09.02.09, 13:58
Ma ei mõelnud ainult Premieri, vaid üldiselt olevat plaanis mingine asendusliiga Saksamaa asemele hankida. Hispaania või Itaalia või Paraguai, üks neist.

Muuseas Viasatil olid Hispaania liiga õigused kusagil kümnendi algupoolel. 2002-2003 oli viimane hooaeg kui näitas ning Karpin Real Sociedadis hiilgas. Paraku nagu juba tavaks pakkus Canal Digital ülekandeõiguste eest rohkem ja 2003/2004 hooajast oldi ilma ning siis Ligue 1 ja muud liigade õigused hangitigi.

Epic
09.02.09, 15:04

Viasati pealt alles hiljuti nägi ju Serie A-d. Ons nendest õigustest vahepeal siis loobutud?

Mõnuagent 007
09.02.09, 15:06
Viasati pealt alles hiljuti nägi ju Serie A-d. Ons nendest õigustest vahepeal siis loobutud?

Jään vastuse võlgu. Kuna ma endisi asju ei tea ja ega ma ka praeguseid asju ei tea, käin aint mängudele peale rääkimas. samas kuulda on ikka mdiagi olnud, et vähemalt plaanid on olemas ka muude liigade kaasamiseks.

Jasper
09.02.09, 16:34

Serie A-d? Kunagi nagu paar Lazio mängu oli ja see oli ka kõik. Lisaks veel Coppa Italia tähtsamad mängud. Minu, viasati mitte omava isiku, andmetel.

SleepWalking
09.02.09, 16:38
kvaliteetkommentaar:

Küsimusele, kas Inglise kõrgliiga mängude ülekanded naasevad Kalev Spordi ekraanile, vastas Pink lühidalt, et kõik on võimalik ning mitte miski pole välistatud.

Maarek
09.02.09, 17:26
Serie A-d? Kunagi nagu paar Lazio mängu oli ja see oli ka kõik. Lisaks veel Coppa Italia tähtsamad mängud. Minu, viasati mitte omava isiku, andmetel.

Mul Viasati sel hetkel polnud, aga kas need Lazio'ga seotud mängud mitte Coppa kohtumised (mida isegi Itaalias keegi ei vaata) polnudki?

Ramm
09.02.09, 17:51
Üks võlg teise järel,,ega midagi-pillid kotti!
Kui hetkel ei näe jalgpalli siis varsti ei näe "Kalev Sport" logo ekraanil.

http://www.epl.ee/artikkel/458220

Epic
09.02.09, 18:41
Mul Viasati sel hetkel polnud, aga kas need Lazio'ga seotud mängud mitte Coppa kohtumised (mida isegi Itaalias keegi ei vaata) polnudki?

http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=739275&postcount=1

Minu poolne tõestusmaterjal, et nii ei olnud. :)

Gaša
10.02.09, 12:32
Täna, 10.02 algusega kell 21:35 Kalev Spordis jalgpalliülekannete grande finale BRASIILIA - ITAALIA!

hannes10
10.02.09, 12:40
Täna, 10.02 algusega kell 21:35 Kalev Spordis jalgpalliülekannete grande finale BRASIILIA - ITAALIA!

Kavas pole midagi ju...

marv3llous
10.02.09, 13:42

Kena, ma juba eile vaatasin heldinud pilguga West Ham - Arsenal kordust ja mõtlesin et ilmselt viimane mis teist kuulda! Aga kui grande finale, siis eks tuleb õlled külma panna :)

lenc
10.02.09, 17:13

Pärast lõpuvilet tuleb harakiri?

Gaša
10.02.09, 17:40
Pärast lõpuvilet tuleb harakiri?

Tut-tut, tänu kellele sa kevadel Hollandi karikafinaali nägid?:rolleyes:

FootYgod jr.
10.02.09, 17:40

kuidas eesti liigaga lood on ?

lenc
10.02.09, 19:09
Tut-tut, tänu kellele sa kevadel Hollandi karikafinaali nägid?:rolleyes:

Seepärast ma nii murelik olengi :(

cannuman
10.02.09, 19:20
kes Ita - Bra kommenteerib?

Kasper
10.02.09, 19:23
Palju ma pean sulle ütlema? Külasta portaali!

Shaq
10.02.09, 19:23

Koort & Järvela

rainer44
10.02.09, 19:31
paistab täiesti super mäng tulevat , heal kellajal , head kommentaatorid ja head meeskonnad

stairway to heaven
10.02.09, 22:38
kas see on minu viga või milles asi on,aga mul kalev spordis häält pole:D ja just siis,kui mäng hakkab:(

smörgåsbord
10.02.09, 22:40
kas see on minu viga või milles asi on,aga mul kalev spordis häält pole:D ja just siis,kui mäng hakkab:(viga on SINUS. SINU SEES.

stairway to heaven
10.02.09, 22:48
nii tore,et siin foormumis "sõbralikkust" kohata võib:D

sosku
16.02.09, 09:33
Viimane nädal(ad) siis seda projekti Eesti meediamaastikul?

Shermann
16.02.09, 18:47
Tegelikult, kui Kalev peaks ära kaduma, siis EJL võiks hakata tegema netiülekandeid. Ainuke asi on see, et kas neil on vajalikku tehnikat ja piisavalt finantsi

17
16.02.09, 19:44
Viimane nädal(ad) siis seda projekti Eesti meediamaastikul?

Ei teagi, Meistriliiga esimese vooru mänguaega nende pärast muudeti..

budu
16.02.09, 23:14
keegi võiks vähemalt spordikanali ära päästa,sest kui kalevsport kaob siis ei usu et hetkel leiduks kanal kes oleks huvitatud eesti liiga näitamisest.

Epic
16.02.09, 23:17
keegi võiks vähemalt spordikanali ära päästa,sest kui kalevsport kaob siis ei usu et hetkel leiduks kanal kes oleks huvitatud eesti liiga näitamisest.

Ma arvan, et Viasat Sport Baltic oleks täitsa reaalne variant, arvestades, et Balti liigat plaanitakse näidata.

budu
16.02.09, 23:25
siit teemast jäi silma et Kruudal on plaan päästa vaid kalevsport ja see oleks meeldiv.
no kui viasat hakkaks näitama peaks ma zoomi pikalt saatma

fcfloraforever
16.02.09, 23:48
Ma arvan, et Viasat Sport Baltic oleks täitsa reaalne variant, arvestades, et Balti liigat plaanitakse näidata.

Balti liigat mitte ei plaanita näidata vaid näitataksegi.

Epic
16.02.09, 23:51
Balti liigat mitte ei plaanita näidata vaid näitataksegi.

Oraakel...

SleepWalking
18.02.09, 18:07
ÄP:
Oliver Kruudale kuuluv osaühing Eesti Spordikanal ja Toomas Lepa omanduses olev OÜ Videomeedia Pluss sõlmisid täna ostu-müügi lepingu, mille alusel omandas Videomeedia telekanalite Kalev Sport ja Neljas litsentsid ning jätkab kanalite väljastamist, kirjutas kalev.ee.

Lepa kõrval nimetati kanali teiseks juhatuse liikmeks senine Kalev Spordi sporditoimetuse juhataja Ivar Jurtšenko. „Kalev Sport vahetab nime ja püüame anda telekanalile uue hingamise. Samal ajal jätkuvad läbirääkimised tuumikinvestoritega,“ lausus Toomas Lepp.

Ametliku kinnituse annavad osapooled tehingule homme.

Kasepats-Pidur
18.02.09, 18:10
Kas see nimevahetus ja uus hingamine tähendavad ka spordisuunitluse lõppu?

eika
18.02.09, 18:11
„Kanal jääb spordikanaliks“ (http://www.arileht.ee/artikkel/459388) lubas Kalev Spordi praegune peaprodutsent Toomas Lepp ja lisas, et telekanal profileeritakse ümber ehk programm muutub.

Ramm
18.02.09, 18:25
Loodame et jääb ikka spordikanaliks,mitte mingi sisseostetud ameerika sarjadega...

zaz
18.02.09, 18:38
Arvestades, et kanalit hakkab juhtima Jurtšenko, siis ma ei näe küll mingit põhjust miks peaks muretsema spordi kadumise üle ekraanilt...
Igatahes hea uudis! Loodetavasti jätkub ka jalgpalli näitamine :)

Shermann
18.02.09, 19:42
Positiivne uudis ning loodetavasti elatakse rasked ajad üle :)

van der Sarjas
18.02.09, 19:54
Parim uudis üle pika aja. Lepp kui telemees ja Jurtšenko kui telespordimees on kindlasti kõvem tandem spordikanalit tegema kui Pink-Kruuda. Edu!!!! Ja Premier League tagasi!!!

kesa
18.02.09, 20:00
Parim uudis üle pika aja. Lepp kui telemees ja Jurtšenko kui telespordimees on kindlasti kõvem tandem spordikanalit tegema kui Pink-Kruuda. Edu!!!! Ja Premier League tagasi!!!

Just nii, Premier tagasi!!
Ja loomulikult ML.

budu
18.02.09, 20:01
Viimase aja parim uudis ja usun et spordikanal läheb aina paremaks kuna usun et Jurtšenko saab oma tööga hästi hakkama ja näitab Kaljuveerile et tegi valesti kui mehest loobus.
Kanal Neljas aga pidi lõpetama tegevuse

metssiga
18.02.09, 20:04
krt et see ivarpoiss nyyd oma jalgrattaga sinna ei trygi liiast...

Epic
18.02.09, 20:08
Arvestades, et kanalit hakkab juhtima Jurtšenko, siis ma ei näe küll mingit põhjust miks peaks muretsema spordi kadumise üle ekraanilt...
Igatahes hea uudis! Loodetavasti jätkub ka jalgpalli näitamine :)

Jurtšenko just selle pärast ETV-st lahkuski ju, et seal näidatakse liiga palju jalgpalli korvpalli asemel.

zaz
18.02.09, 20:11
Ma ei olegi ju väitnud, et JESS nüüd saab jälle jalkat vaadata :doh:

Epic
18.02.09, 20:20
Ma ei väitnud ka midagi, lihtsalt tõin välja fakti.

budu
18.02.09, 20:29
Kindel saab olema see et hispaania käsipalli me rohkem ei näe aga usun et jalgpalli mingi määral ikka näeb aga tekib küsimas kas see käib ka eesti meistriliiga kohta?kas uus kanal võtab ka kalevspordi lepingud üle?

riivo.94
18.02.09, 20:53
Miks ei peaks eesti jalgpall jätkama? Nagu varem räägitud, mksab EJL osaliselt ülekanded kinni, seega jätkuvad nad kindlasti. probleemid peaks teistel aladel tekkima, kellel raha pole. jee

marv3llous
19.02.09, 16:46
mingisugune magnet võiks ju olla ... iseasi kas poisid pappi leiavad et inglise liiga tagasi tuua ... lootus sureb viimasena

lorenzo
19.02.09, 16:58
noh saatke nüüd Lepale meile, et soovite Eredivisiet näha

budu
19.02.09, 18:04
noh saatke nüüd Lepale meile, et soovite Eredivisiet näha

miks mitte ka Norra liigat kus eestlasi piisavalt ja usun et vaatajaid jätkuks

Saarlane
19.02.09, 18:15
Mida kuulsam liiga seda vaadatum. MOTT

KeRRRt
19.02.09, 19:47
küsime ETO mänge ka ;)

lorenzo
19.02.09, 19:52
1. märtsil muide tehakse pilti Debrecen-Györi mängust, ülekanne on igatahes ungarlaste Sport 2 kanalil. äkki mõni ungarlane striimib seda

vincent
20.02.09, 03:03
Lepa sõnul ei võeta Neljandast üle ühtegi sarja/filmi, õigused on lõppenud ja uusi pole hangitud. "Kindlasti jätkub lähiajal Inglise liiga," lubab Lepp. Veebruari hakul see Kruuda kontserni võlgade tõttu teatavasti kadus ekraanilt.

Lepa sõnul pööratakse edaspidi rohkem tähelepanu Eesti spordile: tennis, korvpall, võrkpall, jalgpalli meistrivõistlused. Tulevad ka motospordivõistlused, jalgrattasõit ja kergejõustik – lubab Lepp.

hea mees, kes lubabki.

budu
20.02.09, 09:05
Lepa sõnul ei võeta Neljandast üle ühtegi sarja/filmi, õigused on lõppenud ja uusi pole hangitud. "Kindlasti jätkub lähiajal Inglise liiga," lubab Lepp. Veebruari hakul see Kruuda kontserni võlgade tõttu teatavasti kadus ekraanilt.

Lepa sõnul pööratakse edaspidi rohkem tähelepanu Eesti spordile: tennis, korvpall, võrkpall, jalgpalli meistrivõistlused. Tulevad ka motospordivõistlused, jalgrattasõit ja kergejõustik – lubab Lepp.

hea mees, kes lubabki.

mina usun et lepp sab paremini hakkama kui seda kruuda.muidugi kui sõõrumaa kanalit toetama hakkab siis võib juhtuda see et tennist hakatakse näitama liiga palju

jyriöö
20.02.09, 14:13
hea mees, kes lubabki.

Samas....:

Raha on vaja, muidu tuleb pankrot! (http://www.ohtuleht.ee/317077)

budu
02.03.09, 10:34
KalevSpordi teema on kuidagi väga vaikseks jäänud,öeldi ju et kahe nädalaga avaldatakse kanali uus nimi ja uus programm aga mingeid uudiseid ei ole tulnud.õnneks on homne superkarika finaal eetris

Maarek
02.03.09, 12:25
KalevSpordi teema on kuidagi väga vaikseks jäänud,öeldi ju et kahe nädalaga avaldatakse kanali uus nimi ja uus programm aga mingeid uudiseid ei ole tulnud.õnneks on homne superkarika finaal eetris

Huvitav, et ostu-müügileping sõlmiti peaaegu 2 nädalat tagasi, aga Lepal pole veel senimaani vajadust kanalinime ära muuta.:confused:

Madridi Atletico
02.03.09, 13:57
Keegi on midagi kanali kohta midagi kuulnud? Praeguseks on ainult muudetud 45 minutiline uudistesaade 30 minutiliseks. Muid muutusi nagu ei ole toimunud. Loodame, et inglise liiga tuleb peagi tagasi ja kaovad ära sellised mõtetud saated nagu töömurdja, võmmid ja autod jne.

budu
02.03.09, 14:08
Keegi on midagi kanali kohta midagi kuulnud? Praeguseks on ainult muudetud 45 minutiline uudistesaade 30 minutiliseks. Muid muutusi nagu ei ole toimunud. Loodame, et inglise liiga tuleb peagi tagasi ja kaovad ära sellised mõtetud saated nagu töömurdja, võmmid ja autod jne.

no kui ikka spordikanal siis võiks ikka jäädagi vaid sport,kui ikka tahavad neid saateid näidata jätku neljas alles.
aga nagu lepp lubas siis tuleb puhtalt spordikanal aga ootaks juba uut infi kanali edstiste plaanide kohta

Shermann
02.03.09, 19:43
Aga kas see on teada, mis uueks nimeks saab?

Mask
02.03.09, 19:46
http://www.youtube.com/watch?v=HtQcZJug9i0

Madridi Atletico
03.03.09, 13:01
Huvitav kas kalev sport meie klubide eurosarja mänge jalgpllis ka üle kannab, kui kannaks siis oleks hea. Ma ei mäleta kas eelmine aasta kandis või mitte.

Shermann
03.03.09, 17:23
Eelmine aasta ei kandnud. Arvan, et ka seeaasta ei kanna

Sir. Nuutu
04.03.09, 01:12
Super ülekanne, asi on muutunud ikka väga paremkas, võrreldes eelmie hooajaga. Operaatorite töö oli tänasel ülekandel super.

lorenzo
04.03.09, 01:44
kuulge kas netistriimi sellest kanalist on raske paluda? keegi võiks asja ikkagi ära teha

Maarek
04.03.09, 09:43
kuulge kas netistriimi sellest kanalist on raske paluda? keegi võiks asja ikkagi ära teha

Eelmisel aastal keegi viitsis paar korda striimimise korraldada, aga ära see vist kadus või vähemalt ei informeeritud võimalusest.

Kurat
04.03.09, 14:31
Super ülekanne, asi on muutunud ikka väga paremkas, võrreldes eelmie hooajaga. Operaatorite töö oli tänasel ülekandel super.

Päris hea oli seekord see ülekanne jah kui paar udust rongi ja lumehange kaadrit välja arvata.

budu
06.03.09, 14:03
Homme siis Kalevsport kossu ei näita vaid eelistab sellele võrkpalli

Tundmatu
06.03.09, 14:22
Mõistlik ju. Kuna poolfinaalid maksavad igati rohkem, kui üks rutiine põhiturniiri mäng

Kaspy
06.03.09, 18:29
"Kartsin" ka ise et puhuvad sellest mõttetust,mittemidagiütlevast mängust taas mulli üles nagu eelmise a lõpul,kuid õnneks mitte,tark otsus!

Shermann
07.03.09, 19:57
Täiesti võimatu on mängu jälgida.
Põhiline probleem on see, et operaatoritöö on täiesti pask. Pall liigub 10 korda kiiremini, kui kaamera. Tihti on nii, et pall on väljaku nurgas, aga pilt on vabsjee kuskil mujal.
Lisaks on veel pall tume

eika
07.03.09, 20:51
Täiesti võimatu on mängu jälgida.
Põhiline probleem on see, et operaatoritöö on täiesti pask. Pall liigub 10 korda kiiremini, kui kaamera. Tihti on nii, et pall on väljaku nurgas, aga pilt on vabsjee kuskil mujal.
Lisaks on veel pall tume
Mine staadionile.

gamer
07.03.09, 21:42
Mine staadionile.

Siis poleks ju liidul vaja üldse ülekandele raha raisata.

Kaspy
08.03.09, 09:16
Ma olen ammu küsida tahtnud kas keegi kord nädalas Kalevspordi päält näidatavat Savikat ka vaatab?

budu
08.03.09, 12:00
Ma olen ammu küsida tahtnud kas keegi kord nädalas Kalevspordi päält näidatavat Savikat ka vaatab?

ma oleń seda saadet vaadanud,tegemist ju eesti parima huumoriga ja koomik on tasemel

Shermann
08.03.09, 12:00
Ma ükspäev vaatasin korra algust ja korra lõppu. Pidevalt käis soigumine sellel teemal, et Ansip on idikas

urmar
08.03.09, 22:27
Mõtlesin, et vaataks täna võrgu finaali, aga ei saanudki aru, kas oli juba läbi või ei näidatud üldsegi?

lenc
08.03.09, 22:58
Mõtlesin, et vaataks täna võrgu finaali, aga ei saanudki aru, kas oli juba läbi või ei näidatud üldsegi?

Näidati ikka.

Madridi Atletico
12.03.09, 14:09
Kas keegi teab midagi kalev spordi kohta. Kui kanal ära osteti siis lubati, et kanal vahetab nime ja programmis tehakse uuendusi. Ma ei ole pannud programmis küll tähele uuendusi, peale selle et muudeti uudiste kellaaegu ja toodi sisse info TV, kõik muu on nagu samaks jäänud. Lubati ka, keskendutakse rohkem eesti spordialadele ja tuuakse tagasi inglise liiga kuid mida ei ole seda ei ole.

JerryTheFiveFingers
12.03.09, 15:25
Otsitakse investoreid.

ek
13.03.09, 18:25
http://www.sportnet.ee/artikkel/81967
Head ajad on tagasi :)

Mõnuagent 007
13.03.09, 18:33
See on küll väga hea uudis. Kui ainult kanal kauem püsiks.

Madridi Atletico
13.03.09, 22:23
Super uudis taaskord üle pika aja

luups
14.03.09, 15:54
Mehed, ja näitabki jälle mängu, there is a god:D

KeRRRt
15.03.09, 03:28
olen ka väga rahul, et saan jälle jälgida inglise meistriliigat. hea meel kohe.

WeThePeople
15.03.09, 16:32
mine persse oma superkarikaga

rasmus82
15.03.09, 16:32
Kus on Chelsea - ManCity???

Kasper
15.03.09, 16:35
Kena värk ju.

rasmus82
15.03.09, 16:42
See on muidugi väga tore, et inglismaa jalgpall tagasi on, aga tahaks näha ka, kuidas gloryhunterite omavaheline mäng sujub

kala2
15.03.09, 16:43
tra ei mingit pohjendust, kirja ega mite midagi, tuima naoga naitame mingit paska rsk

Kasper
15.03.09, 16:45
Heh, mäng olemas!

Mädavagla
15.03.09, 19:23
Kellegil Jurtšenko või mõne muu asjapulga maili aadressi pole? Ok uue nimega pole programm veel alustanud, aga kui selline ajukepp kavaga jätkub ka nö uues kanalis siis käigu p****e. Pidev jama käib kogu aeg. Mul praegu siuke kopp ees et vähe pole. Flora Levadia mängu ei õnnestunud otseülekandes näha. Eile kavas kirjas polnud, et Flora Levadia mängu õhtul kordab. Kuulsin et öösel oli ikkagi näidanud. Täna siis kavajärgselt sätin ennast kell 18.00 kordust vaatama. Ülla ülla karikafinaali kordus üldse. Nahhui seda kava siis üldse edastatakse või üles pannakse kui sellest kinni ei peeta. Ühesõnaga tahaks kellegilt seal Kalev spordis aru pärida. On kellegil kontakte???????????????

Kaspy
15.03.09, 19:53
Kellegil Jurtšenko või mõne muu asjapulga maili aadressi pole? Ok uue nimega pole programm veel alustanud, aga kui selline ajukepp kavaga jätkub ka nö uues kanalis siis käigu p****e. Pidev jama käib kogu aeg. Mul praegu siuke kopp ees et vähe pole. Flora Levadia mängu ei õnnestunud otseülekandes näha. Eile kavas kirjas polnud, et Flora Levadia mängu õhtul kordab. Kuulsin et öösel oli ikkagi näidanud. Täna siis kavajärgselt sätin ennast kell 18.00 kordust vaatama. Ülla ülla karikafinaali kordus üldse. Nahhui seda kava siis üldse edastatakse või üles pannakse kui sellest kinni ei peeta. Ühesõnaga tahaks kellegilt seal Kalev spordis aru pärida. On kellegil kontakte???????????????

http://www.kalev.ee/toimetus/

budu
16.03.09, 12:13
see kava probleem jah tõsine,krt mitu korda võib seda igavat superkarikat näidata?võiks juba oma programmi korda saada

Gaša
16.03.09, 13:53
Jalka sel nädalal

17.03 (T) 21:15 Trans - Flora
21.03 (L) 14:45 Portsmouth - Everton
21.03 (L) 17:00 Tulevik - Levadia
22.03 (P) 18:00 Liverpool - Aston Villa

Aries
17.03.09, 00:40
Super valik!

Eriti Liverpool - Aston Villa

NIRK
17.03.09, 22:20
Mis toimub ?!:confused: (flora-trans) See,et mängu kohta muudeti vist telepilti paremaks siiski ei tee ..

Kaspy
17.03.09, 22:23
Hakkab pihta:s

Maekas
17.03.09, 22:24
Põnev mäng on täna.

Mädavagla
17.03.09, 22:24
kalev sport käi persse

gamer
17.03.09, 22:28
kalev sport käi persse

Terve telekanal kohe sinna, kitsaks läheb;)

budu
17.03.09, 22:44
krt mehed juba ligemale pool tundi keskringis passinud,keegi võiks avavile ka anda ehk siis läheb mänguks.

krt ma saan aru et tõesti inglismaa nii kaugel et pildiga jamad aga kui ei suudeta kodus ka pilti toota siis ju asi täitsa persses.

võib olla ei jõutud kogu ülekande tehnikat kalevi hallist ära tuua?

NIRK
17.03.09, 22:52
Kuuldavasti on mingeid kanaleid pidi Kalev Sport täiesti nähtav kuid enamusele siiski mitte....
All pool flora - trans LIVE http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=1794&PHPSESSID=b60a5f200ae27f363b153f04037c8423
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC FLORA 1:1 HETKESEIS

budu
17.03.09, 22:54
krt kas peaks starmanisse helistama või milles on probe?

Horatio
17.03.09, 22:56
Ma ei tea. Mul on kõik korras. Ehk on probleem Starmanis.

Kaspy
17.03.09, 22:59
Tgltka mõnel mehel pilt ees?

Horatio
17.03.09, 23:01
Endal on küll . Aga mis teenusepakkuja sul on? Ehk asi selles. Endal on mul DigiTV ja pole isegi hakkima hakanud.

Kaspy
17.03.09, 23:05
No mul on mingi sama pakett juba 20.sajandist,tuleb meelde et ennegi siukest jama ette tulnud

RantZ
17.03.09, 23:06
mingi pohlaku intekas ilmus nüüd igastahes kalev sporti.

budu
17.03.09, 23:07
kas pohlak räägib otse?????või kummitab?

Siimphoto
17.03.09, 23:07
Minul Starman ja kõik töötab. Mäng jookseb ja nüüd vaheajal Pohlak seletab.

budu
17.03.09, 23:09
miks mul on selline tunne et kui pohlak lõpetab siis me ikka mängu ei näe???

Kasper
17.03.09, 23:15
Ma ei tea, minul pole mingit probleemi olnud. Ainsaks tõrkeks võib pidada seda, et Järvelal oli alguses keel sõlmes, kuid aja möödudes tulid tal ka sõnad suust vigadeta välja ja mina näen ka teist poolaega.

budu
17.03.09, 23:15
vähemalt on meeskonnad pooled vahetanud aga ikka pilt seisab!!!kelle või mille ma pean õhku laskma et mängu näha??????

Saarlane
17.03.09, 23:31
Naljakas, Starmaniga teised kanalid küll töötavad, aga mitte Kalev Sport.

lorenzo
17.03.09, 23:37
te oma digibokse olete väljalülitanud korra?

budu
17.03.09, 23:39
KalevSpordist on saamas TV4 .http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=320587

Jasper
17.03.09, 23:40
lorenzo kaja says: Have you tried to turn it on and off again?

budu
17.03.09, 23:40
te oma digibokse olete väljalülitanud korra?

ei aita ka see.tuleb box aknast vist välja visata

Jasper
17.03.09, 23:42
ei aita ka see.tuleb box aknast vist välja visata

telekas ka. ja arvuti. no ja ega see mööbel ka mängu hakka näitama, seega tee kõik tühjaks.

Tofoa
17.03.09, 23:44
Mul on starman kaabliga ja sama jama, pilt seisab .

budu
17.03.09, 23:55
pilt on isegi edasi liikunud.aga selline asi ajab lihtsalt sita keema

vincent
17.03.09, 23:55
telekas ka. ja arvuti. no ja ega see mööbel ka mängu hakka näitama, seega tee kõik tühjaks.
nii teha ja ise järgi karata, budukas. peaks saama pildi klaarimaks küll.

lenc
17.03.09, 23:57
Irwe juhtum tõesti. Mul nii Starman kui Elioni digitv. Starmani kaabli pilt seisab paigal, Elioni pilt on ilus ja puhas nagu alati.

vincent
18.03.09, 00:02
Irwe juhtum tõesti. Mul nii Starman kui Elioni digitv. Starmani kaabli pilt seisab paigal, Elioni pilt on ilus ja puhas nagu alati.
mul jookseb nii elioni kui ka starmani boksist nagu kulda...

Aries
18.03.09, 11:29
Elioni Digi Tv-ga oli tõesti kõik korras

Aga noh, starmani klientidele ütleks siis nii palju, et lugege starmani reklaami!

" MILJON PÕHJUST KODUS OLLA " :rolleyes:

NIRK
18.03.09, 17:26
flora - trans kordus peaks kõigile nähtav olema , vähemalt minul on võimalik seda praegu jälgida :)

budu
18.03.09, 18:42
Nüüd asi ametlik.KalevSpordist saab TV4 ja lähiajal võetakse uus nimi kasutusele.http://www.postimees.ee/?id=95762

budu
19.03.09, 21:27
asi on kiirelt käinud ja juba on nimi muudetud ja uus eetrigraafika ka kasutusel.muutke ka siis teema nimi ära ja loodame et vana nime kadumisega jäid ka ülekande apsakad maha.
igatahes soovin TV4 tegijatele edu!!!

Tofoa
19.03.09, 21:40
Kurat! Mis kanali ma nüüd nupu nr 4 alla panen? Neljas või TV4 ?

Kasepats-Pidur
19.03.09, 21:50

Neljas kaob ära varsti, aga otsusta ise.

Kasper
19.03.09, 21:58
Neljas on vapsjee mõttetu ju. Vähemalt sama mõttetu, kui 11 ja 7. TV4!

metssiga
19.03.09, 22:14
mis kysimus see selline on?! pane nelonen kui valida ei suuda:D

eika
20.03.09, 02:24
Neljas on vapsjee mõttetu ju. Vähemalt sama mõttetu, kui 11 ja 7. TV4!
Mida-mida? Mõttetu? Kanalit, mis näitab "Saved by the belli" ei tohi sõimata mõttetuks!

budu
20.03.09, 09:18
neljas näitas ju ninjasõdalast,tv4 oleks võinud neljada eetrigraafika üle võtta,hetkel ekraani nurgas olev tv4 graafika suht mage ja miks ei ole see nurka pandud

Jasper
20.03.09, 09:26
tv4 oleks võinud neljada eetrigraafika üle võtta,hetkel ekraani nurgas olev tv4 graafika suht mage ja miks ei ole see nurka pandud

otsusta ära

budu
20.03.09, 09:35
otsusta ära

no on veel ruumi nurga poole liikuda või sulle meeldib see vaimusünnitis??

Shermann
20.03.09, 12:41
mida ma tegema pean, et kanali nimi Elioni dTV's vahetus? Ootama?

Shaq
20.03.09, 13:18
visti küll. Starmanis on sama, automaatuuendus ei aidanud ka.

Kasper
20.03.09, 13:21
Mida-mida? Mõttetu? Kanalit, mis näitab "Saved by the belli" ei tohi sõimata mõttetuks!
:D Okei, sellest ei tea ma midagi.

eston maravilha
20.03.09, 14:37
mina, kui foorumin kunstikomisjoni ainus liige, ütlen, et see uus plönn on väga äge. kõige ägedam sarnane plönn eestis üldse.

vincent
20.03.09, 14:43
arvestades, kellega tegu, siis igaks juhuks - budukas, sa uudiste taustaks oleval graafikal ja kanali tunnuslogol ikka teed ju pmtslt vahet...?

hetkel seda teist ekraanil pole, aga enne rippus küll nii paremal üleval kui olla sai. sellest ka küsimus. et mis mõttes plönn ja mitte nurgas?

eston maravilha
20.03.09, 15:15
vähemalt on meeskonnad pooled vahetanud aga ikka pilt seisab!!!kelle või mille ma pean õhku laskma et mängu näha??????

võta vähem sõna savisaare ja ko aadressil ja küll siis sulle telepilti normaalselt näitama hakatakse.

budu
20.03.09, 20:02
võta vähem sõna savisaare ja ko aadressil ja küll siis sulle telepilti normaalselt näitama hakatakse.

krt seda ma arvasin et savisaare käsi jälle mängus

Shaq
20.03.09, 20:43
Nimi ja logo muudeti küll ära, aga igalpool mujal ilutseb ikka Kalev sport või Kalev meedia.

eika
20.03.09, 21:01
Hull probleem küll.

metssiga
20.03.09, 22:20
aga see et see nv ei näita inglise vutti jälle?

vtp
20.03.09, 22:38
Jalka sel nädalal

17.03 (T) 21:15 Trans - Flora
21.03 (L) 14:45 Portsmouth - Everton
21.03 (L) 17:00 Tulevik - Levadia
22.03 (P) 18:00 Liverpool - Aston Villa

Kuskil kavas ei paista küll miskipärast ära märgitud olevat, kuid vaevalt et TV4 juba litsentsist ilma jäänud on, nii et küllap ülekanded siiski toimuvad.

KeRRRt
21.03.09, 13:05
portsmouth evertoni asemel tundub olevat, üllatus üllatus. korvpalli kordus...

hannes10
21.03.09, 13:15
portsmouth evertoni asemel tundub olevat, üllatus üllatus. korvpalli kordus...

Et kas keegi omab infot siis? Näitab premieri täna või jah? Müstiline kanal see kalev sport iagatahes, pidevalt mõistata mis toimub:D

vtp
21.03.09, 13:19
Õhtul pokkeri vahelistel pausidel jooksis igastahes Pompey - Evertoni reklaam ka. Ma usun, et küllap nad siiski näitavad mängu.

Hogweed
21.03.09, 13:36
Ära küll ei jää http://www.kalev.ee/est/?news=986329&category=2&Nadalavahetusel-TV4-ekraanil-maailma-parima-jalgpalliliiga-mangud

metssiga
21.03.09, 15:15
ma loodan igaljuhu!

budu
21.03.09, 19:20
keegi võiks teema pealkirja ära muuta,kalevsport on ajalugu

Martin
21.03.09, 20:08
Tänane telepilt oli täitsa hea. Kuigi nii poolajal kui ka lõpus võiks väravate kordusi näidata.

Hogweed
22.03.09, 01:41
Tv 4 -s on hea saade "Dream team" (Y)

Mõnuagent 007
22.03.09, 11:26
LAire ei saa tulla, Laire on Leoga messil.

- tsitaat Kalevi naistest

Shaq
26.03.09, 20:48
Kas see NV ka miskit jalkalaadset toimub?

Shermann
26.03.09, 21:01
mkm. Aga kui elion, siis 15.50 PBK pealt Venemaa - Aseri mäng. Õhtul 21.45 (vist) Montenegro - Itaalia Rai Unolt

marv3llous
27.03.09, 01:56
See nädal on paus liigades ja koondised mängivad

Epic
27.03.09, 13:29

Ma ei usu sind.

budu
27.03.09, 13:43

krt midagi ikka näidata oleks.võiks ju kasvõi inglise madalamaid liigasi näidata

vincent
27.03.09, 13:55
krt midagi ikka näidata oleks.võiks ju kasvõi inglise madalamaid liigasi näidata
ammu olen tahtnud küsida...

anna andeks, aga sa ei saa ju reaalselt NII rumal olla?

budu
27.03.09, 14:07

ok ärme näita midagi ja kordame koguaeg levadia ja flora mänge

marv3llous
27.03.09, 14:45

/facepalm

kuule mõtle nüüd reaalselt natuke, ega televisioonis ei käi asi nii et täna keegi mõtleb et oh näitaks seda, keerab nuppu ja pilt tuleb. Selleks et midagi näidata peab olema selleks teleõigus, ning see maksab raha.

Mõnuagent 007
27.03.09, 15:00
/facepalm

kuule mõtle nüüd reaalselt natuke, ega televisioonis ei käi asi nii et täna keegi mõtleb et oh näitaks seda, keerab nuppu ja pilt tuleb. Selleks et midagi näidata peab olema selleks teleõigus, ning see maksab raha.

ära aja jama!?

mcnamara
27.03.09, 15:26

No mis te nüüd pahandate. Oleks ju täitsa võimalik näidata.
Teleülekanne tehakse näiteks sellisest mängust: Sat 28 Wycombe Wanderers v Shrewsbury Town (12.15pm) League Two Sky Sports 1.
Ja mitte üksnes! Oleks võimalik osta ka järgneva mängu õigused!
29/03 Live: Weymouth vs. Barrow Setanta Sports
Live Blue Square Premier encounter from the Wessex Stadium as Weymouth look to distance themselves further from the drop zone against fellow relegation candidates Barrow.

Kõik TV4 tegemata töö.

lorenzo
27.03.09, 15:50
keda peaks huvitama mingi inglise 3. liiga? pohlatohlakas oleks võinud hoopis aidata valikmänge sisse osta

zaz
27.03.09, 16:12

mida sa vingud? :D
nädalavahetus ju heasti sisustatud!
Laupäeval ETVst:
15:55
Korvpalli Balti liiga veerandfinaal TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo
17:55
Jalgpalli MM valikmäng Armeenia - Eesti
(kui väheks jääb siis enne kossu on ka uisutamist)

ja pühapäeval vaatad vormelit ;) palju sa ikka rohkem jaksad?