320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas jalgpall on parem kui seks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas jalgpall on parem kui seks?

    Midagi taolist on siin kunagi juba olnud, aga küsitlust mitte. Hääletage, avaldage arvamust ja põhjendage oma seisukohta ka loomulikult.

    Üsna kindlasti leiavad osad kommentaarid kasutust selle nädala Soccerneti "roosade reedete" rubriigi artiklis.

    Seetõttu jätan oma arvamuse hetkel lisamata, aga teie andke tuld!
    56
    Jah
    26,79%
    15
    Ei
    44,64%
    25
    Ei tea
    28,57%
    16

    #2
    Mina ütlesin ei, sest ma olen süütu.

    Kommentaar


      #3
      ütlesin ei, sest jalgpallis ei saa käega mängida

      Kommentaar


        #4
        oleneb partneri tihedusest

        Kommentaar


          #5
          ütlesin ei, olen gei

          Kommentaar


            #6
            Sõltub jalgpallist ja sõltub kellega seksida. Seksi MM finaali vaatamisele ei eelistaks mu arvates isegi Eston mitte. Samas Tuleviku- Pärnu mängu aeg tõristaksid enamu heameelega.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Samas Tuleviku- Pärnu mängu aeg tõristaksid enamu heameelega.
              Staadionil.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                See on juba ammu selgeks tehtud: jalgpall on tähtsam aga seks on parem.
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Staadionil.
                  Sina võid isegi kas või kaarsillal tõristada
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Oleneb partneri tihedusest.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Elina Vaata postitust
                      Oleneb partneri tihedusest.
                      kui partneril on tihe, siis on seks parem kui jalgpall?

                      Kommentaar


                        #12
                        loogish....

                        tegelt oleneb sellest ka, et kas partner neelab või sülgab:S

                        ma ise ei eta mis see tähendab, aga suured onud saunas rääkisid nii...

                        ninumeelest on jalgpall parem, sest pärast seksi on valus istuda ja sitt ei taha sees püsida.. aga pärast jalgpalli aint jalad vahel valutavad ja sittuda on hea. seega võta kinni.

                        Kommentaar


                          #13
                          Seks on parem kuna seda päris igapäev ei saa (kui sa just mingi eriline pimp pole). Jalgpalli saad aga igapäev Viasat Spordi pealt jälgida.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            #14
                            seksi saab ka vaadata ju telekast või internetist. või siis vabaka tunnelist dvd ostes! seal mingi soodukad viimasel ajal olnd, et 49 eeku dvd

                            aga mis minuga saab? jalgpalli mängida ma ei oska ja seksi kohta ei tea midagi rääkida?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              Seks on parem kuna seda päris igapäev ei saa (kui sa just mingi eriline pimp pole). Jalgpalli saad aga igapäev Viasat Spordi pealt jälgida.
                              seksida saab kasvõi 8 korda päevas, kui käsi ära ei väsi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X