320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Rein võttis mul sõnad suust.

    Kommentaar


      #62
      Täna oli Rüütli ise Pärnu Vaprus II vs Viljandi II mängu vaatamas, õpetas ka isegi mängijaid.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
        mees kes ise platsil olles ropendab ja sõimab , ütleb kohtuniku kohta mu*n kui see kogematta valesti vilistab . edu talle koondise eesotsas.
        tore et ta noortekoondiseid ei juhi .
        eeskujuks meile kõigile jalgpalluritele ja fännidele(Y)
        No anna andeks aga kohtunikule tulebki ütelda, et ta seesamune on kui ta valesti vilistab. Ja eeskujusid võid sa sellise jutu peale kuremäelt otsida. Noored ropendavad platsil rohkem kui Rüütli numbreid tunneb ja ma ei usu, et nad sellepärast volumi maha keeravad kui ta ei ropenda ebaõigluse peale.

        Kommentaar


          #64
          Mina pole veel kuulnud ühtegi treenerit Eestis, kes ei ropendaks ega närvitseks seal väljakuääres.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mina pole veel kuulnud ühtegi treenerit Eestis, kes ei ropendaks ega närvitseks seal väljakuääres.
            Mina pole veel kuulnud ühtegi juhti maailmas, kes ei ropendaks ega närvitseks kontoris.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              mees kes ise platsil olles ropendab ja sõimab , ütleb kohtuniku kohta mu*n kui see kogematta valesti vilistab . edu talle koondise eesotsas.
              tore et ta noortekoondiseid ei juhi .
              eeskujuks meile kõigile jalgpalluritele ja fännidele(Y)
              Täitsa perses vend oled, mine kuula meie kalleid noortekoondiste treenerid, vot sealt tuleb sellist teksti, et ise ka ei usu, eesotsas Aivar Lilleverega.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas #20 Vaata postitust
                Täitsa perses vend oled, mine kuula meie kalleid noortekoondiste treenerid, vot sealt tuleb sellist teksti, et ise ka ei usu, eesotsas Aivar Lilleverega.
                Ega Tammus eriti tagasi end ei hoia
                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Löö pihku, jobu.
                  s*tu verd piimake , ja vaata et vähem oma emale taha paned , sinusugused hälvikuid ei lähe meie riiki juurde vaja !

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Rein võttis mul sõnad suust.
                    paksuke kes sulle suhu jobistas , et oma suu lahti julgesid teha?

                    Kommentaar


                      #70
                      Tuleb veel midagi ?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #71
                        Kõike ei saa ravida.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                          paksuke kes sulle suhu jobistas , et oma suu lahti julgesid teha?
                          Seda õppisid väljakul Rüütli käest, eks?

                          Kommentaar


                            #73
                            Jeeee, ropendamine on lahe!!!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Seda õppisid väljakul Rüütli käest, eks?
                              ei , aga mõnel vennal siin väga suur suu , ja kui minule midagi öeldakse siis leppige sellega et saate oma rappused vastu ka .

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                ei , aga mõnel vennal siin väga suur suu , ja kui minule midagi öeldakse siis leppige sellega et saate oma rappused vastu ka .
                                Võta kokku ennast, tühikargaja.
                                Jalgpallis oled ka s*tt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X