320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premier League'is lüüakse 10 000-s värav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Premier League'is lüüakse 10 000-s värav

    Inglismaa meistriliigas lüüakse eeloleval nädalavahetusel tõenäoliselt läbi aegade 10 000-s värav. William Hilli kihlveokontoris välja arvutatud tõenäosus, et selle tabamuse autoriks on ka läbi aegade esimese värava löönud Brian Deane, on kõigest 50 miljonit ühe vastu. Augustis 1992. aastal praeguses vormis käivitunud Premier League'is on löödud 9999 väravat ja vaevalt, et nädalavahetusel peetavas kõigis seitsmes mängus värav puutumata jääb. Ühes neist kohtumistest jookseb platsile ka Deane, kes üheksa aastat tagasi Sheffield Unitedi ründajana lõi ajaloolise esimese värava Manchester Unitedi võrku. Praegu kuulub 33-aastane Deane Leicesteri rivistusse ja mängib Leeds Unitedi vastu. Kõige suurem tõenäosus võita on panust Thierry Henryle või Alan Shearerile tehes, väidab William Hilli kihlveokontor.
    Reuters


    Milline on foorumirahva arvamus? Ise ennustan et Premier League'i 10 000. värava autoriks miskipärast Malcolm Christie väravaga esimese 10. minuti jooksul. Mäng, arvan et ise kaotatakse

    Krt ja selle üle, et Premier League esimese värava lõi just SUFCi mängija, olen küll õnnelik
    See kiri siin on all

    #2
    yeg, aitäh selle info eest. jälgin huviga, kes selle ümmarguse värava siis ära lööb. ennustada on muidugi kuratlikult raske, aga kui kord peab, siis: olgu see jermaine dafoe west hamist! läinud nädalavahetusel mängis ta väga hästi ja ehk valmistab seegi kord arsenalile probleeme.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Njah, kuna kõik kohtumised algavad Laupäeval ühel ja samal ajal, on siin küll väga raske midagi ennustada.
      Kuid siiski, pakun, et kas Hasselbaink, Ljungberg, Henry.
      Täitsa suvaline ennustus...
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #4
        Võibolla Fowler saab oma jala valgeks. Ja miks mitte, säärase magusa kolliga.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          Kahjuks mängib Leeds alles pühapäeval. Ennustan, et au saab endale keegi Newcastle'ist
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Mayhem

            Kahjuks mängib Leeds alles pühapäeval. Ennustan, et au saab endale keegi Newcastle'ist
            aga äkki laupäeval ei löödagi kolli

            pakun, et keegi vähemhiilgavam pelari

            Kommentaar


              #7
              Kui ennustada, et seitsmes laupäevases mängus ei lööda ühtegi väravat, siis võib vist päris miljuneeriks saada

              P.S. Viimased uudised Inglismaalt viitavad sellele. et kui Eriksson oleks range käega, siis ei jääks Inglismaa koondisse vist küll ühtegi mängijat.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #8
                Huvitav oleks muidugi teada, et mitu mängu sial Premiershipis on peetud?!
                See võib nüüd olla vääga vale arvutus, aga kui Premiershipis on minu mäletamist mööda olnud nagu koguaeg 20 meeskonda ja peetakse vist 38 kohtumist iga meeskonna kohta siis tuleks kohtumiste arv;
                38 x 20 x 9 = 6840

                Järelikult on Premiershipis 9 aasta jooksul peetud 6840 kohtumist milles on löödud 10 000 väravat, ehk siis keskmiselt 1,46 väravat mängus, mis pole sugugi paha...
                Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                Kommentaar


                  #9
                  PS. Ma võisin arvutustes ikke väääga mööda anna, pole minu tugevaim külg....
                  Parandage mind, kui ma eksisin!
                  Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                  Kommentaar


                    #10
                    Shearer lööb selle ära. Tema jaoks on mängul ka põhimõtteline tähendus - mängitakse Blackburni vastu.

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Mayhem

                      Kahjuks mängib Leeds alles pühapäeval. Ennustan, et au saab endale keegi Newcastle'ist
                      Artiklis kirjutab siis küll huvitavalt: Ühes neis 7-st kohtumistest jookseb platsile ka Deane, kes mängib Leicesteri eest Leedsi vastu.
                      Ilma järgi uurimata panin hoobilt, et Fowleril on võimalus.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by T20s

                        Huvitav oleks muidugi teada, et mitu mängu sial Premiershipis on peetud?!
                        See võib nüüd olla vääga vale arvutus, aga kui Premiershipis on minu mäletamist mööda olnud nagu koguaeg 20 meeskonda ja peetakse vist 38 kohtumist iga meeskonna kohta siis tuleks kohtumiste arv;
                        38 x 20 x 9 = 6840
                        .
                        Algul oli 3 või 4i aasta ka 22 klubi, siis aga vähendati 20-le.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #13
                          Leeds mängib viimasel ajal üldse tihti pühapäeval ja teistest eraldi. TV mõju on ikka suur küll. Seekord siis Leicesteriga kodus. Mängu tulemuse kohta ütlen seda, et mul on Leicesterist päris kahju.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by T20s

                            Huvitav oleks muidugi teada, et mitu mängu sial Premiershipis on peetud?!
                            See võib nüüd olla vääga vale arvutus, aga kui Premiershipis on minu mäletamist mööda olnud nagu koguaeg 20 meeskonda ja peetakse vist 38 kohtumist iga meeskonna kohta siis tuleks kohtumiste arv;
                            38 x 20 x 9 = 6840
                            igas mängus mängib siiski 2 võistkonda ja kui oleks olnud kogu aeg 20 võistkonda, siis tuleks 9 hooaja mängude arvuks 38*20/2*9=3420
                            \\"All I know about morality and obligations, I owe to football.\\" Albert Camus

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Lenin

                              Orginally posted by T20s

                              Huvitav oleks muidugi teada, et mitu mängu sial Premiershipis on peetud?!
                              See võib nüüd olla vääga vale arvutus, aga kui Premiershipis on minu mäletamist mööda olnud nagu koguaeg 20 meeskonda ja peetakse vist 38 kohtumist iga meeskonna kohta siis tuleks kohtumiste arv;
                              38 x 20 x 9 = 6840
                              igas mängus mängib siiski 2 võistkonda ja kui oleks olnud kogu aeg 20 võistkonda, siis tuleks 9 hooaja mängude arvuks 38*20/2*9=3420
                              Ma ju ütlesin, et matemaatika on mu nõrk külg...
                              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X