PDA

View Full Version : Otsin soovitajat

kojamees
14.12.01, 19:29
Teadupärast on liikmekandidaatidel vaja ka soovitajaid peale kodu ja välis mängude.:õlu:

kyps
14.12.01, 20:54
Kuidas üldse tõestatakse, kas oled käinud nii ja nii mitmel välismängul ja nii ja nii mitmel kodumängul? Kas peab piletid ette näitama või läheb asi aususe peale?

Jeeg
14.12.01, 21:08
Kas jalgpallihaiglal mõnda veebilehte või midagi ei ole, et saaks üldse aru 'ettevõttest' endast ahk sisi mis see jalgpallihaigla üldse on ja kuidas sellega liituda?

greenday
14.12.01, 23:37
Saan ma õieti aru, et kui inimene on rikas ja saab lubada endale välismängudel käimist, siis sa saab jalgpallihaiglasse ja kui ta ei ole rikas siis ei saa?:kaval:

Miq
15.12.01, 01:37
Orginally posted by greenday

Saan ma õieti aru, et kui inimene on rikas ja saab lubada endale välismängudel käimist, siis sa saab jalgpallihaiglasse ja kui ta ei ole rikas siis ei saa?:kaval:

No kuule ega Läti reis nüüd kedagi küll pankrotti ei viinud

greenday
15.12.01, 01:50
Orginally posted by Miq

Orginally posted by greenday

No kuule ega Läti reis nüüd kedagi küll pankrotti ei viinudÕigus! Tegelt minu arust õige fänn kasvõi varastab, et koondise mängule saada!

Jeeg
15.12.01, 13:56
pmst, kas see et ma olen käinud vaatamas 4 kodu ja 2 välismängu (ühel aastal) on piisav?

13
15.12.01, 14:04
Kas haiglasse saamiseks peab ise soovi avaldama või on nii,et ükskord sulle öeldakse sul on kolm soovitajat ja sa oled vastu võetud???

kojamees
15.12.01, 17:29
Soovi peaks ikka igaüks ise avaldama.Kohe varsti peaks printerisõbralik ankeet tulema mille te siis väljaprindite ja saadate Tallinn 10616 Kirsi 6-53.
Sellele tuleks pilt peale kleepida pluss üks pilt tulevase liikmekaardi jaoks.Mingit kuu või liitumismakset ei tule.Ja ka liikmepiletite eest me ei küsi.EElkõige on meil vaja liikmeid keda ametlikult esineda ja et meie nõudmistel ja soovidel on ka inimesed taga.Peale selle peaks ta nõustuma ka fännieetikege(üldiselmääral) ja võtma endale teadmiseks et kõik see pläkk mis ta vormistab tuleb kõigi kaela ja otseselt vastutavad koos temaga soovitajad.:õlu:

Jeeg
17.12.01, 17:06
Nagu ma aru olen saanud, tasub Jalgpallihaiglaga igati liituda ja et pole ka mingeid tasusid ja ülejõu käivaid kohustusi (k, alaealisena, nii palju kui seda veel jäänud on, tuleb ehk välismängudega probleeme, aga aastas ühe vähemalt punnitab ära küll), seega ongi üle jäänud veel soovitajad otsida.
Kas keegi, kes on juba liige, oleks nõus minu sooviataja olema või keegi, kes ise peatse liikmeks on astumas, oleks seejärel nõus mind soovitama?

kojamees
18.12.01, 16:49
Hea meel et keegi märkas seda et mingit liitumistasu ega kuumakset ei oleMeil on ainult annetused ja seegi vabatahtlik.:õlu:

greenday
18.12.01, 17:41
Ilgelt kuluks ära mingi väike koduleheke, kus oleks kõik vajalik info Jalgpallihaigla kohta olemas, või ei taheta seda eriti avalikuks ajada?

kojamees
18.12.01, 18:41
Vaata "kes hakkab liikmeks":õlu:

ROOTSI KUNN
18.01.02, 12:48
Mina võin isegi foorumi tutvuse põhjal paljusid soovitada,sest
inimesed on oma postitustega juba täielikku jalgpallisõprust kinnitanud. Nii,et kui kellelgi ,kes stabiilselt foorumis sõna võtab ja tal konkreetset soovitajat pole , pöörduge kunni
poole. Pärast saate juba omi sõpru ise soovitada. Nii see
pall veereb.

Peku
01.02.02, 21:58
:oih: Aga siis, kui ei ole veel mingit piisavat vanust saavutanud, siis peab hakkam Jalgpallihaigla mingisuguseks... jüngriks või mis??
:mupet:

Jyrka
02.02.02, 00:59
Siis lähed Jalgpallipolikliinikusse!

ROOTSI KUNN
02.02.02, 04:54
Yrkal on naljasoont. Selles see Jalgpallihaigla üks plusse seisnebki ,et me ei lahterda omi liikmeid ei vanuse ega positsiooni järgi. Kõik on võrdsed ja me austame üksteist.
Peku ,oled alati teretulnud sõbralike vutifännide seltskonda.

oku
06.02.02, 14:19
Seda on kindlasti juba miljon korda küsitud, aga ma küsin uuesti. Kergem ikka kui vanu teemasid uurida.
Kas soovitaja võib olla suvaline haiglaliige?
Mul tekkis hirmus soov ka haiglasse tulla.

Kosk
06.02.02, 14:40
Orginally posted by okuzuna

Seda on kindlasti juba miljon korda küsitud, aga ma küsin uuesti. Kergem ikka kui vanu teemasid uurida.
Kas soovitaja võib olla suvaline haiglaliige?
Mul tekkis hirmus soov ka haiglasse tulla.

Oku-kullake, ma võin olla täitsa vablt see "suvaline" liige, kes sind soovitab.
Prindi anket välja, täida ära ja ütle aeg, millal mulle saku tumeda Karja Keldris välja teed ning ma tulen sinna:õlu: !(PS! Karja Keldri asi oli huumor, et keegi asjast valesti aru ei saaks:õlu:)

aiFo
06.02.02, 18:12
eieieieieieieieeeeeeei!!!!

aiFo tahab ise okule soovitajaks olla!!! :)

Kosk
06.02.02, 18:19
Orginally posted by aiFo

eieieieieieieieeeeeeei!!!!

aiFo tahab ise okule soovitajaks olla!!! :)

No kui Oku ühe soovitajaga sisse saab haiglasse, siis......PALUN VÄGA!!!

vibu
06.02.02, 18:53
no aga keegi mulle oleks soovitajaks..... (mulle meeldib muide ALeCoq....irw....)

Kosk
06.02.02, 19:11
Orginally posted by vibu

no aga keegi mulle oleks soovitajaks..... (mulle meeldib muide ALeCoq....irw....)

Anna andeks, Vibu, aga nii palju, kui ma aru olen saanud, oled sa alati olnud ja oled siiani ainult lubaja-mees olnud: kogu aeg ainult "tuled" mängudele ja pärast ikka tuleb välja, et miski asi tuli ette ja ei saanud tulla. No, ok. Korra, paar....aga kogu aeg, see ei ole õige. Kui sa ikka TAHAD tull ja teha, siis sa leida ka võimaluse selleks. Tahad liikmeks saada, pead veidi ikka ennast tõestama kah, niisama ei hakka keegi sull allkirja viskama, et oh-kui-lahe-kui-ühe-liikme-juurde-saab-ja-mina-olen-sioovitaja.

vibu
06.02.02, 20:21
Pole hullu- midagi muud ma teilt ei oodanudki. Reageerisite täpselt nii nagu oodata oli ja millest ma ka aru saan. Tõestamistega on täpselt nii nagu ta on. Siiani olen lubanud tulla balt matsile, aga ei tulnud. Teadjamad tevad, miks. Siin ma enam toda juhtumit kommenteerima ei hakka, kui siis ainult niipalju, et tegemist oli puht majandusliku poolega. poole aasta tööd ja 100 000list projekti, kus minu peale loodetakse ma ka kassi hanna alla ei saada. See selleks. Egas midagi. ALeCoq Arenal siis näeme. Vene matsi ajal. Seekord olen kindlalt kohal. Juba töö juureski ära räägitud. Usute, kui usute, ei usu, kui ei usu. Seda et ma jalgpalli armastan ei pea ma kellelegi tõestama- tean seda ise ja see loeb minu jaoks kõige rohkem. Olge siis tublid....

Kosk
06.02.02, 20:36
Vibu, ole mees ja astu siis Vene mängu ajal ligi ja tee paar sõna juttu kah.

PS. ega sa sellega küll nüüd plusspunkte ei teeni, kui räägid kui väga sulle alekok meeldib;)

vibu
06.02.02, 20:53
Kosk ja teised. Ma võin ju lubaja mees mees olla. Kuid iialgi ei räägi ma midagi, et kellelegi meeldida. Räägin seda, mida mõtlen ja kõik. Tihti on mu arvamused amatöörlikud ja küllap ka tõest kaugelolevad, kuid ma õpin. Õin kuni siin foorumis ringi liigun. Ja kui sa Kosk arvad, et ma räägin seda, et mulle ALeCoq meeldib meelitamiseks- mine sa ka pe***se!!! Kui ma ei tohi enam öelda, mis õlle mulle meeldib, mis klubi mulle meeldib ja millised tüdrukud mulle meeldivad, siis loen ma seda sõnavabaduse piiramiseks ja selliste meestega ei tahagi kokku saada....

Pätu
06.02.02, 21:00
vibu sa jooksid nüüd teemast mööda... oot kus kohast seda ankeeti saab. ma vaataks selle üle ja äkki isegi täidaks ära ka.....

kojamees
10.02.02, 21:49
Vibu aitab naljatamisest kus ankeet on.Mõistlike mehi vajab kodumaa.Võta aiFoga ühendust kui muidu ei saa.:õlu:

vibu
10.02.02, 22:09
Koja, mõistlikke mehi vajab tõesti kodumaa. Kuid meestel, kes sõna võtnud, pean tunnistama, on siiski mingil määral õigus. Seepärast ootan äea Vene ja Poola mängu, et olla aus nii enda, kui ka Jalgpallihaigla liikmete vastu. Siis saate aimu, mis mehega tegemist üldse on ja kas mind ikka enda ridadesse soovite. Aga tänud heade sõnade eest ja Koja.... Luban, et ei vea Sind alt...
Muide.... aiFo on just see mees, kelle arvamus minust, kui "lubajast" mehest kripeldab mul siiani hingel, seepärast kah ootan parem selle kiire asjaga...

Pätu
11.02.02, 00:03
kas need vaadatud mängude arv on ikka nii tähtis

kojamees
11.02.02, 11:13
Kulla Vibu vaevalt et mingi üksik repliik tõelisele oinale(vaata enda avatari) korda läheb.Aga su meelekindlus teeb au.:õlu:

kyps
11.02.02, 15:14
Orginally posted by vibu

Pole hullu- midagi muud ma teilt ei oodanudki. Reageerisite täpselt nii nagu oodata oli ja millest ma ka aru saan. Tõestamistega on täpselt nii nagu ta on. Siiani olen lubanud tulla balt matsile, aga ei tulnud. Teadjamad tevad, miks.

Näe pidin küll 2 nädalat foorumist eemal olema, aga mitte ei õnnestu. Mina sind vibu ei tunne, korra oleme paar sõna vahetanud ja nii lühikese ajaga inimeses täit sotti ei saa, aga see lubamise värk oli seotud Portugal-Eesti mänguga. Kui Tartu rahvas ilusti Zum-Zum-i kogunes ja Eesti poistele kaasa elas, ei viitsind sina end näole anda ja ära ütle et sa ei saand tulla, sest hiljem linnapääl meid kohates ütlesid, et ei viitsinud mängu vaadata, sest teadsid et eestlased nii-kui-nii haledalt kotti saavad.

No nii ikka ei tehta!:eiei:

AnZ Antzon
11.02.02, 17:50
noniih ankeet on olemas ja isikuandmed ka peale pandud
oleks veel vaja ainult pilti ja soovitajaid. nii et Aifo ja Kosk
ehk oleksite mulle mu radadel toeks?;)

vahetusm2ngija