320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti 2007.aasta parim meesjalgpallur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti 2007.aasta parim meesjalgpallur

    Andke palun "Eesti 2007.aasta parim meesjalgpallur" hääletamise tulemusi:

    1)Kes (ajakirjanikud ning EJL ametnikud) kelle kasuks hääletas ?
    2) Kogenud punktide arv.

    #2
    hääletada sai ainult mängijate poolt, kes ei ole mustas nimekirjas ehk siis fc flora mängijate poolt

    Kommentaar


      #3
      Tarmo Rüütli poolt võis ka hääletada
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Tarmo Rüütli poolt võis ka hääletada
        On ta FC Soccerneti eest siis nii hästi mänginud?

        Kommentaar


          #5
          no ta on ainus peale florakate, kes mustas nimekirjas pole
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #6
            Huvatav teada, kes ei hirmu ning annab oma häält Nahki kasuks?

            Kommentaar


              #7
              Mis teil selle musta nimekirjaga on?
              Mina arvan, et Nahk võib olla üsna reaalne pretendent.
              slimm.ee

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                Mis teil selle musta nimekirjaga on?
                Mina arvan, et Nahk võib olla üsna reaalne pretendent.
                Nahk siiski 12 parema hulka ei mahtunud, ju ta siis nimekirjas on.

                Kommentaar


                  #9
                  jälle piiroja - enam igavamaks minna ei saa
                  nojah, arvestades meie koondise väravatepõuda, kobistad 2 väravat ära, seejuures keegi meist eriti ei tea, mida head ta seal norras siis aastaläbi tegi, ja oledki aasta parim jalgpallur.
                  niikuinii oli asi hoopis nii, et opi ja raki ei saanud kohale sõita ja seepärast otsustatigi piirojale anda
                  üldiselt ma ei usu, et meil ainult 3 nii head jalgpallurit on, kelle vahel seda tiitlit koguaeg jagatakse.
                  ei, tegelikult palju õnne! mis siis sest, et minu arvates õige mees ei saanud.
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    #10
                    mina oleks tiitli lahtise käega andnud joelile. tüütu ,et igaaasta samad pallurid seda jagavad. joel rakendas rohkem väravavõimalusi kui piiroja sisse lõi.
                    aga nagu näha siis otsustatakse tiitel väravatearvu järgi. Samas õige kah.
                    Raio kohta on ka ütlus. "Mees ei teind väljakul midagi muud, kui lõi värava(d)" Ja lisaks lõi Joel ka värava norras, raiol värav see hooaeg puudub.
                    huvitav huvitav, milline neist paljudest väravatest valiti koondise parimaks? rähn vms?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Raio kohta on ka ütlus. "Mees ei teind väljakul midagi muud, kui lõi värava(d)" Ja lisaks lõi Joel ka värava norras, raiol värav see hooaeg puudub.
                      huvitav huvitav, milline neist paljudest väravatest valiti koondise parimaks? rähn vms?
                      Mõned väravad Raio ikkagi lõi, aga see selleks.
                      Pole ju väga kummaline, kui samad kutid kujukese jagavad. Tegemist ikkagi meie parematega, küsimust selles ju pole.

                      Aga jah Jäks või Dmitrijev siis ehk juba tuleval aastal.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        mina oleks tiitli lahtise käega andnud joelile. tüütu ,et igaaasta samad pallurid seda jagavad. joel rakendas rohkem väravavõimalusi kui piiroja sisse lõi.
                        aga nagu näha siis otsustatakse tiitel väravatearvu järgi. Samas õige kah.
                        Raio kohta on ka ütlus. "Mees ei teind väljakul midagi muud, kui lõi värava(d)" Ja lisaks lõi Joel ka värava norras, raiol värav see hooaeg puudub.
                        huvitav huvitav, milline neist paljudest väravatest valiti koondise parimaks? rähn vms?
                        Raio lõi 3 väravat tänavu Norra kõrgliigas..
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                          Mina arvan, et Nahk võib olla üsna reaalne pretendent.
                          Aga meie "parimad" jalgpalli inimesed mõtlevad teistmoodi...

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Aga meie "parimad" jalgpalli inimesed mõtlevad teistmoodi...
                            Põhjendused miks Nahk oleks pidanud olema parim, põhjenda ta näiteks isegi top 5 hulka ära.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Põhjendused miks Nahk oleks pidanud olema parim, põhjenda ta näiteks isegi top 5 hulka ära.
                              Kusjuures eelmisel täiesti kahvatul koondiseaastal oleks mina eelistanud Lemsalut, kui ajalooliselt eduka Levadia eurohooaja tugitala, kuid tema vist sai üksikud punktid. Samas rokkis tunduvalt edukamalt MArt Poom, kes ei mänginud hooaja jooksul vist ühtegi põhimeeskonna mängu. Absurd või mis?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X