320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ootused ja lootused hooajal 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootused ja lootused hooajal 2008

    mina loodan et meistriliigas suudaksid uued tulijad ka korralikult kanda kinnitada ja et esineliku klubidele suudetakse kõvasti vastu hakata ja ka punkte röövida.aga arvan et Levadia suudab oma tiitlit kaitsta aga arvan et üle pika aja saab olema tõsine võitlus tabeli lõpuosas kus uuel aastal arvan et peale kahe uue sekkuvad mängu ka tulevik ja vaprus.aga kalev loodetavasti suudab tartu koha hõivata või siis langeb kindlast nelikust keegi ära.ja ei tahaks enam näha et mängud oleks nii ühepoolsed nagu sel hooajal palju oli.publik staadionile ja tänu kalev spordile saame neid mänge näga ja tv ekraanilt.
    esiliigas oleks tore kui lõppeks duublite ülemvõim ja iseseisvad klubid võitleks tiitli nimel.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,




    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #3
      Ma loodan, et Tartu saab vähemalt neljanda koha, TVMK langeb esinelikust välja ja Kalju näitaks head mängu.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        #4
        Mina loodan, et TVMK ja Trans langevad medaliheitlusest välja ning Flora ja Levadiaga hakkab tõsiselt maid jagama MT. Lisaks loodan Kalju ja Vapruse tõusmist tugevate keskmikute hulka
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          #5
          Mina ootan seda, et Nõmme Kalju toodaks maa peale tagasi . Esiliiga kuuenda koht pole Meistriliigas :P


          Ai, ai, ai, ai, ai- nüüd hakatakse mind tümitama. Lalalalallaaaaaaa......

          K-ohuke, K-ruuda, K-eskerakond, K-alju
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            aga esiliiga 6. oli parem kui meistriliiga 9. - järelikult väärib meistriliiga kohta ju. ja muidugi alati saab täiendusi tuua meeskonda - aga eks paistab.

            eks igaühel ole oma arvamus - mina usun et kalju jääb keskmike sekka sel hooajal.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Mina ootan seda, et Nõmme Kalju toodaks maa peale tagasi . Esiliiga kuuenda koht pole Meistriliigas :P


              Ai, ai, ai, ai, ai- nüüd hakatakse mind tümitama. Lalalalallaaaaaaa......

              K-ohuke, K-ruuda, K-eskerakond, K-alju
              Ega meeskonda ei ole võimalik ju ometi täiendada? Isegi eelmise hooaja kooseisuga oleksime võidelnud püsimajäämise eest.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ega meeskonda ei ole võimalik ju ometi täiendada? Isegi eelmise hooaja kooseisuga oleksime võidelnud püsimajäämise eest.
                oleks, oleks
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  Järgmise hooaja lõppedes näeb ML esikolmik välja selline:
                  1) Levadia
                  2) Kalju
                  3) Flora

                  10) Vaprus

                  on ju loogiline
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas manifest Vaata postitust
                    Järgmise hooaja lõppedes näeb ML esikolmik välja selline:
                    1) Levadia
                    2) Kalju
                    3) Flora

                    10) Vaprus

                    on ju loogiline
                    ära rohkem peale võta, öeldakse siin foorumis selliste asjade peale...
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas manifest Vaata postitust
                      Järgmise hooaja lõppedes näeb ML esikolmik välja selline:
                      1) Levadia
                      2) Kalju
                      3) Flora

                      10) Vaprus

                      on ju loogiline
                      Ei ole loogiline.
                      Flora võidab.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma arvan, et järgmine aasta peaks flora esikoha saama levadia jääb teiseks ja trans kolmandaks, välja kukuvad sillamäe ja vaprus.

                        Kommentaar


                          #13
                          minu arvamus oleks

                          1. Levadia
                          2. Flora
                          3. Maag
                          4. Trans
                          5. TVMK
                          6. Kalju
                          7. Kalev
                          8. Tulevik
                          9. Vaprus
                          10. Sillamäe

                          kuigi ei tea veel kellegi koosseise siis pakun et võimatu variant se ei ole et jääb selline järjestus.

                          Kommentaar


                            #14
                            See hooaeg peaks tulema kuradima ühtlane, loogiliselt peaks Flora ja Levadia jagama esimese koha omavahel. Kolmanda koha peale tuleb aga väga kõva võitlus. Aga eks palju ole näha juba lähiajal, kui selgeks saavad meeskonna kooseisud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma tean, et JK Maag Tammeka on parim Eesti klubi, aga arvan siiski, et Flora võidab

                              1. Flora
                              2. Levadia
                              3. Trans
                              4. Maag Tammeka
                              5. TVMK
                              6. Tulevik
                              7. Kalev
                              8. Sillamäe
                              9. Vaprus
                              10. Kalju

                              Kommentaar

                              Working...
                              X