320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saa iPod Nano (4GB) omanikuks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saa iPod Nano (4GB) omanikuks

    Tere!

    Lehekülg tegeleb igasuguste loosimistega, milles saab

    osaleda SMS-i teel. Hetkel läks loosimisele uus iPod Nano

    (4GB). Loosimine toimub esimese 200 saadetud sõnumi vahel,

    niiet mida rohkem saadad,seda suurem võimalus on võita.

    Tulemas on veelgi paremaid auhindu! Auhinna välimuse saab

    võitja ise valida. Võiduvõimalused on suured.

    Aitäh!
    Last edited by rohelineKonn; 26.11.07, 12:08. Põhjus: spämm

    #2
    Saatsin kuus sõnumit just. Millal teada saab, et kas olen võidumees?
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #3
      Tore bisnis küll, kuid kui uus hasartmänguseadus jõustub, siis vajate selliste asjade korraldamiseks Maksu- ja Tolliametist igast põnevaid lubasid.

      Kommentaar


        #4
        sms-mäng Mittejobu. saada sõnum sisuga mittejobu. kes kõige rohkem sõnumeid saadab, on kõige vähem jobu. sõnumi hind 10 kr.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          sms-mäng Mittejobu. saada sõnum sisuga mittejobu. kes kõige rohkem sõnumeid saadab, on kõige vähem jobu. sõnumi hind 10 kr.
          Ütle number ka. Ma ju pean ometi osalema
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Ühesõnaga, et kui loll peab inimene olema, et sellisesse auku raha visata

            Kommentaar


              #7
              Kõige rohkem tekitab usaldust muidugi see, et koduleht asub zone tasuta serveris.

              Kommentaar


                #8
                Ilus lehekülg on ju, palju varastatud värvilisi pilte peal. Kui klikata üleval meist, siis saab vastuseks tulekul.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Ma saatsin küll kohe viis sõnumit ära, sest sealt võib lugeda, et edaspidi on oodata veelgi soodsamaid auhindu. Seega varsti ei pruugi üldse midagi saada, ärge molutage.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #10
                    ning muidugi veel selline KKK all olev teema, et miks pärast sõnumi saatmist number ei muutu, sest me muudame seda käsitsi Noh, et ma söön tomati ära, kui see number kunagi 200-ni jüuab

                    Kommentaar


                      #11
                      Asi võiks ju maksuametile ka huvitav olla?!

                      Kommentaar


                        #12
                        jõuab ja sõber võidab ... to dannar siis

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas printest Vaata postitust
                          Asi võiks ju maksuametile ka huvitav olla?!
                          Ära muretse, leidsin ühest teisest foorumist samasuguse teema alt juba kommentaari...

                          Algselt postitas waasa


                          Vastavalt Loteriiseadusele https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=911011

                          §181. Loterii korraldamise nõuete rikkumine

                          (1) Loteriikorraldaja poolt mittenõuetekohaste loteriipiletite käibele laskmise, loteriivõidu juhuslikkuse takistamise või loterii korraldamise muude tingimuste või nõuete rikkumise, samuti mängijale tema soovi korral loterii korraldamise tingimuste esitamata jätmise eest – karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut või arestiga.

                          (2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, – karistatakse rahatrahviga kuni 30 000 krooni.

                          §183. Loterii korraldamine korraldusloata

                          (1) Loterii korraldamise eest ilma korraldusloata, kui loa vajalikkus on seaduses ette nähtud, – karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut.

                          (2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, – karistatakse rahatrahviga kuni 40 000 krooni.

                          Antud juhul leidsin mitmeid ja mitmeid rikkumisi. Olen ka üsna kindel, et sul puudub ka luba.

                          Antud hetkel edastan info (www lehe andmed) Maksu- ja Tolliametile ja õnnitlen sind ilusa ja mõnusa tuleviku pärast.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #14
                            mina saatsin juba 200 sõnumit, kas nüüd ma aipoodi ei saagi vä???

                            türa... hea teema jälle persse keeratud

                            Kommentaar


                              #15
                              Nüüd kõik sõnumisaatjad põnevusega ootama, peasponsor on paljulubav järgnevaid mänge ja auhindu oodates.

                              Amusement Park: Auhinnamängu võitja selgitamisel.
                              Otsustasime selgitada välja auhinnamängu võitja enneaegselt. Põhjuseks on see, et auhinnamäng kestis oodatust kauem ja me ei taha lasta neil oodata, kes ühinesid mänguga varakult.
                              Võitja selgub 1-2 päeva jooksul ja temaga võetakse ühendust. Õnneliku nimi avaldatakse siin lehel.
                              8/11/2007

                              Kommentaar

                              Working...
                              X