320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Need For Speed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need For Speed

    Keegi uusimat ProStreeti kah pelab?

    ja üleüldse võib siin NFSist arutada. Ja jah fitti, ma tean, et sa armastad Vndat ehk Porsche osa .

    #2
    Pole kindel kas "rüpperaal" välja veab. Trailer tundus igatahes päris normaalne.
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Ja jah fitti, ma tean, et sa armastad Vndat ehk Porsche osa .

      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
        Pole kindel kas "rüpperaal" välja veab. Trailer tundus igatahes päris normaalne.
        mul vedas igastahes välja, ühte võib lubada autode valik on kõvasti paranenud, aga mingi manuali peaks vist läbi lugema, või siis katsemeetodil üritama.

        Kommentaar


          #5
          juhitavus on pro street'il kuidagi raskem, kui eelmistel ja tundub, et linnades ka sõite pole...
          ma muidugi korra ainult proovinud pelada nii et äkki pole asi nii hull ka :P
          http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
            juhitavus on pro street'il kuidagi raskem, kui eelmistel ja tundub, et linnades ka sõite pole...
            ma muidugi korra ainult proovinud pelada nii et äkki pole asi nii hull ka :P
            Juhitavusega on täpselt see, et kõik on harjutav. Aga kui sulle vahepeal antakse kätte mingi teine(spetsiaalsed võistlused, kus sulle ja teistele antakse ühesugused autod. õnneks ei pea nende parandamise eest maksma), mitte sinu valitud, siis tuleb jälle ümber harjuda. Aga harjub.
            Pole lõpuni mänginud, aga rajad varieeruvad kenasti. Undegroundi osa kust härra Ryan Cooper tegelikult tuleb, ei tohiks olla tõesti. Aga pikk tee veel lõpuni minna, eks näeb .

            Kommentaar


              #7
              hetkelemmik on kahtlemata Underground 2
              Pro Streeti ei oma veel, ega pole au olnud mängida.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #8
                U2 on kindlasti parem kui U1, aga MW ja carbon on ikka väga tegijad, mulle meeldivad stoorid ja videod .

                Kommentaar


                  #9
                  U2 on parim, IMO! Mulle tundus Pro Street veits kahtlane, kuid ise pole mänginud vaid ainult näinud, kuidas teised mängivad. MW ja Carbon on minuarust kehvemad, kui U2. U2 on siiamaani minu silmis parim.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #10
                    Põhjenda . Koomiksifänn?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Põhjenda . Koomiksifänn?
                      Ei ole koomiksifänn. No ma ei tea kuidas Pro Street´is tuuninguga on, aga seni on olnud U2´s parimad võimalused üks korralik masin kokku keevitada. Drag ja Drift on ka head, mis vahepeal kadusid, kuid nüüd jälle olemas. Ma ei tea, no mulle meeldib U2 ja ma pole vast ainuke, kellele see versioon uuematest rohkem meeldib.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Ei ole koomiksifänn. No ma ei tea kuidas Pro Street´is tuuninguga on, aga seni on olnud U2´s parimad võimalused üks korralik masin kokku keevitada. Drag ja Drift on ka head, mis vahepeal kadusid, kuid nüüd jälle olemas. Ma ei tea, no mulle meeldib U2 ja ma pole vast ainuke, kellele see versioon uuematest rohkem meeldib.
                        No tuuningu asi on ikka alates carbonist uuele tasemele viidud. Ja MW-s saab parema masina kokku keevitada, Carbonist rääkimata, aga tõesti maitseasi, mulle meeldivad kõik .

                        Kommentaar


                          #13
                          Carbon oli(on) minu arust saast. Tasemel asi oli(on) 2 osa, mida sai pentium 3-dega v6itjalauas pelada. Siiamaani lemmik MW ja U2.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Carbon oli(on) minu arust saast. Tasemel asi oli(on) 2 osa, mida sai pentium 3-dega v6itjalauas pelada. Siiamaani lemmik MW ja U2.
                            Miks saast?!

                            Kommentaar


                              #15
                              minu meelest on peale carboni kõik saast
                              või noh, pole õige öelda saast, vaid et iga uue osaga on asi paremaks läinud. tuli esimene oli see väga hea, tuli teine oli veel parem jne...
                              http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                              Kommentaar

                              Working...
                              X