PDA

View Full Version : Saku Suurhallis sel pühapäeval RANNAJALGPALLI Karikavõistlused

trey
03.12.07, 12:02
Sel pühapäeval 9.detsember võetakse Eesti jalgpallihooaeg suurejooneliselt kokku!
Toimub Pidulik Eesti Jalgpallihooaja lõpetamine, kus autasustatakse parimaid, eesotsas FC LEVADIAGA!
ERIÜRITUSENA toimuvad esimesed Rannajalgpalli Karikavõistlused. Lugesid õieti jah:) RANNAJALGPALL SAKU HALLIS!
Üritus kõigile TASUTA, AJAKAVA leiad www.rannajalgpall.ee

JanK
03.12.07, 23:22
Et nagu tassitakse liiva suurhalli ja hakatakse RANNAjalgpalli mängima??? :D:D:D:D

Kasper
03.12.07, 23:23
Et nagu tassitakse liiva suurhalli ja hakatakse RANNAjalgpalli mängima??? :D:D:D:D

No ratsavõistlustel ju tassitakse, mis siis jalka mängimiseks tassida ei ole.

trey
04.12.07, 00:35
No tulge kõik vaatama, kuidas see käib:) Ratsavõistlustel võib muidugi suva liiv olla aga rannajalgpalli mängitakse ikka paljajalu ja liiva temperatuur ja muu on tähtis. Aga tähtis on see, et näha saab Eesti parimaid rannajalgpallureid ja välja mängitaks esimene ametlik Eesti Karikavõitja tiitel. Ajakava www.rannajagpall.ee

trey
04.12.07, 23:05
Pühapäeval Saku Suurhallis toimuva piduliku jalgpalligaala AJAKAVA:
Ürituse ajakava:
11:00 Karikavõistluste esimene mäng: BEREGY UNITED - H2O
11:45 Karikavõistluste teine mäng: VEEKESKUS.EE - HERT JK
12:30 Karikavõistluste kolmas mäng: ENERGY FM/JK KALJU - SOHO
13:10 Karikavõistluste neljas mäng: BETOON - ARCTIC SPAS
13:50 Rannajalgpalli Haribo noorte showmäng
14:00 Jalgpalli hooaja 2., 3. ja 4. liiga autasustamine
14:15 Karikavõistluste esimene POOLFINAAL
15:10 Karikavõistluste teine POOLFINAAL
15:50 Rannajalgpalli FOSTERS kaunitaride showmäng koos publiku mänguga.
16:05 Algab jalgpalli hooaja pidulik lõpetamine
16:25 Avasõnad EJL presidendilt Aivar Pohlakult.
18:15 Karikavõistluste FINAAL
KÕIGILE SISSEPÄÄS TASUTA! www.rannajalgpall.ee

kala2
05.12.07, 00:58
liiva temperatuur?? mis see miinum ja maksimum siis on et mäng toimuks?? sry aga esimest korda kuulen et seda mõõdetakse....

trey
05.12.07, 01:33
jah seda mõõdetaksegi Eestis esimest korda:) maksimum liiva temperatuur, millega poisid peale lastakse on +35 ja miinumum -5 kraadi. Loodame, et jääb sinna vahele:)

Devil
05.12.07, 12:26
haha, -5 :D.

maniaacos
05.12.07, 13:03
jah seda mõõdetaksegi Eestis esimest korda:) maksimum liiva temperatuur, millega poisid peale lastakse on +35 ja miinumum -5 kraadi. Loodame, et jääb sinna vahele:)

õige :D läheb jälle lahti - jamaica bobby team :P

kotkas
09.12.07, 15:13
õige :D läheb jälle lahti - jamaica bobby team :P

Liiv raisk oli jah jube külm ja raske. Suvel rannas oli kergem mängida. A mis seal ikka- tingimused kõigile ühesugused.

Lauri J
09.12.07, 21:51
väga hea üritus (Y)

yheksa
09.12.07, 22:15
Mis seal ürituses väga head oli?
Erakordselt kehva korraldusega üritus. Ajakava oli vist niisama toodetud sahtlisse, sest sellest kinni pidada küll keegi ei viitsinud.
Ja "meeldiv" oli muidugi see, et selle rannajalgpalli kommentaator (õhtu juht) Summer oli pisut palju ölut mekkind ja seeläbi ta kommentaarid küll mittemillekski ei kvalifikatseerunud.

Kui reklaamitakse suurejoonelist üritust, siis nii võiks ka teha.

-RoMaRiO-
09.12.07, 22:17
Kes finaali võitis?

Summer oli jah natukene jommis :D

Kristo7
09.12.07, 22:27
SOHO võitis finaalis 11-6 Veekeskus.ee meeskonda

põnevust jagus kuni kolmandaveerandi keskpaigani, kuid siis ei suutnud veekeskus oma olukordi ära lüüa seevastu aga SOHO suutis.

finaal oli hea (Y)

aanvaller
09.12.07, 22:30
palju rahvast ka oli:D ?

PraS
09.12.07, 22:36
SOHO võitis finaalis 11-6 Veekeskus.ee meeskonda

põnevust jagus kuni kolmandaveerandi keskpaigani, kuid siis ei suutnud veekeskus oma olukordi ära lüüa seevastu aga SOHO suutis.

finaal oli hea (Y)

Finaal oli super. Viimasel kolmandikul oli kõva tulevärk mõlemalt satsilt. Soho oli lihtsalt liiga hea täna. Teised mängud võideti kaotuseisust. PF-s oli ka üks ärev hetk kui Haavistu pea kaotas ning Soho mängijale räigelt kehasse pani ning too lendas vastu väljakupiiret.

Pärnu joodikud olid ka tln toodud.

Üldiselt oli nagu ikka EJL üritused. Kohe peal kokku orgunnitud.

ROOTSI KUNN
10.12.07, 00:04
Tegelikult oli päris vahva suurhallis rannavutti vaadata . Tundus ,et üritusele oli päris palju raha kulutatud ja seda enam pani imestama jällegi EJL asjaajamine ,mis pole aastate jooksul grammi võrragi paremaks läinud. Kui juba korraldusele leiti rahaline kate siis oleks võinud ka reklaamile vähe rohkem kulutada .Ega siis mõned vihjed kusagil Defis ,Sportnetid jne. veel inimesi kohale ei too. Naiste autasustamine oli lausa koomiline ,kui Levadia ja Pärnu naiskonnad kaks korda lavale kutsuti .Oleks võinud ju stsenaarimist lugeda ja Balti liiga auhinnad koos ML- medalitega välja jagada. Küttis oli tore näärivana ,keda ilusti Peetriks kutsuti ja keegi Dima (ilmselt Dimitri Skiperski)oli vale paberilipaka munasse toppinud. Meistriliiga kurikuulsal tegevjuhil oli tõesti kogu õhtu jooksul väga suur roll täita
Päris lahedad olid videoklipid ML ja koondise mängudest. Tulevikus võiks EJL mõelda ka näiteks aktiivsemate fännigruppide meelespidamisele.. See oleks väga bro ,sest ilma fännideta oleks Meistriliiga veelgi nukram,kui ta praegu on. Fännidele piisaks i sellest ,kui EJL neid hea sõnaga meeles peaks või mõnele koondise mängule prii pääsme kingiks.
Klubide esindajad peaks samuti kohal olema ,vähemalt need ,kel midagi saada on ,et neid ei peaks mööda saali taga otsima.
Natuke rohkem tempot ja proffi kätt oleks tahtnud kogu selle asja vedamisel näha , igatahes oli võibolla ,et kõigi aastate effektsem üritus.

zaz
10.12.07, 01:15
noh mina vaatasin seda üritust kella 2st alates ja pea lõpuni välja...
Ja no ei olnud asjal kohe üldse mingit minekut! Paratamatult hakkas kurb, et kui rumalasti oli raha ikka seal tuulde loobitud... mannetu üritus totaalselt! Ime, et lõpuni jaksasin vaadata.

billy t
10.12.07, 15:07
ma arvasin veel, et olen kaval ja lähen kohale natuke enne nelja, et siis nagu põhisündmused kavas ja põnevus laes. põnevus mai ääss. esimene, kellele uksest sisse tulles pilk langes, oli autogramme jagav piiroja, millega oli kohe selge, kes on aasta parimaks hinnatud ... pettumus.
paari tunni möödudes oli selline tunne nagu oleks päev otsa midagi hästi nüristavat teinud. lõputu venimine ja pohlaku ühemehešõu.
eks ka huviliste puudumine jättis oma märgi. nagu ma aru sain, olid vapruse ja kalju fännid suurema esindusega kohale tulnud - tubli, no aga teinud siis ka rohkem häält kui autasustamine oli (ja mitte ainult siis, kui pärnut või nõmmet nimetati).
kurb.

HABE
10.12.07, 21:22
eks ka huviliste puudumine jättis oma märgi. nagu ma aru sain, olid vapruse ja kalju fännid suurema esindusega kohale tulnud - tubli, no aga teinud siis ka rohkem häält kui autasustamine oli (ja mitte ainult siis, kui pärnut või nõmmet nimetati).
kurb.

Sorry, rohkem häält teinud? Mängudel ikka üle muusika ei karju. Mängude ajal vahest tõesti sai karjutud ka. Kui hästi jälgisid siis Artic Spa mängu ajal sai karjutud Markus Lukk ning kogu Nõmme Kalju teadis, et fännid on kohal. Hääl siiani ära sellest eilsest üle muusika karjumisest. Kui sa nii valjuhäälne oled siis eks sa karjunud ise.

PraS
10.12.07, 22:46
Sorry, rohkem häält teinud? Mängudel ikka üle muusika ei karju. Mängude ajal vahest tõesti sai karjutud ka. Kui hästi jälgisid siis Artic Spa mängu ajal sai karjutud Markus Lukk ning kogu Nõmme Kalju teadis, et fännid on kohal. Hääl siiani ära sellest eilsest üle muusika karjumisest. Kui sa nii valjuhäälne oled siis eks sa karjunud ise.

Mina jälle kuulsin teid alles siis kui Arctic Spa ässad maa peale toodi.

billy t
10.12.07, 23:13

pidasin silmas rohkem ikka seda ürituse osa, kus parimaist parimaid välja hõigati. mina olen esialgu kõigest üksik hüüdja hääl. aga kui teil juba selline kõva sõpruskond kohal oli, siis noh oleks oodanud ka suuremat panust auhinnatute kiitmisel.

HABE
10.12.07, 23:25
pidasin silmas rohkem ikka seda ürituse osa, kus parimaist parimaid välja hõigati. mina olen esialgu kõigest üksik hüüdja hääl. aga kui teil juba selline kõva sõpruskond kohal oli, siis noh oleks oodanud ka suuremat panust auhinnatute kiitmisel.

Me olime kohal hommikust saati. Eks õhtu poole oli juba hääl läinud ka. Pealegi ega meie kohustus ei ole teisi tiime toetada. Oleksid varem kohal olnud oleks rohkem kuulnud kah meie kaasaelamist. Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.

billy t
10.12.07, 23:39
Me olime kohal hommikust saati. Eks õhtu poole oli juba hääl läinud ka. Pealegi ega meie kohustus ei ole teisi tiime toetada. Oleksid varem kohal olnud oleks rohkem kuulnud kah meie kaasaelamist. Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.

ega näiteks aasta parim meespallur ja meistriliiga parim meespallur ei kuulunud kaugeltki minu favoriitide hulka, aga ma lihtsalt mõtlesin, et lõppude-lõpuks on üritus ju üks ja ühine.
aga hommikust õhtuni seal vastu pidada, müts maha teie ees:)!

billy t
11.12.07, 00:04
Kui sa olid saalis siis kuulsid seda ka kuidas me võtsime vastu Flora-Nõmme Kalju kokkuloosimise esimeses voorus ML-s.

olin küll saalis, aga küllap olite mu selleks ajaks juba kurdiks karjunud:D

HABE
11.12.07, 01:10
ega näiteks aasta parim meespallur ja meistriliiga parim meespallur ei kuulunud kaugeltki minu favoriitide hulka, aga ma lihtsalt mõtlesin, et lõppude-lõpuks on üritus ju üks ja ühine.
aga hommikust õhtuni seal vastu pidada, müts maha teie ees:)!

Õnneks oli meil hea seltskond ja Summer käis ka meiega juttu puhumas niisama. Miks karjuda kui ammu teada et Piiroja on parim. Hakolat meil seal ennustati. Oleks Flora fännid olnud oleks häält teinud aga ei ole. Seega: Kus olid Flora ja Levadia fännid?

billy t
11.12.07, 12:08
Seega: Kus olid Flora ja Levadia fännid?

eks vast maal vanemate või vanavanemate juures nagu normaalsed inimesed ikka pühapäeviti:)

yheksa
11.12.07, 13:10
Mis vahe on fännide kohal olemisest kui üritus ise on täiesti koomiline?
On selge ju, et kui publikut käib eesti mängudel ca 200-300, siis ei ole mötet korraldada hooaja löpetamist nii suures kohas nagu Saku Suurhall, see vähene inimhulk, mis kohale tuleb ei täida ju kuidagi ruumi.

Pealekauba, miks see fännide teema nüüd nii üleval on? Vöistkonnad ise ju ei viitsi seda üritust külastada, miks siis peaks fännid? Palju oli kohal TVMK vöi Flora mängijaid? Pohlaku märkus oli üsna tabav - kahest satsist ei saaks ühte vöitskondagi kokku. Jube austus küll oma fännide vastu.

Erinevalt meeskondadest, naiskonnad vähemalt tahtsid oma medalit kätte saada.

Mind hullult huvitaks mida rannajalgpalli korraldajad selle kohta ütlevad, et nende öhtu juht / kommentaator purjus oli. "Staaridele" on köik lubatud?

Rein
11.12.07, 13:19
Kui õhtu peaesinejaks on märgitud saasta ja süldibänd Kala, siis te lootsite, et tegu on suurjoonelise gaalaga?

trey
11.12.07, 13:54
õhtujuht oli jah lõpuks"väsinud" ja arvatavasti ehk kindlasti on järgmine hooaeg uus mees või naine päevajuht ja "staar" on unustatud:)

jansa
11.12.07, 16:04
õhtujuht oli jah lõpuks"väsinud" ja arvatavasti ehk kindlasti on järgmine hooaeg uus mees või naine päevajuht ja "staar" on unustatud:)

..Ott Purje kallal aasis küll koguaeg... kohati päris vaimukalt.

Qips
11.12.07, 18:45
üritus lonkas ikka iga nurga pealt :S

HABE
11.12.07, 19:26

Kui uus õhtujuht, siis miks mitte propageerida oma saateid tv-s ja tuua LISAAEG saatejuhid kommenteerima.

Ok, vähe kiitvaid sõnu ka. EJL vähemalt ÜRITAS teha midagi korralikult. Enamus ML mängijaid on tõesti hetkel puhkusel, et palju loota et nad kohale tuleksid kui neil endal ei lubata mängida randa.

17
11.12.07, 21:33
Jep, kui ML mängijad saaksid rannavutti mängida, siis oleksid kõik kohal olnud, ma arvan ka.

No sorri, aga see Eesti rannavuti tase, üsna kuulpähe, ainult üks pusimine ja pusimine, kaks-kolm ilusamat sorti liigutust mängu peale, no keegi ei tahagi seda vaadata..

urmar
11.12.07, 23:30
Jep, kui ML mängijad saaksid rannavutti mängida, siis oleksid kõik kohal olnud, ma arvan ka.

No sorri, aga see Eesti rannavuti tase, üsna kuulpähe, ainult üks pusimine ja pusimine, kaks-kolm ilusamat sorti liigutust mängu peale, no keegi ei tahagi seda vaadata..

Eks see tipprannajalka on ju samuti paras pusimine. Löögid on kohati effektsed, aga muidu üks suur pusimine.
Ärge sõimake. :D

17
11.12.07, 23:38
No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!

-RoMaRiO-
11.12.07, 23:45
Täpselt sama suur kui Eesti ja Brasiilia päriskoondiste vahel.

Üllar
11.12.07, 23:49
No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!selline võrdlus???
:):)
ja sa oled kurb kui keegi ei käi kure mänge vaatamas??? Ma vaatan hetkel oly-bre....metsik vahe on

HABE
12.12.07, 00:17
No see, mis ma nägin MM-i ajal Eurospordilt ja see, mida pühapäeval Suurhallis, rohkem veel kui öö ja päev!

Ja nüüd mõtle!!! Eesti rannavuti koondis mängis eelmise aasta Euroopa meistriga nagu võrdne võrdsega. Teeniti palju kiidusõnu. Rohkem on asi publikus endas. Rahvas ei elanud kaasagi ja ega siis ka mängijatel motivatsiooni ei ole.

trey
12.12.07, 14:56
tegelikult on Eesti rannavuti tase päris hea, sellest saab alles siis aru, kui ise platsile nende saku hallis olnud meeskondade vastu mängima minna. Võrrelda seda eurospordi pealt nähtud MMiga on veits kohatu, sest esiteks mängivad seal maailma parimad koondised ja teiseks, ma arvan, et kui hakata võrdlema eestu klubi-ja koondise mänge kas Meitriteliiga ja Maailmameistrivõistluste mängudega, pole ju mõtet? Aga loomulikult oli hallis näha, et kolm kuud on ikkagi hooajast möödas ja paljud ei olnud enam tippvormis. Kõige parem viis teada saada, kui hea tase, siis rannajalgpallis Eestis on, tuleb 2008 suvel mängima tulla ja ennast võrrelda, arvan, et see ei ole kerge:)

trey
13.12.07, 16:55
Pildigalerii Saku Suurhallis toimunud rannajalgpalli karikavõistlustest nüüd üleval ka kodulehel www.rannajalgpall.ee

2mSööt3mMööda
13.12.07, 18:15
Selline küsimus targematele, et mis satsides need SOHO mängumehed pallivad ning kas see on vene keelne punt?

aleh
13.12.07, 18:25
Selline küsimus targematele, et mis satsides need SOHO mängumehed pallivad ning kas see on vene keelne punt?

Kirsipuu-Dunamo,Steinberg,Burov,Krivosein,Kostin,Leontovits-Kivioli Tamme auto,Maltsev-Tamme auto\vjk Rakvere,Malisauskas-TJK

urmar
13.12.07, 23:33
Kirsipuu-Dunamo,Steinberg,Burov,Krivosein,Kostin,Leontovits-Kivioli Tamme auto,Maltsev-Tamme auto\vjk Rakvere,Malisauskas-TJK

Vaevalt Leontovits enam Tamme Autos mängima hakkab, juhul, kui nad Esiliigasse lähevad.

kaitz
14.12.07, 00:51
Vaevalt Leontovits enam Tamme Autos mängima hakkab, juhul, kui nad Esiliigasse lähevad.

Nu tundub,et lähevad,kuna kalender ju valmis vms

urmar
14.12.07, 00:59
Nu tundub,et lähevad,kuna kalender ju valmis vms

ilmselt lähevad muidugi, Viljandile võimalusi ei jäta, kuid Leontovits ise ei tohi enam seal mängida, kuna osaleb saalijalka esiliigas.