320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin soovitajat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin soovitajat

    Teadupärast on liikmekandidaatidel vaja ka soovitajaid peale kodu ja välis mängude.
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Kuidas üldse tõestatakse, kas oled käinud nii ja nii mitmel välismängul ja nii ja nii mitmel kodumängul? Kas peab piletid ette näitama või läheb asi aususe peale?

    Kommentaar


      #3
      Kas jalgpallihaiglal mõnda veebilehte või midagi ei ole, et saaks üldse aru 'ettevõttest' endast ahk sisi mis see jalgpallihaigla üldse on ja kuidas sellega liituda?
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Saan ma õieti aru, et kui inimene on rikas ja saab lubada endale välismängudel käimist, siis sa saab jalgpallihaiglasse ja kui ta ei ole rikas siis ei saa?
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by greenday

          Saan ma õieti aru, et kui inimene on rikas ja saab lubada endale välismängudel käimist, siis sa saab jalgpallihaiglasse ja kui ta ei ole rikas siis ei saa?
          No kuule ega Läti reis nüüd kedagi küll pankrotti ei viinud
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Miq

            Orginally posted by greenday

            Saan ma õieti aru, et kui inimene on rikas ja saab lubada endale välismängudel käimist, siis sa saab jalgpallihaiglasse ja kui ta ei ole rikas siis ei saa?
            No kuule ega Läti reis nüüd kedagi küll pankrotti ei viinud
            Õigus! Tegelt minu arust õige fänn kasvõi varastab, et koondise mängule saada!
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              pmst, kas see et ma olen käinud vaatamas 4 kodu ja 2 välismängu (ühel aastal) on piisav?
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Küsimus!!!


                Kas haiglasse saamiseks peab ise soovi avaldama või on nii,et ükskord sulle öeldakse sul on kolm soovitajat ja sa oled vastu võetud???
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  #9
                  Soovi peaks ikka igaüks ise avaldama.Kohe varsti peaks printerisõbralik ankeet tulema mille te siis väljaprindite ja saadate Tallinn 10616 Kirsi 6-53.
                  Sellele tuleks pilt peale kleepida pluss üks pilt tulevase liikmekaardi jaoks.Mingit kuu või liitumismakset ei tule.Ja ka liikmepiletite eest me ei küsi.EElkõige on meil vaja liikmeid keda ametlikult esineda ja et meie nõudmistel ja soovidel on ka inimesed taga.Peale selle peaks ta nõustuma ka fännieetikege(üldiselmääral) ja võtma endale teadmiseks et kõik see pläkk mis ta vormistab tuleb kõigi kaela ja otseselt vastutavad koos temaga soovitajad.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nagu ma aru olen saanud, tasub Jalgpallihaiglaga igati liituda ja et pole ka mingeid tasusid ja ülejõu käivaid kohustusi (k, alaealisena, nii palju kui seda veel jäänud on, tuleb ehk välismängudega probleeme, aga aastas ühe vähemalt punnitab ära küll), seega ongi üle jäänud veel soovitajad otsida.
                    Kas keegi, kes on juba liige, oleks nõus minu sooviataja olema või keegi, kes ise peatse liikmeks on astumas, oleks seejärel nõus mind soovitama?
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #11
                      Hea meel et keegi märkas seda et mingit liitumistasu ega kuumakset ei oleMeil on ainult annetused ja seegi vabatahtlik.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ilgelt kuluks ära mingi väike koduleheke, kus oleks kõik vajalik info Jalgpallihaigla kohta olemas, või ei taheta seda eriti avalikuks ajada?
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Vaata "kes hakkab liikmeks"
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mina võin isegi foorumi tutvuse põhjal paljusid soovitada,sest
                            inimesed on oma postitustega juba täielikku jalgpallisõprust kinnitanud. Nii,et kui kellelgi ,kes stabiilselt foorumis sõna võtab ja tal konkreetset soovitajat pole , pöörduge kunni
                            poole. Pärast saate juba omi sõpru ise soovitada. Nii see
                            pall veereb.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Aga siis, kui ei ole veel mingit piisavat vanust saavutanud, siis peab hakkam Jalgpallihaigla mingisuguseks... jüngriks või mis??
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X