320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jan Demidovitš (FC Viikingit, Soome)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jan Demidovitš (FC Viikingit, Soome)

    Eesti kodakondsusega Kiviõli poiss mängib siis Soome Meistriliigas.

    Jan DEMIDOVITŠ (24.08.1988)
    2003 Tamme Auto Kiviõli
    2004 FC Lootus Kohtla-Järve
    2005 FC Kohtla-Järve Lootus
    2006 FC Viikingit
    2007 FC Viikingit


    #2
    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    Eesti kodakondsusega Kiviõli poiss mängib siis Soome Meistriliigas.

    Tilastot Veikkausliigassa 2007

    Pelatut ottelut / minuutit: 0/0

    Maalit / syötöt: 0/0


    See statistika ja väljend 'mängib siis Soome Meistriliigas' ei lähe vist päris kokku. Ehk suht mõttetu teema, vähemalt esialgu :P
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      Tilastot Veikkausliigassa 2007

      Pelatut ottelut / minuutit: 0/0

      Maalit / syötöt: 0/0


      See statistika ja väljend 'mängib siis Soome Meistriliigas' ei lähe vist päris kokku. Ehk suht mõttetu teema, vähemalt esialgu :P
      vanust ka vähe ju, on noortes ja duublis

      Kommentaar


        #4
        Aasta alguses ta mängis Viikingite koosseisus Liigacup-turniiril, aga siis ta vist veel ei suutnud veenda treenerit oma oskustega ja hiljem väljakule enam esindusvoistkonnas pääsenud. Nyyd kui Viikingit kukkusid liigast välja, on tal veel raskem pääseda Veikkausliigas mängima.
        Esimene divisioon on ka päris heal tasemel ja äkki mone aasta pärast ta ikka pääseb Veikkausliigasse. Areneda on siiski vist vaja veel päris kovasti. Edu talle!
        sigpicSupport your local football team.

        Kommentaar


          #5
          see hooaeg siis esiliigas, talvistes sõpruskohtumistes sai poolehoidjate käest kõvasti kiita http://keskustelu.valloittajat.net/i...?topic=248.120 liigamängudes on enamikes algkoosseisus väljakule saanud. jani positsioon peaks olema keskpoolik. käisin jus isegi lätis balti turniiril, nägin ka U21 mängu leedu vastu, meie poolkaitse eriti head muljet ei jätnud. ei tea muidugi kas bernhardt sellest mehest üldse teadlik on aga vanuse järgi saaks teda sel aastal veel kasutada.
          http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas sander Vaata postitust
            see hooaeg siis esiliigas, talvistes sõpruskohtumistes sai poolehoidjate käest kõvasti kiita http://keskustelu.valloittajat.net/i...?topic=248.120 liigamängudes on enamikes algkoosseisus väljakule saanud. jani positsioon peaks olema keskpoolik. käisin jus isegi lätis balti turniiril, nägin ka U21 mängu leedu vastu, meie poolkaitse eriti head muljet ei jätnud. ei tea muidugi kas bernhardt sellest mehest üldse teadlik on aga vanuse järgi saaks teda sel aastal veel kasutada.
            demidovits oli vanasti mingi ukraina või valgevene kodanik. täpselt ei mäleta ja ei viitsi vaadata.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              demidovits oli vanasti mingi ukraina või valgevene kodanik. täpselt ei mäleta ja ei viitsi vaadata.
              Valgevene.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #8
                mälrtan, kui Jan mängis veel siin Kohtla-Jarvel FC Lootuse koosseisus, oli ta veel liiga noor, Lootus aga mängis Meistriliigas tol ajal...

                Kommentaar


                  #10
                  Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                  Jan räägib puhast eesti keelt

                  Eesti kodakondne Jan Demidovitš, kes suurema osa oma karjäärist Ida-Virumaal on pallinud, naudib hetkel edu Soome esiliigas.

                  Intervjuus Soccernetile räägib Jan oma tegemistest Soomes FC Viikingitega ning eesmärkidest nii klubi kui kodumaaga seoses.

                  2005. aastal Soome siirdunud Demidovitš on tõusnud oma meeskonnas algkoosseisumängijaks ning sõnab, et oleks vaid au esindada oma kodumaad Eestit.

                  Kas Teil on Eesti kodakondsus?
                  Jah, mul on Eesti kodakondsus.

                  Kui vanalt ja kus alustasite Te jalgpalli mängimist ja kelle käe all?
                  Alustasin jalgpalli mängimist 9-aastaselt Kohtla-Järve spordikoolis SK Järve võistkonnas treener Oleg Dubovikov käe all.

                  Kas Te olite noorena piisavalt hea, et Eesti noortekoondisse kuuluda?
                  See on raske küsimus. Ma mängisin kogu aeg 1986. aastal sündinute võistkonnas, ehkki ise olen 1988. aastal sündinud. Kui olin 15-aastane, mängisin juba III liigas FC Tamme Autos ja järgmisel aastal mängisin Lootuse eest Meistriliigas. Võib olla, et olingi piisavalt hea mängija, sest mängisin Eesti Meistriliigas 16-aastaselt põhimehena Lootuse rivistuses.

                  Kuidas Te Soome saite ja miks FC Viikingitesse?
                  Koos perega kolisin Soome, sest mu vanaisa on ingerisoomlane. Soomes üks mu tuttav teatas Soome esiliiga meeskonna FC Viikingite treenerile minust ja mind võeti treeningutele sügisel 2005. Treenisin kaks kuud koos meeskonnaga. Talvel treenisin A-juunioridega, aga hiljem, veebruaris 2006 tahtis treener, et ma treeniksin koos põhimeeskonnaga, kuigi mängisin veel A-juunioride klassis.

                  Miks Te Eestisse ei jäänud, oleks võinud liituda ehk Levadia või Flora Tallinna süsteemiga?
                  Ma läksin Soome asuma ja ma kunagi ei kuulnud, et Levadia või Flora või mõni muu Eesti klubidest oleks soovinud mind oma võistkonna. Ise ma huvi üles ei näidand. Miks? Ei tea.

                  Kuidas Teil Soomes läinud on?
                  2006. aastal treenisin koos FC Viikingit põhimeeskonnaga ja mängisin A-juuniorides. Augustis 2006 tegin meeskonna eest debüüdi Soome esiliigas ja minuga sõlmiti juunioride leping kaheks aastaks. Toll aastal võitsime ka esiliiga ja tõusime Veikkausliigasse. Veikkausliigas ma ei mänginud ja olin laenul FC Kontu meeskonnas Soome teises liigas. Sel aastal oleme taas Esiliigas. Asume teisel kohal ja olen peaaegu kõik mängud alustanud algkoosseisus. Peatreener on pannud mu peale suured lootused.

                  Kui palju Te trenni teete?
                  Meil on 5 trenni nädalas ja lisaks sellele veel 2 hommiku trenni nädalas ning liigamäng.

                  Mis on Teie tuleviku eesmärgid?
                  Kui olin veel väike poiss, siis tahtsin Barcelonas mängida, aga nüüd ma mõtlen ainult järgmisest mängust, mis mind ees ootab. Eesmärgiks on ainult hästi mängida ja nautida jalgpalli. Kui tulevad võimalused, siis haaran neist kinni.

                  Kui palju Te Eesti jalgpalli jälgite?
                  Palju. Iga vooru tulemusi vaatan fcflora.ee ja soccernet.ee-st. Esiliigat ja teist liigat jälgin ka. Esiliigas mängib Tamme Auto ja teises liigas Lootus, Alko, Orbiit, kus mängib palju minu tuttavaid.

                  Kas Te olete mõelnud ka soovist, et ükspäev Eestit rahvuskoondist esindada?
                  Omad maa esindamine on ainult au asi ja see oleks vaid õnn mulle!


                  FC Viikingi peatreener Toni Korkeakunnas:
                  Jan on väga talendikas ja tehniline mängija, kelle tugevaks küljeks on väga hea esimene palli puude ja ta möödub vastastest naeruväärselt lihtsalt, mida mina pole veel oma treenerikarjääri jooksul näinud.

                  Jan mängib oma instinktide pealt. Nõrgaks küljeks on tal see, et tal pole suurt võidumentaliteeti veel ja pikakasvulise ründava poolkaitsja kohta peab ta oma füüsist tugevdama. Lisaks peab ta realiseerima rohkem olukordi ja õppima andma teravaid sööte.

                  Jan on suur talent ja tal on kõik selleks olemas, et kuskile jõuda. Mina näen, et teda ootab ees helge tulevik profijalgpallurina. Minu jaoks on üllatus, et Jan ei kuulu Eesti noortekoondisse, sest kui tast on Teie noortekoondises tehnilisemaid mängijaid...siis ma ei tea. Ta peaks kohe kindlasti kuuluma noortekoondisse, sest kui ma võrdlen teda Soome noortekoondise mängijatega siis on ta nendega samaväärne.


                  Jan Demidovitš (24.08.1988)
                  Positsiooon: ründav keskpoolkaitsja

                  2003 Tamme Auto Kiviõli 16/0
                  2004 FC Lootus Kohtla-Järve 20/0
                  2005 FC Kohtla-Järve Lootus 18/6
                  2006 FC Viikingit 1/0
                  2007 FC Viikingit 0/0
                  2007 FC Kontu Itä-Helsinki 10/0
                  2008 FC Viikingit --/--

                  Kommentaar


                    #11
                    Tundub liiga ilus olema, aga mine tea?

                    Kommentaar


                      #12
                      15 mängu meeskonnal...11 korda põhis alustanud, 3. ei ole mängind ja 1 mängus vahetusest tulnud

                      Kommentaar


                        #13
                        Noh noored, kes esimesena jõuab siia temast pildi postitada ?
                        Tahame ju näo järgi ka poisi ära tunda.

                        Kommentaar


                          #14
                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Noh noored, kes esimesena jõuab siia temast pildi postitada ?
                          Tahame ju näo järgi ka poisi ära tunda.
                          ehk vaatad soccerneti uudist

                          Kommentaar


                            #15
                            Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                            ehk vaatad soccerneti uudist
                            Njah kuna artikkel oli juba kopitud siia, ei kippunud linki enam avama. My bad.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X