320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas te olete kunagi jalutanud sisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas te olete kunagi jalutanud sisse

    kui, teie vanemad teevad krõpsu?


    Teema igasugustele sisse jalutamistele/ vahele jäämistele soses seksiga.

    Ärge häbenege, need on üldjuhul siiski naljakad juhtumid .

    #2
    Lisame siis siia, et minu viimane sisse jalutamine oli kusagil suve lõpus.

    Sai natuke joodud sõpradega vanalinnas yhel katusel ning, tekkis mul mingi vajadus alla ronida, et Karja Keldrist läbi käia :P. Mõne aja möödudes mõtlesin, et liigun tagasi ja uuesti katusele komberades vaatasin, et katus kuidagi tyhi(oli juba pimedaks läinud). Aga katuse taga nurgas, toimub midagi.
    Umbes kolmkorda hüüdsin, et mis teete seal ja koguaeg astusin lähemale. Kui lõpuks jõudis kohale, et vittu seksivad, tuli kannapööre .
    Õnneks mingit troppi ei tekkinud, sest täiskasvanud inimesed teevad ikka mida ise tahavad. Aga alguses oli mul siuke ebamugav tunne küll.
    Möödus järgmiste õlledega .

    Kommentaar


      #3
      Jõudsin trennist varem koju, isa auto maja ees, lähen tuppa, vaatan kõik toad tühjad ja mingid hääled kostuvad vanemate toast, kannapööre ja jooksuga minema.

      Tundub suht süütuna, aga kõige hullem lapsepõlve mälestus, mis mul meelde tuleb. 1-2 nädalat ei saanud und ja sain und aint siis kui keerasin keskööl monitori voodi poole ja panin arvutist mingi filmi jooksma ja ootasin millal väsimusest ära kustun.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
        Jõudsin trennist varem koju, isa auto maja ees, lähen tuppa, vaatan kõik toad tühjad ja mingid hääled kostuvad vanemate toast, kannapööre ja jooksuga minema.

        Tundub suht süütuna, aga kõige hullem lapsepõlve mälestus, mis mul meelde tuleb. 1-2 nädalat ei saanud und ja sain und aint siis kui keerasin keskööl monitori voodi poole ja panin arvutist mingi filmi jooksma ja ootasin millal väsimusest ära kustun.
        nice, tunnen kaasa.



        sealt sai siis see idee alguse, päris hullu teksti panevad poisid.

        Kommentaar


          #5
          Sick bastards

          Algselt postitas Magpie
          My mum has to know I wank, I just wipe all my mess on my clothes/blanket/bed and she does the washing.
          Algselt postitas Shindig
          I used to wipe it on the floor... At my old house there were no worries, it just seemed to go away. In my house now It somehow turned orange, I guess with the amount of sunlight it got. I was banned from having Orange Juice in my room .
          Algselt postitas Samadini
          Everyone I know has a wanking sock . Most of the time, if I'm in bed I'll just do it on my stomach and go to sleep. In the morning it's all crusty and comes off with ease in the shower.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            #6
            Ma ükskord peale napsutamist tegin hommikul neiuga pohmaravimit ja ema keppis teises toas. Päris veider kuna ema ja isa ammu lahus, aga, et mis see siis oli....

            Kommentaar


              #7
              , aga jah, seal läks teema käest ära suht .

              Kommentaar


                #8
                pole küll seksiga seotud, aga...

                3-4 aastat tagasi oli tuttaval sünnipäev
                maal pidas, väljas, ja seal oli ka 3-4 neljakorruselist ja 4 sektsiooniga maja
                eniveis, joogid olid tal kõik toas, kuhu sai vajadusel minna juurde tooma
                seda ma mäletan, et tekkis janu ja oli vaja juurde tuua
                aga ma olin unustanud kumb sektsioon oli (või olin liiga täis, et vahet teha)
                igatahes marsin sisse, korter vaikne, tuled kustus
                teen siis ühe toa ukse lahti ja näen hämaras, et üks lapse nägu vaatab mulle hirmunult otsa
                siis oli kohe ümberpöörd ja tagasi välja
                mitu päeva käis veel jutt teemal, et hoidke korterid lukus, mingi murdvaras liigub ringi
                et asi toimus maal, siis nagu aru saate seal uksi lukus ei hoita.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #9
                  Ma olen paari sellist juhtumit kuulnud. Näiteks ükskord läks üks noormees oma noort õde hoidma, vtõnud siis tüdruksõbra ka kaasa. Hommikul, kui laps veel magab (6-aastane sis) otsustanud lapsehoidjad natuke mürada. Igatahes siis kui müramine läbi, näevad voodipeatses seisvat juhmi pilguga last, kellel oli kaisukaru käes. Vanem vend ja tema neiu üritanud siis seejärel selgitada, et nad kallistasid.

                  Teine lugu, mida ma kuulnud olen, juhtus üliõpilastele kohases kahele üüritud korteris. Jälle hommik, aga seekord ohvriks korterinaaber ning põhjuseks ühel toal puudund uks. Igatahes võttis naist omanud meesisik oma rolli tõsiselt ning tegeles naisega üsna pikalt. Igatahes kui voodi naksumine lõppend, jooksis naabripoiss välgukiirusel toauksest mööda, et jõuda vetsu, sest avatud ukse tõttu oli ta seni pidanud oma hädad ära kannatama.

                  Midagi sarnast oli ka kunagi Tartu kesklinnas, kui kaks peolt tulnud inimest otsustasid kergelt suuseksiga tegeleda. Ehk siis naispool pidi suhu võtma, aga ei pandud tähele kõrval parkinud taksot, mis korraga hääled sisse võttis ning ära kihutas. Ehmunud tüdruk siiski ei hammustand.

                  Neljas lugu oli selline, kus mindi ühele neiule maale külla. Neiu oli selline täisealine ja kobe, aga hullu emaga. Igatahes karand korraga ülivihane ema uksest sisse, parasjagu, kui tema tütreke midagi hirmsat tegi. Kerge konflikti käigus, kus osalesid kuri ema, tütar, noormees ning kirves, otsustas noormees takso võtta ning linna tagasi sõit.a.

                  Kommentaar


                    #10
                    munniga või munnita?

                    Kommentaar


                      #11
                      Jalutage sisse, kohe läheb andmiseks.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        kes kellele paneb?

                        Kommentaar


                          #13
                          ses mõttes et ise ei ole nii peale sattunud ja kord on majas ka...St vend ei sattu mulle ka peale sest ma teatan ette millal ta koju tohib tulla või millal ta teises toas püsima peab. Aga mutt vajab veel treenimist, mõnikord tuleb läbi hoiatamata...

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui ma olin mingi 13 või nii, läksime ükskord minu väikese tüdruksõbra juurde. Kohe kui ukse lahti tegime oli näha kuidas diivanil mingi mees paneb selle tüdruke emale taha. Mu väike tüdruksõber hakkas kohe nutma ja jooksis toast välja.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ja sa jäid ta ema juurde?
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X